Судије

Кадетска лига - делегирање 20/21

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Милош Роган

I помоћник: Ненад Обренић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Делегат: Жељко Мохора

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Дарко Јекнић

II помоћник: Марко Мајсторовић

I помоћник: Бранко Галић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Душан Вићентијевић

I помоћник: Александра Стојанац

Делегат: Славко Мишић

II помоћник: Александра Којовић

Стадион: ФК Земун

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Дејан Љешњак

Делегат: Витомир Симовић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Никола Радаковић

I помоћник: Милан Шутуловић

II помоћник: Милош Симовић

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Главни судија: Милош Грујић

II помоћник: Александар Ранђеловић

Делегат: Томислав Илић

I помоћник: Предраг Христов

Стадион: ФК Металац

Главни судија: Никола Вујовић

I помоћник: Никола Кубуровић

II помоћник: Марко Јевремовић

Делегат: Миланко Милићевић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Милош Караџић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Делегат: Будимир Давидовић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Стефан Војнић

II помоћник: Милан Миленковић

Делегат: Игор Томић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Марко Вукићевић

I помоћник: Лазар Мирковић

II помоћник: Богдан Љубојевић

Делегат: Бранислав Гашић

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Делегат: Дејан Петковић

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Марко Мајсторовић

II помоћник: Милан Јеремић

Стадион: ФК Шумадија1903 Бубањ(Кг)

Главни судија: Марко Срећковић

I помоћник: Ненад Курчубић

II помоћник: Драган Николић

Делегат: Лазар Стевановић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Стефан Јекнић

II помоћник: Мирослав Кантор

Делегат: Милан Бањеглав

I помоћник: Атила Хармат

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

II помоћник: Слободан Татомировић

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Немања Крстић

Стадион: ФК Ц.звезда Павлиш

I помоћник: Горан Бељин

II помоћник: Бојан Томовић

Делегат: Синиша Сантрач

Главни судија: Предраг Јањуш

Стадион: стадион ФК Раковица

Делегат: Александар Симић

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Никола Глишић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Витомир Симовић

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

II помоћник: Милош Рајковић

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Главни судија: Мирослав Матић

I помоћник: Марко Ђуричић

II помоћник: Никола Чотрић

Делегат: Дејан Филиповић

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Главни судија: Стефан Ћирић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Никола Антић

Делегат: Јован Марјановић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

I помоћник: Слободан Павловић

II помоћник: Небојша Савић

Делегат: Петар Давидовић

Главни судија: Станко Остраћанин

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Ђорђе Анђелковић

II помоћник: Милан Миленковић

Делегат: Катарина Јовић

I помоћник: Лазар Јовановић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Бранислав Гашић

I помоћник: Немања Крстић

II помоћник: Денис Сулејмановић

Главни судија: Урош Бакић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Делегат: Ведран Мишић

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Александра Којовић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Небојша Зељковић

I помоћник: Бојан Лалуја

II помоћник: Душан Лукић

Делегат: Дејан Ђуровић

Стадион: ФК Земун пом терен вестачка трава

Делегат: Зоран Миловановић

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Ненад Обренић

Главни судија: Вукашин Делевић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Делегат: Витомир Мирковић

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Данијела Стојановић

II помоћник: Александра Костић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Будимир Давидовић

Главни судија: Богдан Џаковић

I помоћник: Димитрије Власачевић

II помоћник: Милан Јеремић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Радослав Максимовић

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Марко Грујић

II помоћник: Милош Шавија

Стадион: ФК Металац

Делегат: Миланко Милићевић

Главни судија: Иван Никитовић

I помоћник: Милан Пашајлић

II помоћник: Милан Пешовић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Делегат: Жељко Петковић

Главни судија: Иван Јеремић

I помоћник: Његош Тубић

II помоћник: Марко Ракић

Стадион: стадион ФК Раковица

Делегат: Дејан Петковић

Главни судија: Срђан Новаковић

I помоћник: Иван Цветковић

II помоћник: Милан Јеремић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Александар Симић

Главни судија: Предраг Јањуш

I помоћник: Бојан Томовић

II помоћник: Петар Милановић

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Делегат: Јован Марјановић

Главни судија: Душан Миладиновиц

I помоћник: Оливер Петровић

II помоћник: Александар Ранђеловић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Милован Ђоковић

Главни судија: Милош Витић

I помоћник: Ненад Курчубић

II помоћник: Урош Шаренац

Стадион: Градски стадион Вршац

Делегат: Синиша Сантрач

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Слободан Петровић

II помоћник: Дејан Радишић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

I помоћник: Драган Николић

II помоћник: Александар Говедаровић

Делегат: Срђан Ћирић

Главни судија: Зоран Широки

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Делегат: Жељко Мохора

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Андреја Пиљак

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Главни судија: Стефан Јекнић

I помоћник: Марко Николић

II помоћник: Урош Стојић

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Делегат: Дејан Филиповић

Главни судија: Александар Лукић

I помоћник: Никола Чотрић

II помоћник: Александар Лајшић

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Делегат: Ведран Мишић

Главни судија: Никола Божовић

I помоћник: Бошко Божовић

II помоћник: Немања Крстић

Стадион: ФК Металац

Главни судија: Драган Чоловић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Никола Стојановић

Делегат: Миланко Милићевић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Срђан Новаковић

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Немања Крстић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Ђорђе Анђелковић

I помоћник: Милоје Милићевић

II помоћник: Миодраг Здравковић

Делегат: Катарина Јовић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Делегат: Јован Марјановић

Главни судија: Душан Миладиновиц

I помоћник: Оливер Петровић

II помоћник: Милош Митић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Милан Јеремић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: ФК Земун пом терен вестачка трава

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Ненад Обренић

Делегат: Славко Мишић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Бранислав Гашић

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Милош Мишкељин

II помоћник: Милош Караџић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Лука Живковић

II помоћник: Урош Стојић

Делегат: Саша Богићевић

Стадион: ФК Шумадија1903 Бубањ(Кг)

Главни судија: Петар Пипер

I помоћник: Павле Пипер

II помоћник: Срђан Минић

Делегат: Петар Давидовић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Стефан Јекнић

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Бојан Лалуја

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Никола Глишић

II помоћник: Марко Мајсторовић

Стадион: Градски стадион Вршац

Делегат: Синиша Сантрач

II помоћник: Никола Грујић

I помоћник: Горан Бељин

Главни судија: Новица Анђеловски

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Делегат: Срђан Ћирић

Главни судија: Милош Роган

I помоћник: Ненад Обренић

II помоћник: Милан Јеремић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Делегат: Слободан Петровић

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Милош Мишкељин

II помоћник: Урош Стојковић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Дејан Шоћ

Главни судија: Иван Никитовић

I помоћник: Марко Димитријевић

II помоћник: Марко Живковић

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Делегат: Дејан Филиповић

Главни судија: Мирослав Матић

I помоћник: Марко Ђуричић

II помоћник: Никола Чотрић

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Делегат: Витомир Мирковић

Главни судија: Данило Грујић

II помоћник: Ивица Стојановић

I помоћник: Миодраг Здравковић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Делегат: Милан Бањеглав

Главни судија: Ђорђе Максимовић

I помоћник: Милан Шутуловић

II помоћник: Илија Ловре

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Делегат: Дејан Петковић

Главни судија: Вукашин Делевић

I помоћник: Милош Рајковић

II помоћник: Марко Ракић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Будимир Давидовић

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Његош Тубић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Миленко Димитријевић

I помоћник: Лазар Јовановић

II помоћник: Срђан Милићевић

Делегат: Бобан Илић

Стадион: ФК Земун пом терен вестачка трава

Главни судија: Милош Роган

I помоћник: Немања Братић

II помоћник: Богдан Љубојевић

Делегат: Ведран Мишић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Вукашин Делевић

I помоћник: Немања Крстић

II помоћник: Милош Рајковић

Делегат: Дејан Петковић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Душан Панчић

I помоћник: Александар Владић

II помоћник: Невен Зекоња

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: Градски стадион Чаир

Главни судија: Стефан Ћирић

I помоћник: Милош Митић

Делегат: Јован Марјановић

II помоћник: Никола Антић

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Душан Белић

I помоћник: Здравко Вујанов

II помоћник: Слободан Петровић

Делегат: Милан Бањеглав

Стадион: ФК Шумадија1903 Бубањ(Кг)

I помоћник: Никола Костић

II помоћник: Никола Радевић

Главни судија: Бојан Николић

Делегат: Мирољуб Мирчевић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

II помоћник: Марко Хрутка

Делегат: Бранислав Гашић

Стадион: ФК Металац

Главни судија: Никола Ђорђевић

I помоћник: Милан Пашајлић

II помоћник: Никола Кубуровић

Делегат: Миланко Милићевић

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Никола Боровић

Делегат: Витомир Симовић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Главни судија: Душан Вићентијевић

Делегат: Дејан Петковић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Андреја Пиљак

Делегат: Момчило Грковић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Иван Цветковић

Делегат: Александар Симић

Стадион: Градски стадион Вршац

Главни судија: Предраг Јањуш

I помоћник: Бојан Томовић

II помоћник: Петар Милановић

Делегат: Синиша Сантрач

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

I помоћник: Миодраг Здравковић

II помоћник: Слободан Крстић

Главни судија: Милош Милановић

Делегат: Витомир Мирковић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Данило Николић

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Никола Ријавец

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Главни судија: Мирослав Матић

I помоћник: Немања Вучићевић

II помоћник: Никола Чотрић

Делегат: Дејан Филиповић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: ЛЛубиша Борисављевић

I помоћник: Марко Стојковић

Делегат: Дејан Шоћ

II помоћник: Илија Новаковић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

I помоћник: Слободан Татомировић

II помоћник: Марко Мајсторовић

Главни судија: Милош Васиљевић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Јован Шегрт

I помоћник: Немања Крстић

II помоћник: Денис Сулејмановић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Главни судија: Никола Бабић

I помоћник: Душан Миленковић

II помоћник: Антоније Пехчевски

Делегат: Јован Марјановић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Митар Кликовац

II помоћник: Александар Ранђеловић

I помоћник: Слободан Крстић

Делегат: Игор Томић

Стадион: ФК Шумадија1903 Бубањ(Кг)

Главни судија: Александар Лукић

I помоћник: Милорад Јовановић

II помоћник: Немања Јовановић-Џајић

Делегат: Предраг Стојановић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Душан Панчић

I помоћник: Батало Немања

II помоћник: Љубица Чубрило

Делегат: Радослав Максимовић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Небојша Зељковић

I помоћник: Невен Зекоња

II помоћник: Бојан Паштар

Делегат: Милан Бањеглав

Стадион: ФК Металац

Главни судија: Бојан Николић

I помоћник: Марко Димитријевић

II помоћник: Срђан Минић

Делегат: Миланко Милићевић

Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Никола Глишић

II помоћник: Богдан Љубојевић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Тихомир Шошкић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Милош Роган

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Немања Братић

Делегат: Жељко Мохора

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Главни судија: Ђорђе Максимовић

I помоћник: Драган Перановић

II помоћник: Петар Радић

Делегат: Дејан Филиповић

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Главни судија: Душан Вићентијевић

I помоћник: Милош Рајковић

II помоћник: Маријана Рајовић

Делегат: Дејан Петковић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Душан Белић

I помоћник: Вања Дрндаревић

II помоћник: Дејан Радишић

Делегат: Никола Вучинић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Ненад Радоичић

Делегат: Срђан Ћирић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Богдан Џаковић

I помоћник: Његош Тубић

II помоћник: Јован Јовчић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Главни судија: Далибор Манојловић

I помоћник: Никола Антић

II помоћник: Слободан Крстић

Делегат: Јован Марјановић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Иван Цветковић

II помоћник: Немања Крстић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Петар Пипер

I помоћник: Павле Пипер

II помоћник: Небојша Савић

Делегат: Петар Давидовић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Данило Николић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Матија Олајош Нађ

Делегат: Дејан Ђуровић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Рајко Катанић

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Никола Глишић

II помоћник: Милан Јеремић

Стадион: ФК Металац

Делегат: Миланко Милићевић

Главни судија: Марко Срећковић

I помоћник: Милан Пашајлић

II помоћник: Јован Филиповић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Делегат: Слободан Петровић

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Марко Мајсторовић

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Делегат: Витомир Мирковић

II помоћник: Душан Миленковић

Главни судија: Стефан Ћирић

I помоћник: Никола Антић

Стадион: ФК Шумадија1903 Бубањ(Кг)

Делегат: Мирољуб Мирчевић

Главни судија: Иван Никитовић

I помоћник: Ненад Курчубић

II помоћник: Урош Радовановић

Стадион: Градски стадион Вршац

Делегат: Синиша Сантрач

Главни судија: Алекса Бибин

I помоћник: Иван Микалачки

II помоћник: Никола Грујић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Делегат: Војислав Кесић

Главни судија: Данило Николић

I помоћник: Невен Зекоња

II помоћник: Лука Живковић

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Андреја Пиљак

II помоћник: Денис Сулејмановић

Делегат: Будимир Давидовић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Делегат: Катарина Јовић

II помоћник: Предраг Христов

Главни судија: Митар Кликовац

I помоћник: Урош Стојковић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Зоран Алимпић

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Милан Шутуловић

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Предраг Рађен

II помоћник: Марко Грујић

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: Градски стадион Чаир

I помоћник: Милан Минић

II помоћник: Александар Марјановић

Главни судија: Душан Миладиновиц

Делегат: Томислав Илић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Станко Остраћанин

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Илија Новаковић

Делегат: Дејан Шоћ

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Стефан Јекнић

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Атила Хармат

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Богдан Џаковић

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Марко Мајсторовић

Делегат: Жељко Мохора

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Ненад Минаковић

I помоћник: Драган Перановић

II помоћник: Петар Радић

Делегат: Радослав Максимовић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Бошко Божовић

II помоћник: Немања Крстић

Делегат: Момчило Грковић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Александра Којовић

Делегат: Александар Симић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Урош Бакић

I помоћник: Никола Обрадовић

II помоћник: Марко Хрутка

Делегат: Дејан Петковић

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Главни судија: Душан Вићентијевић

I помоћник: Његош Тубић

Делегат: Жељко Петковић

II помоћник: Слободан Татомировић

Стадион: ФК Шумадија1903 Бубањ(Кг)

Главни судија: Зоран Широки

I помоћник: Драган Николић

II помоћник: Александар Говедаровић

Делегат: Лазар Стевановић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Светлана Билић

II помоћник: Батало Немања

Делегат: Милан Бањеглав

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Бора Маринковић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Немања Крстић

Делегат: Момчило Грковић

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Главни судија: Милан Митић

I помоћник: Никола Антић

II помоћник: Слободан Крстић

Делегат: Витомир Мирковић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Његош Тубић

II помоћник: Никола Обрадовић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Милош Роган

I помоћник: Бошко Божовић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Делегат: Срђан Ћирић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Дејан Димитријевић (Врање)

II помоћник: Милош Милићевић

Делегат: Игор Томић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Иван Цветковић

Делегат: Александар Симић

Стадион: стадион ФК Црвена звезда Павлиш

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Бојан Томовић

II помоћник: Невен Зекоња

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: ФК Металац

Главни судија: Драган Чоловић

I помоћник: Марко Димитријевић

II помоћник: Милан Пашајлић

Делегат: Миланко Милићевић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Зоран Миловановић

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Мирољуб Петковић

II помоћник: Његош Тубић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Делегат: Јован Марјановић

Главни судија: Стефан Ћирић

I помоћник: Чедомир Андрејић

II помоћник: Миодраг Здравковић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Делегат: Никола Вучинић

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Иван Цветковић

II помоћник: Бошко Божовић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Војислав Кесић

Главни судија: Ђорђе Максимовић

I помоћник: Петар Радић

II помоћник: Светлана Билић

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Делегат: Дејан Филиповић

I помоћник: Милорад Јовановић

II помоћник: Немања Јовановић-Џајић

Главни судија: Младен Јаковљевић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Делегат: Александар Симић

Главни судија: Новица Анђеловски

II помоћник: Марко Мајсторовић

I помоћник: Никола Глишић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Делегат: Дејан Ђуровић

Главни судија: Срђан Тановић

I помоћник: Никола Ријавец

II помоћник: Мирослав Кантор

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Милован Ђоковић

Главни судија: Никола Ђорђевић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Никола Кубуровић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Делегат: Дејан Петковић

Главни судија: Бора Маринковић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Ненад Обренић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Ведран Мишић

Главни судија: Мирослав Миленковић

II помоћник: Милош Рајковић

I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Стадион: ФК Металац

Главни судија: Станко Остраћанин

I помоћник: Ненад Курчубић

II помоћник: Милан Пешовић

Делегат: Миланко Милићевић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Милош Милићевић

Делегат: Катарина Јовић

II помоћник: Оливер Петровић

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Душан Вићентијевић

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Маријана Рајовић

Делегат: Душан Ђукелић

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Иван Крстић

Делегат: Славко Мишић

Стадион: стадион ФК Црвена звезда Павлиш

Главни судија: Душан Белић

I помоћник: Иван Микалачки

II помоћник: Дејан Радишић

Делегат: Синиша Сантрач

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Главни судија: Стефан Ћирић

II помоћник: Иван Благојевић

Делегат: Витомир Мирковић

I помоћник: Милош Митић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Ненад Радоичић

Делегат: Александар Симић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Иван Репчек

I помоћник: Мирослав Кантор

II помоћник: Ненад Вукановић

Делегат: Дејан Ђуровић

Стадион: ФК Шумадија1903 Бубањ(Кг)

Главни судија: Петар Пипер

I помоћник: Никола Ђоровић

II помоћник: Урош Радовановић

Делегат: Предраг Стојановић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Денис Сулејмановић

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Маријана Рајовић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Срђан Тановић

I помоћник: Мирослав Кантор

II помоћник: Душан Лукић

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Марио Богићевић

I помоћник: Здравко Вујанов

II помоћник: Вања Дрндаревић

Делегат: Будимир Давидовић

Стадион: ФК Металац

Главни судија: Драган Чоловић

I помоћник: Милан Пашајлић

Делегат: Миланко Милићевић

II помоћник: Милан Пешовић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Јован Шегрт

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Иван Цветковић

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

I помоћник: Марко Ђуричић

II помоћник: Немања Вучићевић

Делегат: Дејан Филиповић

Главни судија: Александар Николић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Драган Арсић

II помоћник: Марко Грујић

I помоћник: Урош Стојић

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Милош Живановић (М)

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Никола Обрадовић

Делегат: Момчило Грковић

Стадион: Стадион ФК Младост Медошевац

Главни судија: Петар Вукадиновић

II помоћник: Дејан Димитријевић (Врање)

Делегат: Томислав Илић

I помоћник: Милан Минић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

I помоћник: Немања Братић

II помоћник: Александра Којовић

Главни судија: Урош Бакић

Делегат: Дејан Петковић

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Ненад Радоичић

Делегат: Никола Вучинић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Делегат: Ведран Мишић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Богдан Џаковић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Његош Тубић

Делегат: Витомир Симовић

Стадион: ФК Шумадија1903 Бубањ(Кг)

Главни судија: Иван Никитовић

I помоћник: Павле Пипер

II помоћник: Јован Филиповић

Делегат: Лазар Стевановић

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Главни судија: Александар Живковић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Никола Антић

Делегат: Витомир Мирковић

Стадион: ФК Ц.звезда Павлиш

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Иван Микалачки

II помоћник: Петар Милановић

Делегат: Синиша Сантрач

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Марко Хрутка

Делегат: Будимир Давидовић

II помоћник: Бошко Божовић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Ђорђе Максимовић

I помоћник: Милан Шутуловић

II помоћник: Невен Зекоња

Делегат: Дејан Ђуровић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Предраг Симић

I помоћник: Влатко Урошевић

II помоћник: Стефан Јеремић

Делегат: Дејан Шоћ

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Ђорђе Анђелковић

I помоћник: Миодраг Здравковић

II помоћник: Александар Марјановић

Делегат: Игор Томић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Момчило Марковић

I помоћник: Бошко Божовић

II помоћник: Никола Кубуровић

Делегат: Бранислав Гашић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Душан Вићентијевић

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Маријана Рајовић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: Стадион ФК Младост Медошевац

Главни судија: Митар Кликовац

II помоћник: Данијела Стојановић

Делегат: Јован Марјановић

I помоћник: Урош Стојковић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Ненад Радоичић

Делегат: Александар Симић

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Главни судија: Мирослав Јокић

I помоћник: Милорад Јовановић

II помоћник: Немања Јовановић-Џајић

Делегат: Дејан Филиповић

Стадион: ФК Металац

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Урош Радовановић

Делегат: Миланко Милићевић

Главни судија: Павле Василијевић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Богдан Џаковић

I помоћник: Ненад Обренић

II помоћник: Никола Глишић

Делегат: Срђан Ћирић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Бора Маринковић

I помоћник: Марко Мајсторовић

II помоћник: Денис Сулејмановић

Делегат: Дејан Петковић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Милош Роган

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Ненад Николић

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Никола Петровић

I помоћник: Душан Зорић

II помоћник: Лука Живковић

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Иван Репчек

I помоћник: Никола Ријавец

II помоћник: Ненад Вукановић

Делегат: Милан Бањеглав

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Никола Петровић

II помоћник: Мирослав Кантор

I помоћник: Слободан Даниловић

Делегат: Саша Богићевић

Стадион: ФК Шумадија1903 Бубањ(Кг)

I помоћник: Марко Живковић

II помоћник: Марко Јевремовић

Главни судија: Никола Ђорђевић

Делегат: Мирољуб Мирчевић

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Главни судија: Срђан Новаковић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Слободан Татомировић

Делегат: Срђан Ћирић

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Главни судија: Милан Митић

I помоћник: Михајло Јовић

II помоћник: Милан Ђорђевић

Делегат: Витомир Мирковић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Петар Живић

I помоћник: Милан Миленковић

II помоћник: Никола Стојановић

Делегат: Бобан Илић

Стадион: стадион ФК Црвена звезда Павлиш

Главни судија: Предраг Јањуш

I помоћник: Бојан Томовић

II помоћник: Петар Милановић

Делегат: Синиша Сантрач

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Иван Цветковић

II помоћник: Никола Боровић

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Богдан Џаковић

I помоћник: Никола Обрадовић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Делегат: Будимир Давидовић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Горан Богићевић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Главни судија: Никола Тодоровић

I помоћник: Марко Ђуричић

II помоћник: Милорад Јовановић

Делегат: Дејан Филиповић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Дарко Јекнић

Делегат: Жељко Мохора

II помоћник: Његош Тубић

I помоћник: Милош Рајковић

Стадион: ФК Шумадија1903 Бубањ(Кг)

Главни судија: Бојан Николић

I помоћник: Марко Живковић

II помоћник: Урош Радовановић

Делегат: Лазар Стевановић

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Главни судија: Стефан Микавица

Делегат: Славко Мишић

II помоћник: Ненад Обренић

I помоћник: Никола Боровић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Срђан Тановић

II помоћник: Атила Хармат

I помоћник: Матија Олајош Нађ

Делегат: Милан Бањеглав

Стадион: стадион ФК Црвенс Звезда Павлиш

Главни судија: Марио Богићевић

I помоћник: Вања Дрндаревић

II помоћник: Дејан Радишић

Делегат: Синиша Сантрач

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: ЛЛубиша Борисављевић

I помоћник: Слободан Павловић

II помоћник: Небојша Савић

Делегат: Дејан Шоћ

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Главни судија: Данило Грујић

I помоћник: Јован Грујић

II помоћник: Дејан Димитријевић (Врање)

Делегат: Јован Марјановић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Његош Тубић

II помоћник: Немања Братић

Делегат: Дејан Петковић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Срђан Новаковић

I помоћник: Милош Рајковић

II помоћник: Милан Јеремић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Петар Радић

II помоћник: Бојан Паштар

Делегат: Дејан Ђуровић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Никола Рабреновић

I помоћник: Никола Обрадовић

II помоћник: Марко Ракић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Ненад Лакићевић

I помоћник: Никола Глишић

II помоћник: Ненад Николић

Делегат: Бранислав Гашић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Делегат: Катарина Јовић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Никола Божовић

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Делегат: Будимир Давидовић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Никола Антић

Делегат: Томислав Илић

Стадион: ФК Металац

Главни судија: Урош Вуковић

I помоћник: Никола Ђоровић

II помоћник: Марко Димитријевић

Делегат: Миланко Милићевић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Драган Арсић

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Милош Шавија

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК Шумадија1903 Бубањ(Кг)

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: Градски стадион Вршац

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Нема података

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: Градски стадион Чаир-помоћни терен

Нема података

Стадион: ФК Металац

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: ФК Земун пом терен вестачка трава

Нема података

Стадион: ФК Шумадија1903 Бубањ(Кг)

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион Вршац

Нема података

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Нема података

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: ФК Земун пом терен вестачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: Градски стадион Чаир-помоћни терен

Нема података

Стадион: ФК Металац

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: ФК Шумадија1903 Бубањ(Кг)

Нема података

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион Вршац

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: ФК Металац

Нема података

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: ФК Земун пом терен вестачка трава

Нема података

Стадион: ФК Шумадија1903 Бубањ(Кг)

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион Вршац

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион Чаир-помоћни терен

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: ФК Металац

Нема података

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: Градски стадион Вршац

Нема података

Стадион: ФК Шумадија1903 Бубањ(Кг)

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК Земун пом терен вестачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион Чаир-помоћни терен

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: ФК Шумадија1903 Бубањ(Кг)

Нема података

Стадион: ФК Металац

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: Градски стадион Вршац

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК Земун пом терен вестачка трава

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: Градски стадион Чаир-помоћни терен

Нема података

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: ФК Шумадија1903 Бубањ(Кг)

Нема података

Стадион: Градски стадион Вршац

Нема података

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: ФК Металац

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: Градски стадион Чаир-помоћни терен

Нема података

Стадион: ФК Земун пом терен вестачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: Градски стадион Вршац

Нема података

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК Шумадија1903 Бубањ(Кг)

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: ФК Металац

Нема података

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион Чаир-помоћни терен

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: ФК Земун пом терен вестачка трава

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Нема података

Стадион: ФК Шумадија1903 Бубањ(Кг)

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Нема података

Стадион: Градски стадион Вршац

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: ФК Металац

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: Градски стадион Чаир-помоћни терен

Нема података

Стадион: ФК Земун пом терен вестачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Нема података