Sudije

Kup Srbije za žene 21/22 - delegiranje

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: Gradski stadion Pirot

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Milena Ristić

II pomoćnik: Ćirković Andrijana

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Delegat: Ana Tepšić

Stadion: stadion FK CEMENT

Glavni sudija: Nikolina Purtić

I pomoćnik: Dragana Tadić

II pomoćnik: Ljubica Čubrilo

Delegat: Ana Tepšić

Stadion: FC FSB

Delegat: Zoran Mitrović

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Nenad Jerinić

Glavni sudija: Jovana Šijan

I pomoćnik: Dunja Vukčević

II pomoćnik: Andrea Mijailović

Stadion: Igralište "Dragoje Radovanović" Novo Selo

Glavni sudija: Milica Joksić

I pomoćnik: Anđela Sretenović

II pomoćnik: Jovana Starčević

Delegat: Dragoljub Obradović

Stadion: Gradski stadion

Delegat: Slavko Kostadinović

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

I pomoćnik: Milica Milovanović

II pomoćnik: Mina Pavlović

Stadion: Kralj Petar Prvi

Delegat: Mirjana Radovanović

II pomoćnik: Jovana Starčević

Glavni sudija: Anđela Sretenović

I pomoćnik: Marijana Rajović

Stadion: Sportski centar FSB"ADA CIGANLIJA"

Glavni sudija: Jelena Cojkić

I pomoćnik: Maja Milošević

II pomoćnik: Andrea Marinković

Delegat: Novica Živković

Stadion: Stadion u Kanjiži

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Danijela Mitrović

Delegat: Radivoj Muškinja

II pomoćnik: Aleksandra Kostić

Stadion: stadion FK CEMENT

Glavni sudija: Katarina Petrović

Delegat: Goran Ilić

I pomoćnik: Ljubica Čubrilo

II pomoćnik: Zorica Žujović

Stadion:

Glavni sudija: Dragana Tadić

I pomoćnik: Mirela Malešević

II pomoćnik: Andrea Mijailović

Delegat: Dragan Isailović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Delegat: Slavko Kostadinović

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Andrea Milošević

II pomoćnik: Maja Milošević

Posmatrač: Biljana Trifunović

Stadion: FC FSB

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Zorica Žujović

Posmatrač: Suzana Sekulić

Delegat: Mirjana Radovanović

Stadion: TSC Arena

Delegat: Nenad Jerinić

Četvrti sudija: Mima Stanković

Glavni sudija: Marina Živković

I pomoćnik: Aleksandra Kostić

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Posmatrač: Zoran Ćupić