Судије

Прва Футсал лига 20/21

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: УСЦ Вождовац

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Владан Радуловић

Трећи судија: Иван Биорац

Делегат: Милош Лазаревић

Посматрач: Жељко Станков

Стадион: Спортска сала Пендик

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Бојан Буројевић

Трећи судија: Душан Арсовић

Делегат: Томислав Јаковљевић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Стадион:

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Бојан Милић

Трећи судија: Милош Грујић

Делегат: Миле Бекрић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: Сала Ранко Жеравица

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Драгутин Божовић

Трећи судија: Предраг Вујић

Делегат: Милош Берисавац

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: хала ОШ Мика Антић

Делегат: Владан Миладиновић

Први судија: Дејан Стајић

Други судија: Данијел Ристић

Трећи судија: Александар Ранђеловић

Посматрач: Владимир Франета

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Делегат: Милош Берисавац

Први судија: Благоје Мијаиловић

Други судија: Марјан Сарка

Трећи судија: Стефан Батиница

Стадион: хала Чаир

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Никола Рабреновић

Трећи судија: Бранко Галић

Посматрач: Сретен Васић

Делегат: Небојша Динић

Стадион: КСЦ Пинки

Први судија: Драгутин Божовић

Други судија: Милош Јоцовић

Трећи судија: Владимир Тошић

Делегат: Сеад Чочић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: Сала ОШ.СВ.Сава

Први судија: Никола Алексић

Други судија: Владан Радуловић

Трећи судија: Предраг Вујић

Делегат: Ненад Митић

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: Дворана Врање

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Бојан Буројевић

Трећи судија: Иван Станковић

Делегат: Братислав Денић

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион: Сала Ранко Жеравица

Први судија: Благоје Мијаиловић

Други судија: Марјан Сарка

Трећи судија: Марко Мајсторовић

Делегат: Славенко Матовић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Оливер Николић

Трећи судија: Жељко Стоилков

Делегат: Жељко Сокић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: УСЦ Чаир

Први судија: Драгутин Божовић

Други судија: Милош Јоцовић

Трећи судија: Предраг Вујић

Делегат: Милован Чичић

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: Сала Језеро

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Предраг Лазаревић

Делегат: Миливоје Томић

Посматрач: Раденко Бошковић

Трећи судија: Ђорђе Нинић

Стадион: Спортска сала Пендик

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Бојан Граовац

Трећи судија: Бане Папишта

Делегат: Ђорђе Зуцовић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Стадион: Спортска сала Пендик

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Жељко Стоилков

Трећи судија: Страхиња Радовић

Посматрач: Драган Милосављевић

Делегат: Дејан Продановић

Стадион: хала ОШ Свети Сава

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Бане Папишта

Трећи судија: Владан Ђермановић

Делегат: Сеад Чочић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: КСЦ Пинки

Први судија: Александар Минић

Други судија: Оливер Николић

Трећи судија: Марко Мајсторовић

Делегат: Ненад Митић

Посматрач: Жељко Станков

Стадион: спортска хала Врање

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Владан Радуловић

Трећи судија: Дејан Стајић

Делегат: Ненад Мутавџић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Александар Јакшић

Трећи судија: Ђорђе Нинић

Делегат: Божидар Нинчић

Стадион: УСЦ Чаир

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Жељко Стоилков

Трећи судија: Иван Станковић

Делегат: Небојша Ристић

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион: Сала Ранко Жеравица

Први судија: Александар Минић

Други судија: Оливер Николић

Трећи судија: Иван Биорац

Делегат: Роберт Петровић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: УСЦ Чаир

Делегат: Никола Вељковић

Посматрач: Сретен Васић

Други судија: Данијел Ристић

Трећи судија: Стефан Филиповић

Први судија: Бојан Милић

Стадион: Сала Језеро

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Владан Ђермановић

Трећи судија: Бане Папишта

Делегат: Томислав Јаковљевић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Никола Алексић

Трећи судија: Бранко Галић

Делегат: Мирослав Цимеша

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: Сала Ранко Жеравица

Трећи судија: Иван Биорац

Делегат: Ненад Митић

Посматрач: Раденко Бошковић

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Никола Алексић

Стадион: Спортска сала Пендик

Први судија: Драгутин Божовић

Други судија: Милош Јоцовић

Трећи судија: Предраг Вујић

Делегат: Милош Берисавац

Стадион: Сала Пинки

Трећи судија: Бранко Галић

Први судија: Небојша Панић

Делегат: Ђорђе Марковић

Посматрач: Зоран Богданов

Други судија: Петар Радојчић

Стадион: Сала Врање

Други судија: Бојан Милић

Трећи судија: Жељко Стоилков

Делегат: Жељко Сокић

Посматрач: Александар Вељовић

Први судија: Александар Јакшић

Стадион: Сала ОШ.СВ.Сава

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Бојан Буројевић

Трећи судија: Душан Арсовић

Делегат: Милован Чичић

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: Сала Ранко Жеравица

Други судија: Милош Јоцовић

Први судија: Драгутин Божовић

Трећи судија: Предраг Вујић

Делегат: Сеад Чочић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: Сала ОШ Мике Антић

Први судија: Далибор Станковић

Други судија: Радослав Миленковић

Трећи судија: Марко Мартиновић

Делегат: Саша Стефановић

Стадион: Сала Пинки

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Бојан Буројевић

Трећи судија: Душан Арсовић

Делегат: Слободан Корићанац

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: Сала ОШ Мике Антић

Први судија: Петар Радојчић

Делегат: Небојша Ристић

Посматрач: Владимир Франета

Други судија: Бане Папишта

Трећи судија: Братислав Јовић

Стадион: Сала Језеро

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Иван Станковић

Трећи судија: Немања Радић

Делегат: Дејан Продановић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: Сала ОШ.СВ.Сава

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Жељко Стоилков

Трећи судија: Марко Мајсторовић

Посматрач: Ђорђе Билић

Делегат: Братислав Денић

Стадион: Спортска сала Пендик

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Никола Рабреновић

Посматрач: Раденко Бошковић

Делегат: Дарко Петронијевић

Трећи судија: Никола Алексић

Стадион: Сала Ранко Жеравица

Први судија: Далибор Станковић

Други судија: Марко Мартиновић

Трећи судија: Радослав Миленковић

Делегат: Предраг Бељевић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Милош Грујић

Трећи судија: Александар Ранђеловић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Делегат: Жељко Марић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Драгутин Божовић

Други судија: Бане Папишта

Трећи судија: Владан Ђермановић

Делегат: Миле Бекрић

Стадион: Сала Врање

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Иван Станковић

Трећи судија: Александар Ранђеловић

Делегат: Ненад Мутавџић

Посматрач: Владимир Франета

Стадион: Сала Језеро

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Милош Грујић

Трећи судија: Немања Радић

Делегат: Томислав Јаковљевић

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: Сала Пинки

Други судија: Милош Јоцовић

Трећи судија: Предраг Вујић

Делегат: Борис Правиловић

Први судија: Драгутин Божовић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: хала ОШ Мика Антић

Посматрач: Сретен Васић

Први судија: Дејан Стајић

Други судија: Данијел Ристић

Трећи судија: Стефан Филиповић

Делегат: Небојша Ристић

Стадион: Сала ОШ Мике Антић

Први судија: Благоје Мијаиловић

Други судија: Марјан Сарка

Трећи судија: Марко Мајсторовић

Делегат: Леонардо Матић

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: Сала Пинки

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Никола Рабреновић

Трећи судија: Иван Биорац

Делегат: Роберт Петровић

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Делегат: Миле Бекрић

Трећи судија: Стефан Филиповић (С)

Први судија: Дејан Стајић

Други судија: Данијел Ристић

Стадион: Сала Врање

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Александар Минић

Трећи судија: Милош Грујић

Делегат: Никола Вељковић

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион: хала Језеро

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Жељко Стоилков

Трећи судија: Немања Радић

Делегат: Миливоје Томић

Посматрач: Раденко Бошковић

Стадион: Сала ОШ Мике Антић

Први судија: Благоје Мијаиловић

Други судија: Марјан Сарка

Трећи судија: Иван Станковић

Делегат: Владан Миладиновић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: Сала Ранко Жеравица

Први судија: Никола Алексић

Други судија: Владан Радуловић

Делегат: Михајло Надаждин

Посматрач: Драган Радовановић

Трећи судија: Стефан Батиница

Стадион: хала Језеро

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Бојан Буројевић

Трећи судија: Страхиња Радовић

Делегат: Томислав Јаковљевић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Бојан Граовац

Трећи судија: Предраг Вујић

Посматрач: Зоран Антонић

Делегат: Предраг Бељевић

Стадион: Сала ОШ Мике Антић

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Александар Минић

Трећи судија: Стеван Лазаревић

Делегат: Жељко Сокић

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион: Спортска сала Пендик

Први судија: Далибор Станковић

Други судија: Марко Мартиновић

Трећи судија: Радослав Миленковић

Делегат: Милош Берисавац

Стадион: ОШ. Св. Сава

Први судија: Александар Минић

Други судија: Бојан Милић

Трећи судија: Жељко Стоилков

Делегат: Ђорђе Марковић

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: КСЦ Пинки

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Бане Папишта

Трећи судија: Стефан Батиница

Делегат: Миле Бекрић

Стадион: хала Чаир

Први судија: Данијел Ристић

Други судија: Стефан Филиповић (С)

Трећи судија: Александар Ранђеловић

Делегат: Небојша Ристић

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион: Сала Врање

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Иван Станковић

Трећи судија: Игор Младеновић

Делегат: Ненад Мутавџић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Александар Јакшић

Трећи судија: Владимир Тошић

Делегат: Ненад Митић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: Сала Језеро

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Александар Минић

Трећи судија: Немања Радић

Делегат: Дарко Петронијевић

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: УСЦ Чаир

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Владан Радуловић

Трећи судија: Жељко Стоилков

Делегат: Небојша Ристић

Посматрач: Владимир Франета

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Бојан Милић

Трећи судија: Бојан Буројевић

Делегат: Владан Миладиновић

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: УСЦ Чаир

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Бојан Граовац

Трећи судија: Бане Папишта

Посматрач: Александар Вељовић

Делегат: Дејан Продановић

Стадион: хала Ранко Жеравица

Први судија: Далибор Станковић

Други судија: Радослав Миленковић

Трећи судија: Марко Мартиновић

Делегат: Сеад Чочић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: Спортска сала Пендик

Први судија: Дејан Стајић

Други судија: Данијел Ристић

Трећи судија: Стефан Филиповић (С)

Делегат: Томислав Јаковљевић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Предраг Лазаревић

Други судија: Ђорђе Нинић

Трећи судија: Марко Савић

Делегат: Роберт Петровић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: СЦ Младост

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Жељко Стоилков

Трећи судија: Стеван Лазаревић

Делегат: Саша Стефановић

Стадион: Сала Пинки

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Милош Јоцовић

Трећи судија: Предраг Вујић

Делегат: Ненад Митић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: Сала ОШ.СВ.Сава

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Владан Радуловић

Трећи судија: Иван Биорац

Делегат: Мирослав Цимеша

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: УСЦ Чаир

Први судија: Дејан Стајић

Други судија: Данијел Ристић

Трећи судија: Стефан Филиповић (С)

Делегат: Марјан Ђорђевић

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: УСЦ Чаир

Делегат: Славенко Матовић

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Никола Алексић

Трећи судија: Марко Мајсторовић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Александар Минић

Трећи судија: Иван Станковић

Делегат: Дејан Продановић

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Владан Радуловић

Трећи судија: Иван Биорац

Делегат: Миле Бекрић

Стадион: Сала Језеро

Посматрач: Зоран Антонић

Трећи судија: Братислав Јовић

Први судија: Милош Грујић

Делегат: Братислав Денић

Други судија: Стеван Лазаревић

Стадион: ОШ. Св. Сава

Делегат: Милован Чичић

Посматрач: Жељко Станков

Први судија: Никола Алексић

Други судија: Бранко Галић

Трећи судија: Владан Радуловић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Марјан Сарка

Други судија: Благоје Мијаиловић

Трећи судија: Стефан Батиница

Делегат: Михајло Надаждин

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Бранко Галић

Други судија: Иван Биорац

Трећи судија: Марко Мајсторовић

Делегат: Милош Берисавац

Стадион: Спортска сала Пендик

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Иван Станковић

Трећи судија: Игор Младеновић

Делегат: Саша Стефановић

Стадион: спортски центар Младост

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Бојан Буројевић

Трећи судија: Немања Радић

Делегат: Дарко Петронијевић

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион: Сала Пинки

Први судија: Марјан Сарка

Други судија: Благоје Мијаиловић

Делегат: Борис Правиловић

Трећи судија: Никола Рабреновић

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: Сала Језеро

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Дејан Стајић

Трећи судија: Данијел Ристић

Делегат: Миливоје Томић

Посматрач: Раденко Бошковић

Стадион: хала Чаир

Делегат: Жељко Сокић

Посматрач: Владимир Франета

Трећи судија: Милош Грујић

Други судија: Александар Минић

Први судија: Бојан Милић

Стадион: СЦ Младост

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Милош Јоцовић

Трећи судија: Предраг Вујић

Делегат: Мирослав Цимеша

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: хала Чаир

Први судија: Небојша Панић

Трећи судија: Братислав Јовић

Посматрач: Александар Вељовић

Делегат: Ненад Мутавџић

Други судија: Владан Радуловић

Стадион: Сала Ранко Жеравица

Делегат: Роберт Петровић

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Дејан Стајић

Трећи судија: Стефан Батиница

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: СТЦ Златибор

Први судија: Бојан Буројевић

Други судија: Страхиња Радовић

Трећи судија: Немања Радић

Делегат: Миливоје Томић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: Спортска сала Пендик

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Бојан Милић

Трећи судија: Жељко Стоилков

Посматрач: Драган Радисавчевић

Делегат: Владан Миладиновић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Милош Јоцовић

Други судија: Предраг Вујић

Трећи судија: Владимир Тошић

Делегат: Жељко Марић

Посматрач: Жељко Станков

Стадион: ОШ. Св. Сава

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Никола Алексић

Трећи судија: Иван Биорац

Делегат: Ђорђе Марковић

Посматрач: Раденко Бошковић