Лига

Linglong Тire Супер лига 19/20

08.12.2019 15:00
Ивањица
/
/
/
/
08.12.2019 15:00
Ниш
/
/
/
/
07.12.2019 15:30
Београд
/
/
/
/
08.12.2019 15:00
Нови Сад
/
/
/
/
08.12.2019 15:00
Сента
/
/
/
/
08.12.2019 15:00
Сурдулица
/
/
/
/
08.12.2019 13:30
Београд
/
/
/
/
08.12.2019 15:00
Крушевац
/
/
/
/
21.07.2019 20:00
Ниш
3
0
2
0
20.07.2019 20:00
Београд
2
0
2
0
19.07.2019 20:00
Београд
1
2
0
0
20.07.2019 20:00
Ужице
2
1
0
1
20.07.2019 18:00
Суботица
2
1
0
1
20.07.2019 20:00
Београд
1
0
1
0
20.07.2019 20:00
Бачка Паланка
3
1
0
0
21.07.2019 18:00
Инђија
0
1
0
1
25.09.2019 17:00
Ивањица
0
2
0
1
27.07.2019 20:00
Шабац
2
2
0
1
28.07.2019 20:00
Крушевац
0
2
0
0
28.08.2019 20:00
Београд
2
3
2
1
27.07.2019 20:00
Сурдулица
4
0
2
0
27.07.2019 18:00
Сента
5
1
3
0
27.07.2019 20:00
Београд
2
0
1
0
27.07.2019 20:00
Бачка Паланка
2
2
0
0
03.08.2019 20:00
Нови Сад
5
0
3
0
04.08.2019 20:00
Београд
4
0
2
0
03.08.2019 17:00
Инђија
1
0
0
0
04.08.2019 20:00
Београд
1
0
1
0
04.08.2019 20:00
Суботица
1
2
1
1
02.08.2019 20:00
Ужице
1
1
0
1
25.09.2019 19:00
Београд
1
3
1
2
03.08.2019 20:00
Ниш
2
1
2
1
10.08.2019 20:00
Ниш
2
1
1
0
09.08.2019 20:00
Београд
2
0
2
0
11.08.2019 20:00
Нови Сад
0
1
0
1
10.08.2019 20:00
Ивањица
3
1
1
0
11.08.2019 20:00
Сурдулица
0
4
0
3
10.08.2019 20:00
Београд
1
0
0
0
11.08.2019 19:00
Крушевац
2
2
2
1
10.08.2019 17:00
Сента
1
0
0
0
16.08.2019 20:00
Београд
2
1
2
1
17.08.2019 20:00
Лучани
1
1
1
1
17.08.2019 20:00
Суботица
2
3
1
1
18.08.2019 20:00
Нови Сад
2
2
0
0
17.08.2019 17:00
Инђија
2
1
1
1
18.08.2019 20:00
Шабац
0
1
0
0
18.08.2019 19:00
Београд
3
0
1
0
17.08.2019 20:00
Београд
2
1
1
0
24.08.2019 20:00
Ивањица
2
2
1
0
24.08.2019
Сурдулица
/
/
/
/
24.08.2019 20:00
Београд
2
0
1
0
25.08.2019 20:00
Сента
2
0
2
0
24.08.2019 20:00
Нови Сад
0
1
0
1
25.08.2019 18:30
Ниш
2
1
0
0
24.08.2019 20:00
Београд
2
0
1
0
01.09.2019 20:00
Крушевац
4
0
1
0
31.08.2019 20:00
Шабац
1
1
1
0
01.09.2019 20:00
Лучани
3
3
1
1
01.09.2019 17:00
Инђија
1
2
1
1
01.09.2019 20:00
Београд
1
1
1
1
31.08.2019 20:00
Суботица
2
1
1
1
01.09.2019 20:00
Београд
1
0
0
0
31.08.2019 18:45
Нови Сад
1
2
1
1
15.09.2019 19:00
Лучани
2
0
1
0
14.09.2019 19:00
Ивањица
3
0
1
0
15.09.2019 19:00
Сента
0
0
0
0
14.09.2019 20:30
Нови Сад
0
3
0
0
14.09.2019 18:00
Београд
2
1
0
1
13.09.2019 18:00
Ниш
1
2
1
1
14.09.2019 20:00
Београд
2
2
0
1
14.09.2019 19:00
Сурдулица
1
4
1
2
21.09.2019 18:00
Београд
0
1
0
0
21.09.2019 20:00
Нови Сад
1
2
0
0
21.09.2019 18:00
Београд
1
0
0
0
21.09.2019 16:00
Инђија
0
1
0
1
22.09.2019 18:00
Београд
2
0
0
0
21.09.2019 18:00
Крушевац
1
3
0
2
21.09.2019 20:00
Шабац
0
1
0
0
21.09.2019 18:00
Суботица
1
0
0
0
29.09.2019 18:00
Нови Сад
2
0
1
0
30.09.2019 18:00
Ивањица
0
0
0
0
28.09.2019 19:00
Београд
3
1
3
0
28.09.2019 15:00
Ниш
1
4
1
2
29.09.2019 18:00
Сента
2
0
1
0
29.09.2019 20:00
Београд
4
1
1
0
29.09.2019 18:00
Лучани
1
2
1
1
29.09.2019 20:00
Суботица
0
1
0
0
06.10.2019 16:00
Крушевац
0
1
0
0
05.10.2019 18:00
Београд
1
1
0
1
06.10.2019 15:00
Инђија
0
2
0
1
04.10.2019 18:00
Нови Сад
2
0
2
0
05.10.2019 18:00
Сурдулица
1
0
0
0
05.10.2019 18:00
Шабац
0
1
0
0
06.10.2019 18:00
Београд
1
2
0
1
05.10.2019 18:00
Београд
2
0
1
0
19.10.2019 15:00
Лучани
1
0
0
0
19.10.2019 18:00
Ивањица
3
2
1
2
18.10.2019 18:00
Београд
0
0
0
0
19.10.2019 18:00
Ниш
4
1
3
0
18.10.2019 20:00
Београд
3
1
2
0
19.10.2019 18:00
Нови Сад
2
1
2
1
19.10.2019 18:00
Суботица
3
0
2
0
19.10.2019 18:00
Београд
2
0
1
0
27.10.2019 18:00
Сента
1
1
1
1
27.10.2019 13:00
Инђија
1
3
0
0
26.10.2019 18:00
Београд
1
2
0
0
25.10.2019 18:00
Крушевац
1
1
0
0
27.10.2019 16:00
Београд
4
0
3
0
26.10.2019 18:00
Нови Сад
2
2
2
1
26.10.2019 15:30
Сурдулица
0
5
0
3
26.10.2019 18:00
Шабац
0
1
0
1
30.10.2019 18:00
Ивањица
1
0
1
0
30.10.2019 18:00
Београд
3
1
2
0
30.10.2019 18:00
Београд
2
1
0
0
30.10.2019 18:00
Лучани
0
1
0
0
30.10.2019 18:00
Суботица
3
1
2
1
30.10.2019 15:30
Београд
2
1
1
0
30.10.2019 18:00
Нови Сад
1
0
1
0
30.10.2019 15:30
Ниш
0
2
0
1
03.11.2019 13:00
Инђија
2
3
0
1
02.11.2019 16:00
Нови Сад
0
2
0
0
02.11.2019 14:00
Београд
4
0
2
0
03.11.2019 15:00
Шабац
0
0
0
0
03.11.2019 15:00
Крушевац
0
1
0
1
03.11.2019 15:00
Београд
0
0
0
0
03.11.2019 15:00
Сурдулица
2
2
0
0
03.11.2019 15:00
Сента
2
0
0
0
09.11.2019 16:00
Сурдулица
0
1
0
1
09.11.2019 18:00
Шабац
0
1
0
1
09.11.2019 16:00
Крушевац
3
1
0
0
09.11.2019 16:00
Београд
2
0
2
0
10.11.2019 14:30
Сента
2
2
1
1
Нови Сад
/
/
/
/
10.11.2019 14:30
Ивањица
1
1
1
0
10.11.2019 16:30
Београд
3
0
1
0
23.11.2019 16:00
Београд
2
0
1
0
23.11.2019 18:00
Нови Сад
2
1
1
1
24.11.2019 16:00
Суботица
3
1
1
0
23.11.2019 16:00
Ниш
0
2
0
1
24.11.2019 13:00
Инђија
0
0
0
0
22.11.2019 18:00
Београд
6
2
4
2
23.11.2019 16:00
Београд
2
0
0
0
23.11.2019 16:00
Лучани
0
3
0
2
30.11.2019 16:00
Ивањица
0
7
0
2
30.11.2019 16:00
Крушевац
1
3
1
0
30.11.2019 18:00
Београд
2
0
0
0
29.11.2019 16:00
Нови Сад
0
1
0
0
29.11.2019 18:00
Сента
2
2
1
1
30.11.2019 16:00
Сурдулица
3
3
2
3
30.11.2019 16:00
Београд
1
2
1
2
01.12.2019 15:00
Шабац
0
2
0
1
04.12.2019 17:00
Нови Сад
1
0
0
0
04.12.2019 17:00
Шабац
2
1
2
1
04.12.2019 17:00
Београд
2
3
2
1
04.12.2019 13:00
Инђија
1
0
1
0
04.12.2019 15:00
Београд
2
1
0
1
04.12.2019 17:00
Суботица
4
1
1
1
04.12.2019 15:00
Лучани
0
1
0
0
04.12.2019 15:00
Београд
1
0
0
0
08.12.2019 13:30
Београд
/
/
/
/
08.12.2019 15:00
Ивањица
/
/
/
/
08.12.2019 15:00
Крушевац
/
/
/
/
08.12.2019 15:00
Ниш
/
/
/
/
07.12.2019 15:30
Београд
/
/
/
/
08.12.2019 15:00
Нови Сад
/
/
/
/
08.12.2019 15:00
Сента
/
/
/
/
08.12.2019 15:00
Сурдулица
/
/
/
/
14.12.2019
Шабац
/
/
/
/
14.12.2019
Крушевац
/
/
/
/
14.12.2019
Лучани
/
/
/
/
14.12.2019
Београд
/
/
/
/
14.12.2019
Инђија
/
/
/
/
14.12.2019
Нови Сад
/
/
/
/
14.12.2019
Суботица
/
/
/
/
15.02.2020
Београд
/
/
/
/
15.02.2020
Београд
/
/
/
/
15.02.2020
Нови Сад
/
/
/
/
15.02.2020
Сента
/
/
/
/
15.02.2020
Сурдулица
/
/
/
/
15.02.2020
Београд
/
/
/
/
15.02.2020
Ивањица
/
/
/
/
22.02.2020
Крушевац
/
/
/
/
22.02.2020
Београд
/
/
/
/
22.02.2020
Шабац
/
/
/
/
22.02.2020
Инђија
/
/
/
/
22.02.2020
Нови Сад
/
/
/
/
22.02.2020
Београд
/
/
/
/
22.02.2020
Суботица
/
/
/
/
22.02.2020
Београд
/
/
/
/
29.02.2020
Ивањица
/
/
/
/
29.02.2020
Лучани
/
/
/
/
29.02.2020
Сурдулица
/
/
/
/
29.02.2020
Сента
/
/
/
/
29.02.2020
Нови Сад
/
/
/
/
29.02.2020
Београд
/
/
/
/
29.02.2020
Београд
/
/
/
/
29.02.2020
Ниш
/
/
/
/
04.03.2020
Нови Сад
/
/
/
/
04.03.2020
Београд
/
/
/
/
04.03.2020
Сурдулица
/
/
/
/
04.03.2020
Београд
/
/
/
/
04.03.2020
Крушевац
/
/
/
/
04.03.2020
Шабац
/
/
/
/
04.03.2020
Београд
/
/
/
/
04.03.2020
Инђија
/
/
/
/
08.03.2020
Београд
/
/
/
/
08.03.2020
Нови Сад
/
/
/
/
08.03.2020
Београд
/
/
/
/
08.03.2020
Ниш
/
/
/
/
08.03.2020
Лучани
/
/
/
/
08.03.2020
Ивањица
/
/
/
/
08.03.2020
Суботица
/
/
/
/
08.03.2020
Сента
/
/
/
/
14.03.2020
Шабац
/
/
/
/
14.03.2020
Београд
/
/
/
/
14.03.2020
Нови Сад
/
/
/
/
14.03.2020
Сурдулица
/
/
/
/
14.03.2020
Сента
/
/
/
/
14.03.2020
Инђија
/
/
/
/
14.03.2020
Београд
/
/
/
/
14.03.2020
Крушевац
/
/
/
/
22.03.2020
Ивањица
/
/
/
/
22.03.2020
Београд
/
/
/
/
22.03.2020
Суботица
/
/
/
/
22.03.2020
Лучани
/
/
/
/
22.03.2020
Београд
/
/
/
/
22.03.2020
Ниш
/
/
/
/
22.03.2020
Београд
/
/
/
/
22.03.2020
Нови Сад
/
/
/
/
04.04.2020
Сурдулица
/
/
/
/
04.04.2020
Нови Сад
/
/
/
/
04.04.2020
Сента
/
/
/
/
04.04.2020
Београд
/
/
/
/
04.04.2020
Крушевац
/
/
/
/
04.04.2020
Шабац
/
/
/
/
04.04.2020
Београд
/
/
/
/
04.04.2020
Инђија
/
/
/
/
11.04.2020
Београд
/
/
/
/
11.04.2020
Ивањица
/
/
/
/
11.04.2020
Нови Сад
/
/
/
/
11.04.2020
Београд
/
/
/
/
11.04.2020
Суботица
/
/
/
/
11.04.2020
Лучани
/
/
/
/
11.04.2020
Београд
/
/
/
/
11.04.2020
Ниш
/
/
/
/
П Назив клуба ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ЦРВЕНА ЗВЕЗДА18161139112849
2.ВОЈВОДИНА19133334171742
3.ЧУКАРИЧКИ ДОО18124227151240
4.ПАРТИЗАН18122445143138
5.ТСЦ1996434211333
6.ФК ВОЖДОВАЦ199553225732
7.РАДНИЧКИ189182722528
8.СПАРТАК199192629-328
9.МЛАДОСТ197481723-625
10.НАПРЕДАК1963102529-421
11.ЈАВОР МАТИС195592639-1320
12.РАДНИК1844101931-1216
13.ПРОЛЕТЕР1844101427-1316
14.ИНЂИЈА1942131532-1714
15.РАД1932141336-2311
16.МАЧВА191513931-228
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

11 голова

Ненад Лукић (ТСЦ)

10 голова

Никола Петковић (ЈАВОР МАТИС) Стефан Михајловић (РАДНИЧКИ) Садиq Умар (ПАРТИЗАН)

9 голова

Ел Фарду Бен Мохамед (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Бојан Матић (ВОЈВОДИНА)

8 голова

Лука Стојановић (ЧУКАРИЧКИ ДОО)

7 голова

Владимир Силађи (ТСЦ) Нермин Хаскић (РАДНИЧКИ) Сејдоуба Соумах (ПАРТИЗАН)

6 голова

Дејан Милићевић (ТСЦ) Милан Павков (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Игор Ивановић (НАПРЕДАК)

5 голова

Немања Николић (ФК ВОЖДОВАЦ) Ален Машовић (ФК ВОЖДОВАЦ) Лазар ТуфегдЖић (СПАРТАК) Немања Обрадовић (СПАРТАК) Милан Макарић (РАДНИК)

4 гола

Миљан Вукадиновић (НАПРЕДАК) Ђуро Зец (НАПРЕДАК) Ерик Јирка (РАДНИЧКИ) Филип Стевановић (ПАРТИЗАН) Милош Адамовић (МАЧВА) Мирослав Бјелош (НАПРЕДАК) Марко Доцић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Иевген Павлов (РАДНИК) Марко Девић (ФК ВОЖДОВАЦ) Бибарс Натцхо (ПАРТИЗАН) Предраг Павловић (МЛАДОСТ) Стефан Денковић (СПАРТАК) Милош Стојчев (ФК ВОЖДОВАЦ) Зоран Тошић (ПАРТИЗАН)

3 гола

Милан Перендија (РАД) Бобан Георгиев (РАДНИК) Немања Николић (ВОЈВОДИНА) Лазар Марковић (ПАРТИЗАН) Никола Кувељић (ЈАВОР МАТИС) Јован Нишић (ФК ВОЖДОВАЦ) Бранислав Томић (ИНЂИЈА) Милан Марчић (СПАРТАК) Еза Винцент Океухие (ВОЈВОДИНА) Алекса Вукановић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Александар Јевтић (ФК ВОЖДОВАЦ) Матео Езеqуиел Гарцíа (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Марко Марин (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Миодраг Гемовић (ВОЈВОДИНА) Елиомар Цорреиа Силва (МЛАДОСТ) Огњен Ђуричин (ВОЈВОДИНА) Слободан Тедић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Јанко Тумбасевић (ТСЦ) Стефан Шапић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Милан Бојовић (МЛАДОСТ) Петар Бојић (ВОЈВОДИНА) Антонио Мануел Фернандес Мендес (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

2 гола

Милош Вулић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Момчило Мркаић (ЈАВОР МАТИС) Вељко Симић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Дино Долмагић (ЈАВОР МАТИС) Аранђел Стојковић (ВОЈВОДИНА) Срђан Димитров (ИНЂИЈА) Ненад Гаврић (НАПРЕДАК) Лазар Јовановић (МЛАДОСТ) Владимир Радивојевић (МЛАДОСТ) Милош Шатара (МЛАДОСТ) Милутин Видосављевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Милош Трифуновић (РАД) Дејан Зукић (ВОЈВОДИНА) Бојан Бојић (РАДНИК) Мирослав Маричић (ЈАВОР МАТИС) Брана Илић (ИНЂИЈА) Михајло Нешковић (ВОЈВОДИНА) Ђорђе Ивановић (ПАРТИЗАН) Никола Срећковић (СПАРТАК) Владимир Оташевић (СПАРТАК) Милан Миросављев (ПРОЛЕТЕР) Срђан Грабеж (ТСЦ) Зоран Даноски (РАДНИК) АЛИЈА КРНИЋ (ЈАВОР МАТИС) Владан Милосављев (ИНЂИЈА) Синиша Бабић (ПРОЛЕТЕР) Милан Јевтовић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Алекса Пејић (ПРОЛЕТЕР) Огњен Ожеговић (ПАРТИЗАН) Бранислав Јовановић (ПРОЛЕТЕР) Филип Касалица (РАД) Никола Чумић (РАДНИЧКИ) Такума Асано (ПАРТИЗАН) Асмир Кајевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Саша Томановић (ТСЦ)

1 гол

Филип Станисављеви (РАДНИК) Вељко Трифуновић (РАД) Марко Николић (РАД) Страхиња Павловић (ПАРТИЗАН) Лазар Ђорђевић (РАДНИЧКИ) Бранко Јовичић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Марко Колаковић (ЈАВОР МАТИС) Јустас Ласицкас (ФК ВОЖДОВАЦ) Саша Здјелар (ПАРТИЗАН) Риота Нома (РАДНИЧКИ) Младен Деветак (ВОЈВОДИНА) Дамјан Гојков (СПАРТАК) Рицхмонд Боакје-Јиадом (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Ненад Јовановић (МАЧВА) Цанас Руиз-Херера Јосе Алберто (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Ранко Веселиновић (ВОЈВОДИНА) Немања Текијашки (СПАРТАК) Марко Павићевић (НАПРЕДАК) Владан Видаковић (СПАРТАК) Иван Обровац (МЛАДОСТ) Марко Јевремовић (ЈАВОР МАТИС) Милан Јагодић (РАД) Мирко Топић (ВОЈВОДИНА) Горан Антонић (ТСЦ) Василије Јањић (ИНЂИЈА) Марко Мијаиловић (МАЧВА) Милош Дегенек (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Небојша Бастајић (ИНЂИЈА) Никола Ескић (НАПРЕДАК) Александар Шћекић (ПАРТИЗАН) Иван Рогач (ИНЂИЈА) Немања Видић (ИНЂИЈА) Стефан Чоловић (ПРОЛЕТЕР) Милорад Балабановић (ПРОЛЕТЕР) Лазар Марјановић (ПРОЛЕТЕР) Рајко Брежанчић (ПАРТИЗАН) Андреј Илић (НАПРЕДАК) Александар Станисављевић (ФК ВОЖДОВАЦ) Дарко Бједов (РАД) Немања Милетић (ПАРТИЗАН) Стефан Шормаз (СПАРТАК) Давид Шинковић (ТСЦ) Милош Ожеговић (НАПРЕДАК) Немања Којић (НАПРЕДАК) Лазар Зличић (ФК ВОЖДОВАЦ) Бојан Остојић (ПАРТИЗАН) Стефан Пуртић (ФК ВОЖДОВАЦ) Никола Дринчић (ВОЈВОДИНА) Леандро Цлимацо Пинро (ПРОЛЕТЕР) Стефан Хајдин (ФК ВОЖДОВАЦ) Ибрахима Ндиаје (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Филип Рајевац (ИНЂИЈА) Вања Звеканов (ЈАВОР МАТИС) Марко Гобељић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Урош Стаменић (ПРОЛЕТЕР) Слободан Новаковић (ПРОЛЕТЕР) Горан Смиљанић (РАД) Милош Шака (РАД) Мирослав Богосавац (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Душан Пантелић (РАДНИЧКИ) Никола Ашћерић (МАЧВА) Ненад Севић (ЈАВОР МАТИС) Александар Стевановић (МАЧВА) Стефан Ковач (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Марко Гјоргјиевски (ФК ВОЖДОВАЦ) Давид Дунђерски (СПАРТАК) Игор Златановић (РАДНИК) Вељко Батровић (РАДНИЧКИ) Огњен Красић (ФК ВОЖДОВАЦ) Вељко Бирманчевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Немања Томић (РАДНИК) Слободан Урошевић (ПАРТИЗАН)