Sudije

Prva Futsal liga 23/24 - delegiranje

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: USC Čair

Prvi sudija: Aleksandar Minić

Drugi sudija: Dejan Stajić

Treći sudija: Srđan Anđelković

Posmatrač: Saša Stefanović

Delegat: Miroslav Marjanović

Stadion: Dvorana Vranje

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Nenad Mutavdžić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Treći sudija: Miloš Grujić

Stadion: Sportska sala Pendik

Prvi sudija: Marko Majstorović

Drugi sudija: Radoslav Milenković

Treći sudija: Nemanja Radić

Delegat: Dejan Prodanović

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: USC Voždovac Banjica

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Filip Reljić

Treći sudija: Marko Purić

Delegat: Boris Pravilović

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion:

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Nikola Aleksić

Treći sudija: Stefan Batinica

Delegat: Slavenko Matović

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: hala OŠ Kiril Savić

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Slaviša Jakovljević

Treći sudija: Nemanja Radić

Delegat: Miloš Berisavac

Posmatrač: Aleksandar Jakšić

Stadion: Sportska sala Pendik

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Prvi sudija: Vladan Radulović

Drugi sudija: Đorđe Ninić

Treći sudija: Strahinja Radović

Delegat: Vladan Pelivanović

Stadion: Kristalna sala

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Treći sudija: Filip Reljić

Prvi sudija: Srđan Mihajlović

Delegat: Miloš Lazarević

Posmatrač: Predrag Beljević

Stadion: Sala Jezero

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Predrag Lazarević

Posmatrač: Rajko Katanić

Treći sudija: Marko Majstorović

Delegat: Darko Petronijević

Stadion: SRC Obrenovac

Prvi sudija: Bojan Graovac

Treći sudija: Marko Purić

Delegat: Đorđe Marković

Drugi sudija: Bane Papišta

Posmatrač: Dragutin Božović

Stadion: USC Voždovac Banjica

Treći sudija: Blagoje Mijailović

Delegat: Đorđe Marković

Posmatrač: Rajko Katanić

Drugi sudija: Bane Papišta

Prvi sudija: Bojan Graovac

Stadion: SC Mladost

Prvi sudija: Aleksandar Minić

Drugi sudija: Slaviša Jakovljević

Treći sudija: Srđan Anđelković

Delegat: Radomir Denčić

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: SC Slana Bara

Treći sudija: Andrija Stojković

Delegat: Milovan Marjanović

Posmatrač: Dragutin Božović

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Branko Galić

Stadion: UFK Lagator

Treći sudija: Stefan Batinica

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Srđan Mihajlović

Delegat: Miloš Berisavac

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: USC Čair

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Treći sudija: Marko Martinović

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Drugi sudija: Danijel Ristić

Stadion: Kristalna Dvorana

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Bojan Graovac

Treći sudija: Đorđe Ninić

Delegat: Boris Pravilović

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: Dvorana Vranje

Drugi sudija: Nikola Aleksić

Treći sudija: Danijel Ristić

Delegat: Miroslav Marjanović

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Prvi sudija: Petar Radojčić

Stadion: Sala Jezero

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Stevan Lazarević

Treći sudija: Jovan Filipović

Delegat: Radomir Denčić

Posmatrač: Mile Bekrić

Stadion: Sportska sala Pendik

Prvi sudija: Srđan Mihajlović

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Delegat: Darko Petronijević

Posmatrač: Aleksandar Jakšić

Treći sudija: Milan Jeremić

Stadion: hala OŠ Kiril Savić

Prvi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Bojan Manigoda

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Drugi sudija: Miloš Grujić

Stadion: SRC Obrenovac

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Srđan Anđelković

Delegat: Milenko Marić

Posmatrač: Božidar Ninčić

Stadion: SC Slana Bara

Prvi sudija: Vladan Radulović

Drugi sudija: Ivan Biorac

Delegat: Đorđe Marković

Posmatrač: Predrag Beljević

Treći sudija: Jasmina Mickoska

Stadion: USC Banjica

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Srđan Mihajlović

Treći sudija: Radoslav Milenković

Delegat: Mihajlo Nadaždin

Posmatrač: Mile Bekrić

Stadion: UFK Lagator

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Branko Galić

Treći sudija: Milan Jeremić

Delegat: Darko Petronijević

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: USC Čair

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Predrag Lazarević

Treći sudija: Strahinja Radović

Delegat: Milovan Marjanović

Posmatrač: Saša Stefanović

Stadion: UFK Lagator

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Treći sudija: Marko Martinović

