Лига

Кадетска лига Србије 22/23

07.12.2022 00:12
Лучани
/
/
/
/
07.12.2022 00:12
Београд
/
/
/
/
07.12.2022 00:12
Ветерник
/
/
/
/
07.12.2022 00:12
Јагодина
/
/
/
/
07.12.2022 00:12
Краљево
/
/
/
/
07.12.2022 00:12
Београд
/
/
/
/
07.12.2022 00:12
Бачка Топола
/
/
/
/
07.12.2022 00:12
Земун
/
/
/
/
14.08.2022 10:00
Београд
2
2
1
1
14.08.2022 17:00
Земун
5
2
2
2
14.08.2022 13:00
Бачка Топола
0
0
0
0
13.08.2022 13:00
Београд
5
1
2
0
13.08.2022 11:00
Краљево
1
0
0
0
14.08.2022 10:00
Јагодина
3
1
3
1
13.08.2022 11:00
Ветерник
6
0
3
0
13.08.2022 19:00
Београд
2
1
0
0
21.08.2022 17:00
Београд
1
1
1
0
20.08.2022 10:00
Земун
0
4
0
2
20.08.2022 15:30
Крушевац
1
1
1
1
19.08.2022 11:00
Суботица
3
0
1
0
20.08.2022 11:00
Краљево
4
0
4
0
20.08.2022 12:30
Нови Београд
2
1
1
0
20.08.2022 13:30
Београд
5
0
3
0
21.08.2022 17:00
Београд
0
2
0
0
24.08.2022 17:00
Земун
4
0
2
0
24.08.2022 13:30
Бачка Топола
0
3
0
2
24.08.2022 12:30
Београд
0
2
0
2
24.08.2022 17:00
Краљево
2
3
0
3
24.08.2022 11:00
Јагодина
2
0
1
0
24.08.2022 11:00
Ветерник
5
0
1
0
24.08.2022 15:00
Београд
7
0
1
0
24.08.2022 13:00
Лучани
1
0
1
0
28.08.2022 17:00
Београд
2
3
0
3
27.08.2022 15:30
Крушевац
1
3
0
1
27.08.2022 11:00
Суботица
1
4
1
2
28.08.2022 13:00
Краљево
3
3
1
2
28.08.2022 15:30
Нови Београд
1
2
1
0
28.08.2022 13:00
Београд
7
0
2
0
28.08.2022 10:00
Београд
2
2
1
0
07.09.2022 17:00
Земун
4
1
3
1
03.09.2022 13:30
Бачка Топола
2
1
1
0
04.09.2022 13:00
Београд
1
1
1
1
03.09.2022 16:30
Краљево
2
1
1
0
04.09.2022 13:00
Јагодина
1
7
1
3
03.09.2022 13:00
Ветерник
1
0
0
0
03.09.2022 13:00
Београд
9
0
6
0
03.09.2022 10:00
Лучани
2
2
1
1
03.09.2022 17:00
Земун
2
1
1
1
11.09.2022 15:00
Београд
2
2
1
1
10.09.2022 13:00
Суботица
2
1
1
1
11.09.2022 10:00
Краљево
2
2
1
2
11.09.2022 10:00
Нови Београд
1
4
1
1
10.09.2022 13:30
Београд
5
1
2
1
11.09.2022 16:30
Београд
4
3
4
0
11.09.2022 13:00
Земун
7
0
3
0
11.09.2022 13:30
Бачка Топола
0
3
0
1
17.09.2022 11:00
Београд
1
1
0
0
17.09.2022 13:00
Краљево
2
0
0
0
18.09.2022 13:00
Јагодина
1
2
0
0
17.09.2022 13:00
Ветерник
2
2
0
0
17.09.2022 15:00
Београд
0
3
0
1
18.09.2022 15:30
Лучани
4
1
3
1
17.09.2022 13:00
Земун
3
2
1
0
17.09.2022 10:00
Крушевац
0
3
0
0
01.10.2022 13:00
Београд
2
1
1
1
01.10.2022 11:00
Краљево
1
0
0
0
02.10.2022 13:30
Нови Београд
3
0
0
0
01.10.2022 15:30
Београд
4
1
2
0
01.10.2022 13:30
Београд
0
7
0
4
01.10.2022 13:30
Земун
0
2
0
1
01.10.2022 13:00
Бачка Топола
5
4
2
2
01.10.2022 13:00
Београд
1
0
1
0
08.10.2022 13:00
Краљево
0
4
0
2
09.10.2022 13:00
Јагодина
3
0
1
0
08.10.2022 13:00
Ветерник
1
0
1
0
19.10.2022 11:00
Београд
2
4
0
2
09.10.2022 16:30
Лучани
3
0
1
0
08.10.2022 13:30
Земун
1
3
0
1
08.10.2022 15:30
Крушевац
2
4
1
1
09.10.2022 11:00
Суботица
6
2
3
0
15.10.2022 15:00
Београд
1
0
1
0
15.10.2022 15:30
Нови Београд
2
2
0
1
15.10.2022 13:15
Београд
5
1
2
0
16.10.2022 12:00
Београд
0
3
0
0
15.10.2022 15:00
Земун
2
0
1
0
15.10.2022 13:00
Бачка Топола
2
4
0
3
16.10.2022 15:00
Београд
1
2
1
0
15.10.2022 13:00
Краљево
3
1
1
0
22.10.2022 13:00
Јагодина
1
3
1
3
22.10.2022 13:30
Ветерник
1
2
0
1
23.10.2022 10:00
Београд
7
1
1
0
22.10.2022 10:00
Лучани
3
0
2
0
23.10.2022 11:00
Земун
1
3
0
1
22.10.2022 12:00
Крушевац
2
4
0
3
22.10.2022 13:00
Суботица
2
3
1
1
23.10.2022 13:00
Краљево
1
1
0
0
12.11.2022 10:00
Београд
0
1
0
0
12.11.2022 13:00
Београд
3
0
1
0
12.11.2022 13:00
Београд
2
3
0
1
12.11.2022 13:00
Земун
3
0
1
0
13.11.2022 13:00
Бачка Топола
2
1
1
0
12.11.2022 12:00
Београд
2
1
1
1
12.11.2022 13:00
Краљево
0
4
0
2
13.11.2022 13:30
Јагодина
1
1
1
1
16.11.2022 13:00
Ветерник
0
0
0
0
16.11.2022 13:00
Београд
7
0
3
0
16.11.2022 14:00
Лучани
5
0
3
0
16.11.2022 11:00
Земун
4
3
2
0
16.11.2022 11:00
Крушевац
0
1
0
0
16.11.2022 13:00
Суботица
2
2
1
1
16.11.2022 13:00
Краљево
2
2
0
2
16.11.2022 13:00
Нови Београд
0
3
0
1
20.11.2022 11:00
Београд
0
2
0
0
20.11.2022 12:30
Београд
3
4
3
2
20.11.2022 13:00
Земун
3
0
1
0
20.11.2022 13:00
Бачка Топола
0
2
0
1
20.11.2022 14:00
Београд
1
2
0
1
19.11.2022 13:00
Краљево
0
2
0
1
20.11.2022 13:00
Јагодина
4
0
2
0
20.11.2022 11:00
Ветерник
3
2
0
1
26.11.2022 13:00
Београд
1
0
0
0
27.11.2022 13:00
Лучани
3
3
0
2
26.11.2022 13:30
Земун
4
0
3
0
26.11.2022 11:00
Крушевац
3
1
1
1
26.11.2022 13:00
Суботица
2
0
1
0
27.11.2022 11:00
Краљево
2
0
2
0
26.11.2022 10:30
Нови Београд
2
1
1
1
26.11.2022 12:30
Београд
11
1
6
0
03.12.2022 11:00
Београд
3
0
2
0
03.12.2022 12:30
Београд
0
2
0
0
03.12.2022 13:00
Нови Београд
1
1
1
0
03.12.2022 13:00
Краљево
3
0
2
0
03.12.2022 11:00
Суботица
2
1
1
1
03.12.2022 11:00
Крушевац
3
1
1
0
03.12.2022 11:00
Земун
2
0
0
0
03.12.2022 11:00
Лучани
0
3
0
2
07.12.2022 00:12
Лучани
/
/
/
/
07.12.2022 00:12
Београд
/
/
/
/
07.12.2022 00:12
Ветерник
/
/
/
/
07.12.2022 00:12
Јагодина
/
/
/
/
07.12.2022 00:12
Краљево
/
/
/
/
07.12.2022 00:12
Београд
/
/
/
/
07.12.2022 00:12
Бачка Топола
/
/
/
/
07.12.2022 00:12
Земун
/
/
/
/
04.03.2023 00:03
Београд
/
/
/
/
04.03.2023 00:03
Београд
/
/
/
/
04.03.2023 00:03
Београд
/
/
/
/
04.03.2023 00:03
Нови Београд
/
/
/
/
04.03.2023 00:03
Краљево
/
/
/
/
04.03.2023 00:03
Суботица
/
/
/
/
04.03.2023 00:03
Крушевац
/
/
/
/
04.03.2023 00:03
Земун
/
/
/
/
11.03.2023 00:03
Земун
/
/
/
/
11.03.2023 00:03
Лучани
/
/
/
/
11.03.2023 00:03
Београд
/
/
/
/
11.03.2023 00:03
Ветерник
/
/
/
/
11.03.2023 00:03
Јагодина
/
/
/
/
11.03.2023 00:03
Краљево
/
/
/
/
11.03.2023 00:03
Београд
/
/
/
/
11.03.2023 00:03
Бачка Топола
/
/
/
/
18.03.2023 00:03
Београд
/
/
/
/
18.03.2023 00:03
Земун
/
/
/
/
18.03.2023 00:03
Београд
/
/
/
/
18.03.2023 00:03
Београд
/
/
/
/
18.03.2023 00:03
Нови Београд
/
/
/
/
18.03.2023 00:03
Краљево
/
/
/
/
18.03.2023 00:03
Суботица
/
/
/
/
18.03.2023 00:03
Крушевац
/
/
/
/
01.04.2023 00:04
Крушевац
/
/
/
/
01.04.2023 00:04
Земун
/
/
/
/
01.04.2023 00:04
Лучани
/
/
/
/
01.04.2023 00:04
Београд
/
/
/
/
01.04.2023 00:04
Ветерник
/
/
/
/
01.04.2023 00:04
Јагодина
/
/
/
/
01.04.2023 00:04
Краљево
/
/
/
/
01.04.2023 00:04
Београд
/
/
/
/
08.04.2023 00:04
Београд
