Sudije

Druga Futsal liga - delegiranje 21/22

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: SRC Jedinstvo

Prvi sudija: Marjan Sarka

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: SC Šivara

Delegat: Nebojša Ristić

Posmatrač: Vladimir Franeta

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Treći sudija: Ivan Stanković

Stadion: Sala Jezero

Prvi sudija: Predrag Lazarević

Drugi sudija: Đorđe Ninić

Treći sudija: Nemanja Radić

Delegat: Milivoje Tomić

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: OŠ. Sv. Sava

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Nikola Aleksić

Treći sudija: Ivan Biorac

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: dvorana Smederevo

Drugi sudija: Željko Stoilkov

Treći sudija: Marko Majstorović

Delegat: Nenad Mitić

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Prvi sudija: Bojan Milić

Stadion: Sala Ranko Žeravica

Prvi sudija: Miloš Jocović

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Marko Savić

Delegat: Robert Petrović

Posmatrač: Radenko Bošković

Stadion: Kristalna sala

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Radoslav Milenković

Treći sudija: Marko Martinović

Delegat: Miloš Lazarević

Stadion: Sala Jezero

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Miloš Grujić

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Tomislav Čolić

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: Čika Duško Jovanović

Posmatrač: Sreten Vasić

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Delegat: Mikica Stojiljković

Treći sudija: Bojan Milić

Stadion: SRC Dubočica

Prvi sudija: Dejan Stajić

Drugi sudija: Danijel Ristić

Treći sudija: Stefan Filipović (S)

Delegat: Saša Stefanović

Stadion: SPC Vojvodina

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Vladan Radulović

Delegat: Boris Pravilović

Posmatrač: Đorđe Bilić

Treći sudija: Bojan Graovac

Stadion: SC Rakovica

Prvi sudija: Petar Radojčić

Treći sudija: Stefan Batinica

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Mile Bekrić

Drugi sudija: Vladimir Tošić

Stadion: SRC Obrenovac

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Nikola Aleksić

Treći sudija: Đorđe Ninić

Delegat: Robert Petrović

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: SC Šivara

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Željko Stoilkov

Treći sudija: Igor Mladenović

Posmatrač: Sreten Vasić

Delegat: Bojan Nikolić

Stadion: OŠ. Sv. Sava

Prvi sudija: Marjan Sarka

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Treći sudija: Milan Jeremić

Delegat: Miloš Radanović

Posmatrač: Božidar Ninčić

Stadion: dvorana Smederevo

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Vladan Miladinović

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: Sala Ranko Žeravica

Posmatrač: Željko Stankov

Delegat: Milenko Marić

Treći sudija: Strahinja Radović

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Stadion: SRC Jedinstvo

Prvi sudija: Branko Galić

Drugi sudija: Ivan Biorac

Treći sudija: Miloš Živanović

Delegat: Miroslav Marjanović

Posmatrač: Radenko Bošković

Stadion: Sportska hala Čika Duško Jovanović

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Srđan Mihajlović

Delegat: Nenad Mitić

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: SC Rakovica

Prvi sudija: Đorđe Ninić

Drugi sudija: Predrag Lazarević

Treći sudija: Marko Savić

Delegat: Milovan Marjanović

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: Sala Jezero

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Aleksandar Ranđelović

Treći sudija: Ivan Stanković

Delegat: Saša Stefanović

Stadion: SRC Jedinstvo

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Nikola Aleksić

Treći sudija: Milan Jeremić

Delegat: Boris Pravilović

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: SRC Dubočica

Prvi sudija: Miloš Grujić

Delegat: Miroslav Marjanović

Drugi sudija: Igor Mladenović

Treći sudija: Stefan Filipović (S)

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: SPC Vojvodina

Prvi sudija: Branko Galić

Drugi sudija: Marko Majstorović

Treći sudija: Vladimir Tošić

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: dvorana Smederevo

Prvi sudija: Miloš Jocović

Drugi sudija: Predrag Vujić

Treći sudija: Vladimir Tošić

Posmatrač: Željko Stankov

Delegat: Miloš Petković

Stadion: Sala Ranko Žeravica

Treći sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Miloš Grujić

Prvi sudija: Bratislav Jović

Delegat: Mikica Stojiljković

Posmatrač: Božidar Ninčić

Stadion: SC Šivara

Prvi sudija: Danijel Ristić

Drugi sudija: Nemanja Kostić

Treći sudija: Dalibor Zlatković

Delegat: Aleksandar Simonović

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: SRC Obrenovac

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Treći sudija: Strahinja Radović

Delegat: Đorđe Marković

Posmatrač: Mile Bekrić

Stadion: OŠ. Sv. Sava

Prvi sudija: Đorđe Ninić

Drugi sudija: Ivan Biorac

Treći sudija: Predrag Lazarević

Delegat: Miloš Lazarević

Stadion: Kristalna Dvorana

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Branko Galić

Delegat: Milovan Čičić

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: SRC Jedinstvo

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Marko Martinović

Treći sudija: Vladimir Tošić

Delegat: Dragutin Božović

Stadion: SRC Dubočica

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Ivan Stanković

Treći sudija: Igor Mladenović

Delegat: Marjan Đorđević

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: Sala Jezero

Prvi sudija: Branko Galić

Drugi sudija: Milan Jeremić

Treći sudija: Strahinja Radović

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: SPC Vojvodina

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Srđan Mihajlović

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Radenko Bošković

Stadion: dvorana Smederevo

Prvi sudija: Marjan Sarka

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Treći sudija: Marko Majstorović

Delegat: Mihajlo Nadaždin

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: SC Rakovica

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Miloš Petković

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: Sportska hala Čika Duško Jovanović

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Nikola Rabrenović

Treći sudija: Branko Galić

Delegat: Nebojša Ristić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: OŠ. Sv. Sava

Prvi sudija: Branko Galić

Drugi sudija: Marko Savić

Treći sudija: Stefan Batinica

Delegat: Milovan Čičić

Posmatrač: Mile Bekrić

Stadion: Sala Ranko Žeravica

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Srđan Mihajlović

Delegat: Nenad Mitić

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: SC Šivara

Prvi sudija: Predrag Lazarević

Drugi sudija: Đorđe Ninić

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: Kristalna Dvorana

Prvi sudija: Radoslav Milenković

Drugi sudija: Marko Majstorović

Treći sudija: Miloš Živanović

Delegat: Miloš Lazarević

Stadion: SRC Obrenovac

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Željko Stoilkov

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: SRC Dubočica

Prvi sudija: Aleksandar Minić

Drugi sudija: Danijel Ristić

Treći sudija: Nemanja Kostić

Delegat: Aleksandar Simonović

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: SC Rakovica

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Treći sudija: Strahinja Radović

Delegat: Milovan Marjanović

Posmatrač: Božidar Ninčić

Stadion: dvorana Smederevo

Prvi sudija: Radoslav Milenković

Drugi sudija: Nemanja Radić

Treći sudija: Miloš Živanović

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: Sala Jezero

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Marko Martinović

Treći sudija: Strahinja Radović

Delegat: Milivoje Tomić

Posmatrač: Radenko Bošković

Stadion: OŠ. Sv. Sava

Prvi sudija: Bratislav Jović

Delegat: Saša Stefanović

Drugi sudija: Aleksandar Ranđelović

Treći sudija: Marko Savić

Stadion: SRC Jedinstvo

Prvi sudija: Bojan Graovac

Treći sudija: Srđan Mihajlović

Delegat: Miloš Radanović

Posmatrač: Željko Stankov

Drugi sudija: Marjan Sarka

Stadion: SC Šivara

Drugi sudija: Danijel Ristić

Treći sudija: Miloš Grujić

Prvi sudija: Aleksandar Minić

Delegat: Mikica Stojiljković

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: SRC Obrenovac

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Dejan Stajić

Posmatrač: Rajko Katanić

Treći sudija: Dalibor Zlatković

Delegat: Miroslav Marjanović

Stadion: Sala Ranko Žeravica

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Treći sudija: Stefan Batinica

Delegat: Miloš Petković

Posmatrač: Dragan Radovanović

Prvi sudija: Marjan Sarka

Stadion: Sportska hala Čika Duško Jovanović

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Tomislav Čolić

Posmatrač: Radenko Bošković

Stadion: Kristalna sala

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Branko Galić

Treći sudija: Milan Jeremić

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: SPC Vojvodina

Drugi sudija: Miloš Živanović

Prvi sudija: Marko Majstorović

Treći sudija: Vladimir Tošić

Delegat: Milovan Čičić

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: dvorana Smederevo

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Miloš Grujić

Treći sudija: Igor Mladenović

Delegat: Bratislav Denić

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: SRC Dubočica

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Željko Stoilkov

Treći sudija: Nemanja Kostić

Delegat: Bojan Nikolić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: OŠ. Sv. Sava

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Treći sudija: Strahinja Radović

Delegat: Dejan Prodanović

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: Sala Ranko Žeravica

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Marko Martinović

Treći sudija: Đorđe Ninić

Posmatrač: Đorđe Bilić

Delegat: Miloš Lazarević

Stadion: Sala Jezero

Prvi sudija: Vladan Radulović

Drugi sudija: Nikola Aleksić

Treći sudija: Nemanja Radić

Delegat: Tomislav Čolić

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: SRC Jedinstvo

Prvi sudija: Branko Galić

Drugi sudija: Ivan Biorac

Treći sudija: Stefan Batinica

Posmatrač: Božidar Ninčić

Delegat: Boris Pravilović

Stadion: SC Rakovica

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Dejan Stajić

Treći sudija: Dalibor Zlatković

Posmatrač: Dragan Radovanović

Delegat: Milovan Marjanović

Stadion: SRC Obrenovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Delegat: Miloš Berisavac

Prvi sudija: Bojan Graovac

Treći sudija: Miloš Živanović

Stadion: SC Šivara

Prvi sudija: Ivan Biorac

Drugi sudija: Marko Majstorović

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: Čika Duško Jovanović

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Treći sudija: Strahinja Radović

Delegat: Darko Petronijević

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: SPC Vojvodina

Prvi sudija: Marjan Sarka

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Miloš Radanović

Posmatrač: Mile Bekrić

Stadion: Kristalna sala

Prvi sudija: Đorđe Ninić

Drugi sudija: Predrag Lazarević

Treći sudija: Marko Savić

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: Sportska hala Čika Duško Jovanović

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Stevan Lazarević

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Mikica Stojiljković

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: SC Slana Bara

Posmatrač: Željko Stankov

Prvi sudija: Predrag Lazarević

Drugi sudija: Đorđe Ninić

Treći sudija: Miloš Živanović

Delegat: Miloš Petković

Stadion: SRC Dubočica

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Nemanja Kostić

Delegat: Aleksandar Simonović

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: SRC Obrenovac

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Srđan Mihajlović

Delegat: Robert Petrović

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: dvorana Smederevo

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Miloš Grujić

Delegat: Nenad Mitić

Posmatrač: Radenko Bošković

Stadion: SC Šivara

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Treći sudija: Stevan Lazarević

Delegat: Saša Stefanović

Stadion: OŠ. Sv. Sava

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Ivan Biorac

Treći sudija: Branko Galić

Delegat: Miloš Petković

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: SRC Obrenovac

Drugi sudija: Bojan Graovac

Prvi sudija: Marjan Sarka

Treći sudija: Milan Jeremić

Delegat: Đorđe Marković

Posmatrač: Božidar Ninčić

Stadion: SC Slodes

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Milan Jeremić

Delegat: Milenko Marić

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: Kristalna sala

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Blagoje Mijailović

Delegat: Vladan Miladinović

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: Sportska hala Čika Duško Jovanović

Prvi sudija: Ivan Biorac

Drugi sudija: Branko Galić

Treći sudija: Stefan Batinica

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: Sala Jezero

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Ivan Stanković

Treći sudija: Miloš Grujić

Delegat: Dejan Prodanović

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: SRC Obrenovac

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Treći sudija: Nemanja Radić

Delegat: Miroslav Marjanović

Posmatrač: Mile Bekrić

Stadion: SC Šivara

Treći sudija: Željko Stoilkov

Delegat: Nebojša Ristić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Nikola Aleksić

Stadion: Kristalna sala

Treći sudija: Đorđe Ninić

Prvi sudija: Marko Majstorović

Drugi sudija: Radoslav Milenković

Delegat: Milovan Čičić

Posmatrač: Božidar Ninčić

Stadion: OŠ. Sv. Sava

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Dejan Stajić

Treći sudija: Danijel Ristić

Delegat: Saša Stefanović

Stadion: SC Rakovica

Prvi sudija: Marko Majstorović

Drugi sudija: Radoslav Milenković

Treći sudija: Miloš Živanović

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: SRC Dubočica

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Marko Martinović

Treći sudija: Stefan Filipović (S)

Delegat: Bojan Nikolić

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: Sala Čika Duško Jovanović

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Stevan Lazarević

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Tomislav Jakovljević

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: SPC Vojvodina

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Aleksandar Jakšić

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Miroslav Marjanović

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: Sala Čika Duško Jovanović

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Ivan Stanković

Treći sudija: Nemanja Radić

Delegat: Tomislav Čolić

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: SC Šivara

Delegat: Marjan Đorđević

Prvi sudija: Aleksandar Minić

Drugi sudija: Danijel Ristić

Treći sudija: Stevan Lazarević

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: SRC Obrenovac

Prvi sudija: Marko Majstorović

Drugi sudija: Miloš Živanović

Treći sudija: Radoslav Milenković

Delegat: Milovan Marjanović

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: OŠ. Sv. Sava

Delegat: Đorđe Marković

Prvi sudija: Marjan Sarka

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Treći sudija: Stefan Batinica

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: Kristalna sala

Delegat: Milenko Marić

Posmatrač: Đorđe Bilić

Treći sudija: Đorđe Ninić

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Branko Galić

Stadion: SRC Dubočica

Prvi sudija: Dejan Stajić

Drugi sudija: Danijel Ristić

Treći sudija: Stefan Filipović (S)

Delegat: Aleksandar Simonović

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: Sala Jezero

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Stevan Lazarević

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: SPC Vojvodina

Delegat: Miloš Radanović

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Predrag Lazarević

Posmatrač: Željko Stankov

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Stadion: SC Rakovica

Prvi sudija: Miloš Jocović

Drugi sudija: Vladimir Tošić

Treći sudija: Milan Jeremić

Delegat: Dragutin Božović

Stadion: SPC Vojvodina

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Milan Jeremić

Treći sudija: Stefan Batinica

Delegat: Nenad Mitić

Posmatrač: Radenko Bošković

Stadion: Sala Čika Duško Jovanović

Prvi sudija: Nemanja Kostić

Drugi sudija: Stefan Filipović (S)

Treći sudija: Strahinja Radović

Delegat: Aleksandar Simonović

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: Kristalna sala

Treći sudija: Miloš Živanović

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Vladan Radulović

Delegat: Boris Pravilović

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: SC Šivara

Treći sudija: Ivan Stanković

Prvi sudija: Ivan Biorac

Drugi sudija: Branko Galić

Delegat: Miloš Lazarević

Stadion: dvorana Smederevo

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Željko Stoilkov

Delegat: Tomislav Jakovljević

Posmatrač: Željko Stankov

Treći sudija: Marko Majstorović

Stadion: OŠ. Sv. Sava

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Branko Galić

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: SC Rakovica

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Stevan Lazarević

Treći sudija: Miloš Grujić

Delegat: Nenad Mutavdžić

Posmatrač: Božidar Ninčić

Stadion: Sala Jezero

Prvi sudija: Predrag Lazarević

Drugi sudija: Đorđe Ninić

Treći sudija: Nemanja Radić

Delegat: Milivoje Tomić

Posmatrač: Radenko Bošković

Stadion: SC Slana Bara

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Mile Bekrić

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Stefan Batinica

Stadion: SRC Obrenovac

Delegat: Darko Petronijević

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Strahinja Radović

Treći sudija: Nemanja Radić

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: SC Rakovica

Posmatrač: Zoran Antonić

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Milan Jeremić

Delegat: Milovan Marjanović

Stadion: Kristalna sala

Drugi sudija: Srđan Mihajlović

Treći sudija: Blagoje Mijailović

Posmatrač: Radenko Bošković

Prvi sudija: Bojan Burojević

Delegat: Mihajlo Nadaždin

Stadion: SRC Dubočica

Delegat: Marjan Đorđević

Prvi sudija: Dejan Stajić

Drugi sudija: Dalibor Zlatković

Treći sudija: Danijel Ristić

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: dvorana Smederevo

Prvi sudija: Milan Jeremić

Drugi sudija: Stefan Batinica

Treći sudija: Miloš Živanović

Delegat: Milenko Marić

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: OŠ. Sv. Sava

Prvi sudija: Vladimir Tošić

Drugi sudija: Predrag Vujić

Treći sudija: Marjan Sarka

Delegat: Đorđe Marković

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: Sala Jezero

Delegat: Milivoje Tomić

Posmatrač: Sreten Vasić

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Stevan Lazarević

Treći sudija: Nemanja Radić