Sudije

Linglong Tire Super liga - delegiranje 21/22 PLAY OUT

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Blagoje Milošević

Posmatrač: Zoran Petrović - Sokobanja

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Nikola Petrović (Šajkaš)

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Jovan Grujić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Đorđe Žutić

Posmatrač: Branko Pavlović

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Pavle Piper

Četvrti sudija: Marko Delibašić

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Miloš Simović

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Rade Popović

Posmatrač: Mile Gavrilović

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Milan Stefanović

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Dragan Bogićević

Stadion: Stadion FK Kolubara

Delegat: Časlav Lukić

Posmatrač: Dejan Nedić

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Petar Radić

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Aleksandar Lukić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Nikola Đorović

Stadion: Karađorđe

Delegat: Dušan Tomić

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

Posmatrač: Mihailo Jeknić

AVAR: Milan Mihajlović

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

VAR: Đorđe Maksimović

Stadion: Stadion Metalac

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Marko Đuričić

Posmatrač: Boško Jovanetić

Delegat: Milan Lojanica

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Mladen Jakovljević

Stadion: Caizcoin Arena

Delegat: Ivan Karapetrović

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Dejan Andrejić

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Mikica Milisavljević

AVAR: Uroš Stojković

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Ivan Mikalački

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Marko Ivković

VAR: Momčilo Marković

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: Stadion FK Kolubara

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Milan Stefanović

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Dragan Bogićević

Posmatrač: Mile Gavrilović

Glavni sudija: Miloš Milanović

Delegat: Ljubomir Kovačević

Stadion: Gradski stadion Subotica

VAR: Momčilo Marković

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Ivan Mikalački

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Četvrti sudija: Nikola Radaković

AVAR: Nemanja Petrović

Posmatrač: Jovica Šavija

Delegat: Srđan Zavišin

Stadion: EFBET Stadion

VAR: Novak Simović

AVAR: Miloš Karadžić

Posmatrač: Zoran Petrović - Sokobanja

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

Delegat: Zoran Trajanovski

Stadion: Stadion Mladost

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Milan Šutulović

Posmatrač: Dragan Radulović

Delegat: Milan Martinović

Stadion: Caizcoin Arena

Delegat: Miroslav Bukvić

VAR: Milan Mitić

AVAR: Goran Beljin

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

Posmatrač: Svetislav Marušić

Stadion: Karađorđe

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Čedomir Andrejić

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Dragan Krstić

Delegat: Dejan Potočan

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Stefan Cvetković

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Pavle Ilić

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Dragan Bogićević

Posmatrač: Dejan Andrejić

Stadion: Stadion FK Kolubara

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Marko Ivković

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Miloš Karadžić

Posmatrač: Slobodan Veselinović

Delegat: Aleksandar Simić

Stadion: Stadion Metalac

Glavni sudija: Srđan Jovanović

Delegat: Tomislav Savić

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Miroslav Matić

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Dragan Radulović

Stadion: Stadion Mladost

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Petar Radić

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Marko Srećković

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Oliver Petrović

Posmatrač: Milivoje Aksentijević

Delegat: Dragoslav Josipović

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Miodrag Janković

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Marko Ivković

VAR: Novak Simović

AVAR: Miloš Simović

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Marko Delibašić

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Nikola Đorović

Posmatrač: Dejan Nedić

Delegat: Hasib Bakić

Stadion: Stadion Metalac

Delegat: Goran Slavković

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Pavle Tomić

VAR: Milan Mitić

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Nenad Đokić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Željko Varagić

VAR: Novak Simović

AVAR: Nikola Đorović

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Milan Minić

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

Posmatrač: Jovica Šavija

Stadion: Caizcoin Arena

Delegat: Ljubiša Vujović

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

VAR: Novak Simović

AVAR: Miloš Simović

Posmatrač: Dejan Filipović

Stadion: Stadion FK Kolubara

I pomoćnik: Svetozar Živin

Posmatrač: Dejan Delević

Glavni sudija: Nenad Minaković

II pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Marko Đuričić

Delegat: Momčilo Marić

Stadion: Stadion Mladost

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Marko Ivković

VAR: Miloš Milanović

Delegat: Rade Popović

AVAR: Svetozar Živin

Posmatrač: Dragan Radulović

Stadion: Stadion Čika Dača

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Petar Radić

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Milan Mihajlović

Posmatrač: Dejan Andrejić

Delegat: Stanislav Karasi

Stadion: EFBET Stadion

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Četvrti sudija: Milan Mitić

AVAR: Milovan Ristić

VAR: Jelena Cvetković

Posmatrač: Igor Paunović

Delegat: Miloš Vasiljević

Stadion: Karađorđe

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Dragan Bogićević

Posmatrač: Dejan Dimitrijević

Delegat: Dragan Ković