/
/
/
/
08.04.2023 00:04
Бачка Топола
/
/
/
/
08.04.2023 00:04
Земун
/
/
/
/
08.04.2023 00:04
Београд
/
/
/
/
08.04.2023 00:04
Београд
/
/
/
/
08.04.2023 00:04
Нови Београд
/
/
/
/
08.04.2023 00:04
Краљево
/
/
/
/
08.04.2023 00:04
Суботица
/
/
/
/
13.04.2023 00:04
Суботица
/
/
/
/
13.04.2023 00:04
Крушевац
/
/
/
/
13.04.2023 00:04
Земун
/
/
/
/
13.04.2023 00:04
Лучани
/
/
/
/
13.04.2023 00:04
Београд
/
/
/
/
13.04.2023 00:04
Ветерник
/
/
/
/
13.04.2023 00:04
Јагодина
/
/
/
/
13.04.2023 00:04
Краљево
/
/
/
/
22.04.2023 00:04
Београд
/
/
/
/
22.04.2023 00:04
Београд
/
/
/
/
22.04.2023 00:04
Бачка Топола
/
/
/
/
22.04.2023 00:04
Земун
/
/
/
/
22.04.2023 00:04
Београд
/
/
/
/
22.04.2023 00:04
Београд
/
/
/
/
22.04.2023 00:04
Нови Београд
/
/
/
/
22.04.2023 00:04
Краљево
/
/
/
/
29.04.2023 00:04
Краљево
/
/
/
/
29.04.2023 00:04
Суботица
/
/
/
/
29.04.2023 00:04
Крушевац
/
/
/
/
29.04.2023 00:04
Земун
/
/
/
/
29.04.2023 00:04
Лучани
/
/
/
/
29.04.2023 00:04
Београд
/
/
/
/
29.04.2023 00:04
Ветерник
/
/
/
/
29.04.2023 00:04
Јагодина
/
/
/
/
06.05.2023 00:05
Београд
/
/
/
/
06.05.2023 00:05
Краљево
/
/
/
/
06.05.2023 00:05
Београд
/
/
/
/
06.05.2023 00:05
Бачка Топола
/
/
/
/
06.05.2023 00:05
Земун
/
/
/
/
06.05.2023 00:05
Београд
/
/
/
/
06.05.2023 00:05
Београд
/
/
/
/
06.05.2023 00:05
Нови Београд
/
/
/
/
10.05.2023 00:05
Нови Београд
/
/
/
/
10.05.2023 00:05
Краљево
/
/
/
/
10.05.2023 00:05
Суботица
/
/
/
/
10.05.2023 00:05
Крушевац
/
/
/
/
10.05.2023 00:05
Земун
/
/
/
/
10.05.2023 00:05
Лучани
/
/
/
/
10.05.2023 00:05
Београд
/
/
/
/
10.05.2023 00:05
Ветерник
/
/
/
/
13.05.2023 00:05
Београд
/
/
/
/
13.05.2023 00:05
Јагодина
/
/
/
/
13.05.2023 00:05
Краљево
/
/
/
/
13.05.2023 00:05
Београд
/
/
/
/
13.05.2023 00:05
Бачка Топола
/
/
/
/
13.05.2023 00:05
Земун
/
/
/
/
13.05.2023 00:05
Београд
/
/
/
/
13.05.2023 00:05
Београд
/
/
/
/
20.05.2023 00:05
Београд
/
/
/
/
20.05.2023 00:05
Нови Београд
/
/
/
/
20.05.2023 00:05
Краљево
/
/
/
/
20.05.2023 00:05
Суботица
/
/
/
/
20.05.2023 00:05
Крушевац
/
/
/
/
20.05.2023 00:05
Земун
/
/
/
/
20.05.2023 00:05
Лучани
/
/
/
/
20.05.2023 00:05
Београд
/
/
/
/
27.05.2023
Београд
/
/
/
/
27.05.2023 00:07
Ветерник
/
/
/
/
27.05.2023 00:07
Јагодина
/
/
/
/
27.05.2023 00:07
Краљево
/
/
/
/
27.05.2023 00:07
Београд
/
/
/
/
27.05.2023 00:07
Бачка Топола
/
/
/
/
27.05.2023 00:07
Земун
/
/
/
/
27.05.2023 00:07
Београд
/
/
/
/
П Назив клуба ОУ БП БН БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ЧУКАРИЧКИ ДОО16140265155042
2.ЦРВЕНА ЗВЕЗДА16130367165139
3.ПАРТИЗАН16122245143138
4.ВОЈВОДИНА1676332221027
5.СПАРТАК168353327627
6.БРОДАРАЦ167452627-125
7.ТЕЛЕОПТИК168082732-524
8.МЛАДОСТ166463027322
9.РФК ГРАФИЧАР165562221120
10.ГФК ЈАГОДИНА1651102744-1716
11.СЛОГА (КВ)164482340-1716
12.РАД164392233-1115
13.КИКЕР1650111445-3115
14.ТСЦ1642101436-2214
15.ОЛЕ163492651-2513
16.НАПРЕДАК1632111942-2311
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БН: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

24 гола

Михајло Цветковић (ЧУКАРИЧКИ ДОО)

16 голова

Андреј Суботић (ЧУКАРИЧКИ ДОО)

15 голова

Андрија Максимовић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

12 голова

Стефан Голубовић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

11 голова

Матија Поповић (ПАРТИЗАН)

10 голова

Вељко Јоцић (ГФК ЈАГОДИНА)

9 голова

Лазар Јовановић (ВОЈВОДИНА) Милан Десница (СПАРТАК)

8 голова

Огњен Ђорић (ОЛЕ) Никола Вујовић (СПАРТАК)

7 голова

Вукашин Митровић (МЛАДОСТ) Адам Коња (ТСЦ) Стефан Митровић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Вељко Вукојевић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Андреј Стаменковић (ТЕЛЕОПТИК) Огњен Алемпијевић (МЛАДОСТ)

6 голова

Стефан Трајковић (НАПРЕДАК) Јосхуа Сора Туцкер (РФК ГРАФИЧАР) Матија Нинић (ТЕЛЕОПТИК) Зоран Алиловић (ПАРТИЗАН) Михајло Бутраковић (ВОЈВОДИНА) Андреј Петровић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Душан Јовановић (ПАРТИЗАН) Џенис Тотић (ПАРТИЗАН) Јован Каличанин (СЛОГА (КВ)) Петар Митровић (ОЛЕ) Матија Ћирић (БРОДАРАЦ) Ђорђе Скочајић (НАПРЕДАК)

5 голова

Немања Шекуларац (ТЕЛЕОПТИК) Анђелко Павловић (СПАРТАК) Урош Тегелтија (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Милош Јовић (БРОДАРАЦ) Андреј Попов (МЛАДОСТ) Никола Гачић (РФК ГРАФИЧАР) Константин Кршљанин (РАД) Вук Бошкан (ВОЈВОДИНА) Вукашин Ивановић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

4 гола

Ирфан Кахровић (РФК ГРАФИЧАР) Огњен Вујашевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Лука Николић (СЛОГА (КВ)) Лука Мићић (БРОДАРАЦ) Бојан Прелевић (ОЛЕ) Илија Батрићевић (ПАРТИЗАН) Дарије Маркочевић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Михајло Недељковић (ГФК ЈАГОДИНА) Вељко Милосављевић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Јован Стефановић (ГФК ЈАГОДИНА) Милан Ајдуковић (РФК ГРАФИЧАР)

3 гола

Димитрије Миљковић (ТЕЛЕОПТИК) Андреј Бачанин (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Ђорђе Маринковић (МЛАДОСТ) Душан Дошлов (ПАРТИЗАН) Огњен Пилић (ВОЈВОДИНА) Радислав Ћурчић (СПАРТАК) Матија Живадиновић (РАД) Никола Чудић (БРОДАРАЦ) Владимир Ристић (ГФК ЈАГОДИНА) Стефан Грбић (СПАРТАК) Филип Кирти (СПАРТАК) Вук Станојевић (СЛОГА (КВ)) Јован Милосављевић (БРОДАРАЦ)

2 гола

Андреја Раичевић (РАД) Урош Сремчевић (МЛАДОСТ) Лазар Млађеновић (ОЛЕ) Урош Динић (ПАРТИЗАН) Самин Јусуфовић (КИКЕР) Димитрије Јанковић (ПАРТИЗАН) Василије Мијалков (МЛАДОСТ) Стеван Атанасијевић (ГФК ЈАГОДИНА) Јован Степовић (КИКЕР) Петар Милашиновић (ТЕЛЕОПТИК) Ђорђе Самарџија (РАД) Новак Милић (КИКЕР) Ведран Мачковић (ТСЦ) Стефан Петровић (БРОДАРАЦ) Срђан Поповић (ВОЈВОДИНА) Вукашин Живковић (КИКЕР) Далибор Лазић (ТСЦ) Андреј Поповић (ПАРТИЗАН) Павле Стојановић (КИКЕР) Стефан Дјордјевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Небојша Марковић (ГФК ЈАГОДИНА) Младен Тричковић (ОЛЕ) Стефан Младеновић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Вељко Вуковић (СЛОГА (КВ)) Михајло Петровић (ТЕЛЕОПТИК) Павле Ивезић (НАПРЕДАК) Страхиња Белаћевић (СЛОГА (КВ)) Илија Тадић (НАПРЕДАК) Милош Бакић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Немања Ненадовић (РАД)

1 гол

Давид Трајковић (ТСЦ) Мијат Ивановић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Давид Ђурић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Душан Познановић (РФК ГРАФИЧАР) Матија Васиљевић (КИКЕР) Огњен Миленовић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Павле Безаревић (РАД) Петар Бојовић (РАД) Матеја Марковић (ТСЦ) Урош Петровић (ТЕЛЕОПТИК) Урош Ћук (ПАРТИЗАН) Вања Ђорђевић (ТЕЛЕОПТИК) Ђорђе Перишић (БРОДАРАЦ) Милош Суводолац (РАД) Огњен Угрешић (ПАРТИЗАН) Лука Крстић (РАД) Стефан Гудељ (РФК ГРАФИЧАР) Лука Ђорђевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Игор Бубања (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Лазар Перановић (ВОЈВОДИНА) Матеја Прокопијевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Иван Бежан (ОЛЕ) лазар Ђокић (ОЛЕ) Ђорђе Димитријевић (КИКЕР) Андрија Ђорђевић (РАД) Марко Здравковић (ГФК ЈАГОДИНА) Огњен Вучићевић (МЛАДОСТ) Вељко Миливојевић (БРОДАРАЦ) Урош Павковић Бугарски (РАД) Омер Кахровић (ПАРТИЗАН) Павле Михајловић (НАПРЕДАК) Теодор Илић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Сава Савић (БРОДАРАЦ) Алекса Бабић (СЛОГА (КВ)) Александар Станчић (ТСЦ) Данило Илијашевић (ОЛЕ) Огњен Бонџулић (МЛАДОСТ) Миодраг Васовић (РАД) Марко Карановић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Лазар Павловић (ВОЈВОДИНА) Огњен Брајић (ВОЈВОДИНА) Виктор Стојановић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Никола Нинковић (ВОЈВОДИНА) Никола Виријевић (СЛОГА (КВ)) Аврам Лукић (СЛОГА (КВ)) Стефан Антонијевић (СЛОГА (КВ)) Вук Топличевић (МЛАДОСТ) Вељко Миловановић (ОЛЕ) Афан Угљанин (КИКЕР) Урош Станојчић (НАПРЕДАК) Марко Радојичић (МЛАДОСТ) Огњан Петровић (НАПРЕДАК) Душан Жагар (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Никола Николић (РАД) Марко Зонић (СПАРТАК) Николај Црновчић (ВОЈВОДИНА) Андрија Дакић (СЛОГА (КВ)) Огњен Милошевић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Лазар Велицки (ВОЈВОДИНА) Данило Влашковић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Лазар Милосављевић (ГФК ЈАГОДИНА) Ђорђе Павловић (СЛОГА (КВ)) Владимир Мићуновић (ВОЈВОДИНА) Матеја Остојић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Милош Мараш (РФК ГРАФИЧАР)