Судије

Омладинска лига - делегирање 20/21

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: Стадион Чика Дача

Главни судија: Урош Вуковић

I помоћник: Срђан Минић

II помоћник: Никола Марковић

Делегат: Лазар Стевановић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Горан Станојевић

II помоћник: Марко Хрутка

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Ненад Обренић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Главни судија: Милош Милановић

I помоћник: Миодраг Здравковић

II помоћник: Данијела Стојановић

Делегат: Витомир Мирковић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Милош Рајковић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Александар Живковић

I помоћник: Милан Минић

II помоћник: Дејан (Врање) Димитријевић

Делегат: Јован Марјановић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Ђорђе Максимовић

I помоћник: Дарко Савовић

II помоћник: Драган Перановић

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: ОФК БЕОГРАД

Главни судија: Момчило Марковић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Ивана Јовановић

Делегат: Момчило Грковић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Мирољуб Петковић

II помоћник: Слободан Татомировић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Лазар Лукић

II помоћник: Немања Крстић

Делегат: Срђан Ћирић

I помоћник: Никола Милосављевић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Срђан Ћирић

Главни судија: Милош Живановић (М)

I помоћник: Иван Цветковић

II помоћник: Његош Тубић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Дејан Шоћ

Главни судија: Павле Илић

I помоћник: Никола Ђоровић

II помоћник: Урош Радовановић

Стадион: РФК Нови Сад

Делегат: Саша Богићевић

Главни судија: Душан Панчић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Петар Радић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Никола Ријавец

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Ненад Радоичић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Будимир Давидовић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Бошко Божовић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Момчило Грковић

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Бојан Бановић

II помоћник: Никола Боровић

Стадион: стадион ФК Раковица

Делегат: Слободан Петровић

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Димитрије Власачевић

II помоћник: Марко Хрутка

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Делегат: Душан Ђукелић

Главни судија: Јован Шегрт

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Никола Обрадовић

Стадион: СЦ Крусевац

Делегат: Бобан Илић

Главни судија: Борко Мијајловић

I помоћник: Милош Милићевић

II помоћник: Немања Тодоровић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Делегат: Рајко Катанић

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Ненад Николић

II помоћник: Богдан Љубојевић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Милош Мишкељин

II помоћник: Горан Богићевић

Делегат: Александар Симић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Милош Симовић

II помоћник: Бојан Иванишевић

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Милош Милановић

II помоћник: Милан Ђорђевић

Делегат: Игор Томић

I помоћник: Иван Благојевић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Ненад Минаковић

I помоћник: Милан Шутуловић

II помоћник: Душан Зорић

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Бојан Бановић

II помоћник: Немања Братић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Милош Караџић

II помоћник: Новак Новаковић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Главни судија: Никола Бабић

I помоћник: Миодраг Здравковић

II помоћник: Милош Митић

Делегат: Томислав Илић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Главни судија: Никола Ђорђевић

I помоћник: Никола Ђоровић

II помоћник: Никола Марковић

Делегат: Мирољуб Мирчевић

Стадион: Омладински стадион

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Бошко Божовић

Делегат: Славко Мишић

Главни судија: Никола Рабреновић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Делегат: Милан Бањеглав

Главни судија: Душан Панчић

I помоћник: Бојан Иванишевић

II помоћник: Предраг Рађен

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Иван Крстић

Делегат: Витомир Симовић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Лазар Трипковић

I помоћник: Немања Петровић

II помоћник: Небојша Савић

Делегат: Дејан Шоћ

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Жељко Петковић

Главни судија: Лазар Лукић

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Горан Богићевић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Главни судија: Марко Ивковић

I помоћник: Милорад Јовановић

II помоћник: Немања Јовановић-Џајић

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Стадион: СЦ Крусевац

Делегат: Бобан Илић

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Урош Стојковић

II помоћник: Душан Миленковић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Делегат: Момчило Грковић

Главни судија: Павле Томић

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Марко Хрутка

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Мирољуб Петковић

II помоћник: Никола Обрадовић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Душан Ђукелић

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Никола Милосављевић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Лазар Лукић

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Бојан Бановић

Делегат: Душан Ђукелић

Стадион: Омладински стадион

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Ненад Николић

Делегат: Будимир Давидовић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Никола Радаковић

I помоћник: Петар Радић

II помоћник: Александар Владић

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Горан Станојевић

II помоћник: Марко Мајсторовић

Делегат: Жељко Мохора

Стадион: Градски стадион Чаир-помоћни терен

Главни судија: Александар Живковић

I помоћник: Јован Грујић

II помоћник: Милан Минић

Делегат: Томислав Илић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Никола Ријавец

II помоћник: Душан Лукић

Делегат: Дејан Ђуровић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Главни судија: Павле Илић

I помоћник: Илија Новаковић

II помоћник: Урош Радовановић

Делегат: Мирољуб Мирчевић

Стадион: РФК Нови Сад

Главни судија: Никола Петровић

I помоћник: Милан Шутуловић

II помоћник: Марко Грујић

Делегат: Радослав Максимовић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Момчило Марковић

I помоћник: Иван Крстић

II помоћник: Горан Божовић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Милош Милићевић

II помоћник: Данијела Стојановић

Делегат: Игор Томић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Жељко Петковић

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Рајко Катанић

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Иван Цветковић

Стадион: СЦ Крусевац

Делегат: Бобан Илић

Главни судија: Далибор Манојловић

I помоћник: Ненад Курчубић

II помоћник: Милош Митић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Александар Симић

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Слободан Татомировић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Милован Ђоковић

Главни судија: ЛЛубиша Борисављевић

I помоћник: Жељко Шолајић

II помоћник: Влатко Урошевић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Бошко Божовић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Милош Симовић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Делегат: Ведран Мишић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Горан Божовић

Главни судија: Андрија Стојановић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Момчило Грковић

Главни судија: Јован Шегрт

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Никола Обрадовић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Делегат: Жељко Мохора

Главни судија: Никола Рабреновић

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Денис Сулејмановић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Милош Симовић

II помоћник: Дарко Савовић

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Главни судија: Марко Срећковић

I помоћник: Ненад Курчубић

II помоћник: Јован Филиповић

Делегат: Петар Давидовић

Стадион: Градски стадион Чаир-помоћни терен

Главни судија: Борко Мијајловић

I помоћник: Милош Милићевић

Делегат: Томислав Илић

II помоћник: Душан Маринковић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Иван Стаменковић

II помоћник: Иван Цветковић

I помоћник: Бојан Бановић

Делегат: Душан Ђукелић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Немања Тодоровић

II помоћник: Иван Благојевић

Делегат: Бобан Илић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Милош Живановић (М)

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Новак Новаковић

Делегат: Славко Мишић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Никола Петровић

I помоћник: Бојан Иванишевић

II помоћник: Илија Ловре

Делегат: Дејан Ђуровић

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Горан Станојевић

II помоћник: Мирољуб Петковић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: РФК Нови Сад

Главни судија: Никола Радаковић

I помоћник: Милан Шутуловић

II помоћник: Иван Микалачки

Делегат: Саша Богићевић

Стадион: Омладински стадион

Главни судија: Момчило Марковић

I помоћник: Милош Караџић

II помоћник: Горан Божовић

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Момчило Марковић

I помоћник: Горан Божовић

Делегат: Бранислав Гашић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Никола Вучинић

Главни судија: Јован Шегрт

I помоћник: Бојан Бановић

II помоћник: Милош Караџић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Марко Ивковић

I помоћник: Немања Петровић

II помоћник: Слободан Павловић

Делегат: Петар Давидовић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Делегат: Рајко Катанић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Иван Крстић

II помоћник: Ненад Радоичић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Главни судија: Никола Рабреновић

I помоћник: Бошко Божовић

II помоћник: Никола Обрадовић

Делегат: Будимир Давидовић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Милош Ђорђић

I помоћник: Горан Станојевић

II помоћник: Мирољуб Петковић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Новица Анђеловски

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Милан Шутуловић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Главни судија: Милан Митић

I помоћник: Милан Минић

II помоћник: Дејан (Врање) Димитријевић

Делегат: Јован Марјановић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Делегат: Будимир Давидовић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Мирољуб Петковић

II помоћник: Горан Богићевић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Ђорђе Максимовић

I помоћник: Милош Симовић

II помоћник: Атила Хармат

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Новица Анђеловски

I помоћник: Милан Шутуловић

II помоћник: Драган Перановић

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: СЦ Крусевац

Главни судија: Борко Мијајловић

I помоћник: Милоје Милићевић

II помоћник: Миодраг Здравковић

Делегат: Бобан Илић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Горан Станојевић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Делегат: Ведран Мишић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Новак Новаковић

Делегат: Душан Ђукелић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Ненад Минаковић

I помоћник: Атила Хармат

II помоћник: Илија Ловре

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: Омладински стадион

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Никола Боровић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Данијела Стојановић

II помоћник: Александра Костић

Делегат: Катарина Јовић

Стадион: РФК Нови Сад

I помоћник: Дејан Поточан

II помоћник: Горан Бељин

Главни судија: Данило Николић

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Главни судија: Зоран Широки

I помоћник: Драган Николић

II помоћник: Александар Говедаровић

Делегат: Лазар Стевановић

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Његош Тубић

Делегат: Славко Мишић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Бојан Бановић

Делегат: Александар Симић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Делегат: Томислав Илић

Главни судија: Александар Живковић

I помоћник: Јован Грујић

II помоћник: Милоје Милићевић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Милован Ђоковић

Главни судија: Марко Срећковић

I помоћник: Слободан Павловић

II помоћник: Илија Новаковић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Никола Боровић

Делегат: Бранислав Гашић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Милош Живановић (М)

Делегат: Ведран Мишић

I помоћник: Горан Станојевић

II помоћник: Никола Обрадовић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Атила Хармат

II помоћник: Никола Ријавец

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Никола Ђоровић

II помоћник: Милош Симовић

Делегат: Момчило Грковић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Рајко Катанић

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Милош Караџић

II помоћник: Бошко Божовић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Делегат: Лазар Стевановић

Главни судија: Лазар Трипковић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Урош Радовановић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Иван Крстић

II помоћник: Горан Богићевић

Делегат: Витомир Симовић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Славко Мишић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Саша Богићевић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Делегат: Милан Бањеглав

Стадион: Омладински стадион

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Делегат: Душан Ђукелић

Стадион: СЦ Крусевац

Делегат: Игор Томић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Делегат: Бобан Илић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Делегат: Јован Боровић

Стадион: стадион ФК Раковица

Делегат: Срђан Ћирић

Стадион: РФК Нови Сад

Делегат: Радослав Максимовић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Нема података

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Нема података

Стадион: РФК Нови Сад

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Крусевац

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: Омладински стадион

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: СЦ Крусевац

Нема података

Стадион: РФК Нови Сад

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: Омладински стадион

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: Омладински стадион

Нема података

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: СЦ Крусевац

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: РФК Нови Сад

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: Омладински стадион

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Нема података

Стадион: СЦ Крусевац

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: РФК Нови Сад

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Крусевац

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: РФК Нови Сад

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Омладински стадион

Нема података

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: СЦ Крусевац

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: РФК Нови Сад

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: РФК Нови Сад

Нема података

Стадион: Омладински стадион

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: СЦ Крусевац

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: РФК Нови Сад

Нема података

Стадион: Омладински стадион

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: СЦ Крусевац

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Крусевац

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: РФК Нови Сад

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: Омладински стадион

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: Омладински стадион

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: СЦ Крусевац

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: РФК Нови Сад

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: Омладински стадион

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: СЦ Крусевац

Нема података

Стадион: РФК Нови Сад

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Крусевац

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: РФК Нови Сад

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: Омладински стадион

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Нема података

Стадион: СЦ Крусевац

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: РФК Нови Сад

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Омладински стадион

Нема података

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Нема података

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: СЦ Крусевац

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: РФК Нови Сад

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: Омладински стадион

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Нема података