Sudije

Druga Futsal liga 22/23 - delegiranje

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: Kristalna sala

Delegat: Nenad Mitić

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Ivan Biorac

Treći sudija: Marjan Sarka

Posmatrač: Božidar Ninčić

Stadion: SC Rakovica

Drugi sudija: Marko Martinović

Treći sudija: Stefan Batinica

Posmatrač: Mile Bekrić

Delegat: Milenko Marić

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Stadion: USC Banjica

Delegat: Boris Pravilović

Prvi sudija: Marko Majstorović

Drugi sudija: Radoslav Milenković

Treći sudija: Srđan Mihajlović

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: USC Čair

Delegat: Nebojša Ristić

Prvi sudija: Dejan Stajić

Drugi sudija: Danijel Ristić

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: Čika Duško Jovanović

Delegat: Nenad Mutavdžić

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Željko Stoilkov

Treći sudija: Slaviša Jakovljević

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: SC Požarevac

Delegat: Miroslav Cimeša

Prvi sudija: Vladimir Tošić

Drugi sudija: Predrag Vujić

Treći sudija: Miloš Živanović

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: dvorana Smederevo

Drugi sudija: Nemanja Radić

Treći sudija: Strahinja Radović

Posmatrač: Željko Stankov

Prvi sudija: Bojan Burojević

Delegat: Darko Petronijević

Stadion: SC Šivara

Prvi sudija: Nemanja Kostić

Drugi sudija: Dalibor Zlatković

Treći sudija: Danijel Ristić

Delegat: Miroslav Marjanović

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: OŠ.Vuk Karadžić

Prvi sudija: Marjan Sarka

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Treći sudija: Marko Majstorović

Delegat: Miloš Lazarević

Posmatrač: Božidar Ninčić

Stadion: Hala sportova Subotica

Drugi sudija: Srđan Mihajlović

Delegat: Slavenko Matović

Posmatrač: Mile Bekrić

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Treći sudija: Marko Purić

Stadion: SC Požarevac

Treći sudija: Stefan Batinica

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Delegat: Dragutin Božović

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: SRC Dubočica

Treći sudija: Stefan Filipović (S)

Delegat: Mikica Stojiljković

Posmatrač: Saša Stefanović

Drugi sudija: Ivan Biorac

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Stadion: Kristalna Dvorana

Prvi sudija: Vladan Radulović

Drugi sudija: Đorđe Ninić

Treći sudija: Marko Purić

Delegat: Miloš Petković

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: USC Čair

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Slaviša Jakovljević

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Dejan Prodanović

Stadion: SC Rakovica

Prvi sudija: Marko Majstorović

Drugi sudija: Radoslav Milenković

Treći sudija: Branko Galić

Delegat: Mihajlo Nadaždin

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: USC Čair

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Ivan Stanković

Treći sudija: Miloš Grujić

Delegat: Bratislav Denić

Stadion: USC Banjica

Prvi sudija: Dejan Stajić

Drugi sudija: Danijel Ristić

Delegat: Đorđe Marković

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Treći sudija: Milan Jeremić

Stadion: Čika Duško Jovanović

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Marko Martinović

Treći sudija: Stevan Lazarević

Delegat: Muhamed Bihorac

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: dvorana Smederevo

Prvi sudija: Vladan Radulović

Drugi sudija: Đorđe Ninić

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Aleksandar Jakšić

Treći sudija: Strahinja Radović

Stadion: USC Čair

Prvi sudija: Aleksandar Minić

Drugi sudija: Željko Stoilkov

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Saša Stefanović

Treći sudija: Nemanja Kostić

Stadion: SC Požarevac

Posmatrač: Sreten Vasić

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Bojan Milić

Treći sudija: Stevan Lazarević

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: Hala sportova Subotica

Prvi sudija: Vladimir Tošić

Drugi sudija: Predrag Vujić

Treći sudija: Filip Reljić

Delegat: Robert Petrović

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: SRC Dubočica

Treći sudija: Stefan Filipović (S)

Prvi sudija: Marko Majstorović

Drugi sudija: Radoslav Milenković

Delegat: Nebojša Ristić

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: OŠ.Vuk Karadžić

Prvi sudija: Bojan Burojević

Drugi sudija: Bojan Manigoda

Treći sudija: Mitar Nedeljković

Delegat: Slavenko Matović

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: USC Banjica

Treći sudija: Marko Savić

Delegat: Milovan Marjanović

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Slaviša Jakovljević

Stadion: Kristalna sala

Prvi sudija: Nebojša Panić

Delegat: Nenad Mitić

Treći sudija: Dalibor Stanković

Posmatrač: Mile Bekrić

Drugi sudija: Predrag Lazarević

Stadion: USC Čair

Prvi sudija: Dejan Stajić

Drugi sudija: Dalibor Zlatković

Delegat: Mikica Stojiljković

Posmatrač: Saša Stefanović

Treći sudija: Oliver Nikolić

Stadion: SC Šivara

Prvi sudija: Aleksandar Minić

Drugi sudija: Danijel Ristić

Delegat: Vladan Miladinović

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Treći sudija: Nemanja Kostić

Stadion: SC Rakovica

Prvi sudija: Vladimir Tošić

Drugi sudija: Filip Reljić

Posmatrač: Zoran Antonić

Delegat: Boris Pravilović

Treći sudija: Marko Purić

Stadion: Čika Duško Jovanović

Delegat: Dejan Prodanović

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Prvi sudija: Miloš Grujić

Drugi sudija: Aleksandar Ranđelović

Treći sudija: Ivan Stanković

Stadion: OŠ.Vuk Karadžić

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Nemanja Radić

Delegat: Muhamed Bihorac

Posmatrač: Željko Stankov

Prvi sudija: Bojan Graovac

Stadion: SC Požarevac

Prvi sudija: Marjan Sarka

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Treći sudija: Strahinja Radović

Delegat: Đorđe Marković

Posmatrač: Aleksandar Jakšić

Stadion: SRC Dubočica

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Ivan Stanković

Treći sudija: Stefan Filipović (S)

Delegat: Miroslav Marjanović

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: Kristalna sala

Prvi sudija: Marko Majstorović

Drugi sudija: Radoslav Milenković

Treći sudija: Miloš Živanović

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Božidar Ninčić

Stadion: Hala Sportova Subotica

Drugi sudija: Đorđe Ninić

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Miloš Petković

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Prvi sudija: Vladan Radulović

Stadion: USC Čair

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Marko Martinović

Treći sudija: Bratislav Jović

Delegat: Bratislav Denić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: dvorana Smederevo

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Stevan Lazarević

Treći sudija: Željko Stoilkov

Delegat: Nenad Mutavdžić

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: USC Čair

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Delegat: Slavenko Matović

Drugi sudija: Branko Galić

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: Kristalna sala

Prvi sudija: Bojan Burojević

Drugi sudija: Mitar Nedeljković

Treći sudija: Ivan Biorac

Delegat: Boris Pravilović

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: SC Šivara

Drugi sudija: Đorđe Ninić

Treći sudija: Miloš Grujić

Delegat: Mikica Stojiljković

Posmatrač: Sreten Vasić

Prvi sudija: Vladan Radulović

Stadion: USC Banjica

Prvi sudija: Marko Majstorović

Drugi sudija: Radoslav Milenković

Treći sudija: Miloš Živanović

Delegat: Miloš Lazarević

Posmatrač: Božidar Ninčić

Stadion: Čika Duško Jovanović

Delegat: Nebojša Ristić

Posmatrač: Saša Stefanović

Treći sudija: Dalibor Zlatković

Prvi sudija: Danijel Ristić

Drugi sudija: Nemanja Kostić

Stadion: SRC Dubočica

Prvi sudija: Ivan Stanković

Drugi sudija: Željko Stoilkov

Treći sudija: Stefan Filipović (S)

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Delegat: Bratislav Denić

Stadion: Kristalna sala

Prvi sudija: Radoslav Milenković

Treći sudija: Blagoje Mijailović

Delegat: Dragutin Božović

Posmatrač: Mile Bekrić

Drugi sudija: Miloš Živanović

Stadion: dvorana Smederevo

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Marko Martinović

Treći sudija: Strahinja Radović

Delegat: Dejan Prodanović

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: USC Čair

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Delegat: Miroslav Marjanović

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Branko Galić

Treći sudija: Ivan Biorac

Stadion: SC Rakovica

Prvi sudija: Vladan Radulović

Drugi sudija: Đorđe Ninić

Treći sudija: Predrag Lazarević

Delegat: Miloš Petković

Posmatrač: Aleksandar Jakšić

Stadion: SC Požarevac

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Stefan Batinica

Treći sudija: Marko Majstorović

Delegat: Predrag Beljević

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: SC Šivara

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Predrag Lazarević

Delegat: Vladan Miladinović

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Stadion: SC Rakovica

Prvi sudija: Aleksandar Minić

Drugi sudija: Željko Stoilkov

Treći sudija: Marko Savić

Delegat: Milovan Marjanović

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: USC Čair

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Slaviša Jakovljević

Treći sudija: Miloš Grujić

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Saša Stefanović

Stadion: dvorana Smederevo

Prvi sudija: Marjan Sarka

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Treći sudija: Stefan Batinica

Delegat: Slavenko Matović

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: Hala sportova Subotica

Prvi sudija: Vladimir Tošić

Drugi sudija: Filip Reljić

Treći sudija: Marko Purić

Delegat: Predrag Beljević

Posmatrač: Mile Bekrić

Stadion: Čika Duško Jovanović

Prvi sudija: Bojan Burojević

Drugi sudija: Nemanja Radić

Treći sudija: Bojan Manigoda

Delegat: Nebojša Ristić

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: Sportska hala Čika Duško Jovanović

Posmatrač: Sreten Vasić

Prvi sudija: Ivan Stanković

Drugi sudija: Aleksandar Ranđelović

Treći sudija: Miloš Grujić

Delegat: Muhamed Bihorac

Stadion: USC Čair

Prvi sudija: Aleksandar Minić

Drugi sudija: Dejan Stajić

Treći sudija: Stefan Filipović (S)

Delegat: Miroslav Marjanović

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: SC Požarevac

Drugi sudija: Đorđe Ninić

Treći sudija: Miloš Živanović

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Željko Stankov

Prvi sudija: Ivan Biorac

Stadion: SRC Dubočica

Prvi sudija: Bojan Burojević

Drugi sudija: Strahinja Radović

Treći sudija: Nemanja Kostić

Delegat: Nebojša Ristić

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: SC Rakovica

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Marko Martinović

Treći sudija: Milan Jeremić

Delegat: Nenad Mitić

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: Kristalna sala

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Milovan Marjanović

Posmatrač: Zoran Antonić

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Bojan Graovac

Stadion: dvorana Smederevo

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Slaviša Jakovljević

Treći sudija: Nemanja Radić

Delegat: Mihajlo Nadaždin

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: SC Šivara

Prvi sudija: Marko Majstorović

Drugi sudija: Radoslav Milenković

Treći sudija: Miloš Grujić

Delegat: Nenad Mitić

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: Hala sportova Subotica

Prvi sudija: Marjan Sarka

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Boris Pravilović

Posmatrač: Božidar Ninčić

Stadion: USC Čair

Prvi sudija: Danijel Ristić

Drugi sudija: Stefan Filipović (S)

Treći sudija: Stevan Lazarević

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: SC Rakovica

Prvi sudija: Srđan Mihajlović

Drugi sudija: Bojan Manigoda

Treći sudija: Mitar Nedeljković

Delegat: Darko Petronijević

Posmatrač: Aleksandar Jakšić

Stadion: OŠ.Vuk Karadžić

Prvi sudija: Dejan Stajić

Drugi sudija: Dalibor Zlatković

Treći sudija: Nemanja Kostić

Delegat: Dejan Prodanović

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: dvorana Smederevo

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Branko Galić

Treći sudija: Marko Majstorović

Delegat: Miloš Berisavac

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: SRC Dubočica

Prvi sudija: Ivan Stanković

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Saša Stefanović

Drugi sudija: Željko Stoilkov

Treći sudija: Stefan Filipović (S)

Stadion: Hala Sportova Subotica

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Marko Martinović

Delegat: Robert Petrović

Posmatrač: Đorđe Bilić

Treći sudija: Filip Reljić

Stadion: USC Čair

Delegat: Nenad Mutavdžić

Posmatrač: Vladimir Franeta

Prvi sudija: Aleksandar Minić

Drugi sudija: Nemanja Kostić

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Stadion: SC Šivara

Prvi sudija: Bojan Burojević

Drugi sudija: Nemanja Radić

Treći sudija: Strahinja Radović

Delegat: Darko Petronijević

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: OŠ.Vuk Karadžić

Drugi sudija: Đorđe Ninić

Treći sudija: Stefan Batinica

Posmatrač: Aleksandar Jakšić

Delegat: Miloš Petković

Prvi sudija: Vladan Radulović

Stadion: Kristalna sala

Posmatrač: Božidar Ninčić

Prvi sudija: Vladimir Tošić

Drugi sudija: Predrag Vujić

Treći sudija: Marko Purić

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: USC Čair

Treći sudija: Željko Stoilkov

Delegat: Vladan Miladinović

Posmatrač: Saša Stefanović

Prvi sudija: Aleksandar Minić

Drugi sudija: Bojan Milić

Stadion: SC Rakovica

Posmatrač: Đorđe Bilić

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Aleksandar Ranđelović

Treći sudija: Miloš Živanović

Delegat: Mihajlo Nadaždin

Stadion: USC Voždovac

Prvi sudija: Bojan Burojević

Drugi sudija: Mitar Nedeljković

Treći sudija: Bojan Manigoda

Delegat: Đorđe Marković

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: Sp.sala Čika Duško Jovanović

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Stevan Lazarević

Treći sudija: Ivan Stanković

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Delegat: Željko Sokić

Stadion: OŠ.Mike Antić

Prvi sudija: Dejan Stajić

Drugi sudija: Danijel Ristić

Treći sudija: Dalibor Zlatković

Delegat: Nebojša Ristić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka