Судије

Кадетска лига Србије 23/24 - делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: ОЛЕ Цонцорд WЕСТ Арена

II помоћник: Денис Сулејмановић

Главни судија: Ђорђе Томић

I помоћник: Илија Радисављевић

Делегат: Срђан Беловић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Александра Стојанац

II помоћник: Ивана Јовановић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

I помоћник: Стефан Милановић

II помоћник: Милан Јеремић

Делегат: Витомир Симовић

Главни судија: Никола Катић

Стадион: Градски стадион Јагодина

Главни судија: Марко Михаиловић

I помоћник: Срђан Кантар

II помоћник: Ђорђе Милосављевић

Делегат: Милан Орловић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Александар Николић

I помоћник: Жељко Ђурић

II помоћник: Немања Јовановић-Џајић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: Градски стадион Вршац-вештачка трава

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Здравко Вујанов

II помоћник: Алекса Бибин

Делегат: Синиша Сантрач

Стадион: стадион ФК Железничар

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Немања Тодоровић

II помоћник: Никола Стојановић

Делегат: Игор Томић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Делегат: Петар Давидовић

Главни судија: Лазар Пршић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Лазар Јовановић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Александар Владић

II помоћник: Драшко Релић

Делегат: Милош Гороњић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Петар Давидовић

Главни судија: Лазар Пршић

I помоћник: Лазар Јовановић

II помоћник: Павле Давидовић

Стадион: Стадион ФК"Металац" Краљево

Делегат: Миланко Милићевић

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Никола Манојловић

II помоћник: Марко Живковић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Илија Радисављевић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Делегат: Дејан Ђуровић

Главни судија: Алекса Граховац

I помоћник: Немања Малешевић

II помоћник: Владимир Миоданић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Дејан Петровић

I помоћник: Денис Сулејмановић

II помоћник: Бранислав Пјевовић

Делегат: Драган Савић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Бранко Галић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: Градски стадион Вршац-вештачка трава

Делегат: Синиша Сантрач

Главни судија: Драгутин Меничанин

I помоћник: Предраг Свиленковић

II помоћник: Стефан Мијановић

Стадион: Градски стадион Јагодина

Главни судија: Срђан Димитријевић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Никола Марковић

Делегат: Игор Томић

Стадион: ОЛЕ Цонцорд WЕСТ Арена

Делегат: Милош Гороњић

Главни судија: Стефан Микавица

II помоћник: Богдан Љубојевић

I помоћник: Денис Сулејмановић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

II помоћник: Ђорђе Милосављевић

Делегат: Милан Орловић

Главни судија: Марко Михаиловић

I помоћник: Срђан Кантар

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Војислав Кесић

Главни судија: Никола Чекичевић

I помоћник: Немања Малешевић

II помоћник: Владимир Миоданић

Стадион: ФК БАСК

I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

II помоћник: Бранислав Пјевовић

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Марко Карановић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

Главни судија: Никола Божовић

I помоћник: Горан Божовић

Делегат: Зоран Миловановић

II помоћник: Илија Радисављевић

Стадион: стадион ФК Железничар

Делегат: Томислав Илић

Главни судија: Лазар Пршић

I помоћник: Лазар Јовановић

II помоћник: Милан Миленковић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Срђан Беловић

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Ратко Ђорђевић

II помоћник: Алекса Биговић

Стадион: Градски стадион Јагодина

Главни судија: Александар Вукадиновић

II помоћник: Слободан Крстић

Делегат: Витомир Мирковић

I помоћник: Стеван Лазаревић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

II помоћник: Бранислав Пјевовић

Делегат: Слободан Петровић

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Богдан Љубојевић

Стадион: Стадион ФК"Металац" Краљево

Делегат: Игор Томић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Срђан Кантар

Главни судија: Марко Михаиловић

Стадион: Градски стадион Вршац-вештачка трава

Делегат: Саша Попов

II помоћник: Здравко Вујанов

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Алекса Бибин

Стадион: Стадион ФК Вождовац

I помоћник: Немања Перишић

II помоћник: Димитрије Познановић

Главни судија: Јован Окановић

Делегат: Синиша Сантрач

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Александар Николић

I помоћник: Жељко Ђурић

II помоћник: Ђорђе Петровић

Делегат: Иван Бојовић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

II помоћник: Дејан Божић

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Горан Богићевић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Никола Божовић

I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

II помоћник: Алекса Рашчанин

Делегат: Витомир Симовић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Милош Рајковић

Делегат: Влада Ђорђевић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Главни судија: Александар Лукић

I помоћник: Александар Стојановић

II помоћник: Јован Филиповић

Делегат: Милан Орловић

Стадион: стадион ФК Железничар

Главни судија: Лазар Пршић

I помоћник: Лазар Јовановић

II помоћник: Марко Милић

Делегат: Томислав Илић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Предраг Свиленковић

II помоћник: Стефан Петровић

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Кристијан Чапо

I помоћник: Бојан Лалуја

II помоћник: Вукашин Цветковић

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

Главни судија: Марко Бура

I помоћник: Денис Сулејмановић

II помоћник: Алекса Биговић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Марко Карановић

I помоћник: Немања Братић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: ОЛЕ Цонцорд WЕСТ Арена

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Богдан Љубојевић

II помоћник: Слободан Татомировић

Делегат: Драган Савић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Слободан Петровић

Главни судија: Никола Божовић

I помоћник: Алекса Рашчанин

II помоћник: Алекса Биговић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Марко Михаиловић

I помоћник: Никола Манојловић

II помоћник: Никола Костић

Делегат: Иван Бојовић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Ведран Мишић

II помоћник: Слободан Татомировић

Главни судија: Јован Окановић

I помоћник: Тихомир Шошкић

Стадион: Стадион ФК"Металац" Краљево

Главни судија: Стефан Филиповић

II помоћник: Лазар Јовановић

Делегат: Милан Орловић

I помоћник: Никола Стојановић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Главни судија: Александар Николић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Делегат: Милош Гороњић

Стадион: Градски стадион Јагодина

Делегат: Игор Томић

II помоћник: Урош Стојковић

Главни судија: Душан Миладиновиц

I помоћник: Срђан Милићевић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

I помоћник: Милан Јеремић

Главни судија: Никола Бикић

Делегат: Драган Савић

II помоћник: Денис Сулејмановић

Стадион: стадион ФК Црвенс Звезда Павлиш

II помоћник: Бошко Рашковић

Главни судија: Драгутин Меничанин

I помоћник: Горан Шаин

Делегат: Синиша Сантрач

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Делегат: Перо Биочанин

Главни судија: Марко Михаиловић

I помоћник: Срђан Кантар

II помоћник: Никола Манојловић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Андреја Пиљак

Делегат: Саша Попов

Стадион: ОЛЕ Цонцорд WЕСТ Арена

Делегат: Милош Гороњић

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Денис Сулејмановић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Душан Пјевац

Делегат: Дејан Ђуровић

I помоћник: Душан Зорић

II помоћник: Драшко Релић

Стадион: стадион ФК Железничар

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Урош Стојковић

II помоћник: Јован Гајић

Делегат: Витомир Мирковић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Делегат: Војислав Кесић

Главни судија: Срђан Тановић

I помоћник: Владимир Николић

II помоћник: Владимир Миоданић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Милош Рајковић

Делегат: Драган Савић

Стадион: стадион ФК Бродарац

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Илија Радисављевић

Главни судија: Денис Аћимовић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Миланко Милићевић

Главни судија: Александар Лукић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Јован Филиповић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Денис Аћимовић

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Дејан Божић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Делегат: Перо Биочанин

Главни судија: Предраг Симић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Милан Недељковић

Стадион: Градски стадион Јагодина

Делегат: Игор Томић

Главни судија: Лазар Пршић

I помоћник: Лазар Јовановић

II помоћник: Никола Марковић

Стадион: Стадион ФК"Металац" Краљево

Делегат: Иван Бојовић

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Никола Манојловић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Витомир Симовић

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Богдан Љубојевић

II помоћник: Немања Братић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

Делегат: Срђан Беловић

Главни судија: Стефан Микавица

II помоћник: Ивана Јовановић

I помоћник: Алекса Биговић

Стадион: Градски стадион Вршац-вештачка трава

Делегат: Синиша Сантрач

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Стефан Мијановић

II помоћник: Владимир Радосављевић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

Делегат: Срђан Беловић

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Бранислав Пјевовић

II помоћник: Алекса Рашчанин

Стадион: стадион ФК Бродарац

Делегат: Витомир Симовић

Главни судија: Марко Карановић

I помоћник: Ненад Обренић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Зоран Алимпић

Главни судија: Никола Шћепановић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Марко Грујић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Делегат: Милош Гороњић

Главни судија: Срђан Новаковић

I помоћник: Милан Јеремић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Стадион: стадион ФК Железничар

Делегат: Томислав Илић

Главни судија: Лазар Пршић

I помоћник: Урош Стојковић

II помоћник: Лазар Јовановић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Делегат: Дејан Ђуровић

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Лука Живковић

II помоћник: Душан Зорић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Ведран Мишић

Главни судија: Петар Пековић

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Денис Сулејмановић

Стадион: ОЛЕ Цонцорд WЕСТ Арена

Делегат: Слободан Петровић

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Алекса Биговић

II помоћник: Жељко Шолајић

Стадион: Градски стадион Вршац-вештачка трава

Делегат: Синиша Сантрач

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Горан Шаин

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Делегат: Перо Биочанин

Главни судија: Марко Михаиловић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Срђан Кантар

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик вештачка трава

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Андреја Пиљак

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Делегат: Ведран Мишић

Главни судија: Александар Радовановић

I помоћник: Милош Рајковић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Срђан Беловић

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Богдан Љубојевић

II помоћник: Бранко Галић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Зоран Маринковић

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Немања Братић

II помоћник: Слободан Татомировић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Иван Бојовић

Главни судија: Милан Балиновац

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Милан Недељковић

Стадион: Градски стадион Јагодина

Делегат: Игор Томић

Главни судија: Александар Вукадиновић

I помоћник: Урош Стојковић

II помоћник: Јован Гајић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Саша Попов

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Милош Шавија

II помоћник: Немања Малешевић

Стадион: стадион ФК Железничар

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Урош Стојковић

II помоћник: Александра Костић

Делегат: Витомир Мирковић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Делегат: Срђан Беловић

Главни судија: Денис Аћимовић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Немања Братић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Главни судија: Душан Белић

I помоћник: Алекса Бибин

II помоћник: Здравко Вујанов

Стадион: Стадион ФК"Металац" Краљево

Делегат: Миланко Милићевић

Главни судија: Предраг Симић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Митар Недељковић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Никола Божовић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Бранко Галић

Стадион: ОЛЕ Цонцорд WЕСТ Арена

Делегат: Зоран Миловановић

Главни судија: Петар Пековић

II помоћник: Алекса Биговић

I помоћник: Предраг Свиленковић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Делегат: Слободан Петровић

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

II помоћник: Богдан Љубојевић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Стефан Милановић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Горан Божовић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: Градски стадион Јагодина

Главни судија: Александар Вукадиновић

I помоћник: Стеван Лазаревић

II помоћник: Срђан Милићевић

Делегат: Игор Томић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Александар Радовановић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Урош Стојић

Делегат: Ведран Мишић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Главни судија: Ђорђе Томић

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Слободан Татомировић

Делегат: Жељко Мохора

Стадион: стадион ФК Црвенс Звезда Павлиш

Главни судија: Душан Белић

I помоћник: Здравко Вујанов

II помоћник: Милан Рунић

Делегат: Синиша Сантрач

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Делегат: Милан Орловић

Главни судија: Мирослав Милетић

I помоћник: Никола Кубуровић

II помоћник: Ђорђе Милосављевић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Главни судија: Дејан Петровић

I помоћник: Горан Шаин

II помоћник: Бошко Рашковић

Делегат: Милош Гороњић

Стадион: Стадион ФК"Металац" Краљево

Главни судија: Предраг Симић

I помоћник: Милан Недељковић

II помоћник: Ђорђе Петровић

Делегат: Миланко Милићевић

Стадион: стадион ФК Железничар

Главни судија: Лазар Пршић

I помоћник: Ђорђе Шароњић

Делегат: Витомир Мирковић

II помоћник: Лазар Јовановић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Денис Аћимовић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Немања Братић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Главни судија: Урош Бакић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Слободан Татомировић

Делегат: Зоран Маринковић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Никола Шћепановић

I помоћник: Бојан Лалуја

II помоћник: Ненад Вукановић

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Стадион: ОЛЕ Цонцорд WЕСТ Арена

Главни судија: Марко Бура

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Ненад Обренић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Здравко Вујанов

II помоћник: Алекса Бибин

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Александар Лукић

I помоћник: Жељко Ђурић

II помоћник: Небојша Савић

Делегат: Иван Бојовић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Делегат: Перо Биочанин

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Ђорђе Шароњић

II помоћник: Милан Миленковић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Денис Аћимовић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

I помоћник: Слободан Татомировић

Делегат: Влада Ђорђевић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Делегат: Срђан Беловић

Главни судија: Марко Лазаревић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Богдан Љубојевић

Стадион: ОЛЕ Цонцорд WЕСТ Арена

Делегат: Слободан Крстић

Главни судија: Петар Пековић

I помоћник: Ненад Обренић

II помоћник: Алекса Биговић

Стадион: Градски стадион Вршац-вештачка трава

Делегат: Синиша Сантрач

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Здравко Вујанов

II помоћник: Милан Рунић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Делегат: Жељко Мохора

I помоћник: Андреја Пиљак

II помоћник: Немања Арнаутовић

Главни судија: Иван Госпавић

Стадион: Градски стадион Јагодина

Делегат: Игор Томић

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Лазар Јовановић

II помоћник: Ђорђе Милосављевић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Драган Савић

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Саша Ранисавић

II помоћник: Никола Кубуровић

I помоћник: Стефан Мијановић

Делегат: Игор Јовановић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Главни судија: Никола Катић

I помоћник: Ненад Обренић

II помоћник: Горан Божовић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

I помоћник: Ђорђе Петровић

II помоћник: Урош Шаренац

Делегат: Петар Давидовић

Главни судија: Александар Миливојевић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Никола Чекичевић

II помоћник: Душан Зорић

I помоћник: Немања Малешевић

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: стадион ФК Железничар

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Немања Тодоровић

II помоћник: Владимир Никодијевић

Делегат: Витомир Мирковић

Стадион: Стадион ФК"Металац" Краљево

Главни судија: Милан Балиновац

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Милан Недељковић

Делегат: Миланко Милићевић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Душан Белић

I помоћник: Здравко Вујанов

Делегат: Саша Попов

II помоћник: Милан Рунић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Никола Божовић

I помоћник: Милош Рајковић

Делегат: Бојан Секулић

II помоћник: Слободан Татомировић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Делегат: Дејан Ђуровић

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Лука Живковић

II помоћник: Урош Стојић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Александар Радовановић

I помоћник: Слободан Татомировић

II помоћник: Денис Сулејмановић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Делегат: Зоран Маринковић

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Стадион: Стадион ФК"Металац" Краљево

Делегат: Игор Томић

Главни судија: Марко Михаиловић

I помоћник: Лазар Јовановић

II помоћник: Срђан Кантар

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Зоран Алимпић

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Милан Рунић

II помоћник: Здравко Вујанов

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

II помоћник: Никола Кубуровић

Делегат: Слободан Крстић

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Ивана Јовановић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Делегат: Срђан Беловић

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Предраг Свиленковић

II помоћник: Димитрије Познановић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Иван Бојовић

Главни судија: Александар Николић

I помоћник: Жељко Ђурић

II помоћник: Илија Новаковић

Стадион: ОЛЕ Цонцорд WЕСТ Арена

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: Градски стадион Јагодина

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: стадион ФК Железничар

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Нема података

Стадион: Стадион ФК"Металац" Краљево

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: Градски стадион Вршац-вештачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Железничар

Нема података

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: ОЛЕ Цонцорд WЕСТ Арена

Нема података

Стадион: Стадион ФК"Металац" Краљево

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: Градски стадион Вршац-вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион Јагодина

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Нема података

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион ФК Железничар

Нема података

Стадион: ОЛЕ Цонцорд WЕСТ Арена

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Нема података

Стадион: Стадион ФК"Металац" Краљево

Нема података

Стадион: Градски стадион Вршац-вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион Јагодина

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Нема података

Стадион: стадион ФК Железничар

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: ОЛЕ Цонцорд WЕСТ Арена

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: Стадион ФК"Металац" Краљево

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион Јагодина

Нема података

Стадион: Градски стадион Вршац-вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: Стадион ФК"Металац" Краљево

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: стадион ФК Железничар

Нема података

Стадион: ОЛЕ Цонцорд WЕСТ Арена

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: Градски стадион Вршац-вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион Јагодина

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: стадион ФК Железничар

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: Стадион ФК"Металац" Краљево

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: ОЛЕ Цонцорд WЕСТ Арена

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Нема података

Стадион: Градски стадион Јагодина

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: Градски стадион Вршац-вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Нема података

Стадион: Стадион ФК"Металац" Краљево

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: стадион ФК Железничар

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Нема података

Стадион: Градски стадион Јагодина

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: ОЛЕ Цонцорд WЕСТ Арена

Нема података

Стадион: Градски стадион Вршац-вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Нема података

Делегирање 22/23

Делегирање 21/22