Судије

Супер лига Србије (ж) 22/23 - делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Марина Живковић

I помоћник: Андреа Милошевић

II помоћник: Марија Ђорђевић

Посматрач: Јелена Морача

Делегат: Жељко Рељић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Александра Стојанац

II помоћник: Бојана Шћепановић

Посматрач: Нона Стефановић-Пажин

Делегат: Ненад Јеринић

Стадион: Стадион у Кањижи

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Мила Мошорински

Посматрач: Сузана Секулић

Делегат: Саша Богићевић

Стадион: стадион ФК ЦЕМЕНТ

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Александра Костић

II помоћник: Маја Милошевић

Посматрач: Биљана Трифуновић

Делегат: Ана Тепшић

Стадион: Стадион ЗФК"Масинац"

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Маријана Рајовић

Посматрач: Ана Минић

Главни судија: Јасмина Мицкоска

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Андреа Милошевић

II помоћник: Марија Јовановић

Посматрач: Сузана Секулић

Делегат: Снежана Радојевић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Александра Стојанац

II помоћник: Марија Ђорђевић

Посматрач: Јелена Морача

Делегат: Мирјана Радовановић

Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"

Главни судија: Марина Живковић

I помоћник: Маја Милошевић

II помоћник: Андреа Мијаиловић

Посматрач: Милица Кикановић

Делегат: Марија Здравковић

Стадион: Стадион крај сомборске капије

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Андреа Милошевић

II помоћник: Марија Јовановић

Посматрач: Јелена Ранков

Делегат: Марија Здравковић

Стадион: Фк Потисје

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Посматрач: Светлана Билић

Делегат: Иван Бошњак

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Јелена Станковић

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Александра Костић

II помоћник: Маја Милошевић

Посматрач: Биљана Трифуновић

Стадион: СПЦ Војводина

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Марија Ђорђевић

II помоћник: Маријана Рајовић

Посматрач: Јелена Морача

Делегат: Саша Богићевић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Снежана Радојевић

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Маријана Рајовић

Посматрач: Милица Кикановић

Стадион:

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Дуња Вукчевић

Посматрач: Јелена Ранков

Делегат: Горан Илић

Стадион: Стадион ЗФК"Масинац"

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Данијела Митровић

II помоћник: Андреа Милошевић

Посматрач: Ана Минић

Делегат: Давид Милић

Стадион:

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Маја Милошевић

II помоћник: Марија Станојковић

Посматрач: Сузана Секулић

Делегат: Љубиша Станојловић

Стадион: Стадион крај сомборске капије

Главни судија: Јована Шијан

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Мирела Малешевић

Посматрач: Светлана Билић

Делегат: Жељко Рељић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Марко Антић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Маријана Рајовић

Посматрач: Марина Драгичевић - Јојкић

Главни судија: Јелена Међедовић

Стадион:

II помоћник: Андреа Милошевић

Посматрач: Јелена Ранков

I помоћник: Маја Милошевић

Главни судија: Милица Миловановић

Делегат: Мирјана Радовановић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Марина Живковић

I помоћник: Александра Стојанац

II помоћник: Ивана Јовановић

Посматрач: Јелена Морача

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Јелена Станковић

Посматрач: Сузана Секулић

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Маја Милошевић

Стадион: Градски стадион Суботица

Делегат: Жељко Рељић

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Александра Стојанац

II помоћник: Александра Костић

Посматрач: Марина Драгичевић - Јојкић

Стадион: Стадион ЗФК"Масинац"

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Андреа Милошевић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Посматрач: Ана Минић

Делегат: Марија Здравковић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Маријана Рајовић

Посматрач: Милица Кикановић

Делегат: Ненад Јеринић

Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"

Делегат: Зоран Митровић

I помоћник: Маја Милошевић

Посматрач: Биљана Трифуновић

Главни судија: Милица Миловановић

II помоћник: Ивана Јовановић

Стадион: Стадион крај сомборске капије

Делегат: Марија Здравковић

Главни судија: Марина Живковић

I помоћник: Андреа Милошевић

Посматрач: Јелена Ранков

II помоћник: Љубица Чубрило

Стадион: Стадион у Кањижи

Делегат: Иван Бошњак

II помоћник: Марија Ђорђевић

Посматрач: Марина Драгичевић - Јојкић

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Александра Стојанац

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

II помоћник: Јована Старчевић

Посматрач: Светлана Билић

Главни судија: Милица Јоксић

I помоћник: Зорица Жујовић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Давид Милић

I помоћник: Маја Милошевић

II помоћник: Андреа Милошевић

Посматрач: Милица Кикановић

Главни судија: Марина Живковић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Делегат: Ана Тепшић

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Дуња Вукчевић

II помоћник: Мила Мошорински

Посматрач: Јелена Ранков

Стадион: Стадион ЖФК Машинац

II помоћник: Андреа Маринковић

Посматрач: Ана Минић

Делегат: Љубиша Станојловић

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Данијела Митровић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Милица Миловановић

Делегат: Предраг Тороман

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Зорица Жујовић

Посматрач: Светлана Билић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Милица Јоксић

I помоћник: Зорица Жујовић

II помоћник: Јована Старчевић

Посматрач: Нона Стефановић-Пажин

Делегат: Јелена Станковић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Дуња Вукчевић

Посматрач: Светлана Билић

Делегат: Саша Богићевић

Стадион: Фк Потисје

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Андреа Милошевић

II помоћник: Мирела Малешевић

Посматрач: Марина Драгичевић - Јојкић

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Стадион:

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Маја Милошевић

II помоћник: Марија Ђорђевић

Посматрач: Сузана Секулић

Делегат: Душан Милић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

II помоћник: Мина Павловић

Посматрач: Јелена Морача

Делегат: Снежана Радојевић

Главни судија: Јелена Цојкић

I помоћник: Андреа Маринковић

Стадион:

Главни судија: Николина Пуртић

I помоћник: Зорица Жујовић

II помоћник: Андреа Мијаиловић

Посматрач: Светлана Билић

Делегат: Ана Тепшић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Делегат: Марија Здравковић

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Марија Ђорђевић

Посматрач: Милица Кикановић

Стадион: Стадион ЗФК"Масинац"

I помоћник: Александра Костић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Посматрач: Нона Стефановић-Пажин

Делегат: Душан Петковић

Главни судија: Марина Живковић

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Делегирање 21/22