Sudije

Kup Srbije 23/24 - delegiranje

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: Gradski stadion Vršac

Delegat: Bojan Đulić

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Marko Hrutka

Posmatrač: Goran Jovanović

Četvrti sudija: Uroš Ržić

II pomoćnik: Goran Bogićević

Stadion: FK Radnički

Delegat: Vuk Blečić

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Četvrti sudija: Milan Stefanović

Posmatrač: Milivoje Aksentijević

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4

Delegat: Željko Petković

Posmatrač: Milan Jeremić

Glavni sudija: Mladen Jakovljević

I pomoćnik: Milorad Jovanović

II pomoćnik: Marko Đuričić

Četvrti sudija: Miroslav Matić

Stadion: Karađorđe

Delegat: Dragoslav Đerman

Glavni sudija: David Matić

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Ilija Lovre

Četvrti sudija: Marko Delibašić

Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi

Stadion: Stadion Radomir Antić

Delegat: Branko Todorović

I pomoćnik: Marko Živković

II pomoćnik: Nikola Obradović

Četvrti sudija: Miroslav Miletić

Glavni sudija: Pavle Ilić

Posmatrač: Dragan Radulović

Stadion: Gradski stadion Dinamo Pančevo

Delegat: Nemanja Milanović

Glavni sudija: Nikola Bikić

I pomoćnik: Predrag Rađen

II pomoćnik: Luka Živković

Četvrti sudija: Dragan Zorić

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: Gradski stadion Sremska Mitrovica

Delegat: Novak Kostrešević

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Ivan Cvetković

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Četvrti sudija: Darko Jeknić

Posmatrač: Zdravko Savić

Stadion: Stadion "Dragan Dzajić"

Delegat: Miroslav Bukvić

Posmatrač: Dejan Dimitrijević

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Petar Radić

Četvrti sudija: Marko Ivković

Stadion: stadion FK Voždovac

Delegat: Radenko Stevović

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Aleksandar Marjanović

II pomoćnik: Ivan Blagojević

Četvrti sudija: Stefan Filipović

Posmatrač: Krstivoje Filipović

Stadion: Stadion FK Smederevo

Delegat: Zoran Trajanovski

Glavni sudija: Milan Stefanović

II pomoćnik: Svetozar Živin

Četvrti sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Nikola Borović

Posmatrač: Igor Paunović

Stadion: FK BASK

Delegat: Zvonko Jevremović

Glavni sudija: Marko Gnjatović

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Andreja Piljak

Četvrti sudija: Igor Kovačević

Posmatrač: Jovica Šavija

Stadion: Stadion Metalac

Delegat: Darko Bradonjić

Glavni sudija: Predrag Janjuš

I pomoćnik: Ivan Mikalački

II pomoćnik: Goran Šain

Četvrti sudija: Dejan Petrović

Posmatrač: Nenad Đokić

Stadion: SC Mladost

Delegat: Branislav Pandurov

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Boško Božović

Četvrti sudija: Dejan Trifković

Posmatrač: Branko Pavlović

Stadion: Stadion FK Mačva

Delegat: Dragoslav Josipović

Glavni sudija: Stefan Jeknić

I pomoćnik: Aleksandar Vladić

II pomoćnik: Bojan Laluja

Četvrti sudija: Saša Ranisavić

Posmatrač: Nikola Tomičić

Stadion: TOJO Tires Arena

Delegat: Srđan Zavišin

Glavni sudija: Nikola Đorđević

I pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

II pomoćnik: Željko Đurić

Četvrti sudija: Marko Mihailović

Posmatrač: Ilija Brdar

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Milosav Ivković

Glavni sudija: Nikola Petrović

I pomoćnik: Petar Radić

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

Posmatrač: Dejan Anđelković

Stadion: Karađorđe

Delegat: Nenad Nikolić

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Miloš Tošić

Četvrti sudija: Nikola Petrović

Posmatrač: Radovan Stepanović

Stadion: Gradski stadion Vršac

Delegat: Miodrag Radaković

Glavni sudija: Milan Stefanović

Četvrti sudija: Miroslav Milenković

Posmatrač: Zoran Šipčić

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Radisav Mutavdžić

Glavni sudija: Predrag Janjuš

I pomoćnik: Bojan Tomović

II pomoćnik: Goran Šain

Četvrti sudija: Saša Ranisavić

Posmatrač: Milorad Milićević

Stadion: stadion FK Voždovac

Delegat: Branko Stojaković

Glavni sudija: Nikola Đorđević

I pomoćnik: Nikola Obradović

II pomoćnik: Milan Pešović

Četvrti sudija: Miroslav Miletić

Posmatrač: Ana Minić

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Zlatan Haskić

Glavni sudija: Stefan Jeknić

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: David Matić

Posmatrač: Dejan Delević

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Velibor Novović

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Četvrti sudija: Uroš Ržić

Posmatrač: Jovica Šavija

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Ljubomir Kovačević

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Nikola Bikić

Posmatrač: Branko Pavlović

Stadion: TOJO Tires Arena

Delegat: Željko Varagić

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Ivan Blagojević

II pomoćnik: Nemanja Todorović

Četvrti sudija: Stefan Filipović

Posmatrač: Milan Jeremić

Stadion: Rajko Mitić

Nema podataka

Stadion: Stadion Partizana

Nema podataka

Stadion: Stadion Čika Dača

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Čukarički

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka