Судије

Прва лига - делегирање 21/22 PLAY OFF

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: Стадион ОФК Жарково

Делегат: Мирослав Стојановић

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Александар Марјановић

Четврти судија: Милан Илић

Посматрач: Сава Чоканица

Стадион: Стадион крај Моравице

Делегат: Иван Карапетровић

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Иван Цветковић

Четврти судија: Ненад Ђорђевић

Посматрач: Светислав Марушић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Делегат: Драгослав Ђерман

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Никола Боровић

Четврти судија: Стефан Јекнић

Посматрач: Драган Симић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Срђан Завишин

I помоћник: Његош Тубић

II помоћник: Урош Радовановић

Четврти судија: Мирослав Миленковић

Посматрач: Дејан Димитријевић

Главни судија: Мирослав Милетић

Стадион: СЦ Младост

Делегат: Новак Кострешевић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Четврти судија: Данило Јеринић

Посматрач: Марко Поповић

Главни судија: Никола Петровић (Шајкаш)

I помоћник: Горан Богићевић

Стадион: ГАТ Арена

Делегат: Драган Тодоровић

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Александар Марјановић

II помоћник: Иван Благојевић

Посматрач: Дејан Недић

Четврти судија: Мирослав Милетић

Стадион: ФК "Раднички Стобекс" Клупци

Делегат: Ратомир Бабић

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Бојан Томовић

II помоћник: Горан Шаин

Четврти судија: Марко Гњатовић

Посматрач: Слободан Веселиновић

Стадион: Стадион ФК Раднички (СМ)

Делегат: Велибор Нововић

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Срђан Милићевић

Четврти судија: Мирослав Матић

Посматрач: Миливоје Аксентијевић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Четврти судија: Предраг Јањуш

Делегат: Станислав Караси

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Марко Хрутка

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: ГАТ Арена

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Никола Ђоровић

II помоћник: Милош Симовић

Четврти судија: Марко Гњатовић

Посматрач: Ненад Ђокић

Делегат: Ђорђе Жутић

Стадион: Стадион ФК Раднички (СМ)

Делегат: Душан Томић

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Немања Тодоровић

Четврти судија: Борко Мијајловић

Посматрач: Срђан Милутиновић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Делегат: Бранислав Пандуров

Посматрач: Марко Поповић

Главни судија: Срђан Јовановић

I помоћник: Урош Стојковић

II помоћник: Милан Михајловић

Четврти судија: Марко Делибашић

Стадион: Стадион крај Моравице

Делегат: Часлав Лукић

Главни судија: Милош Милановић

I помоћник: Јован Грујић

II помоћник: Оливер Петровић

Четврти судија: Мирослав Милетић

Посматрач: Ненад Ђокић

Стадион: ФК "Раднички Стобекс" Клупци

Делегат: Драгослав Јосиповић

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Никола Обрадовић

II помоћник: Александар Говедаровић

Четврти судија: Саша Ранисавић

Посматрач: Роберт Киш-Чепеги

Стадион: Стадион ОФК Жарково

Делегат: Вук Блечић

II помоћник: Иван Благојевић

Четврти судија: Борко Мијајловић

Посматрач: Михаило Јекнић

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Александар Марјановић

Стадион: СЦ Младост

Посматрач: Дејан Делевић

Делегат: Владан Динић

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Бошко Божовић

Четврти судија: Никола Бикић

Стадион: ГАТ Арена

Делегат: Љубомир Ковачевић

Посматрач: Сава Чоканица

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Стефан Јеремић

Четврти судија: Предраг Јањуш

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Делегат: Ненад Николић

Главни судија: Лазар Лукић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Четврти судија: Мирослав Миленковић

Посматрач: Дејан Димитријевић

Стадион: Стадион крај Моравице

Делегат: Раде Поповић

Посматрач: Дејан Анђелковић

Главни судија: Павле Илић

I помоћник: Марко Живковић

II помоћник: Урош Радовановић

Четврти судија: Иван Вучићевић

Стадион: СЦ Младост

Главни судија: Борко Мијајловић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Немања Тодоровић

Четврти судија: Младен Јаковљевић

Посматрач: Иван Мркић

Делегат: Владо Глођовић

Стадион: Стадион ОФК Жарково

Делегат: Марко Осмајлић

Главни судија: Мирослав Матић

I помоћник: Његош Тубић

II помоћник: Немања Јовановић-Џајић

Четврти судија: Павле Илић

Посматрач: Драган Крстић

Стадион: ФК "Раднички Стобекс" Клупци

Делегат: Раденко Бошковић

Четврти судија: Иван Вучићевић

Посматрач: Слободан Веселиновић

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Никола Боровић

Стадион: Стадион ФК Раднички (СМ)

Делегат: Родољуб Рончевић

I помоћник: Милош Митић

II помоћник: Предраг Рађен

Четврти судија: Давид Матић

Посматрач: Илија Брдар

Главни судија: Стефан Јекнић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Мирослав Стојановић

Главни судија: Милан Митић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Бошко Божовић

Четврти судија: Стефан Филиповић

Посматрач: Бошко Јованетић

Стадион: ГАТ Арена

Нема података

Стадион: СЦ Младост

Нема података

Стадион: Стадион крај Моравице

Нема података

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Нема података