Судије

Кaдетска лига - делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Лазар Лукић

I помоћник: Иван Крстић

II помоћник: Иван Цветковић

Делегат: Момчило Грковић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик вештачка трава

Главни судија: Иван Стаменковић

II помоћник: Бошко Божовић

Делегат: Бранислав Гашић

I помоћник: Никола Боровић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Никола Радаковић

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Новак Новаковић

Делегат: Радослав Максимовић

Стадион: стадион ФК Раковица

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Александар Станојковић

Делегат: Будимир Давидовић

Главни судија: Милан Стефановић

Стадион: стадион ФК Металац

II помоћник: Милош Милићевић

Делегат: Рајко Катанић

Главни судија: Павле Илић

I помоћник: Никола Ђоровић

Стадион: ФК Раднички вештачка трава

Главни судија: Стефан Ћирић

II помоћник: Слободан Крстић

I помоћник: Милош Митић

Делегат: Миомир Грчић

Стадион: стадион ФК Младост Поцерски Причиновић

Делегат: Дејан Филиповић

I помоћник: Марко Ђуричић

Главни судија: Иван Никитовић

II помоћник: Немања Јовановић-Џајић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Никола Ријавец

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Стадион: стадион ФК Шумадија 1903

Делегат: Лазар Стевановић

Главни судија: Драган Чоловић

I помоћник: Ненад Курчубић

II помоћник: Павле Пипер

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

II помоћник: Ненад Обренић

I помоћник: Милош Рајковић

Главни судија: Милош Васиљевић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Главни судија: Милан Митић

I помоћник: Милош Митић

II помоћник: Никола Антић

Делегат: Томислав Илић

Стадион: Градски стадион Вршац

II помоћник: Бојан Томовић

Главни судија: Предраг Јањуш

I помоћник: Миљан Мишић

Делегат: Синиша Сантрач

Стадион: стадион ФК Бродарац

II помоћник: Ненад Николић

I помоћник: Бранко Галић

Главни судија: Никола Рабреновић

Делегат: Бранислав Гашић

Стадион: градски стадион Земун вештачка трава

Главни судија: Стефан Микавица

Делегат: Слободан Петровић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

II помоћник: Тихомир Шошкић

Главни судија: Павле Томић

Делегат: Будимир Давидовић

I помоћник: Његош Тубић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Милош Роган

Делегат: Зоран Миловановић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Денис Сулејмановић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Делегат: Саша Богићевић

Главни судија: Стефан Јекнић

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Мирослав Кантор

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Дејан Петковић

Главни судија: Иван Јеремић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Никола Обрадовић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Зоран Алимпић

Главни судија: Ненад Минаковић

I помоћник: Светлана Билић

II помоћник: Дарко Савовић

Стадион: стадион ФК Раковица

Делегат: Момчило Грковић

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Горан Богићевић

Стадион: стадион ФК Металац

Делегат: Миланко Милићевић

Главни судија: Драган Чоловић

I помоћник: Милан Пашајлић

II помоћник: Милан Пешовић

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Ивица Стојановић

Делегат: Томислав Илић

II помоћник: Јован Грујић

Стадион: стадион ФК Младост Поцерски Причиновић

Делегат: Дејан Филиповић

Главни судија: Александар Лукић

I помоћник: Марко Ђуричић

II помоћник: Немања Вучићевић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Делегат: Жељко Мохора

Главни судија: Новица Анђеловски

I помоћник: Горан Станојевић

II помоћник: Ненад Радоичић

Стадион: стадион ФК Црвена звезда Павлиш

II помоћник: Горан Станојевић

Главни судија: Новица Анђеловски

I помоћник: Владимир Радосављевић

Делегат: Синиша Сантрач

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Главни судија: Данило Николић

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Дарко Савовић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Главни судија: Милош Живановић (М)

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Његош Тубић

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Главни судија: Далибор Манојловић

I помоћник: Милан Минић

II помоћник: Никола Антић

Делегат: Јован Марјановић

Стадион: стадион ФК Шумадија 1903

Главни судија: Урош Вуковић

I помоћник: Никола Ђоровић

II помоћник: Никола Обрадовић

Делегат: Лазар Стевановић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Милош Ђорђић

I помоћник: Димитрије Власачевић

II помоћник: Јован Јовчић

Делегат: Будимир Давидовић

Стадион: Градски стадион Земун

Делегат: Никола Вучинић

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Бошко Божовић

II помоћник: Андреја Пиљак

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Жељко Мохора

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Милош Караџић

II помоћник: Горан Богићевић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Дејан Петковић

Главни судија: Богдан Џаковић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Драган Перановић

II помоћник: Илија Ловре

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Немања Гајдобрански

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Никола Боровић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: стадион ФК Металац

Делегат: Лазар Стевановић

Главни судија: Станко Остраћанин

I помоћник: Ненад Курчубић

II помоћник: Марко Живковић

Стадион: стадион ФК Цар Константин

I помоћник: Миодраг Здравковић

Главни судија: Милош Милановић

II помоћник: Милош Митић

Делегат: Томислав Илић

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Делегат: Дејан Филиповић

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Марко Ђуричић

II помоћник: Никола Глишић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Никола Милосављевић

Делегат: Бранислав Гашић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Игор Стојилковић

I помоћник: Његош Тубић

II помоћник: Никола Обрадовић

Делегат: Зоран Јовановић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Урош Стојковић

II помоћник: Бојан Бановић

Делегат: Зоран Јовановић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Славко Мишић

Главни судија: Лазар Лукић

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Марко Хрутка

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Мирослав Кантор

II помоћник: Бојан Паштар

Делегат: Саша Богићевић

Стадион: Градски стадион Вршац

Делегат: Синиша Сантрач

Главни судија: Новица Анђеловски

I помоћник: Горан Шаин

II помоћник: Бојан Томовић

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Делегат: Миомир Грчић

Главни судија: Душан Марек

I помоћник: Александар Ђорђевић

II помоћник: Михајло Јовић

Стадион: стадион ФК Шумадија 1903

Главни судија: Петар Пипер

I помоћник: Вања Белић

II помоћник: Андрија Младеновић

Делегат: Лазар Стевановић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Горан Станојевић

II помоћник: Дејан Љешњак

Делегат: Јован Боровић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Милош Роган

I помоћник: Мирољуб Петковић

II помоћник: Новак Новаковић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Ненад Минаковић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Петар Радић

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Немања Крстић

II помоћник: Марко Ракић

Делегат: Александар Симић

Стадион: стадион ФК Металац

Делегат: Миланко Милићевић

I помоћник: Никола Стојановић

Главни судија: Урош Вуковић

II помоћник: Милан Пашајлић

Стадион: Стадион ФК "Цар Константин"

Делегат: Миомир Грчић

Главни судија: Стефан Ћирић

I помоћник: Чедомир Андрејић

II помоћник: Милоје Милићевић

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

I помоћник: Марко Ђуричић

II помоћник: Милорад Јовановић

Главни судија: Никола Радаковић

Делегат: Дејан Филиповић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Делегат: Витомир Симовић

Главни судија: Богдан Џаковић

I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

II помоћник: Ненад Обренић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Бојан Бановић

II помоћник: Мирољуб Петковић

Делегат: Будимир Давидовић

Стадион: Стадион ФК Бежанија

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Бранко Галић

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Иван Цветковић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Небојша Димитријевић

I помоћник: Драган Перановић

II помоћник: Петар Радић

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Душан Панчић

I помоћник: Светлана Билић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Делегат: Зоран Маринковић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Милош Симовић

II помоћник: Мирослав Кантор

Делегат: Милан Бањеглав

Стадион: стадион ФК Цар Константин

I помоћник: Стеван Лазаревић

Главни судија: Митар Кликовац

II помоћник: Александар Ранђеловић

Делегат: Томислав Илић

Стадион: Градски стадион Вршац

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Иван Микалачки

II помоћник: Јован Субић

Делегат: Синиша Сантрач

Стадион: стадион ФК Шумадија 1903

Главни судија: Бојан Николић

I помоћник: Ненад Курчубић

II помоћник: Никола Ђоровић

Делегат: Лазар Стевановић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Никола Радаковић

I помоћник: Милош Караџић

II помоћник: Никола Милосављевић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Ненад Обренић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Делегат: Дејан Петковић

Стадион: стадион ФК Металац

Делегат: Миланко Милићевић

Главни судија: Никола Вујовић

I помоћник: Никола Обрадовић

II помоћник: Никола Кубуровић

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Делегат: Јован Марјановић

Главни судија: Душан Миладиновиц

I помоћник: Урош Стојковић

II помоћник: Стеван Лазаревић

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Делегат: Дејан Филиповић

Главни судија: Мирослав Јокић

I помоћник: Марко Ђуричић

II помоћник: Немања Вучићевић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Делегат: Никола Вучинић

Главни судија: Богдан Џаковић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Срђан Ћирић

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Александра Стојанац

Стадион: Стадион ФК Бежанија

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Јован Јовчић

II помоћник: Лазар Мирковић

Делегат: Славко Мишић

Стадион: стадион ФК Бродарац

I помоћник: Бранко Галић

Главни судија: Милош Васиљевић

II помоћник: Дејан Љешњак

Делегат: Бранислав Гашић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Александар Симић

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Урош Стојковић

II помоћник: Милан Михајловић

Стадион: стадион ФК Раковица

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Милош Караџић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Зоран Алимпић

I помоћник: Драган Перановић

Главни судија: Никола Радаковић

II помоћник: Илија Ловре

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Делегат: Зоран Јовановић

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Ненад Радоичић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Делегат: Милан Бањеглав

Главни судија: Небојша Зељковић

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Милош Симовић

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Делегат: Томислав Илић

Главни судија: Душан Миладиновиц

I помоћник: Милан Минић

II помоћник: Слободан Крстић

Стадион: стадион ФК Црвена звезда Павлиш

Делегат: Синиша Сантрач

Главни судија: Ђорђе Максимовић

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Милан Шутуловић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Зоран Маринковић

Главни судија: Милош Ђорђић

I помоћник: Горан Станојевић

II помоћник: Иван Крстић

Стадион: стадион ФК Металац

Главни судија: Станко Остраћанин

II помоћник: Милан Пешовић

Делегат: Миланко Милићевић

I помоћник: Марко Димитријевић

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Делегат: Јован Марјановић

Главни судија: Милош Милановић

I помоћник: Милоје Милићевић

II помоћник: Милош Милићевић

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Делегат: Дејан Филиповић

Главни судија: Мирослав Милетић

I помоћник: Милорад Јовановић

II помоћник: Немања Вучићевић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Делегат: Зоран Јовановић

Главни судија: Никола Рабреновић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Денис Сулејмановић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Игор Стојилковић

II помоћник: Иван Крстић

I помоћник: Мирољуб Петковић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: градски стадион Земун вештачка трава

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Никола Милосављевић

Делегат: Славко Мишић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Делегат: Рајко Катанић

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Иван Цветковић

Стадион: стадион ФК Шумадија 1903

Делегат: Бобан Илић

Главни судија: Бојан Николић

I помоћник: Ненад Курчубић

II помоћник: Срђан Минић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Саша Богићевић

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Дарко Савовић

II помоћник: Петар Радић

Стадион: стадион ФК Металац

Делегат: Миланко Милићевић

Главни судија: Петар Пипер

I помоћник: Павле Пипер

II помоћник: Милан Пашајлић

Стадион: стадион ФК Раковица

Делегат: Будимир Давидовић

Главни судија: Игор Стојилковић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Милош Рајковић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Главни судија: Данило Николић

I помоћник: Никола Ријавец

II помоћник: Мирослав Кантор

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Слободан Петровић

Главни судија: Јован Шегрт

I помоћник: Милош Мишкељин

II помоћник: Горан Станојевић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Делегат: Рајко Катанић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Горан Божовић

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Делегат: Миомир Грчић

I помоћник: Оливер Петровић

II помоћник: Слободан Крстић

Главни судија: Далибор Манојловић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Мирољуб Петковић

II помоћник: Никола Милосављевић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Главни судија: Далибор Манојловић

I помоћник: Ивица Стојановић

II помоћник: Дејан (Врање) Димитријевић

Делегат: Томислав Илић

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Милан Шутуловић

Делегат: Дејан Филиповић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Делегат: Зоран Јовановић

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Милош Рајковић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Витомир Симовић

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Иван Цветковић

II помоћник: Марко Ракић

Стадион: Стадион ФК Бежанија

Главни судија: Никола Рабреновић

I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

II помоћник: Марко Мајсторовић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Димитрије Власачевић

II помоћник: Дејан Љешњак

Делегат: Славко Мишић

Стадион: стадион ФК Шумадија 1903

Делегат: Лазар Стевановић

Главни судија: Драган Чоловић

I помоћник: Милан Пашајлић

II помоћник: Никола Ђоровић

Стадион: стадион ФК Црвена звезда Павлиш

I помоћник: Иван Микалачки

II помоћник: Бојан Томовић

Главни судија: Предраг Јањуш

Делегат: Синиша Сантрач

Стадион: стадион ФК Раковица

Делегат: Зоран Јовановић

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Светлана Билић

II помоћник: Љубица Чубрило

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Делегат: Јован Марјановић

Главни судија: Стефан Ћирић

I помоћник: Јасмина Зафировић Стијеља

II помоћник: Слободан Крстић

Стадион: стадион ФК Металац

Делегат: Миланко Милићевић

Главни судија: Бојан Николић

I помоћник: Ненад Курчубић

II помоћник: Срђан Минић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Рајко Катанић

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Бошко Божовић

II помоћник: Никола Обрадовић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Данило Николић

I помоћник: Милош Шавија

Делегат: Зоран Алимпић

II помоћник: Марко Грујић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Главни судија: Стефан Јекнић

I помоћник: Бојан Паштар

II помоћник: Мирослав Кантор

Делегат: Милан Бањеглав

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Александра Стојанац

II помоћник: Марко Ракић

Делегат: Момчило Грковић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Будимир Давидовић

Главни судија: Предраг Јањуш

I помоћник: Владимир Радосављевић

II помоћник: Бојан Томовић

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Делегат: Дејан Филиповић

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Милош Симовић

II помоћник: Илија Ловре

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Делегат: Витомир Симовић

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Његош Тубић

II помоћник: Марко Хрутка

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Рајко Катанић

Главни судија: Лазар Лукић

I помоћник: Горан Станојевић

II помоћник: Иван Цветковић

Стадион: градски стадион Земун вештачка трава

Делегат: Славко Мишић

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Делегат: Жељко Мохора

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Дејан Љешњак

Стадион: стадион ФК Шумадија 1903

Главни судија: Павле Илић

I помоћник: Срђан Минић

II помоћник: Марко Живковић

Делегат: Лазар Стевановић

Стадион: стадион ФК Црвена звезда Павлиш

Главни судија: Новица Анђеловски

I помоћник: Горан Бељин

II помоћник: Иван Микалачки

Делегат: Саша Богићевић

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Главни судија: Милош Милановић

I помоћник: Миодраг Здравковић

II помоћник: Милош Митић

Делегат: Томислав Илић

Стадион: градски стадион Земун вештачка трава

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Димитрије Власачевић

II помоћник: Марко Мајсторовић

Делегат: Витомир Симовић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Делегат: Срђан Ћирић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Милош Роган

I помоћник: Никола Глишић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Зоран Широки

I помоћник: Драган Николић

II помоћник: Александар Говедаровић

Делегат: Никола Вучинић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Делегат: Будимир Давидовић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Дејан Љешњак

II помоћник: Његош Тубић

Стадион: стадион ФК Црвена звезда Павлиш

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Илија Ловре

Главни судија: Никола Радаковић

Делегат: Синиша Сантрач

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Главни судија: Александар Живковић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Никола Антић

Делегат: Миомир Грчић

Стадион: стадион ФК Шумадија 1903

Делегат: Лазар Стевановић

Главни судија: Петар Пипер

I помоћник: Ненад Курчубић

II помоћник: Павле Пипер

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Димитрије Власачевић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Делегат: Дејан Филиповић

Главни судија: Александар Лукић

I помоћник: Никола Симић

II помоћник: Немања Вучићевић

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Делегат: Јован Марјановић

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Јасмина Зафировић Стијеља

II помоћник: Данијела Стојановић

Стадион: стадион ФК Металац

I помоћник: Никола Ђоровић

Главни судија: Марина Вишњић

II помоћник: Урош Радовановић

Делегат: Миланко Милићевић

Стадион: стадион ФК Раковица

Делегат: Зоран Јовановић

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Милош Мишкељин

II помоћник: Бојана Шћепановић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Радослав Максимовић

Главни судија: Драган Арсић

I помоћник: Марко Грујић

II помоћник: Љубица Чубрило

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Славко Мишић

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Илија Ловре

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Денис Сулејмановић

II помоћник: Ненад Обренић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Марко Мајсторовић

II помоћник: Лазар Мирковић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: градски стадион Земун вештачка трава

Делегат: Срђан Ћирић

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Стадион: стадион ФК Црвена звезда Павлиш

I помоћник: Иван Микалачки

Главни судија: Никола Бикић

II помоћник: Вања Дрндаревић

Делегат: Синиша Сантрач

Стадион: стадион ФК Шумадија 1903

Главни судија: Марко Срећковић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Никола Марковић

Делегат: Лазар Стевановић

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Главни судија: Душан Миладиновиц

I помоћник: Оливер Петровић

II помоћник: Милош Митић

Делегат: Јован Марјановић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

I помоћник: Димитрије Власачевић

Главни судија: Стефан Микавица

II помоћник: Немања Арнаутовић

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Никола Рабреновић

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Ненад Николић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Милош Живановић (М)

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Ненад Обренић

Делегат: Зоран Јовановић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Делегат: Момчило Грковић

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Новак Новаковић

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Стефан Вучић

II помоћник: Зоран Рапоти

Делегат: Дејан Филиповић

Стадион: Градски стадион Чаир

Главни судија: Митар Кликовац

I помоћник: Оливер Петровић

II помоћник: Стефан Војнић

Стадион: стадион ФК Металац

Делегат: Миланко Милићевић

Главни судија: Урош Вуковић

I помоћник: Марко Јевремовић

II помоћник: Никола Кубуровић

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Душан Вићентијевић

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Марко Ракић

Делегат: Жељко Мохора

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Данило Николић

I помоћник: Светлана Билић

II помоћник: Петар Радић

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Милош Роган

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Делегат: Никола Вучинић

Стадион: стадион ФК Шумадија 1903

Нема података

Стадион: градски стадион Земун вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: Градски стадион Вршац

Нема података

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: градски стадион Земун вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Нема података

Стадион: стадион ФК Металац

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: Градски стадион Вршац

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: стадион ФК Шумадија 1903

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Нема података

Стадион: стадион ФК Металац

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: градски стадион Земун вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Нема података

Стадион: Градски стадион Вршац

Нема података

Стадион: стадион ФК Шумадија 1903

Нема података

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Нема података

Стадион: стадион ФК Металац

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: градски стадион Земун вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Шумадија 1903

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Нема података

Стадион: Градски стадион Вршац

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Нема података

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Шумадија 1903

Нема података

Стадион: градски стадион Земун вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион Вршац

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион ФК Металац

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава

Нема података

Стадион: градски стадион Земун вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Шумадија 1903

Нема података

Стадион: Градски стадион Вршац

Нема података

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Нема података

Стадион: стадион ФК Металац

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података