Судије

Футсал куп Србије - делегирање 21/22

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион:

Нема података

Стадион: СПЦ Војводина

Први судија: Марјан Сарка

Други судија: Благоје Мијаиловић

Трећи судија: Стефан Батиница

Делегат: Милош Лазаревић

Стадион: Сала Језеро

Први судија: Дејан Стајић

Други судија: Далибор Златковић

Трећи судија: Данијел Ристић

Делегат: Миливоје Томић

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: УФК Лагатор

Делегат: Милош Радановић

Први судија: Бане Папишта

Други судија: Срђан Михајловић

Трећи судија: Бојан Граовац

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: ош.Кирило Савић

Делегат: Томислав Чолић

Посматрач: Зоран Антонић

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Немања Радић

Трећи судија: Бојан Буројевић

Стадион: ОШ. Св. Сава

Први судија: Далибор Станковић

Други судија: Марко Мартиновић

Трећи судија: Ђорђе Нинић

Делегат: Борис Правиловић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: Чика Душко Јовановић

Први судија: Милош Грујић

Други судија: Александар Ранђеловић

Трећи судија: Стеван Лазаревић

Делегат: Жељко Сокић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

Први судија: Владимир Тошић

Други судија: Предраг Вујић

Трећи судија: Милош Јоцовић

Делегат: Роберт Петровић

Посматрач: Раденко Бошковић

Стадион: Спортска сала Пендик

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Дејан Стајић

Трећи судија: Далибор Златковић

Делегат: Саша Стефановић

Стадион: СПЦ Војводина

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Бане Папишта

Посматрач: Драган Радовановић

Делегат: Мирослав Цимеша

Трећи судија: Милош Јоцовић

Стадион: Сп.сала Врање

Трећи судија: Немања Костић

Делегат: Мирослав Марјановић

Посматрач: Александар Комадинић

Први судија: Александар Минић

Други судија: Жељко Стоилков

Стадион: ош.Кирило Савић

Први судија: Никола Алексић

Други судија: Ђорђе Нинић

Делегат: Дејан Продановић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Трећи судија: Немања Радић

Стадион: УФК Лагатор

Делегат: Роберт Петровић

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Бојан Граовац

Посматрач: Рајко Катанић

Трећи судија: Бане Папишта

Стадион: Спортска сала Пендик

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Владан Радуловић

Трећи судија: Ђорђе Нинић

Делегат: Дарко Петронијевић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Стадион: Дворана Врање

Делегат: Небојша Ристић

Посматрач: Сретен Васић

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Оливер Николић

Трећи судија: Дејан Стајић

Делегирање 21/22