Стадион: СЦ Раковица
Други судија: Марко Мартиновић
Трећи судија: Стефан Батиница
Посматрач: Миле Бекрић
Делегат: Миленко Марић
Први судија: Далибор Станковић
Стадион: Чика Душко Јовановић
Делегат: Ненад Мутавџић
Први судија: Бојан Милић
Други судија: Жељко Стоилков
Трећи судија: Славиша Јаковљевић
Посматрач: Александар Комадинић
Стадион: УСЦ Бањица
Делегат: Борис Правиловић
Први судија: Марко Мајсторовић
Други судија: Радослав Миленковић
Трећи судија: Срђан Михајловић
Посматрач: Зоран Антонић
Стадион: УСЦ Чаир
Делегат: Небојша Ристић
Први судија: Дејан Стајић
Други судија: Данијел Ристић
Трећи судија: Александар Ранђеловић
Посматрач: Александар Вељовић
Стадион: СЦ Пожаревац
Делегат: Мирослав Цимеша
Први судија: Владимир Тошић
Други судија: Предраг Вујић
Трећи судија: Милош Живановић
Посматрач: Жељко Станков
Стадион: Кристална сала
Делегат: Ненад Митић
Први судија: Никола Алексић
Други судија: Иван Биорац
Трећи судија: Марјан Сарка
Посматрач: Божидар Нинчић
Стадион: СЦ Шивара
Први судија: Немања Костић
Други судија: Далибор Златковић
Трећи судија: Данијел Ристић
Делегат: Мирослав Марјановић
Посматрач: Владимир Франета
Стадион: СЦ Пожаревац
Трећи судија: Стефан Батиница
Први судија: Бојан Граовац
Други судија: Бане Папишта
Делегат: Драгутин Божовић
Посматрач: Зоран Богданов
Стадион: СРЦ Дубочица
Трећи судија: Стефан Филиповић
Делегат: Микица Стојиљковић
Посматрач: Саша Стефановић
Други судија: Иван Биорац
Први судија: Никола Алексић
Стадион: Хала спортова Суботица
Други судија: Срђан Михајловић
Делегат: Славенко Матовић
Посматрач: Миле Бекрић
Први судија: Никола Рабреновић
Трећи судија: Марко Пурић
Стадион: ОШ.Вук Караџић
Први судија: Марјан Сарка
Други судија: Благоје Мијаиловић
Трећи судија: Марко Мајсторовић
Делегат: Милош Лазаревић
Посматрач: Божидар Нинчић
Стадион: дворана Смедерево
Други судија: Немања Радић
Трећи судија: Страхиња Радовић
Посматрач: Жељко Станков
Први судија: Бојан Буројевић
Делегат: Дарко Петронијевић
Стадион: УСЦ Бањица
Први судија: Дејан Стајић
Други судија: Данијел Ристић
Делегат: Ђорђе Марковић
Посматрач: Драган Милосављевић
Трећи судија: Милан Јеремић
Стадион: Кристална Дворана
Први судија: Владан Радуловић
Други судија: Ђорђе Нинић
Трећи судија: Марко Пурић
Делегат: Милош Петковић
Посматрач: Зоран Антонић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Марко Мајсторовић
Други судија: Радослав Миленковић
Трећи судија: Бранко Галић
Делегат: Михајло Надаждин
Посматрач: Ђорђе Билић
Стадион: Чика Душко Јовановић
Први судија: Далибор Станковић
Други судија: Марко Мартиновић
Трећи судија: Стеван Лазаревић
Делегат: Мухамед Бихорац
Посматрач: Сретен Васић
Стадион: УСЦ Чаир
Посматрач: Александар Вељовић
Први судија: Братислав Јовић
Други судија: Иван Станковић
Трећи судија: Милош Грујић
Делегат: Братислав Денић
Стадион: УСЦ Чаир
Посматрач: Александар Комадинић
Први судија: Бојан Милић
Други судија: Славиша Јаковљевић
Трећи судија: Александар Ранђеловић
Делегат: Дејан Продановић
Стадион: СЦ Пожаревац
Посматрач: Сретен Васић
Први судија: Братислав Јовић
Други судија: Бојан Милић
Трећи судија: Стеван Лазаревић
Делегат: Милош Берисавац
Стадион: СРЦ Дубочица
Трећи судија: Стефан Филиповић
Први судија: Марко Мајсторовић
Други судија: Радослав Миленковић
Делегат: Небојша Ристић
Посматрач: Владимир Франета
Стадион: УСЦ Чаир
Први судија: Александар Минић
Други судија: Жељко Стоилков
Делегат: Жељко Сокић
Посматрач: Саша Стефановић
Трећи судија: Немања Костић
Стадион: Хала спортова Суботица
Први судија: Владимир Тошић
Други судија: Предраг Вујић
Трећи судија: Филип Рељић
Делегат: Роберт Петровић
Посматрач: Жељко Станков
Стадион: дворана Смедерево
Први судија: Владан Радуловић
Други судија: Ђорђе Нинић
Делегат: Мирослав Цимеша
Посматрач: Александар Јакшић
Трећи судија: Страхиња Радовић
Стадион: ОШ.Вук Караџић
Први судија: Бојан Буројевић
Други судија: Бојан Манигода
Трећи судија: Митар Недељковић
Делегат: Славенко Матовић
Посматрач: Александар Комадинић
Стадион: Кристална сала
Први судија: Небојша Панић
Делегат: Ненад Митић
Трећи судија: Далибор Станковић
Посматрач: Миле Бекрић
Други судија: Предраг Лазаревић
Стадион: УСЦ Чаир
Први судија: Дејан Стајић
Други судија: Далибор Златковић
Делегат: Микица Стојиљковић
Посматрач: Саша Стефановић
Трећи судија: Оливер Николић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Владимир Тошић
Други судија: Филип Рељић
Посматрач: Зоран Антонић
Делегат: Борис Правиловић
Трећи судија: Марко Пурић
Стадион: СЦ Шивара
Први судија: Александар Минић
Други судија: Данијел Ристић
Делегат: Владан Миладиновић
Посматрач: Александар Вељовић
Трећи судија: Немања Костић
Стадион: Чика Душко Јовановић
Делегат: Дејан Продановић
Посматрач: Драган Милосављевић
Први судија: Милош Грујић
Други судија: Александар Ранђеловић
Трећи судија: Иван Станковић
Стадион: УСЦ Бањица
Трећи судија: Марко Савић
Делегат: Милован Марјановић
Посматрач: Драган Радисавчевић
Први судија: Бојан Милић
Други судија: Славиша Јаковљевић
Стадион: СЦ Пожаревац
Први судија: Марјан Сарка
Други судија: Благоје Мијаиловић
Трећи судија: Страхиња Радовић
Делегат: Ђорђе Марковић
Посматрач: Александар Јакшић
Стадион: ОШ.Вук Караџић
Други судија: Бане Папишта
Трећи судија: Немања Радић
Делегат: Мухамед Бихорац
Посматрач: Жељко Станков
Први судија: Бојан Граовац
Стадион: Кристална сала
Први судија: Марко Мајсторовић
Други судија: Радослав Миленковић
Трећи судија: Милош Живановић
Делегат: Мирослав Цимеша
Посматрач: Божидар Нинчић
Стадион: УСЦ Чаир
Први судија: Далибор Станковић
Други судија: Марко Мартиновић
Трећи судија: Братислав Јовић
Делегат: Братислав Денић
Посматрач: Александар Комадинић
Стадион: Хала Спортова Суботица
Други судија: Ђорђе Нинић
Трећи судија: Предраг Вујић
Делегат: Милош Петковић
Посматрач: Зоран Богданов
Први судија: Владан Радуловић
Стадион: СРЦ Дубочица
Први судија: Оливер Николић
Други судија: Иван Станковић
Трећи судија: Стефан Филиповић
Делегат: Мирослав Марјановић
Посматрач: Сретен Васић
Стадион: СЦ Шивара
Други судија: Ђорђе Нинић
Трећи судија: Милош Грујић
Делегат: Микица Стојиљковић
Посматрач: Сретен Васић
Први судија: Владан Радуловић
Стадион: УСЦ Бањица
Први судија: Марко Мајсторовић
Други судија: Радослав Миленковић
Трећи судија: Милош Живановић
Делегат: Милош Лазаревић
Посматрач: Божидар Нинчић
Стадион: Чика Душко Јовановић
Делегат: Небојша Ристић
Посматрач: Саша Стефановић
Трећи судија: Далибор Златковић
Први судија: Данијел Ристић
Други судија: Немања Костић
Стадион: УСЦ Чаир
Први судија: Никола Алексић
Делегат: Славенко Матовић
Други судија: Бранко Галић
Трећи судија: Александар Ранђеловић
Посматрач: Владимир Франета
Стадион: Кристална сала
Први судија: Бојан Буројевић
Други судија: Митар Недељковић
Трећи судија: Иван Биорац
Делегат: Борис Правиловић
Посматрач: Ђорђе Билић
Стадион: дворана Смедерево
Први судија: Оливер Николић
Други судија: Стеван Лазаревић
Трећи судија: Жељко Стоилков
Делегат: Ненад Мутавџић
Посматрач: Зоран Богданов
Стадион: СРЦ Дубочица
Први судија: Иван Станковић
Други судија: Жељко Стоилков
Трећи судија: Стефан Филиповић
Посматрач: Александар Комадинић
Делегат: Братислав Денић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Владан Радуловић
Други судија: Ђорђе Нинић
Трећи судија: Предраг Лазаревић
Делегат: Милош Петковић
Посматрач: Александар Јакшић
Стадион: УСЦ Чаир
Посматрач: Александар Вељовић
Делегат: Мирослав Марјановић
Први судија: Никола Алексић
Други судија: Бранко Галић
Трећи судија: Иван Биорац
Стадион: Кристална сала
Први судија: Радослав Миленковић
Трећи судија: Благоје Мијаиловић
Делегат: Драгутин Божовић
Посматрач: Миле Бекрић
Други судија: Милош Живановић
Стадион: дворана Смедерево
Први судија: Далибор Станковић
Други судија: Марко Мартиновић
Трећи судија: Страхиња Радовић
Делегат: Дејан Продановић
Посматрач: Драган Милосављевић
Стадион: СЦ Пожаревац
Први судија: Петар Радојчић
Други судија: Стефан Батиница
Трећи судија: Марко Мајсторовић
Делегат: Предраг Бељевић
Посматрач: Драган Радисавчевић
Стадион: Хала спортова Суботица
Први судија: Владимир Тошић
Други судија: Филип Рељић
Трећи судија: Марко Пурић
Делегат: Предраг Бељевић
Посматрач: Миле Бекрић
Стадион: СЦ Шивара
Први судија: Никола Рабреновић
Други судија: Предраг Лазаревић
Делегат: Владан Миладиновић
Посматрач: Александар Комадинић
Трећи судија: Александар Ранђеловић
Стадион: Чика Душко Јовановић
Први судија: Бојан Буројевић
Други судија: Немања Радић
Трећи судија: Бојан Манигода
Делегат: Небојша Ристић
Посматрач: Владимир Франета
Стадион: УСЦ Чаир
Први судија: Бојан Милић
Други судија: Славиша Јаковљевић
Трећи судија: Милош Грујић
Делегат: Жељко Сокић
Посматрач: Саша Стефановић
Стадион: дворана Смедерево
Први судија: Марјан Сарка
Други судија: Благоје Мијаиловић
Трећи судија: Стефан Батиница
Делегат: Славенко Матовић
Посматрач: Сретен Васић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Александар Минић
Други судија: Жељко Стоилков
Трећи судија: Марко Савић
Делегат: Милован Марјановић
Посматрач: Ђорђе Билић
Стадион: УСЦ Чаир
Први судија: Александар Минић
Други судија: Дејан Стајић
Трећи судија: Стефан Филиповић
Делегат: Мирослав Марјановић
Посматрач: Владимир Франета
Стадион: Кристална сала
Трећи судија: Предраг Вујић
Делегат: Милован Марјановић
Посматрач: Зоран Антонић
Први судија: Никола Рабреновић
Други судија: Бојан Граовац
Стадион: СРЦ Дубочица
Први судија: Бојан Буројевић
Други судија: Страхиња Радовић
Трећи судија: Немања Костић
Делегат: Небојша Ристић
Посматрач: Александар Вељовић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Далибор Станковић
Други судија: Марко Мартиновић
Трећи судија: Милан Јеремић
Делегат: Ненад Митић
Посматрач: Зоран Богданов
Стадион: Спортска хала Чика Душко Јовановић
Посматрач: Сретен Васић
Први судија: Иван Станковић
Други судија: Александар Ранђеловић
Трећи судија: Милош Грујић
Делегат: Мухамед Бихорац
Стадион: СЦ Пожаревац
Други судија: Ђорђе Нинић
Трећи судија: Милош Живановић
Делегат: Мирослав Цимеша
Посматрач: Жељко Станков
Први судија: Иван Биорац
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Срђан Михајловић
Други судија: Бојан Манигода
Трећи судија: Митар Недељковић
Делегат: Дарко Петронијевић
Посматрач: Александар Јакшић
Стадион: СЦ Шивара
Први судија: Марко Мајсторовић
Други судија: Радослав Миленковић
Трећи судија: Милош Грујић
Делегат: Ненад Митић
Посматрач: Сретен Васић
Стадион: ОШ.Вук Караџић
Први судија: Дејан Стајић
Други судија: Далибор Златковић
Трећи судија: Немања Костић
Делегат: Дејан Продановић
Посматрач: Драган Милосављевић
Стадион: УСЦ Чаир
Први судија: Данијел Ристић
Други судија: Стефан Филиповић
Трећи судија: Стеван Лазаревић
Делегат: Жељко Сокић
Посматрач: Александар Вељовић
Стадион: Хала спортова Суботица
Први судија: Марјан Сарка
Други судија: Благоје Мијаиловић
Трећи судија: Предраг Вујић
Делегат: Борис Правиловић
Посматрач: Божидар Нинчић
Стадион: дворана Смедерево
Први судија: Бојан Милић
Други судија: Славиша Јаковљевић
Трећи судија: Немања Радић
Делегат: Михајло Надаждин
Посматрач: Ђорђе Билић
Стадион: СЦ Шивара
Први судија: Бојан Буројевић
Други судија: Немања Радић
Трећи судија: Страхиња Радовић
Делегат: Дарко Петронијевић
Посматрач: Александар Вељовић
Стадион: УСЦ Чаир
Делегат: Ненад Мутавџић
Посматрач: Владимир Франета
Први судија: Александар Минић
Други судија: Немања Костић
Трећи судија: Александар Ранђеловић
Стадион: СРЦ Дубочица
Први судија: Иван Станковић
Делегат: Жељко Сокић
Посматрач: Саша Стефановић
Други судија: Жељко Стоилков
Трећи судија: Стефан Филиповић
Стадион: Хала Спортова Суботица
Први судија: Далибор Станковић
Други судија: Марко Мартиновић
Делегат: Роберт Петровић
Посматрач: Ђорђе Билић
Трећи судија: Филип Рељић
Стадион: ОШ.Вук Караџић
Други судија: Ђорђе Нинић
Трећи судија: Стефан Батиница
Посматрач: Александар Јакшић
Делегат: Милош Петковић
Први судија: Владан Радуловић
Стадион: дворана Смедерево
Први судија: Никола Рабреновић
Други судија: Бранко Галић
Трећи судија: Марко Мајсторовић
Делегат: Милош Берисавац
Посматрач: Драган Милосављевић
Стадион: Сп.сала Чика Душко Јовановић
Први судија: Оливер Николић
Други судија: Стеван Лазаревић
Трећи судија: Иван Станковић
Посматрач: Александар Вељовић
Делегат: Жељко Сокић
Стадион: ОШ.Мике Антић
Први судија: Дејан Стајић
Други судија: Данијел Ристић
Трећи судија: Далибор Златковић
Делегат: Небојша Ристић
Посматрач: Александар Комадинић
Стадион: УСЦ Чаир
Трећи судија: Жељко Стоилков
Делегат: Владан Миладиновић
Посматрач: Саша Стефановић
Први судија: Александар Минић
Други судија: Бојан Милић
Стадион: СЦ Раковица
Посматрач: Ђорђе Билић
Први судија: Братислав Јовић
Други судија: Александар Ранђеловић
Трећи судија: Милош Живановић
Делегат: Михајло Надаждин
Стадион: УСЦ Вождовац
Први судија: Бојан Буројевић
Други судија: Митар Недељковић
Трећи судија: Бојан Манигода
Делегат: Ђорђе Марковић
Посматрач: Зоран Антонић
Стадион: Кристална сала
Посматрач: Божидар Нинчић
Први судија: Владимир Тошић
Други судија: Предраг Вујић
Трећи судија: Марко Пурић
Делегат: Предраг Бељевић
Стадион: дворана Смедерево
Посматрач: Миле Бекрић
Делегат: Михајло Надаждин
Први судија: Бојан Граовац
Други судија: Бане Папишта
Трећи судија: Благоје Мијаиловић
Стадион: ОШ.Вук Караџић
Први судија: Никола Рабреновић
Други судија: Бранко Галић
Трећи судија: Милан Јеремић
Делегат: Милош Лазаревић
Посматрач: Драган Радисавчевић
Стадион: СРЦ Дубочица
Други судија: Ђорђе Нинић
Трећи судија: Немања Костић
Делегат: Мирослав Марјановић
Посматрач: Владимир Франета
Први судија: Владан Радуловић
Стадион: СЦ Пожаревац
Први судија: Оливер Николић
Други судија: Стеван Лазаревић
Делегат: Миленко Марић
Посматрач: Драган Милосављевић
Трећи судија: Радослав Миленковић
Стадион: Хала Спортова Суботица
Први судија: Владимир Тошић
Други судија: Марко Пурић
Трећи судија: Филип Рељић
Делегат: Предраг Бељевић
Посматрач: Жељко Станков
Стадион: СЦ Шивара
Први судија: Александар Минић
Други судија: Бојан Милић
Трећи судија: Славиша Јаковљевић
Делегат: Владан Миладиновић
Посматрач: Александар Вељовић
Стадион: Сала Чика Душко Јовановић
Први судија: Бојан Буројевић
Други судија: Бојан Манигода
Трећи судија: Митар Недељковић
Посматрач: Александар Вељовић
Делегат: Владан Миладиновић
Стадион: УСЦ Бањица
Посматрач: Ђорђе Билић
Први судија: Бојан Милић
Други судија: Славиша Јаковљевић
Трећи судија: Ђорђе Нинић
Делегат: Дејан Продановић
Стадион: Кристална сала
Делегат: Мирослав Цимеша
Посматрач: Миле Бекрић
Први судија: Никола Алексић
Други судија: Радослав Миленковић
Трећи судија: Иван Биорац
Стадион: УСЦ Чаир
Први судија: Никола Рабреновић
Други судија: Предраг Лазаревић
Трећи судија: Александар Ранђеловић
Делегат: Жељко Сокић
Посматрач: Александар Комадинић
Стадион: СЦ Раковица
Делегат: Милован Марјановић
Посматрач: Александар Јакшић
Први судија: Бојан Граовац
Други судија: Благоје Мијаиловић
Трећи судија: Бранко Галић
Стадион: СЦ Шивара
Први судија: Далибор Станковић
Други судија: Марко Мартиновић
Трећи судија: Милош Живановић
Делегат: Небојша Ристић
Посматрач: Саша Стефановић
Стадион: СРЦ Дубочица
Посматрач: Саша Стефановић
Први судија: Милош Грујић
Други судија: Александар Ранђеловић
Делегат: Ненад Мутавџић
Трећи судија: Стефан Филиповић
Стадион: СЦ Пожаревац
Први судија: Петар Радојчић
Други судија: Предраг Вујић
Делегат: Милош Петковић
Посматрач: Божидар Нинчић
Трећи судија: Срђан Михајловић
Стадион: Хала спортова Суботица
Први судија: Бојан Граовац
Други судија: Благоје Мијаиловић
Трећи судија: Марко Пурић
Делегат: Роберт Петровић
Посматрач: Зоран Богданов
Стадион: дворана Смедерево
Трећи судија: Милош Живановић
Делегат: Борис Правиловић
Посматрач: Владимир Франета
Први судија: Далибор Станковић
Други судија: Марко Мартиновић
Стадион: ОШ.Вук Караџић
Први судија: Александар Минић
Други судија: Дејан Стајић
Трећи судија: Радослав Миленковић
Делегат: Миленко Марић
Посматрач: Сретен Васић
Стадион: хала ОШ Мика Антић
Први судија: Владан Радуловић
Други судија: Ђорђе Нинић
Трећи судија: Немања Радић
Делегат: Владан Миладиновић
Посматрач: Александар Комадинић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Бојан Буројевић
Други судија: Радослав Миленковић
Трећи судија: Бојан Манигода
Посматрач: Александар Јакшић
Делегат: Роберт Петровић
Стадион: УСЦ Бањица
Први судија: Александар Минић
Други судија: Милош Грујић
Трећи судија: Стефан Филиповић
Делегат: Борис Правиловић
Посматрач: Драган Милосављевић
Стадион: Спортска хала Чика Душко Јовановић
Први судија: Никола Алексић
Други судија: Бранко Галић
Трећи судија: Немања Радић
Делегат: Мухамед Бихорац
Посматрач: Владимир Франета
Стадион: дворана Смедерево
Први судија: Далибор Станковић
Други судија: Марко Мартиновић
Трећи судија: Милош Живановић
Делегат: Милош Берисавац
Посматрач: Драган Радисавчевић
Стадион: СЦ Шивара
Први судија: Данијел Ристић
Други судија: Далибор Златковић
Делегат: Жељко Сокић
Посматрач: Александар Вељовић
Трећи судија: Милош Грујић
Стадион: Сала ОШ Мике Антић
Први судија: Бојан Милић
Други судија: Славиша Јаковљевић
Трећи судија: Александар Ранђеловић
Делегат: Братислав Денић
Посматрач: Сретен Васић
Стадион: СРЦ Дубочица
Посматрач: Александар Комадинић
Први судија: Александар Минић
Други судија: Стеван Лазаревић
Трећи судија: Немања Костић
Делегат: Братислав Денић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Срђан Михајловић
Други судија: Владимир Тошић
Трећи судија: Марко Пурић
Делегат: Ненад Митић
Посматрач: Зоран Антонић
Стадион: СЦ Пожаревац
Први судија: Никола Рабреновић
Други судија: Предраг Лазаревић
Посматрач: Драган Радисавчевић
Делегат: Ђорђе Марковић
Трећи судија: Радослав Миленковић
Стадион: ОШ. Вук Караџић
Други судија: Бојан Граовац
Трећи судија: Милош Живановић
Делегат: Дарко Петронијевић
Посматрач: Божидар Нинчић
Први судија: Петар Радојчић
Стадион: Хала спортова Суботица
Први судија: Владан Радуловић
Други судија: Никола Алексић
Трећи судија: Милан Јеремић
Посматрач: Ђорђе Билић
Делегат: Михајло Надаждин
Стадион: УСЦ Чаир
Посматрач: Саша Стефановић
Први судија: Дејан Стајић
Други судија: Данијел Ристић
Трећи судија: Далибор Златковић
Делегат: Мирослав Марјановић
Стадион: УСЦ Вождовац
Први судија: Дејан Стајић
Други судија: Данијел Ристић
Делегат: Микица Стојиљковић
Посматрач: Жељко Станков
Трећи судија: Иван Биорац
Стадион: Сала Чика Душко Јовановић
Први судија: Владан Радуловић
Други судија: Милан Јеремић
Трећи судија: Александар Ранђеловић
Делегат: Славенко Матовић
Посматрач: Саша Стефановић
Стадион: СЦ Шивара
Трећи судија: Иван Станковић
Делегат: Милован Марјановић
Посматрач: Владимир Франета
Први судија: Никола Алексић
Други судија: Благоје Мијаиловић
Стадион: УСЦ Чаир
Трећи судија: Немања Костић
Други судија: Предраг Лазаревић
Делегат: Жељко Сокић
Посматрач: Александар Вељовић
Први судија: Никола Рабреновић
Стадион: Хала Спортова Суботица
Други судија: Радослав Миленковић
Трећи судија: Филип Рељић
Делегат: Драгутин Божовић
Посматрач: Миле Бекрић
Први судија: Марко Мајсторовић
Стадион: ОШ. Вук Караџић
Посматрач: Драган Радисавчевић
Први судија: Бојан Буројевић
Други судија: Милош Живановић
Трећи судија: Бојан Манигода
Делегат: Милош Берисавац
Стадион: Кристална сала
Први судија: Далибор Станковић
Други судија: Марко Мартиновић
Трећи судија: Благоје Мијаиловић
Делегат: Милош Петковић
Посматрач: Ђорђе Билић
Стадион: УСЦ Чаир
Први судија: Никола Алексић
Други судија: Бранко Галић
Трећи судија: Милош Грујић
Делегат: Славенко Матовић
Посматрач: Александар Комадинић
Стадион: СЦ Пожаревац
Први судија: Владан Радуловић
Други судија: Ђорђе Нинић
Трећи судија: Милан Јеремић
Делегат: Мирослав Цимеша
Посматрач: Александар Јакшић
Стадион: СРЦ Дубочица
Трећи судија: Стефан Филиповић
Делегат: Ненад Мутавџић
Посматрач: Владимир Франета
Први судија: Иван Станковић
Други судија: Александар Ранђеловић
Стадион: ОШ.Вук Караџић
Први судија: Никола Рабреновић
Други судија: Предраг Лазаревић
Трећи судија: Страхиња Радовић
Посматрач: Драган Милосављевић
Делегат: Дејан Продановић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Марко Мајсторовић
Други судија: Радослав Миленковић
Трећи судија: Иван Биорац
Делегат: Ненад Митић
Посматрач: Зоран Богданов
Стадион: ОШ. Вук Караџић
Други судија: Благоје Мијаиловић
Трећи судија: Милош Живановић
Делегат: Дарко Петронијевић
Посматрач: Миле Бекрић
Први судија: Никола Алексић
Стадион: СЦ Раковица
Посматрач: Драган Милосављевић
Први судија: Далибор Станковић
Други судија: Марко Мартиновић
Трећи судија: Радослав Миленковић
Делегат: Ђорђе Марковић
Стадион: дворана Смедерево
Први судија: Небојша Панић
Други судија: Владан Радуловић
Трећи судија: Марко Мајсторовић
Делегат: Мухамед Бихорац
Посматрач: Драган Радисавчевић
Стадион: ОШ. Вук Караџић
Први судија: Бојан Граовац
Други судија: Бане Папишта
Делегат: Предраг Бељевић
Посматрач: Зоран Богданов
Трећи судија: Предраг Вујић
Стадион: СЦ Шивара
Посматрач: Александар Вељовић
Трећи судија: Стефан Филиповић
Други судија: Данијел Ристић
Први судија: Александар Минић
Делегат: Небојша Ристић
Стадион: Сала ОШ Мике Антић
Први судија: Никола Рабреновић
Други судија: Предраг Лазаревић
Трећи судија: Милош Грујић
Делегат: Микица Стојиљковић
Посматрач: Саша Стефановић
Стадион: Кристална сала
Трећи судија: Предраг Вујић
Делегат: Славенко Матовић
Посматрач: Жељко Станков
Први судија: Филип Рељић
Други судија: Марко Пурић
Стадион: СРЦ Дубочица
Први судија: Марко Мајсторовић
Други судија: Благоје Мијаиловић
Трећи судија: Братислав Јовић
Стадион: УСЦ Чаир
Први судија: Никола Алексић
Други судија: Бранко Галић
Трећи судија: Иван Биорац
Делегат: Владан Миладиновић
Посматрач: Саша Стефановић
Стадион: Спортска хала Чика Душко Јовановић
Први судија: Славиша Јаковљевић
Други судија: Стефан Филиповић
Трећи судија: Александар Ранђеловић
Делегат: Микица Стојиљковић
Посматрач: Владимир Франета
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Бојан Буројевић
Други судија: Бојан Манигода
Трећи судија: Срђан Михајловић
Делегат: Миленко Марић
Посматрач: Миле Бекрић
Стадион: СЦ Пожаревац
Први судија: Радослав Миленковић
Други судија: Немања Радић
Трећи судија: Страхиња Радовић
Делегат: Михајло Надаждин
Посматрач: Драган Милосављевић