Лига

Mozzart Bet Прва лига Србије 23/24

01.10.2023 15:00
Инђија
1
0
0
0
02.10.2023 19:00
Лазаревац
/
/
/
/
01.10.2023 15:00
Сремска Митровица
2
1
0
0
01.10.2023 15:00
Смедерево
1
0
0
0
02.10.2023 15:00
Нови Сад
/
/
/
/
01.10.2023 15:00
Вршац
0
1
0
1
30.09.2023 19:00
Шабац
1
0
0
0
01.10.2023 19:00
Ужице
0
0
0
0
05.08.2023 17:30
Смедерево
2
0
2
0
06.08.2023 17:30
Нови Сад
1
1
0
0
05.08.2023 17:30
Вршац
1
0
0
0
06.08.2023 20:00
Шабац
0
0
0
0
05.08.2023 20:00
Ужице
0
2
0
1
05.08.2023 20:15
Горњи Милановац
1
3
1
1
05.08.2023 17:30
Уб
4
0
2
0
06.08.2023 17:30
Нови Београд
2
0
1
0
13.08.2023 17:30
Челарево
1
1
1
0
11.08.2023 17:30
Београд
3
0
1
0
13.08.2023 17:30
Београд
4
1
1
1
12.08.2023 17:30
Бачка Паланка
3
1
1
0
13.08.2023 20:00
Лазаревац
3
2
1
1
12.08.2023 17:30
Сремска Митровица
0
0
0
0
12.08.2023 17:30
Смедерево
1
1
1
0
20.08.2023 17:00
Нови Сад
0
1
0
0
18.08.2023 17:00
Вршац
1
1
0
1
19.08.2023 19:00
Шабац
3
0
2
0
19.08.2023 19:00
Ужице
0
0
0
0
19.08.2023 19:00
Горњи Милановац
0
0
0
0
20.08.2023 17:00
Уб
0
3
0
2
20.08.2023 17:00
Нови Београд
1
1
1
0
21.08.2023 20:00
Лесковац
2
1
1
1
26.08.2023 17:00
Инђија
2
1
0
0
27.08.2023 17:00
Београд
1
2
0
1
27.08.2023 17:00
Београд
2
2
1
2
27.08.2023 17:00
Бачка Паланка
0
0
0
0
27.08.2023 20:00
Лазаревац
1
1
1
0
26.08.2023 17:00
Сремска Митровица
1
1
0
0
26.08.2023 17:00
Смедерево
0
0
0
0
27.08.2023 17:00
Нови Сад
1
2
1
0
02.09.2023 17:00
Вршац
0
1
0
0
02.09.2023 19:00
Шабац
2
0
2
0
02.09.2023 19:00
Ужице
1
1
0
1
03.09.2023 19:00
Горњи Милановац
1
0
0
0
02.09.2023 17:00
Уб
3
2
2
1
03.09.2023 17:00
Нови Београд
1
3
0
1
03.09.2023 19:00
Лесковац
3
5
1
2
03.09.2023 17:00
Челарево
2
2
2
2
10.09.2023 16:30
Београд
4
1
0
0
10.09.2023 16:30
Оџаци
1
0
1
0
10.09.2023 19:00
Лазаревац
2
0
0
0
09.09.2023 16:30
Сремска Митровица
4
1
2
0
09.09.2023 16:30
Смедерево
2
1
2
1
10.09.2023 16:30
Нови Сад
0
1
0
0
08.09.2023 16:30
Вршац
0
0
0
0
16.09.2023 19:00
Шабац
2
1
1
0
16.09.2023 19:00
Ужице
1
1
1
0
17.09.2023 19:00
Горњи Милановац
0
0
0
0
18.09.2023 16:00
Уб
0
0
0
0
17.09.2023 16:00
Нови Београд
0
1
0
1
16.09.2023 20:00
Лесковац
1
1
0
1
17.09.2023 16:00
Челарево
1
0
1
0
17.09.2023 16:00
Београд
0
5
0
3
22.09.2023 16:00
Инђија
0
2
0
2
23.09.2023 16:00
Оџаци
4
0
2
0
22.09.2023 19:00
Лазаревац
4
1
1
0
23.09.2023 16:00
Сремска Митровица
1
1
0
0
23.09.2023 16:00
Смедерево
2
1
0
1
23.09.2023 16:00
Нови Сад
3
4
1
2
23.09.2023 16:00
Вршац
1
0
0
0
22.09.2023 19:00
Шабац
0
0
0
0
27.09.2023 00:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
27.09.2023 00:00
Уб
/
/
/
/
27.09.2023 00:00
Нови Београд
/
/
/
/
27.09.2023 00:00
Лесковац
/
/
/
/
27.09.2023 00:00
Челарево
/
/
/
/
27.09.2023 00:00
Београд
/
/
/
/
27.09.2023 00:00
Београд
/
/
/
/
01.10.2023 15:00
Инђија
1
0
0
0
02.10.2023 19:00
Лазаревац
/
/
/
/
01.10.2023 15:00
Сремска Митровица
2
1
0
0
01.10.2023 15:00
Смедерево
1
0
0
0
02.10.2023 15:00
Нови Сад
/
/
/
/
01.10.2023 15:00
Вршац
0
1
0
1
30.09.2023 19:00
Шабац
1
0
0
0
01.10.2023 19:00
Ужице
0
0
0
0
07.10.2023 00:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
07.10.2023 00:00
Уб
/
/
/
/
07.10.2023 00:00
Нови Београд
/
/
/
/
07.10.2023 00:00
Лесковац
/
/
/
/
07.10.2023 00:00
Челарево
/
/
/
/
07.10.2023 00:00
Београд
/
/
/
/
07.10.2023 00:00
Београд
/
/
/
/
07.10.2023 00:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
14.10.2023 00:00
Инђија
/
/
/
/
14.10.2023 00:00
Сремска Митровица
/
/
/
/
14.10.2023 00:00
Смедерево
/
/
/
/
14.10.2023 00:00
Нови Сад
/
/
/
/
14.10.2023 00:00
Вршац
/
/
/
/
14.10.2023 00:00
Шабац
/
/
/
/
14.10.2023 00:00
Ужице
/
/
/
/
14.10.2023 00:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
21.10.2023 00:00
Нови Београд
/
/
/
/
21.10.2023 00:00
Лесковац
/
/
/
/
21.10.2023 00:00
Челарево
/
/
/
/
21.10.2023 00:00
Београд
/
/
/
/
21.10.2023 00:00
Београд
/
/
/
/
21.10.2023 00:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
21.10.2023 00:00
Лазаревац
/
/
/
/
28.10.2023 00:00
Смедерево
/
/
/
/
28.10.2023 00:00
Нови Сад
/
/
/
/
28.10.2023 00:00
Вршац
/
/
/
/
28.10.2023 00:00
Шабац
/
/
/
/
28.10.2023 00:00
Ужице
/
/
/
/
28.10.2023 00:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
28.10.2023 00:00
Уб
/
/
/
/
05.11.2023 00:00
Нови Београд
/
/
/
/
05.11.2023 00:00
Лесковац
/
/
/
/
05.11.2023 00:00
Челарево
/
/
/
/
05.11.2023 00:00
Београд
/
/
/
/
05.11.2023 00:00
Београд
/
/
/
/
05.11.2023 00:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
05.11.2023 00:00
Лазаревац
/
/
/
/
05.11.2023 00:00
Сремска Митровица
/
/
/
/
11.11.2023 00:00
Сремска Митровица
/
/
/
/
11.11.2023 00:00
Лазаревац
/
/
/
/
11.11.2023 00:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
11.11.2023 00:00
Београд
/
/
/
/
11.11.2023 00:00
Београд
/
/
/
/
11.11.2023 00:00
Челарево
/
/
/
/
11.11.2023 00:00
Лесковац
/
/
/
/
18.11.2023 00:00
Лесковац
/
/
/
/
18.11.2023 00:00
Нови Београд
/
/
/
/
18.11.2023 00:00
Уб
/
/
/
/
18.11.2023 00:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
18.11.2023 00:00
Ужице
/
/
/
/
18.11.2023 00:00
Шабац
/
/
/
/
18.11.2023 00:00
Вршац
/
/
/
/
18.11.2023 00:00
Нови Сад
/
/
/
/
25.11.2023 00:00
Инђија
/
/
/
/
25.11.2023 00:00
Смедерево
/
/
/
/
25.11.2023 00:00
Сремска Митровица
/
/
/
/
25.11.2023 00:00
Лазаревац
/
/
/
/
25.11.2023 00:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
25.11.2023 00:00
Београд
/
/
/
/
25.11.2023 00:00
Београд
/
/
/
/
25.11.2023 00:00
Челарево
/
/
/
/
02.12.2023 00:00
Челарево
/
/
/
/
02.12.2023 00:00
Лесковац
/
/
/
/
02.12.2023 00:00
Нови Београд
/
/
/
/
02.12.2023 00:00
Уб
/
/
/
/
02.12.2023 00:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
02.12.2023 00:00
Ужице
/
/
/
/
02.12.2023 00:00
Шабац
/
/
/
/
02.12.2023 00:00
Вршац
/
/
/
/
10.12.2023 00:00
Инђија
/
/
/
/
10.12.2023 00:00
Нови Сад
/
/
/
/
10.12.2023 00:00
Смедерево
/
/
/
/
10.12.2023 00:00
Сремска Митровица
/
/
/
/
10.12.2023 00:00
Лазаревац
/
/
/
/
10.12.2023 00:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
10.12.2023 00:00
Београд
/
/
/
/
10.12.2023 00:00
Београд
/
/
/
/
24.02.2024 00:00
Београд
/
/
/
/
24.02.2024 00:00
Челарево
/
/
/
/
24.02.2024 00:00
Лесковац
/
/
/
/
24.02.2024 00:00
Нови Београд
/
/
/
/
24.02.2024 00:00
Уб
/
/
/
/
24.02.2024 00:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
24.02.2024 00:00
Ужице
/
/
/
/
24.02.2024 00:00
Шабац
/
/
/
/
02.03.2024 00:00
Инђија
/
/
/
/
02.03.2024 00:00
Вршац
/
/
/
/
02.03.2024 00:00
Нови Сад
/
/
/
/
02.03.2024 00:00
Смедерево
/
/
/
/
02.03.2024 00:00
Сремска Митровица
/
/
/
/
02.03.2024 00:00
Лазаревац
/
/
/
/
02.03.2024 00:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
02.03.2024 00:00
Београд
/
/
/
/
06.03.2024 00:00
Београд
/
/
/
/
06.03.2024 00:00
Београд
/
/
/
/
06.03.2024 00:00
Челарево
/
/
/
/
06.03.2024 00:00
Лесковац
/
/
/
/
06.03.2024 00:00
Нови Београд
/
/
/
/
06.03.2024 00:00
Уб
/
/
/
/
06.03.2024 00:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
06.03.2024 00:00
Ужице
/
/
/
/
10.03.2024 00:00
Инђија
/
/
/
/
10.03.2024 00:00
Шабац
/
/
/
/
10.03.2024 00:00
Вршац
/
/
/
/
10.03.2024 00:00
Нови Сад
/
/
/
/
10.03.2024 00:00
Смедерево
/
/
/
/
10.03.2024 00:00
Сремска Митровица
/
/
/
/
10.03.2024 00:00
Лазаревац
/
/
/
/
10.03.2024 00:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
16.03.2024 00:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
16.03.2024 00:00
Београд
/
/
/
/
16.03.2024 00:00
Београд
/
/
/
/
16.03.2024 00:00
Челарево
/
/
/
/
16.03.2024 00:00
Лесковац
/
/
/
/
16.03.2024 00:00
Нови Београд
/
/
/
/
16.03.2024 00:00
Уб
/
/
/
/
16.03.2024 00:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
23.03.2024 00:00
Инђија
/
/
/
/
23.03.2024 00:00
Ужице
/
/
/
/
23.03.2024 00:00
Шабац
/
/
/
/
23.03.2024 00:00
Вршац
/
/
/
/
23.03.2024 00:00
Нови Сад
/
/
/
/
23.03.2024 00:00
Смедерево
/
/
/
/
23.03.2024 00:00
Сремска Митровица
/
/
/
/
23.03.2024 00:00
Лазаревац
/
/
/
/
30.03.2024 00:00
Лазаревац
/
/
/
/
30.03.2024 00:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
30.03.2024 00:00
Београд
/
/
/
/
30.03.2024 00:00
Београд
/
/
/
/
30.03.2024 00:00
Челарево
/
/
/
/
30.03.2024 00:00
Лесковац
/
/
/
/
30.03.2024 00:00
Нови Београд
/
/
/
/
30.03.2024 00:00
Уб
/
/
/
/
03.04.2024 00:00
Инђија
/
/
/
/
03.04.2024 00:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
03.04.2024 00:00
Ужице
/
/
/
/
03.04.2024 00:00
Шабац
/
/
/
/
03.04.2024 00:00
Вршац
/
/
/
/
03.04.2024 00:00
Нови Сад
/
/
/
/
03.04.2024 00:00
Смедерево
/
/
/
/
03.04.2024 00:00
Сремска Митровица
/
/
/
/
07.04.2024 00:00
Сремска Митровица
/
/
/
/
07.04.2024 00:00
Лазаревац
/
/
/
/
07.04.2024 00:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
07.04.2024 00:00
Београд
/
/
/
/
07.04.2024 00:00
Београд
/
/
/
/
07.04.2024 00:00
Челарево
/
/
/
/
07.04.2024 00:00
Лесковац
/
/
/
/
07.04.2024 00:00
Нови Београд
/
/
/
/
14.04.2024 00:00
Уб
/
/
/
/
14.04.2024 00:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
14.04.2024 00:00
Ужице
/
/
/
/
14.04.2024 00:00
Шабац
/
/
/
/
14.04.2024 00:00
Вршац
/
/
/
/
14.04.2024 00:00
Нови Сад
/
/
/
/
14.04.2024 00:00
Смедерево
/
/
/
/
П Назив клуба ОУ БП БН БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ОФК БЕОГРАД87102772022
2.СМЕДЕРЕВО 19249450105517
3.МАЧВА9441104616
4.ТЕКСТИЛАЦ9432114715
5.ИНЂИЈА Тојо Тирес942389-114
6.ОФК ВРШАЦ934265113
7.РАДНИЧКИ (СМ)9342109113
8.КОЛУБАРА8332139412
9.ЈЕДИНСТВО93241216-411
10.ГФК ДУБОЧИЦА82331114-39
11.ГФК СЛОБОДА916258-39
12.РАДНИЧКИ (НБ)9234912-39
13.РФК ГРАФИЧАР92341117-69
14.МЕТАЛАЦ9144511-67
15.РФКН.С 19219126820-125
16.МЛАДОСТ ГАТ8035612-63
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БН: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

8 голова

Александар Кахвић (ОФК БЕОГРАД)

5 голова

Никола Митуљикић (ОФК БЕОГРАД) Кwаку Карикари (ЈЕДИНСТВО) Милош Филиповић (КОЛУБАРА) Немања Ђокић (РАДНИЧКИ (НБ))

4 гола

Андрија Максимовић (РФК ГРАФИЧАР) Саша Марковић (ОФК БЕОГРАД) Никола Фуртула (РФКН.С 1921) Урош Гајић (РАДНИЧКИ (СМ))

3 гола

Бојан Алексић (МЕТАЛАЦ) Игор Милановић (ЈЕДИНСТВО) Зубаиру Ибрахим (ЈЕДИНСТВО) Павле Радуновић (МАЧВА) Ирфан Зулфић (ТЕКСТИЛАЦ) Дејан Георгијевић (ОФК БЕОГРАД) Ђорђе Ивковић (РАДНИЧКИ (СМ))

2 гола

Мартин Новаковић (МАЧВА) Предраг Ђорђевић (ГФК ДУБОЧИЦА) Александар Десанчић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Милош Зекић (ТЕКСТИЛАЦ) Никола Димитријевић (СМЕДЕРЕВО 1924) Стефан Станисављевић (КОЛУБАРА) Страхиња Стојановић (РФК ГРАФИЧАР) Душан Савић (ГФК ДУБОЧИЦА) Иван Давидовић (ТЕКСТИЛАЦ) Стефан Стевановић (СМЕДЕРЕВО 1924) Андреј Петровић (РФК ГРАФИЧАР) Немања Обрадовић (СМЕДЕРЕВО 1924) Никола Кнежевић (ОФК БЕОГРАД) Урош Килибарда (ОФК ВРШАЦ) Милан Ђокић (ГФК ДУБОЧИЦА) Принце Луцкј Укацхукwу (ТЕКСТИЛАЦ)

1 гол

Јасин Нуредини (РАДНИЧКИ (НБ)) Саво Рашковић (ГФК СЛОБОДА) Давид Ивић (СМЕДЕРЕВО 1924) Слободан Сладојевић (МАЧВА) Срђан Николић (ОФК БЕОГРАД) Немања Цветковић (РАДНИЧКИ (СМ)) Александар Ђермановић (ОФК БЕОГРАД) Душан Влалукин (РФКН.С 1921) Лука Кожовић (РФКН.С 1921) Милош Ђокић (КОЛУБАРА) Урош Бранковић (МАЧВА) Бојан Гајић (ГФК СЛОБОДА) Филип Средојевић (ТЕКСТИЛАЦ) Марко Станковић (ОФК БЕОГРАД) Дарко Исаиловић (РАДНИЧКИ (СМ)) Лука Пејовић (МАЧВА) Стефан Марјановић (КОЛУБАРА) Урош Чејић (ОФК ВРШАЦ) Данило Миладиновић (ЈЕДИНСТВО) Немања Ивановић (ОФК БЕОГРАД) Немања Драгутиновић (СМЕДЕРЕВО 1924) Иван Вукчевић (МЛАДОСТ ГАТ) Марко Милинковић (МЕТАЛАЦ) Пеаце Елијах (МАЧВА) Станислав Крапукхин (РАДНИЧКИ (НБ)) Казеем Ојо Адероунму (РАДНИЧКИ (НБ)) Млађан Стевановић (ГФК ДУБОЧИЦА) Ефе Угиагбе (МАЧВА) Стефан Митровић (РАДНИЧКИ (СМ)) Андрија Мијаиловић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Лазар Марјановић (РАДНИЧКИ (НБ)) Стефан Пиргић (СМЕДЕРЕВО 1924) Раде Глишовић (ГФК СЛОБОДА) Бојан Чечарић (МЛАДОСТ ГАТ) Милан Томић (ОФК ВРШАЦ) Лука Цветићанин (КОЛУБАРА) Марко Момчиловић (ГФК ДУБОЧИЦА) Петар Панић (СМЕДЕРЕВО 1924) Виктор Радојевић (РФК ГРАФИЧАР) Никола Чолић (РФКН.С 1921) Милорад Балабановић (МЛАДОСТ ГАТ) Ђорђе Белић (ГФК ДУБОЧИЦА) Марко Зоћевић (ОФК ВРШАЦ) Никола Тедић (РФКН.С 1921) Лазар Милошев (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Мирослав Маричић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Стефан Ђурић (ГФК ДУБОЧИЦА) Вукашин Брауновић (ОФК ВРШАЦ) Немања Здравковић (ГФК ДУБОЧИЦА) Лукијан Абаџија (МЛАДОСТ ГАТ) Саво Арамбашић (МЕТАЛАЦ) Славиша Стојановић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Немања Илић (МЛАДОСТ ГАТ) Никола Павлица (МЛАДОСТ ГАТ) Топлица Грбовић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Данко Киковић (КОЛУБАРА) Ненад Кочовић (КОЛУБАРА) Лазар Вуковић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Огњен Старчевић (ГФК СЛОБОДА)