Судије

Кадетска лига Србије (ж) 22/23 југ - делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: стадион ФК Железничар

Главни судија: Марија (ЛЕ) Ђорђевић

I помоћник: Александра Костић

II помоћник: Андреа Маринковић

Делегат: Давид Милић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Главни судија: Милица Јоксић

I помоћник: Јована Старчевић

II помоћник: Андреа Милошевић

Делегат: Душан Милић

Стадион: Стадион ЗФК"Масинац"

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Александра Костић

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

II помоћник: Андреа Маринковић

Стадион: Стадион ФК "Слога"

Делегат: Давид Милић

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Данијела Митровић

II помоћник: Александра Костић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Маја Милошевић

II помоћник: Нина Николић

Делегат: Љубиша Станојловић

Стадион: Градски стадион Јагодина

Главни судија: Марија (ЛЕ) Ђорђевић

II помоћник: Мина Павловић

I помоћник: Александра Костић

Делегат: Марко Антић

Стадион: стадион ФК Железничар

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Александра Костић

Стадион: Градски стадион Чачак

Главни судија: Милица Јоксић

I помоћник: Јована Старчевић

Делегат: Ненад Јеринић

II помоћник: Хелена Радовановић

Стадион: Стадион ЖФК Машинац

I помоћник: Наталија Крстић

II помоћник: Андреа Маринковић

Делегат: Душан Милић

Главни судија: Јелена Цојкић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

I помоћник: Данијела Митровић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Главни судија: Мима Станковић

Делегат: Предраг Тороман

Стадион: стадион ФК Железничар

I помоћник: Марија Јовановић

II помоћник: Николина Марковић

Главни судија: Милица Миловановић

Делегат: Љубиша Станојловић

Стадион: Стадион са вештачком травом

II помоћник: Мина Павловић

I помоћник: Данијела Митровић

Делегат: Зоран Митровић

Главни судија: Наталија Крстић

Стадион: ФК"Борац 1926"- трава

Главни судија: Милица Јоксић

I помоћник: Зорица Жујовић

II помоћник: Хелена Радовановић

Делегат: Предраг Тороман

Стадион: Стадион ЖФК Машинац

Главни судија: Андријана Дамјановић

Делегат: Душан Петковић

I помоћник: Николина Марковић

II помоћник: Марија Јовановић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Главни судија: Исидора Петровић

I помоћник: Ања Радуловић

II помоћник: Андреа Мијаиловић

Делегат: Марија Здравковић

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Делегирање 21/22