Sudije

Kadetska liga Srbije 23/24 - delegiranje

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: OLE Concord WEST Arena

II pomoćnik: Denis Sulejmanović

Glavni sudija: Đorđe Tomić

I pomoćnik: Ilija Radisavljević

Delegat: Srđan Belović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Aleksandra Stojanac

II pomoćnik: Ivana Jovanović

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4

I pomoćnik: Stefan Milanović

II pomoćnik: Milan Jeremić

Delegat: Vitomir Simović

Glavni sudija: Nikola Katić

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Glavni sudija: Marko Mihailović

I pomoćnik: Srđan Kantar

II pomoćnik: Đorđe Milosavljević

Delegat: Milan Orlović

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Aleksandar Nikolić

I pomoćnik: Željko Đurić

II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: Gradski stadion Vršac-veštačka trava

Glavni sudija: Nikola Bikić

I pomoćnik: Zdravko Vujanov

II pomoćnik: Aleksa Bibin

Delegat: Siniša Santrač

Stadion: stadion FK Železničar

Glavni sudija: Stefan Filipović

I pomoćnik: Nemanja Todorović

II pomoćnik: Nikola Stojanović

Delegat: Igor Tomić

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Delegat: Petar Davidović

Glavni sudija: Lazar Pršić

I pomoćnik: Uroš Radovanović

II pomoćnik: Lazar Jovanović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Saša Ranisavić

I pomoćnik: Aleksandar Vladić

II pomoćnik: Draško Relić

Delegat: Miloš Goronjić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Petar Davidović

Glavni sudija: Lazar Pršić

I pomoćnik: Lazar Jovanović

II pomoćnik: Pavle Davidović

Stadion: Stadion FK"Metalac" Kraljevo

Delegat: Milanko Milićević

Glavni sudija: Stefan Filipović

I pomoćnik: Nikola Manojlović

II pomoćnik: Marko Živković

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Jovan Borović

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Ilija Radisavljević

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Delegat: Dejan Đurović

Glavni sudija: Aleksa Grahovac

I pomoćnik: Nemanja Malešević

II pomoćnik: Vladimir Miodanić

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Dejan Petrović

I pomoćnik: Denis Sulejmanović

II pomoćnik: Branislav Pjevović

Delegat: Dragan Savić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Branko Galić

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: Gradski stadion Vršac-veštačka trava

Delegat: Siniša Santrač

Glavni sudija: Dragutin Meničanin

I pomoćnik: Predrag Svilenković

II pomoćnik: Stefan Mijanović

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Glavni sudija: Srđan Dimitrijević

I pomoćnik: Uroš Radovanović

II pomoćnik: Nikola Marković

Delegat: Igor Tomić

Stadion: OLE Concord WEST Arena

Delegat: Miloš Goronjić

Glavni sudija: Stefan Mikavica

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

I pomoćnik: Denis Sulejmanović

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

II pomoćnik: Đorđe Milosavljević

Delegat: Milan Orlović

Glavni sudija: Marko Mihailović

I pomoćnik: Srđan Kantar

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Vojislav Kesić

Glavni sudija: Nikola Čekičević

I pomoćnik: Nemanja Malešević

II pomoćnik: Vladimir Miodanić

Stadion: FK BASK

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Branislav Pjevović

Delegat: Jovan Borović

Glavni sudija: Marko Karanović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4

Glavni sudija: Nikola Božović

I pomoćnik: Goran Božović

Delegat: Zoran Milovanović

II pomoćnik: Ilija Radisavljević

Stadion: stadion FK Železničar

Delegat: Tomislav Ilić

Glavni sudija: Lazar Pršić

I pomoćnik: Lazar Jovanović

II pomoćnik: Milan Milenković

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Srđan Belović

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Ratko Đorđević

II pomoćnik: Aleksa Bigović

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Glavni sudija: Aleksandar Vukadinović

II pomoćnik: Slobodan Krstić

Delegat: Vitomir Mirković

I pomoćnik: Stevan Lazarević

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

II pomoćnik: Branislav Pjevović

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Stadion: Stadion FK"Metalac" Kraljevo

Delegat: Igor Tomić

I pomoćnik: Uroš Radovanović

II pomoćnik: Srđan Kantar

Glavni sudija: Marko Mihailović

Stadion: Gradski stadion Vršac-veštačka trava

Delegat: Saša Popov

II pomoćnik: Zdravko Vujanov

Glavni sudija: Nikola Bikić

I pomoćnik: Aleksa Bibin

Stadion: Stadion FK Voždovac

I pomoćnik: Nemanja Perišić

II pomoćnik: Dimitrije Poznanović

Glavni sudija: Jovan Okanović

Delegat: Siniša Santrač

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Aleksandar Nikolić

I pomoćnik: Željko Đurić

II pomoćnik: Đorđe Petrović

Delegat: Ivan Bojović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

II pomoćnik: Dejan Božić

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Goran Bogićević

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Nikola Božović

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Aleksa Raščanin

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Filip Marković

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Miloš Rajković

Delegat: Vlada Đorđević

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Aleksandar Lukić

I pomoćnik: Aleksandar Stojanović

II pomoćnik: Jovan Filipović

Delegat: Milan Orlović

Stadion: stadion FK Železničar

Glavni sudija: Lazar Pršić

I pomoćnik: Lazar Jovanović

II pomoćnik: Marko Milić

Delegat: Tomislav Ilić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Mladen Jakovljević

I pomoćnik: Predrag Svilenković

II pomoćnik: Stefan Petrović

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Kristijan Čapo

I pomoćnik: Bojan Laluja

II pomoćnik: Vukašin Cvetković

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4

Glavni sudija: Marko Bura

I pomoćnik: Denis Sulejmanović

II pomoćnik: Aleksa Bigović

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Marko Karanović

I pomoćnik: Nemanja Bratić

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: OLE Concord WEST Arena

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Delegat: Dragan Savić

Stadion: FK BASK

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Nikola Božović

I pomoćnik: Aleksa Raščanin

II pomoćnik: Aleksa Bigović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Marko Mihailović

I pomoćnik: Nikola Manojlović

II pomoćnik: Nikola Kostić

Delegat: Ivan Bojović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Vedran Mišić

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Glavni sudija: Jovan Okanović

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

Stadion: Stadion FK"Metalac" Kraljevo

Glavni sudija: Stefan Filipović

II pomoćnik: Lazar Jovanović

Delegat: Milan Orlović

I pomoćnik: Nikola Stojanović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Aleksandar Nikolić

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Ratko Đorđević

Delegat: Miloš Goronjić

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Delegat: Igor Tomić

II pomoćnik: Uroš Stojković

Glavni sudija: Dušan Miladinovic

I pomoćnik: Srđan Milićević

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4

I pomoćnik: Milan Jeremić

Glavni sudija: Nikola Bikić

Delegat: Dragan Savić

II pomoćnik: Denis Sulejmanović

Stadion: stadion FK Crvens Zvezda Pavliš

II pomoćnik: Boško Rašković

Glavni sudija: Dragutin Meničanin

I pomoćnik: Goran Šain

Delegat: Siniša Santrač

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Delegat: Pero Biočanin

Glavni sudija: Marko Mihailović

I pomoćnik: Srđan Kantar

II pomoćnik: Nikola Manojlović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Andreja Piljak

Delegat: Saša Popov

Stadion: OLE Concord WEST Arena

Delegat: Miloš Goronjić

Glavni sudija: Filip Marković

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Denis Sulejmanović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Dušan Pjevac

Delegat: Dejan Đurović

I pomoćnik: Dušan Zorić

II pomoćnik: Draško Relić

Stadion: stadion FK Železničar

Glavni sudija: Stefan Filipović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Jovan Gajić

Delegat: Vitomir Mirković

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Delegat: Vojislav Kesić

Glavni sudija: Srđan Tanović

I pomoćnik: Vladimir Nikolić

II pomoćnik: Vladimir Miodanić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Miloš Rajković

Delegat: Dragan Savić

Stadion: stadion FK Brodarac

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Ilija Radisavljević

Glavni sudija: Denis Aćimović

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Milanko Milićević

Glavni sudija: Aleksandar Lukić

I pomoćnik: Milan Pešović

II pomoćnik: Jovan Filipović

Stadion: FK BASK

Delegat: Jovan Borović

Glavni sudija: Denis Aćimović

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Dejan Božić

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Delegat: Pero Biočanin

Glavni sudija: Predrag Simić

I pomoćnik: Nebojša Savić

II pomoćnik: Milan Nedeljković

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Delegat: Igor Tomić

Glavni sudija: Lazar Pršić

I pomoćnik: Lazar Jovanović

II pomoćnik: Nikola Marković

Stadion: Stadion FK"Metalac" Kraljevo

Delegat: Ivan Bojović

Glavni sudija: Stefan Filipović

I pomoćnik: Uroš Radovanović

II pomoćnik: Nikola Manojlović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Vitomir Simović

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4

Delegat: Srđan Belović

Glavni sudija: Stefan Mikavica

II pomoćnik: Ivana Jovanović

I pomoćnik: Aleksa Bigović

Stadion: Gradski stadion Vršac-veštačka trava

Delegat: Siniša Santrač

Glavni sudija: Saša Ranisavić

I pomoćnik: Stefan Mijanović

II pomoćnik: Vladimir Radosavljević

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4

Delegat: Srđan Belović

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Branislav Pjevović

II pomoćnik: Aleksa Raščanin

Stadion: stadion FK Brodarac

Delegat: Vitomir Simović

Glavni sudija: Marko Karanović

I pomoćnik: Nenad Obrenić

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Zoran Alimpić

Glavni sudija: Nikola Šćepanović

I pomoćnik: Miloš Tošić

II pomoćnik: Marko Grujić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Miloš Goronjić

Glavni sudija: Srđan Novaković

I pomoćnik: Milan Jeremić

II pomoćnik: Ratko Đorđević

Stadion: stadion FK Železničar

Delegat: Tomislav Ilić

Glavni sudija: Lazar Pršić

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Lazar Jovanović

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Delegat: Dejan Đurović

Glavni sudija: Marko Gnjatović

I pomoćnik: Luka Živković

II pomoćnik: Dušan Zorić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Vedran Mišić

Glavni sudija: Petar Peković

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Denis Sulejmanović

Stadion: OLE Concord WEST Arena

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Aleksa Bigović

II pomoćnik: Željko Šolajić

Stadion: Gradski stadion Vršac-veštačka trava

Delegat: Siniša Santrač

Glavni sudija: Saša Ranisavić

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Goran Šain

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Delegat: Pero Biočanin

Glavni sudija: Marko Mihailović

I pomoćnik: Uroš Radovanović

II pomoćnik: Srđan Kantar

Stadion: SC Partizan-Teleoptik veštačka trava

Delegat: Jovan Borović

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Andreja Piljak

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Delegat: Vedran Mišić

Glavni sudija: Aleksandar Radovanović

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Ratko Đorđević

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Srđan Belović

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Branko Galić

Stadion: FK BASK

Delegat: Zoran Marinković

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Nemanja Bratić

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Ivan Bojović

Glavni sudija: Milan Balinovac

I pomoćnik: Nebojša Savić

II pomoćnik: Milan Nedeljković

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Delegat: Igor Tomić

Glavni sudija: Aleksandar Vukadinović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Jovan Gajić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Saša Popov

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Miloš Šavija

II pomoćnik: Nemanja Malešević

Stadion: stadion FK Železničar

Glavni sudija: Stefan Đokić

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Aleksandra Kostić

Delegat: Vitomir Mirković

Stadion: stadion FK Brodarac

Delegat: Srđan Belović

Glavni sudija: Denis Aćimović

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Glavni sudija: Dušan Belić

I pomoćnik: Aleksa Bibin

II pomoćnik: Zdravko Vujanov

Stadion: Stadion FK"Metalac" Kraljevo

Delegat: Milanko Milićević

Glavni sudija: Predrag Simić

I pomoćnik: Nebojša Savić

II pomoćnik: Mitar Nedeljković

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Jovan Borović

Glavni sudija: Nikola Božović

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Branko Galić

Stadion: OLE Concord WEST Arena

Delegat: Zoran Milovanović

Glavni sudija: Petar Peković

II pomoćnik: Aleksa Bigović

I pomoćnik: Predrag Svilenković

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Filip Marković

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Stefan Milanović

II pomoćnik: Ratko Đorđević

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Nikola Bikić

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Goran Božović

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Glavni sudija: Aleksandar Vukadinović

I pomoćnik: Stevan Lazarević

II pomoćnik: Srđan Milićević

Delegat: Igor Tomić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Aleksandar Radovanović

I pomoćnik: Miloš Tošić

II pomoćnik: Uroš Stojić

Delegat: Vedran Mišić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Glavni sudija: Đorđe Tomić

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Delegat: Željko Mohora

Stadion: stadion FK Crvens Zvezda Pavliš

Glavni sudija: Dušan Belić

I pomoćnik: Zdravko Vujanov

II pomoćnik: Milan Runić

Delegat: Siniša Santrač

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Delegat: Milan Orlović

Glavni sudija: Miroslav Miletić

I pomoćnik: Nikola Kuburović

II pomoćnik: Đorđe Milosavljević

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Glavni sudija: Dejan Petrović

I pomoćnik: Goran Šain

II pomoćnik: Boško Rašković

Delegat: Miloš Goronjić

Stadion: Stadion FK"Metalac" Kraljevo

Glavni sudija: Predrag Simić

I pomoćnik: Milan Nedeljković

II pomoćnik: Đorđe Petrović

Delegat: Milanko Milićević

Stadion: stadion FK Železničar

Glavni sudija: Lazar Pršić

I pomoćnik: Đorđe Šaronjić

Delegat: Vitomir Mirković

II pomoćnik: Lazar Jovanović

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Denis Aćimović

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Uroš Bakić

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Delegat: Zoran Marinković

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Nikola Šćepanović

I pomoćnik: Bojan Laluja

II pomoćnik: Nenad Vukanović

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Stadion: OLE Concord WEST Arena

Glavni sudija: Marko Bura

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Delegat: Jovan Borović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Nikola Bikić

I pomoćnik: Zdravko Vujanov

II pomoćnik: Aleksa Bibin

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Aleksandar Lukić

I pomoćnik: Željko Đurić

II pomoćnik: Nebojša Savić

Delegat: Ivan Bojović

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Delegat: Pero Biočanin

Glavni sudija: Stefan Filipović

I pomoćnik: Đorđe Šaronjić

II pomoćnik: Milan Milenković

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Denis Aćimović

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

I pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Delegat: Vlada Đorđević

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Delegat: Srđan Belović

Glavni sudija: Marko Lazarević

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Stadion: OLE Concord WEST Arena

Delegat: Slobodan Krstić

Glavni sudija: Petar Peković

I pomoćnik: Nenad Obrenić

II pomoćnik: Aleksa Bigović

Stadion: Gradski stadion Vršac-veštačka trava

Delegat: Siniša Santrač

Glavni sudija: Nikola Bikić

I pomoćnik: Zdravko Vujanov

II pomoćnik: Milan Runić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Delegat: Željko Mohora

I pomoćnik: Andreja Piljak

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Glavni sudija: Ivan Gospavić

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Delegat: Igor Tomić

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Lazar Jovanović

II pomoćnik: Đorđe Milosavljević

Stadion: FK BASK

Delegat: Dragan Savić

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Saša Ranisavić

II pomoćnik: Nikola Kuburović

I pomoćnik: Stefan Mijanović

Delegat: Igor Jovanović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Nikola Katić

I pomoćnik: Nenad Obrenić

II pomoćnik: Goran Božović

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

I pomoćnik: Đorđe Petrović

II pomoćnik: Uroš Šarenac

Delegat: Petar Davidović

Glavni sudija: Aleksandar Milivojević

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Nikola Čekičević

II pomoćnik: Dušan Zorić

I pomoćnik: Nemanja Malešević

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: stadion FK Železničar

Glavni sudija: Stefan Filipović

I pomoćnik: Nemanja Todorović

II pomoćnik: Vladimir Nikodijević

Delegat: Vitomir Mirković

Stadion: Stadion FK"Metalac" Kraljevo

Glavni sudija: Milan Balinovac

I pomoćnik: Nebojša Savić

II pomoćnik: Milan Nedeljković

Delegat: Milanko Milićević

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Dušan Belić

I pomoćnik: Zdravko Vujanov

Delegat: Saša Popov

II pomoćnik: Milan Runić

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Nikola Božović

I pomoćnik: Miloš Rajković

Delegat: Bojan Sekulić

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Delegat: Dejan Đurović

Glavni sudija: Marko Gnjatović

I pomoćnik: Luka Živković

II pomoćnik: Uroš Stojić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Jovan Borović

Glavni sudija: Aleksandar Radovanović

I pomoćnik: Slobodan Tatomirović

II pomoćnik: Denis Sulejmanović

Stadion: stadion FK Brodarac

Delegat: Zoran Marinković

Glavni sudija: Filip Marković

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Stadion: Stadion FK"Metalac" Kraljevo

Delegat: Igor Tomić

Glavni sudija: Marko Mihailović

I pomoćnik: Lazar Jovanović

II pomoćnik: Srđan Kantar

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Zoran Alimpić

Glavni sudija: Nikola Bikić

I pomoćnik: Milan Runić

II pomoćnik: Zdravko Vujanov

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

II pomoćnik: Nikola Kuburović

Delegat: Slobodan Krstić

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Ivana Jovanović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Srđan Belović

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Predrag Svilenković

II pomoćnik: Dimitrije Poznanović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Ivan Bojović

Glavni sudija: Aleksandar Nikolić

I pomoćnik: Željko Đurić

II pomoćnik: Ilija Novaković

Stadion: OLE Concord WEST Arena

Delegat: Dragan Savić

Glavni sudija: Marko Karanović

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Marko Hrutka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4

Delegat: Bojan Sekulić

Glavni sudija: Nikola Božović

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Marko Bakić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Željko Mohora

Glavni sudija: Srđan Novaković

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Goran Božović

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Delegat: Milan Orlović

I pomoćnik: Uroš Radovanović

II pomoćnik: Nikola Marković

Glavni sudija: Nikola Đorđević

Stadion: FK BASK

Delegat: Slobodan Krstić

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Glavni sudija: Aleksandar Vukadinović

I pomoćnik: Miloš Mitić

Delegat: Igor Tomić

II pomoćnik: Jovan Gajić

Stadion: SC Vujadin Boškov

I pomoćnik: Uroš Stojić

Delegat: Saša Popov

Glavni sudija: Marko Gnjatović

II pomoćnik: Vladimir Miodanić

Stadion: stadion FK Železničar

I pomoćnik: Stefan Kalezić

II pomoćnik: Milan Milenković

Delegat: Vitomir Mirković

Glavni sudija: Stefan Filipović

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Glavni sudija: Nikola Bikić

I pomoćnik: Zdravko Vujanov

II pomoćnik: Aleksa Bibin

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Vitomir Simović

Glavni sudija: Nikola Božović

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Dejan Božić

Stadion: stadion FK Brodarac

Delegat: Zoran Milovanović

Glavni sudija: Marko Gnjatović

I pomoćnik: Miloš Tošić

II pomoćnik: Dušan Zorić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Jovan Gavranić

Delegat: Jovan Borović

Stadion: Stadion FK"Metalac" Kraljevo

Delegat: Milanko Milićević

Glavni sudija: Nenad Đorđević

I pomoćnik: Milan Nedeljković

II pomoćnik: Lazar Jovašević

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Ivan Bojović

Glavni sudija: Miroslav Matić

I pomoćnik: Nikola Čotrić

II pomoćnik: Nemanja Vučićević

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Zoran Marinković

Glavni sudija: Mladen Jakovljević

I pomoćnik: Nikola Kuburović

II pomoćnik: Goran Božović

Stadion: stadion FK Crvens Zvezda Pavliš

Delegat: Siniša Santrač

Glavni sudija: Aleksandar Janković

I pomoćnik: Predrag Svilenković

II pomoćnik: Boško Rašković

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Delegat: Miloš Goronjić

VAR:

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Nikola Čekičević

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Bojan Laluja

Delegat: Dejan Đurović

Stadion: stadion FK Železničar

Delegat: Tomislav Ilić

Glavni sudija: Lazar Pršić

I pomoćnik: Lazar Jovanović

II pomoćnik: Marko Milić

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Predrag Simić

I pomoćnik: Nebojša Savić

Delegat: Pero Biočanin

VAR:

II pomoćnik: Milan Nedeljković

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Denis Aćimović

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Miloš Rajković

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: SC Vujadin Boškov

VAR:

Glavni sudija: Dragutin Meničanin

I pomoćnik: Aleksandar Vladić

Delegat: Saša Popov

II pomoćnik: Uroš Stojić

Stadion: FK BASK

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

I pomoćnik: Miloš Rajković

Glavni sudija: Vukašin Delević

Delegat: Vedran Mišić

Stadion: OLE Concord WEST Arena

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Nemanja Perišić

Delegat: Slobodan Krstić

VAR:

Stadion: Stadion FK"Metalac" Kraljevo

Delegat: Milan Orlović

Glavni sudija: Dobrivoje Šišmanović

I pomoćnik: Uroš Radovanović

II pomoćnik: Nikola Marković

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Ivan Bojović

Glavni sudija: Aleksandar Lukić

I pomoćnik: Željko Đurić

II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Jovan Borović

Glavni sudija: Saša Ranisavić

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Goran Bogićević

VAR:

Stadion: stadion FK Brodarac

Delegat: Miloš Goronjić

Glavni sudija: Marko Karanović

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Andreja Piljak

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Željko Mohora

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Željko Šolajić

Glavni sudija: Predrag Janjuš

VAR:

Stadion: stadion FK Crvens Zvezda Pavliš

II pomoćnik: Milan Runić

Delegat: Siniša Santrač

VAR:

Glavni sudija: Dragan Zorić

I pomoćnik: Aleksa Bibin

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Delegat: Igor Tomić

Glavni sudija: Ivan Vučićević

I pomoćnik: Milan Pešović

II pomoćnik: Ranko Stojanović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Delegat: Vlada Đorđević

Glavni sudija: Marko Gnjatović

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Miloš Tošić

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Delegat: Milanko Milićević

Glavni sudija: Marko Mihailović

I pomoćnik: Marko Stojković

II pomoćnik: Pavle Davidović

Stadion: stadion FK Brodarac

I pomoćnik: Dejan Božić

Delegat: Slobodan Petrović

II pomoćnik: Miloš Rajković

Glavni sudija: Jovan Okanović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Delegat: Slobodan Krstić

VAR:

Glavni sudija: Vukašin Delević

I pomoćnik: Nemanja Perišić

II pomoćnik: Dimitrije Poznanović

VAR:

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Dragan Savić

Glavni sudija: Denis Aćimović

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Predrag Svilenković

Stadion: stadion FK Železničar

Delegat: Vitomir Mirković

Glavni sudija: Dušan Sretenović

I pomoćnik: Nikola Marković

II pomoćnik: Nikola Manojlović

Stadion: OLE Concord WEST Arena

Delegat: Miloš Goronjić

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Dejan Božić

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Glavni sudija: Dušan Belić

I pomoćnik: Milan Runić

II pomoćnik: Aleksa Bibin

Stadion: SC Vujadin Boškov

II pomoćnik: Marko Grujić

Delegat: Vojislav Kesić

I pomoćnik: Nemanja Malešević

Glavni sudija: Nikola Čekičević

VAR:

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Saša Popov

Glavni sudija: Marko Gnjatović

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Predrag Rađen

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Ivan Bojović

VAR:

Glavni sudija: Ljubiša Borisavljević

I pomoćnik: Mitar Nedeljković

II pomoćnik: Pavle Davidović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Glavni sudija: Aleksandar Lukić

Delegat: Jovan Borović

Stadion: Stadion FK"Metalac" Kraljevo

Delegat: Milanko Milićević

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Uroš Radovanović

II pomoćnik: Nikola Marković

Stadion: stadion FK Crvens Zvezda Pavliš

Delegat: Siniša Santrač

Glavni sudija: Nikola Bikić

I pomoćnik: Zdravko Vujanov

II pomoćnik: Aleksa Bibin

VAR:

Stadion: Prvi pomoćni teren Jagodina

Glavni sudija: Stefan Đokić

I pomoćnik: Miloš Mitić

II pomoćnik: Petar Petković

VAR:

Delegat: Igor Tomić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Marko Mihailović

I pomoćnik: Nikola Obradović

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Stadion: FK BASK

Delegat: Vlada Đorđević

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Bojan Laluja

II pomoćnik: Miloš Tošić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Delegat: Vlada Đorđević

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Delegat: Zoran Marinković

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Nikola Čekičević

II pomoćnik: Nemanja Malešević

I pomoćnik: Marko Grujić

Delegat: Dejan Đurović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

VAR:

Glavni sudija: Denis Aćimović

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Goran Bogićević

Delegat: Željko Mohora

Stadion: stadion FK Železničar

VAR:

Delegat: Vitomir Mirković

Glavni sudija: Stefan Đokić

I pomoćnik: Miloš Mitić

II pomoćnik: Petar Petković

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Delegat: Vedran Mišić

II pomoćnik: Jovan Gavranić

Stadion: OLE Concord WEST Arena

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: SC Vujadin Boškov

VAR:

Glavni sudija: Dejan Petrović

I pomoćnik: Predrag Svilenković

II pomoćnik: Vladimir Miodanić

Delegat: Saša Popov

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

I pomoćnik: Željko Đurić

II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

Glavni sudija: Aleksandar Lukić

Delegat: Petar Davidović

Stadion: Stadion FK"Metalac" Kraljevo

VAR:

Glavni sudija: Lazar Pršić

I pomoćnik: Lazar Jovanović

II pomoćnik: Marko Milić

Delegat: Ivan Bojović

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Marko Lazarević

I pomoćnik: Slobodan Tatomirović

II pomoćnik: Miloš Maričić

Delegat: Zoran Marinković

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Ljubiša Borisavljević

I pomoćnik: Uroš Radovanović

II pomoćnik: Lazar Jovašević

Delegat: Milanko Milićević

Stadion: Prvi pomoćni teren Jagodina

II pomoćnik: Milan Nedeljković

Glavni sudija: Nenad Đorđević

I pomoćnik: Ilija Novaković

Delegat: Igor Tomić

Stadion: stadion FK Crvens Zvezda Pavliš

VAR:

Glavni sudija: Dušan Belić

I pomoćnik: Milan Runić

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Delegat: Siniša Santrač

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

II pomoćnik: Dejan Božić

Glavni sudija: Marko Karanović

I pomoćnik: Goran Bogićević

Delegat: Jovan Borović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Delegat: Jovan Borović

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Aleksa Bigović

Glavni sudija: Đorđe Tomić

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Aleksandar Bečanović

I pomoćnik: Dušan Lukić

II pomoćnik: Nenad Vukanović

Delegat: Dejan Đurović

VAR:

Stadion: Stadion FK"Metalac" Kraljevo

Glavni sudija: Aleksandar Lukić

I pomoćnik: Lazar Jovašević

II pomoćnik: Aleksandar Stojanović

Delegat: Milanko Milićević

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Nikola Bikić

I pomoćnik: Zdravko Vujanov

II pomoćnik: Veljko Ristić

Delegat: Vojislav Kesić

VAR:

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Marko Karanović

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Marko Bakić

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: stadion FK Železničar

Glavni sudija: Marko Mihailović

I pomoćnik: Marko Jevremović

II pomoćnik: Đorđe Milosavljević

Delegat: Vitomir Mirković

Stadion: OLE Concord WEST Arena

Glavni sudija: Marko Gnjatović

I pomoćnik: Uroš Stojić

II pomoćnik: Dušan Zorić

Delegat: Slobodan Krstić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Glavni sudija: Miroslav Miletić

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Jovan Jovčić

Delegat: Željko Mohora

Stadion: Stadion FK Voždovac

I pomoćnik: Aleksa Bigović

II pomoćnik: Ilija Radisavljević

Glavni sudija: Dejan Petrović

Delegat: Miloš Goronjić

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Nenad Đorđević

I pomoćnik: Ilija Novaković

Delegat: Milan Orlović

II pomoćnik: Pavle Davidović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Glavni sudija: Marko Gnjatović

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Uroš Stojić

Delegat: Vlada Đorđević

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Nikola Katić

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Branislav Pjevović

Delegat: Željko Mohora

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Denis Aćimović

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Delegat: Slobodan Krstić

Stadion: Gradski stadion Vršac-veštačka trava

Delegat: Siniša Santrač

Glavni sudija: Aleksandar Janković

I pomoćnik: Boško Rašković

II pomoćnik: Miloš Maksimović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Ivana Jovanović

Delegat: Saša Popov

II pomoćnik: Nemanja Perišić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

I pomoćnik: Marko Živković

Delegat: Ivan Bojović

II pomoćnik: Marko Stojković

Glavni sudija: Dušan Sretenović

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Glavni sudija: Stefan Đokić

I pomoćnik: Predrag Hristov

II pomoćnik: Jovan Gajić

Delegat: Igor Tomić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Miloš Goronjić

VAR:

Glavni sudija: Denis Aćimović

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Stadion: stadion FK Železničar

Delegat: Igor Tomić

Glavni sudija: Đorđe Anđelković

II pomoćnik: Milan Milenković

I pomoćnik: Marko Milić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Aleksandar Nikolić

I pomoćnik: Pavle Davidović

Delegat: Ivan Bojović

II pomoćnik: Aleksandar Stojanović

Stadion: stadion FK Brodarac

Delegat: Zoran Milovanović

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Goran Bogićević

Stadion: Stadion FK"Metalac" Kraljevo

Delegat: Milan Orlović

Glavni sudija: Srđan Dimitrijević

I pomoćnik: Nikola Marković

II pomoćnik: Ranko Stojanović

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Delegat: Radomir Rudić Vranić

II pomoćnik: Predrag Rađen

Glavni sudija: Marko Gnjatović

I pomoćnik: Slobodan Danilović

Stadion: OLE Concord WEST Arena

Delegat: Jovan Borović

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Marko Hrutka

Glavni sudija: Danilo Jerinić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Vojislav Kesić

Glavni sudija: Dragutin Meničanin

I pomoćnik: Predrag Svilenković

II pomoćnik: Draško Relić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Željko Mohora

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Delegat: Vitomir Simović

Glavni sudija: Denis Aćimović

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Stadion: Prvi pomoćni teren Jagodina

Delegat: Igor Tomić

Glavni sudija: Aleksandar Vukadinović

I pomoćnik: Miloš Mitić

II pomoćnik: Stefan Kalezić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Delegat: Bojan Sekulić

Stadion: FK BASK

Delegat: Zoran Marinković

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Željko Šolajić

Stadion: Gradski stadion Vršac-veštačka trava

Delegat: Siniša Santrač

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Nemanja Bratić

II pomoćnik: Branko Galić

VAR:

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Delegat: Milanko Milićević

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Đorđe Milosavljević

II pomoćnik: Nikola Marković

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Glavni sudija: Nikola Čekičević

I pomoćnik: Stefan Mijanović

II pomoćnik: Nemanja Malešević

Delegat: Zoran Marinković

Stadion: Stadion FK"Metalac" Kraljevo

Delegat: Milanko Milićević

Glavni sudija: Marina Živković

I pomoćnik: Nikola Manojlović

II pomoćnik: Vlatko Urošević

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Slobodan Krstić

Glavni sudija: Dušan Vićentijević

I pomoćnik: Marko Bakić

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Stadion: stadion FK Brodarac

Delegat: Željko Mohora

Glavni sudija: Marko Lazarević

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Marijana Rajović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Ivan Bojović

II pomoćnik: Nebojša Savić

VAR:

Glavni sudija: Milan Balinovac

I pomoćnik: Pavle Davidović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Vojislav Kesić

Glavni sudija: Dušan Belić

I pomoćnik: Zdravko Vujanov

II pomoćnik: Aleksa Bibin

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Vlada Đorđević

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Andreja Piljak

Stadion: stadion FK Železničar

I pomoćnik: Nikola Marković

II pomoćnik: Đorđe Milosavljević

Delegat: Igor Tomić

Glavni sudija: Nikola Đorđević

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

II pomoćnik: Nenad Vukanović

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Glavni sudija: Nikola Šćepanović

I pomoćnik: Dušan Lukić

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

Delegat: Željko Mohora

II pomoćnik: Miloš Rajković

VAR:

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Delegat: Dragan Savić

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Stefan Milanović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava br 5

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Marijana Rajović

II pomoćnik: Miloš Maričić

Delegat: Slobodan Krstić

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Glavni sudija: Dušan Sretenović

II pomoćnik: Nikola Marković

Delegat: Milanko Milićević

I pomoćnik: Uroš Radovanović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Petar Peković

I pomoćnik: Nemanja Perišić

Delegat: Goran Kovačić

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Stadion: OLE Concord WEST Arena

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Nikola Stojanović

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Marko Mihailović

Stadion: Gradski stadion Vršac-veštačka trava

Delegat: Siniša Santrač

Glavni sudija: Aleksandar Janković

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Nikola Grujić

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Delegat: Igor Tomić

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Marko Jevremović

II pomoćnik: Nikola Manojlović