Stadion: Stadion Mladost
II pomoćnik: Novak Novaković
Četvrti sudija: Milan Ilić
VAR: Momčilo Marković
AVAR: Miloš Simović
Glavni sudija: Dejan Trifković
I pomoćnik: Nikola Borović
Delegat: Jovan Marjanović
Posmatrač: Dejan Andrejić
Stadion: TSC Arena
Četvrti sudija: David Matić
VAR: Momčilo Marković
Glavni sudija: Milan Mitić
I pomoćnik: Stefan Vojnić
II pomoćnik: Miloje Milićević
AVAR: Dušan Pančić
Delegat: Nenad Nikolić
Posmatrač: Nikola Tomičić
Stadion: Gradski stadion Subotica
Glavni sudija: Stanko Ostraćanin
I pomoćnik: Nemanja Petrović
Delegat: Srđan Zavišin
Posmatrač: Miodrag Gogić
II pomoćnik: Milan Pašajlić
Četvrti sudija: Stefan Jeknić
VAR: Aleksandar Živković
AVAR: Milan Minić
Stadion: Stadion FK Čukarički
Delegat: Dragoslav Josipović
Posmatrač: Dragan Krstić
Glavni sudija: Nenad Minaković
I pomoćnik: Atila Harmat
II pomoćnik: Petar Radić
Četvrti sudija: Ivan Stamenković
VAR: Miloš Milanović
AVAR: Miloš Karadžić
Stadion: Gradski stadion
Glavni sudija: Jovan Šegrt
I pomoćnik: Milan Mihajlović
II pomoćnik: Miloš Miškeljin
Četvrti sudija: Pavle Ilić
Delegat: Ljubiša Vujović
Posmatrač: Mile Gavrilović
VAR: Novak Simović
AVAR: Nikola Đorović
Stadion: Rajko Mitić
Delegat: Radenko Stevović
I pomoćnik: Marko Đuričić
II pomoćnik: Nikola Antić
Četvrti sudija: Andrija Stojanović
VAR: Milan Stefanović
AVAR: Bojan Banović
Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi
Glavni sudija: Aleksandar Živković
Stadion: Stadion FK Voždovac
Delegat: Nemanja Milanović
Posmatrač: Igor Paunović
VAR: Milan Stefanović
AVAR: Dragan Bogićević
Glavni sudija: Danilo Nikolić
I pomoćnik: Ivan Mikalački
II pomoćnik: Milorad Jovanović
Četvrti sudija: Predrag Janjuš
Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović
Delegat: Miroslav Bukvić
Posmatrač: Boško Jovanetić
Glavni sudija: Miloš Milanović
I pomoćnik: Milan Šutulović
II pomoćnik: Jovan Grujić
Četvrti sudija: Nikola Đorđević
VAR: Lazar Lukić
AVAR: Uroš Stojković
Stadion: Gradski stadion Čair
I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević
II pomoćnik: Ivan Cvetković
Četvrti sudija: Jelena Cvetković
VAR: Milan Stefanović
Posmatrač: Dejan Anđelković
Glavni sudija: Momčilo Marković
AVAR: Dušan Pančić
Delegat: Dragan Milentijević
Stadion: SC Mladost
Glavni sudija: Pavle Ilić
I pomoćnik: Marko Živković
II pomoćnik: Aleksandar Govedarović
Četvrti sudija: Jelena Međedović
VAR: Srđan Jovanović
AVAR: Milan Mihajlović
Posmatrač: Jovica Šavija
Delegat: Miodrag Radaković
Stadion: Stadion kraj Moravice
Glavni sudija: Novak Simović
I pomoćnik: Nikola Đorović
II pomoćnik: Miloš Simović
Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin
VAR: Aleksandar Živković
Posmatrač: Goran Jovanović
AVAR: Milan Minić
Delegat: Igor Uljarević
Stadion: Stadion Čika Dača
Glavni sudija: Danilo Nikolić
I pomoćnik: Slobodan Pavlović
II pomoćnik: Bojan Tomović
Četvrti sudija: Ljubiša Borisavljević
Delegat: Zvonko Jevremović
VAR: Milan Mitić
Posmatrač: Dejan Dimitrijević
AVAR: Nemanja Petrović
Stadion: Stadion FK Voždovac
Glavni sudija: Andrija Stojanović
I pomoćnik: Nikola Obradović
II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić
Četvrti sudija: Jovan Šegrt
VAR: Dejan Trifković
AVAR: Goran Beljin
Posmatrač: Nebojša Šijaković
Delegat: Velibor Novović
Stadion: Karađorđe
Glavni sudija: Miloš Milanović
I pomoćnik: Uroš Stojković
II pomoćnik: Milan Šutulović
Četvrti sudija: Marko Delibašić
VAR: Milan Stefanović
AVAR: Miloš Karadžić
Delegat: Vuk Blečić
Posmatrač: Branko Pavlović
Stadion: Gradski stadion Čair
Posmatrač: Dragan Radulović
Delegat: Zoran Trajanovski
Glavni sudija: Lazar Lukić
I pomoćnik: Dragan Bogićević
II pomoćnik: Bojan Banović
Četvrti sudija: Pavle Tomić
VAR: Srđan Jovanović
AVAR: Uroš Stojković
Stadion: Rajko Mitić
Posmatrač: Zoran Ćupić
Glavni sudija: Nikola Đorđević
I pomoćnik: Aleksandar Marjanović
II pomoćnik: Boško Božović
Četvrti sudija: Ivan Stamenković
VAR: Jelena Cvetković
AVAR: Jovan Grujić
Delegat: Branislav Pandurov
Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović
Posmatrač: Mile Gavrilović
Delegat: Miroslav Bukvić
I pomoćnik: Milan Mihajlović
II pomoćnik: Nikola Borović
Četvrti sudija: Pavle Ilić
VAR: Milan Stefanović
AVAR: Goran Beljin
Glavni sudija: Dejan Trifković
Stadion: Gradski stadion Subotica
Glavni sudija: Jovan Šegrt
I pomoćnik: Uroš Stojković
II pomoćnik: Nenad Radoičić
Četvrti sudija: Nikola Radaković
VAR: Milan Mitić
AVAR: Nikola Đorović
Posmatrač: Nikola Tomičić
Delegat: Dragoslav Đerman
Stadion: Stadion FK Voždovac
Posmatrač: Dragan Krstić
VAR: Miloš Milanović
AVAR: Milan Šutulović
Delegat: Željko Petković
Glavni sudija: Stefan Jeknić
I pomoćnik: Ivan Mikalački
II pomoćnik: Ilija Lovre
Četvrti sudija: Andrija Stojanović
Stadion: Stadion Mladost
Delegat: Miloš Mitrović
Posmatrač: Dejan Andrejić
Glavni sudija: Lazar Lukić
I pomoćnik: Dragan Bogićević
II pomoćnik: Bojan Banović
Četvrti sudija: Marko Ivković
VAR: Momčilo Marković
AVAR: Dušan Pančić
Stadion: TSC Arena
Glavni sudija: Ivan Stamenković
I pomoćnik: Miloš Miškeljin
II pomoćnik: Novak Novaković
Četvrti sudija: Danilo Nikolić
VAR: Srđan Jovanović
AVAR: Miloš Simović
Delegat: Ljubomir Kovačević
Posmatrač: Nenad Đokić
Stadion: Gradski stadion
Posmatrač: Boško Jovanetić
Delegat: Radisav Mutavdžić
Glavni sudija: Nenad Minaković
I pomoćnik: Slobodan Pavlović
II pomoćnik: Petar Radić
Četvrti sudija: Nikola Đorđević
VAR: Aleksandar Živković
AVAR: Jelena Cvetković
Stadion: Stadion FK Čukarički
VAR: Momčilo Marković
AVAR: Stanko Ostraćanin
Posmatrač: Igor Paunović
Delegat: Aleksandar Simić
Glavni sudija: Aleksandar Živković
I pomoćnik: Jovan Grujić
II pomoćnik: Nikola Antić
Četvrti sudija: Milan Ilić
Stadion: Stadion Partizana
Delegat: Novak Kostrešević
Glavni sudija: Pavle Tomić
I pomoćnik: Milan Pašajlić
II pomoćnik: Milorad Jovanović
Četvrti sudija: Predrag Janjuš
VAR: Srđan Jovanović
AVAR: Miloš Karadžić
Posmatrač: Dejan Delević
Stadion: Karađorđe
Delegat: Nenad Nikolić
AVAR: Stanko Ostraćanin
II pomoćnik: Ivan Cvetković
Četvrti sudija: Stefan Jeknić
VAR: Milan Stefanović
Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi
Glavni sudija: Momčilo Marković
I pomoćnik: Miloš Miškeljin
Stadion: Rajko Mitić
Delegat: Radovan Terzić
Glavni sudija: Predrag Janjuš
I pomoćnik: Milan Pašajlić
II pomoćnik: Bojan Tomović
Četvrti sudija: Nikola Petrović
VAR: Jelena Cvetković
AVAR: Slobodan Pavlović
Posmatrač: Milenko Vukadinović
Stadion: Gradski stadion Čair
Delegat: Milosav Ivković
II pomoćnik: Aleksandar Govedarović
Četvrti sudija: Stefan Đokić
VAR: Milan Stefanović
AVAR: Dušan Pančić
Posmatrač: Nebojša Šijaković
I pomoćnik: Marko Živković
Glavni sudija: Pavle Ilić
Stadion: Stadion Čika Dača
Delegat: Vladan Mladenović
Glavni sudija: Novak Simović
II pomoćnik: Miloš Simović
Četvrti sudija: Stefan Jeknić
Posmatrač: Dragan Radulović
VAR: Aleksandar Živković
AVAR: Bojan Banović
I pomoćnik: Atila Harmat
Stadion: Stadion kraj Moravice
Delegat: Branko Todorović
Glavni sudija: Miloš Milanović
I pomoćnik: Milan Šutulović
II pomoćnik: Aleksandar Marjanović
Posmatrač: Svetislav Marušić
Četvrti sudija: Nikola Đorđević
VAR: Nenad Minaković
AVAR: Nikola Đorović
Stadion: SC Mladost
Delegat: Nebojša Popović
Glavni sudija: Aleksandar Živković
I pomoćnik: Miloje Milićević
II pomoćnik: Stefan Vojnić
Četvrti sudija: Mladen Jakovljević
VAR: Milan Mitić
AVAR: Milan Minić
