Судије

Српска лига - Београд - делегирање 21/22

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Ненад Николић

Четврти судија: Срђан Новаковић

Посматрач: Слободан Крстић

Делегат: Срђан Милосављевић

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Главни судија: Иван Госпавић

Делегат: Милан Крстић

I помоћник: Богдан Љубојевић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Четврти судија: Марко Вукићевић

Посматрач: Милан Крстић

Стадион: ФК ПРВА ИСКРА

Главни судија: Душан Вићентијевић

II помоћник: Немања Братић

Посматрач: Славољуб Ђорђевић

I помоћник: Никола Глишић

Делегат: Жељко Петковић

Четврти судија: Марко Бура

Стадион: ОФК БЕОГРАД

Главни судија: Дарко Јекнић

II помоћник: Слободан Татомировић

I помоћник: Денис Сулејмановић

Делегат: Вукман Вучетић

Четврти судија: Стефан Микавица

Посматрач: Горан Милетић

Стадион: ФК БСК

Главни судија: Вукашин Делевић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Ненад Обренић

Четврти судија: Никола Божовић

Посматрач: Душан Ђукелић

Делегат: Душан Ђукелић

Стадион: ФК БОРАЦ

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Милан Јеремић

II помоћник: Стефан Зимоњић

Посматрач: Витомир Симовић

Делегат: Витомир Симовић

Четврти судија: Александар Радовановић

Стадион: ФК Земун

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Марко Мајсторовић

Делегат: Драган Николић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Четврти судија: Ђорђе Томић

Посматрач: Живота Влајић

Стадион: ФК ТЕК СЛОГА

Главни судија: Никола Катић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Четврти судија: Иван Јеремић

Посматрач: Жељко Мохора

Делегат: Жељко Мохора

Стадион: ФК ПРВА ИСКРА

Главни судија: Срђан Новаковић

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Стефан Милановић

Четврти судија: Александар Радовановић

Посматрач: Жељко Мохора

Делегат: Велимир Милићевић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Четврти судија: Филип Марковић

Главни судија: Иван Јеремић

I помоћник: Никола Глишић

II помоћник: Немања Братић

Посматрач: Душан Ђукелић

Делегат: Душан Јевремовић

Стадион: ФК ЈЕДИНСТВО

Делегат: Славољуб Ђорђевић

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Богдан Љубојевић

II помоћник: Бранко Галић

Четврти судија: Александар Анђелић

Посматрач: Славољуб Ђорђевић

Стадион: ФК ЗВЕЗДАРА

Главни судија: Никола Рабреновић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Ненад Обренић

Четврти судија: Урош Ржић

Посматрач: Милан Крстић

Делегат: Миладин Мишић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Четврти судија: Ђорђе Томић

Делегат: Бојан Секулић

Посматрач: Бојан Секулић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Никола Божовић

I помоћник: Марко Мајсторовић

II помоћник: Стефан Зимоњић

Четврти судија: Урош Бакић

Делегат: Радован Батаковић

Посматрач: Слободан Крстић

Стадион: ФК ЛЕШТАНЕ

Четврти судија: Марко Карановић

Делегат: Владимир Јовановић

Главни судија: Вукашин Делевић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Ненад Николић

Посматрач: Владимир Јовановић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Влада Ђорђевић

Главни судија: Никола Катић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Четврти судија: Марко Бура

Посматрач: Влада Ђорђевић

Стадион: ФК ТЕК СЛОГА

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Милан Јеремић

II помоћник: Стефан Милановић

Четврти судија: Марко Бура

Делегат: Србобран Илић

Посматрач: Витомир Симовић

Стадион: ФК Земун

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Денис Сулејмановић

II помоћник: Слободан Татомировић

Четврти судија: Марко Карановић

Делегат: Горан Милетић

Посматрач: Горан Милетић

Стадион: ФК РАДНИЧКИ

Главни судија: Никола Катић

I помоћник: Никола Глишић

II помоћник: Немања Братић

Четврти судија: Урош Живковић

Делегат: Милош Гороњић

Посматрач: Милош Гороњић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

I помоћник: Марко Мајсторовић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Четврти судија: Александар Радовановић

Делегат: Горан Перић

Главни судија: Иван Госпавић

Посматрач: Иван Панић

Стадион: ФК БОРАЦ

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Ненад Обренић

Четврти судија: Стефан Микавица

Делегат: Борислав Ристић

Посматрач: Златан Хаскић

Стадион: ОФК БЕОГРАД

Посматрач: Зоран Ћупић

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Четврти судија: Душан Вићентијевић

Делегат: Зоран Ћупић

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Четврти судија: Ђорђе Томић

Делегат: Жика Живановић

Посматрач: Жика Живановић

Стадион: ФК БСК

Главни судија: Никола Рабреновић

I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Четврти судија: Урош Бакић

Делегат: Срђан Милосављевић

Посматрач: Владимир Јовановић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Четврти судија: Урош Бакић

Делегат: Ведран Мишић

Посматрач: Ведран Мишић

Главни судија: Урош Живковић

I помоћник: Милан Јеремић

II помоћник: Немања Братић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Главни судија: Вукашин Делевић

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Слободан Татомировић

Четврти судија: Александар Радовановић

Делегат: Вукман Вучетић

Посматрач: Зоран Ћупић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Главни судија: Марко Бура

I помоћник: Денис Сулејмановић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Четврти судија: Срђан Новаковић

Делегат: Жељко Мохора

Посматрач: Жељко Мохора

Стадион: ФК ЛЕШТАНЕ

Главни судија: Душан Вићентијевић

I помоћник: Никола Глишић

II помоћник: Стефан Зимоњић

Четврти судија: Јелена Међедовић

Делегат: Влада Ђорђевић

Посматрач: Влада Ђорђевић

Стадион: ФК ПРВА ИСКРА

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Ненад Обренић

Четврти судија: Никола Божовић

Делегат: Србобран Илић

Посматрач: Жика Живановић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Богдан Љубојевић

II помоћник: Андреја Пиљак

Четврти судија: Петар Пековић

Делегат: Драган Николић

Посматрач: Живота Влајић

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Главни судија: Душан Вићентијевић

I помоћник: Марко Мајсторовић

Четврти судија: Јована Полић

Делегат: Жика Живановић

Посматрач: Жика Живановић

II помоћник: Немања Братић

Стадион: ФК ЈЕДИНСТВО

Главни судија: Никола Рабреновић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Ненад Николић

Четврти судија: Милош Васиљевић

Делегат: Жељко Петковић

Посматрач: Милош Гороњић

Стадион: ФК БСК

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Богдан Љубојевић

II помоћник: Ненад Николић

Четврти судија: Марко Вукићевић

Посматрач: Витомир Симовић

Делегат: Миладин Мишић

Стадион: ФК ЗВЕЗДАРА

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

II помоћник: Стефан Милановић

Четврти судија: Ђорђе Томић

Посматрач: Душко Атић

Делегат: Душко Атић

Стадион: ФК БОРАЦ

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Четврти судија: Марко Карановић

Посматрач: Милан Крстић

Делегат: Милан Крстић

Стадион: ФК Земун

Главни судија: Никола Катић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Четврти судија: Дарко Јекнић

Посматрач: Душан Ђукелић

Делегат: Душан Ђукелић

Стадион: ФК ТЕК СЛОГА

II помоћник: Тихомир Шошкић

Посматрач: Славољуб Ђорђевић

Главни судија: Урош Бакић

I помоћник: Горан Божовић

Делегат: Велимир Милићевић

Четврти судија: Урош Живковић

Стадион: ФК РАДНИЧКИ

Главни судија: Душан Вићентијевић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Четврти судија: Филип Марковић

Посматрач: Иван Панић

Делегат: Горан Перић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Александар Радовановић

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Маријана Рајовић

Посматрач: Бојан Секулић

Делегат: Радован Батаковић

Четврти судија: Никола Божовић

Стадион: ОФК БЕОГРАД

Главни судија: Вукашин Делевић

I помоћник: Андреја Пиљак

II помоћник: Марко Мајсторовић

Четврти судија: Стефан Микавица

Делегат: Слободан Крстић

Посматрач: Слободан Крстић

Стадион: ФК ЛЕШТАНЕ

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

II помоћник: Слободан Татомировић

Четврти судија: Јована Полић

Посматрач: Зоран Ћупић

Делегат: Зоран Ћупић

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Делегат: Драган Николић

Главни судија: Марко Карановић

I помоћник: Денис Сулејмановић

II помоћник: Милан Јеремић

Четврти судија: Јасмина Мицкоска

Посматрач: Душко Атић

Стадион: ФК ЈЕДИНСТВО

Делегат: Србобран Илић

Главни судија: Никола Катић

I помоћник: Андреја Пиљак

II помоћник: Тихомир Шошкић

Четврти судија: Јелена Међедовић

Посматрач: Живота Влајић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Ненад Обренић

Четврти судија: Никола Божовић

Посматрач: Владимир Јовановић

Делегат: Вукман Вучетић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Срђан Милосављевић

Главни судија: Ђорђе Томић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Маријана Рајовић

Четврти судија: Александар Анђелић

Посматрач: Горан Милетић

Стадион: ФК ПРВА ИСКРА

Делегат: Милош Гороњић

II помоћник: Немања Братић

Четврти судија: Урош Живковић

Посматрач: Милош Гороњић

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Бранко Галић

Стадион: ФК ТЕК СЛОГА

Главни судија: Никола Рабреновић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Четврти судија: Иван Јеремић

Посматрач: Златан Хаскић

Делегат: Златан Хаскић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Делегат: Борислав Ристић

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Никола Глишић

II помоћник: Ненад Николић

Четврти судија: Филип Марковић

Посматрач: Ведран Мишић

Стадион: ФК РАДНИЧКИ

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Никола Глишић

II помоћник: Марко Мајсторовић

Четврти судија: Александар Радовановић

Посматрач: Влада Ђорђевић

Делегат: Душан Јевремовић

Стадион: ФК БОРАЦ

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Милан Јеремић

II помоћник: Стефан Милановић

Четврти судија: Јелена Међедовић

Посматрач: Бојан Секулић

Делегат: Бојан Секулић

Стадион: ОФК БЕОГРАД

Делегат: Жељко Петковић

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Богдан Љубојевић

Четврти судија: Вукашин Делевић

Посматрач: Слободан Крстић

Стадион: ФК ЗВЕЗДАРА

Главни судија: Марко Вукићевић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Четврти судија: Иван Јеремић

Посматрач: Жика Живановић

Делегат: Жика Живановић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Никола Рабреновић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Четврти судија: Срђан Новаковић

Посматрач: Славољуб Ђорђевић

Делегат: Славољуб Ђорђевић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Слободан Татомировић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Четврти судија: Филип Марковић

Посматрач: Милан Крстић

Делегат: Милан Крстић

Стадион: ФК БСК

Главни судија: Душан Вићентијевић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Ненад Обренић

Четврти судија: Марко Бура

Посматрач: Душан Ђукелић

Делегат: Велимир Милићевић

Стадион: ФК Земун

Главни судија: Петар Пековић

I помоћник: Денис Сулејмановић

II помоћник: Стефан Зимоњић

Четврти судија: Јасмина Мицкоска

Посматрач: Витомир Симовић

Делегат: Радован Батаковић

Стадион: ФК ТЕК СЛОГА

Главни судија: Срђан Новаковић

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Слободан Татомировић

Четврти судија: Марко Бура

Посматрач: Владимир Јовановић

Делегат: Србобран Илић

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Четврти судија: Никола Катић

Посматрач: Зоран Ћупић

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Ненад Николић

Делегат: Вукман Вучетић

Стадион: ФК ЛЕШТАНЕ

Делегат: Горан Милетић

Главни судија: Никола Рабреновић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Ненад Обренић

Четврти судија: Урош Бакић

Посматрач: Горан Милетић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Главни судија: Иван Јеремић

I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

II помоћник: Стефан Зимоњић

Четврти судија: Петар Пековић

Посматрач: Ведран Мишић

Делегат: Ведран Мишић

Стадион: ФК ПРВА ИСКРА

Делегат: Миладин Мишић

I помоћник: Богдан Љубојевић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Четврти судија: Марко Вукићевић

Посматрач: Жељко Мохора

Главни судија: Урош Ржић

Стадион: ОФК БЕОГРАД

Главни судија: Никола Божовић

I помоћник: Немања Братић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Четврти судија: Урош Живковић

Посматрач: Милош Гороњић

Делегат: Горан Перић

Стадион: ФК ЈЕДИНСТВО

Главни судија: Вукашин Делевић

Делегат: Душко Атић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Бранко Галић

Четврти судија: Милош Васиљевић

Посматрач: Душко Атић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Драган Николић

Главни судија: Марко Карановић

I помоћник: Денис Сулејмановић

II помоћник: Милан Јеремић

Четврти судија: Александар Радовановић

Посматрач: Живота Влајић

Стадион: ФК ЗВЕЗДАРА

Делегат: Срђан Милосављевић

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Ненад Обренић

Четврти судија: Стефан Микавица

Посматрач: Славољуб Ђорђевић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Андреја Пиљак

II помоћник: Бранко Галић

Четврти судија: Урош Живковић

Посматрач: Влада Ђорђевић

Делегат: Влада Ђорђевић

Стадион: ФК БОРАЦ

Главни судија: Никола Катић

I помоћник: Марко Мајсторовић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Посматрач: Слободан Крстић

Делегат: Слободан Крстић

Четврти судија: Филип Марковић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Велимир Милићевић

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Никола Глишић

II помоћник: Ненад Николић

Четврти судија: Урош Бакић

Посматрач: Милан Крстић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Марко Бура

I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

II помоћник: Слободан Татомировић

Посматрач: Витомир Симовић

Делегат: Витомир Симовић

Четврти судија: Никола Божовић

Стадион: ФК РАДНИЧКИ

Четврти судија: Јасмина Мицкоска

Главни судија: Марко Вукићевић

I помоћник: Денис Сулејмановић

II помоћник: Немања Братић

Посматрач: Златан Хаскић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: ФК Земун

Делегат: Душан Ђукелић

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Четврти судија: Душан Вићентијевић

Посматрач: Душан Ђукелић

Стадион: ФК БСК

Делегат: Борислав Ристић

Главни судија: Петар Пековић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Четврти судија: Филип Марковић

Посматрач: Жика Живановић

Стадион: ФК БОРАЦ

Посматрач: Душко Атић

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Дејан Божић

Четврти судија: Јелена Међедовић

Делегат: Душко Атић

Стадион: ОФК БЕОГРАД

Делегат: Жељко Петковић

II помоћник: Ненад Обренић

Четврти судија: Дарко Јекнић

Главни судија: Никола Рабреновић

I помоћник: Марко Ракић

Посматрач: Жељко Мохора

Стадион: ФК ТЕК СЛОГА

Четврти судија: Никола Божовић

Главни судија: Душан Вићентијевић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Ненад Николић

Посматрач: Горан Милетић

Делегат: Радован Батаковић

Стадион: ФК ЈЕДИНСТВО

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Богдан Љубојевић

II помоћник: Марко Мајсторовић

Посматрач: Зоран Ћупић

Четврти судија: Стефан Микавица

Делегат: Зоран Ћупић

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Главни судија: Урош Живковић

I помоћник: Милан Јеремић

II помоћник: Стефан Зимоњић

Четврти судија: Иван Јеремић

Посматрач: Бојан Секулић

Делегат: Вукман Вучетић

Стадион: ФК ПРВА ИСКРА

Делегат: Србобран Илић

Главни судија: Никола Катић

I помоћник: Андреја Пиљак

II помоћник: Никола Глишић

Четврти судија: Срђан Новаковић

Посматрач: Иван Панић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Урош Бакић

I помоћник: Стефан Милановић

II помоћник: Маријана Рајовић

Посматрач: Ведран Мишић

Делегат: Душан Јевремовић

Четврти судија: Петар Пековић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Главни судија: Александар Радовановић

I помоћник: Тихомир Шошкић

Четврти судија: Марко Карановић

Посматрач: Милош Гороњић

Делегат: Милош Гороњић

Стадион: ФК ЗВЕЗДАРА

II помоћник: Денис Сулејмановић

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Немања Арнаутовић

Четврти судија: Марко Карановић

Посматрач: Влада Ђорђевић

Делегат: Влада Ђорђевић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Ненад Николић

Четврти судија: Срђан Новаковић

Посматрач: Владимир Јовановић

Делегат: Владимир Јовановић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Бранко Галић

Четврти судија: Петар Пековић

Посматрач: Иван Панић

Делегат: Иван Панић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

II помоћник: Тихомир Шошкић

Делегат: Борислав Ристић

Главни судија: Марко Вукићевић

I помоћник: Богдан Љубојевић

Четврти судија: Ђорђе Томић

Посматрач: Славољуб Ђорђевић

Стадион: ФК БСК

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

II помоћник: Слободан Татомировић

Четврти судија: Јована Полић

Посматрач: Милан Крстић

Делегат: Милан Крстић

Стадион: ФК ЛЕШТАНЕ

Делегат: Велимир Милићевић

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Немања Братић

II помоћник: Милан Јеремић

Четврти судија: Марко Бура

Посматрач: Душан Ђукелић

Стадион: ФК РАДНИЧКИ

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Ненад Обренић

Делегат: Горан Перић

Четврти судија: Иван Јеремић

Посматрач: Слободан Крстић

Стадион: ФК Земун

Делегат: Срђан Милосављевић

Главни судија: Душан Вићентијевић

I помоћник: Андреја Пиљак

II помоћник: Никола Глишић

Четврти судија: Никола Божовић

Посматрач: Живота Влајић

Стадион: ФК ПРВА ИСКРА

Главни судија: Петар Пековић

I помоћник: Милан Јеремић

II помоћник: Стефан Зимоњић

Четврти судија: Урош Бакић

Делегат: Ведран Мишић

Посматрач: Ведран Мишић

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Главни судија: Никола Рабреновић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Ненад Обренић

Четврти судија: Иван Јеремић

Делегат: Драган Николић

Посматрач: Жика Живановић

Стадион: ФК БОРАЦ

Посматрач: Милош Гороњић

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Никола Глишић

II помоћник: Андреја Пиљак

Четврти судија: Марко Карановић

Делегат: Вукман Вучетић

Стадион: ОФК БЕОГРАД

Главни судија: Срђан Новаковић

I помоћник: Немања Братић

II помоћник: Стефан Милановић

Четврти судија: Ђорђе Томић

Делегат: Душко Атић

Посматрач: Душко Атић

Стадион: ФК ТЕК СЛОГА

Главни судија: Никола Катић

Четврти судија: Душан Вићентијевић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Дејан Божић

Делегат: Србобран Илић

Посматрач: Бојан Секулић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Четврти судија: Урош Живковић

Делегат: Златан Хаскић

Посматрач: Златан Хаскић

Стадион: ФК Земун

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Богдан Љубојевић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Четврти судија: Урош Ржић

Делегат: Жељко Петковић

Посматрач: Жељко Мохора

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Четврти судија: Јасмина Мицкоска

Делегат: Витомир Симовић

Посматрач: Витомир Симовић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Делегат: Миладин Мишић

Главни судија: Никола Катић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Ненад Обренић

Четврти судија: Милош Васиљевић

Посматрач: Горан Милетић

Стадион: ФК РАДНИЧКИ

Главни судија: Никола Божовић

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Четврти судија: Јелена Међедовић

Делегат: Душан Јевремовић

Посматрач: Зоран Ћупић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Иван Јеремић

I помоћник: Марко Мајсторовић

Четврти судија: Ђорђе Томић

Делегат: Радован Батаковић

Посматрач: Иван Панић

II помоћник: Милан Јеремић

Стадион: ФК ЗВЕЗДАРА

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Богдан Љубојевић

II помоћник: Андреја Пиљак

Четврти судија: Марко Вукићевић

Делегат: Милош Гороњић

Посматрач: Милош Гороњић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Делегат: Велимир Милићевић

Главни судија: Душан Вићентијевић

Посматрач: Златан Хаскић

I помоћник: Немања Братић

II помоћник: Слободан Татомировић

Четврти судија: Марко Бура

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Марко Карановић

I помоћник: Денис Сулејмановић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Четврти судија: Стефан Микавица

Делегат: Срђан Милосављевић

Посматрач: Влада Ђорђевић

Стадион: ФК БСК

Делегат: Велимир Милићевић

Посматрач: Витомир Симовић

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Четврти судија: Петар Пековић

Стадион: ФК ЈЕДИНСТВО

Главни судија: Никола Рабреновић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Ненад Николић

Четврти судија: Урош Бакић

Делегат: Душан Ђукелић

Посматрач: Душан Ђукелић

Стадион: ОФК БЕОГРАД

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Слободан Татомировић

Четврти судија: Филип Марковић

Посматрач: Ведран Мишић

Делегат: Драган Николић

Стадион: ФК БСК

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Никола Глишић

II помоћник: Ненад Николић

Четврти судија: Никола Катић

Делегат: Бојан Секулић

Посматрач: Бојан Секулић

Стадион: ФК Земун

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Четврти судија: Марко Бура

Делегат: Србобран Илић

Посматрач: Владимир Јовановић

Стадион: ФК ТЕК СЛОГА

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Денис Сулејмановић

II помоћник: Стефан Зимоњић

Четврти судија: Урош Живковић

Делегат: Жика Живановић

Посматрач: Жика Живановић

Стадион: ФК ПРВА ИСКРА

Главни судија: Марко Вукићевић

I помоћник: Богдан Љубојевић

II помоћник: Александра Стојанац

Четврти судија: Душан Вићентијевић

Делегат: Слободан Крстић

Посматрач: Слободан Крстић

Стадион: ФК БОРАЦ

Главни судија: Никола Рабреновић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Ненад Обренић

Четврти судија: Александар Анђелић

Делегат: Горан Перић

Посматрач: Живота Влајић

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Посматрач: Милан Крстић

Главни судија: Ђорђе Томић

II помоћник: Маријана Рајовић

Четврти судија: Урош Бакић

Делегат: Борислав Ристић

I помоћник: Милан Јеремић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Четврти судија: Срђан Новаковић

Делегат: Славољуб Ђорђевић

Посматрач: Славољуб Ђорђевић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Марко Мајсторовић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Четврти судија: Марко Бура

Делегат: Владимир Јовановић

Посматрач: Владимир Јовановић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Петар Пековић

I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

II помоћник: Стефан Милановић

Четврти судија: Никола Божовић

Делегат: Душко Атић

Посматрач: Душко Атић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Делегат: Срђан Милосављевић

Посматрач: Горан Милетић

Главни судија: Душан Вићентијевић

I помоћник: Милан Јеремић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Четврти судија: Филип Марковић

Стадион: ФК ЗВЕЗДАРА

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Четврти судија: Иван Јеремић

Делегат: Жељко Мохора

Посматрач: Жељко Мохора

Стадион: ФК ЛЕШТАНЕ

Четврти судија: Ђорђе Томић

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Ненад Николић

Делегат: Зоран Ћупић

Посматрач: Зоран Ћупић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Никола Рабреновић

I помоћник: Денис Сулејмановић

II помоћник: Слободан Татомировић

Четврти судија: Урош Живковић

Делегат: Вукман Вучетић

Посматрач: Влада Ђорђевић

Стадион: ФК РАДНИЧКИ

Главни судија: Никола Катић

I помоћник: Андреја Пиљак

II помоћник: Маријана Рајовић

Четврти судија: Марко Карановић

Делегат: Драган Николић

Посматрач: Славољуб Ђорђевић

Стадион: ФК ЈЕДИНСТВО

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Стефан Зимоњић

Четврти судија: Урош Бакић

Делегат: Жељко Петковић

Посматрач: Иван Панић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Никола Рабреновић

I помоћник: Андреја Пиљак

II помоћник: Денис Сулејмановић

Четврти судија: Ђорђе Томић

Посматрач: Милош Гороњић

Делегат: Милош Гороњић

Стадион: ФК ЗВЕЗДАРА

Главни судија: Петар Пековић

I помоћник: Стефан Милановић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Четврти судија: Урош Ржић

Посматрач: Жика Живановић

Делегат: Жика Живановић

Стадион: ФК ЈЕДИНСТВО

Посматрач: Витомир Симовић

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Милош Рајковић

II помоћник: Дејан Божић

Четврти судија: Стефан Микавица

Делегат: Србобран Илић

Стадион: ФК ЛЕШТАНЕ

Делегат: Жељко Петковић

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Ненад Обренић

II помоћник: Богдан Љубојевић

Посматрач: Живота Влајић

Четврти судија: Урош Живковић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Драган Николић

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Милан Јеремић

II помоћник: Стефан Зимоњић

Четврти судија: Александар Радовановић

Посматрач: Душан Ђукелић

Стадион: ФК РАДНИЧКИ

Делегат: Славољуб Ђорђевић

Посматрач: Славољуб Ђорђевић

Главни судија: Марко Карановић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Марко Мајсторовић

Четврти судија: Душан Вићентијевић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Четврти судија: Иван Јеремић

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Бранко Галић

Посматрач: Зоран Ћупић

Делегат: Вукман Вучетић

Стадион: ФК БЕЖАНИЈА

Делегат: Слободан Крстић

II помоћник: Слободан Татомировић

Четврти судија: Срђан Новаковић

Посматрач: Слободан Крстић

Главни судија: Никола Божовић

I помоћник: Тихомир Шошкић

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Главни судија: Александар Радовановић

I помоћник: Марко Мајсторовић

II помоћник: Слободан Татомировић

Четврти судија: Урош Живковић

Посматрач: Владимир Јовановић

Делегат: Велимир Милићевић

Стадион: ФК ТЕК СЛОГА

Делегат: Влада Ђорђевић

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Четврти судија: Петар Пековић

Посматрач: Влада Ђорђевић

Стадион: ФК Земун

Делегат: Ведран Мишић

Посматрач: Ведран Мишић

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Четврти судија: Александар Анђелић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Делегат: Срђан Милосављевић

Главни судија: Никола Катић

I помоћник: Милош Рајковић

II помоћник: Богдан Љубојевић

Четврти судија: Филип Марковић

Посматрач: Горан Милетић

Стадион: ФК БСК

Делегат: Миладин Мишић

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Андреја Пиљак

II помоћник: Ненад Обренић

Четврти судија: Марко Карановић

Посматрач: Бојан Секулић

Стадион: ФК РАДНИЧКИ

Делегат: Душан Јевремовић

Четврти судија: Ненад Лакићевић

Посматрач: Иван Панић

Главни судија: Срђан Новаковић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Стадион: ОФК БЕОГРАД

Посматрач: Милан Крстић

Делегат: Милан Крстић

Главни судија: Душан Вићентијевић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Дејан Божић

Четврти судија: Милош Васиљевић

Стадион: ФК БОРАЦ

Главни судија: Стефан Микавица

Делегат: Душко Атић

I помоћник: Ратко Ђорђевић

II помоћник: Денис Сулејмановић

Четврти судија: Иван Јеремић

Посматрач: Душко Атић

Стадион: ФК ЛЕШТАНЕ

Главни судија: Никола Рабреновић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Бранко Галић

Четврти судија: Стефан Микавица

Посматрач: Зоран Ћупић

Делегат: Вукман Вучетић

Стадион: ФК ЈЕДИНСТВО

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Стефан Милановић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Четврти судија: Душан Вићентијевић

Посматрач: Милош Гороњић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Урош Живковић

I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

II помоћник: Милан Јеремић

Четврти судија: Ненад Лакићевић

Посматрач: Ведран Мишић

Делегат: Горан Перић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Давид Ђумић

I помоћник: Марко Николић

II помоћник: Бојан Лалуја

Четврти судија: Александар Анђелић

Посматрач: Милан Крстић

Делегат: Милан Крстић

Стадион: ФК БАСК

Посматрач: Слободан Крстић

Главни судија: Петар Пековић

I помоћник: Денис Сулејмановић

II помоћник: Милош Рајковић

Четврти судија: Јелена Међедовић

Делегат: Драган Николић

Стадион: ФК ПРВА ИСКРА

Посматрач: Славољуб Ђорђевић

Делегат: Србобран Илић

Главни судија: Иван Јеремић

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Андреја Пиљак

Четврти судија: Дарко Јекнић

Стадион: ФК ЗВЕЗДАРА

Делегат: Борислав Ристић

Посматрач: Живота Влајић

Главни судија: Никола Божовић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Четврти судија: Урош Ржић

Стадион: ФК БЕЖАНИЈА

Делегат: Витомир Симовић

Посматрач: Витомир Симовић

I помоћник: Богдан Љубојевић

II помоћник: Стефан Зимоњић

Четврти судија: Никола Катић

Главни судија: Марко Карановић

Стадион: ФК ТЕК СЛОГА

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Дејан Божић

Делегат: Срђан Милосављевић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Четврти судија: Ненад Лакићевић

Посматрач: Жика Живановић

Стадион: ФК БСК

Делегат: Душан Јевремовић

Четврти судија: Петар Пековић

Посматрач: Влада Ђорђевић

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Милан Јеремић

II помоћник: Марко Мајсторовић

Стадион: ФК БОРАЦ

Главни судија: Никола Катић

Четврти судија: Никола Божовић

I помоћник: Никола Глишић

II помоћник: Немања Братић

Делегат: Бојан Секулић

Посматрач: Бојан Секулић

Стадион: ОФК БЕОГРАД

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Андреја Пиљак

Четврти судија: Урош Живковић

Делегат: Велимир Милићевић

Посматрач: Владимир Јовановић

Стадион: ФК Земун

Главни судија: Срђан Новаковић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Стефан Милановић

Делегат: Зоран Ћупић

Четврти судија: Александар Радовановић

Посматрач: Зоран Ћупић

Стадион: ФК ЗВЕЗДАРА

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Слободан Татомировић

II помоћник: Стефан Зимоњић

Четврти судија: Марко Карановић

Посматрач: Душко Атић

Делегат: Душко Атић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

II помоћник: Маријана Рајовић

Четврти судија: Никола Рабреновић

Делегат: Иван Панић

Посматрач: Иван Панић

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Бојана Шћепановић

Стадион: ФК РАДНИЧКИ

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Богдан Љубојевић

II помоћник: Бранко Галић

Четврти судија: Иван Јеремић

Делегат: Миладин Мишић

Посматрач: Горан Милетић

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Главни судија: Вукашин Делевић

I помоћник: Никола Глишић

Четврти судија: Милош Роган

Делегат: Драган Николић

Посматрач: Слободан Крстић

II помоћник: Немања Братић

Стадион: ФК ЈЕДИНСТВО

Четврти судија: Петар Пековић

II помоћник: Ненад Обренић

Делегат: Србобран Илић

Посматрач: Златан Хаскић

Главни судија: Иван Јеремић

I помоћник: Богдан Љубојевић

Стадион: ФК БЕЖАНИЈА

II помоћник: Милан Јеремић

Четврти судија: Ђорђе Томић

Делегат: Борислав Ристић

Посматрач: Живота Влајић

Главни судија: Урош Живковић

I помоћник: Тихомир Шошкић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Иван Госпавић

Делегат: Горан Перић

Четврти судија: Марко Вукићевић

Посматрач: Славољуб Ђорђевић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Ненад Николић

Стадион: ФК ПРВА ИСКРА

Делегат: Влада Ђорђевић

I помоћник: Ратко Ђорђевић

Посматрач: Влада Ђорђевић

Главни судија: Александар Радовановић

II помоћник: Стефан Зимоњић

Четврти судија: Никола Катић

Стадион: ФК ЛЕШТАНЕ

Посматрач: Витомир Симовић

Четврти судија: Никола Божовић

Главни судија: Душан Вићентијевић

I помоћник: Марко Мајсторовић

II помоћник: Стефан Милановић

Делегат: Витомир Симовић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Четврти судија: Дарко Јекнић

Делегат: Милан Крстић

Посматрач: Милан Крстић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Марко Бура

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Бранко Галић

Четврти судија: Филип Марковић

Делегат: Милош Гороњић

Посматрач: Милош Гороњић

Стадион: ФК Земун

Делегат: Срђан Милосављевић

Посматрач: Иван Панић

Главни судија: Никола Катић

I помоћник: Немања Братић

II помоћник: Никола Глишић

Четврти судија: Иван Госпавић

Стадион: ОФК БЕОГРАД

Четврти судија: Вукашин Делевић

Посматрач: Горан Милетић

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Ненад Николић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Делегат: Миладин Мишић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

I помоћник: Ратко Ђорђевић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Четврти судија: Марко Бура

Посматрач: Жика Живановић

Главни судија: Дарко Јекнић

Делегат: Жика Живановић

Стадион: ФК БОРАЦ

Делегат: Ведран Мишић

I помоћник: Стефан Зимоњић

II помоћник: Слободан Татомировић

Четврти судија: Стефан Микавица

Посматрач: Ведран Мишић

Главни судија: Марко Карановић

Стадион: ФК ЗВЕЗДАРА

I помоћник: Ненад Обренић

II помоћник: Милан Јеремић

Четврти судија: Урош Ржић

Посматрач: Владимир Јовановић

Делегат: Владимир Јовановић

Главни судија: Марко Вукићевић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Стефан Милановић

Делегат: Душко Атић

Четврти судија: Душан Вићентијевић

Посматрач: Душко Атић

Стадион: ФК БСК

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Андреја Пиљак

II помоћник: Дејан Божић

Посматрач: Зоран Ћупић

Четврти судија: Урош Живковић

Делегат: Велимир Милићевић

Стадион: ФК РАДНИЧКИ

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Четврти судија: Срђан Новаковић

Главни судија: Ђорђе Томић

Посматрач: Бојан Секулић

Делегат: Вукман Вучетић

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Делегат: Жељко Петковић

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Андреја Пиљак

II помоћник: Бранко Галић

Четврти судија: Александар Анђелић

Посматрач: Влада Ђорђевић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Делегат: Витомир Симовић

Главни судија: Никола Божовић

I помоћник: Марко Мајсторовић

II помоћник: Стефан Милановић

Четврти судија: Александар Радовановић

Посматрач: Витомир Симовић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Ненад Обренић

Четврти судија: Петар Пековић

Посматрач: Живота Влајић

Делегат: Радован Батаковић

Стадион: ФК ЈЕДИНСТВО

Делегат: Србобран Илић

Четврти судија: Иван Јеремић

Посматрач: Милош Гороњић

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Ратко Ђорђевић

II помоћник: Милан Јеремић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Никола Рабреновић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Немања Братић

Четврти судија: Марко Бура

Посматрач: Славољуб Ђорђевић

Делегат: Славољуб Ђорђевић

Стадион: ФК ПРВА ИСКРА

Делегат: Златан Хаскић

Главни судија: Ненад Лакићевић

I помоћник: Богдан Љубојевић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Четврти судија: Марко Вукићевић

Посматрач: Златан Хаскић

Стадион: ФК ЛЕШТАНЕ

Посматрач: Милан Крстић

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Никола Глишић

Четврти судија: Ђорђе Томић

Делегат: Душан Јевремовић

Стадион: ФК ТЕК СЛОГА

Делегат: Слободан Крстић

Четврти судија: Душан Вићентијевић

Главни судија: Милош Роган

I помоћник: Ненад Николић

II помоћник: Слободан Татомировић

Посматрач: Слободан Крстић

Стадион: ФК РАДНИЧКИ

Четврти судија: Милош Роган

Делегат: Велимир Милићевић

Посматрач: Горан Милетић

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Андреја Пиљак

Стадион: ФК Земун

Главни судија: Душан Вићентијевић

I помоћник: Стефан Зимоњић

II помоћник: Слободан Татомировић

Четврти судија: Урош Живковић

Делегат: Драган Николић

Посматрач: Бојан Секулић

Стадион: ФК БЕЖАНИЈА

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Ивана Јовановић

Делегат: Слободан Крстић

Посматрач: Слободан Крстић

II помоћник: Марко Мајсторовић

Четврти судија: Никола Рабреновић

Стадион: ФК БОРАЦ

Главни судија: Никола Катић

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Дејан Божић

Четврти судија: Марко Бура

Делегат: Борислав Ристић

Посматрач: Живота Влајић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Четврти судија: Урош Бакић

Делегат: Ведран Мишић

Посматрач: Ведран Мишић

Главни судија: Петар Пековић

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Ненад Обренић

Стадион: ФК ЗВЕЗДАРА

I помоћник: Немања Арнаутовић

Главни судија: Александар Анђелић

II помоћник: Немања Братић

Четврти судија: Александар Радовановић

Делегат: Горан Перић

Посматрач: Жика Живановић

Стадион: ФК БСК

II помоћник: Богдан Љубојевић

Четврти судија: Марко Карановић

Делегат: Иван Панић

Посматрач: Иван Панић

Главни судија: Срђан Новаковић

I помоћник: Бојана Шћепановић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Посматрач: Зоран Ћупић

Главни судија: Вукашин Делевић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Ненад Николић

Четврти судија: Иван Јеремић

Делегат: Зоран Ћупић

Стадион: ФК ЈЕДИНСТВО

Главни судија: Урош Бакић

I помоћник: Марко Мајсторовић

II помоћник: Маријана Рајовић

Четврти судија: Никола Божовић

Делегат: Срђан Милосављевић

Посматрач: Владимир Јовановић

Стадион: ФК ТЕК СЛОГА

Главни судија: Ненад Лакићевић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Четврти судија: Вукашин Делевић

Делегат: Радован Батаковић

Посматрач: Витомир Симовић

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Главни судија: Марко Бура

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Четврти судија: Дарко Јекнић

Делегат: Милан Крстић

Посматрач: Милан Крстић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Посматрач: Душко Атић

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Ненад Николић

Четврти судија: Иван Јеремић

Делегат: Душко Атић

Стадион: ФК ЛЕШТАНЕ

Главни судија: Марко Вукићевић

I помоћник: Ратко Ђорђевић

II помоћник: Милан Јеремић

Четврти судија: Јелена Међедовић

Делегат: Вукман Вучетић

Посматрач: Златан Хаскић

Стадион: ФК БАСК

I помоћник: Немања Братић

II помоћник: Ивана Јовановић

Четврти судија: Стефан Микавица

Делегат: Влада Ђорђевић

Посматрач: Влада Ђорђевић

Главни судија: Марко Карановић

Стадион: ФК ПРВА ИСКРА

II помоћник: Богдан Љубојевић

Четврти судија: Срђан Новаковић

Делегат: Србобран Илић

Посматрач: Славољуб Ђорђевић

Главни судија: Урош Живковић

I помоћник: Стефан Милановић

Стадион: ОФК БЕОГРАД

Посматрач: Вукашин Ђорђевић

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Четврти судија: Никола Рабреновић

Делегат: Милош Гороњић

Стадион: ФК БСК

Главни судија: Никола Рабреновић

I помоћник: Ненад Обренић

Четврти судија: Александар Анђелић

Посматрач: Вукашин Ђорђевић

II помоћник: Немања Братић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Вукашин Делевић

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Ненад Николић

Четврти судија: Милош Васиљевић

Посматрач: Душан Ђукелић

Делегат: Душан Ђукелић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Дејан Божић

Делегат: Бојан Секулић

Четврти судија: Урош Ржић

Посматрач: Бојан Секулић

Стадион: ФК ЗВЕЗДАРА

Делегат: Душан Јевремовић

Главни судија: Иван Јеремић

I помоћник: Милан Јеремић

II помоћник: Марко Мајсторовић

Четврти судија: Петар Пековић

Посматрач: Владимир Јовановић

Стадион: ФК Земун

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Слободан Татомировић

Четврти судија: Филип Марковић

Посматрач: Ведран Мишић

Делегат: Велимир Милићевић

Стадион: ФК БЕЖАНИЈА

Главни судија: Александар Радовановић

I помоћник: Милош Рајковић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Четврти судија: Ненад Лакићевић

Посматрач: Жика Живановић

Делегат: Жика Живановић

Стадион: ФК ЛЕШТАНЕ

Делегат: Горан Милетић

Главни судија: Никола Божовић

I помоћник: Никола Глишић

II помоћник: Стефан Милановић

Четврти судија: Ђорђе Томић

Посматрач: Горан Милетић

Стадион: ФК РАДНИЧКИ

Делегат: Миладин Мишић

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Четврти судија: Милош Роган

Посматрач: Слободан Крстић

Главни судија: Стефан Микавица

Стадион: ФК ПРВА ИСКРА

Делегат: Иван Панић

Посматрач: Иван Панић

II помоћник: Никола Боровић

Четврти судија: Вукашин Делевић

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Тихомир Шошкић

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Никола Глишић

Делегат: Борислав Ристић

Посматрач: Милан Крстић

Четврти судија: Александар Атанасов

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Андреја Пиљак

Четврти судија: Урош Ржић

Делегат: Драган Николић

Посматрач: Живота Влајић

Стадион: ФК ТЕК СЛОГА

I помоћник: Ненад Николић

Главни судија: Никола Катић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Четврти судија: Урош Живковић

Делегат: Славољуб Ђорђевић

Посматрач: Славољуб Ђорђевић

Стадион: ФК БОРАЦ

II помоћник: Марко Мајсторовић

Четврти судија: Стефан Микавица

Делегат: Милош Гороњић

Посматрач: Милош Гороњић

Главни судија: Срђан Новаковић

I помоћник: Милан Јеремић

Стадион: ФК ЈЕДИНСТВО

Главни судија: Ђорђе Томић

II помоћник: Дејан Божић

Делегат: Горан Перић

I помоћник: Марко Хрутка

Посматрач: Зоран Ћупић

Четврти судија: Иван Госпавић

Стадион: ОФК БЕОГРАД

Главни судија: Марко Бура

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Милош Рајковић

Четврти судија: Никола Божовић

Делегат: Витомир Симовић

Посматрач: Витомир Симовић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Марко Карановић

I помоћник: Ратко Ђорђевић

II помоћник: Стефан Милановић

Четврти судија: Денис Аћимовић

Делегат: Србобран Илић

Посматрач: Влада Ђорђевић

Стадион: ФК БЕЖАНИЈА

Делегат: Жељко Петковић

Посматрач: Горан Милетић

Главни судија: Урош Живковић

I помоћник: Стефан Милановић

II помоћник: Марко Мајсторовић

Четврти судија: Душан Вићентијевић

Стадион: ФК ЗВЕЗДАРА

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Ненад Николић

Четврти судија: Срђан Новаковић

Делегат: Душко Атић

Посматрач: Душко Атић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Никола Божовић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Четврти судија: Никола Катић

Посматрач: Бојан Секулић

Делегат: Радован Батаковић

Стадион: ФК ЛЕШТАНЕ

Главни судија: Никола Рабреновић

Четврти судија: Милош Васиљевић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Делегат: Владимир Јовановић

Посматрач: Владимир Јовановић

I помоћник: Горан Божовић

Стадион: ФК ЈЕДИНСТВО

II помоћник: Милош Рајковић

Четврти судија: Александар Радовановић

Делегат: Слободан Крстић

Посматрач: Слободан Крстић

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Богдан Љубојевић

Стадион: ФК РАДНИЧКИ

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Милан Јеремић

Четврти судија: Ђорђе Томић

Делегат: Душан Ђукелић

Посматрач: Душан Ђукелић

Главни судија: Стефан Микавица

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Посматрач: Славољуб Ђорђевић

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Андреја Пиљак

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Четврти судија: Марко Бура

Делегат: Велимир Милићевић

Стадион: ФК БСК

Делегат: Вукман Вучетић

Главни судија: Вукашин Делевић

I помоћник: Никола Глишић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Четврти судија: Марко Карановић

Посматрач: Вукашин Ђорђевић

Стадион: ФК ТЕК СЛОГА

Нема података

Стадион: ФК ПРВА ИСКРА

Нема података

Стадион: ОФК БЕОГРАД

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: ФК Земун

Нема података

Стадион: ФК БОРАЦ

Нема података

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Нема података

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Нема података

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Нема података

Стадион: ФК ЗВЕЗДАРА

Нема података

Стадион: ФК ЈЕДИНСТВО

Нема података

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион: ФК ЛЕШТАНЕ

Нема података

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Нема података

Стадион: ФК РАДНИЧКИ

Нема података

Стадион: ОФК БЕОГРАД

Нема података

Стадион: ФК Земун

Нема података

Стадион: ФК ТЕЛЕОПТИК

Нема података

Стадион: ФК БСК

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: ФК ТЕК СЛОГА

Нема података

Стадион: ФК БОРАЦ

Нема података

Стадион: ФК ПРВА ИСКРА

Нема података