Sudije

Prva Futsal liga - delegiranje 21/22 PLAY OFF

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Slavenko Matović

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Posmatrač: Đorđe Bilić

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Dejan Stajić

Treći sudija: Predrag Lazarević

Delegat: Dragutin Božović

Stadion: Sportska sala Pendik

Treći sudija: Nemanja Radić

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Delegat: Mikica Stojiljković

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Danijel Ristić

Treći sudija: Branko Galić

Delegat: Marjan Đorđević

Posmatrač: Mile Bekrić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Delegat: Bojan Nikolić

Posmatrač: Željko Stankov

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Milić

Treći sudija: Bojan Burojević

Stadion: UFK Lagator

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Milić

Treći sudija: Nemanja Radić

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Treći sudija: Željko Stoilkov

Delegat: Bratislav Denić

Posmatrač: Božidar Ninčić

Prvi sudija: Dejan Stajić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Stadion: UFK Lagator

Drugi sudija: Bojan Milić

Posmatrač: Zoran Antonić

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Treći sudija: Srđan Mihajlović

Delegat: Nenad Mitić

Stadion: Dvorana Vranje

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Danijel Ristić

Delegat: Bratislav Denić

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Posmatrač: Dragan Radovanović

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Treći sudija: Branko Galić

Delegat: Dragutin Božović

Stadion: Dvorana Vranje

Posmatrač: Sreten Vasić

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Bojan Graovac

Treći sudija: Stevan Lazarević

Delegat: Vladan Miladinović

Stadion: UFK Lagator

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Marko Majstorović

Treći sudija: Radoslav Milenković

Delegat: Miloš Berisavac

Posmatrač: Radenko Bošković

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Nikola Rabrenović

Posmatrač: Sreten Vasić

Prvi sudija: Petar Radojčić

Delegat: Robert Petrović

Stadion: UFK Lagator

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Dejan Stajić

Treći sudija: Dušan Arsović

Posmatrač: Rajko Katanić

Delegat: Saša Stefanović