Posmatrač: Goran Jovanović
Stadion: Stadion FK Voždovac
Delegat: Bojan Đulić
Glavni sudija: Dejan Trifković
I pomoćnik: Uroš Stojković
II pomoćnik: Milan Mihajlović
Četvrti sudija: David Matić
VAR: Novak Simović
AVAR: Miloš Simović
Posmatrač: Marko Popović
Stadion: Stadion Mladost
Delegat: Marko Mihajlović
Glavni sudija: Marko Ivković
I pomoćnik: Slobodan Pavlović
II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić
Četvrti sudija: Miroslav Miletić
VAR: Lazar Lukić
AVAR: Dragan Bogićević
Posmatrač: Dejan Anđelković
Stadion: TSC Arena
I pomoćnik: Jovan Grujić
II pomoćnik: Nikola Antić
Četvrti sudija: Predrag Janjuš
VAR: Jelena Cvetković
AVAR: Miloš Karadžić
Posmatrač: Ilija Brdar
Delegat: Srđan Zavišin
Glavni sudija: Milan Ilić
Stadion: Stadion Partizana
Delegat: Marko Jovanović
II pomoćnik: Nikola Borović
Četvrti sudija: Miroslav Matić
VAR: Miloš Milanović
AVAR: Milan Šutulović
Posmatrač: Dragan Radulović
Glavni sudija: Nenad Minaković
I pomoćnik: Petar Radić
Stadion: Gradski stadion Čair
Delegat: Igor Uljarević
Glavni sudija: Lazar Lukić
I pomoćnik: Dragan Bogićević
II pomoćnik: Bojan Banović
Četvrti sudija: Stefan Đokić
VAR: Srđan Jovanović
AVAR: Milan Mihajlović
Posmatrač: Zoran Ćupić
Stadion: Stadion FK Čukarički
Glavni sudija: Nikola Đorđević
I pomoćnik: Marko Đuričić
II pomoćnik: Milorad Jovanović
Četvrti sudija: Stefan Jeknić
VAR: Novak Simović
AVAR: Slobodan Pavlović
Posmatrač: Marko Popović
Delegat: Nemanja Milanović
Stadion: Gradski stadion
Glavni sudija: Milan Mitić
I pomoćnik: Nikola Đorović
II pomoćnik: Miloš Simović
Četvrti sudija: Pavle Ilić
VAR: Momčilo Marković
AVAR: Jovan Šegrt
Posmatrač: Dejan Andrejić
Delegat: Zoran Trajanovski
Stadion: Stadion FK Voždovac
Posmatrač: Dejan Nedić
Glavni sudija: Stanko Ostraćanin
I pomoćnik: Nemanja Petrović
II pomoćnik: Nikola Obradović
Četvrti sudija: Ivan Stamenković
VAR: Dejan Trifković
AVAR: Uroš Stojković
Delegat: Radenko Stevović
Stadion: Gradski stadion Subotica
Glavni sudija: Andrija Stojanović
I pomoćnik: Ivan Mikalački
II pomoćnik: Novak Novaković
Četvrti sudija: Marko Delibašić
VAR: Pavle Tomić
AVAR: Dušan Pančić
Posmatrač: Branko Pavlović
Delegat: Miodrag Radaković
Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović
Delegat: Vladan Mladenović
AVAR: Milan Minić
Glavni sudija: Danilo Nikolić
I pomoćnik: Atila Harmat
II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević
Četvrti sudija: Nikola Radaković
VAR: Aleksandar Živković
Posmatrač: Milan Jeremić
Stadion: EFBET Stadion
Delegat: Marko Jovanović
Glavni sudija: Pavle Tomić
I pomoćnik: Miloš Miškeljin
II pomoćnik: Milan Pašajlić
Četvrti sudija: Milan Ilić
VAR: Srđan Jovanović
AVAR: Jelena Cvetković
Posmatrač: Igor Paunović
Stadion: Karađorđe
I pomoćnik: Uroš Stojković
II pomoćnik: Milan Mihajlović
Četvrti sudija: Dejan Trifković
VAR: Momčilo Marković
AVAR: Svetozar Živin
Posmatrač: Dejan Delević
Glavni sudija: Srđan Jovanović
Delegat: Zlatan Haskić
Stadion: Stadion FK Voždovac
Glavni sudija: Pavle Ilić
I pomoćnik: Nemanja Petrović
II pomoćnik: Marko Živković
Delegat: Vuk Blečić
Posmatrač: Dragan Krstić
Četvrti sudija: Miroslav Milenković
VAR: Miloš Milanović
AVAR: Jovan Grujić
Stadion: SC Mladost
Glavni sudija: Ivan Stamenković
I pomoćnik: Miloje Milićević
II pomoćnik: Stefan Vojnić
Četvrti sudija: Mladen Jakovljević
Delegat: Dejan Potočan
Posmatrač: Zdravko Savić
VAR: Dejan Trifković
AVAR: Milan Šutulović
Stadion: Rajko Mitić
AVAR: Bojan Banović
Glavni sudija: Nikola Radaković
I pomoćnik: Dragan Peranović
II pomoćnik: Boško Božović
Četvrti sudija: Predrag Janjuš
VAR: Stanko Ostraćanin
Posmatrač: Dejan Dimitrijević
Delegat: Velibor Novović
Stadion: Stadion kraj Moravice
Delegat: Zvonko Jevremović
AVAR: Dušan Pančić
Glavni sudija: Jovan Šegrt
I pomoćnik: Aleksandar Marjanović
II pomoćnik: Bojan Tomović
Četvrti sudija: Nenad Đorđević
VAR: Nenad Minaković
Posmatrač: Boško Jovanetić
Stadion: Stadion Mladost
Posmatrač: Nebojša Šijaković
Delegat: Jovan Marjanović
Četvrti sudija: Stefan Đokić
VAR: Milan Stefanović
AVAR: Andrija Stojanović
Glavni sudija: Novak Simović
I pomoćnik: Nikola Đorović
II pomoćnik: Miloš Simović
Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović
Glavni sudija: Momčilo Marković
I pomoćnik: Marko Đuričić
II pomoćnik: Nikola Obradović
Četvrti sudija: Marko Ivković
VAR: Milan Mitić
AVAR: Milan Minić
Posmatrač: Svetislav Marušić
Delegat: Ljubiša Vujović
Stadion: Gradski stadion
Glavni sudija: Lazar Lukić
I pomoćnik: Dragan Bogićević
II pomoćnik: Bojan Banović
Četvrti sudija: Marina Živković
VAR: Aleksandar Živković
AVAR: Milan Minić
Delegat: Dragan Milentijević
Posmatrač: Mile Gavrilović
Stadion: Gradski stadion Subotica
Posmatrač: Branko Pavlović
Delegat: Dragoslav Đerman
AVAR: Jovan Šegrt
Glavni sudija: Milan Mitić
I pomoćnik: Jovan Grujić
II pomoćnik: Nikola Antić
Četvrti sudija: Stefan Jeknić
VAR: Milan Stefanović
Stadion: Gradski stadion Čair
Glavni sudija: Novak Simović
I pomoćnik: Nikola Đorović
II pomoćnik: Miloš Simović
VAR: Momčilo Marković
AVAR: Nemanja Petrović
Četvrti sudija: Marko Delibašić
Delegat: Marko Mihajlović
Posmatrač: Dejan Andrejić
Stadion: Stadion FK Voždovac
AVAR: Danilo Nikolić
Posmatrač: Dejan Nedić
Delegat: Radisav Mutavdžić
Glavni sudija: Nenad Minaković
I pomoćnik: Svetozar Živin
II pomoćnik: Atila Harmat
Četvrti sudija: Nikola Radaković
VAR: Jelena Cvetković
Stadion: Stadion Partizana
AVAR: Milan Minić
Glavni sudija: Dejan Trifković
Delegat: Milorad Vučković
I pomoćnik: Nikola Borović
II pomoćnik: Nikola Rijavec
Četvrti sudija: Jelena Međedović
VAR: Pavle Tomić
Posmatrač: Goran Jovanović
Stadion: TSC Arena
Posmatrač: Nikola Tomičić
Glavni sudija: Marko Ivković
I pomoćnik: Slobodan Pavlović
II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević
Četvrti sudija: Nikola Đorđević
VAR: Srđan Jovanović
AVAR: Milan Mihajlović
Delegat: Branislav Pandurov
Stadion: Stadion FK Čukarički
Posmatrač: Marko Popović
Delegat: Aleksandar Simić
AVAR: Miloš Karadžić
Glavni sudija: Miloš Milanović
I pomoćnik: Milan Šutulović
II pomoćnik: Petar Radić
Četvrti sudija: Ivan Stamenković
VAR: Momčilo Marković
Stadion: Stadion Čika Dača
Glavni sudija: Andrija Stojanović
I pomoćnik: Ivan Mikalački
II pomoćnik: Novak Novaković
Četvrti sudija: David Matić
VAR: Srđan Jovanović
AVAR: Uroš Stojković
Posmatrač: Dragan Radulović
Delegat: Miloš Mitrović
Stadion: Gradski stadion Subotica
Delegat: Dragoslav Josipović
II pomoćnik: Milan Mihajlović
Četvrti sudija: Predrag Janjuš
VAR: Nenad Minaković
Glavni sudija: Srđan Jovanović
I pomoćnik: Uroš Stojković
Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi
AVAR: Dušan Pančić
Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović
Delegat: Miroslav Bukvić
VAR: Lazar Lukić
Četvrti sudija: Stefan Đokić
AVAR: Miloš Simović
Posmatrač: Nenad Đokić
Glavni sudija: Aleksandar Živković
I pomoćnik: Aleksandar Marjanović
II pomoćnik: Stefan Vojnić
Stadion: Karađorđe
Delegat: Ljubomir Kovačević
AVAR: Milan Šutulović
Posmatrač: Dejan Dimitrijević
II pomoćnik: Marko Đuričić
Četvrti sudija: Stefan Jeknić
VAR: Srđan Jovanović
Glavni sudija: Marko Ivković
I pomoćnik: Nemanja Petrović
Stadion: Stadion FK Voždovac
Delegat: Željko Petković
AVAR: Miloš Karadžić
Posmatrač: Jovica Šavija
Glavni sudija: Danilo Nikolić
I pomoćnik: Dragan Peranović
II pomoćnik: Ilija Lovre
Četvrti sudija: Andrija Stojanović
VAR: Nenad Minaković
Stadion: EFBET Stadion
Delegat: Milosav Ivković
VAR: Milan Mitić
Posmatrač: Igor Paunović
Glavni sudija: Milan Ilić
I pomoćnik: Miloš Miškeljin
II pomoćnik: Milorad Jovanović
Četvrti sudija: Pavle Ilić
AVAR: Nikola Đorović
Stadion: SC Mladost
Delegat: Nenad Nikolić
Glavni sudija: Stanko Ostraćanin
I pomoćnik: Milan Pašajlić
II pomoćnik: Nikola Obradović
Četvrti sudija: Mladen Jakovljević
VAR: Lazar Lukić
AVAR: Dragan Bogićević
Posmatrač: Dejan Delević
Stadion: Stadion Mladost
Delegat: Milorad Vučković
Glavni sudija: Novak Simović
I pomoćnik: Nikola Đorović
II pomoćnik: Miloš Simović
Četvrti sudija: Milan Ilić
VAR: Stanko Ostraćanin
AVAR: Marko Ivković
Posmatrač: Dragan Krstić
Stadion: Rajko Mitić
Delegat: Dragan Milentijević
Glavni sudija: Milan Mitić
I pomoćnik: Jovan Grujić
II pomoćnik: Miloje Milićević
Četvrti sudija: Aleksandar Živković
VAR: Jelena Cvetković
AVAR: Milan Šutulović
Posmatrač: Slobodan Veselinović
Stadion: Stadion FK Voždovac
Delegat: Dejan Potočan
Glavni sudija: Miloš Milanović
I pomoćnik: Marko Đuričić
II pomoćnik: Milorad Jovanović
Četvrti sudija: Milan Ilić
Posmatrač: Milan Jeremić
VAR: Marko Ivković
AVAR: Miloš Karadžić
Stadion: Stadion Čika Dača
Delegat: Zoran Nikolić (Niš)
Glavni sudija: Novak Simović
I pomoćnik: Miloš Simović
II pomoćnik: Ivan Mikalački
Četvrti sudija: Stefan Jeknić
Posmatrač: Dejan Andrejić
VAR: Jelena Cvetković
AVAR: Dušan Pančić
Stadion: TSC Arena
Delegat: Ljubomir Kovačević
Glavni sudija: Milan Stefanović
II pomoćnik: Svetozar Živin
Četvrti sudija: David Matić
Posmatrač: Nikola Tomičić
VAR: Lazar Lukić
AVAR: Dragan Bogićević
I pomoćnik: Milan Šutulović
Stadion: Gradski stadion
Delegat: Zvonko Jevremović
Glavni sudija: Milan Mitić
I pomoćnik: Stefan Vojnić
II pomoćnik: Aleksandar Marjanović
Četvrti sudija: Stefan Đokić
Posmatrač: Krstivoje Filipović
VAR: Milica Milovanović
AVAR: Pavle Tomić
Stadion: Stadion Partizana
Delegat: Vuk Blečić
Posmatrač: Boško Jovanetić
VAR: Momčilo Marković
AVAR: Uroš Stojković
Četvrti sudija: Pavle Ilić
Glavni sudija: Nenad Minaković
I pomoćnik: Nikola Borović
II pomoćnik: Atila Harmat
Stadion: Stadion kraj Moravice
Delegat: Radenko Stevović
Glavni sudija: Nikola Radaković
I pomoćnik: Petar Radić
II pomoćnik: Bojan Tomović
Četvrti sudija: Saša Ranisavić
Posmatrač: Nenad Đokić
VAR: Stanko Ostraćanin
AVAR: Slobodan Pavlović
Stadion: Gradski stadion Čair
Glavni sudija: Srđan Jovanović
I pomoćnik: Uroš Stojković
II pomoćnik: Milan Mihajlović
Četvrti sudija: Momčilo Marković
Posmatrač: Nebojša Šijaković
VAR: Dejan Trifković
AVAR: Bojan Banović
Delegat: Branislav Pandurov
Stadion: Stadion FK Čukarički
Delegat: Dragan Todorović
Glavni sudija: Danilo Nikolić
I pomoćnik: Nikola Đorović
II pomoćnik: Nikola Obradović
Četvrti sudija: Jovan Šegrt
Posmatrač: Marko Popović
VAR: Aleksandar Živković
AVAR: Jovan Grujić
Stadion: EFBET Stadion
Glavni sudija: Pavle Tomić
I pomoćnik: Nikola Borović
II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević
Posmatrač: Vladimir Nedeljković
VAR: Dejan Trifković
AVAR: Bojan Banović
Četvrti sudija: Andrija Stojanović
Delegat: Vladan Mladenović
Stadion: Karađorđe
Delegat: Dejan Potočan
Glavni sudija: Milan Mitić
II pomoćnik: Miloje Milićević
Četvrti sudija: Aleksandar Živković
VAR: Momčilo Marković
AVAR: Miloš Karadžić
Posmatrač: Branko Pavlović
I pomoćnik: Jovan Grujić
Stadion: Stadion FK Voždovac
Glavni sudija: Danilo Nikolić
I pomoćnik: Ivan Mikalački
II pomoćnik: Petar Radić
Četvrti sudija: Stefan Jeknić
Posmatrač: Milenko Vukadinović
VAR: Lazar Lukić
AVAR: Dragan Bogićević
Delegat: Radovan Terzić
Stadion: Rajko Mitić
Glavni sudija: Pavle Ilić
Delegat: Nebojša Popović
I pomoćnik: Marko Živković
II pomoćnik: Aleksandar Govedarović
Četvrti sudija: Nikola Đorđević
Posmatrač: Dragan Radulović
VAR: Momčilo Marković
AVAR: Svetozar Živin
Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović
Glavni sudija: Ivan Stamenković
I pomoćnik: Dragan Bogićević
II pomoćnik: Bojan Banović
Četvrti sudija: Dejan Trifković
Posmatrač: Svetislav Marušić
VAR: Milan Stefanović
AVAR: Milan Mihajlović
Delegat: Zvonko Jevremović
Stadion: Gradski stadion Subotica
Glavni sudija: Milan Ilić
I pomoćnik: Aleksandar Marjanović
II pomoćnik: Nikola Antić
Četvrti sudija: Miloš Milanović
Posmatrač: Zdravko Savić
VAR: Srđan Jovanović
AVAR: Uroš Stojković
Delegat: Novak Kostrešević
Stadion: SC Mladost
Glavni sudija: Stanko Ostraćanin
I pomoćnik: Milan Pašajlić
II pomoćnik: Slobodan Pavlović
Četvrti sudija: Marko Ivković
Posmatrač: Dejan Delević
VAR: Miloš Milanović
AVAR: Marko Đuričić
Delegat: Bojan Đulić
Stadion: Stadion Mladost
II pomoćnik: Atila Harmat
Četvrti sudija: Nikola Radaković
Posmatrač: Mile Gavrilović
VAR: Aleksandar Živković
AVAR: Nikola Đorović
Delegat: Zoran Trajanovski
Glavni sudija: Nenad Minaković
I pomoćnik: Svetozar Živin
Stadion: Gradski stadion
Delegat: Marko Jovanović
Četvrti sudija: Jovan Šegrt
Posmatrač: Dejan Andrejić
VAR: Dušan Pančić
AVAR: Momčilo Marković
Glavni sudija: Srđan Jovanović
I pomoćnik: Milan Mihajlović
II pomoćnik: Boško Božović
Stadion: Stadion Čika Dača
Delegat: Jovan Marjanović
Glavni sudija: Novak Simović
I pomoćnik: Nemanja Petrović
II pomoćnik: Miloš Simović
Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin
Posmatrač: Goran Jovanović
VAR: Dejan Trifković
AVAR: Uroš Stojković
Stadion: TSC Arena
Delegat: Miodrag Radaković
Glavni sudija: Predrag Janjuš
I pomoćnik: Nikola Rijavec
II pomoćnik: Bojan Tomović
Četvrti sudija: Ivan Stamenković
Posmatrač: Jovica Šavija
VAR: Nenad Minaković
AVAR: Svetozar Živin
Stadion: Gradski stadion Čair
Delegat: Nemanja Milanović
Glavni sudija: Marko Ivković
I pomoćnik: Milorad Jovanović
II pomoćnik: Marko Đuričić
Četvrti sudija: Nikola Đorđević
Posmatrač: Nebojša Šijaković
VAR: Milan Stefanović
AVAR: Uroš Stojković
Stadion: Stadion FK Voždovac
Delegat: Zlatan Haskić
Glavni sudija: Nikola Radaković
I pomoćnik: Nikola Đorović
II pomoćnik: Nikola Obradović
Četvrti sudija: Pavle Ilić
Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi
VAR: Lazar Lukić
AVAR: Dragan Bogićević
Stadion: Stadion kraj Moravice
Delegat: Vuk Blečić
Glavni sudija: Dejan Trifković
I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević
II pomoćnik: Nikola Borović
Četvrti sudija: Pavle Tomić
Posmatrač: Slobodan Veselinović
VAR: Milan Mitić
AVAR: Jovan Grujić
Stadion: Stadion Partizana
Delegat: Bojan Đulić
Glavni sudija: Miloš Milanović
I pomoćnik: Milan Šutulović
II pomoćnik: Stefan Vojnić
Četvrti sudija: Milan Ilić
Posmatrač: Nikola Tomičić
VAR: Aleksandar Živković
AVAR: Bojan Banović
Stadion: Stadion FK Čukarički
Delegat: Branko Todorović
Glavni sudija: Andrija Stojanović
I pomoćnik: Miloš Miškeljin
II pomoćnik: Dragan Peranović
Četvrti sudija: Danilo Nikolić
Posmatrač: Dragan Krstić
AVAR: Dušan Pančić
VAR: Jelena Cvetković
Stadion: Rajko Mitić
Delegat: Marko Jovanović
Glavni sudija: Nenad Minaković
I pomoćnik: Atila Harmat
II pomoćnik: Ivan Mikalački
Četvrti sudija: Predrag Janjuš
VAR: Dejan Trifković
Posmatrač: Branko Pavlović
AVAR: Miloš Karadžić
Stadion: Gradski stadion
Delegat: Igor Uljarević
I pomoćnik: Nikola Đorović
Posmatrač: Nenad Đokić
Glavni sudija: Novak Simović
II pomoćnik: Miloš Simović
Četvrti sudija: Stefan Jeknić
VAR: Milan Mitić
AVAR: Dušan Pančić
Stadion: Stadion Mladost
Delegat: Marko Mihajlović
Glavni sudija: Milan Stefanović
Posmatrač: Igor Paunović
I pomoćnik: Novak Novaković
II pomoćnik: Aleksandar Govedarović
Četvrti sudija: Pavle Tomić
VAR: Dejan Trifković
AVAR: Jovan Šegrt
Stadion: Stadion FK Voždovac
Delegat: Velibor Novović
Glavni sudija: Miloš Milanović
I pomoćnik: Aleksandar Marjanović
II pomoćnik: Nikola Antić
Četvrti sudija: Milan Ilić
VAR: Jelena Cvetković
Posmatrač: Dejan Filipović
AVAR: Milica Milovanović
Stadion: Karađorđe
Delegat: Radenko Stevović
Glavni sudija: Srđan Jovanović
I pomoćnik: Uroš Stojković
II pomoćnik: Milan Mihajlović
Četvrti sudija: Ivan Stamenković
VAR: Stanko Ostraćanin
Posmatrač: Dejan Nedić
AVAR: Marko Đuričić
Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović
Delegat: Ljubiša Vujović
Glavni sudija: Lazar Lukić
I pomoćnik: Bojan Banović
II pomoćnik: Dragan Bogićević
Četvrti sudija: Jovan Šegrt
VAR: Pavle Tomić
Posmatrač: Dejan Dimitrijević
AVAR: Danilo Nikolić
Stadion: SC Mladost
Delegat: Aleksandar Simić
Glavni sudija: Milan Mitić
I pomoćnik: Jovan Grujić
II pomoćnik: Miloje Milićević
Četvrti sudija: Aleksandar Živković
VAR: Momčilo Marković
AVAR: Marko Ivković
Posmatrač: Zdravko Savić
Stadion: Gradski stadion Subotica
Delegat: Srđan Zavišin
Glavni sudija: Pavle Ilić
I pomoćnik: Slobodan Pavlović
II pomoćnik: Marko Živković
Četvrti sudija: Marko Ivković
VAR: Aleksandar Živković
Posmatrač: Miodrag Gogić
AVAR: Marko Đuričić
Stadion: TSC Arena
Delegat: Dragoslav Đerman
Glavni sudija: Aleksandar Živković
I pomoćnik: Jovan Grujić
II pomoćnik: Stefan Vojnić
Četvrti sudija: Milan Ilić
Posmatrač: Dejan Delević
VAR: Momčilo Marković
AVAR: Dragan Bogićević
Stadion: Stadion FK Čukarički
Delegat: Zvonko Jevremović
Glavni sudija: Stanko Ostraćanin
I pomoćnik: Nemanja Petrović
II pomoćnik: Milan Pašajlić
Četvrti sudija: Predrag Simić
Posmatrač: Dragan Krstić
VAR: Lazar Lukić
AVAR: Nikola Đorović
Stadion: Stadion kraj Moravice
Delegat: Radisav Mutavdžić
Glavni sudija: Danilo Nikolić
I pomoćnik: Dragan Peranović
II pomoćnik: Nikola Rijavec
Četvrti sudija: Nikola Radaković
Posmatrač: Mile Gavrilović
VAR: Pavle Tomić
AVAR: Miloš Karadžić
Stadion: Stadion Čika Dača
Delegat: Miloš Mitrović
Glavni sudija: Marko Ivković
I pomoćnik: Milorad Jovanović
II pomoćnik: Marko Đuričić
Četvrti sudija: Nikola Đorđević
Posmatrač: Dejan Andrejić
VAR: Novak Simović
AVAR: Uroš Stojković
Stadion: Stadion FK Voždovac
Delegat: Branislav Pandurov
Glavni sudija: Jovan Šegrt
I pomoćnik: Nikola Obradović
II pomoćnik: Petar Radić
Četvrti sudija: Andrija Stojanović
Posmatrač: Zoran Šipčić
VAR: Pavle Tomić
AVAR: Milan Minić
Stadion: Stadion Partizana
Delegat: Dejan Potočan
Glavni sudija: Ivan Stamenković
I pomoćnik: Svetozar Živin
II pomoćnik: Bojan Tomović
Četvrti sudija: Predrag Janjuš
Posmatrač: Vladimir Nedeljković
VAR: Srđan Jovanović
AVAR: Milan Mihajlović
Stadion: EFBET Stadion
Delegat: Nebojša Popović
Glavni sudija: Milan Stefanović
I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević
II pomoćnik: Novak Novaković
Četvrti sudija: Pavle Ilić
Posmatrač: Nebojša Šijaković
VAR: Miloš Milanović
AVAR: Milan Šutulović
Stadion: Gradski stadion Čair
Delegat: Milorad Vučković
Glavni sudija: Momčilo Marković
I pomoćnik: Miloš Miškeljin
II pomoćnik: Boško Božović
Četvrti sudija: Dejan Trifković
Posmatrač: Goran Jovanović
VAR: Jelena Cvetković
AVAR: Milica Milovanović
Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović
Delegat: Darko Bradonjić
Glavni sudija: Stanko Ostraćanin
I pomoćnik: Nikola Borović
II pomoćnik: Boško Božović
Četvrti sudija: Nikola Đorđević
Posmatrač: Boško Jovanetić
VAR: Marko Ivković
AVAR: Milan Mihajlović
Stadion: Gradski stadion
Delegat: Miroslav Bukvić
Glavni sudija: Miloš Milanović
I pomoćnik: Miloje Milićević
II pomoćnik: Nikola Antić
Četvrti sudija: Milan Ilić
Posmatrač: Svetislav Marušić
VAR: Jelena Cvetković
AVAR: Momčilo Marković
Stadion: Stadion FK Voždovac
Delegat: Bojan Đulić
Glavni sudija: Stefan Jeknić
I pomoćnik: Ivan Mikalački
II pomoćnik: Bojan Tomović
Četvrti sudija: Predrag Janjuš
Posmatrač: Milan Jeremić
VAR: Milan Mitić
AVAR: Dušan Pančić
Stadion: Karađorđe
Delegat: Ljubomir Kovačević
Glavni sudija: Novak Simović
I pomoćnik: Nikola Đorović
II pomoćnik: Miloš Simović
Posmatrač: Miodrag Gogić
VAR: Momčilo Marković
AVAR: Milica Milovanović
Četvrti sudija: Ivan Stamenković
Stadion: Stadion Mladost
Delegat: Željko Petković
Glavni sudija: Nikola Radaković
I pomoćnik: Uroš Stojković
II pomoćnik: Aleksandar Marjanović
Četvrti sudija: Andrija Stojanović
Posmatrač: Nenad Đokić
VAR: Aleksandar Živković
AVAR: Milan Minić
Stadion: Stadion FK Čukarički
Delegat: Radovan Terzić
Glavni sudija: Pavle Ilić
I pomoćnik: Slobodan Pavlović
II pomoćnik: Marko Živković
Četvrti sudija: Marko Ivković
Posmatrač: Marko Popović
VAR: Jelena Cvetković
AVAR: Marko Đuričić
Stadion: Gradski stadion Subotica
Delegat: Nenad Nikolić
Glavni sudija: Pavle Tomić
I pomoćnik: Bojan Banović
II pomoćnik: Dragan Bogićević
Četvrti sudija: Jovan Šegrt
Posmatrač: Milenko Vukadinović
VAR: Milan Stefanović
AVAR: Miloš Karadžić
Stadion: Rajko Mitić
Delegat: Dragoslav Josipović
Glavni sudija: Danilo Nikolić
I pomoćnik: Atila Harmat
II pomoćnik: Petar Radić
Četvrti sudija: Dejan Trifković
Posmatrač: Krstivoje Filipović
VAR: Lazar Lukić
AVAR: Milan Šutulović
Stadion: TSC Arena
Delegat: Srđan Zavišin
Posmatrač: Zdravko Savić
Glavni sudija: Milan Stefanović
I pomoćnik: Nemanja Petrović
II pomoćnik: Aleksandar Govedarović
Četvrti sudija: Pavle Ilić
VAR: Pavle Tomić
AVAR: Slobodan Pavlović
Stadion: Stadion Čika Dača
Delegat: Nemanja Milanović
Glavni sudija: Milan Ilić
I pomoćnik: Jovan Grujić
II pomoćnik: Stefan Vojnić
Četvrti sudija: Aleksandar Živković
VAR: Jelena Cvetković
AVAR: Jovan Šegrt
Posmatrač: Mile Gavrilović
Stadion: Stadion FK Voždovac
Delegat: Zlatan Haskić
Glavni sudija: Nenad Minaković
I pomoćnik: Nikola Borović
II pomoćnik: Atila Harmat
Četvrti sudija: Nikola Đorđević
VAR: Lazar Lukić
AVAR: Milan Minić
Posmatrač: Nikola Tomičić
Stadion: Stadion Partizana
Delegat: Branko Todorović
Glavni sudija: Danilo Nikolić
I pomoćnik: Milan Šutulović
II pomoćnik: Nikola Rijavec
Četvrti sudija: Nikola Radaković
VAR: Aleksandar Živković
AVAR: Bojan Banović
Posmatrač: Dejan Delević
Stadion: SC Mladost
Delegat: Novak Kostrešević
Glavni sudija: Marko Ivković
I pomoćnik: Marko Đuričić
II pomoćnik: Milorad Jovanović
Četvrti sudija: Ivan Stamenković
VAR: Momčilo Marković
AVAR: Svetozar Živin
Posmatrač: Branko Pavlović
Stadion: Gradski stadion Čair
Delegat: Jovan Marjanović
II pomoćnik: Milan Mihajlović
Četvrti sudija: Pavle Tomić
Posmatrač: Igor Paunović
VAR: Momčilo Marković
AVAR: Dušan Pančić
Glavni sudija: Srđan Jovanović
I pomoćnik: Uroš Stojković
Stadion: EFBET Stadion
Delegat: Dragan Milentijević
Glavni sudija: Novak Simović
I pomoćnik: Nikola Đorović
II pomoćnik: Miloš Simović
Četvrti sudija: Stefan Jeknić
VAR: Miloš Milanović
AVAR: Milica Milovanović
Posmatrač: Nebojša Šijaković
Stadion: Stadion kraj Moravice
Delegat: Vladan Mladenović
Posmatrač: Goran Jovanović
Glavni sudija: Dejan Trifković
I pomoćnik: Novak Novaković
II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević
Četvrti sudija: Andrija Stojanović
AVAR: Miloš Karadžić
VAR: Stanko Ostraćanin
Stadion: SC Mladost
Glavni sudija: Ivan Stamenković
I pomoćnik: Bojan Banović
II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević
Četvrti sudija: Dejan Trifković
Posmatrač: Dejan Nedić
AVAR: Uroš Stojković
VAR: Momčilo Marković
Delegat: Branko Stojaković
Stadion: Stadion FK Voždovac
I pomoćnik: Miloje Milićević
II pomoćnik: Boško Božović
Četvrti sudija: Pavle Tomić
Glavni sudija: Aleksandar Živković
Posmatrač: Ilija Brdar
VAR: Marko Ivković
AVAR: Slobodan Pavlović
Delegat: Momčilo Marić
Stadion: Gradski stadion Čair
Glavni sudija: Predrag Janjuš
I pomoćnik: Petar Radić
II pomoćnik: Ivan Mikalački
Delegat: Vladan Dinić
Četvrti sudija: Nikola Radaković
Posmatrač: Vladimir Jovanović
VAR: Pavle Tomić
AVAR: Nikola Đorović
Stadion: Stadion Partizana
VAR: Milan Stefanović
Delegat: Dragan Todorović
Glavni sudija: Pavle Ilić
I pomoćnik: Marko Živković
II pomoćnik: Nikola Obradović
Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin
AVAR: Dušan Pančić
Posmatrač: Slobodan Veselinović
Stadion: Karađorđe
Glavni sudija: Milan Ilić
I pomoćnik: Aleksandar Marjanović
II pomoćnik: Nikola Antić
Četvrti sudija: Miloš Milanović
Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi
VAR: Lazar Lukić
Delegat: Vlado Glođović
AVAR: Miloš Karadžić
Stadion: EFBET Stadion
Glavni sudija: Srđan Jovanović
I pomoćnik: Uroš Stojković
II pomoćnik: Milan Mihajlović
Četvrti sudija: Andrija Stojanović
Posmatrač: Dejan Andrejić
VAR: Jelena Cvetković
AVAR: Svetozar Živin
Delegat: Zoran Trajanovski
Stadion: Stadion Čika Dača
Glavni sudija: Lazar Lukić
I pomoćnik: Slobodan Pavlović
II pomoćnik: Milan Pašajlić
Četvrti sudija: Marko Ivković
Posmatrač: Dragan Radulović
VAR: Nenad Minaković
AVAR: Milan Šutulović
Delegat: Miroslav Stojanović
Stadion: Stadion kraj Moravice
Glavni sudija: Milan Mitić
I pomoćnik: Jovan Grujić
II pomoćnik: Stefan Vojnić
Četvrti sudija: Jelena Cvetković
Posmatrač: Boško Jovanetić
AVAR: Milan Minić
VAR: Miloš Milanović
Delegat: Vladimir Šegrt
Stadion: Stadion Partizana
Delegat: Rodoljub Rončević
Glavni sudija: Miloš Milanović
I pomoćnik: Nemanja Petrović
II pomoćnik: Milan Pašajlić
Četvrti sudija: Pavle Tomić
Posmatrač: Milenko Vukadinović
VAR: Jelena Cvetković
AVAR: Milica Milovanović
Stadion: Gradski stadion Subotica
Delegat: Željko Varagić
Glavni sudija: Stanko Ostraćanin
I pomoćnik: Slobodan Pavlović
II pomoćnik: Aleksandar Govedarović
Posmatrač: Nikola Tomičić
VAR: Srđan Jovanović
AVAR: Milan Mihajlović
Četvrti sudija: Stefan Jeknić
Stadion: TSC Arena
Delegat: Miodrag Radaković
Glavni sudija: Momčilo Marković
I pomoćnik: Dragan Bogićević
II pomoćnik: Miloš Miškeljin
Četvrti sudija: Andrija Stojanović
Posmatrač: Dejan Dimitrijević
VAR: Pavle Tomić
AVAR: Bojan Banović
Stadion: Stadion Mladost
Delegat: Zvonko Jevremović
Glavni sudija: Jovan Šegrt
I pomoćnik: Svetozar Živin
II pomoćnik: Milan Šutulović
Četvrti sudija: Milan Stefanović
Posmatrač: Nebojša Šijaković
VAR: Marko Ivković
AVAR: Marko Đuričić
Stadion: Gradski stadion
Delegat: Darko Bradonjić
Glavni sudija: Nikola Đorđević
I pomoćnik: Marko Đuričić
II pomoćnik: Milorad Jovanović
Četvrti sudija: Marko Ivković
Posmatrač: Dejan Anđelković
VAR: Milan Stefanović
AVAR: Uroš Stojković
Stadion: Stadion FK Voždovac
Delegat: Dejan Potočan
Glavni sudija: Dejan Trifković
I pomoćnik: Novak Novaković
II pomoćnik: Bojan Tomović
Četvrti sudija: Predrag Janjuš
Posmatrač: Zoran Ćupić
VAR: Nenad Minaković
AVAR: Miloš Karadžić
Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović
Delegat: Ljubiša Vujović
Glavni sudija: Novak Simović
I pomoćnik: Nikola Đorović
II pomoćnik: Miloš Simović
Posmatrač: Krstivoje Filipović
VAR: Aleksandar Živković
Četvrti sudija: Pavle Ilić
AVAR: Milan Minić
Stadion: Stadion FK Čukarički
Delegat: Marko Jovanović
Glavni sudija: Nikola Radaković
I pomoćnik: Dragan Peranović
II pomoćnik: Nikola Rijavec
Četvrti sudija: Ivan Stamenković
Posmatrač: Milivoje Aksentijević
AVAR: Dušan Pančić
VAR: Lazar Lukić
Stadion: Stadion FK Voždovac
Delegat: Velibor Novović
Glavni sudija: David Matić
I pomoćnik: Ivan Mikalački
II pomoćnik: Petar Radić
Četvrti sudija: Stefan Jeknić
Posmatrač: Dragan Krstić
VAR: Miloš Milanović
AVAR: Nikola Đorović
Stadion: Stadion Čika Dača
Delegat: Miloš Mitrović
Glavni sudija: Srđan Jovanović
I pomoćnik: Uroš Stojković
II pomoćnik: Milan Mihajlović
Četvrti sudija: Predrag Janjuš
Posmatrač: Dejan Filipović
VAR: Pavle Tomić
AVAR: Dušan Pančić
Stadion: EFBET Stadion
Delegat: Boban Milošević
Glavni sudija: Nenad Minaković
I pomoćnik: Atila Harmat
II pomoćnik: Nikola Borović
Četvrti sudija: Ivan Stamenković
Posmatrač: Igor Paunović
VAR: Novak Simović
AVAR: Miloš Simović
Stadion: Stadion kraj Moravice
Delegat: Igor Uljarević
Glavni sudija: Aleksandar Živković
I pomoćnik: Stefan Vojnić
II pomoćnik: Nikola Antić
Četvrti sudija: Milan Mitić
Posmatrač: Dejan Nedić
VAR: Milan Stefanović
AVAR: Svetozar Živin
Stadion: Rajko Mitić
Delegat: Marko Mihajlović
Glavni sudija: Lazar Lukić
I pomoćnik: Bojan Banović
II pomoćnik: Dragan Bogićević
Četvrti sudija: Jovan Šegrt
Posmatrač: Ilija Brdar
VAR: Jelena Cvetković
AVAR: Milica Milovanović
Stadion: Karađorđe
Delegat: Denis Perić
Glavni sudija: Andrija Stojanović
I pomoćnik: Aleksandar Marjanović
II pomoćnik: Boško Božović
Četvrti sudija: Nikola Đorđević
Posmatrač: Branko Pavlović
VAR: Milan Mitić
AVAR: Milan Minić
Stadion: SC Mladost
Delegat: Radomir Elezović
Glavni sudija: Danilo Nikolić
I pomoćnik: Milan Šutulović
II pomoćnik: Dragan Peranović
Četvrti sudija: Dejan Trifković
Posmatrač: Zoran Šipčić
VAR: Momčilo Marković
AVAR: Miloš Karadžić
Stadion: Gradski stadion Čair
Delegat: Nebojša Popović
Glavni sudija: Marko Ivković
I pomoćnik: Nikola Obradović
II pomoćnik: Marko Živković
Četvrti sudija: Pavle Ilić
Posmatrač: Mile Gavrilović
VAR: Stanko Ostraćanin
AVAR: Nemanja Petrović
Stadion: Stadion FK Čukarički
Delegat: Željko Petković
Glavni sudija: Pavle Tomić
I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević
II pomoćnik: Boško Božović
Četvrti sudija: Lazar Lukić
VAR: Momčilo Marković
AVAR: Miloš Karadžić
Posmatrač: Slobodan Veselinović
Stadion: Gradski stadion Čair
Delegat: Vladan Dinić
Glavni sudija: Milan Stefanović
I pomoćnik: Slobodan Pavlović
II pomoćnik: Marko Živković
AVAR: Dušan Pančić
Četvrti sudija: Jovan Šegrt
Posmatrač: Svetislav Marušić
VAR: Lazar Lukić
Stadion: Stadion FK Voždovac
Glavni sudija: Stanko Ostraćanin
I pomoćnik: Nemanja Petrović
II pomoćnik: Milan Pašajlić
Četvrti sudija: Dejan Trifković
Posmatrač: Milivoje Aksentijević
Delegat: Dragan Todorović
VAR: Milan Mitić
AVAR: Milan Minić
Stadion: Stadion Partizana
Delegat: Momčilo Marić
Glavni sudija: Predrag Janjuš
I pomoćnik: Svetozar Živin
II pomoćnik: Milan Šutulović
Četvrti sudija: Nikola Radaković
Posmatrač: Dejan Delević
VAR: Dejan Trifković
AVAR: Bojan Banović
Stadion: Gradski stadion
Glavni sudija: Ivan Stamenković
I pomoćnik: Miloš Miškeljin
Delegat: Radisav Mutavdžić
II pomoćnik: Novak Novaković
Četvrti sudija: Andrija Stojanović
Posmatrač: Vladimir Jovanović
VAR: Nenad Minaković
AVAR: Milan Šutulović
Stadion: Gradski stadion Subotica
Delegat: Vlado Glođović
Glavni sudija: Pavle Ilić
I pomoćnik: Aleksandar Govedarović
II pomoćnik: Uroš Radovanović
Četvrti sudija: Nikola Đorđević
Posmatrač: Zdravko Savić
VAR: Miloš Milanović
AVAR: Nikola Đorović
Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović
Delegat: Aleksandar Simić
Glavni sudija: Stefan Jeknić
I pomoćnik: Nikola Rijavec
II pomoćnik: Bojan Tomović
Četvrti sudija: Danilo Nikolić
Posmatrač: Dragan Radulović
VAR: Novak Simović
AVAR: Miloš Simović
Stadion: TSC Arena
Delegat: Dragoslav Đerman
Glavni sudija: Milan Ilić
I pomoćnik: Jovan Grujić
II pomoćnik: Miloje Milićević
Četvrti sudija: Miloš Milanović
Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi
VAR: Srđan Jovanović
AVAR: Uroš Stojković
Stadion: Stadion Mladost
Delegat: Milorad Vučković
Glavni sudija: Srđan Jovanović
I pomoćnik: Uroš Stojković
II pomoćnik: Milan Mihajlović
Četvrti sudija: Marko Ivković
Posmatrač: Dragan Radulović
VAR: Pavle Tomić
AVAR: Svetozar Živin
Stadion: SC Mladost
Glavni sudija: Ivan Stamenković
I pomoćnik: Bojan Banović
II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević
Četvrti sudija: Dejan Trifković
Posmatrač: Miodrag Gogić
VAR: Momčilo Marković
AVAR: Miloš Karadžić
Delegat: Miroslav Stojanović
Stadion: Stadion Čika Dača
Delegat: Zlatan Haskić
Glavni sudija: Nenad Minaković
I pomoćnik: Nikola Borović
II pomoćnik: Atila Harmat
Četvrti sudija: David Matić
Posmatrač: Nenad Đokić
VAR: Milan Mitić
AVAR: Danilo Nikolić
Stadion: Rajko Mitić
Delegat: Nenad Nikolić
Glavni sudija: Jovan Šegrt
I pomoćnik: Dragan Bogićević
II pomoćnik: Novak Novaković
Četvrti sudija: Lazar Lukić
Posmatrač: Igor Paunović
VAR: Marko Ivković
AVAR: Marko Đuričić
Stadion: Stadion kraj Moravice
Delegat: Miroslav Bukvić
Glavni sudija: Milan Ilić
I pomoćnik: Aleksandar Marjanović
II pomoćnik: Nikola Antić
Četvrti sudija: Aleksandar Živković
Posmatrač: Goran Jovanović
VAR: Novak Simović
AVAR: Miloš Simović
Stadion: Stadion FK Voždovac
Delegat: Marko Jovanović
Glavni sudija: Miloš Milanović
I pomoćnik: Jovan Grujić
II pomoćnik: Boško Božović
Četvrti sudija: Predrag Janjuš
Posmatrač: Dragan Krstić
VAR: Dejan Trifković
AVAR: Milan Šutulović
Stadion: EFBET Stadion
Delegat: Milosav Ivković
Glavni sudija: Pavle Ilić
I pomoćnik: Nikola Đorović
II pomoćnik: Milan Pašajlić
Četvrti sudija: Milan Mitić
Posmatrač: Dejan Anđelković
VAR: Stanko Ostraćanin
AVAR: Nemanja Petrović
Stadion: Karađorđe
Glavni sudija: Milan Stefanović
I pomoćnik: Miloš Miškeljin
II pomoćnik: Ivan Mikalački
Četvrti sudija: Andrija Stojanović
Posmatrač: Jovica Šavija
VAR: Jelena Cvetković
AVAR: Milica Milovanović
Delegat: Srđan Zavišin
Stadion: Stadion FK Voždovac
Glavni sudija: Stanko Ostraćanin
I pomoćnik: Nikola Obradović
II pomoćnik: Marko Živković
Četvrti sudija: Pavle Ilić
VAR: Nenad Minaković
AVAR: Dragan Bogićević
Posmatrač: Dejan Nedić
Delegat: Branko Todorović
Stadion: TSC Arena
Glavni sudija: Marko Ivković
I pomoćnik: Marko Đuričić
II pomoćnik: Milorad Jovanović
Četvrti sudija: Nikola Đorđević
VAR: Jelena Cvetković
AVAR: Milica Milovanović
Posmatrač: Branko Pavlović
Delegat: Novak Kostrešević
Stadion: Gradski stadion
Glavni sudija: Danilo Nikolić
I pomoćnik: Milan Šutulović
II pomoćnik: Petar Radić
Četvrti sudija: Nikola Radaković
VAR: Miloš Milanović
AVAR: Bojan Banović
Posmatrač: Svetislav Marušić
Delegat: Zvonko Jevremović
Stadion: Stadion Čika Dača
Glavni sudija: Lazar Lukić
I pomoćnik: Miloje Milićević
II pomoćnik: Stefan Vojnić
Četvrti sudija: Milan Ilić
VAR: Milan Mitić
AVAR: Jovan Grujić
Posmatrač: Dejan Dimitrijević
Delegat: Bojan Đulić
Stadion: Gradski stadion Čair
Glavni sudija: Momčilo Marković
I pomoćnik: Svetozar Živin
II pomoćnik: Nikola Rijavec
Četvrti sudija: David Matić
VAR: Pavle Tomić
AVAR: Miloš Karadžić
Posmatrač: Dejan Andrejić
Delegat: Dragan Milentijević
Stadion: Gradski stadion Subotica
Glavni sudija: Dejan Trifković
I pomoćnik: Aleksandar Govedarović
II pomoćnik: Bojan Tomović
Četvrti sudija: Jovan Šegrt
VAR: Milan Stefanović
AVAR: Uroš Stojković
Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi
Delegat: Dejan Potočan
Stadion: Stadion Partizana
Glavni sudija: Andrija Stojanović
I pomoćnik: Nemanja Petrović
II pomoćnik: Slobodan Pavlović
Četvrti sudija: Predrag Janjuš
VAR: Aleksandar Živković
AVAR: Milan Minić
Posmatrač: Milenko Vukadinović
Delegat: Nemanja Milanović
Stadion: Stadion FK Čukarički
Glavni sudija: Novak Simović
I pomoćnik: Nikola Đorović
II pomoćnik: Miloš Simović
Četvrti sudija: Stefan Jeknić
VAR: Srđan Jovanović
AVAR: Milan Mihajlović
Posmatrač: Dejan Delević
Delegat: Radovan Terzić
Stadion: EFBET Stadion
Delegat: Vladan Mladenović
Glavni sudija: Miloš Milanović
I pomoćnik: Stefan Vojnić
II pomoćnik: Aleksandar Marjanović
Četvrti sudija: Milan Ilić
Posmatrač: Nebojša Šijaković
VAR: Srđan Jovanović
AVAR: Milan Mihajlović
Stadion: Stadion FK Voždovac
Delegat: Zoran Trajanovski
Posmatrač: Zoran Šipčić
Glavni sudija: Pavle Ilić
I pomoćnik: Nemanja Petrović
II pomoćnik: Milan Pašajlić
VAR: Srđan Jovanović
AVAR: Miloš Karadžić
Četvrti sudija: Ivan Stamenković
Stadion: Stadion kraj Moravice
Delegat: Vladimir Šegrt
Glavni sudija: Aleksandar Živković
I pomoćnik: Miloje Milićević
II pomoćnik: Nikola Antić
Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin
Posmatrač: Mile Gavrilović
VAR: Jelena Cvetković
AVAR: Milica Milovanović
Stadion: Karađorđe
Delegat: Željko Varagić
Glavni sudija: Predrag Janjuš
I pomoćnik: Dragan Bogićević
II pomoćnik: Novak Novaković
Četvrti sudija: Dejan Trifković
Posmatrač: Zdravko Savić
VAR: Momčilo Marković
AVAR: Uroš Stojković
Stadion: Rajko Mitić
Delegat: Rodoljub Rončević
Glavni sudija: Marko Ivković
I pomoćnik: Marko Đuričić
II pomoćnik: Miloš Miškeljin
Četvrti sudija: Andrija Stojanović
Posmatrač: Marko Popović
VAR: Pavle Tomić
AVAR: Nikola Đorović
Stadion: Stadion Mladost
Delegat: Marko Mihajlović
Glavni sudija: Nenad Minaković
I pomoćnik: Nikola Borović
II pomoćnik: Atila Harmat
Četvrti sudija: Nikola Radaković
Posmatrač: Slobodan Veselinović
VAR: Lazar Lukić
AVAR: Svetozar Živin
Stadion: SC Mladost
Delegat: Branko Stojaković
Glavni sudija: Milan Stefanović
I pomoćnik: Bojan Banović
II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević
Četvrti sudija: Lazar Lukić
Posmatrač: Nikola Tomičić
VAR: Dejan Trifković
AVAR: Milan Šutulović
Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović
Delegat: Darko Bradonjić
Glavni sudija: Milan Mitić
I pomoćnik: Jovan Grujić
II pomoćnik: Boško Božović
Četvrti sudija: Stefan Đokić
Posmatrač: Boško Jovanetić
VAR: Miloš Milanović
AVAR: Milan Minić
Stadion: Stadion kraj Moravice
Delegat: Ljubiša Vujović
Glavni sudija: Dejan Trifković
I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević
II pomoćnik: Bojan Tomović
Četvrti sudija: Ivan Stamenković
Posmatrač: Nenad Đokić
VAR: Pavle Tomić
AVAR: Bojan Banović
Stadion: Stadion FK Voždovac
Delegat: Denis Perić
Glavni sudija: Aleksandar Živković
I pomoćnik: Miloje Milićević
II pomoćnik: Boško Božović
Četvrti sudija: Aleksandar Vukadinović
VAR: Stanko Ostraćanin
AVAR: Nemanja Petrović
Posmatrač: Dragan Radovanović
Stadion: Stadion Partizana
Delegat: Miodrag Radaković
Glavni sudija: Danilo Nikolić
I pomoćnik: Milan Šutulović
II pomoćnik: Ivan Mikalački
Četvrti sudija: David Matić
Posmatrač: Goran Jovanović
VAR: Milan Mitić
AVAR: Milan Minić
Stadion: Stadion Čika Dača
Delegat: Miloš Mitrović
Glavni sudija: Nenad Minaković
I pomoćnik: Dragan Peranović
II pomoćnik: Ilija Lovre
Četvrti sudija: Mladen Jakovljević
Posmatrač: Jovica Šavija
AVAR: Jovan Grujić
VAR: Miloš Milanović
Stadion: Gradski stadion Čair
Delegat: Jovan Marjanović
Glavni sudija: Lazar Lukić
I pomoćnik: Aleksandar Govedarović
II pomoćnik: Nikola Obradović
