Судије

Српска лига - Војводина 22/23 - делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: Стадион ФК "Нафтасгас" Елемир

Главни судија: Драгутин Меничанин

I помоћник: Лука Живковић

II помоћник: Душан Зорић

Четврти судија: Горан Тешановић

Делегат: Владимир Николић

Посматрач: Милан Обрадовић

Стадион: Стадион Јединство Стара Пазова

Главни судија: Иван Репчек

I помоћник: Страхиња Ковач

II помоћник: Милош Шавија

Четврти судија: Петар Врачар

Делегат: Јовица Милин

Посматрач: Јовица Милин

Стадион: Славко Малетин Вава

Главни судија: Неђо Мрђа

Делегат: Радован Умићевић

Посматрач: Дејан Вучић

I помоћник: Стефан Мијановић

II помоћник: Здравко Вујанов

Четврти судија: Немања Домазетоски

Стадион: Градски стадион Динамо Панчево

Главни судија: Драган Арсић

I помоћник: Урош Стојић

II помоћник: Владимир Миоданић

Четврти судија: Алекса Граховац

Делегат: Озрен Дукић

Посматрач: Урош Суботић

Стадион: Стадион ФК "Станишић"

Главни судија: Филип Тодић

I помоћник: Предраг Свиленковић

II помоћник: Стефан Петровић

Четврти судија: Александар Бечановић

Делегат: Миодраг Дрљача

Посматрач: Александар Шовљански

Стадион: Стадион СК Тиса Њерш

Главни судија: Душан Белић

I помоћник: Милан Рунић

II помоћник: Алекса Бибин

Четврти судија: Марко Попов

Делегат: Горан Лековић

Посматрач: Горан Лековић

Стадион: Стадион ФК Омладинац Нови Бановци

Главни судија: Дејан Петровић

I помоћник: Марко Николић

II помоћник: Слободан Даниловић

Четврти судија: Никола Чекичевић

Делегат: Момчило Мићановић

Посматрач: Момчило Мићановић

Стадион: Стадион ФК Кабел

Главни судија: Срђан Тановић

I помоћник: Мирослав Кантор

II помоћник: Владимир Николић

Четврти судија: Кристијан Чапо

Делегат: Иван Шибул

Посматрач: Иван Шибул

Стадион: Градски стадион крај Тисе

Главни судија: Неђо Мрђа

I помоћник: Милан Рунић

II помоћник: Марко Наумовић

Четврти судија: Немања Домазетоски

Делегат: Александар Шовљански

Посматрач: Александар Шовљански

Стадион: Стадион ФК Кабел

Главни судија: Филип Тодић

I помоћник: Стефан Мијановић

II помоћник: Драшко Релић

Четврти судија: Зорана Стоиљковић

Посматрач: Маријан Родеан

Делегат: Павел Рохарик

Стадион: Стадион код Скробаре

Главни судија: Никола Чекичевић

I помоћник: Предраг Свиленковић

II помоћник: Владимир Николић

Четврти судија: Драгутин Меничанин

Делегат: Бојан Јевтић

Посматрач: Милан Кракановић

Стадион: Градски Стадион Сомбор

Посматрач: Драгољуб Вуксановић

Главни судија: Иван Репчек

I помоћник: Страхиња Ковач

II помоћник: Мирослав Кантор

Четврти судија: Кристијан Чапо

Делегат: Владимир Јелисавац

Стадион: Стадион Милан Средановић

Главни судија: Душан Белић

I помоћник: Алекса Бибин

Четврти судија: Петар Врачар

Делегат: Ненад Хашка

Посматрач: Раде Вукелић

II помоћник: Душан Петровић

Стадион: Стадион 1.мај Рума

Главни судија: Александар Бечановић

I помоћник: Никола Чугаљ

II помоћник: Душан Зорић

Четврти судија: Никола Шћепановић

Делегат: Милан Обрадовић

Посматрач: Милан Обрадовић

Стадион: Стадион у Белегишу

Главни судија: Драган Арсић

II помоћник: Лука Живковић

Четврти судија: Растко Петровић

Делегат: Дејан Вучић

Посматрач: Дејан Вучић

I помоћник: Владимир Миоданић

Стадион: Стадион ФК Борац

Главни судија: Горан Тешановић

I помоћник: Милош Шавија

Делегат: Бранислав Ћаћић

Посматрач: Бранислав Ћаћић

Четврти судија: Марко Попов

II помоћник: Марко Маравић

Стадион: Стадион СК Тиса Њерш

Главни судија: Никола Шћепановић

I помоћник: Душан Лукић

II помоћник: Марко Маравић

Четврти судија: Петар Врачар

Делегат: Томислав Савић

Посматрач: Бранислав Ћаћић

Стадион: Стадион ФК Омладинац Нови Бановци

Четврти судија: Марко Попов

Делегат: Владимир Николић

Посматрач: Јовица Милин

II помоћник: Здравко Вујанов

Главни судија: Драган Зорић

I помоћник: Милан Рунић

Стадион: Стадион Јединство Стара Пазова

Четврти судија: Неђо Мрђа

Делегат: Дмитар Вујаковић

Посматрач: Иван Шибул

Главни судија: Немања Домазетоски

I помоћник: Урош Стојић

II помоћник: Марко Наумовић

Стадион: Стадион ФК "Нафтасгас" Елемир

Главни судија: Алекса Граховац

I помоћник: Владимир Миоданић

II помоћник: Лука Живковић

Четврти судија: Душан Белић

Делегат: Дејан Вучић

Посматрач: Дејан Вучић

Стадион: Стадион ФК "Станишић"

Главни судија: Дејан Петровић

I помоћник: Дејан Радишић

II помоћник: Алекса Бибин

Четврти судија: Иван Репчек

Делегат: Урош Суботић

Посматрач: Урош Суботић

Стадион: Градски стадион Динамо Панчево

Главни судија: Растко Петровић

I помоћник: Стефан Мијановић

II помоћник: Стефан Петровић

Четврти судија: Филип Тодић

Делегат: Драгољуб Вуксановић

Посматрач: Драгољуб Вуксановић

Стадион: Градски Стадион

Главни судија: Кристијан Чапо

I помоћник: Марко Николић

II помоћник: Владимир Николић

Четврти судија: Горан Тешановић

Делегат: Милан Дакић

Посматрач: Момчило Мићановић

Стадион: Славко Малетин Вава

Главни судија: Драгутин Меничанин

I помоћник: Драшко Релић

II помоћник: Предраг Свиленковић

Четврти судија: Никола Чекичевић

Делегат: Маријан Родеан

Посматрач: Маријан Родеан

Стадион: Стадион у Белегишу

Главни судија: Душан Белић

I помоћник: Дејан Радишић

II помоћник: Здравко Вујанов

Четврти судија: Дејан Петровић

Делегат: Радован Умићевић

Посматрач: Урош Суботић

Стадион: Стадион ФК Борац

Посматрач: Драгољуб Вуксановић

Главни судија: Драгутин Меничанин

I помоћник: Слободан Даниловић

II помоћник: Страхиња Ковач

Четврти судија: Филип Тодић

Делегат: Бојан Јевтић

Стадион: Стадион 1.мај Рума

Главни судија: Срђан Тановић

I помоћник: Мирослав Кантор

II помоћник: Милош Шавија

Четврти судија: Иван Репчек

Делегат: Милан Кракановић

Посматрач: Милан Кракановић

Стадион: Стадион Милан Средановић

Главни судија: Петар Врачар

I помоћник: Марко Николић

II помоћник: Лука Живковић

Четврти судија: Горан Тешановић

Делегат: Јовица Милин

Посматрач: Јовица Милин

Стадион: Стадион СК Тиса Њерш

Главни судија: Никола Чекичевић

I помоћник: Стефан Петровић

II помоћник: Љубица Чубрило

Четврти судија: Растко Петровић

Делегат: Иван Шибул

Посматрач: Иван Шибул

Стадион: Градски стадион крај Тисе

Главни судија: Марко Попов

I помоћник: Никола Грујић

II помоћник: Душан Петровић

Четврти судија: Немања Домазетоски

Делегат: Синиша Сремац

Посматрач: Момчило Мићановић

Стадион: Стадион ФК Кабел

Главни судија: Александар Бечановић

I помоћник: Душан Лукић

II помоћник: Марко Маравић

Четврти судија: Никола Шћепановић

Делегат: Раде Вукелић

Посматрач: Раде Вукелић

Стадион: Стадион код Скробаре

Главни судија: Драган Арсић

I помоћник: Душан Зорић

II помоћник: Урош Стојић

Четврти судија: Алекса Граховац

Делегат: Озрен Дукић

Посматрач: Драган Милошевић

Стадион: Стадион ФК Омладинац Нови Бановци

Главни судија: Иван Репчек

I помоћник: Страхиња Ковач

II помоћник: Владимир Николић

Четврти судија: Петар Врачар

Делегат: Драган Милошевић

Посматрач: Драган Милошевић

Стадион: Градски стадион Динамо Панчево

Главни судија: Горан Тешановић

I помоћник: Мирослав Кантор

II помоћник: Никола Чугаљ

Четврти судија: Никола Шћепановић

Делегат: Владимир Јелисавац

Посматрач: Миљан Мишић

Стадион: Стадион Јединство Стара Пазова

Главни судија: Кристијан Чапо

I помоћник: Марко Николић

II помоћник: Милош Шавија

Четврти судија: Срђан Тановић

Делегат: Горан Лековић

Посматрач: Горан Лековић

Стадион: Градски Стадион

Четврти судија: Зорана Стоиљковић

Главни судија: Филип Тодић

I помоћник: Предраг Свиленковић

II помоћник: Драшко Релић

Делегат: Ненад Хашка

Посматрач: Дејан Вучић

Стадион: Славко Малетин Вава

Главни судија: Дејан Петровић

I помоћник: Алекса Бибин

II помоћник: Милан Рунић

Четврти судија: Душан Белић

Делегат: Бранислав Ћаћић

Посматрач: Бранислав Ћаћић

Стадион: Стадион ФК "Нафтасгас" Елемир

Главни судија: Растко Петровић

I помоћник: Стефан Мијановић

II помоћник: Стефан Петровић

Четврти судија: Никола Чекичевић

Делегат: Миодраг Дрљача

Посматрач: Александар Шовљански

Стадион: Градски Стадион Сомбор

Главни судија: Неђо Мрђа

I помоћник: Никола Грујић

II помоћник: Марко Наумовић

Четврти судија: Немања Домазетоски

Делегат: Илија Ђукановић

Посматрач: Маријан Родеан

Стадион: Стадион ФК "Станишић"

Главни судија: Алекса Граховац

Четврти судија: Драган Арсић

Делегат: Милан Обрадовић

Посматрач: Милан Обрадовић

I помоћник: Лука Живковић

II помоћник: Урош Стојић

Стадион: Стадион ФК Кабел

Главни судија: Александар Јанковић

I помоћник: Бошко Рашковић

II помоћник: Владимир Радосављевић

Четврти судија: Алекса Граховац

Делегат: Милан Дакић

Посматрач: Александар Каталинић

Стадион: Стадион ФК Борац

Главни судија: Никола Шћепановић

I помоћник: Душан Лукић

II помоћник: Марко Маравић

Четврти судија: Петар Врачар

Делегат: Дмитар Вујаковић

Посматрач: Јовица Милин

Стадион: Стадион СК Тиса Њерш

Главни судија: Драган Зорић

Посматрач: Душан Цвјетићанин

I помоћник: Душан Петровић

II помоћник: Здравко Вујанов

Четврти судија: Душан Белић

Делегат: Владимир Николић

Стадион: Градски стадион крај Тисе

I помоћник: Дејан Радишић

II помоћник: Никола Чугаљ

Четврти судија: Душан Пјевац

Делегат: Милан Кракановић

Посматрач: Милан Кракановић

Главни судија: Марио Богићевић

Стадион: Стадион у Белегишу

II помоћник: Драшко Релић

Четврти судија: Никола Чекичевић

Делегат: Павел Рохарик

Посматрач: Раде Вукелић

Главни судија: Драгутин Меничанин

I помоћник: Ђорђе Станојчев

Стадион: Стадион ФК "Станишић"

Главни судија: Немања Домазетоски

I помоћник: Никола Грујић

II помоћник: Милош Максимовић

Четврти судија: Неђо Мрђа

Делегат: Момчило Мићановић

Посматрач: Момчило Мићановић

Стадион: Стадион код Скробаре

Главни судија: Срђан Тановић

I помоћник: Слободан Даниловић

II помоћник: Ненад Вукановић

Четврти судија: Кристијан Чапо

Посматрач: Драгољуб Вуксановић

Делегат: Драгољуб Вуксановић

Стадион: Стадион Милан Средановић

Четврти судија: Иван Репчек

Делегат: Урош Суботић

Посматрач: Урош Суботић

Главни судија: Александар Бечановић

I помоћник: Немања Малешевић

II помоћник: Душан Зорић

Стадион: Стадион Јединство Стара Пазова

Главни судија: Неђо Мрђа

I помоћник: Владимир Радосављевић

II помоћник: Милош Максимовић

Четврти судија: Дејан Петровић

Делегат: Илија Ђукановић

Посматрач: Милан Обрадовић

Стадион: Стадион ФК "Нафтасгас" Елемир

Главни судија: Никола Чекичевић

I помоћник: Стефан Мијановић

II помоћник: Предраг Свиленковић

Четврти судија: Марио Богићевић

Делегат: Зоран Николић

Посматрач: Зоран Николић

Стадион: Славко Малетин Вава

Посматрач: Горан Медаковић

Главни судија: Душан Белић

I помоћник: Алекса Бибин

II помоћник: Милан Рунић

Четврти судија: Марко Попов

Делегат: Ковиљко Марковић

Стадион: Градски Стадион

Делегат: Александар Шовљански

Посматрач: Александар Шовљански

Главни судија: Иван Репчек

I помоћник: Лука Живковић

II помоћник: Владимир Миоданић

Четврти судија: Душан Пјевац

Стадион: Стадион 1.мај Рума

Главни судија: Петар Врачар

I помоћник: Ненад Вукановић

II помоћник: Страхиња Ковач

Четврти судија: Александар Бечановић

Делегат: Томислав Савић

Посматрач: Иван Шибул

Стадион: Стадион ФК Омладинац Нови Бановци

Главни судија: Растко Петровић

I помоћник: Стефан Петровић

II помоћник: Марко Наумовић

Четврти судија: Александар Јанковић

Делегат: Синиша Сремац

Посматрач: Светлана Билић

Стадион: Градски стадион Динамо Панчево

Главни судија: Филип Тодић

I помоћник: Милош Шавија

II помоћник: Слободан Даниловић

Четврти судија: Драгутин Меничанин

Делегат: Горан Лековић

Посматрач: Горан Лековић

Стадион: Градски Стадион Сомбор

Главни судија: Алекса Граховац

I помоћник: Урош Стојић

II помоћник: Душан Зорић

Четврти судија: Горан Тешановић

Делегат: Миљан Мишић

Посматрач: Миљан Мишић

Стадион: Стадион ФК Омладинац Нови Бановци

Главни судија: Марио Богићевић

I помоћник: Дејан Радишић

II помоћник: Никола Грујић

Четврти судија: Душан Пјевац

Делегат: Раде Вукелић

Посматрач: Раде Вукелић

Стадион: Стадион ФК "Станишић"

Посматрач: Маријан Родеан

Четврти судија: Зорана Стоиљковић

Главни судија: Драган Арсић

I помоћник: Немања Малешевић

II помоћник: Владимир Миоданић

Делегат: Маријан Родеан

Стадион: Стадион ФК Борац

I помоћник: Здравко Вујанов

II помоћник: Душан Петровић

Четврти судија: Душан Белић

Делегат: Радован Умићевић

Посматрач: Милан Кракановић

Главни судија: Дејан Петровић

Стадион: Стадион ФК Кабел

Главни судија: Драгутин Меничанин

I помоћник: Ђорђе Станојчев

II помоћник: Драшко Релић

Четврти судија: Никола Чекичевић

Делегат: Владимир Јелисавац

Посматрач: Душан Цвјетићанин

Стадион: Стадион Милан Средановић

Делегат: Миодраг Дрљача

Посматрач: Дејан Вучић

Главни судија: Александар Јанковић

I помоћник: Бошко Рашковић

II помоћник: Владимир Радосављевић

Четврти судија: Немања Домазетоски

Стадион: Стадион у Белегишу

Главни судија: Никола Шћепановић

I помоћник: Никола Чугаљ

II помоћник: Душан Лукић

Четврти судија: Растко Петровић

Делегат: Урош Суботић

Посматрач: Урош Суботић

Стадион: Градски стадион крај Тисе

Главни судија: Александар Бечановић

I помоћник: Марко Николић

II помоћник: Владимир Николић

Четврти судија: Иван Репчек

Делегат: Озрен Дукић

Посматрач: Бранислав Ћаћић

Стадион: Стадион СК Тиса Њерш

Главни судија: Горан Тешановић

I помоћник: Мирослав Кантор

II помоћник: Марко Маравић

Четврти судија: Срђан Тановић

Делегат: Јовица Милин

Посматрач: Јовица Милин

Стадион: Стадион Јединство Стара Пазова

Посматрач: Драган Милошевић

Главни судија: Никола Чекичевић

I помоћник: Стефан Мијановић

II помоћник: Стефан Петровић

Четврти судија: Душан Пјевац

Делегат: Драган Милошевић

Стадион: Градски Стадион

Главни судија: Драган Зорић

I помоћник: Алекса Бибин

II помоћник: Милан Рунић

Четврти судија: Горан Тешановић

Делегат: Александар Каталинић

Посматрач: Александар Каталинић

Стадион: Стадион ФК "Нафтасгас" Елемир

Главни судија: Петар Врачар

I помоћник: Душан Лукић

II помоћник: Милош Шавија

Четврти судија: Никола Шћепановић

Делегат: Дмитар Вујаковић

Посматрач: Драгољуб Вуксановић

Стадион: Славко Малетин Вава

Посматрач: Зоран Николић

Главни судија: Алекса Граховац

I помоћник: Лука Живковић

II помоћник: Урош Стојић

Четврти судија: Драган Арсић

Делегат: Милан Дакић

Стадион: Градски стадион Динамо Панчево

Делегат: Александар Шовљански

Посматрач: Александар Шовљански

Главни судија: Марко Попов

I помоћник: Дејан Радишић

II помоћник: Предраг Свиленковић

Четврти судија: Дејан Петровић

Стадион: Градски Стадион Сомбор

I помоћник: Ненад Вукановић

II помоћник: Страхиња Ковач

Четврти судија: Кристијан Чапо

Делегат: Горан Медаковић

Посматрач: Горан Медаковић

Главни судија: Срђан Тановић

Стадион: Стадион 1.мај Рума

I помоћник: Душан Зорић

II помоћник: Владимир Миоданић

Четврти судија: Растко Петровић

Делегат: Бојан Јевтић

Посматрач: Момчило Мићановић

Главни судија: Душан Белић

Стадион: Стадион код Скробаре

Главни судија: Немања Домазетоски

I помоћник: Милош Максимовић

II помоћник: Марко Наумовић

Четврти судија: Неђо Мрђа

Делегат: Павел Рохарик

Посматрач: Светлана Билић

Стадион: Стадион ФК Омладинац Нови Бановци

Главни судија: Душан Пјевац

I помоћник: Урош Стојић

II помоћник: Здравко Вујанов

Четврти судија: Драган Зорић

Делегат: Иван Шибул

Посматрач: Иван Шибул

Стадион: Стадион СК Тиса Њерш

Главни судија: Филип Тодић

I помоћник: Лука Живковић

II помоћник: Немања Малешевић

Четврти судија: Кристијан Чапо

Делегат: Милан Обрадовић

Посматрач: Милан Обрадовић

Стадион: Стадион ФК Кабел

Делегат: Ковиљко Марковић

Посматрач: Раде Вукелић

Главни судија: Неђо Мрђа

I помоћник: Бошко Рашковић

II помоћник: Никола Грујић

Четврти судија: Александар Јанковић

Стадион: Стадион у Белегишу

Главни судија: Марио Богићевић

I помоћник: Душан Петровић

II помоћник: Алекса Бибин

Посматрач: Јовица Милин

Четврти судија: Марко Попов

Делегат: Јовица Милин

Стадион: Стадион Јединство Стара Пазова

Главни судија: Никола Шћепановић

I помоћник: Никола Чугаљ

II помоћник: Марко Маравић

Четврти судија: Никола Чекичевић

Делегат: Маријан Родеан

Посматрач: Маријан Родеан

Стадион: Стадион Милан Средановић

Главни судија: Алекса Граховац

Делегат: Илија Ђукановић

I помоћник: Мирослав Кантор

II помоћник: Владимир Николић

Четврти судија: Александар Бечановић

Посматрач: Горан Лековић

Стадион: Стадион ФК Борац

Четврти судија: Срђан Тановић

Делегат: Владимир Николић

Посматрач: Урош Суботић

Главни судија: Иван Репчек

I помоћник: Марко Николић

II помоћник: Слободан Даниловић

Стадион: Стадион ФК "Станишић"

Главни судија: Растко Петровић

I помоћник: Ђорђе Станојчев

II помоћник: Драшко Релић

Четврти судија: Петар Врачар

Делегат: Ненад Хашка

Посматрач: Милан Кракановић

Стадион: Стадион 1.мај Рума

Главни судија: Александар Јанковић

I помоћник: Владимир Радосављевић

II помоћник: Милош Максимовић

Четврти судија: Немања Домазетоски

Делегат: Томислав Савић

Посматрач: Драган Милошевић

Стадион: Градски стадион Динамо Панчево

Делегат: Момчило Мићановић

Посматрач: Момчило Мићановић

I помоћник: Марко Николић

II помоћник: Душан Лукић

Четврти судија: Петар Врачар

Главни судија: Александар Бечановић

Стадион: Славко Малетин Вава

Главни судија: Драган Зорић

I помоћник: Милан Рунић

II помоћник: Дејан Радишић

Четврти судија: Марио Богићевић

Делегат: Дејан Вучић

Посматрач: Дејан Вучић

Стадион: Градски Стадион Сомбор

Четврти судија: Никола Шћепановић

Делегат: Синиша Сремац

Посматрач: Миљан Мишић

Главни судија: Никола Чекичевић

I помоћник: Драшко Релић

II помоћник: Ђорђе Станојчев

Стадион: Градски стадион крај Тисе

Главни судија: Горан Тешановић

I помоћник: Ненад Вукановић

II помоћник: Страхиња Ковач

Четврти судија: Иван Репчек

Делегат: Радован Умићевић

Посматрач: Александар Каталинић

Стадион: Градски Стадион

Посматрач: Светлана Билић

Главни судија: Алекса Граховац

I помоћник: Душан Зорић

II помоћник: Владимир Миоданић

Четврти судија: Драган Арсић

Делегат: Озрен Дукић

Стадион: Стадион код Скробаре

Главни судија: Драгутин Меничанин

I помоћник: Предраг Свиленковић

II помоћник: Стефан Мијановић

Четврти судија: Филип Тодић

Делегат: Александар Шовљански

Посматрач: Александар Шовљански

Стадион: Стадион ФК "Нафтасгас" Елемир

Главни судија: Дејан Петровић

I помоћник: Немања Малешевић

II помоћник: Марко Наумовић

Четврти судија: Душан Белић

Делегат: Драгољуб Вуксановић

Посматрач: Драгољуб Вуксановић

Стадион: Стадион у Белегишу

I помоћник: Душан Лукић

II помоћник: Владимир Николић

Четврти судија: Драгутин Меничанин

Делегат: Дмитар Вујаковић

Посматрач: Урош Суботић

Главни судија: Петар Врачар

Стадион: Стадион Јединство Стара Пазова

Главни судија: Срђан Тановић

I помоћник: Мирослав Кантор

II помоћник: Милош Шавија

Четврти судија: Неђо Мрђа

Делегат: Павел Рохарик

Посматрач: Јовица Милин

Стадион: Славко Малетин Вава

II помоћник: Марко Маравић

Четврти судија: Александар Бечановић

Делегат: Горан Лековић

Посматрач: Горан Лековић

Главни судија: Драган Арсић

I помоћник: Лука Живковић

Стадион: Стадион ФК "Станишић"

Главни судија: Душан Пјевац

I помоћник: Урош Стојић

II помоћник: Страхиња Ковач

Четврти судија: Горан Тешановић

Делегат: Миодраг Дрљача

Посматрач: Милан Обрадовић

Стадион: Стадион ФК Омладинац Нови Бановци

Главни судија: Душан Белић

I помоћник: Алекса Бибин

II помоћник: Никола Грујић

Четврти судија: Марио Богићевић

Делегат: Милан Кракановић

Посматрач: Милан Кракановић

Стадион: Стадион ФК Борац

Главни судија: Никола Чекичевић

I помоћник: Стефан Мијановић

II помоћник: Здравко Вујанов

Четврти судија: Марко Попов

Делегат: Маријан Родеан

Посматрач: Маријан Родеан

Стадион: Стадион ФК Кабел

Главни судија: Растко Петровић

I помоћник: Слободан Даниловић

II помоћник: Стефан Петровић

Четврти судија: Милош Милешевић

Делегат: Иван Шибул

Посматрач: Иван Шибул

Стадион: Стадион СК Тиса Њерш

Главни судија: Немања Домазетоски

I помоћник: Бошко Рашковић

II помоћник: Владимир Радосављевић

Четврти судија: Александар Јанковић

Делегат: Владимир Јелисавац

Посматрач: Раде Вукелић

Стадион: Градски стадион Динамо Панчево

Главни судија: Никола Шћепановић

I помоћник: Марко Маравић

II помоћник: Душан Лукић

Четврти судија: Александар Бечановић

Делегат: Ковиљко Марковић

Посматрач: Миљан Мишић

Стадион: Стадион код Скробаре

I помоћник: Лука Живковић

II помоћник: Владимир Миоданић

Четврти судија: Драган Арсић

Делегат: Бојан Јевтић

Посматрач: Бранислав Ћаћић

Главни судија: Александар Јанковић

Стадион: Стадион Милан Средановић

Делегат: Ненад Хашка

Посматрач: Александар Каталинић

Главни судија: Филип Тодић

I помоћник: Ђорђе Станојчев

II помоћник: Душан Зорић

Четврти судија: Растко Петровић

Стадион: Градски Стадион

Посматрач: Душан Цвјетићанин

Главни судија: Неђо Мрђа

I помоћник: Милош Максимовић

II помоћник: Марко Наумовић

Четврти судија: Немања Домазетоски

Делегат: Душан Цвјетићанин

Стадион: Градски стадион крај Тисе

I помоћник: Дејан Радишић

II помоћник: Драшко Релић

Четврти судија: Душан Пјевац

Делегат: Милан Дакић

Посматрач: Драган Милошевић

Главни судија: Драгутин Меничанин

Стадион: Градски Стадион Сомбор

Делегат: Дејан Вучић

Посматрач: Дејан Вучић

Главни судија: Марио Богићевић

I помоћник: Милан Рунић

II помоћник: Никола Грујић

Четврти судија: Срђан Тановић

Стадион: Стадион ФК "Нафтасгас" Елемир

Главни судија: Горан Тешановић

I помоћник: Марко Николић

II помоћник: Ненад Вукановић

Четврти судија: Драган Зорић

Делегат: Горан Медаковић

Посматрач: Горан Медаковић

Стадион: Стадион 1.мај Рума

Четврти судија: Марко Попов

Главни судија: Милош Милешевић

I помоћник: Слободан Даниловић

II помоћник: Алекса Бибин

Делегат: Зоран Николић

Посматрач: Зоран Николић

Стадион: Стадион у Белегишу

Главни судија: Александар Бечановић

I помоћник: Милош Шавија

II помоћник: Душан Петровић

Четврти судија: Марко Попов

Делегат: Драгољуб Вуксановић

Посматрач: Драгољуб Вуксановић

Стадион: Стадион СК Тиса Њерш

Четврти судија: Иван Репчек

Делегат: Синиша Сремац

Посматрач: Иван Шибул

Главни судија: Алекса Граховац

I помоћник: Лука Живковић

II помоћник: Владимир Николић

Стадион: Стадион ФК "Станишић"

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Урош Стојић

II помоћник: Мирослав Кантор

Четврти судија: Никола Шћепановић

Делегат: Илија Ђукановић

Посматрач: Светлана Билић

Стадион: Славко Малетин Вава

II помоћник: Стефан Петровић

Четврти судија: Филип Тодић

Делегат: Момчило Мићановић

Посматрач: Момчило Мићановић

Главни судија: Растко Петровић

I помоћник: Предраг Свиленковић

Стадион: Градски стадион Динамо Панчево

Главни судија: Душан Пјевац

I помоћник: Душан Зорић

II помоћник: Марко Маравић

Четврти судија: Петар Врачар

Делегат: Урош Суботић

Посматрач: Урош Суботић

Стадион: Стадион ФК Омладинац Нови Бановци

Делегат: Озрен Дукић

Посматрач: Александар Шовљански

Главни судија: Никола Чекичевић

I помоћник: Стефан Мијановић

II помоћник: Драшко Релић

Четврти судија: Драган Арсић

Стадион: Стадион Јединство Стара Пазова

Главни судија: Дејан Петровић

I помоћник: Владимир Радосављевић

II помоћник: Бошко Рашковић

Четврти судија: Неђо Мрђа

Делегат: Радован Умићевић

Посматрач: Раде Вукелић

Стадион: Стадион ФК Кабел

Главни судија: Драган Зорић

I помоћник: Милан Рунић

II помоћник: Здравко Вујанов

Четврти судија: Душан Белић

Делегат: Горан Лековић

Посматрач: Горан Лековић

Стадион: Стадион ФК Борац

Главни судија: Срђан Тановић

I помоћник: Марко Николић

II помоћник: Ненад Вукановић

Четврти судија: Марио Богићевић

Делегат: Зоран Николић

Посматрач: Зоран Николић

Стадион: Стадион код Скробаре

Главни судија: Иван Репчек

I помоћник: Страхиња Ковач

II помоћник: Душан Лукић

Четврти судија: Горан Тешановић

Делегат: Александар Каталинић

Посматрач: Александар Каталинић

Стадион: Градски Стадион

I помоћник: Алекса Бибин

II помоћник: Дејан Радишић

Посматрач: Милан Кракановић

Главни судија: Марко Попов

Четврти судија: Драган Зорић

Делегат: Милан Дакић

Стадион: Градски Стадион Сомбор

Главни судија: Душан Белић

I помоћник: Ђорђе Станојчев

II помоћник: Стефан Петровић

Четврти судија: Драгутин Меничанин

Делегат: Владимир Николић

Посматрач: Милан Обрадовић

Стадион: Градски стадион крај Тисе

Главни судија: Немања Домазетоски

I помоћник: Милош Максимовић

II помоћник: Марко Наумовић

Четврти судија: Алекса Граховац

Делегат: Душан Цвјетићанин

Посматрач: Душан Цвјетићанин

Стадион: Стадион Милан Средановић

Главни судија: Неђо Мрђа

I помоћник: Бошко Рашковић

II помоћник: Владимир Радосављевић

Четврти судија: Никола Шћепановић

Делегат: Бранислав Ћаћић

Посматрач: Бранислав Ћаћић

Стадион: Стадион 1.мај Рума

I помоћник: Немања Малешевић

II помоћник: Владимир Миоданић

Четврти судија: Филип Тодић

Делегат: Миодраг Дрљача

Посматрач: Горан Медаковић

Главни судија: Драган Арсић

Стадион: Стадион ФК "Нафтасгас" Елемир

Главни судија: Александар Јанковић

I помоћник: Слободан Даниловић

II помоћник: Милош Шавија

Четврти судија: Милош Милешевић

Делегат: Томислав Савић

Посматрач: Јовица Милин

Стадион: Градски Стадион Сомбор

Нема података

Стадион: Стадион Милан Средановић

Нема података

Стадион: Стадион код Скробаре

Нема података

Стадион: Градски Стадион

Нема података

Стадион: Стадион 1.мај Рума

Нема података

Стадион: Градски стадион крај Тисе

Нема података

Стадион: Стадион ФК Борац

Нема података

Стадион: Стадион у Белегишу

Нема података

Стадион: Стадион ФК "Нафтасгас" Елемир

Нема података

Стадион: Стадион Јединство Стара Пазова

Нема података

Стадион: Градски стадион Динамо Панчево

Нема података

Стадион: Стадион ФК Омладинац Нови Бановци

Нема података

Стадион: Славко Малетин Вава

Нема података

Стадион: Градски Стадион

Нема података

Стадион: Стадион СК Тиса Њерш

Нема података

Стадион: Стадион ФК "Станишић"

Нема података

Стадион: Стадион 1.мај Рума

Нема података

Стадион: Стадион ФК Кабел

Нема података

Стадион: Стадион код Скробаре

Нема података

Стадион: Градски стадион крај Тисе

Нема података

Стадион: Стадион Милан Средановић

Нема података

Стадион: Стадион ФК Борац

Нема података

Стадион: Стадион у Белегишу

Нема података

Стадион: Градски Стадион Сомбор

Нема података

Стадион: Градски Стадион Сомбор

Нема података

Стадион: Градски стадион Динамо Панчево

Нема података

Стадион: Славко Малетин Вава

Нема података

Стадион: Стадион ФК "Станишић"

Нема података

Стадион: Стадион Јединство Стара Пазова

Нема података

Стадион: Стадион ФК "Нафтасгас" Елемир

Нема података

Стадион: Стадион ФК Омладинац Нови Бановци

Нема података

Стадион: Градски Стадион

Нема података

Стадион: Стадион 1.мај Рума

Нема података

Стадион: Стадион код Скробаре

Нема података

Стадион: Стадион Милан Средановић

Нема података

Стадион: Стадион у Белегишу

Нема података

Стадион: Стадион СК Тиса Њерш

Нема података

Стадион: Градски стадион крај Тисе

Нема података

Стадион: Стадион ФК Кабел

Нема података

Стадион: Стадион ФК Борац

Нема података

Стадион: Стадион ФК Омладинац Нови Бановци

Нема података

Стадион: Славко Малетин Вава

Нема података

Стадион: Стадион ФК "Нафтасгас" Елемир

Нема података

Стадион: Стадион Јединство Стара Пазова

Нема података

Стадион: Градски Стадион Сомбор

Нема података

Стадион: Градски стадион Динамо Панчево

Нема података

Стадион: Градски Стадион

Нема података

Стадион: Стадион 1.мај Рума

Нема података

Стадион: Стадион ФК "Станишић"

Нема података

Стадион: Стадион ФК Борац

Нема података

Стадион: Стадион код Скробаре

Нема података

Стадион: Стадион ФК Кабел

Нема података

Стадион: Стадион у Белегишу

Нема података

Стадион: Градски стадион крај Тисе

Нема података

Стадион: Стадион СК Тиса Њерш

Нема података

Стадион: Стадион Милан Средановић

Нема података

Стадион: Градски стадион Динамо Панчево

Нема података

Стадион: Стадион код Скробаре

Нема података

Стадион: Градски Стадион Сомбор

Нема података

Стадион: Градски Стадион

Нема података

Стадион: Стадион ФК "Нафтасгас" Елемир

Нема података

Стадион: Стадион 1.мај Рума

Нема података

Стадион: Славко Малетин Вава

Нема података

Стадион: Стадион Јединство Стара Пазова

Нема података

Стадион: Стадион СК Тиса Њерш

Нема података

Стадион: Стадион ФК Омладинац Нови Бановци

Нема података

Стадион: Градски стадион крај Тисе

Нема података

Стадион: Стадион ФК Борац

Нема података

Стадион: Стадион ФК "Станишић"

Нема података

Стадион: Стадион у Белегишу

Нема података

Стадион: Стадион Милан Средановић

Нема података

Стадион: Стадион ФК Кабел

Нема података

Стадион: Градски Стадион

Нема података

Стадион: Градски стадион Динамо Панчево

Нема података

Стадион: Градски Стадион Сомбор

Нема података

Стадион: Стадион код Скробаре

Нема података

Стадион: Славко Малетин Вава

Нема података

Стадион: Стадион 1.мај Рума

Нема података

Стадион: Градски стадион крај Тисе

Нема података

Стадион: Стадион ФК "Нафтасгас" Елемир

Нема података

Стадион: Стадион ФК Борац

Нема података

Стадион: Стадион СК Тиса Њерш

Нема података

Стадион: Стадион у Белегишу

Нема података

Стадион: Стадион Јединство Стара Пазова

Нема података

Стадион: Стадион ФК Кабел

Нема података

Стадион: Стадион ФК "Станишић"

Нема података

Стадион: Стадион ФК Омладинац Нови Бановци

Нема података

Стадион: Стадион Милан Средановић

Нема података

Стадион: Стадион 1.мај Рума

Нема података

Стадион: Стадион код Скробаре

Нема података

Стадион: Градски Стадион Сомбор

Нема података

Стадион: Стадион Милан Средановић

Нема података

Стадион: Градски Стадион

Нема података

Стадион: Стадион ФК "Нафтасгас" Елемир

Нема података

Стадион: Градски стадион крај Тисе

Нема података

Стадион: Градски стадион Динамо Панчево

Нема података

Стадион: Стадион у Белегишу

Нема података

Стадион: Стадион ФК Борац

Нема података

Стадион: Стадион Јединство Стара Пазова

Нема података

Стадион: Стадион ФК Кабел

Нема података

Стадион: Славко Малетин Вава

Нема података

Стадион: Стадион ФК Омладинац Нови Бановци

Нема података

Стадион: Стадион СК Тиса Њерш

Нема података

Стадион: Стадион ФК "Станишић"

Нема података

Стадион: Стадион Милан Средановић

Нема података

Стадион: Градски стадион крај Тисе

Нема података

Стадион: Стадион ФК "Нафтасгас" Елемир

Нема података

Стадион: Стадион 1.мај Рума

Нема података

Стадион: Стадион ФК Борац

Нема података

Стадион: Градски Стадион Сомбор

Нема података

Стадион: Градски Стадион

Нема података

Стадион: Стадион код Скробаре

Нема података

Стадион: Стадион у Белегишу

Нема података

Стадион: Стадион ФК "Станишић"

Нема података

Стадион: Стадион Јединство Стара Пазова

Нема података

Стадион: Стадион ФК Омладинац Нови Бановци

Нема података

Стадион: Градски стадион Динамо Панчево

Нема података

Стадион: Стадион СК Тиса Њерш

Нема података

Стадион: Стадион ФК Кабел

Нема података

Стадион: Славко Малетин Вава

Нема података

Делегирање 21/22