Судије

Прва лига (ж) - делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: Градски стадион вештачка трава

II помоћник: Андреа Хернаус

Делегат: Радивој Мушкиња

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Љубица Чубрило

Стадион: Градски стадион Никола Паско

Делегат: Душан Петковић

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Александра Костић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Стадион: Стадион ФК Колубара

I помоћник: Марија Тодоровић

Главни судија: Јована Милић

II помоћник: Невена Корићанац

Делегат: Драгољуб Обрадовић

Стадион: Краљ Петар Први

Делегат: Жељко Рељић

Главни судија: Дуња Вукчевић

I помоћник: Мирела Малешевић

II помоћник: Миња Митровић

Стадион: Карађорђе Мишар

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Делегат: Марко Антић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Делегат: Снежана Радојевић

II помоћник: Андреа Милошевић

Главни судија: Катарина Петровић

I помоћник: Маја Милошевић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Делегат: Душан Милић

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Ћирковић Андријана

II помоћник: Марија Јовановић

Стадион: СЛОГА

I помоћник: Милица Јоксић

II помоћник: Маша Алексић

Главни судија: Андријана Дамјановић

Делегат: Дејан Ивановић

Стадион: Фк Потисје

Делегат: Илија Вукановић

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Маријана Рајовић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Делегат: Горан Илић

Главни судија: Миња Митровић

I помоћник: Андреа Хернаус

II помоћник: Андреа Мијаиловић

Стадион: Краљ Петар Први

I помоћник: Јасмина Зафировић Стијеља

Главни судија: Мима Станковић

II помоћник: Александра Костић

Делегат: Велимир Миљковић

Стадион: стадион ФК Железничар

Делегат: Мирјана Радовановић

Главни судија: Марина Вишњић

I помоћник: Јована Полић

II помоћник: Александра Стојанац

Стадион: Стадион ФК Колубара

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Александра Којовић

II помоћник: Марија Ђоковић

Делегат: Зоран Митровић

Стадион: Карађорђе Мишар

Главни судија: Јелена Трнинић

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Андреа Хернаус

Делегат: Драган Исаиловић

Стадион: Градски стадион Никола Паско

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Маријана Рајовић

Делегат: Марко Антић

Стадион: Фк Потисје

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Маја Милошевић

II помоћник: Александра Томић

Делегат: Мирјана Радовановић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Делегат: Радивој Мушкиња

Главни судија: Дуња Вукчевић

I помоћник: Маријана Рајовић

II помоћник: Марија Ђоковић

Стадион: Градски стадион у Лесковцу

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Данијела Стојановић

II помоћник: Александра Костић

Делегат: Велимир Миљковић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Мирела Малешевић

II помоћник: Андреа Хернаус

Делегат: Горан Илић

Стадион: Краљ Петар Први

Делегат: Драгољуб Обрадовић

Главни судија: Марина Вишњић

I помоћник: Јована Милић

II помоћник: Зорица Жујовић

Стадион: Градски стадион Никола Паско

Делегат: Новица Живковић

Главни судија: Јована Милић

I помоћник: Марија Јовановић

II помоћник: Андреа Милошевић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Делегат: Небојша Арсић

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Александра Костић

II помоћник: Маша Алексић

Стадион: Карађорђе Мишар

Делегат: Зоран Митровић

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Марија Ђоковић

II помоћник: Марија Тодоровић

Стадион: стадион ФК Железничар

Делегат: Душко Милановић

Главни судија: Катарина Петровић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Стадион: Стадион ФК Колубара

Делегат: Жељко Рељић

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Александра Којовић

II помоћник: Зорица Жујовић

Стадион: Градски стадион у Лесковцу

Главни судија: Дуња Вукчевић

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Мирела Малешевић

Делегат: Жељко Рељић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Делегат: Радивој Мушкиња

Главни судија: Јелена Трнинић

I помоћник: Андреа Мијаиловић

II помоћник: Андреа Хернаус

Стадион: Фк Потисје

Делегат: Горан Илић

Главни судија: Марина Вишњић

I помоћник: Маја Милошевић

II помоћник: Андреа Милошевић

Стадион: Краљ Петар Први

Делегат: Душан Петковић

II помоћник: Александра Костић

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Мима Станковић

Стадион: Стадион ФК Колубара

I помоћник: Јелена Поповић

Главни судија: Катарина Петровић

II помоћник: Невена Корићанац

Делегат: Душко Милановић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Јована Милић

II помоћник: Јелена Поповић

I помоћник: Милица Јоксић

Делегат: Душко Милановић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Јелена Трнинић

I помоћник: Дуња Вукчевић

II помоћник: Љубица Чубрило

Делегат: Жељко Рељић

Стадион: Карађорђе Мишар

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Миња Митровић

II помоћник: Мирела Малешевић

Делегат: Марко Антић

Стадион: Градски стадион Никола Паско

Делегат: Живка Комленац

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Александра Којовић

II помоћник: Александра Стојанац

Стадион: стадион ФК Железничар

Главни судија: Андријана Дамјановић

II помоћник: Александра Томић

I помоћник: Андреа Милошевић

Делегат: Драгољуб Обрадовић

Стадион: Фк Потисје

Главни судија: Катарина Петровић

I помоћник: Јелена Поповић

II помоћник: Марија Тодоровић

Делегат: Илија Вукановић

Стадион: Стадион ФК Колубара

Главни судија: Јелена Трнинић

I помоћник: Дуња Вукчевић

II помоћник: Мирела Малешевић

Делегат: Драган Исаиловић

Стадион: Краљ Петар Први

I помоћник: Јелена Цојкић

Главни судија: Ивана Чолаковић

II помоћник: Андреа Маринковић

Делегат: Снежана Радојевић

Стадион: Градски стадион Никола Паско

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Андреа Милошевић

II помоћник: Александра Томић

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Миња Митровић

II помоћник: Љубица Чубрило

Делегат: Илија Вукановић

Стадион: стадион ФК Железничар

Делегат: Душан Петковић

Главни судија: Милица Јоксић

I помоћник: Сања Котуровић

II помоћник: Невена Корићанац

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Катарина Петровић

II помоћник: Светлана Билић

Стадион: Карађорђе Мишар

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Маријана Рајовић

Делегат: Илија Вукановић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Делегат: Живка Комленац

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Марија Ђорђевић

II помоћник: Маријана Рајовић

Стадион: Градски стадион у Лесковцу

Делегат: Жељко Рељић

Главни судија: Катарина Петровић

I помоћник: Јасмина Зафировић Стијеља

II помоћник: Маша Алексић

Стадион: стадион ФК Железничар

Главни судија: Марина Вишњић

I помоћник: Андреа Милошевић

II помоћник: Зорица Жујовић

Делегат: Душан Петковић

Стадион: Фк Потисје

Главни судија: Катарина Петровић

I помоћник: Маријана Рајовић

II помоћник: Марија Ђоковић

Делегат: Радивој Мушкиња

Стадион: Градски стадион у Лесковцу

Делегат: Велимир Миљковић

Главни судија: Јована Милић

I помоћник: Јелена Поповић

II помоћник: Сања Котуровић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Делегат: Драгољуб Обрадовић

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Маја Милошевић

II помоћник: Марија Ђорђевић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Данијела Стојановић

II помоћник: Александра Костић

Делегат: Мирјана Радовановић

Стадион: Градски стадион Никола Паско

Нема података

Стадион: стадион ФК Железничар

Нема података

Стадион: Стадион ФК Колубара

Нема података

Стадион: Карађорђе Мишар

Нема података

Стадион: Краљ Петар Први

Нема података

Стадион: Градски стадион у Лесковцу

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: Фк Потисје

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: Стадион ФК Колубара

Нема података

Стадион: Карађорђе Мишар

Нема података

Стадион: стадион ФК Железничар

Нема података

Стадион: Градски стадион Никола Паско

Нема података

Стадион: Краљ Петар Први

Нема података

Стадион: Фк Потисје

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион у Лесковцу

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Железничар

Нема података

Стадион: Карађорђе Мишар

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: Градски стадион Никола Паско

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: Краљ Петар Први

Нема података

Стадион: Градски стадион у Лесковцу

Нема података

Стадион: Стадион ФК Колубара

Нема података

Стадион: Фк Потисје

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион у Лесковцу

Нема података

Стадион: Карађорђе Мишар

Нема података

Стадион: стадион ФК Железничар

Нема података

Стадион: Фк Потисје

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: Краљ Петар Први

Нема података

Стадион: Градски стадион Никола Паско

Нема података

Стадион: Стадион ФК Колубара

Нема података