Četvrti sudija: Pavle Ilić
Posmatrač: Vladimir Nedeljković
VAR: Jelena Cvetković
AVAR: Milica Milovanović
Stadion: TSC Arena
Delegat: Marko Jovanović
Glavni sudija: Milan Ilić
I pomoćnik: Svetozar Živin
II pomoćnik: Nikola Antić
Četvrti sudija: Jovan Šegrt
Posmatrač: Ilija Brdar
AVAR: Nikola Đorović
VAR: Marko Ivković
Stadion: Gradski stadion
Delegat: Igor Uljarević
Glavni sudija: Milan Stefanović
I pomoćnik: Slobodan Pavlović
II pomoćnik: Milorad Jovanović
AVAR: Miloš Simović
Četvrti sudija: Andrija Stojanović
Posmatrač: Vladimir Jovanović
VAR: Novak Simović
Stadion: Stadion FK Čukarički
Delegat: Velibor Novović
Glavni sudija: Nikola Radaković
I pomoćnik: Petar Radić
II pomoćnik: Nikola Rijavec
Četvrti sudija: Predrag Janjuš
Posmatrač: Dragan Radulović
VAR: Pavle Tomić
AVAR: Miloš Karadžić
Stadion: Rajko Mitić
Delegat: Vlado Glođović
Glavni sudija: Pavle Ilić
I pomoćnik: Uroš Stojković
II pomoćnik: Nikola Đorović
Četvrti sudija: Milan Stefanović
VAR: Miloš Milanović
AVAR: Momčilo Marković
Posmatrač: Dejan Delević
Stadion: Stadion FK Voždovac
Delegat: Radomir Elezović
Glavni sudija: Milan Mitić
I pomoćnik: Jovan Grujić
II pomoćnik: Stefan Vojnić
Četvrti sudija: Stefan Đokić
VAR: Nenad Minaković
AVAR: Svetozar Živin
Posmatrač: Krstivoje Filipović
Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović
Delegat: Vladan Dinić
Glavni sudija: Milan Ilić
I pomoćnik: Aleksandar Marjanović
II pomoćnik: Boško Božović
Četvrti sudija: Nikola Đorđević
AVAR: Miloš Karadžić
Posmatrač: Slobodan Veselinović
VAR: Marko Ivković
Stadion: Stadion Mladost
Posmatrač: Mile Gavrilović
Glavni sudija: Srđan Jovanović
I pomoćnik: Milan Mihajlović
II pomoćnik: Miloš Miškeljin
Četvrti sudija: Ivan Stamenković
VAR: Dejan Trifković
AVAR: Miloš Karadžić
Delegat: Momčilo Marić
Stadion: EFBET Stadion
Delegat: Nebojša Popović
Glavni sudija: Danilo Nikolić
I pomoćnik: Milan Šutulović
II pomoćnik: Ivan Mikalački
Četvrti sudija: Nikola Bikić
VAR: Lazar Lukić
AVAR: Marko Đuričić
Posmatrač: Nebojša Šijaković
Stadion: SC Mladost
Delegat: Boban Milošević
Glavni sudija: Jovan Šegrt
I pomoćnik: Svetozar Živin
II pomoćnik: Nikola Borović
Četvrti sudija: Nikola Radaković
VAR: Pavle Tomić
AVAR: Bojan Banović
Posmatrač: Branko Pavlović
Stadion: Karađorđe
Delegat: Dragoslav Đerman
Glavni sudija: Stanko Ostraćanin
I pomoćnik: Nemanja Petrović
II pomoćnik: Marko Živković
Četvrti sudija: Predrag Janjuš
VAR: Aleksandar Živković
AVAR: Miloš Simović
Posmatrač: Dragan Krstić
Stadion: Gradski stadion Subotica
Glavni sudija: Pavle Tomić
I pomoćnik: Dragan Bogićević
II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević
Četvrti sudija: Andrija Stojanović
VAR: Milan Mitić
AVAR: Milan Minić
Posmatrač: Nikola Tomičić
Delegat: Branislav Pandurov
Stadion: Stadion Partizana
Delegat: Zvonko Jevremović
Glavni sudija: Nikola Radaković
I pomoćnik: Svetozar Živin
II pomoćnik: Dragan Peranović
Četvrti sudija: Predrag Janjuš
Posmatrač: Zdravko Savić
VAR: Momčilo Marković
AVAR: Miloš Karadžić
Stadion: Gradski stadion Čair
Delegat: Dejan Potočan
Glavni sudija: Marko Ivković
I pomoćnik: Marko Đuričić
II pomoćnik: Milorad Jovanović
Četvrti sudija: Nikola Đorđević
Posmatrač: Dejan Andrejić
VAR: Danilo Nikolić
AVAR: Nikola Đorović
Stadion: TSC Arena
Delegat: Željko Petković
Glavni sudija: Andrija Stojanović
I pomoćnik: Bojan Banović
II pomoćnik: Petar Radić
Četvrti sudija: Ivan Stamenković
Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi
VAR: Lazar Lukić
AVAR: Jovan Šegrt
Stadion: Stadion kraj Moravice
Delegat: Radisav Mutavdžić
Glavni sudija: Novak Simović
I pomoćnik: Miloš Simović
II pomoćnik: Atila Harmat
Četvrti sudija: Stefan Jeknić
Posmatrač: Vladimir Jovanović
VAR: Stanko Ostraćanin
AVAR: Nemanja Petrović
Stadion: Stadion FK Voždovac
Delegat: Dragan Todorović
Glavni sudija: Aleksandar Živković
I pomoćnik: Slobodan Pavlović
II pomoćnik: Nikola Obradović
Četvrti sudija: Saša Ranisavić
VAR: Milan Stefanović
Posmatrač: Zoran Ćupić
AVAR: Milan Minić
Stadion: Gradski stadion
Delegat: Miroslav Bukvić
Glavni sudija: Srđan Jovanović
I pomoćnik: Uroš Stojković
II pomoćnik: Milan Mihajlović
Četvrti sudija: Miroslav Milenković
Posmatrač: Svetislav Marušić
VAR: Dejan Trifković
AVAR: Jovan Grujić
Stadion: Stadion Čika Dača
Delegat: Zoran Nikolić (Niš)
Glavni sudija: Miloš Milanović
I pomoćnik: Milan Pašajlić
II pomoćnik: Novak Novaković
Četvrti sudija: Milan Ilić
Posmatrač: Igor Paunović
VAR: Pavle Tomić
AVAR: Milan Šutulović
Stadion: Stadion FK Čukarički
Delegat: Aleksandar Simić
Glavni sudija: Milan Mitić
I pomoćnik: Miloje Milićević
II pomoćnik: Nikola Antić
Četvrti sudija: David Matić
VAR: Nenad Minaković
AVAR: Dragan Bogićević
Posmatrač: Dejan Filipović
Stadion: Stadion Mladost
Delegat: Milorad Vučković
Glavni sudija: Lazar Lukić
I pomoćnik: Nemanja Petrović
II pomoćnik: Marko Živković
Četvrti sudija: Miroslav Miletić
VAR: Momčilo Marković
AVAR: Nikola Radaković
Posmatrač: Krstivoje Filipović
Stadion: Karađorđe
Delegat: Vuk Blečić
Glavni sudija: Momčilo Marković
I pomoćnik: Bojan Banović
II pomoćnik: Aleksandar Govedarović
Četvrti sudija: Nikola Đorđević
VAR: Dejan Trifković
AVAR: Miloš Karadžić
Posmatrač: Milivoje Aksentijević
Stadion: Stadion FK Voždovac
Delegat: Miroslav Stojanović
Glavni sudija: Miloš Milanović
I pomoćnik: Milan Pašajlić
II pomoćnik: Novak Novaković
Četvrti sudija: Milan Stefanović
VAR: Jelena Cvetković
AVAR: Milan Minić
Posmatrač: Zoran Šipčić
Stadion: SC Mladost
Delegat: Radenko Stevović
Glavni sudija: Milan Ilić
I pomoćnik: Miloje Milićević
II pomoćnik: Aleksandar Marjanović
Četvrti sudija: Danilo Jerinić
VAR: Miloš Milanović
AVAR: Dušan Pančić
Posmatrač: Dejan Nedić
Stadion: Gradski stadion Subotica
Delegat: Srđan Zavišin
Glavni sudija: Danilo Nikolić
I pomoćnik: Milan Šutulović
II pomoćnik: Ivan Mikalački
Četvrti sudija: Nikola Petrović
VAR: Srđan Jovanović
AVAR: Milan Mihajlović
Posmatrač: Branko Pavlović
Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović
Delegat: Nemanja Milanović
Glavni sudija: Predrag Janjuš
I pomoćnik: Nikola Đorović
II pomoćnik: Slobodan Pavlović
Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin
VAR: Novak Simović
AVAR: Miloš Simović
Posmatrač: Dragan Radulović
Stadion: EFBET Stadion
Delegat: Milosav Ivković
Glavni sudija: Ivan Stamenković
I pomoćnik: Jovan Grujić
II pomoćnik: Nikola Rijavec
Četvrti sudija: Milan Mitić
VAR: Marko Ivković
AVAR: Marko Đuričić
Posmatrač: Dejan Anđelković
Stadion: Rajko Mitić
Delegat: Zlatan Haskić
Glavni sudija: Jovan Šegrt
I pomoćnik: Svetozar Živin
II pomoćnik: Dragan Bogićević
Četvrti sudija: Andrija Stojanović
VAR: Pavle Tomić
AVAR: Uroš Stojković
Posmatrač: Vladimir Nedeljković
Stadion: Stadion kraj Moravice
Glavni sudija: Danilo Nikolić
I pomoćnik: Milan Šutulović
II pomoćnik: Ivan Mikalački
Četvrti sudija: Stefan Jeknić
Posmatrač: Nenad Đokić
VAR:
VAR: Miloš Milanović
AVAR: Nikola Đorović
Delegat: Darko Bradonjić
Stadion: Stadion Partizana
Glavni sudija: Stanko Ostraćanin
I pomoćnik: Stefan Vojnić
II pomoćnik: Nikola Antić
Četvrti sudija: Nikola Đorđević
Posmatrač: Dejan Dimitrijević
VAR: Aleksandar Živković
AVAR: Milan Minić
VAR:
VAR:
Delegat: Nenad Nikolić
Stadion: Gradski stadion Čair
VAR:
VAR:
Glavni sudija: Marko Ivković
I pomoćnik: Marko Đuričić
II pomoćnik: Milorad Jovanović
Posmatrač: Goran Jovanović
VAR: Nenad Minaković
AVAR: Jovan Šegrt
Četvrti sudija: Milan Mitić
Delegat: Marko Mihajlović
Stadion: Stadion Čika Dača
Glavni sudija: Dejan Trifković
I pomoćnik: Atila Harmat
II pomoćnik: Petar Radić
Četvrti sudija: Andrija Stojanović
Posmatrač: Marko Popović
VAR: Novak Simović
AVAR: Miloš Simović
VAR:
Delegat: Dragan Milentijević
Stadion: Stadion FK Čukarički
Glavni sudija: Nikola Radaković
I pomoćnik: Svetozar Živin
II pomoćnik: Dragan Peranović
Četvrti sudija: Predrag Janjuš
Posmatrač: Milan Jeremić
VAR:
VAR: Pavle Tomić
AVAR: Bojan Banović
VAR:
Delegat: Branko Todorović
Stadion: Stadion FK Voždovac
Glavni sudija: Srđan Jovanović
I pomoćnik: Uroš Stojković
II pomoćnik: Milan Mihajlović
Četvrti sudija: Uroš Ržić
Posmatrač: Dejan Delević
VAR: Momčilo Marković
AVAR: Miloš Karadžić
VAR:
Delegat: Novak Kostrešević
VAR:
Stadion: TSC Arena
VAR:
Glavni sudija: Pavle Ilić
I pomoćnik: Nikola Obradović
II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević
Četvrti sudija: Milan Ilić
Posmatrač: Ilija Brdar
VAR: Milan Mitić
AVAR: Jovan Grujić
VAR:
Delegat: Ljubomir Kovačević
Stadion: EFBET Stadion
Glavni sudija: Milan Stefanović
I pomoćnik: Nikola Borović
II pomoćnik: Miloš Miškeljin
Četvrti sudija: Ivan Stamenković
Posmatrač: Igor Paunović
VAR: Lazar Lukić
AVAR: Dragan Bogićević
VAR:
VAR:
Delegat: Bojan Đulić
Stadion: SC Mladost
Delegat: Radovan Terzić
VAR:
Glavni sudija: Pavle Ilić
I pomoćnik: Dragan Peranović
II pomoćnik: Uroš Radovanović
Četvrti sudija: Nikola Petrović
Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi
VAR: Stanko Ostraćanin
AVAR: Nemanja Petrović
VAR:
Stadion: Gradski stadion
Delegat: Vladan Mladenović
Glavni sudija: Milan Mitić
I pomoćnik: Miloje Milićević
II pomoćnik: Aleksandar Marjanović
Četvrti sudija: Milan Ilić
Posmatrač: Mile Gavrilović
VAR: Srđan Jovanović
AVAR: Milan Mihajlović
VAR:
Stadion: Gradski stadion Subotica
Delegat: Željko Varagić
Glavni sudija: Nikola Radaković
I pomoćnik: Nikola Rijavec
II pomoćnik: Bojan Tomović
Četvrti sudija: Ivan Stamenković
Posmatrač: Jovica Šavija
VAR: Nenad Minaković
VAR:
AVAR: Milan Šutulović
VAR:
Stadion: Karađorđe
Delegat: Dragan Todorović
Glavni sudija: Aleksandar Živković
I pomoćnik: Jovan Grujić
II pomoćnik: Boško Božović
Četvrti sudija: Predrag Janjuš
Posmatrač: Miodrag Gogić
VAR: Marko Ivković
AVAR: Marko Đuričić
VAR:
VAR:
Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović
Delegat: Vladimir Šegrt
Glavni sudija: Andrija Stojanović
I pomoćnik: Bojan Banović
II pomoćnik: Dragan Bogićević
Četvrti sudija: Jovan Šegrt
Posmatrač: Boško Jovanetić
AVAR: Danilo Nikolić
VAR: Momčilo Marković
VAR:
VAR:
Stadion: Rajko Mitić
Delegat: Marko Jovanović
VAR:
Glavni sudija: Miloš Milanović
I pomoćnik: Milan Pašajlić
II pomoćnik: Novak Novaković
Četvrti sudija: David Matić
Posmatrač: Dragan Krstić
VAR: Milan Stefanović
AVAR: Uroš Stojković
VAR:
Stadion: Stadion FK Voždovac
Delegat: Zoran Trajanovski
Glavni sudija: Novak Simović
I pomoćnik: Nikola Đorović
II pomoćnik: Miloš Simović
Četvrti sudija: Stefan Jeknić
Posmatrač: Nikola Tomičić
VAR: Dejan Trifković
AVAR: Miloš Karadžić
VAR:
VAR:
Stadion: Stadion Mladost
Delegat: Rodoljub Rončević
VAR:
Glavni sudija: Pavle Tomić
I pomoćnik: Aleksandar Govedarović
II pomoćnik: Marko Živković
Četvrti sudija: Nikola Đorđević
Posmatrač: Nebojša Šijaković
VAR: Lazar Lukić
AVAR: Milan Minić
Stadion: Stadion Partizana
VAR:
Delegat: Vlado Glođović
Glavni sudija: Lazar Lukić
I pomoćnik: Stefan Vojnić
II pomoćnik: Nikola Antić
Četvrti sudija: Nikola Đorđević
Posmatrač: Dejan Nedić
VAR: Dejan Trifković
AVAR: Miloš Karadžić
VAR:
Stadion: TSC Arena
VAR:
Delegat: Marko Jovanović
Glavni sudija: Srđan Jovanović
I pomoćnik: Uroš Stojković
II pomoćnik: Milan Mihajlović
Četvrti sudija: Ivan Stamenković
VAR:
Posmatrač: Zdravko Savić
VAR: Aleksandar Živković
AVAR: Milan Minić
Stadion: Gradski stadion Čair
VAR:
Delegat: Jovan Marjanović
Glavni sudija: Jovan Šegrt
I pomoćnik: Miloš Miškeljin
II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević
Četvrti sudija: Saša Ranisavić
Posmatrač: Vladimir Nedeljković
VAR: Marko Ivković
AVAR: Marko Đuričić
VAR:
Stadion: EFBET Stadion
VAR:
VAR:
Delegat: Denis Perić
Glavni sudija: Stanko Ostraćanin
I pomoćnik: Nemanja Petrović
II pomoćnik: Slobodan Pavlović
Četvrti sudija: Stefan Đokić
Posmatrač: Dejan Andrejić
VAR: Pavle Tomić
AVAR: Milica Milovanović
Stadion: Stadion Čika Dača
VAR:
Delegat: Velibor Novović
Glavni sudija: Novak Simović
I pomoćnik: Miloš Simović
II pomoćnik: Petar Radić
Četvrti sudija: David Matić
Posmatrač: Nebojša Šijaković
VAR: Momčilo Marković
AVAR: Bojan Banović
VAR:
Stadion: Stadion kraj Moravice
Delegat: Ljubiša Vujović
VAR:
VAR:
Glavni sudija: Milan Stefanović
I pomoćnik: Marko Živković
II pomoćnik: Aleksandar Govedarović
Četvrti sudija: Pavle Ilić
Posmatrač: Slobodan Veselinović
VAR: Milan Mitić
AVAR: Jovan Grujić
Stadion: Stadion FK Voždovac
VAR:
I pomoćnik: Nikola Borović
II pomoćnik: Atila Harmat
Četvrti sudija: Stefan Jeknić
Posmatrač: Milan Jeremić
VAR: Momčilo Marković
AVAR: Andrija Stojanović
Delegat: Vladan Dinić
Glavni sudija: Nenad Minaković
Stadion: SC Mladost
VAR:
VAR:
Delegat: Miodrag Radaković
Glavni sudija: Danilo Nikolić
I pomoćnik: Milan Šutulović
II pomoćnik: Ivan Mikalački
Četvrti sudija: Nikola Radaković
Posmatrač: Krstivoje Filipović
VAR: Pavle Tomić
AVAR: Svetozar Živin
Stadion: Gradski stadion
VAR:
Delegat: Radisav Mutavdžić
VAR:
Glavni sudija: Pavle Tomić
I pomoćnik: Nikola Borović
II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević
Četvrti sudija: Jovan Šegrt
Posmatrač: Goran Jovanović
VAR: Marko Ivković
AVAR: Dušan Pančić
Stadion: Karađorđe
VAR:
Delegat: Dragoslav Đerman
Glavni sudija: Milan Stefanović
I pomoćnik: Bojan Banović
II pomoćnik: Dragan Bogićević
Četvrti sudija: Predrag Janjuš
Posmatrač: Branko Pavlović
VAR: Srđan Jovanović
AVAR: Milan Mihajlović
VAR:
Stadion: Stadion FK Čukarički
VAR:
Delegat: Nebojša Popović
Glavni sudija: Milan Ilić
I pomoćnik: Aleksandar Marjanović
II pomoćnik: Svetozar Živin
VAR:
Četvrti sudija: Stefan Jeknić
Posmatrač: Dragan Krstić
VAR: Dejan Trifković
AVAR: Nikola Đorović
Stadion: Rajko Mitić
VAR:
Delegat: Branko Stojaković
Glavni sudija: Danilo Nikolić
Posmatrač: Dejan Dimitrijević
VAR: Lazar Lukić
AVAR: Miloš Karadžić
VAR:
I pomoćnik: Milan Šutulović
II pomoćnik: Ivan Mikalački
Četvrti sudija: Nikola Radaković
Stadion: Stadion Mladost
Delegat: Branislav Pandurov
Glavni sudija: Nikola Đorđević
I pomoćnik: Marko Đuričić
II pomoćnik: Milorad Jovanović
Četvrti sudija: Mladen Jakovljević
Posmatrač: Svetislav Marušić
VAR: Milan Mitić
AVAR: Milan Minić
VAR:
Stadion: SRC Mr Radoš Milovanović
Delegat: Momčilo Marić
VAR:
Glavni sudija: David Matić
I pomoćnik: Nikola Obradović
II pomoćnik: Bojan Tomović
Četvrti sudija: Pavle Ilić
Posmatrač: Boško Jovanetić
VAR: Momčilo Marković
AVAR: Uroš Stojković
VAR:
Stadion: Gradski stadion Subotica
VAR:
Delegat: Radomir Elezović
Glavni sudija: Aleksandar Živković
I pomoćnik: Jovan Grujić
II pomoćnik: Boško Božović
Četvrti sudija: Ivan Stamenković
Posmatrač: Dejan Filipović
VAR: Stanko Ostraćanin
AVAR: Slobodan Pavlović
VAR:
Stadion: Stadion FK Voždovac
Delegat: Miloš Mitrović
Glavni sudija: Miloš Milanović
I pomoćnik: Milan Pašajlić
II pomoćnik: Novak Novaković
Četvrti sudija: Andrija Stojanović
Posmatrač: Milivoje Aksentijević
VAR: Novak Simović
AVAR: Miloš Simović
VAR: