Sudije

Srpska liga - Beograd 22/23 - delegiranje

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: FK PRVA ISKRA

Posmatrač: Momčilo Delić

Četvrti sudija: Jelena Međedović

Delegat: Velimir Milićević

Glavni sudija: Nikola Katić

I pomoćnik: Nenad Obrenić

II pomoćnik: Miloš Rajković

Stadion: FK BORAC

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Nenad Obrenić

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Četvrti sudija: Jasmina Mickoska

Posmatrač: Slobodan Krstić

Delegat: Slobodan Krstić

Stadion: OFK BEOGRAD

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Dejan Božić

Posmatrač: Miloš Goronjić

Četvrti sudija: Dušan Vićentijević

Delegat: Miloš Goronjić

Stadion: FK BASK

Delegat: Bojan Sekulić

Glavni sudija: Petar Peković

I pomoćnik: Nemanja Bratić

II pomoćnik: Milan Jeremić

Četvrti sudija: Stefan Živkov

Posmatrač: Bojan Sekulić

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Glavni sudija: Marko Karanović

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Nemanja Rosić

Četvrti sudija: Uroš Kapor

Posmatrač: Ivan Panić

Delegat: Ivan Panić

Stadion: FK SINĐELIĆ

Posmatrač: Goran Miletić

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Marko Majstorović

II pomoćnik: Milan Jeremić

Četvrti sudija: Aleksandar Atanasov

Delegat: Srbobran Ilić

Stadion: FK ZVEZDARA

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Marijana Rajović

Posmatrač: Vitomir Simović

Četvrti sudija: Denis Aćimović

Delegat: Željko Petković

Stadion: FK TELEOPTIK

Glavni sudija: Srđan Novaković

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Nemanja Perišić

Četvrti sudija: Gojko Šoškić

Delegat: Dragan Nikolić

Posmatrač: Miroljub Petković

Stadion: FK BEŽANIJA

Delegat: Goran Perić

Glavni sudija: Denis Aćimović

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Nemanja Rosić

Četvrti sudija: Srđan Novaković

Posmatrač: Bojan Sekulić

Stadion: FK RADNIČKI

Delegat: Goran Miletić

Glavni sudija: Dušan Vićentijević

I pomoćnik: Nemanja Bratić

II pomoćnik: Nikola Glišić

Četvrti sudija: Marko Lazarević

Posmatrač: Goran Miletić

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Aleksandra Stojanac

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Četvrti sudija: Petar Vasić

Posmatrač: Duško Atić

Delegat: Duško Atić

Stadion: FK JEDINSTVO

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Marko Majstorović

II pomoćnik: Nikola Glišić

Četvrti sudija: Jasmina Mickoska

Posmatrač: Miloš Goronjić

Delegat: Dragan Nikolić

Stadion: OFK BEOGRAD

Delegat: Slobodan Krstić

Glavni sudija: Marko Karanović

I pomoćnik: Milan Jeremić

II pomoćnik: Marijana Rajović

Četvrti sudija: Uroš Bakić

Posmatrač: Slobodan Krstić

Stadion: FK BSK

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Četvrti sudija: Jordan Ignjatović

Posmatrač: Branko Terzić

Delegat: Miladin Mišić

Stadion: FK Zemun

Četvrti sudija: Nemanja Nikolić

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Dejan Božić

Posmatrač: Vitomir Simović

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: Stadion FK Budućnost

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Nemanja Perišić

Četvrti sudija: Petar Peković

Posmatrač: Života Vlajić

Delegat: Borislav Ristić

Stadion: FK PRVA ISKRA

Glavni sudija: Ivan Jeremić

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Aleksa Bigović

Četvrti sudija: Jasmina Mickoska

Delegat: Žika Živanović

Posmatrač: Žika Živanović

Stadion: FK ZVEZDARA

Glavni sudija: Uroš Bakić

I pomoćnik: Stefan Milanović

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Četvrti sudija: Marko Karanović

Delegat: Duško Atić

Posmatrač: Duško Atić

Stadion: FK TELEOPTIK

Glavni sudija: Dušan Vićentijević

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Četvrti sudija: Jovan Okanović

Delegat: Ivan Panić

Posmatrač: Ivan Panić

Stadion: FK SINĐELIĆ

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Četvrti sudija: Stefan Mikavica

Delegat: Željko Petković

Posmatrač: Slobodan Krstić

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

II pomoćnik: Marijana Rajović

Glavni sudija: Filip Marković

I pomoćnik: Branko Galić

Četvrti sudija: Petar Peković

Delegat: Vukman Vučetić

Posmatrač: Miroljub Petković

Stadion: FK BRODARAC

Glavni sudija: Marko Bura

II pomoćnik: Ratko Đorđević

Četvrti sudija: Srđan Novaković

Posmatrač: Branko Terzić

I pomoćnik: Goran Božović

Delegat: Nebojša Tasić

Stadion: FK BORAC

Glavni sudija: Nikola Katić

I pomoćnik: Aleksandra Stojanac

II pomoćnik: Nemanja Perišić

Četvrti sudija: Denis Aćimović

Delegat: Miloš Goronjić

Posmatrač: Miloš Goronjić

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Nikola Božović

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Ilija Radisavljević

Četvrti sudija: Jelena Međedović

Posmatrač: Momčilo Delić

Delegat: Srbobran Ilić

Stadion: FK RADNIČKI

Glavni sudija: Petar Peković

I pomoćnik: Nemanja Bratić

II pomoćnik: Stefan Zimonjić

Delegat: Bojan Sekulić

Posmatrač: Bojan Sekulić

Četvrti sudija: Ivan Jeremić

Stadion: FK JEDINSTVO

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Nenad Obrenić

II pomoćnik: Ratko Đorđević

Četvrti sudija: Uroš Bakić

Delegat: Miladin Mišić

Posmatrač: Žika Živanović

Stadion: FK BEŽANIJA

Glavni sudija: Srđan Novaković

I pomoćnik: Milan Jeremić

II pomoćnik: Marko Majstorović

Četvrti sudija: Nikola Božović

Delegat: Goran Perić

Posmatrač: Goran Miletić

Stadion: FK Zemun

Četvrti sudija: Aleksandar Anđelić

Delegat: Vitomir Simović

Glavni sudija: Marko Bura

I pomoćnik: Ilija Radisavljević

II pomoćnik: Miloš Rajković

Posmatrač: Vitomir Simović

Stadion: Stadion FK Budućnost

Glavni sudija: Nikola Katić

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Četvrti sudija: Denis Aćimović

Delegat: Velimir Milićević

Posmatrač: Miroljub Petković

Stadion: OFK BEOGRAD

Glavni sudija: Jovan Okanović

I pomoćnik: Stefan Milanović

II pomoćnik: Nemanja Rosić

Četvrti sudija: Jasmina Mickoska

Delegat: Duško Atić

Posmatrač: Duško Atić

Stadion: FK BSK

Glavni sudija: Filip Marković

I pomoćnik: Slobodan Tatomirović

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Četvrti sudija: Dušan Vićentijević

Delegat: Dušan Jevremović

Posmatrač: Života Vlajić

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Četvrti sudija: Jelena Međedović

Delegat: Borislav Ristić

Posmatrač: Ivan Panić

Stadion: FK PRVA ISKRA

Četvrti sudija: Marko Karanović

Glavni sudija: Nikola Katić

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Branko Galić

Delegat: Slobodan Krstić

Posmatrač: Slobodan Krstić

Stadion: FK BORAC

Posmatrač: Žika Živanović

Glavni sudija: Srđan Novaković

I pomoćnik: Aleksandra Stojanac

II pomoćnik: Miloš Rajković

Četvrti sudija: Jelena Međedović

Delegat: Žika Živanović

Stadion: FK IMT

Glavni sudija: Nikola Božović

I pomoćnik: Nemanja Perišić

II pomoćnik: Dimitrije Poznanović

Četvrti sudija: Jovan Okanović

Delegat: Momčilo Delić

Posmatrač: Momčilo Delić

Stadion: FK TELEOPTIK

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Ratko Đorđević

II pomoćnik: Aleksa Bigović

Četvrti sudija: Jelena Međedović

Delegat: Nebojša Tasić

Posmatrač: Života Vlajić

Stadion: FK SINĐELIĆ

Glavni sudija: Petar Peković

I pomoćnik: Slobodan Tatomirović

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Četvrti sudija: Ivan Jeremić

Delegat: Željko Petković

Posmatrač: Vedran Mišić

Stadion: FK BRODARAC

Glavni sudija: Marko Karanović

I pomoćnik: Bojana Šćepanović

II pomoćnik: Ilija Radisavljević

Četvrti sudija: Dušan Vićentijević

Delegat: Srbobran Ilić

Posmatrač: Vitomir Simović

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Delegat: Miroljub Petković

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Nemanja Bratić

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Četvrti sudija: Uroš Bakić

Posmatrač: Miroljub Petković

Stadion: FK ZVEZDARA

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Četvrti sudija: Petar Peković

Delegat: Vukman Vučetić

Posmatrač: Ivan Panić

Stadion: FK BEŽANIJA

Posmatrač: Momčilo Delić

Glavni sudija: Uroš Bakić

I pomoćnik: Nemanja Bratić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Četvrti sudija: Jovan Okanović

Delegat: Dragan Nikolić

Stadion: FK BASK

Delegat: Duško Atić

Glavni sudija: Marko Bura

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Marko Majstorović

Četvrti sudija: Uroš Živković

Posmatrač: Duško Atić

Stadion: Stadion FK Budućnost

Četvrti sudija: Milan Gavranić

Posmatrač: Vedran Mišić

II pomoćnik: Aleksa Raščanin

Glavni sudija: Ivan Jeremić

I pomoćnik: Milan Jeremić

Delegat: Vedran Mišić

Stadion: OFK BEOGRAD

Četvrti sudija: Stefan Mikavica

Posmatrač: Goran Miletić

Glavni sudija: Denis Aćimović

II pomoćnik: Dimitrije Poznanović

Delegat: Radovan Bataković

I pomoćnik: Ilija Radisavljević

Stadion: FK BSK

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Stefan Milanović

Četvrti sudija: Nikola Katić

Posmatrač: Vlada Đorđević

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

Delegat: Miladin Mišić

Stadion: FK Zemun

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Miloš Rajković

Posmatrač: Slavoljub Đorđević

Delegat: Borislav Ristić

Četvrti sudija: Jovan Okanović

Stadion: FK SINĐELIĆ

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Četvrti sudija: Jasmina Mickoska

Posmatrač: Slobodan Krstić

Delegat: Goran Perić

Stadion: FK JEDINSTVO

Posmatrač: Miloš Goronjić

Glavni sudija: Dušan Vićentijević

I pomoćnik: Nemanja Rosić

II pomoćnik: Branislav Pjevović

Četvrti sudija: Nikola Božović

Delegat: Miloš Goronjić

Stadion: FK PRVA ISKRA

Delegat: Vlada Đorđević

Posmatrač: Vlada Đorđević

Glavni sudija: Denis Aćimović

I pomoćnik: Marko Majstorović

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Četvrti sudija: Jovan Okanović

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Glavni sudija: Marko Bura

Četvrti sudija: Jasmina Mickoska

Delegat: Dušan Jevremović

Posmatrač: Žika Živanović

Stadion: FK BRODARAC

Glavni sudija: Milan Gavranić

Četvrti sudija: Petar Peković

I pomoćnik: Ivana Jovanović

Delegat: Branko Terzić

Posmatrač: Branko Terzić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Stadion: FK RADNIČKI

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Marko Rakić

Četvrti sudija: Srđan Novaković

Delegat: Željko Petković

Posmatrač: Bojan Sekulić

Stadion: FK ZVEZDARA

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Branko Galić

Četvrti sudija: Nikola Božović

Delegat: Slavoljub Đorđević

Posmatrač: Slavoljub Đorđević

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

Stadion: FK IMT

Delegat: Vitomir Simović

Posmatrač: Vitomir Simović

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Četvrti sudija: Uroš Bakić

Stadion: FK TELEOPTIK

II pomoćnik: Milan Jeremić

Četvrti sudija: Nikola Savković

Delegat: Srbobran Ilić

Posmatrač: Života Vlajić

Glavni sudija: Nikola Katić

I pomoćnik: Ratko Đorđević

Stadion: FK BORAC

Četvrti sudija: Ivan Jeremić

Delegat: Velimir Milićević

Posmatrač: Dragomir Stanković

Glavni sudija: Filip Marković

I pomoćnik: Aleksa Bigović

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Stadion: Stadion FK Budućnost

Delegat: Radovan Bataković

Posmatrač: Slavoljub Đorđević

Glavni sudija: Srđan Novaković

I pomoćnik: Nemanja Rosić

II pomoćnik: Marijana Rajović

Četvrti sudija: Nikola Katić

Stadion: OFK BEOGRAD

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Četvrti sudija: Petar Peković

Delegat: Žika Živanović

Posmatrač: Žika Živanović

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Stefan Milanović

Stadion: FK SINĐELIĆ

Delegat: Nebojša Tasić

Glavni sudija: Uroš Živković

I pomoćnik: Stefan Milanović

II pomoćnik: Stefan Zimonjić

Četvrti sudija: Denis Aćimović

Posmatrač: Vlada Đorđević

Stadion: FK BORAC

Glavni sudija: Nikola Božović

I pomoćnik: Aleksa Raščanin

Posmatrač: Branko Terzić

Delegat: Goran Perić

II pomoćnik: Branislav Pjevović

Četvrti sudija: Milan Gavranić

Stadion: FK BEŽANIJA

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Četvrti sudija: Uroš Bakić

Delegat: Miroljub Petković

Posmatrač: Miroljub Petković

Glavni sudija: Denis Aćimović

Stadion: FK JEDINSTVO

Glavni sudija: Filip Marković

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Četvrti sudija: Petar Vasić

Delegat: Vedran Mišić

Posmatrač: Vedran Mišić

Stadion: FK BSK

Glavni sudija: Marko Bura

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Delegat: Miloš Goronjić

Posmatrač: Miloš Goronjić

I pomoćnik: Aleksa Raščanin

Četvrti sudija: Nemanja Nikolić

Stadion: FK BASK

Delegat: Dragan Nikolić

Posmatrač: Dragomir Stanković

Glavni sudija: Marko Karanović

I pomoćnik: Aleksa Bigović

II pomoćnik: Nemanja Perišić

Četvrti sudija: Marko Bura

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Glavni sudija: Nikola Katić

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Ilija Radisavljević

Četvrti sudija: Uroš Živković

Delegat: Goran Miletić

Posmatrač: Goran Miletić

Stadion: FK TELEOPTIK

I pomoćnik: Bojana Šćepanović

II pomoćnik: Dimitrije Poznanović

Četvrti sudija: Dušan Vićentijević

Delegat: Bojan Sekulić

Glavni sudija: Petar Peković

Posmatrač: Bojan Sekulić

Stadion: FK IMT

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Branko Galić

Četvrti sudija: Jovan Okanović

Delegat: Borislav Ristić

Posmatrač: Slobodan Krstić

Stadion: FK BRODARAC

Glavni sudija: Uroš Bakić

Četvrti sudija: Jasmina Mickoska

Delegat: Vukman Vučetić

Posmatrač: Vitomir Simović

I pomoćnik: Nemanja Bratić

II pomoćnik: Ratko Đorđević

Stadion: FK ZVEZDARA

Posmatrač: Slavoljub Đorđević

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Nemanja Perišić

II pomoćnik: Marko Majstorović

Četvrti sudija: Denis Aćimović

Delegat: Miladin Mišić

Stadion: FK Zemun

Posmatrač: Miloš Goronjić

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Dejan Božić

Četvrti sudija: Marko Karanović

Delegat: Srbobran Ilić

Stadion: FK PRVA ISKRA

Glavni sudija: Milan Gavranić

I pomoćnik: Slobodan Tatomirović

II pomoćnik: Stefan Zimonjić

Četvrti sudija: Ivan Gospavić

Delegat: Ivan Panić

Posmatrač: Ivan Panić

Stadion: FK RADNIČKI

II pomoćnik: Nemanja Rosić

Četvrti sudija: Filip Marković

Delegat: Momčilo Delić

Posmatrač: Momčilo Delić

Glavni sudija: Đorđe Tomić

I pomoćnik: Aleksa Raščanin

Stadion: FK BSK

Posmatrač: Branko Terzić

Delegat: Branko Terzić

Glavni sudija: Nikola Božović

I pomoćnik: Ratko Đorđević

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Četvrti sudija: Nikola Katić

Stadion: FK BEŽANIJA

Delegat: Vlada Đorđević

Glavni sudija: Jovan Okanović

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Četvrti sudija: Marko Karanović

Posmatrač: Vlada Đorđević

Stadion: FK ZVEZDARA

Delegat: Željko Petković

Glavni sudija: Denis Aćimović

I pomoćnik: Nenad Obrenić

II pomoćnik: Aleksa Bigović

Četvrti sudija: Jovan Okanović

Posmatrač: Života Vlajić

Stadion: OFK BEOGRAD

Posmatrač: Slobodan Krstić

Glavni sudija: Dušan Vićentijević

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Marko Majstorović

Četvrti sudija: Milan Gavranić

Delegat: Slobodan Krstić

Stadion: FK BORAC

Glavni sudija: Filip Marković

I pomoćnik: Milan Jeremić

II pomoćnik: Branislav Pjevović

Delegat: Radovan Bataković

Četvrti sudija: Stefan Mikavica

Posmatrač: Vedran Mišić

Stadion: FK SINĐELIĆ

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Posmatrač: Dragomir Stanković

Glavni sudija: Uroš Bakić

Četvrti sudija: Petar Peković

Delegat: Velimir Milićević

Stadion: FK BASK

Delegat: Dušan Jevremović

Posmatrač: Ivan Panić

Glavni sudija: Ivan Jeremić

I pomoćnik: Stefan Milanović

II pomoćnik: Ilija Radisavljević

Četvrti sudija: Jelena Međedović

Stadion: Stadion FK Budućnost

II pomoćnik: Dejan Božić

Četvrti sudija: Petar Peković

Posmatrač: Miloš Goronjić

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Marko Rakić

Delegat: Nebojša Tasić

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Glavni sudija: Marko Karanović

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Nemanja Perišić

Delegat: Borislav Ristić

Četvrti sudija: Ivan Gospavić

Posmatrač: Goran Miletić

Stadion: FK TELEOPTIK

Glavni sudija: Milan Gavranić

Delegat: Duško Atić

I pomoćnik: Ilija Radisavljević

II pomoćnik: Stefan Milanović

Četvrti sudija: Jasmina Mickoska

Posmatrač: Duško Atić

Stadion: FK BRODARAC

Delegat: Vitomir Simović

Glavni sudija: Petar Peković

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Četvrti sudija: Ivan Jeremić

Posmatrač: Vitomir Simović

Stadion: FK RADNIČKI

Delegat: Žika Živanović

Četvrti sudija: Jovan Okanović

Posmatrač: Žika Živanović

Glavni sudija: Uroš Bakić

I pomoćnik: Aleksa Raščanin

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Stadion: FK IMT

Delegat: Željko Petković

Glavni sudija: Nikola Katić

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Miloš Rajković

Posmatrač: Vlada Đorđević

Četvrti sudija: Filip Marković

Stadion: FK PRVA ISKRA

Glavni sudija: Srđan Novaković

I pomoćnik: Stefan Zimonjić

II pomoćnik: Milan Jeremić

Četvrti sudija: Dušan Vićentijević

Posmatrač: Bojan Sekulić

Delegat: Srbobran Ilić

Stadion: FK Zemun

Delegat: Slavoljub Đorđević

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Nemanja Rosić

Četvrti sudija: Đorđe Tomić

Posmatrač: Slavoljub Đorđević

Stadion: FK JEDINSTVO

Glavni sudija: Nikola Božović

I pomoćnik: Aleksandra Stojanac

II pomoćnik: Dimitrije Poznanović

Četvrti sudija: Jelena Međedović

Delegat: Goran Perić

Posmatrač: Momčilo Delić

Stadion: OFK BEOGRAD

Posmatrač: Slavoljub Đorđević

Glavni sudija: Nikola Katić

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Dejan Božić

Četvrti sudija: Petar Peković

Delegat: Velimir Milićević

Stadion: FK SINĐELIĆ

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Nemanja Bratić

II pomoćnik: Milan Jeremić

Četvrti sudija: Denis Aćimović

Posmatrač: Bojan Sekulić

Delegat: Bojan Sekulić

Stadion: FK ZVEZDARA

Glavni sudija: Marko Bura

Delegat: Duško Atić

Četvrti sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Stefan Milanović

II pomoćnik: Nemanja Perišić

Posmatrač: Duško Atić

Stadion: FK BASK

II pomoćnik: Stefan Zimonjić

I pomoćnik: Marko Majstorović

Četvrti sudija: Jovan Okanović

Glavni sudija: Uroš Živković

Delegat: Miladin Mišić

Posmatrač: Slobodan Krstić

Stadion: FK TELEOPTIK

Delegat: Vukman Vučetić

Četvrti sudija: Milan Gavranić

Posmatrač: Miroljub Petković

II pomoćnik: Dimitrije Poznanović

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Stadion: FK BORAC

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Branislav Pjevović

Delegat: Vedran Mišić

Četvrti sudija: Filip Marković

Posmatrač: Vedran Mišić

Stadion: Stadion FK Budućnost

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Nenad Obrenić

II pomoćnik: Ilija Radisavljević

Četvrti sudija: Uroš Bakić

Posmatrač: Miloš Goronjić

Delegat: Miloš Goronjić

Stadion: FK BSK

Delegat: Dušan Jevremović

Posmatrač: Branko Terzić

Četvrti sudija: Srđan Novaković

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Miloš Rajković

Stadion: FK IMT

I pomoćnik: Marko Majstorović

Delegat: Goran Perić

Glavni sudija: Marko Bura

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Četvrti sudija: Petar Peković

Posmatrač: Momčilo Delić

Stadion: FK JEDINSTVO

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

Delegat: Vlada Đorđević

I pomoćnik: Nemanja Rosić

Četvrti sudija: Đorđe Tomić

Posmatrač: Vlada Đorđević

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Stadion: FK PRVA ISKRA

Delegat: Radovan Bataković

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Stefan Milanović

Glavni sudija: Nikola Božović

Četvrti sudija: Denis Aćimović

Posmatrač: Života Vlajić

Stadion: FK Zemun

Delegat: Željko Petković

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Aleksa Raščanin

II pomoćnik: Marko Rakić

Četvrti sudija: Filip Marković

Posmatrač: Dragomir Stanković

Stadion: FK BEŽANIJA

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Četvrti sudija: Petar Vasić

Posmatrač: Slavoljub Đorđević

Glavni sudija: Marko Karanović

I pomoćnik: Ratko Đorđević

Delegat: Slavoljub Đorđević

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Delegat: Nebojša Tasić

I pomoćnik: Aleksa Bigović

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Četvrti sudija: Srđan Novaković

Posmatrač: Žika Živanović

Glavni sudija: Jovan Okanović

Stadion: FK BRODARAC

II pomoćnik: Miloš Rajković

I pomoćnik: Goran Božović

Glavni sudija: Stefan Mikavica

Četvrti sudija: Darko Jeknić

Posmatrač: Duško Atić

Delegat: Duško Atić

Stadion: FK RADNIČKI

Delegat: Ivan Panić

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Nenad Obrenić

II pomoćnik: Ilija Radisavljević

Četvrti sudija: Uroš Bakić

Posmatrač: Ivan Panić

Stadion: FK SINĐELIĆ

Glavni sudija: Marko Bura

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Četvrti sudija: Dušan Vićentijević

Delegat: Srbobran Ilić

Posmatrač: Vitomir Simović

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Stefan Milanović

II pomoćnik: Dejan Božić

Četvrti sudija: Denis Aćimović

Delegat: Goran Miletić

Posmatrač: Goran Miletić

Stadion: FK IMT

Četvrti sudija: Petar Peković

Delegat: Branko Terzić

Posmatrač: Branko Terzić

Glavni sudija: Filip Marković

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Ilija Radisavljević

Stadion: FK BORAC

Glavni sudija: Uroš Bakić

I pomoćnik: Milan Jeremić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Četvrti sudija: Jovan Okanović

Delegat: Slobodan Krstić

Posmatrač: Slobodan Krstić

Stadion: FK ZVEZDARA

Četvrti sudija: Darko Jeknić

Delegat: Velimir Milićević

Posmatrač: Miloš Goronjić

Glavni sudija: Aleksandar Nikolić

I pomoćnik: Željko Šolajić

II pomoćnik: Marko Stojković

Stadion: Stadion FK Budućnost

Delegat: Slavoljub Đorđević

Posmatrač: Slavoljub Đorđević

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Ratko Đorđević

Četvrti sudija: Ivan Gospavić

Stadion: FK TELEOPTIK

Glavni sudija: Đorđe Tomić

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Posmatrač: Bojan Sekulić

Četvrti sudija: Nikola Božović

Delegat: Vukman Vučetić

Stadion: OFK BEOGRAD

Glavni sudija: Uroš Živković

I pomoćnik: Aleksa Bigović

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Četvrti sudija: Marko Karanović

Delegat: Borislav Ristić

Posmatrač: Vedran Mišić

Stadion: FK JEDINSTVO

Posmatrač: Života Vlajić

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Nenad Obrenić

II pomoćnik: Ilija Radisavljević

Četvrti sudija: Marko Bura

Delegat: Nebojša Tasić

Stadion: FK RADNIČKI

Delegat: Dušan Jevremović

Posmatrač: Ivan Panić

Četvrti sudija: Aleksandar Anđelić

II pomoćnik: Marko Majstorović

Glavni sudija: Nikola Božović

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Stadion: FK Zemun

Posmatrač: Vlada Đorđević

Glavni sudija: Milan Gavranić

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Stefan Milanović

Četvrti sudija: Filip Marković

Delegat: Srbobran Ilić

Stadion: FK PRVA ISKRA

Delegat: Miladin Mišić

Posmatrač: Dragomir Stanković

Glavni sudija: Đorđe Tomić

I pomoćnik: Milan Jeremić

II pomoćnik: Marko Beograd Stojanović

Četvrti sudija: Nemanja Nikolić

Stadion: FK BSK

Glavni sudija: Nikola Katić

Delegat: Žika Živanović

Posmatrač: Žika Živanović

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Aleksa Bigović

Četvrti sudija: Jovan Okanović

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Glavni sudija: Dušan Vićentijević

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Ratko Đorđević

Četvrti sudija: Darko Jeknić

Delegat: Željko Petković

Posmatrač: Slavoljub Đorđević

Stadion: FK BRODARAC

Glavni sudija: Petar Peković

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Dejan Božić

Četvrti sudija: Marko Karanović

Delegat: Momčilo Delić

Posmatrač: Momčilo Delić

Stadion: FK BRODARAC

Glavni sudija: Ivan Jeremić

Četvrti sudija: Denis Aćimović

Delegat: Vedran Mišić

Posmatrač: Vedran Mišić

I pomoćnik: Slobodan Tatomirović

II pomoćnik: Miloš Rajković

Stadion: FK RADNIČKI

Nema podataka

Stadion: FK BEŽANIJA

Nema podataka

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Nema podataka

Stadion: FK BSK

Nema podataka

Stadion: FK JEDINSTVO

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Budućnost

Nema podataka

Stadion: FK Zemun

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: FK BORAC

Nema podataka

Stadion: FK PRVA ISKRA

Nema podataka

Stadion: FK SINĐELIĆ

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: FK ZVEZDARA

Nema podataka

Stadion: FK JEDINSTVO

Nema podataka

Stadion: FK RADNIČKI

Nema podataka

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Nema podataka

Stadion: FK BSK

Nema podataka

Stadion: FK Zemun

Nema podataka

Stadion: FK BEŽANIJA

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Budućnost

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: FK ZVEZDARA

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion: FK SINĐELIĆ

Nema podataka

Stadion: FK PRVA ISKRA

Nema podataka

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Nema podataka

Stadion: FK BORAC

Nema podataka

Stadion: FK BEŽANIJA

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: FK Zemun

Nema podataka

Stadion: FK JEDINSTVO

Nema podataka

Stadion: FK RADNIČKI

Nema podataka

Stadion: FK BSK

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Budućnost

Nema podataka

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: FK PRVA ISKRA

Nema podataka

Stadion: FK BORAC

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: FK RADNIČKI

Nema podataka

Stadion: FK ZVEZDARA

Nema podataka

Stadion: FK BSK

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: FK SINĐELIĆ

Nema podataka

Stadion: FK JEDINSTVO

Nema podataka

Stadion: FK Zemun

Nema podataka

Stadion: FK BEŽANIJA

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Budućnost

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: FK PRVA ISKRA

Nema podataka

Stadion: FK RADNIČKI

Nema podataka

Stadion: FK ZVEZDARA

Nema podataka

Stadion: FK Zemun

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: FK BEŽANIJA

Nema podataka

Stadion: FK BSK

Nema podataka

Stadion: FK SINĐELIĆ

Nema podataka

Stadion: FK BORAC

Nema podataka

Stadion: FK JEDINSTVO

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Budućnost

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion: FK Zemun

Nema podataka

Stadion: FK JEDINSTVO

Nema podataka

Stadion: FK PRVA ISKRA

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Nema podataka

Stadion: FK RADNIČKI

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: FK BORAC

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Budućnost

Nema podataka

Stadion: FK ZVEZDARA

Nema podataka

Stadion: FK BEŽANIJA

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: FK BSK

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: FK SINĐELIĆ

Nema podataka

Stadion: FK RADNIČKI

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Nema podataka

Stadion: FK Zemun

Nema podataka

Stadion: FK PRVA ISKRA

Nema podataka

Stadion: FK JEDINSTVO

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion: FK BEŽANIJA

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: FK BORAC

Nema podataka

Stadion: FK ZVEZDARA

Nema podataka

Stadion: FK BSK

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: FK SINĐELIĆ

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Budućnost

Nema podataka

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Nema podataka

Stadion: FK JEDINSTVO

Nema podataka

Stadion: FK PRVA ISKRA

Nema podataka

Stadion: FK Zemun

Nema podataka

Stadion: FK BEŽANIJA

Nema podataka

Stadion: FK RADNIČKI

Nema podataka

Stadion: FK BSK

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: FK SINĐELIĆ

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Budućnost

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: FK BORAC

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: FK ZVEZDARA

Nema podataka