Лига

Супер лига (ж) 20/21

15.08.2020 17:30
Кањижа
1
0
0
0
15.08.2020 17:00
Ветерник
1
5
0
1
16.08.2020 19:00
Лазаревац
0
3
0
0
16.08.2020 17:30
Пожаревац
4
2
0
1
23.08.2020 17:00
Крагујевац
1
3
0
0
23.08.2020 17:00
Суботица
12
0
6
0
23.08.2020 17:00
Београд
3
4
3
0
30.08.2020 17:00
Београд
1
1
1
0
29.08.2020 18:00
Лазаревац
0
2
0
1
30.08.2020 17:00
Пожаревац
0
2
0
1
29.08.2020 17:00
Крагујевац
1
2
1
1
05.09.2020 17:00
Суботица
6
0
3
0
05.09.2020 17:00
Београд
4
2
1
2
06.09.2020 14:00
Београд
7
0
2
0
05.09.2020 16:30
Кањижа
4
0
2
0
12.09.2020 17:00
Београд
1
1
0
1
13.09.2020 17:00
Лазаревац
2
2
2
2
12.09.2020 16:30
Пожаревац
0
1
0
0
13.09.2020 17:00
Крагујевац
1
1
0
1
27.09.2020 20:00
Суботица
2
0
0
0
26.09.2020 15:00
Београд
0
2
0
0
26.09.2020 16:00
Кањижа
3
2
1
2
04.10.2020 17:30
Београд
4
0
0
0
04.10.2020 15:30
Пожаревац
2
2
1
1
04.10.2020 15:30
Крагујевац
0
2
0
2
04.10.2020 14:00
Суботица
13
0
6
0
11.10.2020 15:00
Добановци
1
2
1
1
10.10.2020 13:30
Београд
1
1
1
1
10.10.2020 15:30
Кањижа
1
3
0
1
11.10.2020 15:00
Беочин
1
2
0
2
11.10.2020 18:00
Лазаревац
1
2
0
1
18.10.2020 17:30
Београд
1
0
1
0
18.10.2020 16:30
Лазаревац
1
5
0
2
17.10.2020 11:00
Кањижа
0
7
0
2
18.10.2020 15:30
Београд
7
0
3
0
31.10.2020 15:30
Београд
1
1
1
1
30.10.2020 17:00
Суботица
6
0
4
0
31.10.2020 14:00
Крагујевац
1
1
0
1
07.11.2020 16:00
Београд
7
0
3
0
08.11.2020 13:00
Пожаревац
0
4
0
3
08.11.2020 15:00
Лазаревац
1
12
0
5
20.02.2021 14:00
Беочин
3
1
2
0
08.11.2020 14:00
Кањижа
1
3
0
1
14.11.2020 14:00
Кањижа
1
3
0
2
25.02.2021 16:00
Београд
2
0
1
0
14.11.2020 15:30
Београд
1
2
0
0
12.11.2020 14:00
Суботица
5
0
1
0
28.02.2021 14:00
Крагујевац
0
6
0
3
28.02.2021 13:30
Пожаревац
6
0
3
0
01.03.2021 19:30
Лазаревац
0
1
0
0
28.02.2021 14:30
Беочин
2
2
1
0
06.03.2021 14:30
Беочин
1
0
1
0
07.03.2021 14:30
Кањижа
2
1
0
0
07.03.2021 13:30
Београд
3
3
3
2
07.03.2021 11:00
Нови Београд
4
1
2
0
07.03.2021 18:00
Суботица
6
0
3
0
25.03.2021 15:00
Београд
0
6
0
6
14.03.2021 15:00
Крагујевац
0
4
0
2
14.03.2021 14:30
Пожаревац
3
0
1
0
14.03.2021 14:00
Лазаревац
0
1
0
1
31.03.2021 19:00
Лазаревац
0
2
0
1
21.03.2021 15:30
Беочин
0
4
0
3
20.03.2021 15:00
Кањижа
1
1
1
0
20.03.2021 11:00
Нови Београд
0
8
0
4
05.04.2021 12:00
Београд
2
1
1
0
03.04.2021 16:00
Суботица
3
1
2
1
04.04.2021 16:00
Крагујевац
3
2
1
0
04.04.2021 15:30
Пожаревац
3
0
1
0
П Назив клуба ОУ БП БН БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ЖФК СПАРТАК181710111410752
2.ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ18131433201340
3.ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА18104449222734
4.ЖФК СЛОГА ЗЕМУН18104434201434
5.ЖФК ТСЦ186572640-1423
6.ЖФК ПОЖАРЕВАЦ186393537-221
7.ЖФК ВОЈВОДИНА186392340-1721
8.ЖФК ЗЕМУН1833121859-4112
9.ЖФК РАДНИЧКИ 19231833121954-3512
10.ЖФК КОЛУБАРА1821151163-527
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БН: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

