Лига

Супер лига (ж) 21/22

01.09.2021 17:00
Суботица
7
0
3
0
29.08.2021 17:00
Пожаревац
0
6
0
1
29.08.2021 16:30
Кањижа
1
4
0
1
31.08.2021 14:00
Београд
0
1
0
1
05.09.2021 17:00
Београд
3
1
1
0
04.09.2021 15:00
Београд
6
4
4
2
04.09.2021 16:30
Суботица
14
0
7
0
08.09.2021 16:30
Пожаревац
0
7
0
2
08.09.2021 16:00
Кањижа
0
5
0
2
08.09.2021 17:30
Београд
0
5
0
3
26.09.2021 14:30
Београд
0
0
0
0
26.09.2021 16:00
Суботица
6
0
3
0
26.09.2021 15:30
Пожаревац
0
15
0
7
03.10.2021 15:30
Кањижа
1
2
0
1
03.10.2021 15:00
Београд
3
0
1
0
03.10.2021 15:00
Беочин
0
12
0
9
10.10.2021 17:00
Суботица
3
0
2
0
10.10.2021 15:00
Пожаревац
0
10
0
4
10.10.2021 14:30
Кањижа
5
0
2
0
16.10.2021 14:30
Беочин
2
3
1
1
16.10.2021 14:00
Београд
1
2
0
1
03.11.2021 17:00
Београд
0
1
0
0
30.10.2021 16:00
Београд
11
0
6
0
31.10.2021 14:00
Ниш
1
1
1
0
31.10.2021 12:30
Беочин
3
2
2
2
07.11.2021 14:00
Кањижа
2
1
0
1
07.11.2021 13:30
Пожаревац
0
29
0
13
14.11.2021 16:30
Београд
18
0
6
0
13.11.2021 17:00
Суботица
9
1
4
0
14.11.2021 13:00
Београд
3
1
3
0
21.11.2021 13:00
Беочин
0
2
0
1
21.11.2021 14:00
Београд
0
6
0
3
28.11.2021 13:00
Кањижа
19
0
8
0
П Назив клуба ОУ БП БН БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ЖФК СПАРТАК1111009429233
2.ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА1190246123427
3.ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ1171339132622
4.ЖФК СЛОГА ЗЕМУН1161436152119
5.ЖФК ТСЦ1151552302216
6.ЖФК ВОЈВОДИНА113171831-1310
7.ЖФУ ЗВЕЗДА Б 2018111010643-373
8.ЖФК ПОЖАРЕВАЦ1100110145-1450
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БН: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

33 гола

Тијана Филиповић (ЖФК СПАРТАК)

13 голова

Живана Ступар (ЖФК СПАРТАК) Ивана Трбојевић (ЖФК ТСЦ)

10 голова

Сташа Ђокић (ЖФК ТСЦ) Милана Кнежевић (ЖФК ТСЦ)

9 голова

Анђела Фрајтовић (ЖФК СПАРТАК)

7 голова

Весна Миливојевић (ЖФК СПАРТАК) Сандра Оwусу Ансах (ЖФК СПАРТАК) Леслие Степхание Рамирез (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ)

6 голова

Милијана Павловић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Николина Милић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Алице Куси (ЖФК СПАРТАК) Кристина Крстић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Тијана Баточанин (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Ања Јестровић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Вања Петровић (ЖФК ТСЦ) Софија Сремчевић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Виолета Словић (ЖФК СПАРТАК)

5 голова

Милица Станковић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Марија Вуковић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Мина Чавић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

4 гола

Анастасија Ћирић (ЖФК СПАРТАК) Јована Аранђеловић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Милица Стојић (ЖФК ВОЈВОДИНА) Анастасија Вуксановић (ЖФК ВОЈВОДИНА) Нина Матејић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Јована Илић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Анђела Пауновић (ЖФУ ЗВЕЗДА Б 2018) Николина Миловић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Тијана Ђорђевић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

3 гола

Јована Васиљковић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Сања Ивошевић (ЖФК ТСЦ) Тамара Марјановић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Биљана Илић (ЖФК СПАРТАК) Емилија Живковић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Анђела Поповић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

2 гола

Анђела Крстић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Андријана Тришић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Душица Петровић (ЖФК ВОЈВОДИНА) Јелена Варда (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Ивана Малијар (ЖФК ВОЈВОДИНА) Мирела Тенков (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Катарина Силуши (ЖФК ТСЦ) Ирена Мајсторовић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Маргита Васовић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Александра Савановић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Вања Кривокапић (ЖФК ВОЈВОДИНА) Ана Стојановић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Кристина Нађ (ЖФК СПАРТАК)

1 гол

Тамара Бошњак (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Мирјана Бабић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Јована Миладиновић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Маша Милошевић (ЖФК ВОЈВОДИНА) Теодора Стојаковић (ЖФУ ЗВЕЗДА Б 2018) Лена Марјановић (ЖФК ТСЦ) Милана Голубовић (ЖФК СПАРТАК) Александра Златановић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Јана Стевановић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Ања Шево (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Милица Кубуровић (ЖФУ ЗВЕЗДА Б 2018) Јазмин Ницхоле Јацкмон (ЖФК СПАРТАК) Милица Шарић (ЖФК СПАРТАК) Јована Брусин (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Андријана Јовановић (ЖФК ТСЦ) Жељка Белован (ЖФК ТСЦ) Емилија Кучинар (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Адјсон Граце Wиллетт (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Наталија Воркапић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Ана Трутић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Моллј Росе Фиедлер (ЖФК СПАРТАК) Николина Јелача (ЖФК ТСЦ) Николина Плавшић (ЖФК ВОЈВОДИНА) Нина Чавић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Анђелија Јанковић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Марија Дабић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Божана Божић (ЖФК ТСЦ) Сара Трбулин (ЖФК ВОЈВОДИНА)