Судије

Прва лига - делегирање 21/22 PLAY OUT

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: Градски стадион Шабац

Делегат: Александар Јовановић-Џајић

Четврти судија: Душан Белић

Посматрач: Илија Брдар

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Бојан Томовић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Мирослав Буквић

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Илија Новаковић

II помоћник: Стефан Јеремић

Четврти судија: Данило Јеринић

Посматрач: Милан Јеремић

Стадион: Стадион ФК Будућност

Делегат: Звонко Јевремовић

Посматрач: Миленко Вукадиновић

Главни судија: Никола Ђорђевић

I помоћник: Никола Обрадовић

II помоћник: Александар Говедаровић

Четврти судија: Марко Гњатовић

Стадион: Краљ Петар Први

Делегат: Марко Осмајлић

Главни судија: Мирослав Матић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Жељко Ђурић

Четврти судија: Никола Тодоровић

Посматрач: Никола Томичић

Стадион: Стадион Швајцарија-Златибор

Делегат: Томислав Савић

Четврти судија: Љубиша Борисављевић

II помоћник: Предраг Рађен

Посматрач: Ненад Ђокић

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Александар Владић

Стадион: Славко Малетин Вава

Делегат: Роберт Браун

Главни судија: Александар Лукић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Бошко Божовић

Четврти судија: Саша Ранисавић

Посматрач: Роберт Киш-Чепеги

Стадион: Градски стадион под Краљевицом

Главни судија: Стефан Јекнић

Делегат: Горан Славковић

Посматрач: Дејан Анђелковић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Стефан Јеремић

Четврти судија: Стефан Ђокић

Стадион: Стадион ФК Кабел

Делегат: Жељко Варагић

I помоћник: Милош Митић

Посматрач: Никола Томичић

Главни судија: Мирослав Миленковић

II помоћник: Марко Живковић

Четврти судија: Никола Бикић

Стадион: Стадион ФК Будућност

Главни судија: Павле Илић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Урош Радовановић

Четврти судија: Мирослав Милетић

Посматрач: Зоран Шипчић

Делегат: Велибор Нововић

Стадион: Краљ Петар Први

Делегат: Микица Милисављевић

Посматрач: Иван Мркић

Главни судија: Иван Вучићевић

I помоћник: Његош Тубић

II помоћник: Жељко Ђурић

Четврти судија: Иван Стаменковић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

I помоћник: Илија Ловре

Четврти судија: Александар Лукић

Посматрач: Драгомир Станковић

II помоћник: Илија Новаковић

Главни судија: Мирослав Матић

Делегат: Благоје Милошевић

Стадион: Градски стадион Шабац

Делегат: Драган Ковић

II помоћник: Јован Јовчић

Четврти судија: Ненад Ђорђевић

Посматрач: Дејан Димитријевић

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Новак Новаковић

Стадион: Краљ Петар Први

Посматрач: Илија Брдар

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Александар Владић

II помоћник: Милош Митић

Четврти судија: Мирослав Миленковић

Делегат: Раденко Стевовић

Стадион: Стадион ФК Кабел

Делегат: Предраг Ратковић

Главни судија: Предраг Јањуш

I помоћник: Бојан Томовић

II помоћник: Горан Шаин

Посматрач: Славко Тувеџић

Четврти судија: Драгутин Меничанин

Стадион: Стадион ФК Будућност

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Четврти судија: Игор Ковачевић

Посматрач: Горан Јовановић

Делегат: Момчило Марић

Главни судија: Стефан Јекнић

Стадион: Градски стадион под Краљевицом

Делегат: Жарко Анђелковић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Иван Цветковић

Четврти судија: Стефан Филиповић

Посматрач: Небојша Шијаковић

Стадион: Градски стадион Шабац

Делегат: Александар Симић

II помоћник: Иван Благојевић

Четврти судија: Саша Ранисавић

Посматрач: Зоран Шипчић

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Александар Марјановић

Стадион: Стадион Швајцарија-Златибор

Делегат: Звонко Јевремовић

Главни судија: Никола Ђорђевић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Срђан Милићевић

Четврти судија: Стефан Ђокић

Посматрач: Милан Јеремић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Јован Беч

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Јован Јовчић

Четврти судија: Никола Петровић (Шајкаш)

Посматрач: Драгомир Станковић

Стадион: Славко Малетин Вава

Главни судија: Александар Лукић

I помоћник: Илија Новаковић

II помоћник: Жељко Ђурић

Четврти судија: Марко Гњатовић

Посматрач: Јовица Шавија

Делегат: Радомир Елезовић

Стадион: Краљ Петар Први

Делегат: Бранко Стојаковић

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Александар Владић

Четврти судија: Мирослав Милетић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: Славко Малетин Вава

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Иван Цветковић

Четврти судија: Марко Гњатовић

Посматрач: Здравко Савић

Главни судија: Мирослав Миленковић

Делегат: Милан Лојаница

Стадион: Стадион ФК Кабел

Делегат: Миодраг Радаковић

Четврти судија: Марко Делибашић

Посматрач: Срђан Милутиновић

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Никола Обрадовић

II помоћник: Александар Говедаровић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Бојан Томовић

II помоћник: Горан Шаин

Четврти судија: Данило Јеринић

Посматрач: Горан Јовановић

Делегат: Зоран Трајановски

Стадион: Градски стадион Шабац

Главни судија: Мирослав Милетић

I помоћник: Илија Новаковић

Четврти судија: Данило Јеринић

Посматрач: Миливоје Аксентијевић

II помоћник: Немања Јовановић-Џајић

Делегат: Радисав Мутавџић

Стадион: Стадион ФК Будућност

Главни судија: Никола Петровић (Шајкаш)

I помоћник: Бојан Томовић

II помоћник: Немања Тодоровић

Посматрач: Михаило Јекнић

Четврти судија: Мирослав Миленковић

Делегат: Раденко Стевовић

Стадион: Градски стадион под Краљевицом

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Александар Марјановић

II помоћник: Иван Благојевић

Четврти судија: Стефан Филиповић

Посматрач: Дејан Анђелковић

Делегат: Мирослав Миливојевић

Стадион: Стадион Швајцарија-Златибор

Посматрач: Светислав Марушић

II помоћник: Јован Јовчић

Четврти судија: Иван Вучићевић

Делегат: Душан Томић

Главни судија: Предраг Јањуш

I помоћник: Марко Хрутка

Делегирање 21/22