Sudije

Mozzart Bet Super liga Srbije 22/23 - delegiranje

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: stadion FK Voždovac

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Uroš Stojković

Posmatrač: Dragan Krstić

Glavni sudija: Novak Simović

Delegat: Marko Osmajlić

Stadion: Karađorđe

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

VAR: Novak Simović

AVAR: Nikola Đorović

Posmatrač: Branko Pavlović

Delegat: Dragoslav Đerman

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Mikica Milisavljević

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Marko Srećković

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Goran Beljin

Posmatrač: Boško Jovanetić

Stadion: Stadion kraj Moravice

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Miloš Simović

Posmatrač: Nenad Đokić

Delegat: Rade Popović

Stadion: Stadion FK Čukarički

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Pavle Tomić

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Milovan Ristić

Delegat: Dejan Potočan

Posmatrač: Nikola Tomičić

Stadion: Rajko Mitić

II pomoćnik: Miloje Milićević

VAR: Lazar Lukić

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

Posmatrač: Dejan Delević

AVAR: Svetozar Živin

Delegat: Marko Jovanović

Stadion: EFBET Stadion

AVAR: Milan Mihajlović

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Milan Stefanović

VAR: Aleksandar Živković

Posmatrač: Dejan Andrejić

Delegat: Zoran Trajanovski

Stadion: Stadion FK Kolubara

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Marko Delibašić

Glavni sudija: Nenad Minaković

VAR: Đorđe Maksimović

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Dragan Radulović

I pomoćnik: Atila Harmat

Delegat: Miroslav Stojanović

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Milan Mihajlović

II pomoćnik: Novak Novaković

Četvrti sudija: Momčilo Marković

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Bojan Banović

Delegat: Srđan Zavišin

Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi

Stadion: Karađorđe

Delegat: Novak Kostrešević

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

VAR: Novak Simović

AVAR: Milan Šutulović

Posmatrač: Dejan Filipović

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Vuk Blečić

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Nikola Đorović

Posmatrač: Nebojša Šijaković

Stadion: Rajko Mitić

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Četvrti sudija: Marko Ivković

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Đorđe Maksimović

Delegat: Radenko Stevović

Posmatrač: Jovica Šavija

Stadion: Stadion Čika Dača

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Nikola Borović

Delegat: Dragoslav Josipović

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: TSC Arena

Glavni sudija: Marko Srećković

Delegat: Branislav Pandurov

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Nikola Obradović

Četvrti sudija: Pavle Tomić

VAR: Milan Mitić

AVAR: Jelena Cvetković

Posmatrač: Zdravko Savić

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Milan Mitić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Dragan Bogićević

Posmatrač: Igor Paunović

Delegat: Branko Stojaković

Stadion: Caizcoin Arena

Delegat: Radisav Mutavdžić

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Petar Radić

II pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Četvrti sudija: Marko Delibašić

VAR: Đorđe Maksimović

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Svetislav Marušić

Stadion: Karađorđe

Delegat: Nenad Nikolić

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Nikola Radaković

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Miloš Karadžić

Posmatrač: Dejan Delević

Stadion: Stadion FK Kolubara

Delegat: Časlav Lukić

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Pavle Tomić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Marko Đuričić

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Zoran Trajanovski

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Bojan Banović

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Goran Jovanović

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Miodrag Radaković

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Milan Stefanović

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Dejan Santrač

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Velibor Novović

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Marko Delibašić

VAR: Đorđe Maksimović

AVAR: Milan Mihajlović

Posmatrač: Branko Pavlović

Stadion: stadion FK Voždovac

Delegat: Rodoljub Rončević

Glavni sudija: Nikola Đorđević

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Dragan Bogićević

Posmatrač: Dejan Dimitrijević

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Rade Popović

VAR: Momčilo Marković

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Marko Srećković

AVAR: Pavle Tomić

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Aleksandar Simić

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

VAR: Novak Simović

AVAR: Milan Minić

Posmatrač: Dejan Andrejić

Stadion: Karađorđe

Posmatrač: Jovica Šavija

Delegat: Robert Braun

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Milan Minić

Stadion: Caizcoin Arena

AVAR: Slobodan Pavlović

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Marko Srećković

VAR: Lazar Lukić

Posmatrač: Dragan Radulović

Delegat: Ljubiša Vujović

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Ljubomir Kovačević

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Petar Radić

II pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Četvrti sudija: Nikola Radaković

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Andrija Stojanović

Posmatrač: Marko Popović

Stadion: Stadion Čika Dača

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Miloš Karadžić

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Posmatrač: Nenad Đokić

Delegat: Časlav Lukić

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Nikola Borović

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

VAR: Đorđe Maksimović

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Zoran Šipčić

Delegat: Radisav Mutavdžić

Stadion: Stadion FK Kolubara

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

AVAR: Uroš Stojković

VAR: Novak Simović

Posmatrač: Boško Jovanetić

Delegat: Dragan Todorović

Stadion: Gradski stadion Subotica

AVAR: Dejan Trifković

Delegat: Vlado Glođović

Četvrti sudija: David Matić

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Nikola Antić

II pomoćnik: Nikola Obradović

VAR: Jelena Cvetković

Posmatrač: Nikola Tomičić

Stadion: Gradski stadion Čair

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Stefan Vojnić

AVAR: Nemanja Petrović

VAR: Nenad Minaković

Delegat: Marko Jovanović

Četvrti sudija: Milan Ilić

Posmatrač: Nebojša Šijaković

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Radenko Stevović

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Četvrti sudija: Jelena Cvetković

VAR: Đorđe Maksimović

AVAR: Goran Beljin

Posmatrač: Igor Paunović

Stadion: Karađorđe

Delegat: Vlado Glođović

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Marko Delibašić

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Marko Đuričić

Posmatrač: Nenad Đokić

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Dragoslav Đerman

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Novak Novaković

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

VAR: Milan Mitić

AVAR: Jovan Grujić

Posmatrač: Milenko Vukadinović

Stadion: TSC Arena

Delegat: Željko Varagić

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Ivan Mikalački

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Milan Šutulović

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Miroslav Bukvić

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Marko Srećković

VAR: Milan Mitić

AVAR: Svetozar Živin

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Zvonko Jevremović

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Dejan Trifković

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Milan Stefanović

Posmatrač: Dejan Delević

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Ivan Karapetrović

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Novak Novaković

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

AVAR: Jovan Šegrt

Posmatrač: Dejan Andrejić

VAR: Novak Simović

Stadion: stadion FK Voždovac

Delegat: Zlatan Haskić

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Marko Delibašić

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Milan Mihajlović

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Zvonko Jevremović

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Četvrti sudija: Pavle Ilić

VAR: Milan Mitić

AVAR: Milan Minić

Posmatrač: Dejan Delević

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

VAR: Novak Simović

AVAR: Nemanja Petrović

Posmatrač: Zdravko Savić

Delegat: Miodrag Radaković

Stadion: Karađorđe

Delegat: Nenad Nikolić

VAR: Aleksandar Živković

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Nikola Obradović

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

AVAR: Slobodan Pavlović

Posmatrač: Nikola Tomičić

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Dejan Potočan

Glavni sudija: Marko Ivković

AVAR: Nikola Đorović

Posmatrač: Mihailo Jeknić

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

VAR: Stanko Ostraćanin

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Novak Kostrešević

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Pavle Tomić

VAR: Jelena Cvetković

Posmatrač: Dragan Radulović

AVAR: Svetozar Živin

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Mikica Milisavljević

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Nikola Borović

Četvrti sudija: Milan Mitić

VAR: Novak Simović

Posmatrač: Dejan Nedić

AVAR: Milovan Ristić

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Milan Lojanica

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Petar Radić

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Marko Delibašić

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Miloš Simović

Posmatrač: Milivoje Aksentijević

Stadion: Stadion FK Kolubara

Delegat: Vladan Dinić

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Danilo Nikolić

Posmatrač: Jovica Šavija

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Željko Varagić

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Petar Radić

Četvrti sudija: Milan Stefanović

VAR: Đorđe Maksimović

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Stadion: stadion FK Voždovac

Delegat: Miroslav Stojanović

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Milan Minić

Posmatrač: Dejan Dimitrijević

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Stadion: Karađorđe

Delegat: Momčilo Marić

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Ivan Mikalački

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Milan Stefanović

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Oliver Petrović

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Velibor Novović

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

VAR: Đorđe Maksimović

AVAR: Milan Šutulović

Posmatrač: Boško Jovanetić

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Velibor Novović

Posmatrač: Marko Popović

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Dejan Trifković

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Miloš Karadžić

Stadion: TSC Arena

Delegat: Vuk Blečić

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

VAR: Lazar Lukić

Posmatrač: Branko Pavlović

AVAR: Dragan Bogićević

Stadion: Caizcoin Arena

Delegat: Igor Uljarević

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Novak Novaković

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

VAR: Momčilo Marković

Posmatrač: Svetislav Marušić

AVAR: Dejan Trifković

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Marko Osmajlić

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Milan Ilić

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Jovan Grujić

Posmatrač: Dejan Andrejić

Stadion: Karađorđe

Delegat: Dragan Ković

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Nikola Petrović (Šajkaš)

VAR: Milan Mitić

AVAR: Milan Minić

Posmatrač: Zdravko Savić

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Goran Slavković

I pomoćnik: Nikola Đorović

Glavni sudija: Momčilo Marković

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

VAR: Đorđe Maksimović

AVAR: Goran Beljin

Posmatrač: Igor Paunović

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Vladan Mladenović

Glavni sudija: Marko Ivković

Posmatrač: Dejan Anđelković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Jelena Cvetković

AVAR: Miloš Karadžić

VAR: Aleksandar Živković

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Radomir Elezović

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Svetozar Živin

Posmatrač: Jovica Šavija

II pomoćnik: Petar Radić

Četvrti sudija: Predrag Janjuš

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Nemanja Petrović

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Marko Jovanović

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Milan Šutulović

VAR: Momčilo Marković

Posmatrač: Dejan Santrač

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Dejan Trifković

AVAR: Andrija Stojanović

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Rodoljub Rončević

Posmatrač: Mile Gavrilović

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Pavle Tomić

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Bojan Banović

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Ivan Karapetrović

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

VAR: Srđan Jovanović

Posmatrač: Milivoje Aksentijević

AVAR: Uroš Stojković

Stadion: Stadion FK Kolubara

Delegat: Hasib Bakić

VAR: Novak Simović

AVAR: Milan Mihajlović

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Milan Stefanović

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Marko Osmajlić

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Momčilo Marković

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Dejan Andrejić

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Ljubiša Vujović

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Nikola Antić

II pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Četvrti sudija: Miroslav Milenković

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Svetozar Živin

Posmatrač: Goran Jovanović

Stadion: stadion FK Voždovac

Delegat: Branislav Pandurov

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Ivan Mikalački

II pomoćnik: Ilija Lovre

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Milan Minić

Posmatrač: Dejan Nedić

Stadion: Caizcoin Arena

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Novak Novaković

Četvrti sudija: Pavle Tomić

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Jovan Grujić

Posmatrač: Svetislav Marušić

Delegat: Zoran Trajanovski

Stadion: TSC Arena

Delegat: Aleksandar Simić

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Marko Delibašić

AVAR: Oliver Petrović

Posmatrač: Dejan Dimitrijević

VAR: Đorđe Maksimović

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Dragoslav Đerman

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Marko Ivković

Posmatrač: Marko Popović

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Miloš Mitrović

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Marko Đuričić

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

Četvrti sudija: Marko Ivković

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Dragan Bogićević

Posmatrač: Nebojša Šijaković

Stadion: Karađorđe

Delegat: Ljubomir Kovačević

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Nikola Borović

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Milan Šutulović

Posmatrač: Dejan Delević

Stadion: Stadion FK Kolubara

Delegat: Časlav Lukić

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Dejan Trifković

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Milan Minić

Posmatrač: Slobodan Veselinović

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Vladan Mladenović

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Petar Radić

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Marko Srećković

Posmatrač: Igor Paunović

Četvrti sudija: Milan Ilić

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Dragoslav Josipović

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: David Matić

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Slobodan Pavlović

Posmatrač: Milivoje Aksentijević

Stadion: Stadion Čika Dača

Četvrti sudija: Predrag Janjuš

VAR: Đorđe Maksimović

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Dragan Krstić

Delegat: Branko Stojaković

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Dragan Peranović

Stadion: Karađorđe

Delegat: Srđan Zavišin

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Milan Mihajlović

Posmatrač: Nikola Tomičić

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Hadži Ivan Đorđević

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Stefan Đokić

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Uroš Stojković

Posmatrač: Dejan Anđelković

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Milan Lojanica

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

Četvrti sudija: Pavle Ilić

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Nemanja Petrović

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Robert Braun

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Pavle Tomić

Posmatrač: Branko Pavlović

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Miroslav Bukvić

AVAR: Goran Beljin

Glavni sudija: Nikola Đorđević

I pomoćnik: Milorad Jovanović

II pomoćnik: Nikola Obradović

Četvrti sudija: Marko Ivković

VAR: Lazar Lukić

Posmatrač: Boško Jovanetić

Stadion: Caizcoin Arena

Delegat: Rade Popović

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Četvrti sudija: Dejan Trifković

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Milan Mihajlović

Posmatrač: Dejan Andrejić

Stadion: TSC Arena

Delegat: Vlado Glođović

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Uroš Radovanović

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Marko Srećković

Posmatrač: Branko Pavlović

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Dragan Todorović

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Milan Stefanović

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Uroš Stojković

Posmatrač: Marko Popović

Stadion: stadion FK Voždovac

Delegat: Zvonko Jevremović

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Nikola Petrović (Šajkaš)

VAR: Đorđe Maksimović

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Dejan Dimitrijević

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Zlatan Haskić

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Marko Srećković

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Miloš Simović

Posmatrač: Dejan Delević

Stadion: Karađorđe

Delegat: Miodrag Radaković

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Nikola Borović

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

VAR: Novak Simović

AVAR: Nikola Đorović

Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Igor Uljarević

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

VAR: Nenad Minaković

AVAR: Miloš Karadžić

Posmatrač: Svetislav Marušić

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Mikica Milisavljević

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Marko Ivković

VAR: Jelena Cvetković

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Glavni sudija: Momčilo Marković

AVAR: Nikola Radaković

Stadion: Karađorđe

Delegat: Nenad Nikolić

VAR: Milan Mitić

Posmatrač: Jovica Šavija

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Marko Delibašić

AVAR: Jovan Grujić

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Vladan Mladenović

AVAR: Jovan Šegrt

Posmatrač: Igor Paunović

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Pavle Tomić

VAR: Momčilo Marković

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Radisav Mutavdžić

AVAR: Milan Šutulović

Posmatrač: Mile Gavrilović

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Petar Radić

Četvrti sudija: Aleksandar Lukić

VAR: Miloš Milanović

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Saša Starčević

AVAR: Marko Đuričić

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Stefan Đokić

VAR: Aleksandar Živković

Posmatrač: Nebojša Šijaković

Stadion: stadion FK Voždovac

Delegat: Radenko Stevović

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Miloš Karadžić

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: Stadion FK Kolubara

Delegat: Dejan Potočan

AVAR: Milan Minić

Posmatrač: Dragan Radulović

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Marko Srećković

VAR: Milan Mitić

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Miroslav Stojanović

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Ivan Mikalački

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

VAR: Đorđe Maksimović

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Zdravko Savić

Stadion: Caizcoin Arena

Delegat: Ivan Karapetrović

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Marko Đuričić

VAR: Milan Mitić

AVAR: Dragan Bogićević

Posmatrač: Boško Jovanetić

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Miroslav Matić

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Marko Živković

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Svetozar Živin

Posmatrač: Dragan Krstić

Delegat: Milorad Vučković

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Časlav Lukić

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

VAR: Novak Simović

AVAR: Nikola Đorović

Posmatrač: Dejan Andrejić

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Vuk Blečić

Posmatrač: Dejan Santrač

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Pavle Tomić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Miloš Karadžić

Stadion: Karađorđe

Delegat: Vlado Glođović

II pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Četvrti sudija: Pavle Ilić

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Milan Minić

Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Uroš Stojković

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Momčilo Marić

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Nikola Obradović

Četvrti sudija: Dejan Trifković

VAR: Đorđe Maksimović

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Dejan Filipović

Stadion: TSC Arena

Delegat: Ljubomir Kovačević

I pomoćnik: Milan Mihajlović

II pomoćnik: Nikola Borović

Četvrti sudija: Milan Ilić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Bojan Banović

Posmatrač: Marko Popović

Glavni sudija: Ivan Stamenković

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Željko Varagić

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Novak Novaković

Četvrti sudija: Nikola Petrović (Šajkaš)

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Nemanja Petrović

Posmatrač: Nikola Tomičić

Stadion: stadion FK Voždovac

Delegat: Velibor Novović

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Goran Beljin

Posmatrač: Zdravko Savić

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

Stadion: EFBET Stadion

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Stefan Đokić

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Milan Stefanović

Posmatrač: Dejan Anđelković

Delegat: Nemanja Milanović

Stadion: Karađorđe

Delegat: Novak Kostrešević

AVAR: Milan Mihajlović

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Miloš Simović

II pomoćnik: Petar Radić

Četvrti sudija: Predrag Janjuš

VAR: Srđan Jovanović

Stadion: Gradski stadion Čair

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: David Matić

VAR: Đorđe Maksimović

Delegat: Miloš Mitrović

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Svetislav Marušić

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Hasib Bakić

AVAR: Danilo Nikolić

Posmatrač: Goran Jovanović

Glavni sudija: Nikola Đorđević

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Marko Ivković

VAR: Aleksandar Živković

Stadion: Stadion FK Kolubara

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Nenad Đorđević

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Marko Đuričić

Posmatrač: Dejan Nedić

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Nemanja Petrović

Delegat: Marko Jovanović

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Ljubiša Vujović

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Aleksandar Govedarović

Glavni sudija: Andrija Stojanović

Četvrti sudija: Marko Srećković

VAR: Marko Ivković

AVAR: Uroš Stojković

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: Stadion FK Čukarički

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Svetozar Živin

Četvrti sudija: Mladen Jakovljević

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Milan Mihajlović

Posmatrač: Nebojša Šijaković

II pomoćnik: Oliver Petrović

Delegat: Vladan Dinić

Stadion: Karađorđe

Delegat: Rodoljub Rončević

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

VAR: Aleksandar Živković

Posmatrač: Dragan Krstić

AVAR: Slobodan Pavlović

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Milan Lojanica

Posmatrač: Boško Jovanetić

AVAR: Oliver Petrović

VAR: Momčilo Marković

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Dragan Todorović

AVAR: Milan Minić

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Dejan Trifković

VAR: Aleksandar Živković

Posmatrač: Jovica Šavija

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Dragan Ković

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Jovan Šegrt

Posmatrač: Marko Popović

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Nikola Obradović

II pomoćnik: Nikola Borović

Četvrti sudija: Pavle Tomić

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Aleksandar Simić

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Marko Srećković

VAR: Đorđe Maksimović

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Igor Paunović

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Branislav Pandurov

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Marko Ivković

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Milan Šutulović

Posmatrač: Dejan Dimitrijević

Stadion: TSC Arena

Delegat: Srđan Zavišin

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Nemanja Petrović

Posmatrač: Nikola Tomičić

Stadion: Caizcoin Arena

Delegat: Zvonko Jevremović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Pavle Ilić

VAR: Novak Simović

AVAR: Miloš Simović

Posmatrač: Dejan Andrejić

Glavni sudija: Srđan Jovanović

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Zoran Trajanovski

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Pavle Ilić

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Uroš Stojković

Posmatrač: Nebojša Šijaković

Stadion: TSC Arena

Delegat: Robert Braun

Posmatrač: Dejan Delević

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Jovan Grujić

Četvrti sudija: Predrag Janjuš

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Milan Stefanović

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Branko Stojaković

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Novak Novaković

Četvrti sudija: Marko Delibašić

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Marko Đuričić

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Marko Osmajlić

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Petar Radić

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

Posmatrač: Dragan Radulović

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Milan Mihajlović

Stadion: Caizcoin Arena

Delegat: Igor Uljarević

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

AVAR: Nikola Radaković

Posmatrač: Svetislav Marušić

VAR: Momčilo Marković

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

Stadion: Karađorđe

Delegat: Radomir Elezović

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Četvrti sudija: David Matić

Posmatrač: Zdravko Savić

VAR: Đorđe Maksimović

AVAR: Miloš Karadžić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Dejan Potočan

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Milorad Jovanović

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Pavle Tomić

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Dragan Milentijević

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Nikola Obradović

Četvrti sudija: Milan Ilić

VAR: Milan Mitić

AVAR: Dragan Bogićević

Posmatrač: Goran Jovanović

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Zlatan Haskić

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Miloje Milićević

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Milan Minić

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

Stadion: Stadion FK Kolubara

Delegat: Radenko Stevović

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Mladen Jakovljević

VAR: Đorđe Maksimović

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Marko Popović

Stadion: Karađorđe

Delegat: Miodrag Radaković

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Goran Beljin

AVAR: Nikola Đorović

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Marko Delibašić

VAR: Jelena Cvetković

Posmatrač: Branko Pavlović

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Goran Slavković

AVAR: Miloš Karadžić

Posmatrač: Nenad Đokić

VAR: Srđan Jovanović

Četvrti sudija: Stefan Filipović

II pomoćnik: Nikola Borović

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Milan Mihajlović

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Miroslav Bukvić

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Boško Božović

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Slobodan Pavlović

Posmatrač: Dejan Andrejić

Četvrti sudija: Miroslav Miletić

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Dragoslav Josipović

AVAR: Nemanja Petrović

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Nikola Rijavec

VAR: Milan Mitić

Posmatrač: Dejan Dimitrijević

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Milorad Vučković

AVAR: Miloš Simović

Posmatrač: Dejan Anđelković

Četvrti sudija: Stefan Đokić

VAR: Srđan Jovanović

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Stadion: stadion FK Voždovac

Delegat: Rade Popović

VAR: Đorđe Maksimović

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

AVAR: Svetozar Živin

Posmatrač: Dejan Santrač

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Marko Jovanović

Posmatrač: Milenko Vukadinović

AVAR: Milovan Ristić

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Novak Novaković

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

VAR: Đorđe Maksimović

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Hadži Ivan Đorđević

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Četvrti sudija: Marko Srećković

AVAR: Danilo Nikolić

Posmatrač: Igor Paunović

VAR: Momčilo Marković

Stadion: TSC Arena

Delegat: Nenad Nikolić

Posmatrač: Dragan Krstić

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Marko Delibašić

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Dejan Trifković

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Uroš Stojković

Stadion: Karađorđe

Delegat: Ljubomir Kovačević

Glavni sudija: Nikola Đorđević

I pomoćnik: Nikola Antić

Posmatrač: Dejan Delević

II pomoćnik: Nikola Obradović

Četvrti sudija: David Matić

VAR: Milan Mitić

AVAR: Marko Đuričić

Stadion: Caizcoin Arena

Delegat: Ivan Karapetrović

Glavni sudija: Jovan Šegrt

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

Posmatrač: Dragan Radulović

AVAR: Goran Beljin

VAR: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Milorad Jovanović

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Saša Starčević

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Stefan Đokić

VAR: Đorđe Maksimović

AVAR: Milan Šutulović

Posmatrač: Dejan Nedić

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Miroslav Stojanović

I pomoćnik: Svetozar Živin

Posmatrač: Goran Jovanović

II pomoćnik: Petar Radić

Četvrti sudija: Pavle Tomić

VAR: Milan Mitić

AVAR: Milan Minić

Glavni sudija: Jelena Cvetković

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Srđan Zavišin

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Nikola Radaković

VAR: Srđan Jovanović

Posmatrač: Zdravko Savić

AVAR: Oliver Petrović

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Ljubiša Vujović

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Marko Ivković

VAR: Novak Simović

AVAR: Miloš Simović

Posmatrač: Boško Jovanetić

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Vlado Glođović

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

VAR: Đorđe Maksimović

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Nikola Tomičić

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Zvonko Jevremović

Posmatrač: Dragan Krstić

AVAR: Bojan Banović

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Milan Ilić

VAR: Momčilo Marković

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Nemanja Milanović

VAR: Milan Mitić

Posmatrač: Dejan Andrejić

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Četvrti sudija: Jelena Cvetković

AVAR: Dragan Bogićević

Stadion: Karađorđe

Delegat: Dragan Todorović

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Nikola Borović

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Marko Srećković

Posmatrač: Jovica Šavija

Stadion: stadion FK Voždovac

Delegat: Vladan Dinić

Posmatrač: Dejan Filipović

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Andrija Stojanović

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Milan Lojanica

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Marko Srećković

Posmatrač: Nenad Đokić

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

Stadion: TSC Arena

Delegat: Momčilo Marić

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

VAR: Đorđe Maksimović

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Dejan Nedić

Stadion: Karađorđe

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Čair

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Kolubara

Nema podataka

Stadion: Stadion Čika Dača

Nema podataka

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Subotica

Nema podataka

Stadion: Caizcoin Arena

Nema podataka

Stadion: Stadion Partizana

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Čukarički

Nema podataka

Stadion: EFBET Stadion

Nema podataka

Stadion: stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: Caizcoin Arena

Nema podataka

Stadion: Stadion kraj Moravice

Nema podataka

Stadion: TSC Arena

Nema podataka

Stadion: Karađorđe

Nema podataka

Stadion: Stadion Čika Dača

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Čair

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić

Nema podataka

Stadion: Stadion Mladost

Nema podataka

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Kolubara

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Subotica

Nema podataka

Stadion: Karađorđe

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Čukarički

Nema podataka

Stadion: Caizcoin Arena

Nema podataka

Stadion: Stadion kraj Moravice

Nema podataka

Stadion: Karađorđe

Nema podataka

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: TSC Arena

Nema podataka

Stadion: Stadion Partizana

Nema podataka

Stadion: Karađorđe

Nema podataka

Stadion: Stadion Mladost

Nema podataka

Stadion: Stadion Čika Dača

Nema podataka

Stadion: EFBET Stadion

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Kolubara

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Subotica

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Čair

Nema podataka

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Nema podataka

Stadion: Stadion Partizana

Nema podataka

Stadion: Karađorđe

Nema podataka

Stadion: Caizcoin Arena

Nema podataka

Stadion: TSC Arena

Nema podataka

Stadion: Stadion kraj Moravice

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Čukarički

Nema podataka

Stadion: stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić

Nema podataka

Stadion: Stadion Mladost

Nema podataka

Stadion: Karađorđe

Nema podataka

Stadion: Stadion Čika Dača

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Čair

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Subotica

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Kolubara

Nema podataka

Stadion: EFBET Stadion

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Subotica

Nema podataka

Stadion: TSC Arena

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Čukarički

Nema podataka

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Nema podataka

Stadion: Caizcoin Arena

Nema podataka

Stadion: Stadion Partizana

Nema podataka

Stadion: Karađorđe

Nema podataka

Stadion: Stadion kraj Moravice

Nema podataka

Stadion: Stadion Čika Dača

Nema podataka

Stadion: Stadion Mladost

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Kolubara

Nema podataka

Stadion: Karađorđe

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Čair

Nema podataka

Stadion: EFBET Stadion

Nema podataka

Stadion: stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: Karađorđe

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Subotica

Nema podataka

Stadion: TSC Arena

Nema podataka

Stadion: Caizcoin Arena

Nema podataka

Stadion: Stadion Čika Dača

Nema podataka

Stadion: Stadion kraj Moravice

Nema podataka

Stadion: Stadion Partizana

Nema podataka

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Nema podataka

Stadion: EFBET Stadion

Nema podataka

Stadion: stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Čair

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Čukarički

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Kolubara

Nema podataka

Stadion: Karađorđe

Nema podataka

Stadion: Stadion Mladost

Nema podataka