Delegat: Miloš Berisavac

Posmatrač: Rajko Katanić

Prvi sudija: Marko Majstorović

Stadion: Kristalna sala

Prvi sudija: Vladan Radulović

Drugi sudija: Đorđe Ninić

Treći sudija: Branko Galić

Delegat: Milovan Čičić

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: Sp.sala Vranje

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Srđan Mihajlović

Delegat: Boris Pravilović

Posmatrač: Sreten Vasić

Treći sudija: Dalibor Zlatković

Stadion: hala OŠ Kiril Savić

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Treći sudija: Mitar Nedeljković

Drugi sudija: Dejan Stajić

Delegat: Vladan Pelivanović

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: Sportska sala Pendik

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Nikola Aleksić

Treći sudija: Bojan Manigoda

Delegat: Slavenko Matović

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: SRC Obrenovac

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Stefan Batinica

Delegat: Miloš Lazarević

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: USC Banjica

Prvi sudija: Bratislav Jović

Treći sudija: Slaviša Jakovljević

Delegat: Milovan Marjanović

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Drugi sudija: Dejan Stajić

Stadion: SPC Vojvodina

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Srđan Mihajlović

Delegat: Đorđe Marković

Treći sudija: Marko Purić

Posmatrač: Dragutin Božović

Stadion: USC Čair

Drugi sudija: Branko Galić

Treći sudija: Nemanja Radić

Delegat: Miroslav Marjanović

Prvi sudija: Marko Majstorović

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: Sala Jezero

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Jovan Filipović

Delegat: Milenko Marić

Posmatrač: Aleksandar Jakšić

Stadion: Dvorana Vranje

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Stefan Batinica

Treći sudija: Andrija Stojković

Delegat: Nenad Mutavdžić

Posmatrač: Saša Stefanović

Stadion: OŠ.Mike Antić

Prvi sudija: Srđan Mihajlović

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: UFK Lagator

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Stevan Lazarević

Treći sudija: Bane Papišta

Delegat: Darko Stojiljković

Posmatrač: Božidar Ninčić

Stadion: Sala Pendik

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Slaviša Jakovljević

Treći sudija: Mitar Nedeljković

Delegat: Darko Petronijević

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: Kristalna sala

Prvi sudija: Aleksandar Minić

Drugi sudija: Srđan Anđelković

Treći sudija: Filip Reljić

Delegat: Milovan Marjanović

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: Sala Jezero

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Filip Reljić

Treći sudija: Strahinja Radović

Delegat: Igor Spasojević

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: SPC Vojvodina

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Vladimir Tošić

Delegat: Milovan Čičić

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: Sala OŠ. Kirilo Savić

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Đorđe Ninić

Treći sudija: Nemanja Radić

Delegat: Dejan Prodanović

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: USC Voždovac Banjica

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Marko Martinović

Posmatrač: Predrag Beljević

Treći sudija: Milan Jeremić

Delegat: Miloš Petković

Stadion: SRC Obrenovac

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Andrija Stojković

Delegat: Boris Pravilović

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: Sala OŠ. Kirilo Savić

Prvi sudija: Vladan Radulović

Drugi sudija: Predrag Lazarević

Treći sudija: Đorđe Ninić

Posmatrač: Aleksandar Jakšić

Delegat: Milenko Marić

Stadion: SPC Vojvodina

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Marko Majstorović

Treći sudija: Filip Reljić

Delegat: Mikica Stojiljković

Posmatrač: Mile Bekrić

Stadion: SRC Obrenovac

Prvi sudija: Bojan Burojević

Drugi sudija: Bojan Manigoda

Delegat: Darko Petronijević

Treći sudija: Dalibor Stanković

Posmatrač: Božidar Ninčić

Stadion: Kristalna sala

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Dejan Stajić

Delegat: Slavenko Matović

Posmatrač: Dragutin Božović

Treći sudija: Ivan Biorac

Stadion: Sala Jezero

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Srđan Mihajlović

Treći sudija: Jovan Filipović

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: Sala Vranje

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Bojan Graovac

Treći sudija: Nemanja Kostić

Delegat: Mikica Stojiljković

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: SPC Vojvodina

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Branko Galić

Treći sudija: Vladimir Tošić

Delegat: Miloš Petković

Posmatrač: Predrag Beljević

Stadion: USC Voždovac Banjica

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Slaviša Jakovljević

Treći sudija: Milan Jeremić

Delegat: Vladan Miladinović

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: UFK Lagator

Prvi sudija: Marko Majstorović

Drugi sudija: Radoslav Milenković

Treći sudija: Marko Martinović

Delegat: Robert Petrović

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: Sala OŠ Mike Antić

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Srđan Anđelković

Delegat: Milovan Marjanović

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka