Play out

Прва лига Србије Плеј-аут 18/19

06.04.2019 16:00
Крушевац
1
1
1
0
06.04.2019 16:00
Београд
1
0
0
0
06.04.2019 16:00
Бечеј
1
2
1
1
06.04.2019 16:00
Добановци
2
0
0
0
10.04.2019 16:00
Нови Пазар
0
2
0
0
10.04.2019 16:00
Земун
0
1
0
0
10.04.2019 18:00
Чачак
1
0
0
0
10.04.2019 19:00
Ужице
1
1
0
0
15.04.2019 18:00
Крушевац
3
1
0
0
14.04.2019 16:00
Добановци
1
0
1
0
14.04.2019 16:00
Београд
2
0
0
0
14.04.2019 16:00
Бечеј
1
1
0
1
21.04.2019 16:00
Нови Пазар
5
0
4
0
22.04.2019 18:00
Чачак
2
0
0
0
21.04.2019 16:00
Београд
1
0
0
0
21.04.2019 16:00
Добановци
3
2
2
0
27.04.2019 16:00
Бечеј
2
1
2
0
27.04.2019 16:00
Земун
2
1
1
1
27.04.2019 16:00
Ужице
1
4
1
2
27.04.2019 19:00
Крушевац
1
1
0
1
01.05.2019 18:00
Ужице
2
1
1
0
01.05.2019 16:00
Бечеј
1
0
1
0
01.05.2019 19:00
Нови Пазар
3
0
1
0
01.05.2019 16:00
Добановци
0
2
0
1
05.05.2019 16:00
Крушевац
1
0
0
0
05.05.2019 16:00
Земун
2
2
1
1
05.05.2019 16:00
Београд
0
1
0
1
05.05.2019 16:00
Чачак
3
1
2
0
П Назив клуба ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ТРАЈАЛ37157153840-232
2.БУДУЋНОСТ37139153541-632
3.ОФК ЖАРКОВО37149144244-231
4.БОРАЦ37109183449-1527
5.БЕЧЕЈ 191837128173944-526
6.НОВИ ПАЗАР3778222863-3521
7.ТЕЛЕОПТИК37710203158-2718
8.СЛОБОДА3768232270-4816
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР:Гол разлика, Б: Бодови

7 голова

Џенан Плојовић (НОВИ ПАЗАР)

5 голова

Ивица Јовановић (ТРАЈАЛ)

4 гола

Стефан Ковачевић (БОРАЦ)

3 гола

Лазар Милошев (БУДУЋНОСТ) Матија Бабовић (ТЕЛЕОПТИК) Вељко Богићевић (БОРАЦ) ОУСМАН МАРОНГ (ТРАЈАЛ) Саша Филиповић (БУДУЋНОСТ) Филип Бајић (БЕЧЕЈ 1918) Фарук Бихорац (НОВИ ПАЗАР)

2 гола

Данко Киковић (ОФК ЖАРКОВО) Денис Илић (СЛОБОДА) Марко Илић (БОРАЦ) Миодраг Миленковић (НОВИ ПАЗАР)

1 гол

Филип Ђуровић (ТРАЈАЛ) Миленко Шкорић (ОФК ЖАРКОВО) Немања Лазић (БЕЧЕЈ 1918) Милан Јездимировић (СЛОБОДА) Чедомир Томчић (БЕЧЕЈ 1918) Емир Хазировић (НОВИ ПАЗАР) Милован Петрић (БЕЧЕЈ 1918) Вељко Томић (СЛОБОДА) Емека Емерум (БУДУЋНОСТ) Ђурађ Добријевић (БУДУЋНОСТ) Ирфан Вусљанин (НОВИ ПАЗАР) Александар Стојковић (БУДУЋНОСТ) Ервин Качар (НОВИ ПАЗАР) Иевгении Коваленко (ОФК ЖАРКОВО) Урош Степановић (ТРАЈАЛ) Никола Новић (ТЕЛЕОПТИК) Јован Влалукин (ТЕЛЕОПТИК) Филип Гогић (ТРАЈАЛ) Саша Манић (ОФК ЖАРКОВО) Стефан Фићовић (БОРАЦ) Никола Лазовић (СЛОБОДА) Стефан Ђурић (СЛОБОДА) Тибор Берак (БОРАЦ)