Судије

Прва Футсал лига 23/24 - делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: УСЦ Чаир

Први судија: Александар Минић

Други судија: Дејан Стајић

Трећи судија: Срђан Анђелковић

Посматрач: Саша Стефановић

Делегат: Мирослав Марјановић

Стадион: УСЦ Вождовац Бањица

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Филип Рељић

Трећи судија: Марко Пурић

Делегат: Борис Правиловић

Посматрач: Жељко Станков

Стадион:

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Никола Алексић

Трећи судија: Стефан Батиница

Делегат: Славенко Матовић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: Спортска сала Пендик

Први судија: Марко Мајсторовић

Други судија: Радослав Миленковић

Трећи судија: Немања Радић

Делегат: Дејан Продановић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: Дворана Врање

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Александар Ранђеловић

Делегат: Ненад Мутавџић

Посматрач: Александар Комадинић

Трећи судија: Милош Грујић

Стадион: СРЦ Обреновац

Први судија: Бојан Граовац

Трећи судија: Марко Пурић

Делегат: Ђорђе Марковић

Други судија: Бане Папишта

Посматрач: Драгутин Божовић

Стадион: Кристална сала

Други судија: Благоје Мијаиловић

Трећи судија: Филип Рељић

Први судија: Срђан Михајловић

Делегат: Милош Лазаревић

Посматрач: Предраг Бељевић

Стадион: Спортска сала Пендик

Посматрач: Драган Милосављевић

Први судија: Владан Радуловић

Други судија: Ђорђе Нинић

Трећи судија: Страхиња Радовић

Делегат: Владан Пеливановић

Стадион: Сала Језеро

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Предраг Лазаревић

Посматрач: Рајко Катанић

Трећи судија: Марко Мајсторовић

Делегат: Дарко Петронијевић

Стадион: хала ОШ Кирил Савић

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Славиша Јаковљевић

Трећи судија: Немања Радић

Делегат: Милош Берисавац

Посматрач: Александар Јакшић

Стадион: УФК Лагатор

Трећи судија: Стефан Батиница

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Срђан Михајловић

Делегат: Милош Берисавац

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: СЦ Младост

Први судија: Александар Минић

Други судија: Славиша Јаковљевић

Трећи судија: Срђан Анђелковић

Делегат: Радомир Денчић

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: УСЦ Чаир

Први судија: Никола Рабреновић

Трећи судија: Марко Мартиновић

Делегат: Жељко Сокић

Посматрач: Александар Комадинић

Други судија: Данијел Ристић

Стадион: УСЦ Вождовац Бањица

Трећи судија: Благоје Мијаиловић

Делегат: Ђорђе Марковић

Посматрач: Рајко Катанић

Други судија: Бане Папишта

Први судија: Бојан Граовац

Стадион: СЦ Слана Бара

Трећи судија: Андрија Стојковић

Делегат: Милован Марјановић

Посматрач: Драгутин Божовић

Први судија: Никола Алексић

Други судија: Бранко Галић

Стадион: Кристална Дворана

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Бојан Граовац

Трећи судија: Ђорђе Нинић

Делегат: Борис Правиловић

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: хала ОШ Кирил Савић

Први судија: Александар Минић

Трећи судија: Бојан Манигода

Делегат: Жељко Сокић

Посматрач: Драган Милосављевић

Други судија: Милош Грујић

Стадион: Спортска сала Пендик

Први судија: Срђан Михајловић

Други судија: Благоје Мијаиловић

Делегат: Дарко Петронијевић

Посматрач: Александар Јакшић

Трећи судија: Милан Јеремић

Стадион: Сала Језеро

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Стеван Лазаревић

Трећи судија: Јован Филиповић

Делегат: Радомир Денчић

Посматрач: Миле Бекрић

Стадион: Дворана Врање

Други судија: Никола Алексић

Трећи судија: Данијел Ристић

Делегат: Мирослав Марјановић

Посматрач: Александар Комадинић

Први судија: Петар Радојчић

Стадион: СРЦ Обреновац

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Александар Минић

Трећи судија: Срђан Анђелковић

Делегат: Миленко Марић

Посматрач: Божидар Нинчић

Стадион: УСЦ Бањица

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Срђан Михајловић

Трећи судија: Радослав Миленковић

Делегат: Михајло Надаждин

Посматрач: Миле Бекрић

Стадион: УСЦ Чаир

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Предраг Лазаревић

Трећи судија: Страхиња Радовић

Делегат: Милован Марјановић

Посматрач: Саша Стефановић

Стадион: УФК Лагатор

Први судија: Никола Алексић

Други судија: Бранко Галић

Трећи судија: Милан Јеремић

Делегат: Дарко Петронијевић

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: СЦ Слана Бара

Први судија: Владан Радуловић

Други судија: Иван Биорац

Делегат: Ђорђе Марковић

Посматрач: Предраг Бељевић

Трећи судија: Јасмина Мицкоска

Стадион: хала ОШ Кирил Савић

Први судија: Оливер Николић

Трећи судија: Митар Недељковић

Други судија: Дејан Стајић

Делегат: Владан Пеливановић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: Кристална сала

Први судија: Владан Радуловић

Други судија: Ђорђе Нинић

Трећи судија: Бранко Галић

Делегат: Милован Чичић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: УФК Лагатор

