Sudije

Prva liga - delegiranje 21/22 PLAY OUT

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: Gradski stadion Šabac

Delegat: Aleksandar Jovanović-Džajić

Četvrti sudija: Dušan Belić

Posmatrač: Ilija Brdar

Glavni sudija: Nikola Bikić

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Bojan Tomović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Delegat: Miroslav Bukvić

Glavni sudija: Mladen Jakovljević

I pomoćnik: Ilija Novaković

II pomoćnik: Stefan Jeremić

Četvrti sudija: Danilo Jerinić

Posmatrač: Milan Jeremić

Stadion: Stadion FK Budućnost

Delegat: Zvonko Jevremović

Posmatrač: Milenko Vukadinović

Glavni sudija: Nikola Đorđević

I pomoćnik: Nikola Obradović

II pomoćnik: Aleksandar Govedarović

Četvrti sudija: Marko Gnjatović

Stadion: Kralj Petar Prvi

Delegat: Marko Osmajlić

Glavni sudija: Miroslav Matić

I pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

II pomoćnik: Željko Đurić

Četvrti sudija: Nikola Todorović

Posmatrač: Nikola Tomičić

Stadion: Stadion Švajcarija-Zlatibor

Delegat: Tomislav Savić

Četvrti sudija: Ljubiša Borisavljević

II pomoćnik: Predrag Rađen

Posmatrač: Nenad Đokić

Glavni sudija: David Matić

I pomoćnik: Aleksandar Vladić

Stadion: Slavko Maletin Vava

Delegat: Robert Braun

Glavni sudija: Aleksandar Lukić

I pomoćnik: Slobodan Krstić

II pomoćnik: Boško Božović

Četvrti sudija: Saša Ranisavić

Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi

Stadion: Gradski stadion pod Kraljevicom

Glavni sudija: Stefan Jeknić

Delegat: Goran Slavković

Posmatrač: Dejan Anđelković

I pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

II pomoćnik: Stefan Jeremić

Četvrti sudija: Stefan Đokić

Stadion: Stadion FK Kabel

Delegat: Željko Varagić

I pomoćnik: Miloš Mitić

Posmatrač: Nikola Tomičić

Glavni sudija: Miroslav Milenković

II pomoćnik: Marko Živković

Četvrti sudija: Nikola Bikić

Stadion: Stadion FK Budućnost

Glavni sudija: Pavle Ilić

I pomoćnik: Nebojša Savić

II pomoćnik: Uroš Radovanović

Četvrti sudija: Miroslav Miletić

Posmatrač: Zoran Šipčić

Delegat: Velibor Novović

Stadion: Kralj Petar Prvi

Delegat: Mikica Milisavljević

Posmatrač: Ivan Mrkić

Glavni sudija: Ivan Vučićević

I pomoćnik: Njegoš Tubić

II pomoćnik: Željko Đurić

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

I pomoćnik: Ilija Lovre

Četvrti sudija: Aleksandar Lukić

Posmatrač: Dragomir Stanković

II pomoćnik: Ilija Novaković

Glavni sudija: Miroslav Matić

Delegat: Blagoje Milošević

Stadion: Gradski stadion Šabac

Delegat: Dragan Ković

II pomoćnik: Jovan Jovčić

Četvrti sudija: Nenad Đorđević

Posmatrač: Dejan Dimitrijević

Glavni sudija: Stefan Đokić

I pomoćnik: Novak Novaković

Stadion: Kralj Petar Prvi

Posmatrač: Ilija Brdar

Glavni sudija: Marko Gnjatović

I pomoćnik: Aleksandar Vladić

II pomoćnik: Miloš Mitić

Četvrti sudija: Miroslav Milenković

Delegat: Radenko Stevović

Stadion: Stadion FK Kabel

Delegat: Predrag Ratković

Glavni sudija: Predrag Janjuš

I pomoćnik: Bojan Tomović

II pomoćnik: Goran Šain

Posmatrač: Slavko Tuvedžić

Četvrti sudija: Dragutin Meničanin

Stadion: Stadion FK Budućnost

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Četvrti sudija: Igor Kovačević

Posmatrač: Goran Jovanović

Delegat: Momčilo Marić

Glavni sudija: Stefan Jeknić

Stadion: Gradski stadion pod Kraljevicom

Delegat: Žarko Anđelković

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Četvrti sudija: Stefan Filipović

Posmatrač: Nebojša Šijaković

Stadion: Gradski stadion Šabac

Delegat: Aleksandar Simić

II pomoćnik: Ivan Blagojević

Četvrti sudija: Saša Ranisavić

Posmatrač: Zoran Šipčić

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Stadion: Stadion Švajcarija-Zlatibor

Delegat: Zvonko Jevremović

Glavni sudija: Nikola Đorđević

I pomoćnik: Miloš Tošić

II pomoćnik: Srđan Milićević

Četvrti sudija: Stefan Đokić

Posmatrač: Milan Jeremić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Delegat: Jovan Beč

Glavni sudija: David Matić

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Jovan Jovčić

Četvrti sudija: Nikola Petrović (Šajkaš)

Posmatrač: Dragomir Stanković

Stadion: Slavko Maletin Vava

Glavni sudija: Aleksandar Lukić

I pomoćnik: Ilija Novaković

II pomoćnik: Željko Đurić

Četvrti sudija: Marko Gnjatović

Posmatrač: Jovica Šavija

Delegat: Radomir Elezović

Stadion: Kralj Petar Prvi

Delegat: Branko Stojaković

Glavni sudija: Saša Ranisavić

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Aleksandar Vladić

Četvrti sudija: Miroslav Miletić

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: Slavko Maletin Vava

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Četvrti sudija: Marko Gnjatović

Posmatrač: Zdravko Savić

Glavni sudija: Miroslav Milenković

Delegat: Milan Lojanica

Stadion: Stadion FK Kabel

Delegat: Miodrag Radaković

Četvrti sudija: Marko Delibašić

Posmatrač: Srđan Milutinović

Glavni sudija: Mladen Jakovljević

I pomoćnik: Nikola Obradović

II pomoćnik: Aleksandar Govedarović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Nikola Bikić

I pomoćnik: Bojan Tomović

II pomoćnik: Goran Šain

Četvrti sudija: Danilo Jerinić

Posmatrač: Goran Jovanović

Delegat: Zoran Trajanovski

Stadion: Gradski stadion Šabac

Glavni sudija: Miroslav Miletić

I pomoćnik: Ilija Novaković

Četvrti sudija: Danilo Jerinić

Posmatrač: Milivoje Aksentijević

II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

Delegat: Radisav Mutavdžić

Stadion: Stadion FK Budućnost

Glavni sudija: Nikola Petrović (Šajkaš)

I pomoćnik: Bojan Tomović

II pomoćnik: Nemanja Todorović

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Četvrti sudija: Miroslav Milenković

Delegat: Radenko Stevović

Stadion: Gradski stadion pod Kraljevicom

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Aleksandar Marjanović

II pomoćnik: Ivan Blagojević

Četvrti sudija: Stefan Filipović

Posmatrač: Dejan Anđelković

Delegat: Miroslav Milivojević

Stadion: Stadion Švajcarija-Zlatibor

Posmatrač: Svetislav Marušić

II pomoćnik: Jovan Jovčić

Četvrti sudija: Ivan Vučićević

Delegat: Dušan Tomić

Glavni sudija: Predrag Janjuš

I pomoćnik: Marko Hrutka