Sudije

Omladinska liga Srbije 23/24 - delegiranje

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: FK BASK

I pomoćnik: Slobodan Tatomirović

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Delegat: Zoran Marinković

Glavni sudija: Filip Marković

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Delegat: Milanko Milićević

Glavni sudija: Ljubiša Borisavljević

I pomoćnik: Marko Stojković

II pomoćnik: Pavle Davidović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Marko Gnjatović

I pomoćnik: Luka Živković

II pomoćnik: Predrag Svilenković

Delegat: Saša Popov

Stadion: Stadion "Dragan Dzajić"

Glavni sudija: Miroslav Miletić

I pomoćnik: Milan Pešović

II pomoćnik: Aleksandar Stojanović

Delegat: Ostoja Ćurguz

Stadion: stadion FK Železničar

Glavni sudija: Stefan Đokić

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Miloš Mitić

Delegat: Vitomir Mirković

Stadion: stadion Rajko Mitić - sever - prirodna trava br 2

Glavni sudija: Miroslav Milenković

II pomoćnik: Branko Galić

Delegat: Željko Mohora

I pomoćnik: Aleksa Raščanin

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Branislav Pjevović

Delegat: Jovan Borović

II pomoćnik: Željko Šolajić

Stadion: FK Radnički

Delegat: Vlada Đorđević

Glavni sudija: Mladen Jakovljević

I pomoćnik: Nikola Kuburović

II pomoćnik: Nikola Stojanović

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Bojan Laluja

II pomoćnik: Strahinja Kovač

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

II pomoćnik: Dejan Božić

Delegat: Vlada Đorđević

Glavni sudija: Filip Marković

I pomoćnik: Miloš Rajković

Stadion: FK Radnički

Delegat: Željko Mohora

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Andreja Piljak

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Aleksandar Lukić

Delegat: Ivan Bojović

I pomoćnik: Nebojša Savić

II pomoćnik: Milan Nedeljković

Stadion: SC Šutenovac

Glavni sudija: Miroslav Miletić

I pomoćnik: Uroš Radovanović

II pomoćnik: Milan Pešović

Delegat: Muhamed Bihorac

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Miloš Rajković

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: FK BRODARAC

Delegat: Vedran Mišić

Glavni sudija: Mladen Jakovljević

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Marko Hrutka

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Delegat: Zoran Marinković

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Vitomir Simović

Glavni sudija: Marko Bura

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Stadion: Stadion "Dragan Dzajić"

II pomoćnik: Nemanja Vučićević

Glavni sudija: Miroslav Matić

I pomoćnik: Nikola Čotrić

Delegat: Ostoja Ćurguz

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Delegat: Vedran Mišić

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Delegat: Pero Biočanin

Glavni sudija: Stefan Filipović

I pomoćnik: Marko Živković

II pomoćnik: Nikola Stojanović

Stadion: FK BASK

Delegat: Slobodan Petrović

II pomoćnik: Miloš Rajković

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

Stadion: stadion FK Železničar

Glavni sudija: Stefan Đokić

I pomoćnik: Srđan Milićević

Delegat: Vitomir Mirković

II pomoćnik: Miloš Mitić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Filip Marković

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Aleksa Raščanin

Delegat: Dragan Savić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Marko Gnjatović

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Predrag Rađen

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Miroslav Miletić

I pomoćnik: Nebojša Savić

II pomoćnik: Milan Nedeljković

Delegat: Petar Davidović

Stadion: FK BRODARAC

Glavni sudija: Marko Karanović

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Delegat: Jovan Borović

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Vedran Mišić

II pomoćnik: Goran Bogićević

Glavni sudija: Denis Aćimović

I pomoćnik: Marko Hrutka

Stadion: SC Šutenovac

Glavni sudija: Ljubiša Borisavljević

I pomoćnik: Marko Stojković

II pomoćnik: Mitar Nedeljković

Delegat: Muhamed Bihorac

Stadion: FK MILUTINAC

Delegat: Željko Mohora

II pomoćnik: Miloš Rajković

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Nemanja Bratić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Nikola Todorović

I pomoćnik: Željko Šolajić

II pomoćnik: Ilija Radisavljević

Delegat: Vedran Mišić

Stadion: FK Radnički

Delegat: Miloš Goronjić

Glavni sudija: Dejan Petrović

I pomoćnik: Denis Sulejmanović

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4

Glavni sudija: Đorđe Tomić

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Dejan Božić

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Nikola Šćepanović

I pomoćnik: Aleksandar Vladić

II pomoćnik: Draško Relić

Delegat: Saša Popov

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Dimitrije Poznanović

II pomoćnik: Branislav Pjevović

Delegat: Jovan Borović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4

Delegat: Željko Mohora

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Goran Božović

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Delegat: Miloš Goronjić

Stadion: stadion FK Železničar

II pomoćnik: Predrag Hristov

Glavni sudija: Stefan Filipović

I pomoćnik: Srđan Milićević

Delegat: Vitomir Mirković

Stadion: Stadion "Dragan Dzajić"

Glavni sudija: Predrag Simić

I pomoćnik: Nebojša Savić

II pomoćnik: Milan Nedeljković

Delegat: Ostoja Ćurguz

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Nenad Đorđević

I pomoćnik: Ilija Novaković

II pomoćnik: Vlatko Urošević

Delegat: Pero Biočanin

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

I pomoćnik: Marko Grujić

II pomoćnik: Marko Purić

Glavni sudija: Danilo Nikolić

Delegat: Dejan Đurović

Stadion: FK Radnički

II pomoćnik: Dejan Božić

Glavni sudija: Denis Aćimović

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Ljubiša Borisavljević

I pomoćnik: Ilija Novaković

II pomoćnik: Đorđe Petrović

Delegat: Petar Davidović

Stadion: FK MILUTINAC

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Delegat: Vlada Đorđević

Glavni sudija: Marko Karanović

I pomoćnik: Miloš Rajković

Stadion: Atletski stadion Novi Pazar

Glavni sudija: Predrag Simić

I pomoćnik: Uroš Šarenac

Delegat: Muhamed Bihorac

II pomoćnik: Milan Nedeljković

Stadion: Stadion FK Voždovac

II pomoćnik: Marko Hrutka

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Jovan Jovčić

Delegat: Jovan Borović

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Miroslav Milenković

Delegat: Vitomir Simović

I pomoćnik: Andreja Piljak

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Branko Galić

Delegat: Srđan Belović

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Goran Božović

Delegat: Željko Mohora

II pomoćnik: Stefan Milanović

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Delegat: Milan Orlović

Glavni sudija: Miroslav Miletić

I pomoćnik: Milan Pešović

II pomoćnik: Jovan Filipović

Stadion: stadion FK Železničar

II pomoćnik: Milan Milenković

Glavni sudija: Lazar Pršić

I pomoćnik: Lazar Jovanović

Delegat: Tomislav Ilić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Nikola Bikić

I pomoćnik: Luka Živković

II pomoćnik: Miloš Šavija

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: SC Matić-Ub

Glavni sudija: Miroslav Matić

II pomoćnik: Nemanja Vučićević

I pomoćnik: Filip Đurić

Delegat: Ostoja Ćurguz

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Jovan Jovčić

Delegat: Željko Mohora

II pomoćnik: Marko Hrutka

Stadion: FK BRODARAC

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Stefan Milanović

Delegat: Vlada Đorđević

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Goran Božović

Delegat: Jovan Borović

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Marko Gnjatović

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Uroš Stojić

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Stadion: SC Šutenovac

Delegat: Muhamed Bihorac

Glavni sudija: Ljubiša Borisavljević

I pomoćnik: Ilija Novaković

II pomoćnik: Lazar Jovašević

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Petar Davidović

Glavni sudija: Miroslav Miletić

II pomoćnik: Marko Stojković

I pomoćnik: Nikola Kuburović

Stadion: FK MILUTINAC

Delegat: Zoran Milovanović

Glavni sudija: Denis Aćimović

I pomoćnik: Andreja Piljak

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Stadion: FK BASK

Delegat: Vedran Mišić

Glavni sudija: Saša Ranisavić

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Marko Hrutka

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Delegat: Milan Orlović

I pomoćnik: Uroš Radovanović

II pomoćnik: Vlatko Urošević

Glavni sudija: Nenad Đorđević

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Željko Mohora

Glavni sudija: Nikola Bikić

I pomoćnik: Aleksa Raščanin

II pomoćnik: Branislav Pjevović

Stadion: FK Radnički

Delegat: Vlada Đorđević

Glavni sudija: Filip Marković

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Goran Božović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Delegat: Jovan Borović

Glavni sudija: Jovan Okanović

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Jovan Jovčić

Stadion: Stadion "Dragan Dzajić"

Delegat: Vlada Đorđević

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Stadion: stadion FK Železničar

Delegat: Vitomir Mirković

Glavni sudija: Stefan Đokić

I pomoćnik: Srđan Milićević

II pomoćnik: Miloš Mitić

Stadion: FK BRODARAC

Delegat: Jovan Borović

Glavni sudija: Mladen Jakovljević

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Goran Bogićević

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Vojislav Kesić

I pomoćnik: Predrag Rađen

II pomoćnik: Nemanja Malešević

Glavni sudija: Marko Gnjatović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Delegat: Dragan Savić

Glavni sudija: Denis Aćimović

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Bojan Laluja

II pomoćnik: Vladimir Nikolić

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Vlada Đorđević

Glavni sudija: Dejan Petrović

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Boško Rašković

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Saša Popov

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Miloš Rajković

Stadion: Stadion Partizana

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Denis Aćimović

I pomoćnik: Marko Hrutka

Delegat: Slobodan Petrović

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Ljubiša Borisavljević

I pomoćnik: Pavle Davidović

II pomoćnik: Uroš Šarenac

Delegat: Petar Davidović

Stadion: FK Radnički

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Glavni sudija: Nikola Božović

Delegat: Vlada Đorđević

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Glavni sudija: Filip Marković

II pomoćnik: Miloš Rajković

I pomoćnik: Denis Sulejmanović

Delegat: Zoran Marinković

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Ćirković Andrijana

Delegat: Jovan Borović

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Nenad Đorđević

I pomoćnik: Uroš Radovanović

Delegat: Milan Orlović

II pomoćnik: Vlatko Urošević

Stadion: FK MILUTINAC

Glavni sudija: Marko Karanović

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: stadion FK Železničar

Delegat: Tomislav Ilić

Glavni sudija: Stefan Filipović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Lazar Jovanović

Stadion: SC Šutenovac

Delegat: Muhamed Bihorac

Glavni sudija: Predrag Simić

I pomoćnik: Nebojša Savić

II pomoćnik: Milan Nedeljković

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Dragan Savić

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Miloš Rajković

Stadion: FK BRODARAC

Delegat: Miloš Goronjić

Glavni sudija: Petar Peković

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Branko Galić

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Delegat: Dejan Đurović

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Bojan Laluja

II pomoćnik: Strahinja Kovač

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Delegat: Željko Mohora

Glavni sudija: Marko Bura

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Andreja Piljak

Stadion: SC Matić-Ub

Delegat: Ostoja Ćurguz

Glavni sudija: Nenad Đorđević

I pomoćnik: Milan Pešović

II pomoćnik: Ilija Novaković

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Zoran Alimpić

Glavni sudija: Dragan Zorić

II pomoćnik: Predrag Rađen

I pomoćnik: Nemanja Malešević

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Glavni sudija: Uroš Ržić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Delegat: Dragan Savić

I pomoćnik: Ivan Cvetković

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Marko Karanović

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Andreja Piljak

Delegat: Vlada Đorđević

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Glavni sudija: Filip Marković

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Miloš Rajković

Delegat: Vlada Đorđević

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Ljubiša Borisavljević

I pomoćnik: Uroš Radovanović

II pomoćnik: Vlatko Urošević

Delegat: Pero Biočanin

Stadion: FK Radnički

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

Delegat: Jovan Borović

II pomoćnik: Denis Sulejmanović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Vlada Đorđević

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Stadion: FK MILUTINAC

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Delegat: Srđan Belović

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Nikola Katić

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Dimitrije Poznanović

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Marko Gnjatović

I pomoćnik: Predrag Rađen

II pomoćnik: Ilija Lovre

Delegat: Dejan Đurović

Stadion: SC Matić-Ub

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Denis Sulejmanović

Delegat: Ostoja Ćurguz

Stadion: FK BRODARAC

Glavni sudija: Saša Ranisavić

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Delegat: Željko Mohora

Stadion: stadion FK Železničar

Glavni sudija: Stefan Filipović

II pomoćnik: Srđan Milićević

I pomoćnik: Nikola Stojanović

Delegat: Tomislav Ilić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Luka Živković

II pomoćnik: Miloš Tošić

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Nenad Đorđević

I pomoćnik: Ilija Novaković

II pomoćnik: Marko Stojković

Delegat: Pero Biočanin

Stadion: SC Šutenovac

Glavni sudija: Miroslav Miletić

I pomoćnik: Nikola Kuburović

II pomoćnik: Aleksandar Stojanović

Delegat: Muhamed Bihorac

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Vitomir Simović

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Goran Bogićević

Stadion: FK BASK

Delegat: Zoran Marinković

Glavni sudija: Filip Marković

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Dejan Božić

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Delegat: Milan Orlović

I pomoćnik: Uroš Radovanović

II pomoćnik: Jovan Gajić

Glavni sudija: Dušan Miladinovic

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Jovan Borović

Glavni sudija: Aleksandar Radovanović

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Ratko Đorđević

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Delegat: Vedran Mišić

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Predrag Svilenković

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Glavni sudija: Igor Kovačević

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Delegat: Miloš Goronjić

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Marko Hrutka

Stadion: SC Matić-Ub

Delegat: Ostoja Ćurguz

Glavni sudija: Ljubiša Borisavljević

I pomoćnik: Ilija Novaković

II pomoćnik: Vlatko Urošević

Stadion: FK BEŽANIJA

Delegat: Zoran Milovanović

Glavni sudija: Dejan Petrović

I pomoćnik: Denis Sulejmanović

II pomoćnik: Milan Jeremić

Stadion: FK MILUTINAC

Glavni sudija: Denis Aćimović

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Branko Galić

Delegat: Dragan Savić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Delegat: Željko Mohora

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Miroslav Matić

I pomoćnik: Nikola Čotrić

II pomoćnik: Nemanja Vučićević

Delegat: Ivan Bojović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Dragutin Meničanin

I pomoćnik: Predrag Rađen

II pomoćnik: Luka Živković

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: SC Šutenovac

Glavni sudija: Nenad Đorđević

I pomoćnik: Milan Pešović

II pomoćnik: Vlatko Urošević

Delegat: Muhamed Bihorac

Stadion: FK BRODARAC

Glavni sudija: Filip Marković

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Delegat: Vedran Mišić

Stadion: Gradski stadion Čair

Glavni sudija: Stefan Đokić

I pomoćnik: Miloš Mitić

II pomoćnik: Mihajlo Vučković

Delegat: Tomislav Ilić

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Vladimir Nikolić

II pomoćnik: Nenad Vukanović

Delegat: Dejan Đurović

Stadion: SC Vujadin Boškov

II pomoćnik: Strahinja Kovač

Delegat: Vojislav Kesić

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Bojan Laluja

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Zoran Milovanović

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Ratko Đorđević

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Delegat: Bojan Sekulić

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Aleksa Bigović

Stadion: FK BRODARAC

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Denis Aćimović

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Goran Bogićević

Stadion: FK MILUTINAC

Delegat: Vlada Đorđević

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Branko Galić

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Glavni sudija: Dušan Pjevac

I pomoćnik: Dušan Zorić

II pomoćnik: Nenad Vukanović

Stadion: SC Šutenovac

Glavni sudija: Predrag Simić

Delegat: Petar Davidović

I pomoćnik: Nebojša Savić

II pomoćnik: Milan Nedeljković

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Milanko Milićević

Glavni sudija: Stefan Filipović

I pomoćnik: Uroš Radovanović

II pomoćnik: Nikola Stojanović

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Mladen Jakovljević

I pomoćnik: Nenad Obrenić

II pomoćnik: Branko Galić

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Delegat: Pero Biočanin

Glavni sudija: Ljubiša Borisavljević

I pomoćnik: Ilija Novaković

II pomoćnik: Pavle Davidović

Stadion: SC Matić-Ub

Delegat: Ostoja Ćurguz

Glavni sudija: Saša Ranisavić

I pomoćnik: Predrag Svilenković

II pomoćnik: Stefan Mijanović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Vojislav Kesić

Glavni sudija: David Matić

II pomoćnik: Nemanja Malešević

I pomoćnik: Miloš Tošić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Zoran Milovanović

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Andreja Piljak

Glavni sudija: Andrija Stojanović

Stadion: stadion FK Železničar

Delegat: Tomislav Ilić

Glavni sudija: Stefan Đokić

I pomoćnik: Srđan Milićević

II pomoćnik: Petar Petković

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Ivan Gospavić

Delegat: Jovan Borović

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Nikola Kuburović

Delegat: Vlada Đorđević

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Ivan Bojović

Glavni sudija: Nikola Đorđević

I pomoćnik: Uroš Radovanović

II pomoćnik: Nikola Marković

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Delegat: Srđan Belović

Glavni sudija: Uroš Ržić

II pomoćnik: Branko Galić

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Zoran Milovanović

Glavni sudija: Marko Karanović

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Stadion: Stadion FK Bežanija

Delegat: Vlada Đorđević

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Aleksa Bigović

II pomoćnik: Branislav Pjevović

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Delegat: Dejan Đurović

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Bojan Laluja

Stadion: FK MILUTINAC

Delegat: Bojan Sekulić

Glavni sudija: Denis Aćimović

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Stefan Milanović

Stadion: FK BRODARAC

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Nemanja Perišić

II pomoćnik: Ilija Radisavljević

Stadion: Atletski stadion Novi Pazar

Delegat: Muhamed Bihorac

Glavni sudija: Ljubiša Borisavljević

I pomoćnik: Milan Pešović

II pomoćnik: Vlatko Urošević

Stadion: Stadion "Dragan Dzajić"

Glavni sudija: Miroslav Matić

I pomoćnik: Nikola Čotrić

II pomoćnik: Nemanja Vučićević

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: stadion FK Železničar

Glavni sudija: Stefan Filipović

I pomoćnik: Nemanja Todorović

II pomoćnik: Nikola Stojanović

Delegat: Vitomir Mirković

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Nikola Bikić

I pomoćnik: Miloš Tošić

II pomoćnik: Vladimir Miodanić

Delegat: Zoran Alimpić

VAR:

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Marko Bura

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Ivana Jovanović

Delegat: Dragan Savić

VAR:

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

Delegat: Jovan Borović

II pomoćnik: Goran Bogićević

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Miroslav Milenković

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Delegat: Željko Mohora

I pomoćnik: Jovan Jovčić

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Nenad Đorđević

I pomoćnik: Ilija Novaković

II pomoćnik: Uroš Radovanović

Delegat: Milan Orlović

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Marko Gnjatović

I pomoćnik: Predrag Rađen

Delegat: Radomir Rudić Vranić

II pomoćnik: Luka Živković

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Zoran Milovanović

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Branislav Pjevović

Glavni sudija: Andrija Stojanović

Stadion: FK MILUTINAC

Delegat: Vitomir Simović

Glavni sudija: Denis Aćimović

I pomoćnik: Nemanja Bratić

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Delegat: Zoran Marinković

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Goran Božović

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Srđan Belović

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Stadion: FK Radnički

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Nikola Šćepanović

I pomoćnik: Bojana Šćepanović

II pomoćnik: Predrag Svilenković

VAR:

Stadion: FK BRODARAC

Delegat: Vedran Mišić

Glavni sudija: Nikola Božović

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Aleksa Bigović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Petar Davidović

Glavni sudija: Lazar Pršić

I pomoćnik: Lazar Jovanović

II pomoćnik: Uroš Šarenac

Stadion: Atletski stadion Novi Pazar

Delegat: Muhamed Bihorac

Glavni sudija: Ljubiša Borisavljević

I pomoćnik: Pavle Davidović

II pomoćnik: Lazar Jovašević

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Delegat: Milan Orlović

Glavni sudija: Miroslav Miletić

I pomoćnik: Željko Đurić

II pomoćnik: Uroš Radovanović

Stadion: SC Matić-Ub

Delegat: Ostoja Ćurguz

Glavni sudija: Nenad Đorđević

I pomoćnik: Nebojša Savić

II pomoćnik: Ilija Novaković

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Delegat: Jovan Borović

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Branko Galić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Miloš Tošić

II pomoćnik: Miloš Šavija

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Vlada Đorđević

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Andreja Piljak

VAR:

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Nikola Bikić

I pomoćnik: Luka Živković

II pomoćnik: Predrag Rađen

Delegat: Dejan Đurović

Stadion: stadion FK Železničar

Delegat: Tomislav Ilić

I pomoćnik: Milan Milenković

II pomoćnik: Marko Milić

Glavni sudija: Dušan Marek

Stadion: FK BRODARAC

Delegat: Željko Mohora

Glavni sudija: Marko Bura

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Goran Bogićević

Stadion: FK Radnički

Delegat: Vitomir Simović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Stefan Milanović

Glavni sudija: Nikola Đorđević

Stadion: SC Šutenovac

Delegat: Muhamed Bihorac

Glavni sudija: Nenad Đorđević

I pomoćnik: Ilija Novaković

II pomoćnik: Nebojša Savić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Petar Davidović

Glavni sudija: Predrag Simić

I pomoćnik: Milan Nedeljković

II pomoćnik: Uroš Šarenac

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Goran Kovačić

Glavni sudija: Predrag Janjuš

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Bojan Tomović

Stadion: FK MILUTINAC

Glavni sudija: Aleksandar Nikolić

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Nikola Kuburović

Delegat: Bojan Sekulić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Delegat: Srđan Belović

Glavni sudija: Mladen Jakovljević

I pomoćnik: Predrag Svilenković

II pomoćnik: Draško Relić

Stadion: FK BASK

Delegat: Zoran Milovanović

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Marko Hrutka

VAR:

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Igor Jovanović

Glavni sudija: Miroslav Matić

I pomoćnik: Nemanja Vučićević

II pomoćnik: Filip Đurić

Stadion: SC Matić-Ub

Glavni sudija: Miroslav Miletić

I pomoćnik: Pavle Davidović

II pomoćnik: Aleksandar Stojanović

Delegat: Ostoja Ćurguz

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Dušan Pjevac

II pomoćnik: Uroš Stojić

I pomoćnik: Dušan Zorić

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

II pomoćnik: Nenad Vukanović

Glavni sudija: Danilo Nikolić

Delegat: Radomir Rudić Vranić

I pomoćnik: Slobodan Danilović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Delegat: Jovan Borović

VAR:

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Aleksandar Radovanović

I pomoćnik: Nenad Obrenić

II pomoćnik: Nikola Kuburović

Delegat: Dragan Savić

VAR:

Stadion: stadion FK Železničar

Glavni sudija: Srđan Dimitrijević

Delegat: Tomislav Ilić

I pomoćnik: Nikola Marković

II pomoćnik: Marko Jevremović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Nemanja Bratić

II pomoćnik: Aleksa Bigović

Delegat: Srđan Belović

Stadion: FK BRODARAC

Delegat: Bojan Sekulić

I pomoćnik: Ivan Cvetković

II pomoćnik: Goran Božović

Glavni sudija: Ivan Stamenković

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Stefan Filipović

I pomoćnik: Marko Živković

II pomoćnik: Marko Jevremović

Delegat: Ivan Bojović

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

VAR:

Glavni sudija: Aleksandar Vukadinović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Stevan Lazarević

Delegat: Milan Orlović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Glavni sudija: Marko Gnjatović

I pomoćnik: Predrag Rađen

II pomoćnik: Miloš Tošić

Delegat: Željko Mohora

VAR:

Stadion: Stadion FK IMT

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Glavni sudija: Uroš Ržić

Delegat: Vedran Mišić

Stadion: FK Radnički

Glavni sudija: Marko Bura

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Delegat: Igor Jovanović

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Dejan Petrović

I pomoćnik: Milan Jeremić

II pomoćnik: Aleksa Bigović

Delegat: Goran Kovačić

Stadion: FK MILUTINAC

Glavni sudija: Denis Aćimović

II pomoćnik: Goran Božović

I pomoćnik: Nenad Obrenić

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: Atletski stadion Novi Pazar

II pomoćnik: Ranko Stojanović

I pomoćnik: Milan Pešović

Glavni sudija: Miroslav Miletić

Delegat: Muhamed Bihorac

Stadion: stadion FK Železničar

Glavni sudija: Stefan Filipović

I pomoćnik: Nemanja Todorović

II pomoćnik: Nikola Stojanović

Delegat: Tomislav Ilić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Nikola Božović

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Boško Božović

Delegat: Zoran Marinković

Stadion: SC Matić-Ub

Glavni sudija: Denis Aćimović

Delegat: Vlada Đorđević

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Aleksa Grahovac

I pomoćnik: Nemanja Malešević

II pomoćnik: Strahinja Kovač

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Stadion: SC Šutenovac

Glavni sudija: Predrag Simić

I pomoćnik: Nebojša Savić

II pomoćnik: Đorđe Petrović

Delegat: Muhamed Bihorac

Stadion: FK BRODARAC

Glavni sudija: Marko Bura

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Miloš Rajković

Delegat: Bojan Sekulić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Delegat: Jovan Borović

VAR:

Stadion: SC Vujadin Boškov

I pomoćnik: Bojan Laluja

II pomoćnik: Vladimir Nikolić

Glavni sudija: Danilo Nikolić

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Glavni sudija: Marko Karanović

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Marko Hrutka

Delegat: Dragan Savić

VAR:

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Predrag Svilenković

Delegat: Saša Popov

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Miroslav Miletić

I pomoćnik: Milan Nedeljković

II pomoćnik: Milan Pešović

Delegat: Pero Biočanin

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Đorđe Tomić

I pomoćnik: Dejan Božić

Delegat: Zoran Marinković

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Miloš Tošić

II pomoćnik: Luka Živković

Delegat: Jovan Borović

Stadion: FK Radnički

Glavni sudija: Aleksandar Radovanović

I pomoćnik: Aleksa Bigović

II pomoćnik: Goran Božović

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Predrag Simić

I pomoćnik: Nebojša Savić

Delegat: Petar Davidović

II pomoćnik: Đorđe Petrović

Stadion: FK MILUTINAC

Glavni sudija: Marko Bura

Delegat: Goran Kovačić

I pomoćnik: Jovan Gavranić

II pomoćnik: Branko Galić

Stadion: SC Šutenovac

Delegat: Muhamed Bihorac

Glavni sudija: Ljubiša Borisavljević

II pomoćnik: Mitar Nedeljković

I pomoćnik: Nebojša Savić

VAR:

Stadion: FK BRODARAC

Delegat: Vedran Mišić

Glavni sudija: Aleksandar Radovanović

I pomoćnik: Andreja Piljak

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Delegat: Dejan Đurović

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Miloš Tošić

Glavni sudija: Nikola Bikić

Stadion: stadion FK Železničar

Glavni sudija: Stefan Đokić

I pomoćnik: Nemanja Todorović

II pomoćnik: Nikola Stojanović

Delegat: Saša Popov

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Marko Mihailović

Delegat: Ivan Bojović

I pomoćnik: Uroš Radovanović

II pomoćnik: Nikola Manojlović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Zoran Alimpić

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Vladimir Miodanić

II pomoćnik: Dušan Zorić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Vitomir Simović

Glavni sudija: Darko Jeknić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

I pomoćnik: Milan Jeremić

Stadion: SC Matić-Ub

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Nikola Stojanović

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Delegat: Ostoja Ćurguz

VAR:

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Novak Novaković

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Srđan Belović

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Goran Božović

Glavni sudija: Miroslav Milenković

Stadion: FK Radnički

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Marko Karanović

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Stadion: FK BASK

Delegat: Goran Kovačić

Glavni sudija: Marko Bura

I pomoćnik: Predrag Svilenković

II pomoćnik: Marko Bakić

Stadion: FK MILUTINAC

Delegat: Jovan Borović

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Luka Živković

Glavni sudija: Marko Gnjatović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Delegat: Dragan Savić

I pomoćnik: Stefan Milanović

II pomoćnik: Nikola Kuburović

Glavni sudija: Stefan Mikavica

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Glavni sudija: Saša Ranisavić

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Delegat: Igor Jovanović

VAR:

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Delegat: Pero Biočanin

Glavni sudija: Mladen Jakovljević

I pomoćnik: Aleksandar Govedarović

II pomoćnik: Uroš Radovanović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Petar Davidović

Glavni sudija: Aleksandar Milivojević

I pomoćnik: Đorđe Petrović

II pomoćnik: Uroš Šarenac

Stadion: SC Šutenovac

Delegat: Muhamed Bihorac

Glavni sudija: Nenad Đorđević

I pomoćnik: Milan Pešović

II pomoćnik: Ilija Novaković

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

I pomoćnik: Bojan Laluja

II pomoćnik: Strahinja Kovač

Delegat: Saša Popov

Glavni sudija: Marko Delibašić

Stadion: FK MILUTINAC

Delegat: Zoran Milovanović

Glavni sudija: Petar Peković

I pomoćnik: Stefan Milanović

II pomoćnik: Nikola Kuburović

Stadion: SC Vujadin Boškov

VAR:

Delegat: Zoran Alimpić

Glavni sudija: Stefan Jeknić

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Vladimir Nikolić

Stadion: FK BRODARAC

Delegat: Vedran Mišić

Glavni sudija: Dejan Petrović

I pomoćnik: Milan Jeremić

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Jovan Borović

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Stadion: stadion FK Železničar

Delegat: Tomislav Ilić

Glavni sudija: Stefan Đokić

I pomoćnik: Nikola Stojanović

II pomoćnik: Stefan Kalezić

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Delegat: Pero Biočanin

Glavni sudija: Srđan Dimitrijević

I pomoćnik: Nemanja Todorović

II pomoćnik: Stefan Kalezić

Stadion: FK BASK

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Delegat: Vedran Mišić

Glavni sudija: Darko Jeknić

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Vlada Đorđević

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Stadion: Stadion "Dragan Dzajić"

Delegat: Ostoja Ćurguz

Glavni sudija: Nenad Đorđević

I pomoćnik: Vlatko Urošević

II pomoćnik: Marko Stojković

Stadion: FK Radnički

Delegat: Bojan Sekulić

Glavni sudija: Dušan Vićentijević

I pomoćnik: Jovan Gavranić

II pomoćnik: Aleksa Bigović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Dragutin Meničanin

I pomoćnik: Predrag Svilenković

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Delegat: Jovan Borović

Glavni sudija: Denis Aćimović

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Miloš Rajković

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Delegat: Srđan Belović

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Nikola Kuburović