Други судија: Благоје Мијаиловић

Трећи судија: Марко Мартиновић

Делегат: Милош Берисавац

Посматрач: Рајко Катанић

Први судија: Марко Мајсторовић

Стадион: Спортска сала Пендик

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Никола Алексић

Трећи судија: Бојан Манигода

Делегат: Славенко Матовић

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: Сп.сала Врање

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Срђан Михајловић

Делегат: Борис Правиловић

Посматрач: Сретен Васић

Трећи судија: Далибор Златковић

Стадион: СПЦ Војводина

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Срђан Михајловић

Делегат: Ђорђе Марковић

Трећи судија: Марко Пурић

Посматрач: Драгутин Божовић

Стадион: Сала Језеро

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Бане Папишта

Трећи судија: Јован Филиповић

Делегат: Миленко Марић

Посматрач: Александар Јакшић

Стадион: СРЦ Обреновац

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Владан Радуловић

Трећи судија: Стефан Батиница

Делегат: Милош Лазаревић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: УСЦ Чаир

Други судија: Бранко Галић

Трећи судија: Немања Радић

Делегат: Мирослав Марјановић

Први судија: Марко Мајсторовић

Посматрач: Владимир Франета

Стадион: УСЦ Бањица

Први судија: Братислав Јовић

Трећи судија: Славиша Јаковљевић

Делегат: Милован Марјановић

Посматрач: Зоран Богданов

Други судија: Дејан Стајић

Стадион: Сала Пендик

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Славиша Јаковљевић

Трећи судија: Митар Недељковић

Делегат: Дарко Петронијевић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: Кристална сала

Први судија: Александар Минић

Други судија: Срђан Анђелковић

Трећи судија: Филип Рељић

Делегат: Милован Марјановић

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: ОШ.Мике Антић

Први судија: Срђан Михајловић

Други судија: Благоје Мијаиловић

Трећи судија: Александар Ранђеловић

Делегат: Жељко Сокић

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион: УФК Лагатор

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Стеван Лазаревић

Трећи судија: Бане Папишта

Делегат: Дарко Стојиљковић

Посматрач: Божидар Нинчић

Стадион: Дворана Врање

Први судија: Никола Алексић

Други судија: Стефан Батиница

Трећи судија: Андрија Стојковић

Делегат: Ненад Мутавџић

Посматрач: Саша Стефановић

Стадион: Сала ОШ. Кирило Савић

Први судија: Никола Алексић

Други судија: Ђорђе Нинић

Трећи судија: Немања Радић

Делегат: Дејан Продановић

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: СРЦ Обреновац

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Александар Минић

Трећи судија: Андрија Стојковић

Делегат: Борис Правиловић

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: СПЦ Војводина

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Бане Папишта

Трећи судија: Владимир Тошић

Делегат: Милован Чичић

Посматрач: Жељко Станков

Стадион: Сала Језеро

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Филип Рељић

Трећи судија: Страхиња Радовић

Делегат: Игор Спасојевић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: УСЦ Вождовац Бањица

Први судија: Далибор Станковић

Други судија: Марко Мартиновић

Посматрач: Предраг Бељевић

Трећи судија: Милан Јеремић

Делегат: Милош Петковић

Стадион: Сала Језеро

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Срђан Михајловић

Трећи судија: Јован Филиповић

Посматрач: Александар Комадинић

Делегат: Милош Берисавац

Стадион: Кристална сала

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Дејан Стајић

Делегат: Славенко Матовић

Посматрач: Драгутин Божовић

Трећи судија: Иван Биорац

Стадион: СРЦ Обреновац

Први судија: Бојан Буројевић

Други судија: Бојан Манигода

Делегат: Дарко Петронијевић

Трећи судија: Далибор Станковић

Посматрач: Божидар Нинчић

Стадион: СПЦ Војводина

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Марко Мајсторовић

Трећи судија: Филип Рељић

Делегат: Микица Стојиљковић

Посматрач: Миле Бекрић

Стадион: Сала ОШ. Кирило Савић

Први судија: Владан Радуловић

Други судија: Предраг Лазаревић

Трећи судија: Ђорђе Нинић

Посматрач: Александар Јакшић

Делегат: Миленко Марић

Стадион: Сала ОШ Мике Антић

Први судија: Никола Алексић

Други судија: Александар Минић

Трећи судија: Срђан Анђелковић

Делегат: Милован Марјановић

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: УФК Лагатор

Први судија: Марко Мајсторовић

Други судија: Радослав Миленковић

Трећи судија: Марко Мартиновић

Делегат: Роберт Петровић

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: УСЦ Вождовац Бањица

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Славиша Јаковљевић

Трећи судија: Милан Јеремић

Делегат: Владан Миладиновић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: СПЦ Војводина

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Бранко Галић

Трећи судија: Владимир Тошић

Делегат: Милош Петковић

Посматрач: Предраг Бељевић

Стадион: Сала Врање

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Бојан Граовац

Трећи судија: Немања Костић

Делегат: Микица Стојиљковић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: Спортска сала Пендик

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Срђан Михајловић

Трећи судија: Јован Филиповић

Делегат: Дарко Петронијевић

Посматрач: Александар Јакшић

Стадион: хала ОШ Кирил Савић

Први судија: Никола Алексић

Други судија: Бранко Галић

Трећи судија: Митар Недељковић

Делегат: Дејан Продановић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: Кристална Дворана

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Предраг Лазаревић

Трећи судија: Благоје Мијаиловић

Делегат: Милован Чичић

Посматрач: Драгутин Божовић

Стадион: СРЦ Обреновац

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Славиша Јаковљевић

Трећи судија: Страхиња Радовић

Делегат: Милош Лазаревић

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: Сала Језеро

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Бане Папишта

Трећи судија: Бранислав Љубинковић

Делегат: Милован Марјановић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Делегирање 22/23

Делегирање 21/22