27 голова

Тијана Филиповић (ЖФК СПАРТАК)

23 гола

Нина Матејић (ЖФК ПОЖАРЕВАЦ)

18 голова

Мина Чавић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН)

16 голова

Тијана Матић (ЖФК СПАРТАК)

12 голова

Алина Бака (ЖФК СПАРТАК)

11 голова

Миљана Ивановић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Живана Ступар (ЖФК СПАРТАК) Мирела Тенков (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Анастасија Ћирић (ЖФК СПАРТАК)

9 голова

Тијана Ђорђевић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

8 голова

Мина Кецман (ЖФК ТСЦ)

7 голова

Ана Барјактаровић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Ивана Трбојевић (ЖФК ТСЦ) Крстина Танасковић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН)

6 голова

Јелена Варда (ЖФК ПОЖАРЕВАЦ) Милана Кнежевић (ЖФК ТСЦ)

5 голова

Милица Станковић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Кристина Лазић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Александра Савановић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Лана Чолић (ЖФК ЗЕМУН)

4 гола

Николина Милић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Слађана Лазаревић (ЖФК КОЛУБАРА) Јована Сретеновић (ЖФК КОЛУБАРА) Сара Павловић (ЖФК СПАРТАК) Хелена Хост (ЖФК ЗЕМУН) Јована Васиљковић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Виолета Словић (ЖФК СПАРТАК) Тамара Јуришевић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Милица Денда (ЖФК ВОЈВОДИНА) Раисса Неллј Мбаппе Етоунди (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Милица Шарић (ЖФК СПАРТАК) Душица Петровић (ЖФК ВОЈВОДИНА) Јована Миладиновић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Ивана Малијар (ЖФК ВОЈВОДИНА)

3 гола

Андријана Пејчић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Сара Милосављевић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Николина Батинић (ЖФК ЗЕМУН) Тамара Марјановић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Наталија Обрадовић (ЖФК СПАРТАК) Кристина Крстић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Весна Миливојевић (ЖФК СПАРТАК) Милица Бероња (ЖФК ВОЈВОДИНА)

2 гола

Марија Вуковић (ЖФК ПОЖАРЕВАЦ) Николина Плавшић (ЖФК ВОЈВОДИНА) Анастасија Вуксановић (ЖФК ВОЈВОДИНА) Николина Јелача (ЖФК ТСЦ) Ана Шћепановић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Керри Анн Зерфосс (ЖФК СПАРТАК) Кајлее Схеа Давис (ЖФК СПАРТАК) Исидора Вучковић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Оршоја Вајда (ЖФК СПАРТАК) Тијана Баточанин (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Злата Милановић (ЖФК ВОЈВОДИНА) Ксенија Павловић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Милена Трнавац (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Емилија Живковић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН)

1 гол

Ана Кујунџић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Андријана Тришић (ЖФК ПОЖАРЕВАЦ) Бетина Балаж (ЖФК ТСЦ) Анђела Крстић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Марија Крунић (ЖФК КОЛУБАРА) Ивана Јовановић (ЖФК КОЛУБАРА) Катарина Станковић (ЖФК ПОЖАРЕВАЦ) Марија Дабић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Александра Васић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Ана Трутић (ЖФК ПОЖАРЕВАЦ) Марија Јоновић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Анђела Фрајтовић (ЖФК СПАРТАК) Стефана Даничић (ЖФК ПОЖАРЕВАЦ) Милица Поповић (ЖФК ЗЕМУН) Николета Николић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Жељка Белован (ЖФК ЗЕМУН) Сара Савановић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Биљана Илић (ЖФК СПАРТАК) Маријана Јанков (ЖФК ТСЦ) Сандра Милојевић (ЖФК КОЛУБАРА) Анђела Поповић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Нина Чавић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Адријана Делић (ЖФК ВОЈВОДИНА) Невена Мичић (ЖФК ПОЖАРЕВАЦ) Анђелија Јанковић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Катарина Силуши (ЖФК ТСЦ) Мирјана Бабић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Лена Марјановић (ЖФК ЗЕМУН) Славица Рацић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Наташа Благојевић (ЖФК ЗЕМУН) Маргита Васовић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Ања Шево (ЖФК ПОЖАРЕВАЦ) Сара Стокић (ЖФК ЗЕМУН) Вања Кривокапић (ЖФК ВОЈВОДИНА) Моллј Росе Фиедлер (ЖФК СПАРТАК) Јана Стевановић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ)