Судије

Кадетска лига Србије 22/23 - делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: Градски стадион Јагодина

Главни судија: Александар Вукадиновић

II помоћник: Слободан Крстић

I помоћник: Урош Стојковић

Делегат: Јован Марјановић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Никола Глишић

II помоћник: Стефан Зимоњић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Драгутин Меничанин

I помоћник: Александар Владић

II помоћник: Стефан Мијановић

Делегат: Србобран Илић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Марко Хрутка

Главни судија: Александар Анђелић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Александар Лукић

I помоћник: Жељко Ђурић

II помоћник: Немања Јовановић-Џајић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Делегат: Војислав Кесић

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Лука Живковић

II помоћник: Душан Зорић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Алекса Бибин

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Стадион: ФК Металац

Главни судија: Предраг Симић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Милан Пешовић

Делегат: Петар Давидовић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Никола Стојановић

Главни судија: Стефан Филиповић

Делегат: Немања Милановић

Стадион: Градски стадион Краљево

Главни судија: Милош Витић

I помоћник: Урош Шаренац

II помоћник: Ђорђе Петровић

Делегат: Миланко Милићевић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Петар Пековић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Предраг Свиленковић

Делегат: Милош Гороњић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Бојан Томовић

II помоћник: Горан Шаин

Делегат: Стеван Пуцар

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

I помоћник: Срђан Кантар

Главни судија: Марко Михаиловић

Делегат: Витомир Симовић

II помоћник: Његош Тубић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Кристијан Чапо

I помоћник: Владимир Николић

II помоћник: Страхиња Ковач

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Никола Тодоровић

I помоћник: Јован Јовчић

II помоћник: Немања Братић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Драгутин Меничанин

I помоћник: Стефан Мијановић

II помоћник: Драшко Релић

Делегат: Душко Милановић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

I помоћник: Дејан Божић

Делегат: Србобран Илић

Главни судија: Мирослав Миленковић

II помоћник: Немања Перишић

Стадион: ФК Металац

Делегат: Зоран Велимировић

Главни судија: Мирослав Милетић

II помоћник: Марко Живковић

I помоћник: Урош Радовановић

Стадион: Академија ТСЦ Бачка Топола

Главни судија: Иван Репчек

I помоћник: Бојан Лалуја

II помоћник: Страхиња Ковач

Делегат: Саша Попов

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Иван Бојовић

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Илија Новаковић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Милан Крстић

Главни судија: Предраг Јањуш

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Никола Стојановић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Милош Шавија

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Делегат: Рајко Катанић

Главни судија: Петар Пековић

I помоћник: Андреја Пиљак

II помоћник: Слободан Татомировић

Стадион: Градски стадион Јагодина

Делегат: Немања Милановић

Главни судија: Урош Вуковић

I помоћник: Никола Костић

II помоћник: Ђорђе Милосављевић

Стадион: Градски стадион Краљево

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Иван Благојевић

II помоћник: Стефан Калезић

Делегат: Миланко Милићевић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Богдан Љубојевић

II помоћник: Милан Јеремић

Делегат: Срђан Беловић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Делегат: Зоран Велимировић

Главни судија: Павле Илић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Марко Живковић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Милош Рајковић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Илија Радисављевић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Делегат: Радомир Рудић Вранић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Бојан Лалуја

Главни судија: Никола Петровић (Шајкаш)

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Јован Јовчић

II помоћник: Андреја Пиљак

Делегат: Милан Крстић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Мирослав Милетић

I помоћник: Жељко Ђурић

II помоћник: Немања Јовановић-Џајић

Делегат: Зоран Маринковић

Стадион: Градски стадион Јагодина

Делегат: Немања Милановић

Главни судија: Марко Михаиловић

II помоћник: Младен Красић

I помоћник: Александар Говедаровић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Слободан Петровић

I помоћник: Немања Арнаутовић

Главни судија: Дејан Трифковић

II помоћник: Ненад Обренић

Стадион: Академија ТСЦ Бачка Топола

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Главни судија: Кристијан Чапо

I помоћник: Душан Зорић

II помоћник: Урош Стојић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Војислав Кесић

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Предраг Свиленковић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Главни судија: Никола Божовић

I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

II помоћник: Немања Перишић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Делегат: Рајко Катанић

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Богдан Љубојевић

Стадион: ФК Металац

Делегат: Миланко Милићевић

I помоћник: Жељко Ђурић

II помоћник: Немања Јовановић-Џајић

Главни судија: Александар Лукић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Зоран Велимировић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Ђорђе Милосављевић

Главни судија: Душан Сретеновић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Никола Божовић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Бранко Галић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Марко Карановић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Илија Радисављевић

Делегат: Витомир Симовић

Стадион: ФК БАСК

I помоћник: Немања Вучићевић

Делегат: Зоран Миловановић

II помоћник: Никола Стојановић

Главни судија: Мирослав Матић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Момчило Марковић

I помоћник: Милан Јеремић

II помоћник: Никола Кубуровић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Слободан Даниловић

Главни судија: Марко Делибашић

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Стадион: Градски стадион Краљево

II помоћник: Лазар Јовановић

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Иван Благојевић

Делегат: Миланко Милићевић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Делегат: Рајко Катанић

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Стефан Милановић

II помоћник: Алекса Биговић

Стадион: Академија ТСЦ Бачка Топола

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Дејан Радишић

II помоћник: Алекса Бибин

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Јован Шегрт

I помоћник: Јован Јовчић

II помоћник: Андреја Пиљак

Делегат: Милош Гороњић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Ненад Обренић

II помоћник: Стефан Милановић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Јован Боровић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Слободан Татомировић

Главни судија: Урош Бакић

Стадион: ФК Металац

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Влатко Урошевић

II помоћник: Марко Стојковић

Делегат: Иван Бојовић

Стадион: Градски стадион Јагодина

Делегат: Немања Милановић

Главни судија: Марко Срећковић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Никола Костић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Делегат: Игор Томић

II помоћник: Никола Стојановић

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Иван Благојевић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Душан Панчић

I помоћник: Александар Владић

II помоћник: Стефан Петровић

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Ђорђе Петровић

Главни судија: Милош Витић

Делегат: Миланко Милићевић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Милан Крстић

Главни судија: Марко Бура

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Алекса Биговић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Делегат: Ведран Мишић

II помоћник: Немања Перишић

Главни судија: Денис Аћимовић

I помоћник: Стефан Милановић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Делегат: Ведран Мишић

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Милош Рајковић

II помоћник: Марко Ракић

Стадион: Градски стадион Краљево

Делегат: Зоран Велимировић

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Илија Новаковић

II помоћник: Марко Стојковић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Делегат: Срђан Беловић

II помоћник: Никола Стојановић

Главни судија: Петар Пековић

I помоћник: Ратко Ђорђевић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Слободан Петровић

Главни судија: Денис Аћимовић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Бранко Галић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Саша Попов

I помоћник: Милош Мишкељин

II помоћник: Жељко Ђурић

Главни судија: Игор Ковачевић

Стадион: Академија ТСЦ Бачка Топола

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Главни судија: Никола Петровић (Шајкаш)

I помоћник: Лука Живковић

II помоћник: Душан Зорић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

II помоћник: Марко Живковић

I помоћник: Урош Радовановић

Делегат: Игор Томић

Главни судија: Душан Сретеновић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Марко Михаиловић

I помоћник: Срђан Кантар

II помоћник: Павле Давидовић

Делегат: Иван Бојовић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Драгутин Меничанин

I помоћник: Ђорђе Станојчев

II помоћник: Предраг Свиленковић

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Главни судија: Иван Репчек

I помоћник: Марко Николић

II помоћник: Владимир Николић

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Урош Ржић

Делегат: Жељко Петковић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Марко Хрутка

Стадион: Градски стадион Јагодина

Главни судија: Александар Вукадиновић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Игор Младеновић

Делегат: Немања Милановић

Стадион: ФК Металац

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Милорад Јовановић

II помоћник: Немања Јовановић-Џајић

Делегат: Миланко Милићевић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Никола Божовић

I помоћник: Андреја Пиљак

II помоћник: Немања Арнаутовић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Стеван Пуцар

Главни судија: Иван Јеремић

I помоћник: Стефан Милановић

II помоћник: Илија Радисављевић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

II помоћник: Слободан Татомировић

I помоћник: Његош Тубић

Главни судија: Јован Шегрт

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

II помоћник: Немања Перишић

Делегат: Зоран Миловановић

Главни судија: Петар Пековић

I помоћник: Бошко Божовић

Стадион: ФК Металац

Делегат: Зоран Велимировић

I помоћник: Илија Новаковић

II помоћник: Милан Пешовић

Главни судија: Ненад Ђорђевић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Милош Мишкељин

Стадион: Академија ТСЦ Бачка Топола

II помоћник: Душан Зорић

Делегат: Војислав Кесић

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Милош Шавија

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Александар Николић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Жељко Ђурић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Стефан Зимоњић

Делегат: Милан Крстић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Немања Тодоровић

II помоћник: Иван Благојевић

Делегат: Зоран Велимировић

Стадион: Градски стадион Краљево

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Стефан Калезић

Делегат: Зоран Велимировић

II помоћник: Никола Стојановић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

I помоћник: Јован Јовчић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Делегат: Ведран Мишић

Главни судија: Мирослав Миленковић

Стадион: Градски стадион Јагодина

Главни судија: Ђорђе Анђелковић

II помоћник: Лазар Јовановић

Делегат: Јован Марјановић

I помоћник: Ђорђе Шароњић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Зоран Алимпић

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Лука Живковић

II помоћник: Урош Стојић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Станко Остраћанин

I помоћник: Марко Стојковић

II помоћник: Немања Јовановић-Џајић

Делегат: Петар Давидовић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Бојан Лалуја

II помоћник: Владимир Николић

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Игор Ковачевић

II помоћник: Немања Братић

Делегат: Рајко Катанић

I помоћник: Ненад Обренић

Стадион: Градски стадион Јагодина

Делегат: Јован Марјановић

Главни судија: Александар Вукадиновић

I помоћник: Милош Митић

II помоћник: Игор Младеновић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Петар Пековић

I помоћник: Алекса Рашчанин

II помоћник: Стефан Зимоњић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Жељко Петковић

Главни судија: Стефан Микавица

II помоћник: Бранислав Пјевовић

I помоћник: Горан Богићевић

Стадион: ФК Металац

Делегат: Зоран Велимировић

Главни судија: Павле Илић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Марко Живковић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Делегат: Зоран Маринковић

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Немања Росић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Делегат: Зоран Миловановић

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Бојан Томовић

II помоћник: Горан Шаин

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Горан Божовић

Делегат: Рајко Катанић

II помоћник: Илија Радисављевић

Стадион: Академија ТСЦ Бачка Топола

Делегат: Саша Попов

II помоћник: Ненад Вукановић

I помоћник: Марко Николић

Главни судија: Никола Бикић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

I помоћник: Урош Стојковић

Делегат: Игор Томић

Главни судија: Стефан Ђокић

II помоћник: Стеван Лазаревић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Петар Давидовић

Главни судија: Љубиша Борисављевић

I помоћник: Илија Новаковић

II помоћник: Урош Шаренац

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Димитрије Власачевић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Стефан Јекнић

II помоћник: Мирослав Кантор

I помоћник: Марко Николић

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Немања Братић

Делегат: Србобран Илић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Лука Живковић

Делегат: Радомир Рудић Вранић

II помоћник: Урош Стојић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

II помоћник: Стефан Зимоњић

Главни судија: Никола Божовић

I помоћник: Слободан Татомировић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: Градски стадион Краљево

Главни судија: Милош Витић

Делегат: Миланко Милићевић

I помоћник: Милан Недељковић

II помоћник: Ђорђе Петровић

Стадион: ФК Металац

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Илија Новаковић

II помоћник: Марко Стојковић

Делегат: Зоран Велимировић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Марко Карановић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Дејан Божић

Делегат: Милош Гороњић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Немања Братић

II помоћник: Стефан Зимоњић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: Академија ТСЦ Бачка Топола

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Лука Живковић

Делегат: Саша Попов

Стадион: Градски стадион Јагодина

Главни судија: Мирослав Милетић

II помоћник: Срђан Кантар

Делегат: Игор Томић

I помоћник: Никола Марковић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Делегат: Рајко Катанић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Горан Богићевић

Главни судија: Александар Анђелић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Предраг Свиленковић

II помоћник: Стефан Мијановић

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Денис Аћимовић

Делегат: Срђан Беловић

I помоћник: Јован Јовчић

II помоћник: Андреја Пиљак

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Марко Живковић

Главни судија: Филип Петронијевић

Делегат: Игор Томић

Стадион: Градски стадион Краљево

Главни судија: Александар Николић

I помоћник: Жељко Ђурић

Делегат: Миланко Милићевић

II помоћник: Никола Кубуровић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Главни судија: Душан Пјевац

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Милош Шавија

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Делегат: Зоран Миловановић

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Бранислав Пјевовић

II помоћник: Немања Перишић

Делегат: Владимир Тешић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Слободан Татомировић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Денис Аћимовић

Делегат: Јован Боровић

I помоћник: Милош Рајковић

II помоћник: Бранко Галић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Предраг Симић

I помоћник: Стефан Јеремић

II помоћник: Небојша Савић

Делегат: Петар Давидовић

Стадион: Градски стадион Краљево

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион Јагодина

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: Академија ТСЦ Бачка Топола

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: ФК Металац

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: Градски стадион Краљево

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион Јагодина

Нема података

Стадион: ФК Металац

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: Академија ТСЦ Бачка Топола

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион Краљево

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК Металац

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион Јагодина

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: Академија ТСЦ Бачка Топола

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: Градски стадион Краљево

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: Градски стадион Јагодина

Нема података

Стадион: ФК Металац

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Академија ТСЦ Бачка Топола

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: Градски стадион Краљево

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: Градски стадион Јагодина

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион Краљево

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: Академија ТСЦ Бачка Топола

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК Металац

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион Краљево

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: Градски стадион Јагодина

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: Академија ТСЦ Бачка Топола

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК Металац

Нема података

Стадион: Градски стадион Краљево

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: Академија ТСЦ Бачка Топола

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион Јагодина

Нема података

Стадион: ФК Металац

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Делегирање 21/22