Лига

Супер лига Србије 18/19

22.07.2018 19:00
Сурдулица
1
0
0
0
20.07.2018 20:00
Београд
3
0
1
0
22.07.2018 20:00
Ниш
3
1
2
0
21.07.2018 20:00
Београд
1
0
1
0
23.07.2018 17:00
Кула
1
0
0
0
21.07.2018 20:00
Крушевац
1
0
1
0
21.07.2018 20:00
Београд
1
1
1
0
20.07.2018 20:00
Нови Сад
1
1
1
1
28.07.2018 19:00
Шабац
1
0
1
0
29.07.2018 19:00
Београд
2
0
1
0
28.07.2018 19:00
Нови Сад
2
1
0
0
29.07.2018 17:00
Бачка Паланка
2
1
0
1
28.07.2018 17:00
Београд
1
1
0
0
28.07.2018 19:00
Београд
0
3
0
1
28.07.2018 19:00
Лучани
1
0
0
0
29.07.2018 19:00
Сурдулица
0
1
0
0
05.08.2018 20:00
Нови Сад
1
2
0
1
04.08.2018 20:00
Крушевац
1
1
0
1
03.08.2018 20:00
Београд
1
0
0
0
05.08.2018 19:00
Београд
0
0
0
0
06.08.2018 18:00
Кула
0
4
0
2
04.08.2018 19:00
Београд
1
2
0
2
05.08.2018 20:00
Ниш
2
0
1
0
04.08.2018 20:00
Сурдулица
2
1
2
0
11.08.2018 20:00
Сурдулица
1
3
0
1
12.08.2018 19:00
Београд
3
0
1
0
12.08.2018 17:00
Београд
0
1
0
1
11.08.2018 20:00
Београд
3
1
2
1
11.08.2018 20:00
Шабац
0
0
0
0
11.08.2018 20:00
Бачка Паланка
1
1
0
0
11.08.2018 19:00
Нови Сад
1
1
1
0
10.08.2018 20:00
Ниш
1
0
0
0
18.08.2018 20:00
Нови Сад
2
0
0
0
19.08.2018 17:00
Кула
1
4
0
2
19.09.2018 17:00
Београд
1
0
0
0
19.08.2018 20:00
Сурдулица
0
1
0
1
18.08.2018 20:00
Лучани
2
1
0
1
18.08.2018 19:00
Београд
1
0
0
0
18.08.2018 20:00
Београд
2
0
0
0
26.09.2018 18:30
Крушевац
0
3
0
2
24.08.2018 20:00
Нови Сад
0
1
0
0
26.08.2018 20:00
Београд
0
0
0
0
25.08.2018 20:00
Ниш
3
3
1
1
25.08.2018 20:30
Београд
2
1
0
0
25.08.2018 20:00
Бачка Паланка
1
0
1
0
26.08.2018 19:30
Шабац
1
3
1
0
25.08.2018 20:00
Београд
1
1
1
1
26.08.2018 20:00
Сурдулица
1
0
0
0
01.09.2018 18:00
Београд
1
1
1
1
02.09.2018 17:00
Кула
2
0
1
0
02.09.2018 19:00
Нови Сад
1
4
1
2
01.09.2018 20:00
Сурдулица
0
0
0
0
02.09.2018 21:00
Београд
1
0
0
0
31.08.2018 18:00
Лучани
1
2
1
1
01.09.2018 17:00
Београд
1
0
0
0
01.09.2018 20:00
Крушевац
0
0
0
0
15.09.2018 20:30
Београд
6
0
2
0
15.09.2018 16:00
Нови Сад
0
1
0
1
14.09.2018 18:30
Ниш
1
0
0
0
16.09.2018 19:00
Београд
1
3
1
0
16.09.2018 16:00
Кула
0
1
0
1
15.09.2018 20:00
Бачка Паланка
0
2
0
0
15.09.2018 19:00
Сурдулица
0
1
0
0
15.09.2018 20:00
Шабац
0
2
0
1
22.09.2018 19:00
Лучани
1
0
0
0
23.09.2018 19:00
Београд
1
1
1
0
22.09.2018 16:00
Крушевац
3
0
2
0
21.09.2018 18:00
Београд
3
1
1
0
22.09.2018 19:00
Нови Сад
3
0
1
0
22.09.2018 19:00
Сурдулица
1
2
1
0
22.09.2018 19:00
Београд
1
0
0
0
22.09.2018 16:00
Београд
2
2
1
0
30.09.2018 19:00
Крушевац
1
1
1
0
30.09.2018 15:00
Кула
0
1
0
0
30.09.2018 19:00
Бачка Паланка
1
0
1
0
30.09.2018 15:00
Нови Сад
4
1
3
0
29.09.2018 20:30
Београд
2
1
0
0
30.09.2018 19:00
Ниш
2
2
1
0
30.09.2018 19:00
Београд
1
0
0
0
30.09.2018 19:00
Сурдулица
1
0
0
0
06.10.2018 17:00
Шабац
2
0
0
0
06.10.2018 16:00
Лучани
0
1
0
0
07.10.2018 13:00
Београд
1
2
1
1
06.10.2018 18:00
Београд
1
3
1
1
06.10.2018 18:00
Нови Сад
0
1
0
1
06.10.2018 16:00
Сурдулица
0
0
0
0
06.10.2018 18:00
Београд
6
1
1
0
05.10.2018 18:00
Београд
4
0
2
0
21.10.2018 16:00
Сурдулица
1
1
0
1
20.10.2018 19:00
Нови Сад
1
0
0
0
20.10.2018 19:00
Београд
3
1
2
0
20.10.2018 19:00
Ниш
2
0
2
0
20.10.2018 16:00
Београд
1
1
0
0
21.10.2018 13:00
Кула
0
0
0
0
20.10.2018 19:00
Крушевац
1
1
1
0
19.10.2018 17:30
Београд
1
0
0
0
27.10.2018 16:00
Београд
0
0
0
0
27.10.2018 18:00
Бачка Паланка
0
1
0
1
28.10.2018 16:30
Шабац
0
2
0
1
27.10.2018 16:00
Београд
1
1
1
0
27.10.2018 13:00
Београд
2
1
2
1
27.10.2018 16:00
Сурдулица
1
0
0
0
27.10.2018 16:00
Нови Сад
2
0
2
0
28.10.2018 18:00
Лучани
2
1
1
0
31.10.2018 13:00
Сурдулица
2
4
1
1
31.10.2018 18:30
Београд
3
1
2
0
31.10.2018 16:00
Ниш
3
0
1
0
31.10.2018 16:00
Београд
2
0
1
0
31.10.2018 13:00
Кула
2
2
2
0
31.10.2018 16:00
Крушевац
4
1
2
1
31.10.2018 16:30
Београд
1
1
0
1
31.10.2018 16:00
Нови Сад
1
0
1
0
04.11.2018 16:00
Шабац
2
0
1
0
03.11.2018 15:00
Нови Сад
0
2
0
1
03.11.2018 16:00
Бачка Паланка
0
2
0
2
03.11.2018 16:00
Сурдулица
2
0
2
0
04.11.2018 16:00
Београд
1
1
0
0
03.11.2018 16:00
Лучани
3
4
1
2
04.11.2018 19:00
Београд
2
0
1
0
04.11.2018 13:00
Београд
0
2
0
0
10.11.2018 13:00
Београд
0
3
0
1
10.11.2018 13:00
Београд
2
0
1
0
10.11.2018 16:00
Лучани
1
0
1
0
10.11.2018 15:00
Сурдулица
0
3
0
1
10.11.2018 18:00
Београд
0
2
0
2
10.11.2018 13:00
Шабац
0
0
0
0
10.11.2018 13:00
Бачка Паланка
1
0
0
0
09.11.2018 18:00
Нови Сад
1
2
1
0
24.11.2018 16:00
Нови Сад
0
0
0
0
23.11.2018 18:00
Београд
2
1
0
1
24.11.2018 13:00
Крушевац
2
0
1
0
24.11.2018 13:00
Кула
3
0
1
0
24.11.2018 18:00
Београд
0
0
0
0
24.11.2018 19:00
Ниш
2
2
2
1
25.11.2018 17:00
Београд
6
0
2
0
24.11.2018 16:00
Сурдулица
1
0
1
0
01.12.2018 18:00
Сурдулица
0
4
0
2
02.12.2018 18:00
Београд
2
0
2
0
01.12.2018 18:00
Нови Сад
2
2
0
1
30.11.2018 18:00
Бачка Паланка
3
3
1
1
01.12.2018 15:00
Шабац
1
0
1
0
01.12.2018 13:00
Београд
0
1
0
1
01.12.2018 13:00
Београд
0
0
0
0
01.12.2018 15:30
Лучани
1
1
0
0
05.12.2018 16:00
Лучани
2
0
1
0
05.12.2018 18:30
Београд
1
0
1
0
05.12.2018 16:00
Сурдулица
1
0
1
0
05.12.2018 16:00
Нови Сад
1
1
1
0
05.12.2018 16:00
Београд
3
0
1
0
05.12.2018 16:00
Крушевац
1
1
1
0
05.12.2018 16:00
Суботица
1
3
0
2
05.12.2018 16:00
Београд
0
1
0
0
09.12.2018 13:00
Шабац
1
2
1
2
09.12.2018 13:00
Београд
0
3
0
2
09.12.2018 17:00
Београд
0
3
0
2
09.12.2018 17:00
Бачка Паланка
0
0
0
0
09.12.2018 17:00
Нови Сад
0
0
0
0
08.12.2018 19:00
Београд
3
0
1
0
09.12.2018 13:00
Ниш
3
0
1
0
09.12.2018 13:00
Сурдулица
1
2
0
1
16.12.2018 19:30
Београд
1
2
1
2
16.12.2018 13:00
Суботица
3
2
0
2
17.12.2018 15:00
Крушевац
1
2
1
2
16.12.2018 16:00
Нови Сад
0
0
0
0
15.12.2018 13:00
Сурдулица
3
2
2
1
14.12.2018 18:00
Београд
0
0
0
0
17.12.2018 15:00
Лучани
0
0
0
0
17.12.2018 13:00
Београд
1
2
1
1
16.02.2019 14:00
Шабац
0
1
0
1
17.02.2019 14:00
Сурдулица
1
0
1
0
15.02.2019 17:00
Београд
4
0
3
0
16.02.2019 15:00
Ниш
2
0
2
0
16.02.2019 16:00
Београд
4
0
2
0
16.02.2019 14:00
Нови Сад
0
0
0
0
16.02.2019 13:00
Бачка Паланка
0
3
0
1
17.02.2019 14:00
Београд
2
2
1
1
23.02.2019 17:00
Сурдулица
0
1
0
1
23.02.2019 14:00
Крушевац
0
0
0
0
24.02.2019 14:00
Београд
1
1
1
0
23.02.2019 13:00
Београд
0
0
0
0
23.02.2019 14:00
Лучани
5
0
2
0
23.02.2019 19:00
Београд
3
0
3
0
22.02.2019 18:00
Нови Сад
0
1
0
0
24.02.2019 13:00
Београд
3
0
2
0
02.03.2019 15:00
Сурдулица
4
0
1
0
02.03.2019 15:00
Суботица
1
2
0
2
02.03.2019 15:00
Београд
1
0
0
0
02.03.2019 15:00
Ниш
4
1
3
1
02.03.2019 18:00
Београд
1
1
0
1
02.03.2019 15:00
Нови Сад
2
0
1
0
03.03.2019 15:00
Бачка Паланка
2
0
0
0
01.03.2019 18:00
Шабац
0
0
0
0
06.03.2019 16:00
Сурдулица
2
1
2
1
06.03.2019 16:00
Београд
2
1
0
1
06.03.2019 16:00
Београд
1
1
1
0
06.03.2019 18:00
Нови Сад
1
2
1
0
06.03.2019 14:00
Београд
0
0
0
0
06.03.2019 18:00
Београд
0
1
0
1
06.03.2019 16:00
Лучани
1
3
0
2
06.03.2019 16:00
Шабац
0
0
0
0
10.03.2019 15:00
Сурдулица
0
0
0
0
09.03.2019 17:00
Крушевац
0
0
0
0
10.03.2019 15:00
Суботица
3
2
1
1
10.03.2019 17:00
Београд
1
0
0
0
09.03.2019 15:00
Ниш
1
0
1
0
09.03.2019 18:00
Београд
4
0
2
0
10.03.2019 17:00
Нови Сад
0
0
0
0
10.03.2019 17:00
Бачка Паланка
0
1
0
1
16.03.2019 15:00
Београд
1
3
1
1
17.03.2019 19:00
Нови Сад
0
0
0
0
16.03.2019 16:00
Сурдулица
1
0
0
0
15.03.2019 18:00
Бачка Паланка
5
1
4
0
17.03.2019 18:00
Лучани
3
1
2
1
17.03.2019 17:00
Београд
0
3
0
1
16.03.2019 18:00
Шабац
2
1
1
1
16.03.2019 15:00
Београд
0
1
0
0
30.03.2019 17:00
Ниш
2
0
1
0
29.03.2019 18:00
Нови Сад
3
0
1
0
30.03.2019 19:00
Београд
2
1
1
1
31.03.2019 17:00
Крушевац
1
0
1
0
31.03.2019 19:00
Београд
3
1
0
1
30.03.2019 17:00
Београд
2
0
2
0
30.03.2019 15:00
Суботица
1
0
1
0
30.03.2019 15:00
Сурдулица
1
3
1
1
03.04.2019 16:00
Београд
0
1
0
0
03.04.2019 19:00
Београд
3
2
1
1
03.04.2019 18:00
Лучани
2
0
1
0
03.04.2019 16:00
Београд
0
2
0
0
03.04.2019 17:00
Бачка Паланка
1
3
1
2
03.04.2019 18:00
Шабац
0
0
0
0
03.04.2019 18:00
Нови Сад
0
0
0
0
03.04.2019 18:00
Сурдулица
0
1
0
1
07.04.2019 17:00
Нови Сад
3
2
1
1
07.04.2019 17:00
Београд
0
0
0
0
07.04.2019 17:00
Крушевац
1
0
1
0
07.04.2019 17:00
Суботица
1
0
0
0
07.04.2019 17:00
Београд
1
0
1
0
07.04.2019 17:00
Ниш
5
1
4
0
07.04.2019 19:00
Београд
4
0
1
0
07.04.2019 17:00
Сурдулица
0
3
0
1
П Назив клуба ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ЦРВЕНА ЗВЕЗДА30273080166484
2.РАДНИЧКИ30236158174175
3.ПАРТИЗАН30159645202554
4.ЧУКАРИЧКИ ДОО30159648252354
5.МЛАДОСТ301371039291046
6.НАПРЕДАК30101193235-341
7.ВОЈВОДИНА30109112426-239
8.ПРОЛЕТЕР30911103129238
9.СПАРТАК30108123240-838
10.РАДНИК30115142535-1038
11.ФК ВОЖДОВАЦ30114152837-937
12.МАЧВА3088141626-1032
13.ОФК БАЧКА3067172654-2825
14.РАД3049171639-2321
15.ДИНАМО3055201862-4420
16.ЗЕМУН3039181947-2818
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

20 голова

Нермин Хаскић (РАДНИЧКИ)

15 голова

Рицардо Јорге Пирес Гомес (ПАРТИЗАН)

13 голова

Ел Фарду Бен Мохамед (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

12 голова

Алекса Вукановић (НАПРЕДАК) Огњен Мудрински (ЧУКАРИЧКИ ДОО)

11 голова

Рицхмонд Боакје-Јиадом (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

10 голова

Александар Пејовић (МЛАДОСТ) Милан Павков (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Игор Златановић (РАДНИК)

9 голова

Жељко Димитров (ДИНАМО)

8 голова

Александар Станисављевић (РАДНИЧКИ) Вељко Симић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Немања Човић (ПРОЛЕТЕР) Стефан Чоловић (ПРОЛЕТЕР)

7 голова

Немања Николић (ПАРТИЗАН) Лука Стојановић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Стефан Денковић (СПАРТАК) Филип Ступаревић (ФК ВОЖДОВАЦ)

6 голова

Немања Обрадовић (СПАРТАК) Самуел Кwаме Оwусу (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Асмир Кајевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Владимир Радивојевић (МЛАДОСТ)

5 голова

Марко Гобељић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Марко Марин (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Милан Ђурић (ВОЈВОДИНА) Милан Миросављев (ПРОЛЕТЕР) Јанко Тумбасевић (МЛАДОСТ) Лазар Ранђеловић (РАДНИЧКИ) Лука Мићић (ОФК БАЧКА) Андрија Луковић (ФК ВОЖДОВАЦ) Ђорђе Ивановић (ПАРТИЗАН) Дејан Јовељић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Ненад Гаврић (МАЧВА)

4 гола

Езе Винцент Океухие (ВОЈВОДИНА) Никола Дринчић (РАДНИЧКИ) Петар Гигић (МАЧВА) Ибрахима Ндиаје (НАПРЕДАК) Срђан Вујаклија (ПРОЛЕТЕР) Данило Пантић (ПАРТИЗАН) Милан Макарић (ОФК БАЧКА) Милош Вулић (НАПРЕДАК) Сладан Никодијевић (РАДНИЧКИ)

3 гола

Лазар Јовановић (МЛАДОСТ) Радован Панков (РАДНИЧКИ) Ален Машовић (ФК ВОЖДОВАЦ) Бојан Чечарић (СПАРТАК) Слободан Тедић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Душан Пантелић (РАДНИК) Немања Милетић (ПАРТИЗАН) Никола Шипчић (РАД) Никола Стојиљковић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Борис Копитовић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Марко Доцић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Момчило Мркаић (ЗЕМУН) Срђан Бабић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Бојан Матић (ВОЈВОДИНА) Лазар Арсић (ФК ВОЖДОВАЦ) Зоран Тошић (ПАРТИЗАН) Предраг Павловић (МЛАДОСТ) Обироа Одита (МЛАДОСТ) Филип Кукуличић (ЗЕМУН) Горан Закарић (ПАРТИЗАН) Милан Стојановић (РАДНИК) Милан Бојовић (МЛАДОСТ)

2 гола

Немања Милојевић (ВОЈВОДИНА) Ненад Маринковић (РАД) Дејан Ђенић (СПАРТАК) Милош Миловановић (РАДНИК) Стефан Милошевић (СПАРТАК) Никола Ескић (НАПРЕДАК) Дејан Керкез (СПАРТАК) Исмаел Фофана (ВОЈВОДИНА) Александар Ђоковић (МАЧВА) Никола Стојковић (ЗЕМУН) Угљеша Радиновић (ОФК БАЧКА) Борко Дуроњић (ФК ВОЖДОВАЦ) Стефан Димић (МЛАДОСТ) Ристо Ристовић (РАДНИК) Млађан Стевановић (ДИНАМО) Срђан Грабеж (ОФК БАЧКА) Миле Савковић (СПАРТАК) Милан Марчић (СПАРТАК) Миладин Стевановић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Александар Јешић (ФК ВОЖДОВАЦ) Јонатхан Ренато Барбоса (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Никола Боранијашевић (НАПРЕДАК) Небојша Гаврић (ОФК БАЧКА) Дамир Којашевић (РАДНИЧКИ) Енвер Аливодић (НАПРЕДАК) Богдан Младеновић (РАД) Давор Недељковић (ДИНАМО) Филип Бајић (ОФК БАЧКА) Хендрик Сомаеб (ЗЕМУН) Синиша Бабић (РАДНИЧКИ) Душан Јованчић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Габриел-Ницолае Енацхе (ПАРТИЗАН) Милан Јевтовић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Тарас Бондаренко (РАДНИЧКИ)

1 гол

Владимир Волков (РАД) Марко Митровић (ДИНАМО) Предраг Говедарица (ПРОЛЕТЕР) Филип Стојковић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Зоран Даноски (РАДНИК) Светозар Марковић (ПАРТИЗАН) Никола Гајић (ВОЈВОДИНА) Стефан Михајловић (РАД) Никола Поповић (ДИНАМО) Ђуро Зец (НАПРЕДАК) Стефан Шапић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Марко Јовановић (ФК ВОЖДОВАЦ) Никола Срећковић (ВОЈВОДИНА) Ненад Цветковић (ЗЕМУН) Милош Павловић (ФК ВОЖДОВАЦ) Марко Маринковић (НАПРЕДАК) Вујадин Савић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Александар Лутовац (РАД) Игор Ивановић (НАПРЕДАК) Мирољуб Костић (НАПРЕДАК) Предраг Сикимић (ФК ВОЖДОВАЦ) Мирослав Бјелош (ОФК БАЧКА) Александар Јевтић (ФК ВОЖДОВАЦ) Горан Чаушић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Горан Смиљанић (РАД) Милан Перендија (РАД) Петар Бојић (МЛАДОСТ) Славко Лукић (ЗЕМУН) Ђорђе Денић (РАД) Марко Јевремовић (МЛАДОСТ) Милош Ристић (МЛАДОСТ) Александар Андрејевић (ПРОЛЕТЕР) Страхиња Крстевски (ПРОЛЕТЕР) Огњен Ђуричин (ВОЈВОДИНА) Баха Самуел Регис (НАПРЕДАК) Ненад Крстичић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Немања Младеновић (ОФК БАЧКА) Марко Шарић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Петар Грбић (РАДНИЧКИ) Лоренцо Ебисилио (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Никола Радовић (ОФК БАЧКА) Милан Родић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Никола Микић (ФК ВОЖДОВАЦ) Дамјан Гојков (ВОЈВОДИНА) Душан Савић (ЗЕМУН) Закариа Сурака (ДИНАМО) Нобору Схимура (СПАРТАК) Немања Вучић (ЗЕМУН) Андрија Вукчевић (СПАРТАК) Лука Луковић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Славољуб Срнић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Драгољуб Срнић (ФК ВОЖДОВАЦ) Вук Митошевић (ВОЈВОДИНА) Бранислав Томић (ОФК БАЧКА) Ненад Јовановић (МАЧВА) Дарко Зорић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Марко Јанковић (ПАРТИЗАН) Стефан Ђорђевић (РАДНИЧКИ) Риота Нома (РАДНИЧКИ) Огњен Ожеговић (ПАРТИЗАН) Дарко Пушкарић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Мирко Иванић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Мирослав Богосавац (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Огњен Красић (ПРОЛЕТЕР) Френцис Керемех (РАДНИК) Слободан Новаковић (ПРОЛЕТЕР) Иван Обровац (МАЧВА) Милош Михајлов (ФК ВОЖДОВАЦ) Младен Лазаревић (МАЧВА) Немања Ћаласан (СПАРТАК) Стеван Луковић (ЗЕМУН) Драган Жарковић (ОФК БАЧКА) Лазар Ђокић (ДИНАМО) Владимир Оташевић (СПАРТАК) Иван Илић (ЗЕМУН) Ђорђе Шушњар (МАЧВА) Милан Гајић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Никола Нешовић (ЗЕМУН) Александар Јовановић (РАДНИЧКИ) Филип Касалица (РАД) Милорад Балабановић (РАД) Бранко Јовичић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Урош Дамњановић (РАДНИК) Марко Пантић (ОФК БАЧКА) Његош Петровић (РАД) Данијел Гашић (ДИНАМО) Богдан Стаменковић (РАДНИК) Немања Главчић (СПАРТАК) Дамир Чековић (ОФК БАЧКА) Милош Адамовић (МАЧВА) Иван Ђорић (НАПРЕДАК) Марко Мркић (РАДНИЧКИ) Лазар Зличић (ФК ВОЖДОВАЦ) Саша Стојановић (РАДНИЧКИ)