Sudije

Srpska liga - Vojvodina 22/23 - delegiranje

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: Stadion FK "Naftasgas" Elemir

Glavni sudija: Dragutin Meničanin

I pomoćnik: Luka Živković

II pomoćnik: Dušan Zorić

Četvrti sudija: Goran Tešanović

Delegat: Vladimir Nikolić

Posmatrač: Milan Obradović

Stadion: Stadion Jedinstvo Stara Pazova

Glavni sudija: Ivan Repček

I pomoćnik: Strahinja Kovač

II pomoćnik: Miloš Šavija

Četvrti sudija: Petar Vračar

Delegat: Jovica Milin

Posmatrač: Jovica Milin

Stadion: Slavko Maletin Vava

Glavni sudija: Neđo Mrđa

Delegat: Radovan Umićević

Posmatrač: Dejan Vučić

I pomoćnik: Stefan Mijanović

II pomoćnik: Zdravko Vujanov

Četvrti sudija: Nemanja Domazetoski

Stadion: Gradski stadion Dinamo Pančevo

Glavni sudija: Dragan Arsić

I pomoćnik: Uroš Stojić

II pomoćnik: Vladimir Miodanić

Četvrti sudija: Aleksa Grahovac

Delegat: Ozren Dukić

Posmatrač: Uroš Subotić

Stadion: Stadion FK "Stanišić"

Glavni sudija: Filip Todić

I pomoćnik: Predrag Svilenković

II pomoćnik: Stefan Petrović

Četvrti sudija: Aleksandar Bečanović

Delegat: Miodrag Drljača

Posmatrač: Aleksandar Šovljanski

Stadion: Stadion SK Tisa Njerš

Glavni sudija: Dušan Belić

I pomoćnik: Milan Runić

II pomoćnik: Aleksa Bibin

Četvrti sudija: Marko Popov

Delegat: Goran Leković

Posmatrač: Goran Leković

Stadion: Stadion FK Omladinac Novi Banovci

Glavni sudija: Dejan Petrović

I pomoćnik: Marko Nikolić

II pomoćnik: Slobodan Danilović

Četvrti sudija: Nikola Čekičević

Delegat: Momčilo Mićanović

Posmatrač: Momčilo Mićanović

Stadion: Stadion FK Kabel

Glavni sudija: Srđan Tanović

I pomoćnik: Miroslav Kantor

II pomoćnik: Vladimir Nikolić

Četvrti sudija: Kristijan Čapo

Delegat: Ivan Šibul

Posmatrač: Ivan Šibul

Stadion: Gradski stadion kraj Tise

Glavni sudija: Neđo Mrđa

I pomoćnik: Milan Runić

II pomoćnik: Marko Naumović

Četvrti sudija: Nemanja Domazetoski

Delegat: Aleksandar Šovljanski

Posmatrač: Aleksandar Šovljanski

Stadion: Stadion FK Kabel

Glavni sudija: Filip Todić

I pomoćnik: Stefan Mijanović

II pomoćnik: Draško Relić

Četvrti sudija: Zorana Stoiljković

Posmatrač: Marijan Rodean

Delegat: Pavel Roharik

Stadion: Stadion kod Skrobare

Glavni sudija: Nikola Čekičević

I pomoćnik: Predrag Svilenković

II pomoćnik: Vladimir Nikolić

Četvrti sudija: Dragutin Meničanin

Delegat: Bojan Jevtić

Posmatrač: Milan Krakanović

Stadion: Gradski Stadion Sombor

Posmatrač: Dragoljub Vuksanović

Glavni sudija: Ivan Repček

I pomoćnik: Strahinja Kovač

II pomoćnik: Miroslav Kantor

Četvrti sudija: Kristijan Čapo

Delegat: Vladimir Jelisavac

Stadion: Stadion Milan Sredanović

Glavni sudija: Dušan Belić

I pomoćnik: Aleksa Bibin

Četvrti sudija: Petar Vračar

Delegat: Nenad Haška

Posmatrač: Rade Vukelić

II pomoćnik: Dušan Petrović

Stadion: Stadion 1.maj Ruma

Glavni sudija: Aleksandar Bečanović

I pomoćnik: Nikola Čugalj

II pomoćnik: Dušan Zorić

Četvrti sudija: Nikola Šćepanović

Delegat: Milan Obradović

Posmatrač: Milan Obradović

Stadion: Stadion u Belegišu

Glavni sudija: Dragan Arsić

II pomoćnik: Luka Živković

Četvrti sudija: Rastko Petrović

Delegat: Dejan Vučić

Posmatrač: Dejan Vučić

I pomoćnik: Vladimir Miodanić

Stadion: Stadion FK Borac

Glavni sudija: Goran Tešanović

I pomoćnik: Miloš Šavija

Delegat: Branislav Ćaćić

Posmatrač: Branislav Ćaćić

Četvrti sudija: Marko Popov

II pomoćnik: Marko Maravić

Stadion: Stadion SK Tisa Njerš

Glavni sudija: Nikola Šćepanović

I pomoćnik: Dušan Lukić

II pomoćnik: Marko Maravić

Četvrti sudija: Petar Vračar

Delegat: Tomislav Savić

Posmatrač: Branislav Ćaćić

Stadion: Stadion FK Omladinac Novi Banovci

Četvrti sudija: Marko Popov

Delegat: Vladimir Nikolić

Posmatrač: Jovica Milin

II pomoćnik: Zdravko Vujanov

Glavni sudija: Dragan Zorić

I pomoćnik: Milan Runić

Stadion: Stadion Jedinstvo Stara Pazova

Četvrti sudija: Neđo Mrđa

Delegat: Dmitar Vujaković

Posmatrač: Ivan Šibul

Glavni sudija: Nemanja Domazetoski

I pomoćnik: Uroš Stojić

II pomoćnik: Marko Naumović

Stadion: Stadion FK "Naftasgas" Elemir

Glavni sudija: Aleksa Grahovac

I pomoćnik: Vladimir Miodanić

II pomoćnik: Luka Živković

Četvrti sudija: Dušan Belić

Delegat: Dejan Vučić

Posmatrač: Dejan Vučić

Stadion: Stadion FK "Stanišić"

Glavni sudija: Dejan Petrović

I pomoćnik: Dejan Radišić

II pomoćnik: Aleksa Bibin

Četvrti sudija: Ivan Repček

Delegat: Uroš Subotić

Posmatrač: Uroš Subotić

Stadion: Gradski stadion Dinamo Pančevo

Glavni sudija: Rastko Petrović

I pomoćnik: Stefan Mijanović

II pomoćnik: Stefan Petrović

Četvrti sudija: Filip Todić

Delegat: Dragoljub Vuksanović

Posmatrač: Dragoljub Vuksanović

Stadion: Gradski Stadion

Glavni sudija: Kristijan Čapo

I pomoćnik: Marko Nikolić

II pomoćnik: Vladimir Nikolić

Četvrti sudija: Goran Tešanović

Delegat: Milan Dakić

Posmatrač: Momčilo Mićanović

Stadion: Slavko Maletin Vava

Glavni sudija: Dragutin Meničanin

I pomoćnik: Draško Relić

II pomoćnik: Predrag Svilenković

Četvrti sudija: Nikola Čekičević

Delegat: Marijan Rodean

Posmatrač: Marijan Rodean

Stadion: Stadion u Belegišu

Glavni sudija: Dušan Belić

I pomoćnik: Dejan Radišić

II pomoćnik: Zdravko Vujanov

Četvrti sudija: Dejan Petrović

Delegat: Radovan Umićević

Posmatrač: Uroš Subotić

Stadion: Stadion FK Borac

Posmatrač: Dragoljub Vuksanović

Glavni sudija: Dragutin Meničanin

I pomoćnik: Slobodan Danilović

II pomoćnik: Strahinja Kovač

Četvrti sudija: Filip Todić

Delegat: Bojan Jevtić

Stadion: Stadion 1.maj Ruma

Glavni sudija: Srđan Tanović

I pomoćnik: Miroslav Kantor

II pomoćnik: Miloš Šavija

Četvrti sudija: Ivan Repček

Delegat: Milan Krakanović

Posmatrač: Milan Krakanović

Stadion: Stadion Milan Sredanović

Glavni sudija: Petar Vračar

I pomoćnik: Marko Nikolić

II pomoćnik: Luka Živković

Četvrti sudija: Goran Tešanović

Delegat: Jovica Milin

Posmatrač: Jovica Milin

Stadion: Stadion SK Tisa Njerš

Glavni sudija: Nikola Čekičević

I pomoćnik: Stefan Petrović

II pomoćnik: Ljubica Čubrilo

Četvrti sudija: Rastko Petrović

Delegat: Ivan Šibul

Posmatrač: Ivan Šibul

Stadion: Gradski stadion kraj Tise

Glavni sudija: Marko Popov

I pomoćnik: Nikola Grujić

II pomoćnik: Dušan Petrović

Četvrti sudija: Nemanja Domazetoski

Delegat: Siniša Sremac

Posmatrač: Momčilo Mićanović

Stadion: Stadion FK Kabel

Glavni sudija: Aleksandar Bečanović

I pomoćnik: Dušan Lukić

II pomoćnik: Marko Maravić

Četvrti sudija: Nikola Šćepanović

Delegat: Rade Vukelić

Posmatrač: Rade Vukelić

Stadion: Stadion kod Skrobare

Glavni sudija: Dragan Arsić

I pomoćnik: Dušan Zorić

II pomoćnik: Uroš Stojić

Četvrti sudija: Aleksa Grahovac

Delegat: Ozren Dukić

Posmatrač: Dragan Milošević

Stadion: Stadion FK Omladinac Novi Banovci

Glavni sudija: Ivan Repček

I pomoćnik: Strahinja Kovač

II pomoćnik: Vladimir Nikolić

Četvrti sudija: Petar Vračar

Delegat: Dragan Milošević

Posmatrač: Dragan Milošević

Stadion: Gradski stadion Dinamo Pančevo

Glavni sudija: Goran Tešanović

I pomoćnik: Miroslav Kantor

II pomoćnik: Nikola Čugalj

Četvrti sudija: Nikola Šćepanović

Delegat: Vladimir Jelisavac

Posmatrač: Miljan Mišić

Stadion: Stadion Jedinstvo Stara Pazova

Glavni sudija: Kristijan Čapo

I pomoćnik: Marko Nikolić

II pomoćnik: Miloš Šavija

Četvrti sudija: Srđan Tanović

Delegat: Goran Leković

Posmatrač: Goran Leković

Stadion: Gradski Stadion

Četvrti sudija: Zorana Stoiljković

Glavni sudija: Filip Todić

I pomoćnik: Predrag Svilenković

II pomoćnik: Draško Relić

Delegat: Nenad Haška

Posmatrač: Dejan Vučić

Stadion: Slavko Maletin Vava

Glavni sudija: Dejan Petrović

I pomoćnik: Aleksa Bibin

II pomoćnik: Milan Runić

Četvrti sudija: Dušan Belić

Delegat: Branislav Ćaćić

Posmatrač: Branislav Ćaćić

Stadion: Stadion FK "Naftasgas" Elemir

Glavni sudija: Rastko Petrović

I pomoćnik: Stefan Mijanović

II pomoćnik: Stefan Petrović

Četvrti sudija: Nikola Čekičević

Delegat: Miodrag Drljača

Posmatrač: Aleksandar Šovljanski

Stadion: Gradski Stadion Sombor

Glavni sudija: Neđo Mrđa

I pomoćnik: Nikola Grujić

II pomoćnik: Marko Naumović

Četvrti sudija: Nemanja Domazetoski

Delegat: Ilija Đukanović

Posmatrač: Marijan Rodean

Stadion: Stadion FK "Stanišić"

Glavni sudija: Aleksa Grahovac

Četvrti sudija: Dragan Arsić

Delegat: Milan Obradović

Posmatrač: Milan Obradović

I pomoćnik: Luka Živković

II pomoćnik: Uroš Stojić

Stadion: Stadion FK Kabel

Glavni sudija: Aleksandar Janković

I pomoćnik: Boško Rašković

II pomoćnik: Vladimir Radosavljević

Četvrti sudija: Aleksa Grahovac

Delegat: Milan Dakić

Posmatrač: Aleksandar Katalinić

Stadion: Stadion FK Borac

Glavni sudija: Nikola Šćepanović

I pomoćnik: Dušan Lukić

II pomoćnik: Marko Maravić

Četvrti sudija: Petar Vračar

Delegat: Dmitar Vujaković

Posmatrač: Jovica Milin

Stadion: Stadion SK Tisa Njerš

Glavni sudija: Dragan Zorić

Posmatrač: Dušan Cvjetićanin

I pomoćnik: Dušan Petrović

II pomoćnik: Zdravko Vujanov

Četvrti sudija: Dušan Belić

Delegat: Vladimir Nikolić

Stadion: Gradski stadion kraj Tise

I pomoćnik: Dejan Radišić

II pomoćnik: Nikola Čugalj

Četvrti sudija: Dušan Pjevac

Delegat: Milan Krakanović

Posmatrač: Milan Krakanović

Glavni sudija: Mario Bogićević

Stadion: Stadion u Belegišu

II pomoćnik: Draško Relić

Četvrti sudija: Nikola Čekičević

Delegat: Pavel Roharik

Posmatrač: Rade Vukelić

Glavni sudija: Dragutin Meničanin

I pomoćnik: Đorđe Stanojčev

Stadion: Stadion FK "Stanišić"

Glavni sudija: Nemanja Domazetoski

I pomoćnik: Nikola Grujić

II pomoćnik: Miloš Maksimović

Četvrti sudija: Neđo Mrđa

Delegat: Momčilo Mićanović

Posmatrač: Momčilo Mićanović

Stadion: Stadion kod Skrobare

Glavni sudija: Srđan Tanović

I pomoćnik: Slobodan Danilović

II pomoćnik: Nenad Vukanović

Četvrti sudija: Kristijan Čapo

Posmatrač: Dragoljub Vuksanović

Delegat: Dragoljub Vuksanović

Stadion: Stadion Milan Sredanović

Četvrti sudija: Ivan Repček

Delegat: Uroš Subotić

Posmatrač: Uroš Subotić

Glavni sudija: Aleksandar Bečanović

I pomoćnik: Nemanja Malešević

II pomoćnik: Dušan Zorić

Stadion: Stadion Jedinstvo Stara Pazova

Glavni sudija: Neđo Mrđa

I pomoćnik: Vladimir Radosavljević

II pomoćnik: Miloš Maksimović

Četvrti sudija: Dejan Petrović

Delegat: Ilija Đukanović

Posmatrač: Milan Obradović

Stadion: Stadion FK "Naftasgas" Elemir

Glavni sudija: Nikola Čekičević

I pomoćnik: Stefan Mijanović

II pomoćnik: Predrag Svilenković

Četvrti sudija: Mario Bogićević

Delegat: Zoran Nikolić

Posmatrač: Zoran Nikolić

Stadion: Slavko Maletin Vava

Posmatrač: Goran Medaković

Glavni sudija: Dušan Belić

I pomoćnik: Aleksa Bibin

II pomoćnik: Milan Runić

Četvrti sudija: Marko Popov

Delegat: Koviljko Marković

Stadion: Gradski Stadion

Delegat: Aleksandar Šovljanski

Posmatrač: Aleksandar Šovljanski

Glavni sudija: Ivan Repček

I pomoćnik: Luka Živković

II pomoćnik: Vladimir Miodanić

Četvrti sudija: Dušan Pjevac

Stadion: Stadion 1.maj Ruma

Glavni sudija: Petar Vračar

I pomoćnik: Nenad Vukanović

II pomoćnik: Strahinja Kovač

Četvrti sudija: Aleksandar Bečanović

Delegat: Tomislav Savić

Posmatrač: Ivan Šibul

Stadion: Stadion FK Omladinac Novi Banovci

Glavni sudija: Rastko Petrović

I pomoćnik: Stefan Petrović

II pomoćnik: Marko Naumović

Četvrti sudija: Aleksandar Janković

Delegat: Siniša Sremac

Posmatrač: Svetlana Bilić

Stadion: Gradski stadion Dinamo Pančevo

Glavni sudija: Filip Todić

I pomoćnik: Miloš Šavija

II pomoćnik: Slobodan Danilović

Četvrti sudija: Dragutin Meničanin

Delegat: Goran Leković

Posmatrač: Goran Leković

Stadion: Gradski Stadion Sombor

Glavni sudija: Aleksa Grahovac

I pomoćnik: Uroš Stojić

II pomoćnik: Dušan Zorić

Četvrti sudija: Goran Tešanović

Delegat: Miljan Mišić

Posmatrač: Miljan Mišić

Stadion: Stadion FK Omladinac Novi Banovci

Glavni sudija: Mario Bogićević

I pomoćnik: Dejan Radišić

II pomoćnik: Nikola Grujić

Četvrti sudija: Dušan Pjevac

Delegat: Rade Vukelić

Posmatrač: Rade Vukelić

Stadion: Stadion FK "Stanišić"

Posmatrač: Marijan Rodean

Četvrti sudija: Zorana Stoiljković

Glavni sudija: Dragan Arsić

I pomoćnik: Nemanja Malešević

II pomoćnik: Vladimir Miodanić

Delegat: Marijan Rodean

Stadion: Stadion FK Borac

I pomoćnik: Zdravko Vujanov

II pomoćnik: Dušan Petrović

Četvrti sudija: Dušan Belić

Delegat: Radovan Umićević

Posmatrač: Milan Krakanović

Glavni sudija: Dejan Petrović

Stadion: Stadion FK Kabel

Glavni sudija: Dragutin Meničanin

I pomoćnik: Đorđe Stanojčev

II pomoćnik: Draško Relić

Četvrti sudija: Nikola Čekičević

Delegat: Vladimir Jelisavac

Posmatrač: Dušan Cvjetićanin

Stadion: Stadion Milan Sredanović

Delegat: Miodrag Drljača

Posmatrač: Dejan Vučić

Glavni sudija: Aleksandar Janković

I pomoćnik: Boško Rašković

II pomoćnik: Vladimir Radosavljević

Četvrti sudija: Nemanja Domazetoski

Stadion: Stadion u Belegišu

Glavni sudija: Nikola Šćepanović

I pomoćnik: Nikola Čugalj

II pomoćnik: Dušan Lukić

Četvrti sudija: Rastko Petrović

Delegat: Uroš Subotić

Posmatrač: Uroš Subotić

Stadion: Gradski stadion kraj Tise

Glavni sudija: Aleksandar Bečanović

I pomoćnik: Marko Nikolić

II pomoćnik: Vladimir Nikolić

Četvrti sudija: Ivan Repček

Delegat: Ozren Dukić

Posmatrač: Branislav Ćaćić

Stadion: Stadion SK Tisa Njerš

Glavni sudija: Goran Tešanović

I pomoćnik: Miroslav Kantor

II pomoćnik: Marko Maravić

Četvrti sudija: Srđan Tanović

Delegat: Jovica Milin

Posmatrač: Jovica Milin

Stadion: Stadion Jedinstvo Stara Pazova

Posmatrač: Dragan Milošević

Glavni sudija: Nikola Čekičević

I pomoćnik: Stefan Mijanović

II pomoćnik: Stefan Petrović

Četvrti sudija: Dušan Pjevac

Delegat: Dragan Milošević

Stadion: Gradski Stadion

Glavni sudija: Dragan Zorić

I pomoćnik: Aleksa Bibin

II pomoćnik: Milan Runić

Četvrti sudija: Goran Tešanović

Delegat: Aleksandar Katalinić

Posmatrač: Aleksandar Katalinić

Stadion: Stadion FK "Naftasgas" Elemir

Glavni sudija: Petar Vračar

I pomoćnik: Dušan Lukić

II pomoćnik: Miloš Šavija

Četvrti sudija: Nikola Šćepanović

Delegat: Dmitar Vujaković

Posmatrač: Dragoljub Vuksanović

Stadion: Slavko Maletin Vava

Posmatrač: Zoran Nikolić

Glavni sudija: Aleksa Grahovac

I pomoćnik: Luka Živković

II pomoćnik: Uroš Stojić

Četvrti sudija: Dragan Arsić

Delegat: Milan Dakić

Stadion: Gradski stadion Dinamo Pančevo

Delegat: Aleksandar Šovljanski

Posmatrač: Aleksandar Šovljanski

Glavni sudija: Marko Popov

I pomoćnik: Dejan Radišić

II pomoćnik: Predrag Svilenković

Četvrti sudija: Dejan Petrović

Stadion: Gradski Stadion Sombor

I pomoćnik: Nenad Vukanović

II pomoćnik: Strahinja Kovač

Četvrti sudija: Kristijan Čapo

Delegat: Goran Medaković

Posmatrač: Goran Medaković

Glavni sudija: Srđan Tanović

Stadion: Stadion 1.maj Ruma

I pomoćnik: Dušan Zorić

II pomoćnik: Vladimir Miodanić

Četvrti sudija: Rastko Petrović

Delegat: Bojan Jevtić

Posmatrač: Momčilo Mićanović

Glavni sudija: Dušan Belić

Stadion: Stadion kod Skrobare

Glavni sudija: Nemanja Domazetoski

I pomoćnik: Miloš Maksimović

II pomoćnik: Marko Naumović

Četvrti sudija: Neđo Mrđa

Delegat: Pavel Roharik

Posmatrač: Svetlana Bilić

Stadion: Stadion FK Omladinac Novi Banovci

Glavni sudija: Dušan Pjevac

I pomoćnik: Uroš Stojić

II pomoćnik: Zdravko Vujanov

Četvrti sudija: Dragan Zorić

Delegat: Ivan Šibul

Posmatrač: Ivan Šibul

Stadion: Stadion SK Tisa Njerš

Glavni sudija: Filip Todić

I pomoćnik: Luka Živković

II pomoćnik: Nemanja Malešević

Četvrti sudija: Kristijan Čapo

Delegat: Milan Obradović

Posmatrač: Milan Obradović

Stadion: Stadion FK Kabel

Delegat: Koviljko Marković

Posmatrač: Rade Vukelić

Glavni sudija: Neđo Mrđa

I pomoćnik: Boško Rašković

II pomoćnik: Nikola Grujić

Četvrti sudija: Aleksandar Janković

Stadion: Stadion u Belegišu

Glavni sudija: Mario Bogićević

I pomoćnik: Dušan Petrović

II pomoćnik: Aleksa Bibin

Posmatrač: Jovica Milin

Četvrti sudija: Marko Popov

Delegat: Jovica Milin

Stadion: Stadion Jedinstvo Stara Pazova

Glavni sudija: Nikola Šćepanović

I pomoćnik: Nikola Čugalj

II pomoćnik: Marko Maravić

Četvrti sudija: Nikola Čekičević

Delegat: Marijan Rodean

Posmatrač: Marijan Rodean

Stadion: Stadion Milan Sredanović

Glavni sudija: Aleksa Grahovac

Delegat: Ilija Đukanović

I pomoćnik: Miroslav Kantor

II pomoćnik: Vladimir Nikolić

Četvrti sudija: Aleksandar Bečanović

Posmatrač: Goran Leković

Stadion: Stadion FK Borac

Četvrti sudija: Srđan Tanović

Delegat: Vladimir Nikolić

Posmatrač: Uroš Subotić

Glavni sudija: Ivan Repček

I pomoćnik: Marko Nikolić

II pomoćnik: Slobodan Danilović

Stadion: Stadion FK "Stanišić"

Glavni sudija: Rastko Petrović

I pomoćnik: Đorđe Stanojčev

II pomoćnik: Draško Relić

Četvrti sudija: Petar Vračar

Delegat: Nenad Haška

Posmatrač: Milan Krakanović

Stadion: Stadion 1.maj Ruma

Glavni sudija: Aleksandar Janković

I pomoćnik: Vladimir Radosavljević

II pomoćnik: Miloš Maksimović

Četvrti sudija: Nemanja Domazetoski

Delegat: Tomislav Savić

Posmatrač: Dragan Milošević

Stadion: Gradski stadion Dinamo Pančevo

Delegat: Momčilo Mićanović

Posmatrač: Momčilo Mićanović

I pomoćnik: Marko Nikolić

II pomoćnik: Dušan Lukić

Četvrti sudija: Petar Vračar

Glavni sudija: Aleksandar Bečanović

Stadion: Slavko Maletin Vava

Glavni sudija: Dragan Zorić

I pomoćnik: Milan Runić

II pomoćnik: Dejan Radišić

Četvrti sudija: Mario Bogićević

Delegat: Dejan Vučić

Posmatrač: Dejan Vučić

Stadion: Gradski Stadion Sombor

Četvrti sudija: Nikola Šćepanović

Delegat: Siniša Sremac

Posmatrač: Miljan Mišić

Glavni sudija: Nikola Čekičević

I pomoćnik: Draško Relić

II pomoćnik: Đorđe Stanojčev

Stadion: Gradski stadion kraj Tise

Glavni sudija: Goran Tešanović

I pomoćnik: Nenad Vukanović

II pomoćnik: Strahinja Kovač

Četvrti sudija: Ivan Repček

Delegat: Radovan Umićević

Posmatrač: Aleksandar Katalinić

Stadion: Gradski Stadion

Posmatrač: Svetlana Bilić

Glavni sudija: Aleksa Grahovac

I pomoćnik: Dušan Zorić

II pomoćnik: Vladimir Miodanić

Četvrti sudija: Dragan Arsić

Delegat: Ozren Dukić

Stadion: Stadion kod Skrobare

Glavni sudija: Dragutin Meničanin

I pomoćnik: Predrag Svilenković

II pomoćnik: Stefan Mijanović

Četvrti sudija: Filip Todić

Delegat: Aleksandar Šovljanski

Posmatrač: Aleksandar Šovljanski

Stadion: Stadion FK "Naftasgas" Elemir

Glavni sudija: Dejan Petrović

I pomoćnik: Nemanja Malešević

II pomoćnik: Marko Naumović

Četvrti sudija: Dušan Belić

Delegat: Dragoljub Vuksanović

Posmatrač: Dragoljub Vuksanović

Stadion: Stadion u Belegišu

I pomoćnik: Dušan Lukić

II pomoćnik: Vladimir Nikolić

Četvrti sudija: Dragutin Meničanin

Delegat: Dmitar Vujaković

Posmatrač: Uroš Subotić

Glavni sudija: Petar Vračar

Stadion: Stadion Jedinstvo Stara Pazova

Glavni sudija: Srđan Tanović

I pomoćnik: Miroslav Kantor

II pomoćnik: Miloš Šavija

Četvrti sudija: Neđo Mrđa

Delegat: Pavel Roharik

Posmatrač: Jovica Milin

Stadion: Slavko Maletin Vava

II pomoćnik: Marko Maravić

Četvrti sudija: Aleksandar Bečanović

Delegat: Goran Leković

Posmatrač: Goran Leković

Glavni sudija: Dragan Arsić

I pomoćnik: Luka Živković

Stadion: Stadion FK "Stanišić"

Glavni sudija: Dušan Pjevac

I pomoćnik: Uroš Stojić

II pomoćnik: Strahinja Kovač

Četvrti sudija: Goran Tešanović

Delegat: Miodrag Drljača

Posmatrač: Milan Obradović

Stadion: Stadion FK Omladinac Novi Banovci

Glavni sudija: Dušan Belić

I pomoćnik: Aleksa Bibin

II pomoćnik: Nikola Grujić

Četvrti sudija: Mario Bogićević

Delegat: Milan Krakanović

Posmatrač: Milan Krakanović

Stadion: Stadion FK Borac

Glavni sudija: Nikola Čekičević

I pomoćnik: Stefan Mijanović

II pomoćnik: Zdravko Vujanov

Četvrti sudija: Marko Popov

Delegat: Marijan Rodean

Posmatrač: Marijan Rodean

Stadion: Stadion FK Kabel

Glavni sudija: Rastko Petrović

I pomoćnik: Slobodan Danilović

II pomoćnik: Stefan Petrović

Četvrti sudija: Miloš Milešević

Delegat: Ivan Šibul

Posmatrač: Ivan Šibul

Stadion: Stadion SK Tisa Njerš

Glavni sudija: Nemanja Domazetoski

I pomoćnik: Boško Rašković

II pomoćnik: Vladimir Radosavljević

Četvrti sudija: Aleksandar Janković

Delegat: Vladimir Jelisavac

Posmatrač: Rade Vukelić

Stadion: Gradski stadion Dinamo Pančevo

Glavni sudija: Nikola Šćepanović

I pomoćnik: Marko Maravić

II pomoćnik: Dušan Lukić

Četvrti sudija: Aleksandar Bečanović

Delegat: Koviljko Marković

Posmatrač: Miljan Mišić

Stadion: Stadion kod Skrobare

I pomoćnik: Luka Živković

II pomoćnik: Vladimir Miodanić

Četvrti sudija: Dragan Arsić

Delegat: Bojan Jevtić

Posmatrač: Branislav Ćaćić

Glavni sudija: Aleksandar Janković

Stadion: Stadion Milan Sredanović

Delegat: Nenad Haška

Posmatrač: Aleksandar Katalinić

Glavni sudija: Filip Todić

I pomoćnik: Đorđe Stanojčev

II pomoćnik: Dušan Zorić

Četvrti sudija: Rastko Petrović

Stadion: Gradski Stadion

Posmatrač: Dušan Cvjetićanin

Glavni sudija: Neđo Mrđa

I pomoćnik: Miloš Maksimović

II pomoćnik: Marko Naumović

Četvrti sudija: Nemanja Domazetoski

Delegat: Dušan Cvjetićanin

Stadion: Gradski stadion kraj Tise

I pomoćnik: Dejan Radišić

II pomoćnik: Draško Relić

Četvrti sudija: Dušan Pjevac

Delegat: Milan Dakić

Posmatrač: Dragan Milošević

Glavni sudija: Dragutin Meničanin

Stadion: Gradski Stadion Sombor

Delegat: Dejan Vučić

Posmatrač: Dejan Vučić

Glavni sudija: Mario Bogićević

I pomoćnik: Milan Runić

II pomoćnik: Nikola Grujić

Četvrti sudija: Srđan Tanović

Stadion: Stadion FK "Naftasgas" Elemir

Glavni sudija: Goran Tešanović

I pomoćnik: Marko Nikolić

II pomoćnik: Nenad Vukanović

Četvrti sudija: Dragan Zorić

Delegat: Goran Medaković

Posmatrač: Goran Medaković

Stadion: Stadion 1.maj Ruma

Četvrti sudija: Marko Popov

Glavni sudija: Miloš Milešević

I pomoćnik: Slobodan Danilović

II pomoćnik: Aleksa Bibin

Delegat: Zoran Nikolić

Posmatrač: Zoran Nikolić

Stadion: Stadion u Belegišu

Glavni sudija: Aleksandar Bečanović

I pomoćnik: Miloš Šavija

II pomoćnik: Dušan Petrović

Četvrti sudija: Marko Popov

Delegat: Dragoljub Vuksanović

Posmatrač: Dragoljub Vuksanović

Stadion: Stadion SK Tisa Njerš

Četvrti sudija: Ivan Repček

Delegat: Siniša Sremac

Posmatrač: Ivan Šibul

Glavni sudija: Aleksa Grahovac

I pomoćnik: Luka Živković

II pomoćnik: Vladimir Nikolić

Stadion: Stadion FK "Stanišić"

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Uroš Stojić

II pomoćnik: Miroslav Kantor

Četvrti sudija: Nikola Šćepanović

Delegat: Ilija Đukanović

Posmatrač: Svetlana Bilić

Stadion: Slavko Maletin Vava

II pomoćnik: Stefan Petrović

Četvrti sudija: Filip Todić

Delegat: Momčilo Mićanović

Posmatrač: Momčilo Mićanović

Glavni sudija: Rastko Petrović

I pomoćnik: Predrag Svilenković

Stadion: Gradski stadion Dinamo Pančevo

Glavni sudija: Dušan Pjevac

I pomoćnik: Dušan Zorić

II pomoćnik: Marko Maravić

Četvrti sudija: Petar Vračar

Delegat: Uroš Subotić

Posmatrač: Uroš Subotić

Stadion: Stadion FK Omladinac Novi Banovci

Delegat: Ozren Dukić

Posmatrač: Aleksandar Šovljanski

Glavni sudija: Nikola Čekičević

I pomoćnik: Stefan Mijanović

II pomoćnik: Draško Relić

Četvrti sudija: Dragan Arsić

Stadion: Stadion Jedinstvo Stara Pazova

Glavni sudija: Dejan Petrović

I pomoćnik: Vladimir Radosavljević

II pomoćnik: Boško Rašković

Četvrti sudija: Neđo Mrđa

Delegat: Radovan Umićević

Posmatrač: Rade Vukelić

Stadion: Stadion FK Kabel

Glavni sudija: Dragan Zorić

I pomoćnik: Milan Runić

II pomoćnik: Zdravko Vujanov

Četvrti sudija: Dušan Belić

Delegat: Goran Leković

Posmatrač: Goran Leković

Stadion: Stadion FK Borac

Glavni sudija: Srđan Tanović

I pomoćnik: Marko Nikolić

II pomoćnik: Nenad Vukanović

Četvrti sudija: Mario Bogićević

Delegat: Zoran Nikolić

Posmatrač: Zoran Nikolić

Stadion: Stadion kod Skrobare

Glavni sudija: Ivan Repček

I pomoćnik: Strahinja Kovač

II pomoćnik: Dušan Lukić

Četvrti sudija: Goran Tešanović

Delegat: Aleksandar Katalinić

Posmatrač: Aleksandar Katalinić

Stadion: Gradski Stadion

I pomoćnik: Aleksa Bibin

II pomoćnik: Dejan Radišić

Posmatrač: Milan Krakanović

Glavni sudija: Marko Popov

Četvrti sudija: Dragan Zorić

Delegat: Milan Dakić

Stadion: Gradski Stadion Sombor

Glavni sudija: Dušan Belić

I pomoćnik: Đorđe Stanojčev

II pomoćnik: Stefan Petrović

Četvrti sudija: Dragutin Meničanin

Delegat: Vladimir Nikolić

Posmatrač: Milan Obradović

Stadion: Gradski stadion kraj Tise

Glavni sudija: Nemanja Domazetoski

I pomoćnik: Miloš Maksimović

II pomoćnik: Marko Naumović

Četvrti sudija: Aleksa Grahovac

Delegat: Dušan Cvjetićanin

Posmatrač: Dušan Cvjetićanin

Stadion: Stadion Milan Sredanović

Glavni sudija: Neđo Mrđa

I pomoćnik: Boško Rašković

II pomoćnik: Vladimir Radosavljević

Četvrti sudija: Nikola Šćepanović

Delegat: Branislav Ćaćić

Posmatrač: Branislav Ćaćić

Stadion: Stadion 1.maj Ruma

I pomoćnik: Nemanja Malešević

II pomoćnik: Vladimir Miodanić

Četvrti sudija: Filip Todić

Delegat: Miodrag Drljača

Posmatrač: Goran Medaković

Glavni sudija: Dragan Arsić

Stadion: Stadion FK "Naftasgas" Elemir

Glavni sudija: Aleksandar Janković

I pomoćnik: Slobodan Danilović

II pomoćnik: Miloš Šavija

Četvrti sudija: Miloš Milešević

Delegat: Tomislav Savić

Posmatrač: Jovica Milin

Stadion: Gradski Stadion Sombor

Nema podataka

Stadion: Stadion Milan Sredanović

Nema podataka

Stadion: Stadion kod Skrobare

Nema podataka

Stadion: Gradski Stadion

Nema podataka

Stadion: Stadion 1.maj Ruma

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion kraj Tise

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Borac

Nema podataka

Stadion: Stadion u Belegišu

Nema podataka

Stadion: Stadion FK "Naftasgas" Elemir

Nema podataka

Stadion: Stadion Jedinstvo Stara Pazova

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Dinamo Pančevo

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Omladinac Novi Banovci

Nema podataka

Stadion: Slavko Maletin Vava

Nema podataka

Stadion: Gradski Stadion

Nema podataka

Stadion: Stadion SK Tisa Njerš

Nema podataka

Stadion: Stadion FK "Stanišić"

Nema podataka

Stadion: Stadion 1.maj Ruma

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Kabel

Nema podataka

Stadion: Stadion kod Skrobare

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion kraj Tise

Nema podataka

Stadion: Stadion Milan Sredanović

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Borac

Nema podataka

Stadion: Stadion u Belegišu

Nema podataka

Stadion: Gradski Stadion Sombor

Nema podataka

Stadion: Gradski Stadion Sombor

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Dinamo Pančevo

Nema podataka

Stadion: Slavko Maletin Vava

Nema podataka

Stadion: Stadion FK "Stanišić"

Nema podataka

Stadion: Stadion Jedinstvo Stara Pazova

Nema podataka

Stadion: Stadion FK "Naftasgas" Elemir

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Omladinac Novi Banovci

Nema podataka

Stadion: Gradski Stadion

Nema podataka

Stadion: Stadion 1.maj Ruma

Nema podataka

Stadion: Stadion kod Skrobare

Nema podataka

Stadion: Stadion Milan Sredanović

Nema podataka

Stadion: Stadion u Belegišu

Nema podataka

Stadion: Stadion SK Tisa Njerš

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion kraj Tise

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Kabel

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Borac

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Omladinac Novi Banovci

Nema podataka

Stadion: Slavko Maletin Vava

Nema podataka

Stadion: Stadion FK "Naftasgas" Elemir

Nema podataka

Stadion: Stadion Jedinstvo Stara Pazova

Nema podataka

Stadion: Gradski Stadion Sombor

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Dinamo Pančevo

Nema podataka

Stadion: Gradski Stadion

Nema podataka

Stadion: Stadion 1.maj Ruma

Nema podataka

Stadion: Stadion FK "Stanišić"

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Borac

Nema podataka

Stadion: Stadion kod Skrobare

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Kabel

Nema podataka

Stadion: Stadion u Belegišu

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion kraj Tise

Nema podataka

Stadion: Stadion SK Tisa Njerš

Nema podataka

Stadion: Stadion Milan Sredanović

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Dinamo Pančevo

Nema podataka

Stadion: Stadion kod Skrobare

Nema podataka

Stadion: Gradski Stadion Sombor

Nema podataka

Stadion: Gradski Stadion

Nema podataka

Stadion: Stadion FK "Naftasgas" Elemir

Nema podataka

Stadion: Stadion 1.maj Ruma

Nema podataka

Stadion: Slavko Maletin Vava

Nema podataka

Stadion: Stadion Jedinstvo Stara Pazova

Nema podataka

Stadion: Stadion SK Tisa Njerš

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Omladinac Novi Banovci

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion kraj Tise

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Borac

Nema podataka

Stadion: Stadion FK "Stanišić"

Nema podataka

Stadion: Stadion u Belegišu

Nema podataka

Stadion: Stadion Milan Sredanović

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Kabel

Nema podataka

Stadion: Gradski Stadion

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Dinamo Pančevo

Nema podataka

Stadion: Gradski Stadion Sombor

Nema podataka

Stadion: Stadion kod Skrobare

Nema podataka

Stadion: Slavko Maletin Vava

Nema podataka

Stadion: Stadion 1.maj Ruma

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion kraj Tise

Nema podataka

Stadion: Stadion FK "Naftasgas" Elemir

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Borac

Nema podataka

Stadion: Stadion SK Tisa Njerš

Nema podataka

Stadion: Stadion u Belegišu

Nema podataka

Stadion: Stadion Jedinstvo Stara Pazova

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Kabel

Nema podataka

Stadion: Stadion FK "Stanišić"

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Omladinac Novi Banovci

Nema podataka

Stadion: Stadion Milan Sredanović

Nema podataka

Stadion: Stadion 1.maj Ruma

Nema podataka

Stadion: Stadion kod Skrobare

Nema podataka

Stadion: Gradski Stadion Sombor

Nema podataka

Stadion: Stadion Milan Sredanović

Nema podataka

Stadion: Gradski Stadion

Nema podataka

Stadion: Stadion FK "Naftasgas" Elemir

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion kraj Tise

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Dinamo Pančevo

Nema podataka

Stadion: Stadion u Belegišu

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Borac

Nema podataka

Stadion: Stadion Jedinstvo Stara Pazova

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Kabel

Nema podataka

Stadion: Slavko Maletin Vava

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Omladinac Novi Banovci

Nema podataka

Stadion: Stadion SK Tisa Njerš

Nema podataka

Stadion: Stadion FK "Stanišić"

Nema podataka

Stadion: Stadion Milan Sredanović

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion kraj Tise

Nema podataka

Stadion: Stadion FK "Naftasgas" Elemir

Nema podataka

Stadion: Stadion 1.maj Ruma

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Borac

Nema podataka

Stadion: Gradski Stadion Sombor

Nema podataka

Stadion: Gradski Stadion

Nema podataka

Stadion: Stadion kod Skrobare

Nema podataka

Stadion: Stadion u Belegišu

Nema podataka

Stadion: Stadion FK "Stanišić"

Nema podataka

Stadion: Stadion Jedinstvo Stara Pazova

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Omladinac Novi Banovci

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Dinamo Pančevo

Nema podataka

Stadion: Stadion SK Tisa Njerš

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Kabel

Nema podataka

Stadion: Slavko Maletin Vava

Nema podataka