Sudije

Prva Futsal liga - delegiranje 21/22

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: UFK Lagator

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Bojan Graovac

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Dragutin Božović

Stadion: USC Čair

Prvi sudija: Dejan Stajić

Drugi sudija: Danijel Ristić

Treći sudija: Nemanja Kostić

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: Sportska sala Pendik

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Predrag Lazarević

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: SC Mladost

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Ivan Stanković

Delegat: Nenad Mutavdžić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Treći sudija: Dalibor Zlatković

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Miloš Jocović

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Srđan Mihajlović

Delegat: Milenko Marić

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: KSC Pinki

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Treći sudija: Nemanja Radić

Delegat: Darko Petronijević

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: USC Čair

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Bratislav Jović

Delegat: Marjan Đorđević

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: oš.Kirilo Savić

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Ivan Biorac

Delegat: Milivoje Tomić

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

Treći sudija: Predrag Vujić

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Miloš Jocović

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Marko Martinović

Treći sudija: Radoslav Milenković

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: Sportska sala Pendik

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Delegat: Bratislav Denić

Treći sudija: Ivan Stanković

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: Dvorana Vranje

Delegat: Nebojša Ristić

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Milić

Treći sudija: Željko Stoilkov

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: UFK Lagator

Prvi sudija: Radoslav Milenković

Drugi sudija: Marko Majstorović

Delegat: Robert Petrović

Posmatrač: Radenko Bošković

Treći sudija: Miloš Živanović

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Stefan Batinica

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: OŠ.Mike Antić

Prvi sudija: Marjan Sarka

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Delegat: Mihajlo Nadaždin

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Dejan Stajić

Treći sudija: Nemanja Kostić

Delegat: Tomislav Čolić

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: USC Čair

Posmatrač: Vladimir Franeta

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Ivan Biorac

Delegat: Miroslav Marjanović

Stadion: KSC Pinki

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Treći sudija: Nemanja Radić

Delegat: Darko Petronijević

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Stefan Batinica

Treći sudija: Marko Savić

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: oš.Kirilo Savić

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Željko Stoilkov

Delegat: Saša Stefanović

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Ivan Biorac

Delegat: Đorđe Marković

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: Sportska sala Pendik

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Nikola Aleksić

Treći sudija: Strahinja Radović

Delegat: Dejan Prodanović

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: USC Čair

Prvi sudija: Dejan Stajić

Drugi sudija: Dalibor Zlatković

Treći sudija: Stefan Filipović (S)

Delegat: Vladan Miladinović

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: Dvorana Vranje

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Miloš Grujić

Treći sudija: Danijel Ristić

Delegat: Nenad Mutavdžić

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: UFK Lagator

Treći sudija: Bojan Burojević

Delegat: Predrag Beljević

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Aleksandar Jakšić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Branko Galić

Treći sudija: Milan Jeremić

Posmatrač: Zoran Antonić

Delegat: Nenad Mitić

Stadion: sportska hala Vranje

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Dejan Stajić

Delegat: Bratislav Denić

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: OŠ.Mike Antić

Prvi sudija: Aleksandar Minić

Drugi sudija: Željko Stoilkov

Treći sudija: Bratislav Jović

Delegat: Bojan Nikolić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: KSC Pinki

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Vladimir Tošić

Delegat: Dragutin Božović

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

Prvi sudija: Ivan Biorac

Drugi sudija: Marko Majstorović

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Boris Pravilović

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: UFK Lagator

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Nikola Aleksić

Delegat: Miloš Lazarević

Stadion: oš.Kirilo Savić

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Ivan Stanković

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Milivoje Tomić

Posmatrač: Radenko Bošković

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Delegat: Mihajlo Nadaždin

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Marko Martinović

Treći sudija: Ivan Biorac

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: USC Čair

Prvi sudija: Nemanja Kostić

Treći sudija: Igor Mladenović

Delegat: Marjan Đorđević

Drugi sudija: Stefan Filipović (S)

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: Sportska sala Pendik

Delegat: Vladan Miladinović

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Branko Galić

Treći sudija: Ivan Biorac

Stadion: Dvorana Vranje

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Danijel Ristić

Delegat: Miroslav Marjanović

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: Sportska sala Pendik

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Nikola Rabrenović

Treći sudija: Radoslav Milenković

Delegat: Miroslav Marjanović

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Srđan Mihajlović

Treći sudija: Bane Papišta

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: USC Čair

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Ivan Stanković

Delegat: Saša Stefanović

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Vladimir Tošić

Drugi sudija: Predrag Vujić

Treći sudija: Predrag Lazarević

Posmatrač: Mile Bekrić

Delegat: Milenko Marić

Stadion: oš.Kirilo Savić

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Marko Martinović

Delegat: Dejan Prodanović

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: Sala OŠ Mike Antić

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Radoslav Milenković

Treći sudija: Stefan Filipović (S)

Delegat: Aleksandar Simonović

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: UFK Lagator

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Vladimir Tošić

Delegat: Mihajlo Nadaždin

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: KSC Pinki

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Stefan Batinica

Treći sudija: Milan Jeremić

Delegat: Miloš Petković

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Željko Stoilkov

Delegat: Nenad Mutavdžić

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: KSC Pinki

Prvi sudija: Marko Majstorović

Drugi sudija: Radoslav Milenković

Treći sudija: Đorđe Ninić

Delegat: Milovan Marjanović

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: USC Čair

Prvi sudija: Dejan Stajić

Drugi sudija: Danijel Ristić

Treći sudija: Dalibor Zlatković

Delegat: Marjan Đorđević

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Željko Stoilkov

Delegat: Bratislav Denić

Posmatrač: Mile Bekrić

Stadion: oš.Kirilo Savić

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Nemanja Radić

Delegat: Tomislav Jakovljević

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: sportska hala Vranje

Prvi sudija: Nemanja Kostić

Drugi sudija: Stefan Filipović (S)

Treći sudija: Dalibor Zlatković

Delegat: Nenad Mutavdžić

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: Sportska sala Pendik

Delegat: Miloš Berisavac

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Marko Martinović

Stadion: USC Čair

Delegat: Dragutin Božović

Prvi sudija: Marko Majstorović

Drugi sudija: Radoslav Milenković

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Stadion: UFK Lagator

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Đorđe Ninić

Treći sudija: Srđan Mihajlović

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Aleksandar Jakšić

Treći sudija: Željko Stoilkov

Delegat: Darko Petronijević

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

Prvi sudija: Vladan Radulović

Drugi sudija: Ivan Biorac

Treći sudija: Vladimir Tošić

Delegat: Mihajlo Nadaždin

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: USC Čair

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Ivan Stanković

Delegat: Mikica Stojiljković

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: oš.Kirilo Savić

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Branko Galić

Treći sudija: Srđan Mihajlović

Delegat: Darko Petronijević

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: KSC Pinki

Prvi sudija: Blagoje Mijailović

Drugi sudija: Marjan Sarka

Treći sudija: Stefan Batinica

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Treći sudija: Milan Jeremić

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Miloš Jocović

Delegat: Nenad Mitić

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: sportska hala Vranje

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Danijel Ristić

Delegat: Miloš Berisavac

Prvi sudija: Nebojša Panić

Stadion: UFK Lagator

Prvi sudija: Bojan Burojević

Drugi sudija: Dušan Arsović

Treći sudija: Strahinja Radović

Delegat: Đorđe Marković

Posmatrač: Radenko Bošković

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Srđan Mihajlović

Delegat: Boris Pravilović

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: Sportska sala Pendik

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Željko Stoilkov

Delegat: Bratislav Denić

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: USC Čair

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Nikola Aleksić

Delegat: Vladan Miladinović

Treći sudija: Miloš Grujić

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Vladimir Tošić

Delegat: Miloš Lazarević

Stadion: oš.Kirilo Savić

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Srđan Mihajlović

Delegat: Milivoje Tomić

Posmatrač: Radenko Bošković

Stadion: KSC Pinki

Prvi sudija: Vladan Radulović

Drugi sudija: Ivan Biorac

Treći sudija: Predrag Lazarević

Delegat: Milenko Marić

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Milić

Treći sudija: Bojan Burojević

Delegat: Mikica Stojiljković

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: Sala OŠ Mike Antić

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Nikola Aleksić

Treći sudija: Oliver Nikolić

Delegat: Nenad Mutavdžić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Nikola Aleksić

Treći sudija: Ivan Biorac

Delegat: Milovan Čičić

Posmatrač: Božidar Ninčić

Stadion: USC Čair

Posmatrač: Vladimir Franeta

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Dalibor Stanković

Treći sudija: Marko Martinović

Delegat: Nebojša Ristić

Stadion: UFK Lagator

Prvi sudija: Marko Majstorović

Drugi sudija: Radoslav Milenković

Treći sudija: Srđan Mihajlović

Delegat: Robert Petrović

Posmatrač: Mile Bekrić

Stadion: oš.Kirilo Savić

Treći sudija: Nemanja Radić

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Miloš Grujić

Delegat: Bojan Nikolić

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: Sportska sala Pendik

Prvi sudija: Marjan Sarka

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Treći sudija: Dušan Arsović

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: KSC Pinki

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Željko Stoilkov

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: OŠ.Mike Antić

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Treći sudija: Dušan Arsović

Delegat: Miroslav Marjanović

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: Sala Vranje

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Dejan Stajić

Delegat: Miroslav Marjanović

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: SC Rakovica

Prvi sudija: Bojan Graovac

Treći sudija: Bane Papišta

Delegat: Mihajlo Nadaždin

Drugi sudija: Predrag Vujić

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Đorđe Ninić

Treći sudija: Vladimir Tošić

Delegat: Miloš Petković

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: oš.Kirilo Savić

Prvi sudija: Ivan Stanković

Drugi sudija: Aleksandar Ranđelović

Treći sudija: Bratislav Jović

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Posmatrač: Rajko Katanić

Delegat: Dejan Prodanović

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Aleksandar Jakšić

Treći sudija: Stefan Batinica

Stadion: UFK Lagator

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Marko Martinović

Treći sudija: Radoslav Milenković

Delegat: Milovan Marjanović

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: USC Banjica

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Srđan Mihajlović

Delegat: Mihajlo Nadaždin

Posmatrač: Mile Bekrić

Stadion: USC Čair

Prvi sudija: Dejan Stajić

Drugi sudija: Danijel Ristić

Treći sudija: Dalibor Zlatković

Delegat: Nebojša Ristić

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: Sportska sala Pendik

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Prvi sudija: Marko Majstorović

Drugi sudija: Radoslav Milenković

Treći sudija: Miloš Živanović

Delegat: Vladan Miladinović

Stadion: OŠ.Mike Antić

Prvi sudija: Nemanja Kostić

Treći sudija: Bratislav Jović

Delegat: Tomislav Čolić

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Drugi sudija: Stefan Filipović (S)

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Božidar Ninčić

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Predrag Lazarević

Stadion: Sp.sala Vranje

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Branko Galić

Treći sudija: Đorđe Ninić

Delegat: Saša Stefanović

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Slavenko Matović