Судије

Kуп Србије 21/22 - делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: Градски стадион Суботица

Делегат: Љубомир Ковачевић

Главни судија: ЛЛубиша Борисављевић

I помоћник: Немања Петровић

II помоћник: Слободан Павловић

Четврти судија: Саша Ранисавић

Посматрач: Бранко Павловић

Стадион: Стадион ФК"Слога"

Четврти судија: Александар Лукић

Делегат: Томислав Савић

Главни судија: Никола Петровић (Шајкаш)

I помоћник: Марко Ђуричић

II помоћник: Небојша Савић

Посматрач: Ненад Ђокић

Стадион: Стадион ФК Инђија

Делегат: Миодраг Радаковић

I помоћник: Марко Ђуричић

II помоћник: Милан Пашајлић

Четврти судија: Ђорђе Максимовић

Главни судија: Марко Ивковић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: Стадион Партизана

Делегат: Момчило Марић

Главни судија: Мирослав Милетић

I помоћник: Његош Тубић

II помоћник: Немања Јовановић-Џајић

Четврти судија: Урош Ржић

Посматрач: Милан Караџић

Стадион: Карађорђе

Делегат: Драгослав Ђерман

I помоћник: Горан Бељин

II помоћник: Иван Микалачки

Четврти судија: Драган Зорић

Посматрач: Роберт Киш-Чепеги

Главни судија: Мирослав Матић

Стадион: Стадион крај Моравице

Делегат: Иван Карапетровић

Главни судија: Александар Живковић

I помоћник: Милан Минић

II помоћник: Милош Митић

Четврти судија: Стефан (Вл) Ђокић

Посматрач: Дејан Анђелковић

Стадион: ФК "Раднички Стобекс" Клупци

Делегат: Раде Поповић

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Илија Ловре

Четврти судија: Марко Гњатовић

Посматрач: Слободан Веселиновић

Стадион: Стадион Металац

Делегат: Благоје Милошевић

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Иван Благојевић

II помоћник: Александар Марјановић

Четврти судија: Ненад Ђорђевић

Посматрач: Душан Мракић

Стадион: СЦ Младост

Делегат: Хасиб Бакић

Четврти судија: Борко Мијајловић

Посматрач: Марко Поповић

Главни судија: Милош Милановић

I помоћник: Стефан Војнић

II помоћник: Бошко Божовић

Стадион: Градски стадион Нови Пазар

Делегат: Часлав Лукић

I помоћник: Павле Пипер

II помоћник: Урош Радовановић

Посматрач: Зоран Петровић - Сокобања

Четврти судија: Никола Тодоровић

Главни судија: Младен Јаковљевић

Стадион: Стадион Младост

Делегат: Драган Тодоровић

Главни судија: Марко Срећковић

I помоћник: Милан Пашајлић

II помоћник: Марко Живковић

Четврти судија: Ненад Ђорђевић

Посматрач: Миле Гавриловић

Стадион: Стадион Швајцарија-Златибор

Делегат: Љубиша Вујовић

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Иван Цветковић

Четврти судија: Игор Ковачевић

Посматрач: Дејан Димитријевић

Стадион: Стадион ФК Радник

Делегат: Жарко Анђелковић

Главни судија: Милош Милановић

I помоћник: Јован Грујић

II помоћник: Оливер Петровић

Четврти судија: Стефан (Вл) Ђокић

Посматрач: Небојша Шијаковић

Стадион: Градски стадион Чаир

Делегат: Мирослав Миливојевић

Главни судија: Стефан Јекнић

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Бојан Томовић

Четврти судија: Никола Ђорђевић

Посматрач: Бојан Стојановић

Стадион: Славко Малетин Вава

Делегат: Ђорђе Жутић

Главни судија: Никола Ђорђевић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Никола Обрадовић

Четврти судија: Мирослав Милетић

Посматрач: Јовица Шавија

Стадион: ФК Раднички

Делегат: Раденко Бошковић

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Александар Говедаровић

Четврти судија: Стефан Филиповић

Посматрач: Дејан Делевић

Стадион: Стадион ФК Радник

Делегат: Хаџи Иван Ђорђевић

Главни судија: Никола Радаковић

I помоћник: Милан Шутуловић

Посматрач: Игор Пауновић

II помоћник: Илија Ловре

Четврти судија: Стефан (Вл) Ђокић

Стадион: ФК Раднички

Делегат: Марко Јовановић

Главни судија: Милош Милановић

I помоћник: Стефан Војнић

II помоћник: Александар Марјановић

Четврти судија: Милан Стефановић

Посматрач: Марко Поповић

Стадион: ТСЦ Арена

Делегат: Милан Лојаница

Главни судија: Марко Срећковић

II помоћник: Небојша Савић

I помоћник: Слободан Павловић

Четврти судија: Ђорђе Максимовић

Посматрач: Јовица Шавија

Стадион: Стадион крај Моравице

Делегат: Мирослав Стојановић

Главни судија: Милан Митић

I помоћник: Милоје Милићевић

II помоћник: Бошко Божовић

Четврти судија: Марко Ивковић

Посматрач: Бошко Јованетић

Стадион: Градски стадион Чаир

Делегат: Небојша Арсић

I помоћник: Милан Пашајлић

II помоћник: Милан Пешовић

Четврти судија: Борко Мијајловић

Посматрач: Дејан Анђелковић

Главни судија: Станко Остраћанин

Стадион: Рајко Митић

Нема података

Стадион: Градски стадион Нови Пазар

Делегат: Мирослав Буквић

II помоћник: Новак Новаковић

Четврти судија: Андрија Стојановић

Посматрач: Дејан Андрејић

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Урош Стојковић

Стадион: Краљ Петар Први

Делегат: Раденко Стевовић

Четврти судија: Јован Шегрт

Посматрач: Зоран Петровић - Бгд

Главни судија: Данило Николић

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Никола Боровић

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података