Лига

Супер лига (ж) 20/21

09.08.2020 17:30
Пожаревац
/
/
/
/
09.08.2020 17:00
Крагујевац
1
2
0
1
08.08.2020 19:00
Суботица
7
0
2
0
15.08.2020 17:30
Кањижа
1
0
0
0
15.08.2020 17:00
Ветерник
1
5
0
1
16.08.2020 19:00
Лазаревац
0
3
0
0
16.08.2020 17:30
Пожаревац
4
2
0
1
23.08.2020 17:00
Крагујевац
1
3
0
0
23.08.2020 17:00
Суботица
12
0
6
0
23.08.2020 17:00
Београд
3
4
3
0
30.08.2020 17:00
Београд
1
1
1
0
29.08.2020 18:00
Лазаревац
0
2
0
1
30.08.2020 17:00
Пожаревац
0
2
0
1
29.08.2020 17:00
Крагујевац
1
2
1
1
05.09.2020 17:00
Суботица
6
0
3
0
05.09.2020 17:00
Београд
4
2
1
2
06.09.2020 14:00
Београд
7
0
2
0
05.09.2020 16:30
Кањижа
4
0
2
0
12.09.2020 17:00
Београд
1
1
0
1
13.09.2020 17:00
Лазаревац
2
2
2
2
12.09.2020 16:30
Пожаревац
0
1
0
0
13.09.2020 17:00
Крагујевац
1
1
0
1
27.09.2020 20:00
Суботица
2
0
0
0
26.09.2020 15:00
Београд
0
2
0
0
26.09.2020 16:00
Кањижа
3
2
1
2
04.10.2020 17:30
Београд
4
0
0
0
04.10.2020 15:30
Пожаревац
2
2
1
1
04.10.2020 15:30
Крагујевац
0
2
0
2
04.10.2020 14:00
Суботица
13
0
6
0
11.10.2020 15:00
Добановци
1
2
1
1
10.10.2020 13:30
Београд
1
1
1
1
10.10.2020 15:30
Кањижа
1
3
0
1
11.10.2020 15:00
Беочин
1
2
0
2
11.10.2020 18:00
Лазаревац
1
2
0
1
18.10.2020 17:30
Београд
1
0
1
0
18.10.2020 16:30
Лазаревац
1
5
0
2
17.10.2020 11:00
Кањижа
0
7
0
2
18.10.2020 15:30
Београд
7
0
3
0
31.10.2020 15:30
Београд
1
1
1
1
30.10.2020 17:00
Суботица
6
0
4
0
31.10.2020 14:00
Крагујевац
1
1
0
1
07.11.2020 16:00
Београд
7
0
3
0
08.11.2020 13:00
Пожаревац
0
4
0
3
08.11.2020 15:00
Лазаревац
1
12
0
5
08.11.2020 14:00
Беочин
/
/
/
/
08.11.2020 14:00
Кањижа
1
3
0
1
14.11.2020 14:00
Кањижа
1
3
0
2
19.11.2020 14:00
Београд
/
/
/
/
14.11.2020 15:30
Београд
1
2
0
0
12.11.2020 14:00
Суботица
5
0
1
0
П Назив клуба ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ЖФК СПАРТАК1312108237937
2.ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ13101228121631
3.ЖФК СЛОГА ЗЕМУН1374229121725
4.ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА1273237142324
5.ЖФК ТСЦ135352132-1118
6.ЖФК ВОЈВОДИНА113261428-1411
7.ЖФК ЗЕМУН122371237-259
8.ЖФК ПОЖАРЕВАЦ132291634-188
9.ЖФК РАДНИЧКИ 1923132291437-238
10.ЖФК КОЛУБАРА1321101054-447
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

21 гол

Тијана Филиповић (ЖФК СПАРТАК)

16 голова

Мина Чавић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Тијана Матић (ЖФК СПАРТАК)

11 голова

Нина Матејић (ЖФК ПОЖАРЕВАЦ) Миљана Ивановић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ)

10 голова

Анастасија Ћирић (ЖФК СПАРТАК)

8 голова

Мина Кецман (ЖФК ТСЦ)

7 голова

Мирела Тенков (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Алина Бака (ЖФК СПАРТАК) Ана Барјактаровић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

6 голова

Крстина Танасковић (ЖФК СПАРТАК) Тијана Ђорђевић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

5 голова

Ивана Трбојевић (ЖФК ТСЦ) Живана Ступар (ЖФК СПАРТАК) МИЛАНА КНЕЖЕВИЋ (ЖФК ТСЦ)

4 гола

Кристина Лазић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Сара Павловић (ЖФК СПАРТАК) Јована Сретеновић (ЖФК КОЛУБАРА) Александра Савановић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Јована Васиљковић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Хелена Хост (ЖФК ЗЕМУН) Милица Станковић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Раисса Неллј Мбаппе Етоунди (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Слађана Лазаревић (ЖФК КОЛУБАРА) Јована Миладиновић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

3 гола

Лана Чолић (ЖФК ЗЕМУН) Јелена Варда (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Милица Бероња (ЖФК ВОЈВОДИНА) Николина Милић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Андријана Пејчић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Виолета Словић (ЖФК СПАРТАК) Наталија Обрадовић (ЖФК СПАРТАК) Тамара Јуришевић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Тамара Марјановић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Весна Миливојевић (ЖФК СПАРТАК)

2 гола

Кристина Крстић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Кајлее Схеа Давис (ЖФК СПАРТАК) Злата Милановић (ЖФК ВОЈВОДИНА) Милена Трнавац (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Ксенија Павловић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Ивана Малијар (ЖФК ВОЈВОДИНА) Душица Петровић (ЖФК ВОЈВОДИНА) Сара Милосављевић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Емилија Живковић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Тијана Баточанин (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН)

1 гол

Марија Дабић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) АНАСТАСИЈА ВУКСАНОВИЋ (ЖФК ВОЈВОДИНА) Николина Батинић (ЖФК ЗЕМУН) Катарина Станковић (ЖФК ПОЖАРЕВАЦ) Мирјана Бабић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Ивана Јовановић (ЖФК КОЛУБАРА) Марија Крунић (ЖФК КОЛУБАРА) Лена Марјановић (ЖФК ЗЕМУН) Наташа Благојевић (ЖФК ЗЕМУН) Анђела Крстић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Оршоја Вајда (ЖФК СПАРТАК) Ања Шево (ЖФК ПОЖАРЕВАЦ) ВАЊА КРИВОКАПИЋ (ЖФК ВОЈВОДИНА) Бетина Балаж (ЖФК ТСЦ) Сара Стокић (ЖФК ЗЕМУН) Јана Стевановић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Николета Николић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Стефана Даничић (ЖФК ПОЖАРЕВАЦ) Милица Денда (ЖФК ВОЈВОДИНА) Жељка Белован (ЖФК ЗЕМУН) Марија Јоновић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Анђела Фрајтовић (ЖФК СПАРТАК) Сара Савановић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Маријана Јанков (ЖФК ТСЦ) Ана Трутић (ЖФК ПОЖАРЕВАЦ) Николина Плавшић (ЖФК ВОЈВОДИНА) Александра Васић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Нина Чавић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Адријана Делић (ЖФК ВОЈВОДИНА) Невена Мићић (ЖФК ПОЖАРЕВАЦ) Катарина Силуши (ЖФК ТСЦ)