Судије

Прва лига Србије (ж) 22/23 - делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион:

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Изабела Ковач

Посматрач: Зорана Пуношевац

Делегат: Љубиша Станојловић

Стадион: стадион ФК Железничар

Делегат: Душан Петковић

Главни судија: Наталија Крстић

I помоћник: Данијела Митровић

II помоћник: Александра Костић

Стадион:

Делегат: Ненад Јеринић

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Ћирковић Андријана

II помоћник: Андреа Маринковић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Николина Пуртић

I помоћник: Зорица Жујовић

II помоћник: Јована Старчевић

Делегат: Предраг Тороман

Стадион: Градски стадион Позаревац

Главни судија: Јована Шијан

I помоћник: Мила Мошорински

II помоћник: Милица Лемајић

Делегат: Горан Илић

Стадион:

Главни судија: Николина Пуртић

I помоћник: Ања Радуловић

II помоћник: Мирела Малешевић

Делегат: Ненад Јеринић

Стадион:

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Дуња Вукчевић

Главни судија: Јована Шијан

Делегат: Жељко Рељић

Стадион: ФК"Борац 1926"- трава

Делегат: Марко Антић

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Хелена Радовановић

II помоћник: Николина Марковић

Посматрач: Зорана Пуношевац

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Јелена Цојкић

I помоћник: Андреа Маринковић

II помоћник: Мина Павловић

Делегат: Зоран Митровић

Стадион:

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Главни судија: Марина Живковић

I помоћник: Александра Стојанац

II помоћник: Зорица Жујовић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Делегат: Жељко Рељић

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Александра Стојанац

II помоћник: Марија Ђорђевић

Посматрач: Нона Стефановић-Пажин

Стадион: Краљ Петар Први

Главни судија: Николина Пуртић

Делегат: Ана Тепшић

I помоћник: Ања Радуловић

II помоћник: Андреа Мијаиловић

Стадион: Стадион ФК "Слога"

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Наталија Крстић

Делегат: Душан Петковић

II помоћник: Мина Павловић

Стадион: стадион ФК Железничар

I помоћник: Ћирковић Андријана

II помоћник: Андреа Маринковић

Главни судија: Јелена Цојкић

Делегат: Душан Милић

Стадион: Стадион ФК Колубара

Главни судија: Милица Јоксић

I помоћник: Јована Старчевић

II помоћник: Зорица Жујовић

Делегат: Предраг Тороман

Стадион:

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Зорица Жујовић

II помоћник: Марија Ђорђевић

Делегат: Зоран Митровић

Стадион: Стадион ФК Колубара

Делегат: Марко Антић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Главни судија: Јасмина Мицкоска

Стадион: Краљ Петар Први

Главни судија: Николина Пуртић

I помоћник: Ања Радуловић

II помоћник: Исидора Петровић

Делегат: Снежана Радојевић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Делегат: Давид Милић

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Александра Костић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Посматрач: Ана Минић

Стадион:

Делегат: Саша Богићевић

II помоћник: Милица Лемајић

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Дуња Вукчевић

Стадион: стадион ФК Железничар

II помоћник: Александра Костић

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Данијела Митровић

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Стадион: Стадион ФК Колубара

Главни судија: Милица Јоксић

I помоћник: Зорица Жујовић

II помоћник: Јована Старчевић

Делегат: Предраг Тороман

Стадион: Стадион ФК "Слога"

I помоћник: Андреа Маринковић

II помоћник: Марија Јовановић

Главни судија: Ивана Чолаковић

Делегат: Душан Милић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Делегат: Љубиша Станојловић

Посматрач: Нона Стефановић-Пажин

Главни судија: Наталија Крстић

I помоћник: Марија (ЛЕ) Ђорђевић

II помоћник: Мина Павловић

Стадион: Градски стадион Чачак

I помоћник: Хелена Радовановић

II помоћник: Николина Марковић

Главни судија: Милица Миловановић

Делегат: Снежана Радојевић

Стадион: Градски стадион

Делегат: Ана Тепшић

Посматрач: Нона Стефановић-Пажин

Главни судија: Николина Пуртић

I помоћник: Ања Радуловић

II помоћник: Исидора Петровић

Стадион: Краљ Петар Први

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Јелена Цојкић

II помоћник: Андреа Маринковић

Делегат: Душан Петковић

Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"

Делегат: Саша Богићевић

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Изабела Ковач

II помоћник: Мила Мошорински

Стадион: Стадион ФК "Омладинац" у Степановићеву

I помоћник: Марија Јовановић

II помоћник: Николина Марковић

Главни судија: Андријана Дамјановић

Делегат: Снежана Радојевић

Стадион: ФК БОРАЦ

Главни судија: Јелена Трнинић

Делегат: Горан Илић

I помоћник: Мирела Малешевић

II помоћник: Дуња Вукчевић

Стадион: Градски стадион Чачак

I помоћник: Љубица Чубрило

Делегат: Мирјана Радовановић

Главни судија: Исидора Петровић

II помоћник: Хелена Радовановић

Стадион: Стадион ФК "Слога"

Главни судија: Јелена Цојкић

I помоћник: Маја Милошевић

II помоћник: Мина Павловић

Делегат: Душан Милић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Делегат: Зоран Митровић

Стадион: стадион ФК Железничар

Главни судија: Марија (ЛЕ) Ђорђевић

I помоћник: Марија Јовановић

II помоћник: Николина Марковић

Делегат: Душан Петковић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Данијела Митровић

II помоћник: Александра Костић

Посматрач: Биљана Трифуновић

Делегат: Ненад Јеринић

Стадион: Градски стадион Позаревац

Главни судија: Јелена Трнинић

I помоћник: Мила Мошорински

II помоћник: Милица Лемајић

Делегат: Жељко Рељић

Стадион: стадион ФК Железничар

Делегат: Мирјана Радовановић

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Александра Стојанац

II помоћник: Ћирковић Андријана

Стадион: Стадион ФК Колубара

Делегат: Марко Антић

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Посматрач: Јелена Морача

Стадион: Краљ Петар Први

Главни судија: Јасмина Мицкоска

Делегат: Љубиша Станојловић

I помоћник: Ања Радуловић

II помоћник: Андреа Мијаиловић

Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"

Главни судија: Марина Живковић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Маја Милошевић

Делегат: Давид Милић

Стадион: Стадион ФК "Слога"

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Данијела Митровић

II помоћник: Марија Јовановић

Делегат: Љубиша Станојловић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Мирела Малешевић

Делегат: Саша Богићевић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Главни судија: Јована Шијан

II помоћник: Милица Лемајић

I помоћник: Мила Мошорински

Делегат: Зоран Митровић

Стадион: Стадион ФК "Омладинац" у Степановићеву

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Хелена Радовановић

II помоћник: Николина Марковић

Делегат: Марко Антић

Стадион: ФК"Борац 1926"-вештачка трава

Главни судија: Мима Станковић

Делегат: Ненад Јеринић

I помоћник: Маја Милошевић

II помоћник: Андреа Милошевић

Посматрач: Биљана Трифуновић

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Делегирање 21/22