Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Душан Петковић
Главни судија: Мима Станковић
I помоћник: Ивана Јовановић
II помоћник: Маја Милошевић
Посматрач: Сузана Секулић
Стадион: Градски стадион Суботица
Главни судија: Милица Миловановић
I помоћник: Александра Стојанац
II помоћник: Андреа Милошевић
Посматрач: Јелена Морача
Делегат: Жељко Рељић
Стадион: Доња Трнава
Главни судија: Ивана Чолаковић
I помоћник: Александра Костић
II помоћник: Ћирковић Андријана
Делегат: Ненад Јеринић
Посматрач: Ана Минић
Стадион: Градски стадион Суботица
Делегат: Иван Бошњак
Главни судија: Зорана Стоиљковић
I помоћник: Дуња Вукчевић
II помоћник: Мирела Голић
Посматрач: Милица Кикановић
Стадион: Стадион ЖФК Машинац
Главни судија: Марина Живковић
I помоћник: Александра Радовановић
II помоћник: Марија Јовановић
Делегат: Марко Антић
Посматрач: Даница Стојиљковић
Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"
Главни судија: Јелена Цветковић
I помоћник: Ивана Јовановић
II помоћник: Александра Костић
Делегат: Марија Здравковић
Посматрач: Јелена Морача
Стадион: Карађорђе
Главни судија: Милица Јоксић
I помоћник: Маријана Рајовић
II помоћник: Маја Милошевић
Делегат: Предраг Тороман
Посматрач: Милица Кикановић
Стадион: Спортски центар Пампас
Главни судија: Јелена Међедовић
I помоћник: Александра Стојанац
Делегат: Дејан (КШ) Ивановић
Посматрач: Сузана Секулић
II помоћник: Љубица Чубрило
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
Главни судија: Мима Станковић
I помоћник: Александра Костић
II помоћник: Андреа Маринковић
Делегат: Ђорђе Чолић
Посматрач: Милица Кикановић
Стадион: Градски стадион Суботица
I помоћник: Маја Милошевић
Главни судија: Милица Јоксић
II помоћник: Андреа Мијаиловић
Делегат: Ана Тепшић
Посматрач: Милица Кикановић
Стадион: Стадион ФК Сента
Главни судија: Јасмина Мицкоска
I помоћник: Бојана Шћепановић
II помоћник: Милица Лемајић
Делегат: Зоран Митровић
Посматрач: Сузана Секулић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
II помоћник: Милица Лемајић
I помоћник: Ања Радуловић
Главни судија: Зорана Стоиљковић
Делегат: Горан Илић
Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија
Посматрач: Нона Стефановић-Пажин
Делегат: Душан Милић
Главни судија: Јелена Цветковић
I помоћник: Ивана Јовановић
II помоћник: Маријана Рајовић
Стадион: Стадион ЗФК"Масинац"
I помоћник: Андреа Милошевић
II помоћник: Зорица Жујовић
Посматрач: Даница Стојиљковић
Главни судија: Јелена Цојкић
Делегат: Милан Андрић
Стадион: Спортски центар Пампас
Делегат: Живка Комленац
Главни судија: Мима Станковић
I помоћник: Александра Костић
II помоћник: Мина Павловић
Посматрач: Милица Кикановић
Стадион: Градски стадион Суботица
Главни судија: Јелена Међедовић
I помоћник: Ивана Јовановић
II помоћник: Александра Костић
Посматрач: Сузана Секулић
Делегат: Дејан (КШ) Ивановић
Стадион: Стадион СК Тиса Њерш
Главни судија: Јелена Међедовић
I помоћник: Бојана Шћепановић
II помоћник: Мирела Голић
Делегат: Зоран Митровић
Посматрач: Сузана Секулић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Главни судија: Милица Миловановић
I помоћник: Андреа Милошевић
II помоћник: Љубица Чубрило
Делегат: Марко Антић
Посматрач: Нона Стефановић-Пажин
Стадион:
Главни судија: Николина Пуртић
I помоћник: Андреа Мијаиловић
II помоћник: Дуња Вукчевић
Делегат: Горан Илић
Посматрач: Милица Кикановић
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
Главни судија: Милица Јоксић
I помоћник: Маја Милошевић
II помоћник: Зорица Жујовић
Делегат: Предраг Тороман
Посматрач: Јелена Морача
Стадион: Градски стадион Суботица
Делегат: Милан Андрић
Главни судија: Милица Јоксић
I помоћник: Љубица Чубрило
II помоћник: Зорица Жујовић
Посматрач: Јелена Морача
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Главни судија: Јасмина Мицкоска
I помоћник: Мила Мошорински
II помоћник: Милица Лемајић
Делегат: Жељко Рељић
Посматрач: Милица Кикановић
Стадион: Стадион ЗФК"Масинац"
Главни судија: Андријана Дамјановић
I помоћник: Александра Радовановић
II помоћник: Хелена Радовановић
Делегат: Ђорђе Чолић
Посматрач: Ана Минић
Стадион: Спортски центар Пампас
Главни судија: Јелена Међедовић
Делегат: Зоран Митровић
Посматрач: Даница Стојиљковић
I помоћник: Бојана Шћепановић
II помоћник: Јована Старчевић
Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"
Главни судија: Јелена Међедовић
I помоћник: Бојана Шћепановић
II помоћник: Ћирковић Андријана
Посматрач: Нона Стефановић-Пажин
Делегат: Марко Антић
Стадион: Стадион СК Тиса Њерш
Главни судија: Мима Станковић
I помоћник: Ивана Јовановић
II помоћник: Љубица Чубрило
Делегат: Душан Милић
Посматрач: Милица Кикановић
Стадион: Стадион крај сомборске капије
Главни судија: Марина Живковић
I помоћник: Андреа Милошевић
II помоћник: Андреа Мијаиловић
Посматрач: Сузана Секулић
Делегат: Жељко Рељић
Стадион:
I помоћник: Маја Милошевић
II помоћник: Марија Јовановић
Делегат: Марија Здравковић
Главни судија: Милица Миловановић
Посматрач: Нона Стефановић-Пажин
Стадион: Фудбалски центар ФСБ - Ада Циганлија
Главни судија: Милица Миловановић
I помоћник: Маја Милошевић
II помоћник: Мина Павловић
Делегат: Ђорђе Чолић
Посматрач: Нона Стефановић-Пажин
Стадион: Стадион ЗФК"Масинац"
Главни судија: Јелена Међедовић
I помоћник: Ивана Јовановић
II помоћник: Милица Лемајић
Делегат: Душан Петковић
Посматрач: Ана Минић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Главни судија: Мима Станковић
I помоћник: Александра Костић
Делегат: Дејан (КШ) Ивановић
II помоћник: Љубица Чубрило
Посматрач: Милица Кикановић
Стадион: Стадион ФК Сента
Главни судија: Јасмина Мицкоска
I помоћник: Љубица Чубрило
II помоћник: Андреа Мијаиловић
Делегат: Дејан (КШ) Ивановић
Посматрач: Сузана Секулић
Стадион: Градски стадион Суботица
Делегат: Ана Тепшић
Главни судија: Јасмина Мицкоска
I помоћник: Мирела Голић
II помоћник: Дуња Вукчевић
Посматрач: Сузана Секулић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Главни судија: Марина Живковић
I помоћник: Андреа Милошевић
Посматрач: Нона Стефановић-Пажин
II помоћник: Маријана Рајовић
Делегат: Предраг Тороман
Стадион: Стадион крај сомборске капије
Главни судија: Мима Станковић
I помоћник: Маја Милошевић
II помоћник: Андреа Маринковић
Посматрач: Јелена Морача
Делегат: Горан Илић
Стадион: Стадион ФК Сента
Главни судија: Андријана Дамјановић
I помоћник: Мила Мошорински
Делегат: Ђорђе Чолић
II помоћник: Николина Марковић
Посматрач: Милица Кикановић
Стадион: Карађорђе
Главни судија: Јелена Цојкић
I помоћник: Љубица Чубрило
II помоћник: Мирела Голић
Посматрач: Милица Кикановић
Делегат: Саша Богићевић
Стадион: Стадион ЖФК Машинац
Главни судија: Милена Ристић
I помоћник: Александра Костић
II помоћник: Ћирковић Андријана
Делегат: Душан Милић
Посматрач: Даница Стојиљковић
Стадион: Фудбалски центар ФСБ - Ада Циганлија
Делегат: Жељко Рељић
I помоћник: Бојана Шћепановић
II помоћник: Дуња Вукчевић
Главни судија: Милица Миловановић
Посматрач: Јелена Морача
Стадион: Спортски центар Пампас
Главни судија: Милица Јоксић
I помоћник: Маја Милошевић
II помоћник: Зорица Жујовић
Посматрач: Сузана Секулић
Делегат: Зоран Митровић
Стадион: Стадион СК Тиса Њерш
Главни судија: Андријана Дамјановић
I помоћник: Андреа Милошевић
II помоћник: Мирела Голић
Посматрач: Милица Кикановић
Делегат: Жељко Рељић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Посматрач: Јелена Морача
Делегат: Марија Здравковић
Главни судија: Милица Миловановић
I помоћник: Ивана Јовановић
II помоћник: Александра Костић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
I помоћник: Бојана Шћепановић
II помоћник: Зорица Жујовић
Главни судија: Милица Јоксић
Посматрач: Нона Стефановић-Пажин
Делегат: Марко Антић
Стадион: Стадион крај сомборске капије
Главни судија: Мима Станковић
I помоћник: Маријана Рајовић
II помоћник: Дуња Вукчевић
Посматрач: Сузана Секулић
Делегат: Ненад Јеринић
Стадион: Фудбалски центар ФСБ - Ада Циганлија
Главни судија: Милица Миловановић
I помоћник: Маријана Рајовић
II помоћник: Андреа Милошевић
Посматрач: Јелена Морача
Делегат: Ђорђе Чолић
Стадион: Градски стадион вештачка трава
Главни судија: Јована Халас
I помоћник: Љубица Чубрило
II помоћник: Мила Мошорински
Посматрач: Јелена Ранков
Делегат: Предраг Тороман
Стадион: Спортски центар Пампас
Главни судија: Зорана Стоиљковић
I помоћник: Александра Стојанац
II помоћник: Ања Радуловић
Посматрач: Нона Стефановић-Пажин
Делегат: Жељко Рељић
Стадион: Стадион ЗФК"Масинац"
Главни судија: Милена Ристић
II помоћник: Андреа Маринковић
Посматрач: Ана Минић
I помоћник: Љубица Чубрило
Делегат: Катарина Анђелковић
Стадион: Градски стадион вештачка трава
Главни судија: Јелена Цветковић
I помоћник: Александра Костић
II помоћник: Љубица Чубрило
Посматрач: Јелена Ранков
Делегат: Живка Комленац
Стадион: Фудбалски центар ФСБ - Ада Циганлија
Главни судија: Милица Јоксић
I помоћник: Зорица Жујовић
II помоћник: Јована Старчевић
Посматрач: Нона Стефановић-Пажин
Делегат: Милан Андрић
Стадион: Стадион ФК "Цемент" у Беочину
Главни судија: Јелена Међедовић
I помоћник: Маја Милошевић
II помоћник: Нина Николић
Посматрач: Јелена Морача
Делегат: Марко Антић
Стадион: Стадион СК Тиса Њерш
Делегат: Ана Тепшић
Главни судија: Милена Ристић
I помоћник: Дуња Вукчевић
II помоћник: Мила Мошорински
Посматрач: Сузана Секулић
Стадион: Стадион ФК "Цемент" у Беочину
Главни судија: Николина Пуртић
I помоћник: Александра Стојанац
II помоћник: Милица Лемајић
Посматрач: Јелена Ранков
Делегат: Саша Богићевић
Стадион: Спортски центар Пампас
ВАР:
Главни судија: Јелена Цветковић
I помоћник: Ивана Јовановић
II помоћник: Александра Костић
Делегат: Дејан (КШ) Ивановић
Посматрач: Сузана Секулић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Марко Антић
Главни судија: Мима Станковић
I помоћник: Нина Николић
II помоћник: Анђела Велев
Посматрач: Нона Стефановић-Пажин
Стадион: Стадион ЗФК"Масинац"
I помоћник: Андреа Милошевић
II помоћник: Андреа Маринковић
Главни судија: Јелена Међедовић
Посматрач: Ана Минић
Делегат: Марија Здравковић
ВАР: