Лига

Прва лига Србије 21/22 PLAY OUT

21.05.2022 19:00
Шабац
1
1
1
0
22.05.2022 17:30
Златибор
/
/
/
/
22.05.2022 17:30
Добановци
/
/
/
/
20.05.2022 17:30
Зајечар
5
0
1
0
16.04.2022 16:00
Шабац
/
/
/
/
16.04.2022 16:00
Добановци
1
1
0
0
15.04.2022 16:00
Београд
5
0
3
0
16.04.2022 16:00
Београд
2
0
0
0
20.04.2022 16:00
Нови Сад
2
1
2
1
20.04.2022 16:00
Златибор
0
3
0
2
20.04.2022 16:00
Зајечар
1
1
1
1
20.04.2022 16:00
Бачка Паланка
3
1
2
1
27.04.2022 18:00
Шабац
1
3
0
1
27.04.2022 16:00
Београд
2
0
0
0
27.04.2022 16:00
Добановци
4
1
2
0
27.04.2022 15:00
Београд
2
0
1
0
01.05.2022 16:00
Београд
1
1
0
1
02.05.2022 16:00
Добановци
0
2
0
1
01.05.2022 16:00
Зајечар
3
0
1
0
02.05.2022 16:00
Нови Сад
0
1
0
0
08.05.2022 17:00
Шабац
1
1
0
0
08.05.2022 17:00
Београд
4
0
2
0
08.05.2022 17:00
Златибор
2
0
0
0
07.05.2022 17:00
Бачка Паланка
3
0
0
0
14.05.2022 17:00
Бачка Паланка
0
1
0
1
14.05.2022 17:00
Београд
3
1
2
0
14.05.2022 17:00
Нови Сад
1
1
1
0
14.05.2022 17:00
Београд
3
0
0
0
21.05.2022 19:00
Шабац
1
1
1
0
22.05.2022 17:30
Златибор
/
/
/
/
22.05.2022 17:30
Добановци
/
/
/
/
20.05.2022 17:30
Зајечар
5
0
1
0
П Назив клуба ОУ БП БН БИ ДГ ПГ ГР Б
1.РФК ГРАФИЧАР371561662481451
2.РАД36139143939048
3.МАЧВА371212133345-1248
4.ЗЛАТИБОР361111143643-744
5.БУДУЋНОСТ361012143848-1042
6.ТИМОК 191937117193844-640
7.ОФК БАЧКА36815132941-1239
8.КАБЕЛ3727281589-7413
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БН: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

9 голова

Борисав Бурмаз (РФК ГРАФИЧАР)

5 голова

Филип Рајевац (ЗЛАТИБОР) Лука Гојковић (РАД)

3 гола

Славиша Стојановић (РАД) Никола Трипковић (БУДУЋНОСТ)

2 гола

Кристијан Тојчић (МАЧВА) Марко Маринковић (БУДУЋНОСТ) Лазар Марјановић (МАЧВА) Јован Митуљикић (РФК ГРАФИЧАР) Милан Лучић (КАБЕЛ) Матеја Бачанин (РФК ГРАФИЧАР) Немања Здравковић (БУДУЋНОСТ) Лазар Николић (ТИМОК 1919) Никола Тричковић (ТИМОК 1919) Вукашин Јелић (ОФК БАЧКА) Лазар Радовић (ОФК БАЧКА)

1 гол

Никола Кнежевић (РФК ГРАФИЧАР) Стефан Милосављевић (РАД) Игор Пантић (ТИМОК 1919) Драган Радосављевић (ЗЛАТИБОР) Данило Миленковић (ОФК БАЧКА) Луис Езеqуиел Ибанез (РФК ГРАФИЧАР) Живорад Арнаутовић (МАЧВА) Матија Кошанин (ОФК БАЧКА) Урош Милорадовић (ЗЛАТИБОР) Никола Ристовић (МАЧВА) Богдан Мандић (РАД) Никола Коџић (БУДУЋНОСТ) Синиша Нијемчевић (КАБЕЛ) Лука Марковић (ОФК БАЧКА) Растко Николић (ТИМОК 1919) Никола Митуљикић (РФК ГРАФИЧАР) Стефан Тримановић (ТИМОК 1919) Дејан Видић (РФК ГРАФИЧАР) Иван Давидовић (ТИМОК 1919) Павле Радуновић (ТИМОК 1919) Лука Чумић (ЗЛАТИБОР)