Sudije

Kup Srbije 22/23 - delegiranje

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Rade Popović

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Četvrti sudija: Igor Kovačević

Posmatrač: Dejan Anđelković

Stadion: Stadion FK Mačva

Delegat: Vlado Glođović

Posmatrač: Ilija Brdar

I pomoćnik: Boško Božović

II pomoćnik: Ivan Blagojević

Četvrti sudija: Predrag Janjuš

Glavni sudija: Milan Ilić

Stadion: FK "Radnički Klupci"

Četvrti sudija: Nikola Katić

Glavni sudija: Predrag Janjuš

I pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

II pomoćnik: Jovan Jovčić

Posmatrač: Zoran Ćupić

Delegat: Miroslav Bukvić

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Delegat: Aleksandar Simić

Glavni sudija: Saša Ranisavić

I pomoćnik: Bojan Tomović

II pomoćnik: Goran Šain

Posmatrač: Krstivoje Filipović

Četvrti sudija: Neđo Mrđa

Stadion: Stadion FK Bežanija

Delegat: Zlatan Haskić

Glavni sudija: Mladen Jakovljević

I pomoćnik: Milan Pešović

II pomoćnik: Marko Nikolić

Četvrti sudija: Danilo Jerinić

Posmatrač: Vladimir Nedeljković

Stadion: Karađorđe

Delegat: Nenad Nikolić

Glavni sudija: Marko Mihailović

I pomoćnik: Milan Nedeljković

II pomoćnik: Srđan Kantar

Četvrti sudija: David Matić

Posmatrač: Dejan Nedić

Stadion: Gradski stadion Sremska Mitrovica

Delegat: Časlav Lukić

Posmatrač: Milenko Vukadinović

I pomoćnik: Marko Živković

II pomoćnik: Aleksandar Govedarović

Četvrti sudija: David Matić

Glavni sudija: Pavle Ilić

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Delegat: Zoran Trajanovski

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Četvrti sudija: Jelena Međedović

Posmatrač: Goran Marinković

Stadion: Stadion Švajcarija-Zlatibor

Delegat: Ivan Karapetrović

Glavni sudija: Nikola Petrović (Šajkaš)

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Predrag Rađen

Četvrti sudija: Marina Živković

Posmatrač: Boško Jovanetić

Stadion: Stadion FK Kabel

Delegat: Srđan Zavišin

Glavni sudija: Aleksandar Vukadinović

I pomoćnik: Miloš Mitić

II pomoćnik: Uroš Stojković

Četvrti sudija: Marko Gnjatović

Posmatrač: Milorad Vujačić

Stadion: Kralj Petar Prvi

Delegat: Dragoslav Josipović

I pomoćnik: Njegoš Tubić

II pomoćnik: Uroš Radovanović

Četvrti sudija: Aleksandar Lukić

Posmatrač: Slobodan Veselinović

Glavni sudija: Nenad Đorđević

Stadion: Stadion OFK Žarkovo

Delegat: Mikica Milisavljević

Glavni sudija: Stefan Filipović

I pomoćnik: Nemanja Todorović

II pomoćnik: Stefan Kalezić

Četvrti sudija: Nemanja Mitrović

Posmatrač: Nikola Tomičić

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Momčilo Marić

Četvrti sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Glavni sudija: Marko Delibašić

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: Stadion FK"POLET" Ljubić

Delegat: Radisav Mutavdžić

II pomoćnik: Bojan Laluja

Četvrti sudija: Dragutin Meničanin

Posmatrač: Dragan Radulović

Glavni sudija: Stefan Jeknić

I pomoćnik: Aleksandar Vladić

Stadion: SC Mladost

Delegat: Branislav Pandurov

Glavni sudija: Ljubiša Borisavljević

I pomoćnik: Nebojša Savić

II pomoćnik: Stefan Jeremić

Četvrti sudija: Miroslav Miletić

Posmatrač: Jovica Šavija

Stadion: TOJO Tires Arena

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Milorad Jovanović

Delegat: Dragan Todorović

II pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Četvrti sudija: Marko Delibašić

Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi

Stadion: Gradski stadion Čair

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Stefan Đokić

Posmatrač: Dejan Andrejić

Glavni sudija: Lazar Lukić

Delegat: Dragan Milentijević

Stadion: Caizcoin Arena

Četvrti sudija: Miroslav Miletić

Posmatrač: Mile Gavrilović

Delegat: Zvonko Jevremović

Glavni sudija: Pavle Ilić

I pomoćnik: Marko Živković

II pomoćnik: Aleksandar Govedarović

Stadion: Stadion Metalac

Nema podataka

Stadion: FK Radnički

Delegat: Branko Stojaković

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Nebojša Savić

II pomoćnik: Miloš Mitić

Četvrti sudija: Aleksandar Nikolić

Posmatrač: Milan Jeremić

Stadion: TSC Arena

Delegat: Hasib Bakić

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

Posmatrač: Branko Pavlović

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Stadion: Karađorđe

Delegat: Novak Kostrešević

Četvrti sudija: David Matić

Posmatrač: Milorad Vujačić

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Ivan Mikalački

II pomoćnik: Dragan Peranović

Stadion: Gradski stadion Sremska Mitrovica

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Subotica

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka