Судије

Прва Футсал лига - делегирање 21/22

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: Спортска сала Пендик

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Владан Радуловић

Трећи судија: Предраг Лазаревић

Делегат: Славенко Матовић

Стадион: УСЦ Чаир

Први судија: Дејан Стајић

Други судија: Данијел Ристић

Трећи судија: Немања Костић

Делегат: Жељко Сокић

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: СЦ Младост

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Иван Станковић

Делегат: Ненад Мутавџић

Посматрач: Александар Комадинић

Трећи судија: Далибор Златковић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Милош Јоцовић

Други судија: Бане Папишта

Трећи судија: Срђан Михајловић

Делегат: Миленко Марић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: УФК Лагатор

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Бојан Граовац

Трећи судија: Предраг Вујић

Делегат: Драгутин Божовић

Стадион: КСЦ Пинки

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Бојан Буројевић

Трећи судија: Немања Радић

Делегат: Дарко Петронијевић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Далибор Станковић

Други судија: Марко Мартиновић

Трећи судија: Радослав Миленковић

Делегат: Милош Берисавац

Стадион: ош.Кирило Савић

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Владан Радуловић

Трећи судија: Иван Биорац

Делегат: Миливоје Томић

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: УСЦ Чаир

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Александар Минић

Трећи судија: Братислав Јовић

Делегат: Марјан Ђорђевић

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

Трећи судија: Предраг Вујић

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Милош Јоцовић

Делегат: Мирослав Цимеша

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: Дворана Врање

Делегат: Небојша Ристић

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Бојан Милић

Трећи судија: Жељко Стоилков

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: УФК Лагатор

Први судија: Радослав Миленковић

Други судија: Марко Мајсторовић

Делегат: Роберт Петровић

Посматрач: Раденко Бошковић

Трећи судија: Милош Живановић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Бане Папишта

Трећи судија: Стефан Батиница

Делегат: Славенко Матовић

Стадион: ОШ.Мике Антић

Први судија: Марјан Сарка

Други судија: Благоје Мијаиловић

Делегат: Михајло Надаждин

Посматрач: Александар Комадинић

Трећи судија: Александар Ранђеловић

Стадион: Спортска сала Пендик

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Александар Минић

Делегат: Братислав Денић

Трећи судија: Иван Станковић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Стадион: КСЦ Пинки

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Бојан Буројевић

Трећи судија: Немања Радић

Делегат: Дарко Петронијевић

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: ош.Кирило Савић

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Александар Минић

Трећи судија: Жељко Стоилков

Делегат: Саша Стефановић

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Стефан Батиница

Трећи судија: Марко Савић

Делегат: Мирослав Цимеша

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Дејан Стајић

Трећи судија: Немања Костић

Делегат: Томислав Чолић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: УСЦ Чаир

Посматрач: Владимир Франета

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Владан Радуловић

Трећи судија: Иван Биорац

Делегат: Мирослав Марјановић

Стадион: Дворана Врање

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Милош Грујић

Трећи судија: Данијел Ристић

Делегат: Ненад Мутавџић

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: УСЦ Чаир

Први судија: Дејан Стајић

Други судија: Далибор Златковић

Трећи судија: Стефан Филиповић (С)

Делегат: Владан Миладиновић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Владан Радуловић

Трећи судија: Иван Биорац

Делегат: Ђорђе Марковић

Посматрач: Жељко Станков

Стадион: УФК Лагатор

Трећи судија: Бојан Буројевић

Делегат: Предраг Бељевић

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Александар Јакшић

Стадион: Спортска сала Пендик

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Никола Алексић

Трећи судија: Страхиња Радовић

Делегат: Дејан Продановић

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

Први судија: Иван Биорац

Други судија: Марко Мајсторовић

Трећи судија: Предраг Вујић

Делегат: Борис Правиловић

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: спортска хала Врање

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Владан Радуловић

Трећи судија: Дејан Стајић

Делегат: Братислав Денић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: ОШ.Мике Антић

Први судија: Александар Минић

Други судија: Жељко Стоилков

Трећи судија: Братислав Јовић

Делегат: Бојан Николић

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион: КСЦ Пинки

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Милош Јоцовић

Трећи судија: Владимир Тошић

Делегат: Драгутин Божовић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Никола Алексић

Други судија: Бранко Галић

Трећи судија: Милан Јеремић

Посматрач: Зоран Антонић

Делегат: Ненад Митић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Делегат: Михајло Надаждин

Први судија: Далибор Станковић

Други судија: Марко Мартиновић

Трећи судија: Иван Биорац

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: ош.Кирило Савић

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Иван Станковић

Трећи судија: Александар Ранђеловић

Делегат: Миливоје Томић

Посматрач: Раденко Бошковић

Стадион: УСЦ Чаир

Први судија: Немања Костић

Трећи судија: Игор Младеновић

Делегат: Марјан Ђорђевић

Други судија: Стефан Филиповић (С)

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: УФК Лагатор

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Владан Радуловић

Трећи судија: Никола Алексић

Делегат: Милош Лазаревић

Стадион: Спортска сала Пендик

Делегат: Владан Миладиновић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Први судија: Никола Алексић

Други судија: Бранко Галић

Трећи судија: Иван Биорац

Стадион: УСЦ Чаир

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Александар Минић

Трећи судија: Иван Станковић

Делегат: Саша Стефановић

Стадион: Спортска сала Пендик

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Никола Рабреновић

Трећи судија: Радослав Миленковић

Делегат: Мирослав Марјановић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Владимир Тошић

Други судија: Предраг Вујић

Трећи судија: Предраг Лазаревић

Посматрач: Миле Бекрић

Делегат: Миленко Марић

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Срђан Михајловић

Трећи судија: Бане Папишта

Делегат: Предраг Бељевић

Стадион: Дворана Врање

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Милош Јоцовић

Трећи судија: Данијел Ристић

Делегат: Мирослав Марјановић

Посматрач: Владимир Франета

Стадион: КСЦ Пинки

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Стефан Батиница

Трећи судија: Милан Јеремић

Делегат: Милош Петковић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: УФК Лагатор

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Милош Јоцовић

Трећи судија: Владимир Тошић

Делегат: Михајло Надаждин

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Александар Минић

Трећи судија: Жељко Стоилков

Делегат: Ненад Мутавџић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: Сала ОШ Мике Антић

Први судија: Никола Алексић

Други судија: Радослав Миленковић

Трећи судија: Стефан Филиповић (С)

Делегат: Александар Симоновић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: ош.Кирило Савић

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Владан Радуловић

Трећи судија: Марко Мартиновић

Делегат: Дејан Продановић

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Милош Јоцовић

Трећи судија: Предраг Вујић

Делегат: Предраг Бељевић

Стадион: УСЦ Чаир

Први судија: Дејан Стајић

Други судија: Данијел Ристић

Трећи судија: Далибор Златковић

Делегат: Марјан Ђорђевић

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион: ош.Кирило Савић

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Владан Радуловић

Трећи судија: Немања Радић

Делегат: Томислав Јаковљевић

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: КСЦ Пинки

Први судија: Марко Мајсторовић

Други судија: Радослав Миленковић

Трећи судија: Ђорђе Нинић

Делегат: Милован Марјановић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Александар Минић

Трећи судија: Жељко Стоилков

Делегат: Братислав Денић

Посматрач: Миле Бекрић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Александар Јакшић

Трећи судија: Жељко Стоилков

Делегат: Дарко Петронијевић

Посматрач: Жељко Станков

Стадион: УФК Лагатор

Први судија: Никола Алексић

Други судија: Ђорђе Нинић

Трећи судија: Срђан Михајловић

Делегат: Славенко Матовић

Стадион: УСЦ Чаир

Делегат: Драгутин Божовић

Први судија: Марко Мајсторовић

Други судија: Радослав Миленковић

Трећи судија: Александар Ранђеловић

Стадион: спортска хала Врање

Први судија: Немања Костић

Други судија: Стефан Филиповић (С)

Трећи судија: Далибор Златковић

Делегат: Ненад Мутавџић

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: Спортска сала Пендик

Делегат: Милош Берисавац

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Владан Радуловић

Трећи судија: Марко Мартиновић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Трећи судија: Милан Јеремић

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Милош Јоцовић

Делегат: Ненад Митић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: УСЦ Чаир

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Александар Минић

Трећи судија: Иван Станковић

Делегат: Микица Стојиљковић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

Први судија: Владан Радуловић

Други судија: Иван Биорац

Трећи судија: Владимир Тошић

Делегат: Михајло Надаждин

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: КСЦ Пинки

Први судија: Благоје Мијаиловић

Други судија: Марјан Сарка

Трећи судија: Стефан Батиница

Делегат: Предраг Бељевић

Стадион: ош.Кирило Савић

Трећи судија: Срђан Михајловић

Делегат: Дарко Петронијевић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Бранко Галић

Стадион: УСЦ Чаир

Делегат: Владан Миладиновић

Трећи судија: Милош Грујић

Посматрач: Александар Вељовић

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Никола Алексић

Стадион: Спортска сала Пендик

Делегат: Братислав Денић

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Александар Минић

Трећи судија: Жељко Стоилков

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: спортска хала Врање

Други судија: Владан Радуловић

Трећи судија: Данијел Ристић

Делегат: Милош Берисавац

Први судија: Небојша Панић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Бане Папишта

Трећи судија: Срђан Михајловић

Делегат: Борис Правиловић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: УФК Лагатор

Трећи судија: Страхиња Радовић

Делегат: Ђорђе Марковић

Посматрач: Раденко Бошковић

Први судија: Бојан Буројевић

Други судија: Душан Арсовић

Стадион: ош.Кирило Савић

Трећи судија: Срђан Михајловић

Делегат: Миливоје Томић

Посматрач: Раденко Бошковић

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Бане Папишта

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Милош Јоцовић

Трећи судија: Владимир Тошић

Делегат: Милош Лазаревић

Стадион: КСЦ Пинки

Први судија: Владан Радуловић

Други судија: Иван Биорац

Трећи судија: Предраг Лазаревић

Делегат: Миленко Марић

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: Сала ОШ Мике Антић

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Никола Алексић

Трећи судија: Оливер Николић

Делегат: Ненад Мутавџић

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Бојан Милић

Трећи судија: Бојан Буројевић

Делегат: Микица Стојиљковић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: УСЦ Чаир

Посматрач: Владимир Франета

Делегат: Небојша Ристић

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Далибор Станковић

Трећи судија: Марко Мартиновић

Стадион: Спортска сала Пендик

Трећи судија: Душан Арсовић

Делегат: Славенко Матовић

Први судија: Марјан Сарка

Други судија: Благоје Мијаиловић

Стадион: ош.Кирило Савић

Трећи судија: Немања Радић

Посматрач: Зоран Антонић

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Милош Грујић

Делегат: Бојан Николић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Посматрач: Божидар Нинчић

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Никола Алексић

Трећи судија: Иван Биорац

Делегат: Милован Чичић

Стадион: УФК Лагатор

Први судија: Марко Мајсторовић

Други судија: Радослав Миленковић

Трећи судија: Срђан Михајловић

Делегат: Роберт Петровић

Посматрач: Миле Бекрић

Стадион: ОШ.Мике Антић

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Бојан Буројевић

Трећи судија: Душан Арсовић

Делегат: Мирослав Марјановић

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

Делегат: Милош Петковић

Посматрач: Ђорђе Билић

Први судија: Никола Алексић

Други судија: Ђорђе Нинић

Трећи судија: Владимир Тошић

Стадион: КСЦ Пинки

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Александар Минић

Трећи судија: Жељко Стоилков

Делегат: Милош Берисавац

Стадион: СЦ Раковица

Трећи судија: Бане Папишта

Делегат: Михајло Надаждин

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Предраг Вујић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: Сала Врање

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Милош Јоцовић

Трећи судија: Дејан Стајић

Делегат: Мирослав Марјановић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: УСЦ Чаир

Посматрач: Сретен Васић

Први судија: Дејан Стајић

Други судија: Данијел Ристић

Трећи судија: Далибор Златковић

Делегат: Небојша Ристић

Стадион: УСЦ Бањица

Други судија: Бане Папишта

Трећи судија: Срђан Михајловић

Делегат: Михајло Надаждин

Посматрач: Миле Бекрић

Први судија: Бојан Граовац

Стадион: ош.Кирило Савић

Делегат: Милош Берисавац

Први судија: Иван Станковић

Други судија: Александар Ранђеловић

Трећи судија: Братислав Јовић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Посматрач: Рајко Катанић

Други судија: Александар Јакшић

Делегат: Дејан Продановић

Први судија: Петар Радојчић

Трећи судија: Стефан Батиница

Стадион: УФК Лагатор

Први судија: Далибор Станковић

Други судија: Марко Мартиновић

Трећи судија: Радослав Миленковић

Делегат: Милован Марјановић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

Делегат: Мирослав Цимеша

Посматрач: Божидар Нинчић

Трећи судија: Предраг Лазаревић

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Владан Радуловић

Стадион: ОШ.Мике Антић

Први судија: Немања Костић

Трећи судија: Братислав Јовић

Делегат: Томислав Чолић

Посматрач: Александар Вељовић

Други судија: Стефан Филиповић (С)

Стадион: Сп.сала Врање

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Бранко Галић

Трећи судија: Ђорђе Нинић

Делегат: Саша Стефановић

Стадион: Спортска сала Пендик

Посматрач: Александар Комадинић

Други судија: Радослав Миленковић

Трећи судија: Милош Живановић

Делегат: Владан Миладиновић

Први судија: Марко Мајсторовић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Милош Јоцовић

Трећи судија: Предраг Вујић

Делегат: Славенко Матовић