Судије

Куп Србије 22/23 - делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: Стадион крај Моравице

Делегат: Раде Поповић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Димитрије Власачевић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Четврти судија: Игор Ковачевић

Посматрач: Дејан Анђелковић

Стадион: Стадион ФК Мачва

Делегат: Владо Глођовић

Посматрач: Илија Брдар

I помоћник: Бошко Божовић

II помоћник: Иван Благојевић

Четврти судија: Предраг Јањуш

Главни судија: Милан Илић

Стадион: ФК "Раднички Клупци"

Четврти судија: Никола Катић

Главни судија: Предраг Јањуш

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Јован Јовчић

Посматрач: Зоран Ћупић

Делегат: Мирослав Буквић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Делегат: Александар Симић

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Бојан Томовић

II помоћник: Горан Шаин

Посматрач: Крстивоје Филиповић

Четврти судија: Неђо Мрђа

Стадион: Стадион ФК Бежанија

Делегат: Златан Хаскић

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Марко Николић

Четврти судија: Данило Јеринић

Посматрач: Владимир Недељковић

Стадион: Карађорђе

Делегат: Ненад Николић

Главни судија: Марко Михаиловић

I помоћник: Милан Недељковић

II помоћник: Срђан Кантар

Четврти судија: Давид Матић

Посматрач: Дејан Недић

Стадион: Градски стадион Сремска Митровица

Делегат: Часлав Лукић

Посматрач: Миленко Вукадиновић

I помоћник: Марко Живковић

II помоћник: Александар Говедаровић

Четврти судија: Давид Матић

Главни судија: Павле Илић

Стадион: Градски стадион Јагодина

Делегат: Зоран Трајановски

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Иван Цветковић

Четврти судија: Јелена Међедовић

Посматрач: Горан Маринковић

Стадион: Стадион Швајцарија-Златибор

Делегат: Иван Карапетровић

Главни судија: Никола Петровић (Шајкаш)

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Предраг Рађен

Четврти судија: Марина Живковић

Посматрач: Бошко Јованетић

Стадион: Стадион ФК Кабел

Делегат: Срђан Завишин

Главни судија: Александар Вукадиновић

I помоћник: Милош Митић

II помоћник: Урош Стојковић

Четврти судија: Марко Гњатовић

Посматрач: Милорад Вујачић

Стадион: Краљ Петар Први

Делегат: Драгослав Јосиповић

I помоћник: Његош Тубић

II помоћник: Урош Радовановић

Четврти судија: Александар Лукић

Посматрач: Слободан Веселиновић

Главни судија: Ненад Ђорђевић

Стадион: Стадион ОФК Жарково

Делегат: Микица Милисављевић

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Немања Тодоровић

II помоћник: Стефан Калезић

Четврти судија: Немања Митровић

Посматрач: Никола Томичић

Стадион: Рајко Митић

Делегат: Момчило Марић

Четврти судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Немања Петровић

II помоћник: Слободан Павловић

Главни судија: Марко Делибашић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: Стадион ФК"ПОЛЕТ" Љубић

Делегат: Радисав Мутавџић

II помоћник: Бојан Лалуја

Четврти судија: Драгутин Меничанин

Посматрач: Драган Радуловић

Главни судија: Стефан Јекнић

I помоћник: Александар Владић

Стадион: СЦ Младост

Делегат: Бранислав Пандуров

Главни судија: Љубиша Борисављевић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Стефан Јеремић

Четврти судија: Мирослав Милетић

Посматрач: Јовица Шавија

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Главни судија: Марко Срећковић

I помоћник: Милорад Јовановић

Делегат: Драган Тодоровић

II помоћник: Александар Марјановић

Четврти судија: Марко Делибашић

Посматрач: Роберт Киш-Чепеги

Стадион: Градски стадион Чаир

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Бојан Бановић

Четврти судија: Стефан Ђокић

Посматрач: Дејан Андрејић

Главни судија: Лазар Лукић

Делегат: Драган Милентијевић

Стадион: Цаизцоин Арена

Четврти судија: Мирослав Милетић

Посматрач: Миле Гавриловић

Делегат: Звонко Јевремовић

Главни судија: Павле Илић

I помоћник: Марко Живковић

II помоћник: Александар Говедаровић

Стадион: Стадион Металац

Нема података

Стадион: ФК Раднички

Делегат: Бранко Стојаковић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Милош Митић

Четврти судија: Александар Николић

Посматрач: Милан Јеремић

Стадион: ТСЦ Арена

Делегат: Хасиб Бакић

Четврти судија: Стефан Јекнић

Посматрач: Бранко Павловић

Главни судија: Милош Милановић

I помоћник: Милан Шутуловић

II помоћник: Стефан Војнић

Стадион: Карађорђе

Делегат: Новак Кострешевић

Четврти судија: Давид Матић

Посматрач: Милорад Вујачић

Главни судија: Данило Николић

I помоћник: Иван Микалачки

II помоћник: Драган Перановић

Стадион: Градски стадион Сремска Митровица

Нема података

Стадион: Градски стадион Суботица

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Делегирање 21/22