Sudije

Kadetska liga Srbije (ž) 22/23 jug - delegiranje

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: stadion FK Železničar

Glavni sudija: Marija (LE) Đorđević

I pomoćnik: Aleksandra Kostić

II pomoćnik: Andrea Marinković

Delegat: David Milić

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Milica Joksić

I pomoćnik: Jovana Starčević

II pomoćnik: Andrea Milošević

Delegat: Dušan Milić

Stadion: Stadion ZFK"Masinac"

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Aleksandra Kostić

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

II pomoćnik: Andrea Marinković

Stadion: Stadion FK "Sloga"

Delegat: David Milić

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Danijela Mitrović

II pomoćnik: Aleksandra Kostić

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

I pomoćnik: Maja Milošević

II pomoćnik: Nina Nikolić

Delegat: Ljubiša Stanojlović

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Glavni sudija: Marija (LE) Đorđević

II pomoćnik: Mina Pavlović

I pomoćnik: Aleksandra Kostić

Delegat: Marko Antić

Stadion: stadion FK Železničar

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

II pomoćnik: Ćirković Andrijana

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Aleksandra Kostić

Stadion: Gradski stadion Čačak

Glavni sudija: Milica Joksić

I pomoćnik: Jovana Starčević

Delegat: Nenad Jerinić

II pomoćnik: Helena Radovanović

Stadion: Stadion ŽFK Mašinac

I pomoćnik: Natalija Krstić

II pomoćnik: Andrea Marinković

Delegat: Dušan Milić

Glavni sudija: Jelena Cojkić

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

I pomoćnik: Danijela Mitrović

II pomoćnik: Ćirković Andrijana

Glavni sudija: Mima Stanković

Delegat: Predrag Toroman

Stadion: stadion FK Železničar

I pomoćnik: Marija Jovanović

II pomoćnik: Nikolina Marković

Glavni sudija: Milica Milovanović

Delegat: Ljubiša Stanojlović

Stadion: Stadion sa veštačkom travom

II pomoćnik: Mina Pavlović

I pomoćnik: Danijela Mitrović

Delegat: Zoran Mitrović

Glavni sudija: Natalija Krstić

Stadion: FK"Borac 1926"- trava

Glavni sudija: Milica Joksić

I pomoćnik: Zorica Žujović

II pomoćnik: Helena Radovanović

Delegat: Predrag Toroman

Stadion: Stadion ŽFK Mašinac

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

Delegat: Dušan Petković

I pomoćnik: Nikolina Marković

II pomoćnik: Marija Jovanović

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Isidora Petrović

I pomoćnik: Anja Radulović

II pomoćnik: Andrea Mijailović

Delegat: Marija Zdravković

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka