Судије

Прва лига жене - делегирање 20/21

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Делегат: Драгољуб Обрадовић

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Марија Јовановић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Стадион: стадион ФК Железничар

Делегат: Душан Милић

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Александра Томић

II помоћник: Андреа Милошевић

Стадион: стадион ФК Црвена Звезда

Делегат: Жељко Рељић

Главни судија: Јована Милић

I помоћник: Јелена Поповић

II помоћник: Невена Корићанац

Стадион: Градски стадион "Лагатор"

Делегат: Марко Антић

Главни судија: Милица Јоксић

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Сања Котуровић

Стадион: стадион ХЕРОЈ

Делегат: Ненад Јеринић

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Јелена Цојкић

II помоћник: Андреа Маринковић

Посматрач: Драгана Вељковић

Стадион: Градски стадион Суботица

Делегат: Горан Илић

Главни судија: Катарина Петровић

I помоћник: Андреа Мијаиловић

II помоћник: Изабела Ковач

Стадион: Градски стадион у Лесковцу

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Јелена Цојкић

II помоћник: Андреа Маринковић

Делегат: Давид Милић

Стадион: Градски стадион Никола Паско

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Александра Којовић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Делегат: Славка Пашти

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Катарина Петровић

I помоћник: Милица Јоксић

II помоћник: Марија Ђорђевић

Делегат: Душко Милановић

Стадион: ФК "Раднички Стобекс" Клупци

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Марија Ђорђевић

II помоћник: Изабела Ковач

Делегат: Ненад Јеринић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Јована Милић

I помоћник: Јелена Поповић

II помоћник: Невена Корићанац

Делегат: Мирјана Радовановић

Стадион: Градски стадион Пирот

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Делегат: Велимир Миљковић

Стадион: стадион ФК Црвена Звезда

Делегат: Радивој Мушкиња

Главни судија: Марија Јовановић

I помоћник: Милица Јоксић

II помоћник: Изабела Ковач

Стадион: СЦ Гладијатор

Делегат: Живка Комленац

Главни судија: Јована Милић

I помоћник: Јелена Поповић

II помоћник: Љубица Чубрило

Стадион: стадион ХЕРОЈ

Главни судија: Јелена Трнинић

I помоћник: Мирела Малешевић

II помоћник: Андреа Мијаиловић

Делегат: Горан Илић

Стадион: стадион ФК Железничар

Делегат: Давид Милић

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Андреа Милошевић

II помоћник: Александра Томић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Делегат: Кристина Крстић

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Данијела Стојановић

II помоћник: Александра Костић

Стадион: Градски стадион Суботица

Делегат: Илија Вукановић

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Дуња Вукчевић

II помоћник: Андреа Хернаус

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Јелена Трнинић

I помоћник: Зорица Жујовић

II помоћник: Изабела Ковач

Делегат: Радивој Мушкиња

Стадион: Градски стадион у Лесковцу

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Јелена Цојкић

II помоћник: Андреа Маринковић

Делегат: Зоран Митровић

Стадион: Карађорђе Мишар

Главни судија: Катарина Петровић

I помоћник: Милица Јоксић

II помоћник: Сања Котуровић

Делегат: Живка Комленац

Стадион: Градски стадион Пирот

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Данијела Стојановић

II помоћник: Александра Костић

Делегат: Слађана Брадић

Стадион: ФК "Раднички Стобекс" Клупци

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Александра Којовић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Делегат: Мирјана Радовановић

Стадион: стадион ХЕРОЈ

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Александра Томић

II помоћник: Маја Милошевић

Делегат: Драгољуб Обрадовић

Стадион: стадион ФК Црвена Звезда

Делегат: Драган Исаиловић

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Андреа Хернаус

Стадион: Градски стадион Суботица

II помоћник: Мирела Малешевић

Главни судија: Милица Јоксић

I помоћник: Сања Котуровић

Делегат: Жељко Рељић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Јелена Цојкић

I помоћник: Александра Костић

II помоћник: Маја Милошевић

Делегат: Мирјана Радовановић

Посматрач: Наташа Кричак-Грбовић

Стадион: Градски стадион Никола Паско

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Александра Којовић

II помоћник: Маријана Рајовић

Делегат: Горан Илић

Стадион: стадион ФК Железничар

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Делегат: Славка Пашти

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Дуња Вукчевић

II помоћник: Изабела Ковач

Делегат: Илија Вукановић

Стадион: стадион ХЕРОЈ

Делегат: Велимир Миљковић

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Маја Милошевић

II помоћник: Андреа Маринковић

Стадион: Градски стадион у Лесковцу

Делегат: Кристина Крстић

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Данијела Стојановић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Стадион: стадион ФК Црвена Звезда

Делегат: Ненад Јеринић

Главни судија: Катарина Петровић

I помоћник: Маријана Рајовић

II помоћник: Дуња Вукчевић

Стадион: Карађорђе Мишар

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Мирела Малешевић

II помоћник: Зорица Жујовић

Делегат: Марко Антић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Александра Томић

II помоћник: Андреа Милошевић

Делегат: Драгољуб Обрадовић

Стадион: Градски стадион "Лагатор"

Делегат: Душко Милановић

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Александра Којовић

II помоћник: Александра Стојанац

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Милица Јоксић

I помоћник: Марија Јовановић

II помоћник: Зорица Жујовић

Делегат: Душан Милић

Посматрач: Зорана Пуношевац

Стадион: стадион ФК Железничар

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Александра Којовић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Делегат: Зоран Митровић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Делегат: Радивој Мушкиња

Стадион: Градски стадион Пирот

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Александра Костић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Стадион: Градски стадион Никола Паско

Главни судија: Јелена Трнинић

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Дуња Вукчевић

Делегат: Новица Живковић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Јелена Цојкић

I помоћник: Александра Костић

II помоћник: Андреа Маринковић

Делегат: Живка Комленац

Посматрач: Биљана Трифуновић

Стадион: ФК "Раднички Стобекс" Клупци

Главни судија: Катарина Петровић

II помоћник: Дуња Вукчевић

Делегат: Драган Исаиловић

I помоћник: Мирела Малешевић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Јелена Поповић

II помоћник: Сања Котуровић

Делегат: Драгољуб Обрадовић

Стадион: Карађорђе Мишар

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Маријана Рајовић

Делегат: Горан Илић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Зорана Стоиљковић

Делегат: Илија Вукановић

II помоћник: Љубица Чубрило

I помоћник: Јелена Трнинић

Стадион: стадион ФК Црвена Звезда

Главни судија: Милица Јоксић

I помоћник: Марија Јовановић

II помоћник: Андреа Хернаус

Делегат: Жељко Рељић

Посматрач: Милица Кикановић

Стадион: стадион ХЕРОЈ

Главни судија: Маша Алексић

I помоћник: Ћирковић Андријана

II помоћник: Маја Милошевић

Делегат: Давид Милић

Посматрач: Јелена Морача

Стадион: Градски стадион Никола Паско

Главни судија: Јована Милић

I помоћник: Јелена Поповић

II помоћник: Невена Корићанац

Делегат: Душан Милић

Стадион: стадион ФК Железничар

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Андреа Милошевић

II помоћник: Сања Котуровић

Делегат: Душан Петковић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Александра Којовић

II помоћник: Маријана Рајовић

Делегат: Марко Антић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Ћирковић Андријана

II помоћник: Зорица Жујовић

Делегат: Велимир Миљковић

Посматрач: Драгана Вељковић

Стадион: Градски стадион Пирот

Главни судија: Јелена Цојкић

I помоћник: Александра Костић

II помоћник: Андреа Маринковић

Делегат: Слађана Брадић

Посматрач: Даница Стојиљковић

Стадион: СЛОГА

Главни судија: Марија Јовановић

I помоћник: Маша Алексић

II помоћник: Александра Томић

Делегат: Драгољуб Обрадовић

Стадион: стадион ФК Железничар

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Јелена Цојкић

II помоћник: Андреа Маринковић

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Стадион: Карађорђе Мишар

Главни судија: Јелена Трнинић

I помоћник: Мирела Малешевић

II помоћник: Дуња Вукчевић

Делегат: Мирјана Радовановић

Посматрач: Милица Кикановић

Стадион: стадион ФК Црвена Звезда

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Марија Јовановић

II помоћник: Изабела Ковач

Делегат: Илија Вукановић

Стадион: стадион ХЕРОЈ

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Данијела Стојановић

II помоћник: Ивана Јовановић

Делегат: Кристина Крстић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Јована Милић

I помоћник: Јелена Поповић

II помоћник: Андреа Хернаус

Делегат: Радивој Мушкиња

Стадион: ФК "Раднички Стобекс" Клупци

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Маријана Рајовић

Делегат: Драган Исаиловић

Стадион: Градски стадион Пирот

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Маша Алексић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Делегат: Велимир Миљковић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Данијела Стојановић

II помоћник: Ивана Јовановић

Делегат: Ненад Јеринић

Стадион: Градски стадион Никола Паско

Главни судија: Јасмина Мицкоска

II помоћник: Маријана Рајовић

I помоћник: Љубица Чубрило

Делегат: Жељко Рељић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Александра Томић

II помоћник: Мирела Малешевић

Посматрач: Наташа Кричак-Грбовић

Делегат: Драгољуб Обрадовић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Дуња Вукчевић

II помоћник: Изабела Ковач

Делегат: Новица Живковић

Стадион: Стадион ФК Слога

Главни судија: Јелена Цојкић

I помоћник: Александра Костић

II помоћник: Андреа Маринковић

Посматрач: Даница Стојиљковић

Делегат: Слађана Брадић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион у Лесковцу

Нема података

Стадион: Градски стадион Никола Паско

Нема података

Стадион: Градски стадион Пирот

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Карађорђе Мишар

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: стадион ХЕРОЈ

Нема података

Стадион: стадион ФК Црвена Звезда

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион Суботица

Нема података

Стадион: стадион ФК Железничар

Нема података

Стадион: Градски стадион Никола Паско

Нема података

Стадион: Карађорђе Мишар

Нема података

Стадион: Градски стадион у Лесковцу

Нема података

Стадион: Градски стадион Пирот

Нема података

Стадион: Градски стадион "Лагатор"

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Железничар

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: стадион ФК Црвена Звезда

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион Суботица

Нема података

Стадион: Градски стадион Никола Паско

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион Пирот

Нема података

Стадион: Карађорђе Мишар

Нема података

Стадион: Градски стадион у Лесковцу

Нема података

Стадион: Градски стадион "Лагатор"

Нема података

Стадион: стадион ХЕРОЈ

Нема података

Стадион: Градски стадион Суботица

Нема података

Стадион: стадион ФК Железничар

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион Никола Паско

Нема података

Стадион: Градски стадион Пирот

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Црвена Звезда

Нема података

Стадион: стадион ХЕРОЈ

Нема података

Стадион: Карађорђе Мишар

Нема података

Стадион: Градски стадион "Лагатор"

Нема података

Стадион: Градски стадион у Лесковцу

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Железничар

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: Градски стадион Никола Паско

Нема података

Стадион: Градски стадион у Лесковцу

Нема података

Стадион: Градски стадион Пирот

Нема података

Стадион: стадион ФК Црвена Звезда

Нема података

Стадион: Градски стадион Суботица

Нема података

Стадион: Карађорђе Мишар

Нема података

Стадион: стадион ХЕРОЈ

Нема података

Стадион: Градски стадион "Лагатор"

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион Пирот

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион Никола Паско

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион у Лесковцу

Нема података

Стадион: Градски стадион "Лагатор"

Нема података

Стадион: Градски стадион Суботица

Нема података

Стадион: стадион ХЕРОЈ

Нема података

Стадион: стадион ФК Железничар

Нема података

Стадион: Карађорђе Мишар

Нема података

Стадион: стадион ФК Црвена Звезда

Нема података