Лига

Кадетска лига Србије за жене 23/24 - југ

16.09.2023 13:00
Крагујевац
0
0
0
0
20.09.2023 16:00
Крушевац
0
16
0
4
20.09.2023 15:00
Ниш
2
0
1
0
21.09.2023 11:00
Лесковац
2
2
1
1
23.09.2023 11:00
Крушевац
0
1
0
1
23.09.2023 12:00
Крагујевац
14
0
9
0
01.11.2023 13:00
Крагујевац
0
3
0
2
29.10.2023 13:00
Ниш
0
2
0
1
06.04.2024 13:30
Лесковац
7
0
2
0
07.04.2024 16:00
Шабац
0
1
0
0
17.04.2024 15:00
Клупци
0
4
0
3
15.05.2024 15:00
Клупци
1
3
1
1
08.05.2024 16:00
Богосавац
0
2
0
1
18.05.2024 17:00
Лесковац
0
0
0
0
19.05.2024 17:00
Крагујевац
1
1
1
1
18.05.2024 16:00
Крушевац
3
0
1
0
22.05.2024 16:00
Клупци
1
0
1
0
22.05.2024 14:00
Шабац
2
4
2
3
26.05.2024 17:00
Лесковац
4
0
1
0
25.05.2024 11:00
Богосавац
0
7
0
4
29.05.2024 16:00
Крагујевац
1
0
0
0
П Назив клуба ОУ БП БН БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ЖФК МАШИНАЦ108112581725
2.ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА105412671919
3.ЖФК ЛОЗНИЦА1051425141116
4.НАПРЕДАК ЈУНИОР 20181041524121213
5.ЖФК РАДНИЧКИ 1923103251918111
6.ЖФК МАЧВА10019262-601
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БН: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

11 голова

Тара Коцић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА)

10 голова

Ђурђина Милосављевић (ЖФК МАШИНАЦ) Лена Радовановић (НАПРЕДАК ЈУНИОР 2018)

9 голова

ТАМАРА ЛУКИЋ (ЖФК ЛОЗНИЦА)

5 голова

Тамара Бастајин (РАДНИЧКИ 1923) Душица Лукић (ЖФК ЛОЗНИЦА) Катарина Петровић (НАПРЕДАК ЈУНИОР 2018)

4 гола

Селена Судимац (НАПРЕДАК ЈУНИОР 2018)

3 гола

Лена Радовановић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Марија Јовић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Ђурђа Митровић (РАДНИЧКИ 1923) Сташа Николић (ЖФК МАШИНАЦ) Николина Марковић (ЖФК МАШИНАЦ) Маша Ранчић (ЖФК МАШИНАЦ)

2 гола

Марина Милутиновић (НАПРЕДАК ЈУНИОР 2018) Хелена Максимовић (НАПРЕДАК ЈУНИОР 2018) Тамара Мићић (ЖФК ЛОЗНИЦА) Маја Николић (ЖФК ЛОЗНИЦА) Петра Павловић (ЖФК МАШИНАЦ) Анђела Гачић (РАДНИЧКИ 1923) Николина Кукић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Ана Миловановић (РАДНИЧКИ 1923) Силвија Петковић (РАДНИЧКИ 1923) Анастасија Антиц (РАДНИЧКИ 1923)

1 гол

Ана Стојановић (ЖФК МАШИНАЦ) Бојана Марковић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Анастасија Ердоглија (РАДНИЧКИ 1923) Тијана Поповић (ЖФК МАШИНАЦ) Тијана Негић (ЖФК ЛОЗНИЦА) Маја Благојевић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Александра Јелић (ЖФК МАШИНАЦ) Јелена Стевановић (ЖФК МАШИНАЦ) Андреа Илић (ЖФК ЛОЗНИЦА) Валентина Несторовић (ЖФК ЛОЗНИЦА) Наталија Живановић (ЖФК ЛОЗНИЦА) Бојана Вуковић (ЖФК МАЧВА) Нинослава Стефановић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Јана Ивановић (ЖФК ЛОЗНИЦА) Тара Цакић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Миљана Јевтић (РАДНИЧКИ 1923) Андријана Михаиловић (ЖФК МАЧВА) Дијана Радмановац (НАПРЕДАК ЈУНИОР 2018) Наташа Благојевић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Нина Симић (ЖФК ЛОЗНИЦА) Елена Петровић (ЖФК ЛОЗНИЦА) Јана Миленковић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА)