Sudije

Mozzart Bet Super liga Srbije 24/25 - delegiranje

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: Stadion Mladost

II pomoćnik: Novak Novaković

Četvrti sudija: Milan Ilić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Miloš Simović

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Nikola Borović

Delegat: Jovan Marjanović

Posmatrač: Dejan Andrejić

Stadion: TSC Arena

Četvrti sudija: David Matić

VAR: Momčilo Marković

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Stefan Vojnić

II pomoćnik: Miloje Milićević

AVAR: Dušan Pančić

Delegat: Nenad Nikolić

Posmatrač: Nikola Tomičić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Nemanja Petrović

Delegat: Srđan Zavišin

Posmatrač: Miodrag Gogić

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Milan Minić

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Dragoslav Josipović

Posmatrač: Dragan Krstić

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Petar Radić

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Miloš Karadžić

Stadion: Gradski stadion

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Milan Mihajlović

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

Četvrti sudija: Pavle Ilić

Delegat: Ljubiša Vujović

Posmatrač: Mile Gavrilović

VAR: Novak Simović

AVAR: Nikola Đorović

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Radenko Stevović

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

VAR: Milan Stefanović

AVAR: Bojan Banović

Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi

Glavni sudija: Aleksandar Živković

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Nemanja Milanović

Posmatrač: Igor Paunović

VAR: Milan Stefanović

AVAR: Dragan Bogićević

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Ivan Mikalački

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Predrag Janjuš

Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović

Delegat: Miroslav Bukvić

Posmatrač: Boško Jovanetić

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Jovan Grujić

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Uroš Stojković

Stadion: Gradski stadion Čair

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Četvrti sudija: Jelena Cvetković

VAR: Milan Stefanović

Posmatrač: Dejan Anđelković

Glavni sudija: Momčilo Marković

AVAR: Dušan Pančić

Delegat: Dragan Milentijević

Stadion: SC Mladost

Glavni sudija: Pavle Ilić

I pomoćnik: Marko Živković

II pomoćnik: Aleksandar Govedarović

Četvrti sudija: Jelena Međedović

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Milan Mihajlović

Posmatrač: Jovica Šavija

Delegat: Miodrag Radaković

Stadion: Stadion kraj Moravice

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

VAR: Aleksandar Živković

Posmatrač: Goran Jovanović

AVAR: Milan Minić

Delegat: Igor Uljarević

Stadion: Stadion Čika Dača

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

II pomoćnik: Bojan Tomović

Četvrti sudija: Ljubiša Borisavljević

Delegat: Zvonko Jevremović

VAR: Milan Mitić

Posmatrač: Dejan Dimitrijević

AVAR: Nemanja Petrović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Nikola Obradović

II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

VAR: Dejan Trifković

AVAR: Goran Beljin

Posmatrač: Nebojša Šijaković

Delegat: Velibor Novović

Stadion: Karađorđe

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Marko Delibašić

VAR: Milan Stefanović

AVAR: Miloš Karadžić

Delegat: Vuk Blečić

Posmatrač: Branko Pavlović

Stadion: Gradski stadion Čair

Posmatrač: Dragan Radulović

Delegat: Zoran Trajanovski

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Pavle Tomić

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Uroš Stojković

Stadion: Rajko Mitić

Posmatrač: Zoran Ćupić

Glavni sudija: Nikola Đorđević

I pomoćnik: Aleksandar Marjanović

II pomoćnik: Boško Božović

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Jovan Grujić

Delegat: Branislav Pandurov

Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović

Posmatrač: Mile Gavrilović

Delegat: Miroslav Bukvić

I pomoćnik: Milan Mihajlović

II pomoćnik: Nikola Borović

Četvrti sudija: Pavle Ilić

VAR: Milan Stefanović

AVAR: Goran Beljin

Glavni sudija: Dejan Trifković

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Četvrti sudija: Nikola Radaković

VAR: Milan Mitić

AVAR: Nikola Đorović

Posmatrač: Nikola Tomičić

Delegat: Dragoslav Đerman

Stadion: Stadion FK Voždovac

Posmatrač: Dragan Krstić

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Milan Šutulović

Delegat: Željko Petković

Glavni sudija: Stefan Jeknić

I pomoćnik: Ivan Mikalački

II pomoćnik: Ilija Lovre

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Miloš Mitrović

Posmatrač: Dejan Andrejić

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Marko Ivković

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Dušan Pančić

Stadion: TSC Arena

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Novak Novaković

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Miloš Simović

Delegat: Ljubomir Kovačević

Posmatrač: Nenad Đokić

Stadion: Gradski stadion

Posmatrač: Boško Jovanetić

Delegat: Radisav Mutavdžić

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

II pomoćnik: Petar Radić

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Jelena Cvetković

Stadion: Stadion FK Čukarički

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Stanko Ostraćanin

Posmatrač: Igor Paunović

Delegat: Aleksandar Simić

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Milan Ilić

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Novak Kostrešević

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Predrag Janjuš

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Miloš Karadžić

Posmatrač: Dejan Delević

Stadion: Karađorđe

Delegat: Nenad Nikolić

AVAR: Stanko Ostraćanin

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

VAR: Milan Stefanović

Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Radovan Terzić

Glavni sudija: Predrag Janjuš

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Bojan Tomović

Četvrti sudija: Nikola Petrović

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Slobodan Pavlović

Posmatrač: Milenko Vukadinović

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Milosav Ivković

II pomoćnik: Aleksandar Govedarović

Četvrti sudija: Stefan Đokić

VAR: Milan Stefanović

AVAR: Dušan Pančić

Posmatrač: Nebojša Šijaković

I pomoćnik: Marko Živković

Glavni sudija: Pavle Ilić

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Vladan Mladenović

Glavni sudija: Novak Simović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

Posmatrač: Dragan Radulović

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Bojan Banović

I pomoćnik: Atila Harmat

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Branko Todorović

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Posmatrač: Svetislav Marušić

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

VAR: Nenad Minaković

AVAR: Nikola Đorović

Stadion: SC Mladost

Delegat: Nebojša Popović

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Mladen Jakovljević

VAR: Milan Mitić

AVAR: Milan Minić

Posmatrač: Goran Jovanović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Bojan Đulić

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: David Matić

VAR: Novak Simović

AVAR: Miloš Simović

Posmatrač: Marko Popović

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Marko Mihajlović

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

Četvrti sudija: Miroslav Miletić

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Dragan Bogićević

Posmatrač: Dejan Anđelković

Stadion: TSC Arena

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Predrag Janjuš

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Miloš Karadžić

Posmatrač: Ilija Brdar

Delegat: Srđan Zavišin

Glavni sudija: Milan Ilić

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Marko Jovanović

II pomoćnik: Nikola Borović

Četvrti sudija: Miroslav Matić

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Milan Šutulović

Posmatrač: Dragan Radulović

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Petar Radić

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Igor Uljarević

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Stefan Đokić

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Milan Mihajlović

Posmatrač: Zoran Ćupić

Stadion: Stadion FK Čukarički

Glavni sudija: Nikola Đorđević

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

VAR: Novak Simović

AVAR: Slobodan Pavlović

Posmatrač: Marko Popović

Delegat: Nemanja Milanović

Stadion: Gradski stadion

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Pavle Ilić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Jovan Šegrt

Posmatrač: Dejan Andrejić

Delegat: Zoran Trajanovski

Stadion: Stadion FK Voždovac

Posmatrač: Dejan Nedić

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Nikola Obradović

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

VAR: Dejan Trifković

AVAR: Uroš Stojković

Delegat: Radenko Stevović

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Ivan Mikalački

II pomoćnik: Novak Novaković

Četvrti sudija: Marko Delibašić

VAR: Pavle Tomić

AVAR: Dušan Pančić

Posmatrač: Branko Pavlović

Delegat: Miodrag Radaković

Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović

Delegat: Vladan Mladenović

AVAR: Milan Minić

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Četvrti sudija: Nikola Radaković

VAR: Aleksandar Živković

Posmatrač: Milan Jeremić

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Marko Jovanović

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Milan Ilić

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Jelena Cvetković

Posmatrač: Igor Paunović

Stadion: Karađorđe

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Dejan Trifković

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Svetozar Živin

Posmatrač: Dejan Delević

Glavni sudija: Srđan Jovanović

Delegat: Zlatan Haskić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Pavle Ilić

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Marko Živković

Delegat: Vuk Blečić

Posmatrač: Dragan Krstić

Četvrti sudija: Miroslav Milenković

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Jovan Grujić

Stadion: SC Mladost

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Mladen Jakovljević

Delegat: Dejan Potočan

Posmatrač: Zdravko Savić

VAR: Dejan Trifković

AVAR: Milan Šutulović

Stadion: Rajko Mitić

AVAR: Bojan Banović

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Boško Božović

Četvrti sudija: Predrag Janjuš

VAR: Stanko Ostraćanin

Posmatrač: Dejan Dimitrijević

Delegat: Velibor Novović

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Zvonko Jevremović

AVAR: Dušan Pančić

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Aleksandar Marjanović

II pomoćnik: Bojan Tomović

Četvrti sudija: Nenad Đorđević

VAR: Nenad Minaković

Posmatrač: Boško Jovanetić

Stadion: Stadion Mladost

Posmatrač: Nebojša Šijaković

Delegat: Jovan Marjanović

Četvrti sudija: Stefan Đokić

VAR: Milan Stefanović

AVAR: Andrija Stojanović

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Nikola Obradović

Četvrti sudija: Marko Ivković

VAR: Milan Mitić

AVAR: Milan Minić

Posmatrač: Svetislav Marušić

Delegat: Ljubiša Vujović

Stadion: Gradski stadion

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Marina Živković

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Milan Minić

Delegat: Dragan Milentijević

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: Gradski stadion Subotica

Posmatrač: Branko Pavlović

Delegat: Dragoslav Đerman

AVAR: Jovan Šegrt

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

VAR: Milan Stefanović

Stadion: Gradski stadion Čair

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Nemanja Petrović

Četvrti sudija: Marko Delibašić

Delegat: Marko Mihajlović

Posmatrač: Dejan Andrejić

Stadion: Stadion FK Voždovac

AVAR: Danilo Nikolić

Posmatrač: Dejan Nedić

Delegat: Radisav Mutavdžić

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Nikola Radaković

VAR: Jelena Cvetković

Stadion: Stadion Partizana

AVAR: Milan Minić

Glavni sudija: Dejan Trifković

Delegat: Milorad Vučković

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Četvrti sudija: Jelena Međedović

VAR: Pavle Tomić

Posmatrač: Goran Jovanović

Stadion: TSC Arena

Posmatrač: Nikola Tomičić

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Milan Mihajlović

Delegat: Branislav Pandurov

Stadion: Stadion FK Čukarički

Posmatrač: Marko Popović

Delegat: Aleksandar Simić

AVAR: Miloš Karadžić

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Petar Radić

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

VAR: Momčilo Marković

Stadion: Stadion Čika Dača

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Ivan Mikalački

II pomoćnik: Novak Novaković

Četvrti sudija: David Matić

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Uroš Stojković

Posmatrač: Dragan Radulović

Delegat: Miloš Mitrović

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Dragoslav Josipović

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Predrag Janjuš

VAR: Nenad Minaković

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi

AVAR: Dušan Pančić

Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović

Delegat: Miroslav Bukvić

VAR: Lazar Lukić

Četvrti sudija: Stefan Đokić

AVAR: Miloš Simović

Posmatrač: Nenad Đokić

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Aleksandar Marjanović

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Stadion: Karađorđe

Delegat: Ljubomir Kovačević

AVAR: Milan Šutulović

Posmatrač: Dejan Dimitrijević

II pomoćnik: Marko Đuričić

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

VAR: Srđan Jovanović

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Nemanja Petrović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Željko Petković

AVAR: Miloš Karadžić

Posmatrač: Jovica Šavija

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Ilija Lovre

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

VAR: Nenad Minaković

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Milosav Ivković

VAR: Milan Mitić

Posmatrač: Igor Paunović

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Pavle Ilić

AVAR: Nikola Đorović

Stadion: SC Mladost

Delegat: Nenad Nikolić

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Nikola Obradović

Četvrti sudija: Mladen Jakovljević

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Dragan Bogićević

Posmatrač: Dejan Delević

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Milorad Vučković

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Milan Ilić

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Marko Ivković

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Dragan Milentijević

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Milan Šutulović

Posmatrač: Slobodan Veselinović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Dejan Potočan

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Milan Ilić

Posmatrač: Milan Jeremić

VAR: Marko Ivković

AVAR: Miloš Karadžić

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Zoran Nikolić (Niš)

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Miloš Simović

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

Posmatrač: Dejan Andrejić

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Dušan Pančić

Stadion: TSC Arena

Delegat: Ljubomir Kovačević

Glavni sudija: Milan Stefanović

II pomoćnik: Svetozar Živin

Četvrti sudija: David Matić

Posmatrač: Nikola Tomičić

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Dragan Bogićević

I pomoćnik: Milan Šutulović

Stadion: Gradski stadion

Delegat: Zvonko Jevremović

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Stefan Vojnić

II pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Četvrti sudija: Stefan Đokić

Posmatrač: Krstivoje Filipović

VAR: Milica Milovanović

AVAR: Pavle Tomić

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Vuk Blečić

Posmatrač: Boško Jovanetić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Uroš Stojković

Četvrti sudija: Pavle Ilić

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Atila Harmat

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Radenko Stevović

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Petar Radić

II pomoćnik: Bojan Tomović

Četvrti sudija: Saša Ranisavić

Posmatrač: Nenad Đokić

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Slobodan Pavlović

Stadion: Gradski stadion Čair

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Momčilo Marković

Posmatrač: Nebojša Šijaković

VAR: Dejan Trifković

AVAR: Bojan Banović

Delegat: Branislav Pandurov

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Dragan Todorović

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Nikola Obradović

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Marko Popović

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Jovan Grujić

Stadion: EFBET Stadion

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Posmatrač: Vladimir Nedeljković

VAR: Dejan Trifković

AVAR: Bojan Banović

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Delegat: Vladan Mladenović

Stadion: Karađorđe

Delegat: Dejan Potočan

Glavni sudija: Milan Mitić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Miloš Karadžić

Posmatrač: Branko Pavlović

I pomoćnik: Jovan Grujić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Ivan Mikalački

II pomoćnik: Petar Radić

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

Posmatrač: Milenko Vukadinović

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Dragan Bogićević

Delegat: Radovan Terzić

Stadion: Rajko Mitić

Glavni sudija: Pavle Ilić

Delegat: Nebojša Popović

I pomoćnik: Marko Živković

II pomoćnik: Aleksandar Govedarović

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

Posmatrač: Dragan Radulović

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Svetozar Živin

Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Dejan Trifković

Posmatrač: Svetislav Marušić

VAR: Milan Stefanović

AVAR: Milan Mihajlović

Delegat: Zvonko Jevremović

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Aleksandar Marjanović

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Miloš Milanović

Posmatrač: Zdravko Savić

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Uroš Stojković

Delegat: Novak Kostrešević

Stadion: SC Mladost

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Marko Ivković

Posmatrač: Dejan Delević

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Marko Đuričić

Delegat: Bojan Đulić

Stadion: Stadion Mladost

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Mile Gavrilović

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Nikola Đorović

Delegat: Zoran Trajanovski

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

Stadion: Gradski stadion

Delegat: Marko Jovanović

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Dejan Andrejić

VAR: Dušan Pančić

AVAR: Momčilo Marković

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Milan Mihajlović

II pomoćnik: Boško Božović

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Jovan Marjanović

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

Posmatrač: Goran Jovanović

VAR: Dejan Trifković

AVAR: Uroš Stojković

Stadion: TSC Arena

Delegat: Miodrag Radaković

Glavni sudija: Predrag Janjuš

I pomoćnik: Nikola Rijavec

II pomoćnik: Bojan Tomović

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

Posmatrač: Jovica Šavija

VAR: Nenad Minaković

AVAR: Svetozar Živin

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Nemanja Milanović

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Milorad Jovanović

II pomoćnik: Marko Đuričić

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

Posmatrač: Nebojša Šijaković

VAR: Milan Stefanović

AVAR: Uroš Stojković

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Zlatan Haskić

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Nikola Obradović

Četvrti sudija: Pavle Ilić

Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Dragan Bogićević

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Vuk Blečić

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Nikola Borović

Četvrti sudija: Pavle Tomić

Posmatrač: Slobodan Veselinović

VAR: Milan Mitić

AVAR: Jovan Grujić

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Bojan Đulić

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Milan Ilić

Posmatrač: Nikola Tomičić

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Bojan Banović

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Branko Todorović

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

Posmatrač: Dragan Krstić

AVAR: Dušan Pančić

VAR: Jelena Cvetković

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Marko Jovanović

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Predrag Janjuš

VAR: Dejan Trifković

Posmatrač: Branko Pavlović

AVAR: Miloš Karadžić

Stadion: Gradski stadion

Delegat: Igor Uljarević

I pomoćnik: Nikola Đorović

Posmatrač: Nenad Đokić

Glavni sudija: Novak Simović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

VAR: Milan Mitić

AVAR: Dušan Pančić

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Marko Mihajlović

Glavni sudija: Milan Stefanović

Posmatrač: Igor Paunović

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Aleksandar Govedarović

Četvrti sudija: Pavle Tomić

VAR: Dejan Trifković

AVAR: Jovan Šegrt

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Velibor Novović

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Aleksandar Marjanović

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Milan Ilić

VAR: Jelena Cvetković

Posmatrač: Dejan Filipović

AVAR: Milica Milovanović

Stadion: Karađorđe

Delegat: Radenko Stevović

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

VAR: Stanko Ostraćanin

Posmatrač: Dejan Nedić

AVAR: Marko Đuričić

Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović

Delegat: Ljubiša Vujović

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Dragan Bogićević

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

VAR: Pavle Tomić

Posmatrač: Dejan Dimitrijević

AVAR: Danilo Nikolić

Stadion: SC Mladost

Delegat: Aleksandar Simić

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Marko Ivković

Posmatrač: Zdravko Savić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Srđan Zavišin

Glavni sudija: Pavle Ilić

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

II pomoćnik: Marko Živković

Četvrti sudija: Marko Ivković

VAR: Aleksandar Živković

Posmatrač: Miodrag Gogić

AVAR: Marko Đuričić

Stadion: TSC Arena

Delegat: Dragoslav Đerman

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Milan Ilić

Posmatrač: Dejan Delević

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Dragan Bogićević

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Zvonko Jevremović

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Predrag Simić

Posmatrač: Dragan Krstić

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Nikola Đorović

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Radisav Mutavdžić

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Mile Gavrilović

VAR: Pavle Tomić

AVAR: Miloš Karadžić

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Miloš Mitrović

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Milorad Jovanović

II pomoćnik: Marko Đuričić

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

Posmatrač: Dejan Andrejić

VAR: Novak Simović

AVAR: Uroš Stojković

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Branislav Pandurov

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Nikola Obradović

II pomoćnik: Petar Radić

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Zoran Šipčić

VAR: Pavle Tomić

AVAR: Milan Minić

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Dejan Potočan

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Bojan Tomović

Četvrti sudija: Predrag Janjuš

Posmatrač: Vladimir Nedeljković

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Milan Mihajlović

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Nebojša Popović

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Novak Novaković

Četvrti sudija: Pavle Ilić

Posmatrač: Nebojša Šijaković

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Milan Šutulović

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Milorad Vučković

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Boško Božović

Četvrti sudija: Dejan Trifković

Posmatrač: Goran Jovanović

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Milica Milovanović

Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović

Delegat: Darko Bradonjić

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Boško Božović

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

Posmatrač: Boško Jovanetić

VAR: Marko Ivković

AVAR: Milan Mihajlović

Stadion: Gradski stadion

Delegat: Miroslav Bukvić

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Milan Ilić

Posmatrač: Svetislav Marušić

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Momčilo Marković

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Bojan Đulić

Glavni sudija: Stefan Jeknić

I pomoćnik: Ivan Mikalački

II pomoćnik: Bojan Tomović

Četvrti sudija: Predrag Janjuš

Posmatrač: Milan Jeremić

VAR: Milan Mitić

AVAR: Dušan Pančić

Stadion: Karađorđe

Delegat: Ljubomir Kovačević

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Posmatrač: Miodrag Gogić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Milica Milovanović

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Željko Petković

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Nenad Đokić

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Milan Minić

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Radovan Terzić

Glavni sudija: Pavle Ilić

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

II pomoćnik: Marko Živković

Četvrti sudija: Marko Ivković

Posmatrač: Marko Popović

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Marko Đuričić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Nenad Nikolić

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Dragan Bogićević

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Milenko Vukadinović

VAR: Milan Stefanović

AVAR: Miloš Karadžić

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Dragoslav Josipović

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Petar Radić

Četvrti sudija: Dejan Trifković

Posmatrač: Krstivoje Filipović

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Milan Šutulović

Stadion: TSC Arena

Delegat: Srđan Zavišin

Posmatrač: Zdravko Savić

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Aleksandar Govedarović

Četvrti sudija: Pavle Ilić

VAR: Pavle Tomić

AVAR: Slobodan Pavlović

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Nemanja Milanović

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Jovan Šegrt

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Zlatan Haskić

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Milan Minić

Posmatrač: Nikola Tomičić

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Branko Todorović

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Četvrti sudija: Nikola Radaković

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Bojan Banović

Posmatrač: Dejan Delević

Stadion: SC Mladost

Delegat: Novak Kostrešević

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Svetozar Živin

Posmatrač: Branko Pavlović

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Jovan Marjanović

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Pavle Tomić

Posmatrač: Igor Paunović

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Dušan Pančić

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Dragan Milentijević

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Milica Milovanović

Posmatrač: Nebojša Šijaković

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Vladan Mladenović

Posmatrač: Goran Jovanović

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

AVAR: Miloš Karadžić

VAR: Stanko Ostraćanin

Stadion: SC Mladost

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Četvrti sudija: Dejan Trifković

Posmatrač: Dejan Nedić

AVAR: Uroš Stojković

VAR: Momčilo Marković

Delegat: Branko Stojaković

Stadion: Stadion FK Voždovac

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Boško Božović

Četvrti sudija: Pavle Tomić

Glavni sudija: Aleksandar Živković

Posmatrač: Ilija Brdar

VAR: Marko Ivković

AVAR: Slobodan Pavlović

Delegat: Momčilo Marić

Stadion: Gradski stadion Čair

Glavni sudija: Predrag Janjuš

I pomoćnik: Petar Radić

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Delegat: Vladan Dinić

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Vladimir Jovanović

VAR: Pavle Tomić

AVAR: Nikola Đorović

Stadion: Stadion Partizana

VAR: Milan Stefanović

Delegat: Dragan Todorović

Glavni sudija: Pavle Ilić

I pomoćnik: Marko Živković

II pomoćnik: Nikola Obradović

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

AVAR: Dušan Pančić

Posmatrač: Slobodan Veselinović

Stadion: Karađorđe

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Aleksandar Marjanović

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Miloš Milanović

Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi

VAR: Lazar Lukić

Delegat: Vlado Glođović

AVAR: Miloš Karadžić

Stadion: EFBET Stadion

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Dejan Andrejić

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Svetozar Živin

Delegat: Zoran Trajanovski

Stadion: Stadion Čika Dača

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Marko Ivković

Posmatrač: Dragan Radulović

VAR: Nenad Minaković

AVAR: Milan Šutulović

Delegat: Miroslav Stojanović

Stadion: Stadion kraj Moravice

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Jelena Cvetković

Posmatrač: Boško Jovanetić

AVAR: Milan Minić

VAR: Miloš Milanović

Delegat: Vladimir Šegrt

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Rodoljub Rončević

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Pavle Tomić

Posmatrač: Milenko Vukadinović

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Milica Milovanović

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Željko Varagić

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

II pomoćnik: Aleksandar Govedarović

Posmatrač: Nikola Tomičić

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

Stadion: TSC Arena

Delegat: Miodrag Radaković

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Dejan Dimitrijević

VAR: Pavle Tomić

AVAR: Bojan Banović

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Zvonko Jevremović

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Milan Stefanović

Posmatrač: Nebojša Šijaković

VAR: Marko Ivković

AVAR: Marko Đuričić

Stadion: Gradski stadion

Delegat: Darko Bradonjić

Glavni sudija: Nikola Đorđević

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Marko Ivković

Posmatrač: Dejan Anđelković

VAR: Milan Stefanović

AVAR: Uroš Stojković

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Dejan Potočan

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Bojan Tomović

Četvrti sudija: Predrag Janjuš

Posmatrač: Zoran Ćupić

VAR: Nenad Minaković

AVAR: Miloš Karadžić

Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović

Delegat: Ljubiša Vujović

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Posmatrač: Krstivoje Filipović

VAR: Aleksandar Živković

Četvrti sudija: Pavle Ilić

AVAR: Milan Minić

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Marko Jovanović

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

Posmatrač: Milivoje Aksentijević

AVAR: Dušan Pančić

VAR: Lazar Lukić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Velibor Novović

Glavni sudija: David Matić

I pomoćnik: Ivan Mikalački

II pomoćnik: Petar Radić

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

Posmatrač: Dragan Krstić

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Nikola Đorović

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Miloš Mitrović

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Predrag Janjuš

Posmatrač: Dejan Filipović

VAR: Pavle Tomić

AVAR: Dušan Pančić

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Boban Milošević

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Nikola Borović

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

Posmatrač: Igor Paunović

VAR: Novak Simović

AVAR: Miloš Simović

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Igor Uljarević

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Stefan Vojnić

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Milan Mitić

Posmatrač: Dejan Nedić

VAR: Milan Stefanović

AVAR: Svetozar Živin

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Marko Mihajlović

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Dragan Bogićević

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Ilija Brdar

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Milica Milovanović

Stadion: Karađorđe

Delegat: Denis Perić

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Aleksandar Marjanović

II pomoćnik: Boško Božović

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

Posmatrač: Branko Pavlović

VAR: Milan Mitić

AVAR: Milan Minić

Stadion: SC Mladost

Delegat: Radomir Elezović

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Dejan Trifković

Posmatrač: Zoran Šipčić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Miloš Karadžić

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Nebojša Popović

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Nikola Obradović

II pomoćnik: Marko Živković

Četvrti sudija: Pavle Ilić

Posmatrač: Mile Gavrilović

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Nemanja Petrović

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Željko Petković

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Boško Božović

Četvrti sudija: Lazar Lukić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Miloš Karadžić

Posmatrač: Slobodan Veselinović

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Vladan Dinić

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

II pomoćnik: Marko Živković

AVAR: Dušan Pančić

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Svetislav Marušić

VAR: Lazar Lukić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Dejan Trifković

Posmatrač: Milivoje Aksentijević

Delegat: Dragan Todorović

VAR: Milan Mitić

AVAR: Milan Minić

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Momčilo Marić

Glavni sudija: Predrag Janjuš

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Dejan Delević

VAR: Dejan Trifković

AVAR: Bojan Banović

Stadion: Gradski stadion

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

Delegat: Radisav Mutavdžić

II pomoćnik: Novak Novaković

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Vladimir Jovanović

VAR: Nenad Minaković

AVAR: Milan Šutulović

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Vlado Glođović

Glavni sudija: Pavle Ilić

I pomoćnik: Aleksandar Govedarović

II pomoćnik: Uroš Radovanović

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

Posmatrač: Zdravko Savić

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Nikola Đorović

Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović

Delegat: Aleksandar Simić

Glavni sudija: Stefan Jeknić

I pomoćnik: Nikola Rijavec

II pomoćnik: Bojan Tomović

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

Posmatrač: Dragan Radulović

VAR: Novak Simović

AVAR: Miloš Simović

Stadion: TSC Arena

Delegat: Dragoslav Đerman

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Miloš Milanović

Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Uroš Stojković

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Milorad Vučković

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Marko Ivković

Posmatrač: Dragan Radulović

VAR: Pavle Tomić

AVAR: Svetozar Živin

Stadion: SC Mladost

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Četvrti sudija: Dejan Trifković

Posmatrač: Miodrag Gogić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Miloš Karadžić

Delegat: Miroslav Stojanović

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Zlatan Haskić

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: David Matić

Posmatrač: Nenad Đokić

VAR: Milan Mitić

AVAR: Danilo Nikolić

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Nenad Nikolić

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Novak Novaković

Četvrti sudija: Lazar Lukić

Posmatrač: Igor Paunović

VAR: Marko Ivković

AVAR: Marko Đuričić

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Miroslav Bukvić

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Aleksandar Marjanović

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

Posmatrač: Goran Jovanović

VAR: Novak Simović

AVAR: Miloš Simović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Marko Jovanović

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Boško Božović

Četvrti sudija: Predrag Janjuš

Posmatrač: Dragan Krstić

VAR: Dejan Trifković

AVAR: Milan Šutulović

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Milosav Ivković

Glavni sudija: Pavle Ilić

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Milan Mitić

Posmatrač: Dejan Anđelković

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Nemanja Petrović

Stadion: Karađorđe

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Jovica Šavija

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Milica Milovanović

Delegat: Srđan Zavišin

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Nikola Obradović

II pomoćnik: Marko Živković

Četvrti sudija: Pavle Ilić

VAR: Nenad Minaković

AVAR: Dragan Bogićević

Posmatrač: Dejan Nedić

Delegat: Branko Todorović

Stadion: TSC Arena

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Milica Milovanović

Posmatrač: Branko Pavlović

Delegat: Novak Kostrešević

Stadion: Gradski stadion

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Petar Radić

Četvrti sudija: Nikola Radaković

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Bojan Banović

Posmatrač: Svetislav Marušić

Delegat: Zvonko Jevremović

Stadion: Stadion Čika Dača

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Milan Ilić

VAR: Milan Mitić

AVAR: Jovan Grujić

Posmatrač: Dejan Dimitrijević

Delegat: Bojan Đulić

Stadion: Gradski stadion Čair

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Četvrti sudija: David Matić

VAR: Pavle Tomić

AVAR: Miloš Karadžić

Posmatrač: Dejan Andrejić

Delegat: Dragan Milentijević

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Aleksandar Govedarović

II pomoćnik: Bojan Tomović

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

VAR: Milan Stefanović

AVAR: Uroš Stojković

Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi

Delegat: Dejan Potočan

Stadion: Stadion Partizana

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Predrag Janjuš

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Milan Minić

Posmatrač: Milenko Vukadinović

Delegat: Nemanja Milanović

Stadion: Stadion FK Čukarički

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Milan Mihajlović

Posmatrač: Dejan Delević

Delegat: Radovan Terzić

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Vladan Mladenović

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Stefan Vojnić

II pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Četvrti sudija: Milan Ilić

Posmatrač: Nebojša Šijaković

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Milan Mihajlović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Zoran Trajanovski

Posmatrač: Zoran Šipčić

Glavni sudija: Pavle Ilić

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Milan Pašajlić

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Miloš Karadžić

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Vladimir Šegrt

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

Posmatrač: Mile Gavrilović

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Milica Milovanović

Stadion: Karađorđe

Delegat: Željko Varagić

Glavni sudija: Predrag Janjuš

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Novak Novaković

Četvrti sudija: Dejan Trifković

Posmatrač: Zdravko Savić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Uroš Stojković

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Rodoljub Rončević

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Marko Popović

VAR: Pavle Tomić

AVAR: Nikola Đorović

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Marko Mihajlović

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Slobodan Veselinović

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Svetozar Živin

Stadion: SC Mladost

Delegat: Branko Stojaković

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Četvrti sudija: Lazar Lukić

Posmatrač: Nikola Tomičić

VAR: Dejan Trifković

AVAR: Milan Šutulović

Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović

Delegat: Darko Bradonjić

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Boško Božović

Četvrti sudija: Stefan Đokić

Posmatrač: Boško Jovanetić

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Milan Minić

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Ljubiša Vujović

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Bojan Tomović

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

Posmatrač: Nenad Đokić

VAR: Pavle Tomić

AVAR: Bojan Banović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Denis Perić

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Boško Božović

Četvrti sudija: Aleksandar Vukadinović

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Nemanja Petrović

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Miodrag Radaković

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: David Matić

Posmatrač: Goran Jovanović

VAR: Milan Mitić

AVAR: Milan Minić

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Miloš Mitrović

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Ilija Lovre

Četvrti sudija: Mladen Jakovljević

Posmatrač: Jovica Šavija

AVAR: Jovan Grujić

VAR: Miloš Milanović

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Jovan Marjanović

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Aleksandar Govedarović

II pomoćnik: Nikola Obradović

Četvrti sudija: Pavle Ilić

Posmatrač: Vladimir Nedeljković

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Milica Milovanović

Stadion: TSC Arena

Delegat: Marko Jovanović

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Ilija Brdar

AVAR: Nikola Đorović

VAR: Marko Ivković

Stadion: Gradski stadion

Delegat: Igor Uljarević

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

II pomoćnik: Milorad Jovanović

AVAR: Miloš Simović

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Vladimir Jovanović

VAR: Novak Simović

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Velibor Novović

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Petar Radić

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Četvrti sudija: Predrag Janjuš

Posmatrač: Dragan Radulović

VAR: Pavle Tomić

AVAR: Miloš Karadžić

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Vlado Glođović

Glavni sudija: Pavle Ilić

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Nikola Đorović

Četvrti sudija: Milan Stefanović

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Momčilo Marković

Posmatrač: Dejan Delević

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Radomir Elezović

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Stefan Đokić

VAR: Nenad Minaković

AVAR: Svetozar Živin

Posmatrač: Krstivoje Filipović

Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović

Delegat: Vladan Dinić

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Aleksandar Marjanović

II pomoćnik: Boško Božović

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

AVAR: Miloš Karadžić

Posmatrač: Slobodan Veselinović

VAR: Marko Ivković

Stadion: Stadion Mladost

Posmatrač: Mile Gavrilović

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Milan Mihajlović

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

VAR: Dejan Trifković

AVAR: Miloš Karadžić

Delegat: Momčilo Marić

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Nebojša Popović

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Nikola Bikić

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Marko Đuričić

Posmatrač: Nebojša Šijaković

Stadion: SC Mladost

Delegat: Boban Milošević

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Nikola Borović

Četvrti sudija: Nikola Radaković

VAR: Pavle Tomić

AVAR: Bojan Banović

Posmatrač: Branko Pavlović

Stadion: Karađorđe

Delegat: Dragoslav Đerman

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Marko Živković

Četvrti sudija: Predrag Janjuš

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Miloš Simović

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

VAR: Milan Mitić

AVAR: Milan Minić

Posmatrač: Nikola Tomičić

Delegat: Branislav Pandurov

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Zvonko Jevremović

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Predrag Janjuš

Posmatrač: Zdravko Savić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Miloš Karadžić

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Dejan Potočan

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

Posmatrač: Dejan Andrejić

VAR: Danilo Nikolić

AVAR: Nikola Đorović

Stadion: TSC Arena

Delegat: Željko Petković

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Petar Radić

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Jovan Šegrt

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Radisav Mutavdžić

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Miloš Simović

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

Posmatrač: Vladimir Jovanović

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Nemanja Petrović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Dragan Todorović

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

II pomoćnik: Nikola Obradović

Četvrti sudija: Saša Ranisavić

VAR: Milan Stefanović

Posmatrač: Zoran Ćupić

AVAR: Milan Minić

Stadion: Gradski stadion

Delegat: Miroslav Bukvić

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Miroslav Milenković

Posmatrač: Svetislav Marušić

VAR: Dejan Trifković

AVAR: Jovan Grujić

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Zoran Nikolić (Niš)

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Novak Novaković

Četvrti sudija: Milan Ilić

Posmatrač: Igor Paunović

VAR: Pavle Tomić

AVAR: Milan Šutulović

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Aleksandar Simić

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: David Matić

VAR: Nenad Minaković

AVAR: Dragan Bogićević

Posmatrač: Dejan Filipović

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Milorad Vučković

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Marko Živković

Četvrti sudija: Miroslav Miletić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Nikola Radaković

Posmatrač: Krstivoje Filipović

Stadion: Karađorđe

Delegat: Vuk Blečić

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Aleksandar Govedarović

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

VAR: Dejan Trifković

AVAR: Miloš Karadžić

Posmatrač: Milivoje Aksentijević

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Miroslav Stojanović

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Novak Novaković

Četvrti sudija: Milan Stefanović

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Milan Minić

Posmatrač: Zoran Šipčić

Stadion: SC Mladost

Delegat: Radenko Stevović

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Četvrti sudija: Danilo Jerinić

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Dušan Pančić

Posmatrač: Dejan Nedić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Srđan Zavišin

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Nikola Petrović

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Milan Mihajlović

Posmatrač: Branko Pavlović

Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović

Delegat: Nemanja Milanović

Glavni sudija: Predrag Janjuš

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

VAR: Novak Simović

AVAR: Miloš Simović

Posmatrač: Dragan Radulović

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Milosav Ivković

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Četvrti sudija: Milan Mitić

VAR: Marko Ivković

AVAR: Marko Đuričić

Posmatrač: Dejan Anđelković

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Zlatan Haskić

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Dragan Bogićević

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

VAR: Pavle Tomić

AVAR: Uroš Stojković

Posmatrač: Vladimir Nedeljković

Stadion: Stadion kraj Moravice

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

Posmatrač: Nenad Đokić

VAR:

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Nikola Đorović

Delegat: Darko Bradonjić

Stadion: Stadion Partizana

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Stefan Vojnić

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

Posmatrač: Dejan Dimitrijević

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Milan Minić

VAR:

VAR:

Delegat: Nenad Nikolić

Stadion: Gradski stadion Čair

VAR:

VAR:

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Posmatrač: Goran Jovanović

VAR: Nenad Minaković

AVAR: Jovan Šegrt

Četvrti sudija: Milan Mitić

Delegat: Marko Mihajlović

Stadion: Stadion Čika Dača

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Petar Radić

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Marko Popović

VAR: Novak Simović

AVAR: Miloš Simović

VAR:

Delegat: Dragan Milentijević

Stadion: Stadion FK Čukarički

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Predrag Janjuš

Posmatrač: Milan Jeremić

VAR:

VAR: Pavle Tomić

AVAR: Bojan Banović

VAR:

Delegat: Branko Todorović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Uroš Ržić

Posmatrač: Dejan Delević

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Miloš Karadžić

VAR:

Delegat: Novak Kostrešević

VAR:

Stadion: TSC Arena

VAR:

Glavni sudija: Pavle Ilić

I pomoćnik: Nikola Obradović

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Četvrti sudija: Milan Ilić

Posmatrač: Ilija Brdar

VAR: Milan Mitić

AVAR: Jovan Grujić

VAR:

Delegat: Ljubomir Kovačević

Stadion: EFBET Stadion

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

Posmatrač: Igor Paunović

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Dragan Bogićević

VAR:

VAR:

Delegat: Bojan Đulić

Stadion: SC Mladost

Delegat: Radovan Terzić

VAR:

Glavni sudija: Pavle Ilić

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Uroš Radovanović

Četvrti sudija: Nikola Petrović

Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Nemanja Petrović

VAR:

Stadion: Gradski stadion

Delegat: Vladan Mladenović

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Četvrti sudija: Milan Ilić

Posmatrač: Mile Gavrilović

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Milan Mihajlović

VAR:

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Željko Varagić

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Nikola Rijavec

II pomoćnik: Bojan Tomović

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

Posmatrač: Jovica Šavija

VAR: Nenad Minaković

VAR:

AVAR: Milan Šutulović

VAR:

Stadion: Karađorđe

Delegat: Dragan Todorović

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Boško Božović

Četvrti sudija: Predrag Janjuš

Posmatrač: Miodrag Gogić

VAR: Marko Ivković

AVAR: Marko Đuričić

VAR:

VAR:

Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović

Delegat: Vladimir Šegrt

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Dragan Bogićević

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Boško Jovanetić

AVAR: Danilo Nikolić

VAR: Momčilo Marković

VAR:

VAR:

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Marko Jovanović

VAR:

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Novak Novaković

Četvrti sudija: David Matić

Posmatrač: Dragan Krstić

VAR: Milan Stefanović

AVAR: Uroš Stojković

VAR:

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Zoran Trajanovski

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

Posmatrač: Nikola Tomičić

VAR: Dejan Trifković

AVAR: Miloš Karadžić

VAR:

VAR:

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Rodoljub Rončević

VAR:

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Aleksandar Govedarović

II pomoćnik: Marko Živković

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

Posmatrač: Nebojša Šijaković

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Milan Minić

Stadion: Stadion Partizana

VAR:

Delegat: Vlado Glođović

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Stefan Vojnić

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

Posmatrač: Dejan Nedić

VAR: Dejan Trifković

AVAR: Miloš Karadžić

VAR:

Stadion: TSC Arena

VAR:

Delegat: Marko Jovanović

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

VAR:

Posmatrač: Zdravko Savić

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Milan Minić

Stadion: Gradski stadion Čair

VAR:

Delegat: Jovan Marjanović

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Četvrti sudija: Saša Ranisavić

Posmatrač: Vladimir Nedeljković

VAR: Marko Ivković

AVAR: Marko Đuričić

VAR:

Stadion: EFBET Stadion

VAR:

VAR:

Delegat: Denis Perić

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Stefan Đokić

Posmatrač: Dejan Andrejić

VAR: Pavle Tomić

AVAR: Milica Milovanović

Stadion: Stadion Čika Dača

VAR:

Delegat: Velibor Novović

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Miloš Simović

II pomoćnik: Petar Radić

Četvrti sudija: David Matić

Posmatrač: Nebojša Šijaković

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Bojan Banović

VAR:

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Ljubiša Vujović

VAR:

VAR:

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Marko Živković

II pomoćnik: Aleksandar Govedarović

Četvrti sudija: Pavle Ilić

Posmatrač: Slobodan Veselinović

VAR: Milan Mitić

AVAR: Jovan Grujić

Stadion: Stadion FK Voždovac

VAR:

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

Posmatrač: Milan Jeremić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Andrija Stojanović

Delegat: Vladan Dinić

Glavni sudija: Nenad Minaković

Stadion: SC Mladost

VAR:

VAR:

Delegat: Miodrag Radaković

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Krstivoje Filipović

VAR: Pavle Tomić

AVAR: Svetozar Živin

Stadion: Gradski stadion

VAR:

Delegat: Radisav Mutavdžić

VAR:

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Goran Jovanović

VAR: Marko Ivković

AVAR: Dušan Pančić

Stadion: Karađorđe

VAR:

Delegat: Dragoslav Đerman

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Dragan Bogićević

Četvrti sudija: Predrag Janjuš

Posmatrač: Branko Pavlović

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Milan Mihajlović

VAR:

Stadion: Stadion FK Čukarički

VAR:

Delegat: Nebojša Popović

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Aleksandar Marjanović

II pomoćnik: Svetozar Živin

VAR:

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

Posmatrač: Dragan Krstić

VAR: Dejan Trifković

AVAR: Nikola Đorović

Stadion: Rajko Mitić

VAR:

Delegat: Branko Stojaković

Glavni sudija: Danilo Nikolić

Posmatrač: Dejan Dimitrijević

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Miloš Karadžić

VAR:

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Branislav Pandurov

Glavni sudija: Nikola Đorđević

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Mladen Jakovljević

Posmatrač: Svetislav Marušić

VAR: Milan Mitić

AVAR: Milan Minić

VAR:

Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović

Delegat: Momčilo Marić

VAR:

Glavni sudija: David Matić

I pomoćnik: Nikola Obradović

II pomoćnik: Bojan Tomović

Četvrti sudija: Pavle Ilić

Posmatrač: Boško Jovanetić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Uroš Stojković

VAR:

Stadion: Gradski stadion Subotica

VAR:

Delegat: Radomir Elezović

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Boško Božović

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

Posmatrač: Dejan Filipović

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Slobodan Pavlović

VAR:

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Miloš Mitrović

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Novak Novaković

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Milivoje Aksentijević

VAR: Novak Simović

AVAR: Miloš Simović

VAR: