Судије

Oмладинска лига Србије 23/24 - делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: ФК БАСК

I помоћник: Слободан Татомировић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Делегат: Зоран Маринковић

Главни судија: Филип Марковић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Делегат: Миланко Милићевић

Главни судија: Љубиша Борисављевић

I помоћник: Марко Стојковић

II помоћник: Павле Давидовић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Лука Живковић

II помоћник: Предраг Свиленковић

Делегат: Саша Попов

Стадион: Стадион "Драган Дзајић"

Главни судија: Мирослав Милетић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Александар Стојановић

Делегат: Остоја Ћургуз

Стадион: стадион ФК Железничар

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Урош Стојковић

II помоћник: Милош Митић

Делегат: Витомир Мирковић

Стадион: стадион Рајко Митић - север - природна трава бр 2

Главни судија: Мирослав Миленковић

II помоћник: Бранко Галић

Делегат: Жељко Мохора

I помоћник: Алекса Рашчанин

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Бранислав Пјевовић

Делегат: Јован Боровић

II помоћник: Жељко Шолајић

Стадион: ФК Раднички

Делегат: Влада Ђорђевић

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Никола Кубуровић

II помоћник: Никола Стојановић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Бојан Лалуја

II помоћник: Страхиња Ковач

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

II помоћник: Дејан Божић

Делегат: Влада Ђорђевић

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Милош Рајковић

Стадион: ФК Раднички

Делегат: Жељко Мохора

II помоћник: Ненад Радоичић

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Андреја Пиљак

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Александар Лукић

Делегат: Иван Бојовић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Милан Недељковић

Стадион: СЦ Шутеновац

Главни судија: Мирослав Милетић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Милан Пешовић

Делегат: Мухамед Бихорац

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Милош Рајковић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Делегат: Ведран Мишић

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Јован Јовчић

II помоћник: Марко Хрутка

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Слободан Татомировић

Делегат: Зоран Маринковић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Витомир Симовић

Главни судија: Марко Бура

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Немања Братић

Стадион: Стадион "Драган Дзајић"

II помоћник: Немања Вучићевић

Главни судија: Мирослав Матић

I помоћник: Никола Чотрић

Делегат: Остоја Ћургуз

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Јован Јовчић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Делегат: Ведран Мишић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Делегат: Перо Биочанин

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Марко Живковић

II помоћник: Никола Стојановић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Слободан Петровић

II помоћник: Милош Рајковић

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Тихомир Шошкић

Стадион: стадион ФК Железничар

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Срђан Милићевић

Делегат: Витомир Мирковић

II помоћник: Милош Митић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Алекса Рашчанин

Делегат: Драган Савић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Предраг Рађен

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Мирослав Милетић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Милан Недељковић

Делегат: Петар Давидовић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Марко Карановић

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Ненад Обренић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Ведран Мишић

II помоћник: Горан Богићевић

Главни судија: Денис Аћимовић

I помоћник: Марко Хрутка

Стадион: СЦ Шутеновац

Главни судија: Љубиша Борисављевић

I помоћник: Марко Стојковић

II помоћник: Митар Недељковић

Делегат: Мухамед Бихорац

Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ

Делегат: Жељко Мохора

II помоћник: Милош Рајковић

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Немања Братић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Главни судија: Никола Тодоровић

I помоћник: Жељко Шолајић

II помоћник: Илија Радисављевић

Делегат: Ведран Мишић

Стадион: ФК Раднички

Делегат: Милош Гороњић

Главни судија: Дејан Петровић

I помоћник: Денис Сулејмановић

II помоћник: Слободан Татомировић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

Главни судија: Ђорђе Томић

I помоћник: Јован Јовчић

II помоћник: Дејан Божић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Никола Шћепановић

I помоћник: Александар Владић

II помоћник: Драшко Релић

Делегат: Саша Попов

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Димитрије Познановић

II помоћник: Бранислав Пјевовић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

Делегат: Жељко Мохора

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Горан Божовић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Делегат: Милош Гороњић

Стадион: стадион ФК Железничар

II помоћник: Предраг Христов

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Срђан Милићевић

Делегат: Витомир Мирковић

Стадион: Стадион "Драган Дзајић"

Главни судија: Предраг Симић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Милан Недељковић

Делегат: Остоја Ћургуз

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Илија Новаковић

II помоћник: Влатко Урошевић

Делегат: Перо Биочанин

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

I помоћник: Марко Грујић

II помоћник: Марко Пурић

Главни судија: Данило Николић

Делегат: Дејан Ђуровић

Стадион: ФК Раднички

II помоћник: Дејан Божић

Главни судија: Денис Аћимовић

I помоћник: Тихомир Шошкић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Љубиша Борисављевић

I помоћник: Илија Новаковић

II помоћник: Ђорђе Петровић

Делегат: Петар Давидовић

Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Делегат: Влада Ђорђевић

Главни судија: Марко Карановић

I помоћник: Милош Рајковић

Стадион: Атлетски стадион Нови Пазар

Главни судија: Предраг Симић

I помоћник: Урош Шаренац

Делегат: Мухамед Бихорац

II помоћник: Милан Недељковић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

II помоћник: Марко Хрутка

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Јован Јовчић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Главни судија: Мирослав Миленковић

Делегат: Витомир Симовић

I помоћник: Андреја Пиљак

II помоћник: Ненад Радоичић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

II помоћник: Богдан Љубојевић

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Бранко Галић

Делегат: Срђан Беловић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Горан Божовић

Делегат: Жељко Мохора

II помоћник: Стефан Милановић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Делегат: Милан Орловић

Главни судија: Мирослав Милетић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Јован Филиповић

Стадион: стадион ФК Железничар

II помоћник: Милан Миленковић

Главни судија: Лазар Пршић

I помоћник: Лазар Јовановић

Делегат: Томислав Илић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Лука Живковић

II помоћник: Милош Шавија

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: СЦ Матић-Уб

Главни судија: Мирослав Матић

II помоћник: Немања Вучићевић

I помоћник: Филип Ђурић

Делегат: Остоја Ћургуз

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Јован Јовчић

Делегат: Жељко Мохора

II помоћник: Марко Хрутка

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

II помоћник: Стефан Милановић

Делегат: Влада Ђорђевић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Горан Божовић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Урош Стојић

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Стадион: СЦ Шутеновац

Делегат: Мухамед Бихорац

Главни судија: Љубиша Борисављевић

I помоћник: Илија Новаковић

II помоћник: Лазар Јовашевић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Петар Давидовић

Главни судија: Мирослав Милетић

II помоћник: Марко Стојковић

I помоћник: Никола Кубуровић

Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ

Делегат: Зоран Миловановић

Главни судија: Денис Аћимовић

I помоћник: Андреја Пиљак

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Ведран Мишић

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Јован Јовчић

II помоћник: Марко Хрутка

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Делегат: Милан Орловић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Влатко Урошевић

Главни судија: Ненад Ђорђевић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Жељко Мохора

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Алекса Рашчанин

II помоћник: Бранислав Пјевовић

Стадион: ФК Раднички

Делегат: Влада Ђорђевић

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Горан Божовић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Јован Окановић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Јован Јовчић

Стадион: Стадион "Драган Дзајић"

Делегат: Влада Ђорђевић

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Тихомир Шошкић

Стадион: стадион ФК Железничар

Делегат: Витомир Мирковић

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Срђан Милићевић

II помоћник: Милош Митић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Горан Богићевић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Војислав Кесић

I помоћник: Предраг Рађен

II помоћник: Немања Малешевић

Главни судија: Марко Гњатовић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Делегат: Драган Савић

Главни судија: Денис Аћимовић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Немања Братић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Бојан Лалуја

II помоћник: Владимир Николић

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Делегат: Влада Ђорђевић

Главни судија: Дејан Петровић

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Бошко Рашковић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Саша Попов

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Богдан Љубојевић

II помоћник: Милош Рајковић

Стадион: Стадион Партизана

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Главни судија: Денис Аћимовић

I помоћник: Марко Хрутка

Делегат: Слободан Петровић

II помоћник: Ненад Радоичић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Љубиша Борисављевић

I помоћник: Павле Давидовић

II помоћник: Урош Шаренац

Делегат: Петар Давидовић

Стадион: ФК Раднички

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Немања Братић

Главни судија: Никола Божовић

Делегат: Влада Ђорђевић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Главни судија: Филип Марковић

II помоћник: Милош Рајковић

I помоћник: Денис Сулејмановић

Делегат: Зоран Маринковић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Јован Јовчић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Делегат: Јован Боровић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Урош Радовановић

Делегат: Милан Орловић

II помоћник: Влатко Урошевић

Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ

Главни судија: Марко Карановић

I помоћник: Богдан Љубојевић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Делегат: Витомир Симовић

Стадион: стадион ФК Железничар

Делегат: Томислав Илић

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Урош Стојковић

II помоћник: Лазар Јовановић

Стадион: СЦ Шутеновац

Делегат: Мухамед Бихорац

Главни судија: Предраг Симић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Милан Недељковић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Делегат: Драган Савић

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Милош Рајковић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Делегат: Милош Гороњић

Главни судија: Петар Пековић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Бранко Галић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Делегат: Дејан Ђуровић

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Бојан Лалуја

II помоћник: Страхиња Ковач

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Делегат: Жељко Мохора

Главни судија: Марко Бура

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Андреја Пиљак

Стадион: СЦ Матић-Уб

Делегат: Остоја Ћургуз

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Илија Новаковић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Зоран Алимпић

Главни судија: Драган Зорић

II помоћник: Предраг Рађен

I помоћник: Немања Малешевић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Главни судија: Урош Ржић

II помоћник: Ненад Обренић

Делегат: Драган Савић

I помоћник: Иван Цветковић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Марко Карановић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Андреја Пиљак

Делегат: Влада Ђорђевић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Милош Рајковић

Делегат: Влада Ђорђевић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Главни судија: Љубиша Борисављевић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Влатко Урошевић

Делегат: Перо Биочанин

Стадион: ФК Раднички

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Тихомир Шошкић

Делегат: Јован Боровић

II помоћник: Денис Сулејмановић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Влада Ђорђевић

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Богдан Љубојевић

Делегат: Срђан Беловић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Главни судија: Никола Катић

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Димитрије Познановић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Предраг Рађен

II помоћник: Илија Ловре

Делегат: Дејан Ђуровић

Стадион: СЦ Матић-Уб

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

II помоћник: Денис Сулејмановић

Делегат: Остоја Ћургуз

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Делегат: Жељко Мохора

Стадион: стадион ФК Железничар

Главни судија: Стефан Филиповић

II помоћник: Срђан Милићевић

I помоћник: Никола Стојановић

Делегат: Томислав Илић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Лука Живковић

II помоћник: Милош Тошић

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Илија Новаковић

II помоћник: Марко Стојковић

Делегат: Перо Биочанин

Стадион: СЦ Шутеновац

Главни судија: Мирослав Милетић

I помоћник: Никола Кубуровић

II помоћник: Александар Стојановић

Делегат: Мухамед Бихорац

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Делегат: Витомир Симовић

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Горан Богићевић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Зоран Маринковић

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Дејан Божић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Делегат: Милан Орловић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Јован Гајић

Главни судија: Душан Миладиновиц

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Александар Радовановић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Делегат: Ведран Мишић

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Милош Рајковић

II помоћник: Предраг Свиленковић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Немања Братић

Главни судија: Игор Ковачевић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Делегат: Милош Гороњић

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Јован Јовчић

II помоћник: Марко Хрутка

Стадион: СЦ Матић-Уб

Делегат: Остоја Ћургуз

Главни судија: Љубиша Борисављевић

I помоћник: Илија Новаковић

II помоћник: Влатко Урошевић

Стадион: ФК БЕЖАНИЈА

Делегат: Зоран Миловановић

Главни судија: Дејан Петровић

I помоћник: Денис Сулејмановић

II помоћник: Милан Јеремић

Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ

Главни судија: Денис Аћимовић

I помоћник: Богдан Љубојевић

II помоћник: Бранко Галић

Делегат: Драган Савић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Делегат: Жељко Мохора

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Мирослав Матић

I помоћник: Никола Чотрић

II помоћник: Немања Вучићевић

Делегат: Иван Бојовић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Драгутин Меничанин

I помоћник: Предраг Рађен

II помоћник: Лука Живковић

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: СЦ Шутеновац

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Влатко Урошевић

Делегат: Мухамед Бихорац

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Ненад Радоичић

Делегат: Ведран Мишић

Стадион: Градски стадион Чаир

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Милош Митић

II помоћник: Михајло Вучковић

Делегат: Томислав Илић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Владимир Николић

II помоћник: Ненад Вукановић

Делегат: Дејан Ђуровић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

II помоћник: Страхиња Ковач

Делегат: Војислав Кесић

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Бојан Лалуја

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Делегат: Зоран Миловановић

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Милош Рајковић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Делегат: Бојан Секулић

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Богдан Љубојевић

II помоћник: Алекса Биговић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Делегат: Слободан Петровић

Главни судија: Денис Аћимовић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Горан Богићевић

Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ

Делегат: Влада Ђорђевић

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Бранко Галић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Главни судија: Душан Пјевац

I помоћник: Душан Зорић

II помоћник: Ненад Вукановић

Стадион: СЦ Шутеновац

Главни судија: Предраг Симић

Делегат: Петар Давидовић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Милан Недељковић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Миланко Милићевић

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Никола Стојановић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Делегат: Слободан Петровић

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Ненад Обренић

II помоћник: Бранко Галић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Делегат: Перо Биочанин

Главни судија: Љубиша Борисављевић

I помоћник: Илија Новаковић

II помоћник: Павле Давидовић

Стадион: СЦ Матић-Уб

Делегат: Остоја Ћургуз

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Предраг Свиленковић

II помоћник: Стефан Мијановић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Војислав Кесић

Главни судија: Давид Матић

II помоћник: Немања Малешевић

I помоћник: Милош Тошић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Зоран Миловановић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Андреја Пиљак

Главни судија: Андрија Стојановић

Стадион: стадион ФК Железничар

Делегат: Томислав Илић

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Срђан Милићевић

II помоћник: Петар Петковић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Иван Госпавић

Делегат: Јован Боровић

I помоћник: Богдан Љубојевић

II помоћник: Слободан Татомировић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Никола Кубуровић

Делегат: Влада Ђорђевић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Иван Бојовић

Главни судија: Никола Ђорђевић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Никола Марковић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Делегат: Срђан Беловић

Главни судија: Урош Ржић

II помоћник: Бранко Галић

I помоћник: Немања Арнаутовић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Делегат: Зоран Миловановић

Главни судија: Марко Карановић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Стадион: Стадион ФК Бежанија

Делегат: Влада Ђорђевић

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Алекса Биговић

II помоћник: Бранислав Пјевовић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Делегат: Дејан Ђуровић

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Бојан Лалуја

Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ

Делегат: Бојан Секулић

Главни судија: Денис Аћимовић

I помоћник: Милош Рајковић

II помоћник: Стефан Милановић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Делегат: Слободан Петровић

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Немања Перишић

II помоћник: Илија Радисављевић

Стадион: Атлетски стадион Нови Пазар

Делегат: Мухамед Бихорац

Главни судија: Љубиша Борисављевић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Влатко Урошевић

Стадион: Стадион "Драган Дзајић"

Главни судија: Мирослав Матић

I помоћник: Никола Чотрић

II помоћник: Немања Вучићевић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: стадион ФК Железничар

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Немања Тодоровић

II помоћник: Никола Стојановић

Делегат: Витомир Мирковић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Владимир Миоданић

Делегат: Зоран Алимпић

ВАР:

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Марко Бура

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Ивана Јовановић

Делегат: Драган Савић

ВАР:

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Тихомир Шошкић

Делегат: Јован Боровић

II помоћник: Горан Богићевић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Мирослав Миленковић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Делегат: Жељко Мохора

I помоћник: Јован Јовчић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Илија Новаковић

II помоћник: Урош Радовановић

Делегат: Милан Орловић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Предраг Рађен

Делегат: Радомир Рудић Вранић

II помоћник: Лука Живковић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Делегат: Зоран Миловановић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Бранислав Пјевовић

Главни судија: Андрија Стојановић

Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ

Делегат: Витомир Симовић

Главни судија: Денис Аћимовић

I помоћник: Немања Братић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Делегат: Зоран Маринковић

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Милош Рајковић

II помоћник: Горан Божовић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Срђан Беловић

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Богдан Љубојевић

II помоћник: Слободан Татомировић

Стадион: ФК Раднички

Делегат: Слободан Петровић

Главни судија: Никола Шћепановић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Предраг Свиленковић

ВАР:

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Делегат: Ведран Мишић

Главни судија: Никола Божовић

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Алекса Биговић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Петар Давидовић

Главни судија: Лазар Пршић

I помоћник: Лазар Јовановић

II помоћник: Урош Шаренац

Стадион: Атлетски стадион Нови Пазар

Делегат: Мухамед Бихорац

Главни судија: Љубиша Борисављевић

I помоћник: Павле Давидовић

II помоћник: Лазар Јовашевић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Делегат: Милан Орловић

Главни судија: Мирослав Милетић

I помоћник: Жељко Ђурић

II помоћник: Урош Радовановић

Стадион: СЦ Матић-Уб

Делегат: Остоја Ћургуз

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Илија Новаковић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

II помоћник: Бранко Галић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Милош Шавија

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Влада Ђорђевић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Јован Јовчић

II помоћник: Андреја Пиљак

ВАР:

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Лука Живковић

II помоћник: Предраг Рађен

Делегат: Дејан Ђуровић

Стадион: стадион ФК Железничар

Делегат: Томислав Илић

I помоћник: Милан Миленковић

II помоћник: Марко Милић

Главни судија: Душан Марек

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Делегат: Жељко Мохора

Главни судија: Марко Бура

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Горан Богићевић

Стадион: ФК Раднички

Делегат: Витомир Симовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Стефан Милановић

Главни судија: Никола Ђорђевић

Стадион: СЦ Шутеновац

Делегат: Мухамед Бихорац

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Илија Новаковић

II помоћник: Небојша Савић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Петар Давидовић

Главни судија: Предраг Симић

I помоћник: Милан Недељковић

II помоћник: Урош Шаренац

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Горан Ковачић

Главни судија: Предраг Јањуш

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Бојан Томовић

Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ

Главни судија: Александар Николић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Никола Кубуровић

Делегат: Бојан Секулић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Делегат: Срђан Беловић

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Предраг Свиленковић

II помоћник: Драшко Релић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Зоран Миловановић

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Марко Хрутка

ВАР:

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Делегат: Игор Јовановић

Главни судија: Мирослав Матић

I помоћник: Немања Вучићевић

II помоћник: Филип Ђурић

Стадион: СЦ Матић-Уб

Главни судија: Мирослав Милетић

I помоћник: Павле Давидовић

II помоћник: Александар Стојановић

Делегат: Остоја Ћургуз

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Душан Пјевац

II помоћник: Урош Стојић

I помоћник: Душан Зорић

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

II помоћник: Ненад Вукановић

Главни судија: Данило Николић

Делегат: Радомир Рудић Вранић

I помоћник: Слободан Даниловић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Делегат: Јован Боровић

ВАР:

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Александар Радовановић

I помоћник: Ненад Обренић

II помоћник: Никола Кубуровић

Делегат: Драган Савић

ВАР:

Стадион: стадион ФК Железничар

Главни судија: Срђан Димитријевић

Делегат: Томислав Илић

I помоћник: Никола Марковић

II помоћник: Марко Јевремовић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Немања Братић

II помоћник: Алекса Биговић

Делегат: Срђан Беловић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Делегат: Бојан Секулић

I помоћник: Иван Цветковић

II помоћник: Горан Божовић

Главни судија: Иван Стаменковић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Марко Живковић

II помоћник: Марко Јевремовић

Делегат: Иван Бојовић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

ВАР:

Главни судија: Александар Вукадиновић

I помоћник: Урош Стојковић

II помоћник: Стеван Лазаревић

Делегат: Милан Орловић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Предраг Рађен

II помоћник: Милош Тошић

Делегат: Жељко Мохора

ВАР:

Стадион: Стадион ФК ИМТ

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Ненад Радоичић

Главни судија: Урош Ржић

Делегат: Ведран Мишић

Стадион: ФК Раднички

Главни судија: Марко Бура

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Богдан Љубојевић

Делегат: Игор Јовановић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Дејан Петровић

I помоћник: Милан Јеремић

II помоћник: Алекса Биговић

Делегат: Горан Ковачић

Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ

Главни судија: Денис Аћимовић

II помоћник: Горан Божовић

I помоћник: Ненад Обренић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: Атлетски стадион Нови Пазар

II помоћник: Ранко Стојановић

I помоћник: Милан Пешовић

Главни судија: Мирослав Милетић

Делегат: Мухамед Бихорац

Стадион: стадион ФК Железничар

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Немања Тодоровић

II помоћник: Никола Стојановић

Делегат: Томислав Илић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Главни судија: Никола Божовић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Бошко Божовић

Делегат: Зоран Маринковић

Стадион: СЦ Матић-Уб

Главни судија: Денис Аћимовић

Делегат: Влада Ђорђевић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Алекса Граховац

I помоћник: Немања Малешевић

II помоћник: Страхиња Ковач

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Стадион: СЦ Шутеновац

Главни судија: Предраг Симић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Ђорђе Петровић

Делегат: Мухамед Бихорац

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Марко Бура

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Милош Рајковић

Делегат: Бојан Секулић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Делегат: Јован Боровић

ВАР:

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

I помоћник: Бојан Лалуја

II помоћник: Владимир Николић

Главни судија: Данило Николић

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Главни судија: Марко Карановић

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Марко Хрутка

Делегат: Драган Савић

ВАР:

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Милош Рајковић

II помоћник: Предраг Свиленковић

Делегат: Саша Попов

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Главни судија: Мирослав Милетић

I помоћник: Милан Недељковић

II помоћник: Милан Пешовић

Делегат: Перо Биочанин

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Ђорђе Томић

I помоћник: Дејан Божић

Делегат: Зоран Маринковић

II помоћник: Ненад Обренић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Лука Живковић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: ФК Раднички

Главни судија: Александар Радовановић

I помоћник: Алекса Биговић

II помоћник: Горан Божовић

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Предраг Симић

I помоћник: Небојша Савић

Делегат: Петар Давидовић

II помоћник: Ђорђе Петровић

Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ

Главни судија: Марко Бура

Делегат: Горан Ковачић

I помоћник: Јован Гавранић

II помоћник: Бранко Галић

Стадион: СЦ Шутеновац

Делегат: Мухамед Бихорац

Главни судија: Љубиша Борисављевић

II помоћник: Митар Недељковић

I помоћник: Небојша Савић

ВАР:

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Делегат: Ведран Мишић

Главни судија: Александар Радовановић

I помоћник: Андреја Пиљак

II помоћник: Слободан Татомировић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Делегат: Дејан Ђуровић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Милош Тошић

Главни судија: Никола Бикић

Стадион: стадион ФК Железничар

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Немања Тодоровић

II помоћник: Никола Стојановић

Делегат: Саша Попов

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Марко Михаиловић

Делегат: Иван Бојовић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Никола Манојловић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Зоран Алимпић

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Владимир Миоданић

II помоћник: Душан Зорић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Делегат: Витомир Симовић

Главни судија: Дарко Јекнић

II помоћник: Ненад Обренић

I помоћник: Милан Јеремић

Стадион: СЦ Матић-Уб

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Никола Стојановић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Делегат: Остоја Ћургуз

ВАР:

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Новак Новаковић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Срђан Беловић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Горан Божовић

Главни судија: Мирослав Миленковић

Стадион: ФК Раднички

Делегат: Слободан Петровић

Главни судија: Марко Карановић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Горан Ковачић

Главни судија: Марко Бура

I помоћник: Предраг Свиленковић

II помоћник: Марко Бакић

Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ

Делегат: Јован Боровић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Лука Живковић

Главни судија: Марко Гњатовић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Делегат: Драган Савић

I помоћник: Стефан Милановић

II помоћник: Никола Кубуровић

Главни судија: Стефан Микавица

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Јован Јовчић

II помоћник: Ненад Радоичић

Делегат: Игор Јовановић

ВАР:

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Делегат: Перо Биочанин

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Александар Говедаровић

II помоћник: Урош Радовановић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Петар Давидовић

Главни судија: Александар Миливојевић

I помоћник: Ђорђе Петровић

II помоћник: Урош Шаренац

Стадион: СЦ Шутеновац

Делегат: Мухамед Бихорац

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Илија Новаковић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Делегат: Саша Попов

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Бојан Лалуја

II помоћник: Страхиња Ковач

Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ

Делегат: Зоран Миловановић

Главни судија: Петар Пековић

I помоћник: Стефан Милановић

II помоћник: Никола Кубуровић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

ВАР:

Делегат: Зоран Алимпић

Главни судија: Стефан Јекнић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Владимир Николић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Делегат: Ведран Мишић

Главни судија: Дејан Петровић

I помоћник: Милан Јеремић

II помоћник: Богдан Љубојевић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Стадион: стадион ФК Железничар

Делегат: Томислав Илић

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Никола Стојановић

II помоћник: Стефан Калезић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Нема података

Стадион: СЦ Матић-Уб

Нема података

Стадион: ФК Раднички

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Нема података

Делегирање 23/24

Делегирање 22/23

Делегирање 21/22